راهنما: 6 بهترین افزودنی تلویزیون زنده Kodi برای سال 2017 که در واقع کار می کنند!

پخش ویدئو به صورت تقاضا هم راحت و هم صرفه جویی در وقت است. لازم نیست منتظر یک زمان خاص برای تماشای نمایش های مورد علاقه خود باشید ، برخلاف پخش سنتی تلویزیون. با این حال تلویزیون زنده هنوز هم قدرت و قدرت خود را دارد. به عنوان مثال ، رویدادهایی مانند مراسم اهدای موسیقی و ویدئو معمولاً به صورت زنده پخش می شوند. می توانید بعداً آنها را تماشا کنید ، اما تا آن زمان اسپویلرها را در رسانه های اجتماعی مشاهده کرده اید. به هر دلیل ، اگر می خواهید تلویزیون زنده ، می توانید آن را از طریق Kodi دریافت کنید.

درک این نکته مهم است که افزودنیهای رسمی و غیررسمی Kodi برای محتوای جریان مستقیم وجود دارد. این که آیا شما Kodi را در رایانه خود ، دستگاه Amazon TV TV یا مکان دیگری پخش می کنید ، افزودنیهای نصب شده شما مشابه خواهد بود.

راهنمای ما به طور خاص روی افزودنیهای رسمی Kodi که دسترسی مستقیم به پخش مستقیم تلویزیون را ارائه می دهند متمرکز شده است. در پایان ، ما یک مرور مفصل درباره افزودنیهای غیررسمی و غیر رسمی محبوب شخص ثالث ارائه داده ایم که ممکن است در جای دیگری ذکر شده باشید. ما اطلاعات بیشتری را در مورد کارهایی که این افزونه ها انجام می دهند ارائه داده ایم و چرا به جای آن افزودنیهای رسمی را توصیه می کنیم.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

از VPN With Kodi استفاده کنید

VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و دوباره آن را از طریق سرور در یک مکان مورد نظر خود پنهان می کند و مکان و هویت شما را مخفی می کند. آیا شما از افزودنیهای رسمی یا غیر رسمی Kodi استفاده می کنید ، پخش مستقیم تلویزیون از طریق برخی از افزودنیهای Kodi ممکن است توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما مجازات نشود..

با توجه به این مسئله ، آنها ممکن است در هنگام استفاده از سرویس هایی مانند Kodi ، سعی کنند اتصال شما را برانگیزند.

با این حال ، پرتاب سرعت تنها دغدغه استفاده از Kodi با افزودنیهای مختلف نیست. خطرات حریم خصوصی و امنیتی وجود دارد که برای همه انواع افزونه وجود دارد. از افزودنیهای Kodi می توان برای اجرای حملات هک شده میان کاربر به کاربران Kodi استفاده کرد. وقتی یک افزونه Kodi را بارگیری و اجرا می کنید ، اغلب از طریق اتصالات نا امن انجام می دهید. این افزونه به خودی خود می تواند ربوده شود و برای نظارت بر داده های اینترنت ، سرقت گذرواژه‌ها و نام کاربری و حتی برای دسترسی به دیسک سخت رایانه شما استفاده شود..

در حالی که برخی از کاربران به اجرای Kodi در ماسهبازی روی آورده اند ، اجتناب از این وضعیت با رمزگذاری ترافیک داده های شما روشی آسان تر و ترجیحی برای مدیریت بسیاری از خطرات امنیتی درگیر است. کاربران Kodi در گذشته داده های خود را گم کرده اند و دستگاه های خود را هک کرده اند که برخی از افزودنی ها ، مانند افزودنی Exodus ، برای ایجاد بت نت های DDoS استفاده می شوند..

برای جلوگیری از این امر ، اتصال به VPN هنگام استفاده از Kodi توصیه می شود. یک VPN اطمینان خواهد داد که داده های شما از طریق پخش جریان اضافی در معرض دید قرار نمی گیرند.

توجه داشته باشید که VPN ها همچنین به شما امکان می دهند به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید و از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنید.

جریان نیاز به پهنای باند زیادی دارد. به طور خاص ، جریانهای زنده فیلم را فشرده نمی کنند و به همین دلیل به پهنای باند بارگیری بیشتری نیاز دارند. ارائه دهنده VPN قابل اعتماد ، سریع و ایمن ضروری است. ما IPVanish را توصیه می کنیم که یک انتخاب محبوب در جامعه Kodi است و اتصال محکم ، ظرفیت فراوان و سطح بالایی از محافظت از حریم خصوصی را فراهم می کند.

می توانیم تأیید کنیم که IPVanish با کلیه افزونه های Kodi که آزمایش کرده ایم کار می کند و در جامعه Kodi بسیار محبوب است. اگر می خواهید یک ارائه دهنده جایگزین را امتحان کنید ، می توانید لیست کامل ما را در اینجا از خدمات پیشنهادی Kodi VPN بیابید.

هشدار معامله: IPVanish به برنامه خوانندگان ما 60٪ تخفیف در برنامه سالانه خود را در اینجا ارائه داده است. و تخفیف 25٪ در برنامه ماهانه.

نکته: اگر از Kodi با Amazon Fire Stick استفاده می کنید ، IPVanish می تواند به راحتی مستقیم بر روی دستگاه نصب شود. برای جزئیات بیشتر به راهنمای نصب VPN Fire Stick مراجعه کنید.

Kodi v17.3 "Krypton" آخرین نسخه پایدار Kodi است که برای بارگیری در دسترس است

بهترین افزودنیهای رسمی تلویزیون Kodi Live

در زیر ، بهترین افزونه های زنده TV Kodi را ذکر کرده و شرح داده ایم. می توانید مخلوطی از افزونه هایی را ببینید که پخش مستقیم تلویزیون را بصورت قانونی و رایگان انجام می دهد ، با بعضی از آنها که دسترسی به کانال های عالی را از طریق اشتراک های حق بیمه به شما امکان می دهند.

USTVnow Plus

kodi_ustvnow_install
قبل از استفاده USTVnow Plus, ابتدا لازم است در اینجا یک حساب کاربری ثبت نام کنید. این افزودنی هفت کانال آمریکایی را با یک اشتراک رایگان به صورت رایگان ارائه می دهد ، اما اشتراک های پولی با قیمت مناسب در دسترس هستند که حداکثر 28 کانال را با وضوح HD ارائه می دهند..

kodi_live_tv_great_us_tv_now_plus_subscriptions
کانالهایی مانند ABC, CW, PBS و روباه با USTVnow Plus حضور دارند.

USTVNow را در مخازن SuperRepo در دسترس خواهید یافت.

iPlayer WWW (iPlayer بی بی سی)

iplayer
iPlayer WWW تمام مطالب موجود در سایت محبوب iPlayer BBC را ارائه می دهد. هر دو محتوای تقاضا و محتوای زنده را می توانید در اینجا بیابید iPlayer WWW. لطفاً توجه داشته باشید که برای مشاهده محتوا در iPlayer و با پسوند ، یک آدرس IP انگلستان ضروری است iPlayer WWW. علاوه بر این ، iPlayer بی بی سی فقط برای کسانی که دارای مجوز معتبر تلویزیون بی بی سی هستند ، در دسترس است.

اگر در واقع در انگلستان نیستید ، پس از آن VPN توصیه می شود تا آدرس IP خود را به یکی از انگلستان تغییر دهید. به سادگی انتخاب کنید زنده را تماشا کنید برای مشاهده محتوای زنده موجود از کانالهای مورد علاقه BBC.

افزودنی iPlayer BBC در مخزن رسمی افزودنی کد موجود است.

فیلم ساده

فيلون
موجود در مخزن SuperRepo, فیلم ساده شامل تعداد زیادی کانال است. دسته بندی ها از تلویزیون تجاری, موسیقی و سرگرمی به سبک زندگی و بدن & روح. محتوا به زبان انگلیسی و همچنین سایر زبانها مانند روسی و ایتالیایی است. همچنین می توانید محتوای رادیویی زنده را از طریق آن پیدا کنید فیلم ساده.

اگر در پخش برنامه با این افزودنی مشکلی دارید ، اگر از یک کیبورد USB استاندارد استفاده می کنید ، روی افزودن و کلیک راست / راست کلیک کنید "" را فشار دهید یا دکمه "راهنما" را از راه دور MCE فشار دهید..

kodi_fimon_live_tv_settings
انتخاب کنید تنظیمات الحاقی و تنظیم کنید فیلم با کیفیت به کم.

kodi_fimon_live_tv_quality_settings
این امر اگر به نظر می رسد که منابع محتوا هرگز شروع به پخش نمی کنند ، این کار کمک خواهد کرد.

PS Vue (افزودنی PlayStation Vue)

افزودنیهای برنامه زنده TV
اگر حساب PlayStation Vue دارید ، می توانید از طریق برنامه افزودنی PS Vue Kodi به آن دسترسی پیدا کنید. کاملاً قانونی و از طریق مخزن رسمی افزودنی رسمی کدی در دسترس است ، افزونه PS Vue به شما امکان می دهد تا اعتبارنامه PlayStation Vue خود را وارد کنید و تلویزیون زنده خود را مستقیماً از طریق Kodi تماشا کنید..

چرا از Kodi بیش از برنامه PlayStation Vue استفاده می کنید؟ Kodi این کار را بهتر انجام می دهد. به عنوان یک پخش کننده رسانه ای ، Kodi تجربه بسیاری را از برنامه PlayStation Vue در بسیاری از دستگاههای ارائه شده ارائه می دهد. علاوه بر این ، می توانید با استفاده از افزونه Kodi برای PlayStation Vue راحت تر بین سرویس های مختلف جابجا شوید ، افزودنی PS Vue را به یک روش عالی برای مشاهده سرویس اشتراک خود تبدیل کنید..

Sky Go Client

آسمان افزودنیهای تلویزیونی زنده
اگر یک حساب Sky دارید ، می توانید از طریق Sky Go به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین این بدان معناست که می توانید برای دسترسی به جریان های Sky خود از افزونه Sky Go Client نیز استفاده کنید. تقریباً تمام محتوای جریان Sky از طریق Sky Go و بنابراین Sky Sky Client به استثناء رویدادهای Sky Sports Box Office در دسترس است. باکس آفیس که مانند Pay-Per-View در ایالات متحده عمل می کند قابل مشاهده نیست و فقط از طریق سایر موارد در خارج از Kodi قابل دسترسی است..

Sky Go Client فقط برای ساکنان انگلستان کار می کند و فقط افرادی که دارای اعتبار حساب رسمی هستند. پس از بارگیری آن ، می توانید این اعتبارنامه را در قسمت افزودنی وارد کنید ، سپس به جریانهای خود دسترسی پیدا کنید.

Sky Go Client از طریق مخزن SuperRepo در دسترس است.

افزودنیهای غیررسمی Kodi برای تلویزیون زنده

در حالی که بسیاری از افزودنیهای Kodi محتوای قانونی ارائه می دهند ، برخی غیر رسمی به نظر می رسند. این افزودنیها بسیار پرطرفدار هستند اما از منطقه خاکستری تا مشکوکتر قانونی برخوردارند. در زیر برخی از افزودنیهایی که ممکن است در سایر سایتها برای تلویزیون زنده توصیه کنید.

تلویزیون cCloud

تلویزیون ccloud
چه چیزی است? cCloud TV یک افزودنی IPTV Kodi است که دارای یک پایگاه کاربر بزرگ و متنوع متنوع در چندین زبان است. cCloud TV وب را جستجو می کند و به دنبال گزینه های مختلف جریان از منابع متنوعی است که در این زمان نوشتن چندین هزار کانال از سراسر جهان را در بر می گیرد..

چرا باید از آن دوری کنید؟ در حالی که محبوبیت دارد ، اکثریت قریب به اتفاق آنچه تلویزیون cCloud ارائه می دهد ، جریان های سرقت محتوای است. اگرچه برخی از کانال های ذکر شده ، مانند وب کم های در دسترس عموم وجود دارد ، که می توانند بدون هیچ گونه سؤال درباره حق چاپ از طریق مجدداً بارگیری شوند ، اما اکثر این موارد در مورد ارائه محتوای cCloud صحیح نیست. ما تلویزیون cCloud را به عنوان منبع پخش مستقیم تلویزیون توصیه نمی کنیم با توجه به اینکه این افزودنی در ابتدا جریانهای دزدگیر را پیشنهاد می کند. گزینه های دیگر حقوقی در این لیست محتوای بهتری با کیفیت بالاتر ارائه می دهد.

کوانتوم

راهنما: 6 بهترین افزودنی تلویزیون زنده Kodi برای سال 2017 که در واقع کار می کنند!

چیست؟ کوانتوم مجموعه بزرگی از کانالهای تلویزیونی زنده را از چندین منبع فراهم می کند. Quantum مقدار زیادی از محتوا را ارائه می دهد و به دلیل پشتیبانی قوی از توسعه دهنده و انتخاب زیاد ، در بین کاربران افزونه شخص ثالث بسیار محبوب است..

چرا باید از آن دوری کنید? کوانتوم با همان مسئله cCloud TV مشکل دارد: ممکن است بتوانید یک جریان کاملاً قانونی را در اینجا یا آنجا پیدا کنید ، اما برای انجام این کار به شما سخت خواهد شد. در عوض ، اکثریت قریب به اتفاق آنچه کوانتوم ارائه می دهد ، محتوای پیرتر است. به همین دلیل ، we Quantum را برای پخش مستقیم تلویزیون توصیه نمی کنید. گزینه های دیگر لیست رسمی افزودنیها تجربه مشاهده بهتری را ارائه می دهند. 

لیست های پخش ترکی UK

ترک انگلیس

چه چیزی است?
لیست بازی های ترک ترکیه UK کمی از هیولا گریزان است. دلیل اصلی این امر آنست که توسعه دهنده همچنان در مورد انگلستان در مورد جریان های دزدان دریایی دامن می زند. در واقع ، این تمرکز اصلی ، اما تنها تمرکز ، افزودنی های لیست پخش لیست پخش لیست UK Turk نیست. لیست های پخش لیست ترک های UK ، کانالهای اصلی ایالات متحده و انگلیس را از طریق وسایل کمی مشکوک ارائه می دهد. از منابع دیگر مانند cCloud استفاده نمی شود ، اما مستقیماً این موارد را ارائه می دهد.

چرا باید از آن دوری کنید? لیست های ترک لیست UK UK به دلیل کیفیت آن محبوب است ، اما کیفیتی است که ناشی از دزدی دریایی آشکارتر است. ما لیست های پخش ترک UK UK را برای پخش مستقیم تلویزیون توصیه نمی کنیم ، با توجه به اینکه توسعه دهنده این افزودنی دارای حق قانونی برای پخش محتوا نیست.

همچنین مشاهده کنید: بهترین افزودنیهای فیلم Kodi برای سال 2017.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 + = 33

Adblock
detector