5 VPN برتر Redditor را دوست دارند (و شخصی که دوست دارند از آن متنفر باشند)

Reddit VPN

Reddit یکی از بزرگترین تالارهای اینترنتی در جهان است که آن را برای استفاده از نظرات بی نظیر و بدون فیلتر درباره همه چیز از جمله VPN ، تبدیل به منبع عام می کند. این سایت همچنین فرهنگ "شلیک مستقیم از لگن" را ایجاد کرده است ، که تمایل دارد به شدت از کسانی که نظرات صادقانه و به خوبی توسعه یافته دارند ، طرفداری کند. هنگامی که چیزی را دوست ندارند ، Redditor سریعاً به دنبال گلوی خود می روند ، و بعضی مواقع برای کسانی که نظرات و نظرات خود را در مورد VPN ها به اشتراک می گذارند ، مرتفع می شود..

ما چند صد پست و اظهارنظر درباره Reddit را جستجو کردیم ، به دنبال VPN های مورد علاقه و کم محبوب ترین Reddit. ما همچنین تاریخچه ارسال حساب کاربری را به بهترین شکل ممکن بررسی کردیم تا بتوانیم حساب های پرداخت شده و ترول را از بین ببریم. بیشتر Redditor هایی که درباره VPN بحث می کنند ، استفاده از یک را توصیه می کنند ، اما انجمن Reddit برخی از VPN ها را بیشتر از دیگران توصیه می کند.

reddit vpnsمنبع: Reddit

بهترین Reddit VPNs TL؛ DR

بررسی ما شامل جزئیات بیشتر در زیر است ، اما اگر به موقع کوتاه باشید ، تحقیقات ما از طریق پست های Reddit در مورد VPN نتایج زیر را به دست آورد:

 • ExpressVPN بهترین VPN فراگیر مبتنی بر احساسات Reddit است. هنگامی که در مورد Reddit به آن اشاره شد تقریباً همیشه مثبت هستند ، اگرچه کاربران به اندازه NordVPN یا دسترسی به اینترنت خصوصی در مورد ExpressVPN صحبت نمی کنند.
 • NordVPN جنجالی ترین گزینه در Reddit است. داستانی دروغین در مورد گزارش های مربوط به ورود به سیستم و داده های شرکت در سال 2018 منتشر شد که منجر به سوء برداشت های گسترده در مورد نحوه عملکرد آنها شد. صدمه به اعتبار این شرکت شدید بود ، اما با روشی معمولی Reddit ، برخی از Redditor شروع به کمک به پاکسازی این تصورات غلط می کنند. برخی دیگر نیز در حال گزارش تجربیات مثبت خود با NordVPN هستند. در حال حاضر این یکی از بحث برترین VPN ها در Reddit است.
 • دسترسی به اینترنت خصوصی بهترین برای افراد تازه وارد است. ما بسیاری از کاربران جدید VPN را پیدا کردیم که به دلیل قیمت پایین و ویژگی های خوب و امنیتی خوب ، دسترسی به اینترنت خصوصی را امتحان می کنند. این همچنین یکی از پرکاربردترین VPN در Reddit است.
 • مولود کمترین بحث برانگیز در Reddit است. نادیده گرفتن مولود برای ما دشوار بود زیرا در میان ده ها ذکر ، به سختی می توانستیم نظرات منفی پیدا کنیم. کسانی که ذکر کردند آن را دوست داشتند ، اگرچه این سرویس بسیار کوچکتر از سه بزرگ (ExpressVPN ، NordVPN و دسترسی به اینترنت خصوصی) است که در لیست ما ذکر شده است ، با سرورها و مکانهای سرور بسیار کمتری.
 • IVPN مطمئن ترین ارائه دهنده Reddit است. اگرچه به ندرت در پست ها یا نظرات Reddit مطرح می شود ، اما هنگامی که این کار را انجام می دهد ، IVPN به دلیل شیوه های تجاری خود طرفداری زیادی دارد..
 • PureVPN محبوب ترین VPN در Reddit است. یافتن نظرات یا نظرات مثبت در مورد PureVPN کاملاً دشوار بود. به طور کلی ، این امکان وجود دارد PureVPN یکی از سرویس های VPN Redditor باشد که تقریباً به صورت جهانی از آن استفاده می کند.

1. ExpressVPN: بهترین VPN همه جانبه

ExpressVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN هزاران سرور VPN را در بیش از 90 کشور جهان ارائه می دهد. این امر یکی از وسیع ترین بازارهای VPN را در اختیار شما قرار می دهد و آن را به ویژه در بین جمعیت بین المللی به شدت در Reddit مورد علاقه قرار می دهد. نکته مهم این است که این سرویس بدون هیچگونه مشکلی ، بدون پشتیبانی 24 ساعته چت ارائه می دهد ، امکان پرداخت از طریق تعداد زیادی منبع را فراهم می کند و 30 روز ضمانت برگشت پول را برای کاربران جدید فراهم می کند. همچنین به خاطر انسداد تعداد زیادی از سرویس های جریان مستقر در آمریکا مانند Netflix ، Amazon Prime و سایر موارد مشهور است. ExpressVPN در تست های سرعت VPN ما صدرنشین است.

Redditor در مورد ExpressVPN چه چیزی را دوست دارند?

بنابراین کاربران Reddit در مورد ExpressVPN چه می گویند؟ تقریباً همیشه موارد خوب وقتی موضوع ایجاد می شود.

reddit vpns expressvpnمنبع: Reddit

نکته ای که شما با Redditor پیدا خواهید کرد این است که آنها به متخصصان اعتماد دارند. این بخشی از دلیلی است که باعث می شود بسیاری از Redditor گزارش مثبت در ExpressVPN کنند. کارشناسانی که VPN را می نویسند و بررسی می کنند ، تمایل دارند ExpressVPN را مطلوب در بین چندین عامل مشاهده کنند (مکان های سرور ، ویژگی های امنیتی ، محافظت از حریم خصوصی).

به طور کلی ، Redditor تمایل دارد که ExpressVPN را برای سرعت آن دوست داشته باشد:

Reddit vpns expressvpnمنبع: Reddit

همچنین ببینید: سریعترین VPN

این جزئیات فنی است:

reddit vpns expressvpnمنبع: Reddit

و این خصوصیات حریم خصوصی است:

reddit vpns expressvpnمنبع: RedditReddit vpns expressvpnمنبع: Reddit

Redditor از ExpressVPN چه چیزی دوست ندارد?

بیشترین شکایتی که با ExpressVPN پیدا کردیم مربوط به استفاده از سرورهای مجازی بود:

reddit vpns expressvpnمنبع: Reddit

سرورهای مجازی نسبت به آنچه شایسته هستند ، رپ بسیار بدتری دارند. در حالی که سرورهای فیزیکی از نظر زیبایی مطبوع نیستند ، همیشه عملی نیستند. در بسیاری موارد ، مکانهایی که ExpressVPN به آدرسهای IP ارائه می دهد ، دارای سرورهای فیزیکی قابل اعتماد یا سرعت ارائه دهنده اینترنت نیستند که برای اکثر کاربرانی که از راه دور از طریق یک تونل VPN وصل می شوند ، کافی باشد. برای جبران ، ExpressVPN از سرورهای مستقر در کشورهای مجاور استفاده می کند و به آن سرورها یک آدرس IP از کشوری که محل سرور مجازی در آن قرار دارد اختصاص می دهد. ExpressVPN در اینجا دلیل و چگونگی کار سرورهای مجازی آنها را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد.

به طور کلی ، احساسات کاربر Reddit درباره ExpressVPN بسیار مثبت است. ما تجزیه و تحلیل هر نظر در مورد ExpressVPN در مورد Reddit را از 2015-2019 انجام دادیم و دریافتیم که این سرویس نه تنها نظر مثبت از Redditor را حفظ می کند ، بلکه طرفداری از آن در بین کاربران رو به افزایش است..

تجزیه و تحلیل احساسات reddit برای expressvpn

جالب است که کاربران Reddit در ماه های تابستان تمایل دارند درباره ExpressVPN بیشتر صحبت کنند ، اما در کل ، کاربران Reddit در مورد خدمات ExpressVPN مثبت صحبت می کنند.

2. NordVPN: بحث برانگیزترین Reddit VPN:

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN اقدامات حریم خصوصی و امنیتی را اثبات کرده است ، که به دنبال بحث و جدال گسترده و شایعات گسترده درباره سرویس در سال 2018 ، بطور مستقل مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته اند. این همچنین یکی از سریعترین گزینه های بازار است ، با تعداد زیادی سرور تخصصی برای تورنت ، پخش و اضافه کردن حریم خصوصی مرور. علاقه مندان برای یافتن پیشنهادات NordVPN دارای خط مشی بدون گزارش ، سرعت سریع ، استانداردهای رمزگذاری سطح بالا هستند و می توانند به صورت همزمان روی 6 دستگاه کار کنند.

Redditor چه چیزی راجع به NordVPN دوست دارد?

ما NordVPN را "بحث برانگیزترین" انتخاب می کنیم ، زیرا به وفور عشق و متناقض متناقض در مجامع حریم خصوصی و امنیتی Reddit دریافت می کند. گزارش های مضر در مورد خط مشی های جمع آوری داده های سرویس دلیل اصلی آن است که بحث برانگیزترین انتخاب محسوب می شود.

توجه داشته باشید ، این اختلافات پاک شده است ، و Redditor شروع به گزارش دقیق در مورد این واقعیت می کنند:

Reddit vpns nordvpnمنبع: Reddit

در کنار پاک کردن نام آن ، Redditor که طرفدار NordVPN است به دلیل ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی این کار را انجام می دهد:

Reddit vpns nordvpnمنبع: Reddit

و بسیاری عاشق سوئیچ kill آن هستند:

reddit vpns nordمنبع: Reddit

تعداد معدودی از پستهای دیگر که از NordVPN پشتیبانی می کنند از این پست خلاصه می شود:

reddit vpns nordvpnمنبع: Reddit

Redditor از NordVPN چه چیزی دوست ندارد?

وضعیت جنجالی NordVPN فقط به دلیل یک گزارش نادرست نیست. بسیاری از پست های اخیر Reddit در مورد این سرویس منفی بوده اند که بیشتر آنها روی سرعت بارگیری ضعیف متمرکز شده اند:

reddit vpns nordمنبع: Reddit

آیا NordVPN مشکل سرعت دارد؟ متاسفانه بله. براساس جدیدترین تست سرعت VPN ما ، سرعت NordVPN از بهترین مجریان کوتاه است. به گفته این ، نتایج می توانند متفاوت باشند ، و بسته به نحوه قصد استفاده از یک VPN ، همیشه سرعت بارگیری همه چیز نیست. این سرویس دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است که همیشه آنها را محترم می شمارند ، امتحان کردن برای مدت طولانی به راحتی به شما امکان می دهد علوفه خود را برای ارسال مطالب در / r / VPNreviews فراهم کنید..

3. دسترسی به اینترنت خصوصی بهترین اعتبار Reddit برای امنیت اثبات شده:

دسترسی به اینترنت خصوصی

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید

سایت اینترنتی: www.PrivateInternetAccess.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

دسترسی به اینترنت خصوصی یکی از بزرگترین ارائه دهندگان VPN در بازار است و یکی از ارزانترین آنها است. این سرویس بیش از 3300 سرور در 30+ کشور را ارائه می دهد و آنها را با استانداردهای رمزگذاری قوی تضمین می کند. مانند بسیاری از ارائه دهندگان سطح بالای VPN ، دسترسی به اینترنت خصوصی ، خط مشی عدم ورود را نیز حفظ می کند که در دادگاه نیز در چندین نوبت مورد آزمایش قرار گرفته است (این سرویس در هنگام درخواست ، هیچ مشکلی برای ارائه ندارد).

Redditor در مورد دسترسی به اینترنت خصوصی چه چیزی را می پسندد?

Redditor تمایل دارند دسترسی به اینترنت خصوصی را دوست داشته باشند ، و اغلب آن را به افرادی که به دنبال ارائه دهنده VPN با محافظت از حریم خصوصی تأیید شده هستند ، توصیه می کنند:

reddit vpns pia دسترسی به اینترنت خصوصیمنبع: Reddit

(و دوباره…)

Reddit vpns pia دسترسی به اینترنت خصوصیمنبع: Reddit

(و دوباره…)

Reddit vpns pia دسترسی به اینترنت خصوصیمنبع: Reddit

Redditor از دسترسی به اینترنت خصوصی چه چیزی را نمی پسندند?

گذشته از تأیید حریم خصوصی ، شکایات مربوط به PIA با هم مخلوط است. برخی از کاربران از سرعت کم ناله می کنند ، در حالی که برخی دیگر درباره روشهای تبلیغاتی این سرویس منفی اعلام می کنند:

reddit vpns pia دسترسی به اینترنت خصوصیمنبع: Reddit

بزرگترین نگرانی که بسیاری از کاربران بیان می کنند مربوط به مکان PIA است:

reddit vpns pia دسترسی به اینترنت خصوصیمنبع: Reddit

دسترسی به اینترنت خصوصی در چند نوبت در ایالات متحده توسط مقامات فدرال به تعویق افتاده است. در هر صورت ، مقامات خالی بیرون آمدند ، زیرا سیاست عدم ورود به سیستم اطلاعات تضمین می کند که هیچ گونه اطلاعاتی در دسترس نیست. این سرویس ممکن است در ایالات متحده واقع شود ، اما ثابت شده است که استانداردهای سختگیرانه حفظ حریم خصوصی کاربران را حفظ می کند.

4. مولود: حداقل انتخاب بحث برانگیز Reddit VPN

مولود VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.mullvad.com

اگرچه یک ارائه دهنده کوچک ، با مقایسه ، مولود مستقر در سوئد چندین صد سرور VPN را در چند ده مکان ارائه می دهد. این سرویس خط مشی دقیق بدون ورود به سیستم ، حسابهای ناشناس را ارائه می دهد و اشکال مختلف پرداخت ایمن از جمله بیت کوین و حتی پول نقد را می پذیرد. این سرویس همچنین با قیمت ماهانه کمتری نسبت به بسیاری از رقبای خود ارائه می شود ، و تقریباً با قیمت تقریبی 5.50 دلار در ماه (5 یورو در هر ماه).

Redditor در مورد ملاوند چه چیزی را دوست دارند?

مولود ارائه دهنده VPN کوچک است و به اندازه بزرگترین خدمات تبلیغ نمی کند. این باعث می شود که در Reddit کمتر به آن اشاره شود ، اما همچنین یکی از کوچکترین گزینه هایی است که ما به خاطر اندازه آن نسبتاً مکرر به آن اشاره کردیم. و هنگامی که Redditor به مولود اشاره می کند ، تقریباً همیشه با مقدار زیادی ستایش می شود:

reddit vpns mullvadمنبع: Reddit

کاربران همچنین ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی آن را دوست دارند:

reddit vpns mullvadمنبع: Reddit

در حالی که بسیاری از Redditor آن را یکی از معتبرترین ارائه دهندگان VPN در بازار می دانند:

mulvad reddit vpnsمنبع: Reddit

چه چیزی Redditor راجع به مولود دوست ندارند?

اگرچه یافتن نظرات منفی در مورد مولد در Reddit ، نادر است ، اما موارد اصلی که ما پیدا کردیم مربوط به عدم پشتیبانی مشتری از خدمات است:

mulvad reddit vpnsمنبع: Reddit

این یک مشکل شایع در ارائه دهندگان کوچکتر VPN است. نوع پشتیبانی 24/7 مشتری که از طرف ارائه دهندگان بزرگتر ارائه می شود پرهزینه است ، اما آنها می توانند براساس اندازه آنها این هزینه را بپردازند. مولود با قرار دادن بخش زیادی از تنظیمات و عیب یابی در دست کاربران خود ، قیمت خود را پایین نگه می دارد. علیرغم شکایات ، مولود راهنماهای عیب یابی را ارائه می دهد ، و کاربرانی که از نحوه رفع مشکلات مطمئن نیستند ، می توانند همیشه برای پشتیبانی از Redditor با دانش فنی بیشتری به / r / VPN مراجعه کنند..

5. بیشترین اعتماد به VPN در Reddit: IVPN

5 VPN برتر Redditor را دوست دارند (و شخصی که دوست دارند از آن متنفر باشند)

IVPN حفاظت از VPN بدون قرارداد با استانداردهای رمزگذاری درجه نظامی را فراهم می کند. این شرکت از سیاست عدم ورود به سیستم پیروی می کند ، سرور DNS بی منطق خود را اداره می کند ، و دارای سرورهایی در تعداد فزاینده ای از کشورها در سراسر جهان است. این سرویس همچنین 7 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

Redditor در مورد IVPN چه چیزی را دوست دارد?

در سال 2016 ، IVPN اعلامیه عمومی را در وب سایت خود منتشر کرد: این دیگر یک برنامه وابسته اجرا نمی شود. این یک خبر بزرگ بود ، به ویژه با توجه به اینکه بیشتر ارائه دهندگان VPN دارای برنامه های وابسته به نوعی و از اعتبار متفاوت هستند. نتیجه در Reddit دو برابر شد:

 1. این امر باعث شد Redditor های بیشتری به IVPN اعتماد کنند ، از جمله برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی در Reddit (مانند آن One Privacy Guy).
 2. این امر منجر به کاهش چشمگیر حضور IVPN در Reddit به دلیل تبلیغات کمتر شد.

همه گفتند ، این اقدام با ستایش گسترده ای از انجمن های حفظ حریم خصوصی در سراسر Reddit روبرو شد.

reddit vpns ivpnمنبع: Reddit

در کنار این ، کاربران Reddit از سرعت سرورهای این شرکت تمجید می کنند:

Reddit VPNs ivpnمنبع: Reddit

و عملکرد و برنامه های خوب:

reddit vpns ivpnمنبع: Reddit

Redditor از IVPN چه چیزی دوست ندارد?

همانطور که قبلاً اشاره شد ، تصمیم IVPN برای کنار گذاشتن برنامه وابسته خود به معنای حضور آن در Reddit بود اما ناپدید شد. در اینجا یا آنجا در بخش نظرات ذکر می شود ، اما تعداد کمی از کاربران در حال انجام بررسی خدمات و ارسال آن در مورد آن هستند. نظرات همیشه به جایی که می رسند مثبت هستند.

هنوز بزرگترین مسئله ای که کاربران بالقوه را از استفاده بالقوه از آن دور می کند قیمت است. IVPN در هر ماه 15 دلار یا 8،33 دلار در ماه هزینه می کند اگر از طریق اشتراک سالانه خریداری شود. این هزینه برای بسیاری از Redditor که تمایل به حمایت از خدمات ارزان قیمت را دارند ، نسبتاً ممنوع است ، و همچنین تمایل دارند از تخفیف یا کدهای کوپنی که می توانند از طریق شرکت های وابسته برای سایر خدمات دریافت کنند ، دوست داشته باشند..

6. PureVPN: ارائه دهنده VPN Redditor بیشتر از این دوست ندارد

PureVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PureVPN.com

تضمین بازگشت پول: 31 روز

در حالی که بیشتر VPN های Reddit عاشق و برخی نفرت هستند, PureVPN یکی از معدود VPN هایی است که تقریباً هیچ عشقی از جامعه Reddit دریافت نمی کند.

reddit vpnsمنبع: Reddit

هرچه نگاه کردیم ، فقط یک بررسی مثبت از PureVPN با هر مقدار معقول بازخورد در پست پیدا کردیم. پس از اینکه شرکت وارد پرونده های دادگاه شد و نشان داد که سیاست عدم ثبت شرکت مشکوک است ، Redditor به PureVPN اعتماد ندارند..

یک مورد که Redditor در مورد آن توافق دارند؟ VPN رایگان بد است

Redditor تقریباً جهانی PureVPN را دوست ندارد ، اما یک چیز وجود دارد که همه آنها حتی به طور مداوم روی آن توافق دارند: VPN رایگان بدترین مسیری است که می توانید به حریم شخصی و امنیت اینترنت طی کنید..

reddit vpnsمنبع: Reddit

VPN های رایگان عالی به نظر می رسند زیرا خوب ، آنها رایگان هستند. اما یکی دیگر از امتناع های رایانه ای که در مورد Reddit و جاهای دیگر خواهید شنید این است: "اگر پرداخت نمی کنید ، محصول هستید". این همیشه درست نیست این روزها ، زیرا بسیاری از شرکت های فناوری پول می پردازند و هنوز هم تعداد زیادی از داده های کاربر را جمع می کنند و می فروشند. VPN های رایگان ، با این حال ، کابوسی برای حفظ حریم خصوصی هستند. در کنار به خطر انداختن داده های خصوصی ، VPN های رایگان:

 • درپوش داده های دقیق داشته باشید
 • پهنای باند کمتری داشته باشید
 • مشکلات تأخیر بیشتری داشته باشید
 • ممکن است حاوی ویروس و بدافزار ، از جمله کد رمزگذاری باشد

Reddit vpnsمنبع: Reddit

اگر در حال جستجوی گزینه های VPN هستید ، از پیشنهادات رایگان خودداری کنید. VPN های کم هزینه وجود دارد ، و بیشتر آنها برنامه های چند ماهه یا سالی دارند که به طرز قابل توجهی کاهش می دهد که هزینه خدمات را پرداخت می کنید. همچنین ، مشکوک ترین ارائه دهندگان VPN مرتباً معاملات تخفیف را در طول سال ارائه می دهند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

93 − 87 =

Adblock
detector