نحوه جلوگیری از ردیابی مرورگر: 6 برنامه افزودنی رایگان مرورگر ضد ردیابی

آهنگ لاستیک.

هنگامی که از یک صفحه وب بازدید می کنید ، برخی از قسمت های محتوای آن توسط دامنه های جدا از یکی از آنها واقعاً بازدید می کنید. برخی از این عناصر حاوی ردیابی هستند که اطلاعات مربوط به عادتهای مرور شما را به شخص ثالث می فرستند ، غالباً به منظور نمایش تبلیغات. نه تنها می تواند به عنوان نقض حریم خصوصی احساس شود ، بلکه می تواند منجر به بار طولانی تر صفحه و پهنای باند شود.

در حالی که تبلیغات به حمایت از دسترسی به محتوای وب ، از جمله به روز نگه داشتن برخی از سایت های موردعلاقه شما کمک می کند ، از همه ردیابی استقبال نمی شود. خوشبختانه ، تعداد زیادی ابزار وجود دارد که به شما کمک می کند تا به صورت خصوصی بیشتر مرور کنید ، حضور تبلیغات آزار دهنده را به حداقل برسانید ، زمان بارگذاری صفحه را سرعت بخشیده و مصرف داده را کاهش دهید..

در این پست شما را با شش برنامه افزودنی مرورگر ضد ردیابی رایگان آشنا خواهیم کرد. ما ویژگی های اصلی آنها ، از جمله نقاط قوت و ضعف آنها را برجسته خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است. ما همچنین ویژگی های آنها را به صورت جداول گردآوری کرده ایم تا بتوانید آنها را به صورت جانبی مقایسه کنید:

Antitracking_extension_comparison

افزونه های مرورگر ضد ردیابی چگونه کار می کنند

برنامه های افزودنی که می خواهیم در این پست پوشش دهیم مانع از ردیابی فعالیت مرور شما توسط اشخاص ثالث می شود. بسته به افزونه ای که شما انتخاب می کنید و تنظیماتی که در آن پیکربندی شده اید ، نمایش برخی تبلیغات را مسدود می کند. بیشتر آنها ویژگیهای دیگری مانند مسدود کردن تحلیلی و جلوگیری از پیگیری توسط سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی را نیز ارائه می دهند.

بنابراین دقیقاً چگونه این کار را می کند؟ کوکی ها فایلهای متنی کوچکی هستند که داده ها را در خود جای داده و در بسیاری موارد برای مرور کاربرپسندتر از جمله استفاده از وب سایت یا یادآوری موارد در سبد خرید استفاده می شوند. ردیابی کوکی ها نوع خاصی از کوکی ها هستند که کمی بیشتر از ذخیره داده ها در رایانه شما انجام می دهند. این کوکی ها به طور معمول یک قدم فراتر می روند و اطلاعات مربوط به مرور شما را به طرف دیگر ارسال می کنند.

کوکی های ردیابی غالباً توسط تبلیغ کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانند در مواقع بهینه ، تبلیغات تبلیغاتی هدفمند را به شما نشان دهند ، مانند بعد از بازدید از وب سایت خاصی. ردیاب های واقعی که این اطلاعات را ثبت و انتقال می دهند ، می توانند در عناصر مختلف یک صفحه وب که توسط شخص ثالث تحویل داده شده ، جاسازی شوند..

برنامه های افزودنی ضد ردیابی می توانند این ردیاب ها و منابع آنها را شناسایی کنند. آنها می توانند با جلوگیری از بارگیری منبع از منبع ، آنها را مسدود کنند. بدون اینکه بتوانید محتوای آن را بارگیری کنید ، منبع نمی تواند شما را ردیابی کند.

اکنون که ما درمورد نحوه کار آنها می دانیم ، بیایید خودمان درباره برنامه های افزودنی اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

Adblock Plus

همانطور که از نام آن مشخص است ، Adblock Plus اول از همه برای مسدود کردن تبلیغات استفاده می شود. این که آیا تبلیغات را آزار دهنده می کنید یا به آنها ترجیح می دهید که سابقه مرور خود را نشان ندهند ، این یک برنامه مفید برای استقرار است. این برنامه افزودنی دسک تاپ برای 9 مرورگر مختلف از جمله Chrome ، Firefox و Safari در دسترس است. همچنین مشتق Adblock Browser برای اندروید و iOS نیز موجود است.

Adblock Plus ، به طور پیش فرض همه تبلیغات را مسدود نمی کند. شما باید مجموعه ای از لیست های فیلتر را طبق تنظیمات برگزیده خود اعمال کنید. یک لیست فیلتر پیش فرض که اعمال می شود ، لیست تبلیغات قابل قبول است. همانطور که در سیاست تبلیغات قابل قبول آن بیان شده است ، Adblock Plus قصد دارد تبلیغ کنندگان را ترغیب به تولید تبلیغات غیر مزاحم کند.

آنها این کار را فقط با مسدود کردن آزار دهنده ترین تبلیغات بنر و پاپ آپ و اجازه دادن به آگهی هایی که معیارهای خاصی مانند قرار دادن مناسب ، تمایز از سایر مطالب و اندازه قابل قبول دارند ، انجام می دهند. لازم به ذکر است که این خط مشی برای کسب درآمد Adblock Plus استفاده می شود و شرکت ها هزینه ای را برای “لیست سفید شدن” از آنها دریافت می کنند ، مشروط بر اینکه آگهی های آنها معیارها را ملاقات کند.

با این حال ، اگر شما از این خط مشی پشتیبانی نمی کنید ، و ترجیح می دهید بدون دیدن تبلیغات ، فهرست کنید ، می توانید به سادگی آن را غیرفعال کنید تبلیغات قابل قبول گزینه. همچنین می توانید لیست های فیلترهای خود را ایجاد کنید تا انتخاب برخی از تبلیغات را انتخاب کنید.

گذشته از مسدود کردن آگهی ، Adblock Plus همچنین گزینه ای برای جلوگیری از ردیابی به منظور مرور ناشناس تر گزینه ای را ارائه می دهد. همچنین می توانید دامنه های بدافزار را غیرفعال کنید تا از رایانه خود در برابر حملات سایبری ، ویروس ها و سایر مزاحمت های مضر مضر محافظت کنید..

  10 بهترین VPN برای تورنت (2023)

سرانجام ، می توانید دکمه های رسانه های اجتماعی را در صفحات و پست هایی که مرور می کنید غیرفعال کنید. اگرچه ممکن است این موارد به اندازه کافی بی ضرر به نظر برسند ، حتی اگر روی آنها کلیک نکنید ، برخی از این دکمه ها اطلاعات مربوط به تاریخچه مرور شما را به سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی ارسال می کنند.

این افزونه برای همه کاربران آزاد است و کاملاً رایگان است. در کل ، این کار به اتمام می رسد و مطابق ترجیحات شما قابل جیب سازی است. ممکن است برخی از کاربران از این واقعیت که کارهای زیادی انجام نمی دهند قدردانی کنند ، اما رابط کاربر پسند به معنای این است که سفارشی سازی نسبتاً ساده است.

قطع شدن

رابط Adblock Plus.قطع اتصال یک برنامه افزودنی مرور خصوصی است که برای Chrome ، Firefox ، Safari و Opera در دسترس است. در بسته اصلی (رایگان) خود دو گزینه وجود دارد: مرور خصوصی و جستجوی خصوصی. مرور خصوصی به شما امکان می دهد تبلیغات را مسدود کرده و از ردیابی توسط وب سایت هایی که بازدید می کنید و اشخاص ثالث جلوگیری کنید. گذشته از مسدود کردن ردیاب ، این ابزار همچنین به شما امکان می دهد ارتباطاتی را که وب سایت ها سعی در ایجاد آن دارند بصری کنید و انتخاب کنید که می خواهید برای ادامه مسدود کردن کدام یک از آنها را انتخاب کنید.

پس از افزودن برنامه افزودنی ، با کلیک بر روی آن ، یک نمودار با کاربرد آسان نشان داده می شود که اجمالی راجع به درخواستهایی که صفحه ارسال می کنید به شما می دهد. داشبورد پسوند Chrome در اینجا نشان داده شده است:

برنامه افزودنی Chrome را قطع کنید.

برای دیدن سایتهای خاصی که سعی در اتصال دارند می توانید بر روی هر کشویی کلیک کنید. از طرف دیگر ، می توانید اتصالات را با قالب بصری تر مشاهده کنید:

نمودار بصری را قطع کنید.

همچنین می توانید به راحتی لیست سایت های لیست سیاه یا لیست سیاه را به راحتی انتخاب کنید. با استفاده از تنظیمات پیش فرض ، ادعا می کند که قادر است صفحات را 44 درصد سریعتر بارگذاری کند و از 39 درصد داده کمتری برای ارائه محتوا استفاده کند.

پسوند جستجوی خصوصی شما را قادر می سازد موتورهای جستجو و ISP ها را از ردیابی داده های جستجوی خود مسدود کنید. متأسفانه ، Google در حال حاضر گزینه ای برای استفاده با این پسوند نیست ، بنابراین شما باید از DuckDuckGo ، Bing یا Yahoo استفاده کنید.

با استفاده از رابط کاربری آسان و مسدود کردن ردیاب پیش فرض جامع ، جای تعجب ندارد که Disconnect سال گذشته توسط نیویورک تایمز به عنوان بهترین ابزار حفظ حریم خصوصی شناخته شد. این پسوند منبع باز توسط یک شرکت خصوصی توسعه یافته است و تحت یک مدل ‘freemium’ فعالیت می کند. به این ترتیب ، بسته رایگان اولیه فقط مسدود کردن ردیاب و جستجوی خصوصی برای یک مرورگر را در بر می گیرد.

با این حال ، اگر می خواهید ردیاب ها و بدافزارها را برای کل دستگاه خود مسدود کنید ، باید یک بار هزینه 24.99 دلار بپردازید (19.40) GBP). همچنین یک بسته حق بیمه در دسترس است که شامل محافظت از فای و ماسک موقعیت مکانی از طریق یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) می باشد. با این کار شما می توانید 50 دلار (38.82 پوند پوند) در سال را برای سه دستگاه پس انداز کنید.

مبدا uBlock

uBlock Origin یک چنگال از uBlock اصلی است و توسط نویسنده اصلی نگهداری می شود. این برای Chrome و Firefox در دسترس است ، و یک ارائه تقریباً مشابه Adblock Plus و Disconnect است. با این حال ، این واقعیت که توسط توسعه دهندگان داوطلب ایجاد و نگهداری می شود ، ممکن است به این نتیجه برسد.

یكی از مهمترین مزایای ادعا شده توسط uBlock Origin این است كه در حافظه راحت تر از سایر Adblockers است. چهار لیست فیلتر از جعبه از جمله EasyList ، EasyPrivacy و دامنه های نرم افزارهای مخرب فعال شده است ، و می توانید هر زمان که می خواهید اضافه کنید. فقط توجه داشته باشید که با افزودن لیست های بیشتر ، حافظه مورد نیاز افزایش می یابد.

داشبورد این پسوند شامل گزینه های کمی مبهم مانند است حالت انتخابگر عنصر و عنصر Zapper Mode. در حالی که بلافاصله مشخص نیست که برخی از ویژگی ها شما را قادر به انجام چه کارهایی می کند ، خواندن سریع اسناد و مدارک شما را به سرعت در مسیر شما قرار می دهد.

uBlock منبع آزاد و کاملاً رایگان است و اگر نگران حافظه هستید ، این ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. با این حال ، با رابط کمی کمتر بصری نسبت به سایر برنامه های افزودنی ، ممکن است عادت کند که مدتی طول بکشد.

غزل

داشبورد uBlock Origin.افزون بر سایر مرورگرها ، افزونه مرورگر Ghostery فناوری های ردیابی را شناسایی و مسدود می کند تا تجربه مرور سریعتر ، عاری از درهم و برهمی و خصوصی را در اختیار شما قرار دهد. این برنامه افزودنی نه تنها برای هفت مرورگر مختلف از جمله Firefox ، Edge و Internet Explorer موجود است ، بلکه نسخه های موبایل برای Android و iOS نیز موجود است.

  5 بهترین VPN برای نقاط مهم وای فای عمومی برای محافظت از حریم خصوصی شما

به دلیل مدل تجاری مشکوک آن ، طی سالهای متمادی مقاومت خاصی در برابر این فرمت وجود داشته است. در حالی که از یک طرف جلوی تبلیغات را می گرفت ، بخش دیگری از این شرکت با همکاری با تبلیغ کنندگان درآمد کسب می کرد. با این حال ، به نظر می رسد اکنون که تمدید حریم خصوصی توسط شرکت آلمانی ، Cliqz به دست آمده است ، این نگرانی کمتر وجود دارد.

راه اندازی با Ghostery ساده و شهودی است. لیست کاملی از کلیه ردیاب ها را که از ابتدا می تواند مسدود کند ، فراهم می کند تا بتوانید دقیقاً انتخاب کنید که باید قبل از شروع مرور ، دقیقاً کدام را مسدود کنید.

گزینه های ردیاب Ghostery.

می توانید آنها را یک به یک مسدود کنید (از آنجا که هزاران نفر خسته کننده هستند) ، یا می توانید همه را در یک گروه مسدود کنید (در کل هشت دسته). از طرف دیگر ، ممکن است بخواهید با انتخاب شروع کنید مسدود کردن همه و از آنجا بروید همچنین گزینه های تنظیمات کلی زیادی وجود دارد ، بنابراین می توانید متناسب با تنظیمات برگزیده خود ، رفتار این افزونه را تنظیم کنید.

یکی از مشکلات Ghostery این است که می توان در همه مرورگرها همگام سازی کرد. این امر به ویژه مفید است اگر مرتباً تغییر دهید و نمی خواهید بدون مشکل به روزرسانی تنظیمات خود در هر یک بپردازید. اگر به دنبال گزینه ای بسیار قابل تنظیم و در عین حال به راحتی قابل تنظیم هستید ، Ghostery مطمئناً این کار را انجام می دهد.

Ghostery پس از نصب ، به منظور بهبود محصولات خود ، به داده های مرور و استفاده شما برای استفاده خاص خود درخواست می کند. در حالی که برخی از کاربران با این کار کنار گذاشته شده اند ، می توانید هنگام نصب برنامه افزودنی به راحتی به این درخواست ها بگویید. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید اینست که برای همگام سازی تنظیمات خود در مرورگرها ، باید با استفاده از یک آدرس ایمیل و رمز عبور ، یک حساب کاربری ایجاد کنید.

نشانگر حریم خصوصی

این برنامه افزودنی توسط Electronic Frontier Foundation (EFF) ، یک سازمان حقوق دیجیتال غیرانتفاعی ایجاد شده است. صرف این واقعیت که سازندگان آن نمی توانند پول در بیاورند ، این اعتبار را پس از اعتبار می آورد. با این حال ، انگیزه های برنامه افزودنی نیز بدان معنی است که ممکن است به اندازه دلخواه شما مؤثر نباشد.

برای Chrome ، Firefox و Opera در دسترس است ، حریم خصوصی Badger پسوندی است که کارهایی با دیگران متفاوت در این لیست انجام می دهد. اگر به دنبال یک آماده برای خروج از افزونه مرورگر ضد ردیابی جعبه هستید ، ممکن است این یکی از این موارد برای شما باشد. Privacy Badger کلاه خود را آویزان کرده است که برخلاف اکثر برنامه های افزودنی ، نیازی به پیکربندی برای کار ندارد. شما به سادگی می توانید آن را نصب کنید و خوب است که بروید.

همچنین برخلاف سایر برنامه های افزودنی ، به جای استفاده از لیست ها ، Privacy Badger از روش های الگوریتمی استفاده می کند تا تصمیم بگیرد که چه چیزی را مسدود کند. اگر به نظر برسد که یک منبع خاص فعالیت شما را از طریق وب سایت های مختلف ردیابی می کند ، آن منبع را مسدود می کند. این مانع از بارگیری مرورگر شما محتوای منبع می شود و منبع را از ردیابی شما متوقف می کند.

این کار را هنگام مرور ، یاد می گیرد ، بنابراین بلافاصله هیچ چیزی را مسدود نمی کند ، اما طولانی تر از زمانی که از آن استفاده می کنید کارایی بیشتری خواهد داشت. همچنین اگر تصمیم بگیرید که مسدود کردن کامل سایت باعث خراب شدن سایت شود ، تصمیم خواهد گرفت که فقط بخشی را مسدود کنید. اگر فکر می کنید مسدود کردن کامل روی سایت تأثیر می گذارد ، می توانید این ویژگی را با استفاده از مسدود کردن جزئی کنترل کنید.

حتی اگر استفاده فوق العاده ساده ای باشد ، حریم خصوصی Badger به راحتی به محض نصب مراحل دستیابی آسان را به شما امکان می دهد.

یکی از موضوعاتی که با توجه به حریم خصوصی Badger مطرح شده است این است که به دلیل ماهیت الگوریتم های “یادگیری-به عنوان آن” می رود ، در واقع برخی از دامنه های مورد بازدید را ضبط می کند. این موضوعی است که مورد بررسی قرار می گیرد ، اما هنوز حل نشده است. مسئله مرتبط این است که اگر در حالت مرور خصوصی هستید و نمی توانید دامنه را ضبط کنید ، نمی توانید دامنه را ضبط کنید.

اگر این مسائل شما را آزار ندهد و صدای معیارهای مسدود کننده حریم خصوصی Badger را دوست دارید ، باید حتماً پیش بروید و به آن عمل کنید. این برنامه رایگان است و راه اندازی بدون مزخرف و سهولت استفاده بدان معنی است که شما می توانید در هیچ زمان کار و راه اندازی نشوید. با این حال ، اگر به دنبال یک راه حل قوی تر هستید ، یعنی راه حل همه تبلیغات ، بنابراین ممکن است بهتر باشد با یک مسدود کننده تبلیغاتی سنتی ، مانند Adblock Plus همراه باشید.

  کدام VPN ها می توانند Netflix را در کشورهای دیگر غیر از آمریکا از حالت مسدود کنند؟

اگر کاربر مایکروسافت لبه هستید ، نسخه ای از “Privacy Badger” در کارها برای شما وجود دارد. یا اگر می خواهید چیزی شبیه به موبایل را مشاهده کنید ، نسخه Firefox Mobile برای توسعه وجود دارد.

uMatrix

دستورالعمل های مربوط به حریم خصوصی Badger.uMatrix بسیاری از ویژگیهای مشابه سایر مسدود کننده های ردیاب را ارائه می دهد ، اما روی قرار دادن تصمیمات در دست شما متمرکز است. این برنامه افزودنی دیگری است که توسط توسعه دهندگان داوطلب حفظ می شود ، بنابراین می توانید با اطمینان خاطر بدانید که هیچ انگیزه جانبی در پشت آن وجود ندارد. این ابزار که برای Chrome و Firefox در دسترس است ، با هدف کاربران پیشرفته ای است که می خواهند حریم شخصی خود را کنترل کنند. این امکان را برای شما فراهم می کند که مرورگرتان به کجا متصل شود ، چه داده هایی را بارگیری کند و چه عملی را اجرا کند. این یک نمونه از رابط برنامه افزودنی Chrome است:

رابط uMatrix.

می توانید لیست های سیاه یا لیست های کل لیست سفید ، سطرها یا ستون های فردی ، گروه های ردیف یا ستون و موارد دیگر را لیست کنید. همچنین می توانید از قوانین محدوده استفاده کنید تا بتوانید به سایت های خاصی دسترسی پیدا کنید ، اما مانع از ردیابی آنها در سایت های دیگر می شوید.

در حالی که گزینه های مختلفی وجود دارد و یک رابط کاربری قریب به اتفاق ، uMatrix پیکربندی ساده را با انتخاب نقطه و کلیک انجام می دهد. حالت استفاده از جعبه به این معنی است که سایتهایی که به اسکریپت های شخص ثالث نیاز دارند ممکن است شکسته شوند. با این حال ، این می تواند با چند کلیک تغییر یابد ، و سفارشی سازی بیشتر می تواند از آنجا انجام شود.

برای کاربرانی که می خواهند کمی بیشتر از حریم خصوصی و ممنوع کردن تبلیغات استفاده کنند ، uMatrix ممکن است کمی کارآمد و وقت گیر باشد. با این حال ، اگر می خواهید کنترل کامل فعالیت مرورگر خود را داشته باشید و زمان اجرای آن را داشته باشید ، این افزونه احتمالاً از نظر شخصی سازی و اطلاعاتی که ارائه می دهد ، قوی ترین است..

با استفاده از بیش از یک پسوند

هنگام انتخاب گزینه های خود ، به خاطر داشته باشید که لزوماً نیازی به انتخاب فقط یک پسوند ندارید. اگر ترکیبی از ویژگی ها را می خواهید ، بسیاری از برنامه های افزودنی می توانند در کنار یکدیگر کار کنند تا لیستی جامع تر از گزینه ها ارائه شود. به عنوان مثال ، یک ترکیب محبوب Adblock Plus و Disconnect است. همچنین ، کاربران uBlock Origin غالباً uMatrix را نیز نصب می کنند ، یکی از درخواست های این است که هر دو توسط یک نویسنده اصلی تهیه شده اند.

البته برای استفاده از بیش از یک پسوند چند نکته جانبی وجود دارد. هر یک حافظه را به خود اختصاص می دهد ، بنابراین اگر این نگرانی برای شما باشد ، ممکن است بخواهید فقط یکی را انتخاب کنید یا به دنبال سبک ترین جفت شدن باشید. همچنین به جای فقط یکی ، هیچ مشکلی برای تنظیمات تغییر در دو پسوند وجود ندارد که با ورود به برنامه های افزودنی پیشرفته مانند uBlock Origin و uMatrix پیچیده تر می شوید..

در عمل ، واقعاً به انتخاب شخصی می رسد و ارزش آن را دارد که با ترکیب های مختلفی آزمایش کنید تا دریابید که چه چیزی برای شما مناسب تر است. علاوه بر این ، بسیاری از این موارد به طور مرتب به روز می شوند ، بنابراین ممکن است با افزودن ویژگی ها یا قابلیت استفاده از آن ، خود را تغییر دهید.

نتیجه

دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید از ردیابی مرورگر جلوگیری کنید ، از جمله برای محافظت از حریم خصوصی شما و جلوگیری از آزار دهنده تبلیغات. خوشبختانه ، افزونه های مرورگر زیادی برای کمک به شما وجود دارد. مشکل در انتخاب یک مورد مناسب برای شما نهفته است.

در این پست ما شش افزونه مرورگر ضد ردیابی را شرح داده ایم و مقایسه کرده ایم که یکی از آنها ممکن است فقط آنچه شما نیاز دارید باشد. بیایید سریع آنها را ضبط کنیم:

 • Adblock Plus: در درجه اول یک مسدود کننده تبلیغاتی است که از ردیابی و بدافزار نیز محافظت می کند.
 • قطع شدن: رابط بصری با کاربردی آسان ارائه می دهد اما برای استفاده با بیش از یک مرورگر هزینه ای لازم دارد.
 • مبدا uBlock: رابط کمتری بصری ارائه می دهد اما باعث صرفه جویی در حافظه می شود.
 • Ghostery: افزونه ای برای سفارشی سازی آسان که می تواند در همه مرورگرها همگام سازی شود.
 • نشانگر حریم خصوصی: مسدود کردن محدودی را ارائه می دهد اما از یک روش الگوریتمی برای یادگیری و مسدود کردن کارآمدتر استفاده طولانی تر از آن استفاده می کند.
 • uMatrix: ابزاری برای کاربر پیشرفته که به شما امکان کنترل کامل بر فعالیت مرورگر شما را می دهد.

همچنین مشاهده کنید: 75+ ابزار حفظ حریم خصوصی رایگان و لیست ما از بهترین VPN ها برای حفظ خصوصی شما در اینترنت.

آیا درمورد هرکدام از برنامه های افزودنی که پوشش داده ایم ، چیزی دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

“پیش زمینه آهنگ تایر” توسط Linnaea Mallette تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

About the author

Comments

 1. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای درآمدزایی خود نیاز دارند و ممکن است از این برنامه ها مسدود شوند. بنابراین ، قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است تنظیمات آنها را بررسی کنید و از لیست سفید برای وب سایت هایی که می خواهید حمایت کنید ، استفاده کنید.

 2. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای کسب درآمد نیاز دارند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین ، قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود وب سایت های مورد علاقه خود را ارزیابی کنید.

 3. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای کسب درآمد نیاز دارند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین ، قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود وب سایت ها را ارزیابی کنید.

 4. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای کسب درآمد نیاز دارند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین ، قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود وب سایت های مورد علاقه خود را ارزیابی کنید.

 5. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای کسب درآمد نیاز دارند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود ، تنظیمات آنها را بررسی کنید.

 6. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای کسب درآمد نیاز دارند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین ، قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود وب سایت های مورد علاقه خود را ارزیابی کنید.

 7. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از سایت ها ممکن است به تبلیغات برای درآمدزایی خود نیاز داشته باشند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود ، تصمیم گیری کنید که آیا استفاده از آنها برای شما مناسب است یا خیر.

 8. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای کسب درآمد نیاز دارند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین ، قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود وب سایت های مورد علاقه خود را ارزیابی کنید.

 9. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای کسب درآمد نیاز دارند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود ، تنظیمات آنها را بررسی کنید.

 10. این مطلب اضافه کنم که استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی مرورگر می تواند به حفظ حریم خصوصی شما کمک کند و همچنین به بهبود سرعت بارگذاری صفحات و کاهش مصرف داده ها کمک می کند. اما باید توجه داشت که برخی از وب سایت ها به تبلیغات برای کسب درآمد نیاز دارند و استفاده از برنامه های افزودنی ضد ردیابی ممکن است باعث مسدود شدن تبلیغات مورد نیاز آنها شود. بنابراین ، قبل از استفاده از این برنامه ها ، بهتر است با توجه به نیازهای خود ، تنظیمات آنها را بررسی کنید.

Comments are closed.