6 بهترین VPN برای مسافرت به خارج از کشور

بهترین VPN ها برای مسافرت به خارج از کشور

این که آیا شما به دلیل کار یا لذت بردن به خارج از کشور سفر می کنید ، لازم است اغلب به همان سکوهایی که در خانه استفاده می کنید ، دسترسی داشته باشید ، از جمله خدمات بانکی و مالی ، برنامه های ارتباطی (مانند WhatsApp و Skype) ، و سرویس های جریان سازی. به عنوان مثال ، شما ممکن است به دنبال جریان دادن محتوا از سایتهایی مانند Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC باشید, یا Sling TV ، اما این شرکت ها خدمات خود را بر اساس موقعیت مکانی شما محدود می کنند. بعلاوه با دولت در مورد دسترسی به سایتهایی مانند Google ، Twitter ، Facebook و YouTube ممنوع هستید.

ما به هریک از ارائه دهندگان موجود در زیر می پردازیم ، اما اگر فقط یک خلاصه سریع می خواهید ، در اینجا لیست ما از بهترین VPN ها برای مسافرت به خارج از کشور قرار دارد..

ما دریافتیم که اینها بهترین VPN برای سفرهای بین المللی هستند:

 1. ExpressVPN انتخاب برتر ما برای سفر به خارج از کشور است! شبکه بزرگی از سرورهای سریع که در 94 کشور جهان فعالیت می کنند ، می توانند تقریباً از هر چیزی جدا شوند. شامل 30 روز پول برگشت.
 2. CyberGhost بهترین بودجه VPN. برنامه های دوستانه مبتدی و برخی از سرورهای سریع جریان در آزمایش ما.
 3. NordVPN همه جانبه قوی با بیش از یک دهه خدمات در زیر کمربند خود. سرورهای سریع ، ایمن و بسیار زیادی را انتخاب کنید.
 4. IPVanish توسط کاربران Kodi برای برنامه هایی که به خوبی با دستگاه های کنترل از راه دور کنترل می شوند ، ترجیح داده می شود. سریع و ایمن.
 5. خصوصی VPN عالی برای رفع انسداد بیشتر سرویس های جریان است. شبکه کوچک ، اما در حال رشد.
 6. VyprVPN امنیت و حفظ حریم خصوصی شدید ، حتی در چین و سایر رژیمهای سرکوبگر به خوبی کار می کند.

بهترین راه برای دسترسی به این سیستم عامل ها و سایر سیستم عامل های جغرافیایی محدود ، انتخاب یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. استفاده از VPN در حین مسافرت به خارج از کشور به شما در پوشاندن موقعیت جغرافیایی خاص شما کمک می کند و به نظر می رسد که در جایی دیگر هستید ، وب سایت ها را برای دسترسی به شما فریب می دهد. VPN همچنین اتصال اینترنتی شما را رمزگذاری می کند ، مانع از نظارت توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) ، هکرها و آژانس های دولتی می شود.. این امر به خصوص هنگام مسافرت با توجه به احتمال زیاد دستگاهتان بسیار مهم است شبکه های وای فای عمومی که نقاط اصلی برای هکرها در انتظار قرار دارند.

چگونه می توان VPN را تنظیم کرد?

استفاده از VPN به هیچ وجه پیچیده نیست. برای شروع این مراحل ساده را دنبال کنید:

 1. برنامه های VPN را در تلفن هوشمند ، لپ تاپ و رایانه لوحی خود بارگیری کنید.
 2. حتماً این کار را مستقیماً از فروشگاه برنامه مربوطه یا مستقیماً از سایت ارائه دهنده VPN انجام دهید.
 3. این روند را برای همه دستگاه های خود تکرار کنید.
 4. برنامه را باز کنید و دستورالعمل هایی را که شرکت در صفحه شما رله می کند ، دنبال کنید.
 5. پس از اتمام نصب ، تمام دستگاه ها را مجدداً راه اندازی کنید.
 6. هنگام بازگشت آنلاین ، برنامه VPN را باز کرده و در یک مکان مورد نظر خود به یک سرور وصل شوید.
 7. برنامه در پس زمینه اجرا خواهد شد اما مراقب باشید که آن را جدا نکنید.
 8. تبریک می گویم! اکنون می توانید از اینترنت دقیقاً مانند خانه خود استفاده کنید.

توجه داشته باشید: شبکه های وای فای و سرعت اینترنت به اتصال کلی کشور به وب بستگی دارد. استفاده از VPN سرعت را تقویت نمی کند یا به شما امکان دسترسی چشمگیر مانند گذشته را می دهد تا به خانه برگردید ، و فاکتور رمزگذاری به این معنی است که ممکن است سرعت شما تا حدی کاهش یابد. اگر به کشورهایی با دسترسی ضعیف به اینترنت مانند شاخ آفریقا سفر می کنید ، توجه داشته باشید که یک VPN فقط به اندازه اتصال اینترنتی که از آن تغذیه می کند می تواند انجام دهد.

چگونه می توانم درباره خدمات مناسب VPN تصمیم بگیرم?

خدمات VPN به شدت در سراسر اینترنت شیوع دارد. برخی از کاربران ممکن است در فرض این که همه یکسان هستند ، در دام باشند. واقعیت این است که خدمات VPN بسیار متفاوت است - شما قبل از تصمیم گیری در مورد شخصی که برای نیازهای شما استفاده می کند ، باید محتاط باشید و احتیاط کنید..

در اینجا برخی از عواملی که باید قبل از انتخاب یک سرویس در نظر بگیرید:

قدرت شبکه

برخی از خدمات VPN هزاران سرور ارائه می دهند ، در حالی که برخی دیگر انتخاب آنها را به حدود صد نفر محدود می کنند. هیچ قانونی سخت و سریع وجود ندارد که کدام یک بهتر باشد ، اما نکته قابل توجه این است که سرورها در کجا قرار دارند. شما نمی خواهید غلظت بالایی در یک منطقه خاص داشته باشید در حالی که سایر نقاط جهان نادیده گرفته می شوند. از VPN ها برای ارتباط با محتوا از خانه و همچنین باز کردن سایت های رسانه های اجتماعی در جایی که ممکن است محدود شوند استفاده می شود.. از این رو باید گزینه های سرور را در کشورهای اصلی و مناطقی که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ارزیابی کنید. به عنوان مثال ، اگر شما یک مسافر Aussie هستید که به خارج از کشور سفر می کنید ، باید در دسترس بودن سرورها در استرالیا باشید تا از مطالب پشت سر هم در خانه خودداری کنید.

تعداد اتصالات همزمان

هنگامی که در گروهی مانند دوستان و خانواده سفر می کنید ، ممکن است بخواهید در یک برنامه VPN سرمایه گذاری کنید که به شما امکان می دهد سرویس را با همسران خود به اشتراک بگذارید. از این طریق می توانید هزینه هر فرد را به کمتر از یک دلار در هر ماه وایت کنید. 

سیستم عامل های پشتیبانی شده

قبل از تصمیم گیری در مورد ارائه دهنده مناسب ، می خواهید بررسی کنید که این سرویس با سیستم عامل های مورد نظر شما سازگار است. اگر کاربر PC و Android هستید ، قطعاً می خواهید سرویس VPN روی هر دو کار کند. همه شرکت های VPN برنامه هایی را برای سیستم عامل مورد نظر خود ارائه نمی دهند. به عنوان مثال ، فقط تعداد معدود VPN دارای برنامه Fire Stick هستند و حتی تعداد کمتر VPN دارای یک رابط کاربری گرافیکی لینوکس است.. اگر از اینکه سازنده با دستگاه شما سازگار نیست ، مطمئن نیستید پس از خریدن یک طرح خوب است..

نصب و راه اندازی آسان

خدمات VPN شامل مهندسی پیشرفته ای هستند ، اما این بدان معنا نیست که برای راه اندازی و نصب آنها باید دست به دست هم بزنید. بهترین خدمات ثبت نام ، نصب و حرکت از طریق گزینه ها را برای کاربران بسیار آسان می کند. شما باید بتوانید فقط نرم افزار بومی را بارگیری کنید ، وارد شوید و به برنامه اجازه دهید با کلیک چند دکمه بقیه را انجام دهد. هر چیزی که مالیات بیشتری از آن داشته باشد ، به یک تجربه کاربری دست و پا گیر است که باید از آن جلوگیری کنید.

چه پروتکلهای امنیتی دیگری را هنگام مسافرت باید دنبال کنم?

یک VPN باید بیشتر شما را مرتب کند ، اما در اینجا چند گام دیگر که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید سفر شما به راحتی پیش می رود:

رمزعبور قوی را انتخاب کنید و تأیید هویت 2 عاملی را در هر صورت امکان پذیر کنید. برخی از تلفن های Android دارای تنظیماتی هستند که در صورت شناسایی دستگاه در نزدیکی کاربر ، می توان قفل دستگاه را باز کرد. این تنظیم را خاموش کنید ، زیرا یک دزد می تواند تلفن شما را گشت زنی کند و سریعاً به محتوای آن دسترسی پیدا کند. قبل از ترک کشور خود ، تمام نرم افزارهای دستگاه خود را به روز کنید تا همه تکه های امنیتی کاملاً کاربردی باشند و تا حد ممکن از شما محافظت می شود. هر روز از تلفن خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اطلاعات مهم مانند عکس یا اسناد کار با اطمینان در ابر بارگذاری شده و همیشه در دسترس باشد حتی اگر دستگاه خود را گم کنید.

بهترین VPN ها برای مسافرت به خارج از کشور

پس از فهمیدن اهمیت یک VPN هنگام دور بودن از شبکه های قابل اعتماد ، سفارش بعدی تجارت تسویه حساب در ارائه دهنده است. اطلاعات زیر یک مرور کلی در مورد آنچه که احساس می کنیم 6 بهترین VPN برای سفر به خارج از کشور هستند به شما ارائه می دهد:

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN توسط اکثر کارشناسان به عنوان یکی از سریعترین و سخت ترین ارائه دهندگان VPN در خارج در نظر گرفته می شود. این در صدر لیست ما به عنوان بهترین VPN برای مسافرت به خارج از کشور قرار دارد زیرا می تواند یکسری سرویس های جریان (از جمله Netflix US) را از حالت انسداد خارج کند و همراه با پروتکل های رمزگذاری درجه نظامی همراه باشد..

این سرویس در مقایسه با سایر ارائه دهندگان کمی گران است ، اما شما قطعاً آنچه را که می پردازید دریافت می کنید. این امر به ویژه در صورت مسافرت به کشورهای سرکوبگر مانند چین ، اندونزی و ایران ، جایی که بسیاری از سایت ها به طور مرتب مسدود می شوند. توانایی های برتر پنهان کاری ExpressVPN تضمین می کند که شما یک قدم جلوتر از مسئولان بمانید و از یک تجربه اینترنت بی شماری بهره مند شوید.

ExpressVPN از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. این یک استاندارد پیشرو در صنعت محسوب می شود ، همچنین به آن درجه درجه نظامی گفته می شود. شامل یک سوئیچ اینترنتی برای کشتن اینترنت و همچنین محافظت در برابر نشت DNS است ، بنابراین اطلاعات شما همیشه درون تونل رمزگذاری شده قفل می شوند.

این ارائه دهنده خط مشی برای عدم ذخیره هرگونه گزارش دقیق کاربر ، از جمله آدرس های IP ، دنبال می کند. ExpressVPN برنامه های مدرن و بصری را برای Android و iOS و همچنین نسخه های رومیزی براق برای Windows و MacOS ارائه می دهد. اشتراک مشترک اجازه می دهد تا سه اتصال همزمان.

طرفداران:

 • سرعت سریع و خدمات برتر
 • با همه سایتهای اصلی جریان ، به عنوان مثال Netflix و Amazon Prime Video
 • ویژگی های رمزگذاری ، امنیتی و حریم خصوصی درجه یک به طور پیش فرض است
 • پشتیبانی عالی مشتری
 • شبکه سرور گسترده

منفی:

 • اندکی گرانتر از سایر ارائه دهندگان

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

بهترین سفر: ExpressVPN به دلیل استحکام ، سرعت زیاد و همچنین خدمات بهتر مشتری بهترین انتخاب ما است. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول است ، بنابراین می توانید آنها را بدون ریسک امتحان کنید.

بررسی ما درباره ExpressVPN را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه - 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. CyberGhost

سایبرگوست

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost در رومانی ثبت شده است و نیازی به پیروی از قوانین نگهداری داده ندارد. این محصول از زمان اصلی خریداری شده توسط Crossrider در سال 2017 ، محصول اصلی خود را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده است و هم اکنون تمرکز زیادی روی جریان دارد. تعداد سرورهایی که میزبان آن هستند به شدت از چند ده در ابتدا به بیش از 4،900 رسیده است. آنها در 60 کشور جهان مستقر شده اند و از 84 مکان در سراسر جهان فعالیت می کنند.

این شرکت از رمزگذاری 256 بیتی ، رازداری کامل رو به جلو ، سوییچ کشتن اینترنت و محافظت از نشت DNS به عنوان پیش فرض استفاده می کند. حریم خصوصی با سیاست داخلی عدم ورود هرگونه آدرس IP تقویت می شود. ویژگی های امنیتی اضافی شامل مسدود کننده تبلیغات ، دفاع ضد بدافزار ، ضد ردیاب و "ایمن سازی کننده" در برابر حملات باج افزار.

CyberGhost می تواند به شما در انتخاب سرور برای رفع انسداد سرویس ویژه جریان از جمله Netflix US ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و موارد دیگر کمک کند.. فقط "حالت باز کردن جریان" را در برنامه انتخاب کنید.

می توانید از طریق Android ، iOS ، Windows ، Linux و MacOS به این سرویس دسترسی پیدا کنید. در حال حاضر ، یک اشتراک مشترک به هفت دستگاه امکان اتصال همزمان را می دهد.

طرفداران:

 • استفاده بسیار آسان و ایده آل برای مبتدیان
 • پخش فیلم HD بدون هیچ مشکلی
 • اجازه می دهد تا 7 اتصال به طور همزمان

منفی:

 • برای مصرف کنندگان برق کمتر مناسب است
 • در چین یا امارات کار نمی کند

امتیاز ما:

4 بیرون از 5

گزینه بهترین بودجه: CyberGhost برای شروع کار سریع ، شهودی و بسیار آسان است. فهرست خدمات آن نیز در حال صعود است. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل کاربر ما در مورد CyberGhost را بخوانید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

3. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN هنگامی که می توان از محدودیت های دولت در دسترسی به اینترنت و همچنین قادر به رفع انسداد سرویس های جغرافیایی محدود استفاده کرد ، سعی و آزمایش می شود.. در چین واقعاً خوب کار می کند که برای کسانی که به طور منظم در آنجا مسافرت می کنند جایزه ای است.

این ارائه دهنده هیچ گونه اطلاعات کاربر را ذخیره نمی کند و می تواند یک ارائه دهنده کاملاً بدون منطق در نظر گرفته شود. در همین زمان ، NordVPN دارای استانداردهای امنیتی سختگیرانه ای است که شامل رمزگذاری 256 بیتی ، پروتکل OpenVPN ، سوئیچ کشتن اینترنت و محافظت در برابر نشت DNS است..

با استفاده از این سرویس ، به راحتی می توانید محدودیت های مربوط به Netflix ، HBO ، Amazon Prime Video ، ESPN و موارد دیگر را دور بزنید. این محصول بسیار قابل تنظیم است و کاربران را قادر می سازد سروری را انتخاب كنند كه وظایف خاصی را بهینه می كند ، از جمله پخش فیلم HD ، دوبعدی VPN و Tor بیش از VPN.. وب سایت دارای یک بخش دانش است که در صورت گیر افتادن ، روند کار را طی می کند.

برنامه ها برای Android ، iOS ، Windows و MacOS در دسترس هستند. یک طرح اساسی به شش دستگاه امکان اتصال همزمان را می دهد.

طرفداران:

 • سرویس متمرکز بر حریم خصوصی
 • بانک را نمی شکنند
 • مناسب برای مصرف کنندگان برق
 • برنامه ها برای همه سیستم عامل های اصلی
 • پشتیبانی 24/7/265

منفی:

 • برنامه دسک تاپ می تواند کمی clunky باشد

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

ALL-RUNDER قوی: NordVPN بسیاری از ویژگی های قابل تنظیم را با قیمتی که نمی توانید ضرب و شتم کنید ارائه می دهد. امنیت و حفظ حریم خصوصی و هزاران سرور را انتخاب کنید. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی ما در مورد NordVPN را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

4. IPVanish

IPVanish

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

IPVanish گزینه عالی دیگری برای افرادی است که به دنبال بهره مندی از سرعت های سریع و حریم خصوصی بسیار امن هستند. اینها هر دو در هنگام ارزیابی یک VPN برای استفاده در خارج از کشور ، بسیار مهم هستند ، به ویژه اگر قصد دارید ویدئو یا خدمات دسترسی مانند Skype ، Google ، WhatsApp و حساب بانکی محلی خود را پخش کنید..

این شرکت بر خلاف سایر ارائه دهندگان که یا اجاره فضای در مزارع سرور یا مدیریت خارج از منابع را به شخص ثالث می دهند ، تصمیم می گیرد که کل شبکه سرورهای خود را بطور مستقل اداره کند. این بدان معناست که کنترل کامل ترافیک کاربر است.

IPVanish مورد علاقه شناخته شده ای با torrenters و کاربران Kodi است زیرا این امکان را برای آنها فراهم می سازد تا Android APK را مستقیماً در دستگاه خود بارگیری کنند. رابط کاربری دارای کنترل از راه دور برای دستگاههای Kodi است که فاقد صفحه کلید و ماوس هستند. این برنامه همچنین قادر به رفع انسداد سایتهای جریان مانند iPlayer BBC و ITV Hub است.

این ارائه دهنده از سیستمی موسوم به IP پویا استفاده می کند. وقتی به سرویس وصل می شوید ، برای کل مدت جلسه خود یک آدرس IP جدید اختصاص می دهید. این تنها مال شماست و به کاربر دیگری اختصاص نخواهد یافت. فقط بعد از قطع ارتباط آدرس به استخر برمی گردد و توسط شخص دیگری مورد استفاده قرار می گیرد.

IPVanish رمزگذاری 256 بیتی ، رازداری کامل رو به جلو ، محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ کشتن اینترنت را ارائه می دهد. این بدان معنی است که آدرس IP شما از چشم کنجکاو پنهان خواهد ماند.

برنامه ها برای Android ، iOS ، Windows و MacOS در دسترس هستند. این ارائه دهنده اخیراً بسته های خود را به روز کرده است تا بتواند 10 دستگاه را به طور هم زمان متصل کند ، و این یک تخصیص بسیار سخاوتمندانه تر از استاندارد صنعت 5 است. علاوه بر این ، چت زنده 24/7 را برای پشتیبانی مشتری ارائه می دهد.

طرفداران:

 • سرعت بالا
 • 10 اتصال همزمان
 • پشتیبانی مشتری 24/7 در دسترس است

منفی:

 • اجازه ثبت نام ناشناس را نمی دهید

امتیاز ما:

4 بیرون از 5

TORRENTING & STREAMING VPN: IPVanish با استریم و تورنت فوق العاده ایمن ، سریع و مورد علاقه است. این خط مشی را رعایت نمی کند و با همه زنگ ها و سوت های یک VPN مدرن همراه است. 7 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل ما درباره IPVanish را بخوانید.

IPVanish CouponSAVE 60٪ در برنامه سالانه GET DEALDiscount که بطور خودکار اعمال می شود

5- PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN سرعتهای بسیار خوبی در اتصالات جهانی ارائه می دهد و به طور مداوم سایت های رسانه ای را مسدود می کند. Netflix USA نه تنها قفل آن را باز خواهد کرد, اما همین کار را برای نتفلیکس در انگلیس ، کانادا ، ژاپن ، اسپانیا ، برزیل ، ایتالیا و فرانسه نیز انجام می دهد.

یکی از نقاط قوت این ارائه دهنده گزینه های پشتیبانی آن است. کارمندان بصورت شبانه روزی از طریق چت زنده در دسترس هستند و همچنین اگر به آنها اجازه دهید می توانید مشکل را از راه دور برطرف کنید. این سرویس بسیار امن است زیرا از رمزگذاری 256 بیتی ، احراز هویت SHA256 و کلیدهای RSA 2،048 بیتی استفاده می کند. یک سوئیچ قتل اینترنتی و همچنین حفاظت از نشت IPv6 ، DNS و WebRTC وجود دارد. PrivateVPN سیاستی برای عدم ذخیره هرگونه ترافیک دارد.

آنقدر در مورد محصول خود اطمینان دارد که 30 روز ضمانت برگشت پول در همه بسته ها را ارائه می دهد. یک طرح اساسی به پنج دستگاه امکان اتصال همزمان را می دهد. برنامه ها برای iOS ، Android ، MacOS و ویندوز گنجانده شده است.

طرفداران:

 • سریع تر از بسیاری از ارائه دهندگان دیگر
 • قادر به رفع انسداد چندین سرویس جریان هستید
 • ثبت نام های ناشناس مجاز است

منفی:

 • شبکه سرور محدود
 • گفتگوی زنده دارد ، اما آنها فقط در ساعات کاری اروپا فعالیت می کنند

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

PERFECT FOR STAMAMING: PrivateVPN مجموعه ای از سایت های جریان را مسدود می کند. برای به پایان رساندن کار ، این کار بر خلاف کمیت متمرکز است. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی ما درباره PrivateVPN را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه - صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

6. VyprVPN

VyperVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید

تضمین بازگشت پول: 30 روز

VyprVPN شهرت ارزشمندی در مورد توانایی خود برای دور زدن سانسور در کشورهای سرکوبگر مانند چین دارد. به این ترتیب ، وقتی می خواهید سخت ترین پروتکل های رمزنگاری موجود باشد ، انتخاب بسیار خوبی است.

این پروتکل از 256 بیتی AES استفاده می کند که با احراز هویت SHA256 همراه است. با پرداخت هزینه اضافی ، کاربران می توانند برای فن آوری اختصاصی metadata Chameleon آن ثبت نام کنند این امر باعث می شود لایه های امنیتی اضافی و خنثی سازی حتی مصمم ترین جاسوسی دولت باشد. این مسئله این حقیقت را پنهان می کند که در وهله اول از VPN استفاده می کنید. نکته منفی این سرویس این است که برخی از سیاهههای مربوط را حفظ می کند.

VyprVPN می تواند سرویسهای جریان مانند Netflix و Hulu را از حالت مسدود خارج کند. بعلاوه ، هنگام بررسی دقیق کاربر ، سرعت آن بسیار سریع بود ، و باعث شد که در لیست ما سریعترین VPN ها قرار بگیرند..

برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند. یک اشتراک واحد به پنج دستگاه امکان اتصال همزمان را می دهد.

طرفداران:

 • مرور بسیار ایمن
 • تکنولوژی پیچیده پیچیده
 • در چین کار می کند

منفی:

 • دارای برخی از داده ها است
 • برای سرویس های جریان مانند Netflix و Hulu قابل اطمینان نیست

امتیاز ما:

4 بیرون از 5

کار در چین: VyprVPN یکی از پیشرفته ترین VPN ها در جهان است و به طور حتم هنگام مسافرت امنیت شما را حفظ خواهد کرد. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی ما درباره VyprVPN را بخوانید.

VyprVPN CouponSave 69٪ در برنامه 2 ساله برنامه GET DEALDiscount بطور خودکار اعمال می شود

آیا هنگام مسافرت به خارج از کشور باید از VPN رایگان استفاده کنم?

دلیل اصلی اینکه می خواهید در خارج از کشور از یک VPN استفاده کنید ، دسترسی ایمن و ایمن به کانالهای سرگرمی مورد علاقه خود ، استفاده از وای فای عمومی یا انجام معاملات مالی است. احتیاط در اینجا این است که روشی که شما برای انسداد مکان خود استفاده می کنید پروتکل های رمزگذاری قوی را مستقر می کند و یک تجربه عالی را ارائه می دهد. VPN هایی که در این مقاله به شما توصیه کرده ایم قطعاً این کار را انجام می دهند ، اما هنگام مراجعه به گزینه های رایگان نفس شما را حفظ نمی کند.

VPN های رایگان سرمایه کافی را در فناوری cloaking سرمایه گذاری نمی کنند و علاقه ای به ارسال کالای مشابه خدمات پولی ندارند. ممکن است شما بتوانید به یک سرور متصل شوید اما آماده باشید با تبلیغات ناخواسته و وقفه های مکرر از آن استفاده شود تا بتواند شما را متقاعد کند که به یک بسته پولی پرداخت کنید. VPN های رایگان دارای تعداد زیادی کاربر و سرورهای نسبتاً کمی هستند ، به این معنی که سرورها غالباً دارای بار اضافی هستند. این امر باعث می شود VPN های رایگان برای کارهای فشرده در داده مانند جریان فیلم ، پخش بازی های آنلاین یا حتی دسترسی به خدمات بانکی و مالی مناسب نباشد..

بسیاری از ارائه دهندگان غیراخلاقی و غیرمسئولانه به استخراج غیرقانونی داده های کاربران و فروش آن به تبلیغ کنندگان شخص ثالث دستگیر شده اند. برخی دیگر شناخته شده اند که دستگاه های میزبان را با بدافزار آلوده می کنند و حتی یک قدم فراتر رفته و از پهنای باند بیکار برای ساختن ارتش های بات نت استفاده کرده است..

سرویسهای پخش شده مانند Netflix ، Hulu ، HBO ، Sling TV و دیگران موظف به محدود کردن محتوای رسانه های خود در آدرس های IP از کشورهای خاص هستند. اگر فهمیده باشند که از این تعهد بدست می آیند ، آنها می توانند میلیون ها دلار جریمه بپردازند. به همین دلیل است که غول های سرگرمی مبلغ ناکافی را صرف می کنند تا امنیت خود را برای کشف و مسدود کردن VPN ها تقویت کنند. VPN های رایگان را می توان به راحتی توسط سرپرست شبکه آنها تشخیص داد ، اما پیشرفته ترین و پیشرفته ای که ما آنها را برجسته کرده ایم ، وظیفه حفاظت از موقعیت مکانی شما را بدون شکستن عرق انجام می دهند.

چگونه می توانم در موارد مسدود شده به WhatsApp و خدمات مشابه دسترسی پیدا کنم?

سفرهای شما ممکن است شما را به سرزمینهای بسیار دور و گسترده منتقل کند ، جایی که آزادی اینترنت و آزادی فردی در آن تضمین نمی شود. در نتیجه ، ممکن است مشاهده کنید که سرویسهای عادی شما را به عنوان اعم از WhatsApp ، Facebook و Skype مسدود می کنید..

به عنوان مثال ، طبق گفته FreedomHouse ، واتس اپ در کشورهای زیر مسدود یا محدود شده است:

 1. آذربایجان
 2. بنگلادش
 3. برزیل
 4. چین
 5. مصر
 6. اتیوپی
 7. اردن
 8. قزاقستان
 9. مونته نگرو
 10. عربستان سعودی
 11. گامبیا
 12. بوقلمون
 13. اوگاندا
 14. امارات متحده عربی
 15. یمن
 16. زیمبابوه

در برخی از این کشورها ، کل مجموعه ویژگی های واتس اپ مسدود خواهد شد در حالی که برخی دیگر فقط دسترسی به تماس های صوتی و تصویری را مهار می کنند. به هر صورت ، مطمئناً می خواهید از خانه خود با عزیزان در ارتباط باشید.

در این شرایط ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از حرکت در هواپیما ، مطمئن شوید که یک VPN در دستگاه شما بارگیری و نصب شده است. انجام این کار قبل از ترک مهم است زیرا VPN در بعضی از کشورها نیز مسدود شده است. اگر منتظر رسیدن کشور مقصد باشید ، ممکن است ISP محلی بتواند مانع از دسترسی به وب سایت VPN شود.

پس از ورود ، برنامه VPN را به سادگی روشن کنید ، به سروری متصل شوید که می دانید WhatsApp به خوبی کار می کند (مانند ایالات متحده ، کانادا یا اروپا) و فقط یک بار ارتباط برقرار شود..

توجه داشته باشید که خود VPN در بعضی از کشورها مسدود شده است. ما در استفاده از VPN در چین و استفاده از VPN در امارات و عربستان سعودی راهنمای جداگانه ای داریم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − = 78

Adblock
detector