6 بهترین VPN برای تلویزیون Now ، بنابراین می توانید آن را در خارج از کشور تماشا کنید

بهترین VPN برای تلویزیون Now ، بنابراین می توانید آن را در خارج از کشور تماشا کنید

اکنون تلویزیون بدون نیاز به سرویس تلویزیون خانگی ، دسترسی آنلاین به سرویس اشتراک تلویزیون Sky Sky انگلیس را اعطا می کند. اگر یک بسته Sky در خانه دارید ، می توانید از طریق اینترنت به این سرویس دسترسی پیدا کنید آسمان برو. اگر فقط می خواهید برای دسترسی به Sky در وب مشترک شوید ، باید اشتراک Now TV را انتخاب کنید.

ما در این پست به جزئیات خواهیم پرداخت ، اما اگر فقط می خواهید خلاصه ای سریع از بهترین VPN ها را برای Now TV ببینید ، اینجا لیست ما از بهترین VPN ها برای دسترسی به تلویزیون اکنون از هرجای دیگر:

 1. ExpressVPN بهترین گزینه برای دسترسی به Now TV از هرجای دیگر! سرعت های سریع ، ویژگی های امنیتی عالی. تقریباً با همه سرویسهای پخش عمومی محبوب کار می کند. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.
 2. NordVPN گزینه بودجه مناسبی که انسداد تلویزیون اکنون و بسیاری دیگر از سرویس های پخش دیگر انگلستان از جمله Netflix است.
 3. خصوصی VPN خوب VPN به روز و خوب که با Now TV و سایر سایتهای پخش خوب کار می کند.
 4. VyprVPN ویژگی های عالی حریم خصوصی اکنون در آزمایشات ما تلویزیون را مسدود کردید.
 5. VPNArea خوب با تلویزیون جدید. همچنین برای بازی و بارگیری محبوب است.
 6. هات اسپات شیلد ترکیبی از سرعت بالا و اعتبار امنیتی قوی. اکنون تلویزیون را بر روی دسک تاپ و موبایل مسدود می کند.

اگرچه از هر جای دنیا می توانید به وب سایت Now TV دسترسی پیدا کنید ، اگر خارج از جزایر بریتانیا باشید ، نمی توانید هیچ ویدیویی را تماشا کنید. اکنون اگر پخش کننده ویدیو متوجه شود که بازدید کننده وب سایت در انگلستان یا ایرلند واقع نشده است ، پخش کننده فیلم را از بارگیری محتوا باز می دارد.

در اینجا نحوه تماشای تلویزیون Now در خارج آمده است:

 1. در صورتی که قبلاً یک حساب کاربری دارید ، برای حساب جدید تلویزیون ثبت نام کنید.
 2. یکی از VPN ها را از لیست ما انتخاب کنید. برای سرعت و قابلیت اطمینان ، ExpressVPN را توصیه می کنیم.
 3. VPN خود را باز کرده و به یک سرور UK متصل شوید.
 4. اکنون به طور معمول تلویزیون را باز کنید و جریان را شروع کنید.

بهترین VPN برای تلویزیون Now

این ممکنه که با استفاده از VPN این مشکل را حل کنید. با این حال ، هر VPN شما را به تلویزیون حالا نمی رساند. شما به خدماتی نیاز دارید که دارای خصوصیات زیر باشد:

 •         امکان یافتن محدودیت های منطقه ای
 •         امکان ماسک فعالیت VPN
 •         سرعت سریع برای پخش ویدئو
 •         سرورهای انگلستان یا ایرلند

صدها نفر از VPN ها بازار را رها می کنند و خیلی وقت طول می کشد تا همه آنها را امتحان کنید تا ببینید که آیا آنها با تلویزیون جدید کار می کنند یا خیر. بنابراین ، ما این راهنما را برای کمک به شما در انتخاب سریع تر VPN سریع تر طراحی کرده ایم.

در اینجا لیست ما از بهترین VPN های Now TV آورده شده است:

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2023Access Now TVTested Jan 2023

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN دارای سرور در 94 کشور از جمله انگلستان و ایرلند است. این یکی از بهترین VPN های جهان است و می تواند شما را به بسیاری از سرویس های وب تبدیل کند که بینندگان را بر اساس منطقه محدود می کند. اکنون تلویزیون می تواند فعالیت VPN را تشخیص دهد ، بنابراین شما به یک VPN نیاز دارید که بتواند هویت آن را نقاب کند. ExpressVPN از این توانایی برخوردار است و حتی می تواند از شناسایی در چین جلوگیری کند ، جایی که مقامات برخی از سخت ترین کنترل های اینترنت و ممنوعیت های VPN در جهان را کنترل می کنند. این VPN همچنین دارای سرعت های بسیار خوبی است ، بنابراین شما هنوز هم قادر خواهید بود ویدئو را از طریق آن پخش کنید حتی وقتی در آن طرف دنیا هستید.

برنامه های ExpressVPN برای Windows ، Mac OS X ، macOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV Stick ، ​​Amazon Fire TV ، تبلت های Kindle Fire و Linux در دسترس هستند. افزونه مرورگر ExpressVPN برای Chrome ، Firefox و Safari نیز وجود دارد. این برنامه افزودنی یک کنترلر برای برنامه دسک تاپ است ، بنابراین یک اتصال VPN ایجاد می کند تا تمام فعالیت های اینترنت رایانه شما را پوشش دهد ، نه فقط ترافیکی که از داخل مرورگر شما وارد و خارج می شود..

ExpressVPN برنامه ای را تولید می کند که می توانید در روترهای خاصی از WiFi نصب کنید. VPN همچنین می تواند به صورت دستی روی جعبه های تنظیم شده و سایر دستگاه های فعال اینترنتی در خانه شما تنظیم شود. اشتراک حق دسترسی به سرویس را به طور همزمان سه بار به شما می دهد. اگر VPN را در روتر خود فعال کنید ، تمام اتصالات اینترنتی همه اسباب بازی های خانه شما محافظت می شود ، اما فقط به عنوان یکی از اتصالات همزمان شما حساب خواهد شد..

طرفداران:

 • تا کنون بهترین مجری در تست های ما برای تلویزیون جدید
 • همچنین سایتهایی مانند Netflix ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC را مسدود می کنید
 • سرعت سریع برای پخش و تورنت
 • ویژگی های امنیتی پیشرو در صنعت که درون برنامه ها قرار گرفته اند
 • برنامه های نرم و نرم و نرم هستند و کاربرد آنها آسان است
 • پشتیبانی از مشتری زنده در طول شبانه روز

منفی:

 • فقط سه اتصال همزمان در هر زمان امکان پذیر است

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

بهترین VPN برای تلویزیون اکنون: ExpressVPN انتخاب شماره 1 ماست. انتخاب سریع و قابل اعتماد چشمگیر ، که همه خدمات اصلی پخش از جمله Now TV ، Hulu ، Netflix و Amazon Prime را مسدود می کند. ویژگی های عالی امنیتی و حریم خصوصی است و هیچ مشکلی را حفظ نمی کند. با 30 روز ضمانت برگشت پول ، آن را بدون ریسک امتحان کنید.

  بهترین VPN برای امارات متحده عربی و دبی و موقعیت حقوقی در استفاده از VPN

بررسی کامل ما در مورد ExpressVPN را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه – 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. NordVPN

NordVPNاکنون به ژانویه 2023 دسترسی پیدا کنید

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN دارای سرور در 62 کشور از جمله انگلستان و جمهوری ایرلند است. درمجموع ، این شرکت دارای ۴۴۳۸ سرور در سراسر جهان است که ظرفیت زیادی را برای ارائه خدمات به مشتریان خود می دهد. همه سرورهای NordVPN در انگلستان قادر نخواهند بود شما را به Now TV وارد کنند ، بنابراین باید از Help Help Desk استفاده کنید که از کدام سرور استفاده کند.

سرویس NordVPN سرعت خوبی را برای پخش ویدئو به شما می دهد و همچنین در تشخیص طفره رفتن بسیار خوب است. این VPN دیگری است که به خوبی در چین کار می کند. این شرکت به هر حساب امکان می دهد شش دستگاه را به طور همزمان به سرویس متصل کند. شما می توانید VPN را به صورت دستی بر روی روتر خانه خود نصب کنید تا تمام دستگاه های خانه شما با استفاده از یک اتصال واحد پوشش داده شود. اگرچه تنظیم روتر خود برای استفاده از VPN ممکن است یک کار تکنیکی پیچیده به نظر برسد ، دانش بنیان NordVPN شامل یک کتابخانه راهنما است که به شما نشان می دهد که چگونه می توانید 29 نوع روتر را پیکربندی کنید.

برنامه NordVPN روی ویندوز ، macOS ، Mac OS X ، Android و iOS کار خواهد کرد. VPN با رایانه های لینوکس نیز سازگار است ، اما شما باید بجای استفاده از برنامه ، VPN را به صورت دستی تنظیم کنید. NordVPN افزونه مرورگر را برای Chrome و Firefox ایجاد می کند. اگر تصمیم دارید از برنامه افزودنی به جای برنامه دسک تاپ استفاده کنید ، فقط فعالیت مرورگر شما از طریق VPN هدایت می شود. برای ورود شما به تلویزیون جدید و تماشای فیلم ها از طریق مرورگر کافی است.

طرفداران:

 • اکنون تلویزیون را در زمان تست با سرعت مناسب برای پخش HD از حالت مسدود کرده است
 • انتخاب بودجه که همچنین محبوب ترین سایت های پخش جغرافیایی محدود شده را نیز مسدود می کند
 • 5401 سرور در 60 کشور جهان از جمله 22 در ژاپن فعالیت می کند
 • پشتیبانی چت شبانه روزی

منفی:

 • نرم و صاف ترین برنامه دسک تاپ نیست ، عادت می کند عادت کند

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

بهترین VPN BUDGET: NordVPN ارزش فوق العاده ای را ارائه می دهد. همه جانبه با بودجه مناسب که با تلویزیون جدید خوب کار می کند. از ویژگی های امنیتی قوی برخوردار است و به حداکثر 6 دستگاه اجازه می دهد تا همزمان از یک حساب استفاده شوند. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل ما در مورد NordVPN را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. PrivateVPN

خصوصی VPNاکنون به ژانویه 2023 دسترسی پیدا کنید

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN دارای سرور در 55 کشور از جمله انگلستان است. این سرویس مستقر در سوئد در ابتدا برای خدمت به تورنت ایجاد شده است ، بنابراین سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد. این می تواند تشخیص را گول بزند و شما را به سایت های پخش ویدیو محدود کند که مکان را مشاهده می کنند ، از جمله Now TV. اگرچه این سرویس می تواند محدودیت های اینترنت را در چین بدست آورد ، اما این شرکت یادداشت می کند که سرویس معمولی OpenVPN در آنجا مسدود شده است. اگر در کشور چین هستید و می خواهید از PrivateVPN استفاده کنید ، باید به جای آن از پروتکل L2TP / IPSec استفاده کنید.

برنامه PrivateVPN را می توان در سیستم عامل های Windows ، macOS ، Mac OS X ، iOS ، Android و Amazon Fire نصب کرد – Fire TV ، Fire stick و تبلت Fire. اگر یک کامپیوتر لینوکس دارید ، می توانید از VPN استفاده کنید اما باید آن را به صورت دستی تنظیم کنید. در مورد دریافت VPN در روتر شما نیز همین امر وجود دارد. همانطور که انتظار دارید ، یک اتصال روتر تنها یکی از شش اتصال همزمان حساب می شود ، حتی اگر تمام دستگاه های خانه شما را نیز در بر بگیرد..

VPN خصوصی 30 روز ضمانت برگشت پول به مشترکین جدید ارائه می دهد.

طرفداران:

 • مشکلی برای کار با تلویزیون جدید با سرعت خوب در کار نیست
 • همچنین Hulu ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC را از بین خود باز کنید
 • اتصال ایمن و رمزگذاری شده ای را در اختیار شما قرار می دهد
 • سوئیچ ویندوز را بکشید

منفی:

 • شبکه جدیدتری که هنوز در حال رشد است ، بنابراین کمتر سرورهایی برای انتخاب دارند

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

SPEEDS GREAT: PrivateVPN یک انتخاب خوب خانوادگی است. انسداد تلویزیون اکنون و به طور کلی برای مرور و تورنت خوب است. اجازه می دهد تا حداکثر 6 دستگاه. می تواند با سرورهای بیشتری انجام شود و فاقد پشتیبانی 24/7 است. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه – صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

4. VyprVPN

VyperVPNاکنون به ژانویه 2023 دسترسی پیدا کنید

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید

تضمین بازگشت پول: 30 روز

VyprVPN سرعت خوبی دارد و می تواند در سرور Now TV گول زدن را تشخیص دهد ، بنابراین به شما امکان می دهد فیلم هایی را از خارج از جزایر بریتانیا مشاهده کنید. این شرکت سرور در 58 کشور از جمله انگلستان و ایرلند دارد. این VPN به شما امکان می دهد پنج بار به طور همزمان به سرویس وصل شوید.

VPN می تواند در بسیاری از سایتهایی که محدودیت های منطقه ای را اعمال می کنند ، از شناسایی جلوگیری کند ، و این شامل تلویزیون هم اکنون است. VyprVPN همچنین گزینه ای مناسب برای دور زدن سانسور در مناطقی با کنترل های سخت مانند چین ، ایران و عربستان سعودی است..

  ExpressVPN در مقابل Cyberghost

برنامه VyprVPN از وب سایت سرویس به صورت رایگان در دسترس است. این برنامه بر روی Windows ، Mac OS X ، macOS ، Android و iOS نصب خواهد شد. همچنین می توانید VPN را به صورت دستی در رایانه های Linux ، تلفن های Blackberry و روترها تنظیم کنید. یک اتصال روتر در حالی که از تمام دستگاه های خانه خود محافظت می کند ، تنها از یک تا پنج اتصال همزمان استفاده می کند. VPN برخی اقدامات امنیتی ویژه ای را شامل می شود که شامل یک سیستم پنهانی ، به نام Chameleon است که هزینه های اضافی دارد.

طرفداران:

 • بسیاری از سایتهای محبوب جریان از جمله Now TV را مسدود می کند
 • استفاده از نرم افزارها آسان است و از خصوصیات خصوصی خوبی برخوردار است
 • سرعت تست در تست ما بالاتر از حد متوسط ​​بود

منفی:

 • از نظر قیمت بسیار گرانتر از برخی از VPN ها
 • گزینه های پیکربندی پیشرفته را برای کاربران برق از دست می دهد

امتیاز ما:

4 بیرون از 5

استفاده نامحدود از داده ها: VyprVPN بسیار ساده است. سرعت و زمان عالی بسیار عالی چون همه سرورها متعلق به VyprVPN هستند. با Now TV کار می کند. ارزان ترین گزینه نیست. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل ما در مورد VyprVPN را بخوانید.

VyprVPN CouponSave 81٪ در برنامه 2 ساله برنامه GET DEALDiscount بطور خودکار اعمال می شود

5- VPNArea

VPNAreaاکنون به ژانویه 2023 دسترسی پیدا کنید

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید

سایت اینترنتی: www.VPNarea.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

VPNArea در تحقق محدودیت های منطقه ای در سرویس های جریان بسیار ماهر است ، در واقع ، این شرکت در این کار تخصص دارد و سرورهایی را برای پخش در سراسر جهان بهینه کرده است. از طریق سرورهای آن در انگلستان ، شما را از طریق هر مکان در جهان در حال حاضر تلویزیون وارد می کند. VPNArea همچنین دارای سرورهایی است که برای بازی و بارگیری بهینه شده اند. قابلیت های نقاب کننده VPNArea در چین و سایر کشورهای سرکوبگر مانند پاکستان و عمان به خوبی کار می کند.

این سرویس شامل دسترسی به سرورها در 70 کشور جهان است. با توجه به خدمات پخش فیلم ، VPNArea اطمینان حاصل می کند که سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد. این امر با پایین نگه داشتن نسبت مشتری به سرور حاصل می شود. وقتی پایگاه مشتری گسترش می یابد ، شرکت سرورهای بیشتری را تنظیم می کند.

VPNArea به هر دارنده حساب اجازه می دهد شش اتصال همزمان داشته باشد. VPNArea ، در وب سایت خود روشن می کند که اجازه اشتراک حساب را می دهد ، بنابراین می توانید از این شش کمک هزینه بیشترین استفاده را ببرید و با همکاری با یک دوست ، هزینه اجرای یک VPN را پایین بیاورید. اتصال روتر فقط در حالی که تمام دستگاه های خانه شما را پوشش می دهد از یکی از اختصاص اتصالات شما استفاده می کند ، به این ترتیب راهی را فراهم می کند تا کمک هزینه اتصال حتی بیشتر گسترش یابد..

شما باید VPN را روی روترها و رایانه های لینوکس بصورت دستی تنظیم کنید. با این حال ، این شرکت برنامه هایی را برای دستگاه های Windows ، MacOS ، Mac OS X ، iOS و Android ایجاد می کند.

طرفداران:

 • اکنون TV و سایر سایتهای معروف مانند Netflix را مسدود می کنید
 • لازم نیست هیچ ابرداده را وارد کنید
 • حفاظت از نشت IPv6 ، DNS و WebRTC به طور پیش فرض در برنامه دسک تاپ فعال شده است

منفی:

 • هنگام اتصال به سرورهای آمریکایی در برنامه تلفن همراه ، ما مشکلات را تجربه کردیم
 • دارای پشتیبانی چت زنده است ، اما انتظار دارید از ایمیل برای هر فنی استفاده کنید
 • برنامه ها می توانند با بروزرسانی ، به ویژه موبایل انجام شوند

امتیاز ما:

3.5 بیرون از 5

سریع و مطمئن: VPNArea برای رفع انسداد سایتهای جریان ایده آل است و به خوبی با Now TV کار می کند ، اگرچه برنامه های تلفن همراه و پشتیبانی مشتری با رقبا مطابقت ندارند. 7 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل ما در مورد VPNArea را بخوانید.

VPNArea Coupon پیشنهاد ویژه – صرفه جویی 50٪ در برنامه 12 ماهه GET DEALCoupon بطور خودکار اعمال می شود

6. سپر Hotspot

هات اسپات شیلداکنون به ژانویه 2023 دسترسی پیدا کنید

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید

سایت اینترنتی: www.Hotspotshield.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

هات اسپات شیلد 3000 سرور در بیش از 70 کشور جهان کار می کند. این سرویس دارای سرعت های بسیار بالا و قابلیت انسداد غیرمنتظره است و این گزینه را برای افرادی که به دنبال تماشای تلویزیون در حال حاضر در خارج از کشور هستند ، انتخاب قدرتمندی می کند. شما فقط به این امر محدود نمی شوید ، زیرا Hotspot Shield همچنین سیستم عامل های بزرگی مانند Netflix US ، Amazon Prime Video و AT را مسدود می کند.&T TV اکنون حداکثر پنج اتصال همزمان مجاز است.

این VPN فعالیتهای شما را با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی ، محافظت در برابر نشت IPv6 و DNS و یک سوئیچ kill که به طور خودکار تمام ترافیک ها را متوقف می کند ، متوقف می کند. کاربران می توانند اجازه دهند برخی وب سایت های خاص از VPN دور بزنند ، و هر بار که از شبکه ای نا امن استفاده می کنید ، امکان اتصال خودکار وجود دارد. Hotspot Shield به محض قطع ارتباط ، هیچ اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کند. استفاده از برنامه های این سرویس بسیار آسان است اما در صورت نیاز به کمک ، پشتیبانی از طریق گفتگوی زنده 24/7 انجام می شود.

Hotspot Shield برنامه هایی را برای Android ، iOS ، Windows و MacOS ارائه می دهد.

طرفداران:

 • سرعتهای بسیار بالا
 • قابلیت انسداد عالی
 • ویژگی های امنیتی قدرتمند

منفی:

 • برنامه لینوکس وجود ندارد
 • نگرانی های مربوط به حریم خصوصی گذشته

امتیاز ما:

4.5 بیرون از 5

اکنون هر تلویزیون را تماشا کنید: Hotspot Shield دارای سرعت سریع و قابلیت انسداد غیرقابل استثنایی است ، به این معنی که می توانید از آن برای پخش کردن تلویزیون اکنون به هر کجا که هستید استفاده کنید. گویی این کافی نیست ، این سرویس طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی و ضمانت 45 روزه پس انداز پول را شامل می شود.

  نحوه دریافت آدرس IP برای آسیا

بررسی کامل Hotspot Shield ما را بخوانید.

Hotspot Shield Coupon معاملات ویژه – صرفه جویی 75٪ در برنامه 3 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

VPN رایگان برای تلویزیون Now

این بسیار خوب خواهد بود که یک VPN رایگان پیدا کنید که بتواند شما را به تلویزیون امروز سوق دهد. متأسفانه ، این امکان پذیر نیست. اکنون تلویزیون و سرویس خواهر آن Sky Go از همان پلتفرم استفاده می کنند ، که شامل یک ممنوعیت VPN بسیار سخت است. نه تنها VPN رایگان وجود ندارد که بتواند شما را به تلویزیون امروز سوق دهد بلکه خدمات بسیار پولی نیز وجود دارد که از اسکن Now TV VPN جلوگیری می کند..

برای دستیابی به بیشتر محدودیت های منطقه ای در وب سایت ها ، بسیاری از ویژگی های خاص زیادی لازم است و سرویس های رایگان VPN فقط درآمد برای توجیه سرمایه گذاری در این فناوری ها ندارند. اگر VPN رایگان را امتحان کنید ، خودتان می بینید که ممکن است برای بسیاری از موارد خوب باشد ، اما شما را به Now TV نمی رساند.

برخی از VPN های خوب نسخه های رایگان را برای فریب مشتریان ارائه می دهند. با این حال ، این VPN های رایگان همیشه محدودیتی در خدمات خود دارند. محدودیت های پهنای باند و درپوش داده ها باعث می شود آن VPN های رایگان برای پخش ویدیو بی فایده باشند.

اکنون از طریق روتر خود تلویزیون را پخش کنید

تلویزیون های هوشمند و جعبه های تنظیم شده مانند Roku اغلب از VPN پشتیبانی نمی کنند. در عوض ، می توانید VPN را روی روتر تنظیم کنید. تمام ترافیکی که از آن عبور می کند توسط VPN محافظت می شود. این شامل دسترسی Roku شما به سرورهای Now TV است. در این حالت ، برای دسترسی به یک مکان سرور در انگلستان ، باید VPN را روی روتر خود تنظیم کنید.

هر روتر از اتصالات VPN پشتیبانی نمی کند. با اطمینان می توانید در توضیحات روتر خود بگویید که دارای سیستم عامل DD-WRT یا Tomato است. با این حال ، قبل از ثبت نام با VPN دلخواه خود ، با دفترچه راهنمای سرویس بررسی کنید که آیا خدمات آنها می تواند روی روتر شما نصب و مدل شود.

اگر روتر شما سیستم عامل سازگار ندارد ، چند گزینه دارید. می توانید سیستم عامل را با نسخه VPN-DD-WRT یا Tomato جایگزین کنید ، اما هر اشتباهی در طی این فرایند می تواند به طور دائم به روتر آسیب برساند ، بنابراین با احتیاط عمل کنید.

از طرف دیگر ، می توانید یک روتر “از پیش فلش” را با VPN و تمام سرورهای آن از قبل تنظیم شده خریداری کنید. ExpressVPN به نظر ما بهترین گزینه برای این مورد است زیرا باعث می شود سیستم عامل شخصی خود را تنظیم کنید که نسبت به گزینه های منبع باز بسیار ساده تر باشد. مشتریان ExpressVPN در صورت سازگاری می توانند سیستم عامل را بر روی روتر خود نصب کنند.

سرانجام ، شما می توانید کانون وای فای را روی لپ تاپ تنظیم کنید و تلویزیون هوشمند یا Roku خود را به آن متصل کنید. اکثر لپ تاپ ها می توانند شبکه های وای فای خود را پخش کنند و آن چیزی را که “روتر مجازی” نامیده می شود ، ایجاد می کنند. با اتصال دستگاه جریان خود به لپ تاپ ، سپس لپ تاپ خود به VPN ، دستگاه پخش نیز از طریق VPN ترافیک اینترنت خود را تونل می کند. با نحوه تنظیم روتر مجازی VPN محافظت شده برای ویندوز و مک با استفاده از راهنماهای ما بیاموزید.

اکنون تلویزیون را در تلویزیون خانگی تماشا کنید

ساده ترین راه برای دسترسی به تلویزیون اکنون روی رایانه است. با این حال ، شما همچنین می توانید این سرویس را در صفحه کامل تلویزیون خود نشان دهید. برای این کار به دستگاهی نیاز دارید که از ریخته گری صفحه پشتیبانی کند. Casting فرایند انتقال فیلم از رایانه به تلویزیون شما است.

معروف ترین دستگاه ریخته گری در بازار Chromecast است. با این حال ، بسیاری از مارک های دیگر موجود است. دستگاه های ریخته گری را به پشت تلویزیون خود وصل کرده و سپس افزونه ای را در مرورگر خود نصب می کنید تا به آن متصل شوید. پس از کار کردن برنامه افزودنی مرورگر ، فقط روی نماد آن کلیک کرده و گزینه انتخاب برگه مرورگر را بر روی تلویزیون خود انتخاب می کنید. همچنین می توانید از تلفن هوشمند استفاده کنید.

برای ریختن تلویزیون اکنون در خارج از جزایر بریتانیا ، ابتدا باید VPN را روی رایانه خود نصب کنید. VPN را راه اندازی کنید و یک سرور را در انگلستان انتخاب کنید. سپس از طریق مرورگر خود به سایت Now TV وصل می شوید. وقتی ویدئویی را از کتابخانه Now TV انتخاب می کنید ، باید روی نماد ریخته گری کلیک کنید و سرویس را روشن کنید. اگر VPN انتخابی شما یک پسوند مرورگر را فراهم می کند ، روشن کردن این گزینه برای کانال Now TV از طریق رایانه به تلویزیون شما کافی است.

اکنون تلویزیون را از خارج از کشور تماشا کنید

این راهنما جستجوی شما برای VPN Now TV را به پنج ارائه دهنده عالی کاهش می دهد. تمام VPN هایی که ما توصیه می کنیم ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند. از این پیشنهادات استفاده کنید و به VPN مورد نظر خود چرخش دهید. اگر آن را دوست ندارید ، می توانید خدمات را لغو کنید و تمام پول خود را پس بگیرید.

آیا اکنون تلویزیون را از خارج از جزایر بریتانیا تماشا می کنید؟ آیا آن را بر روی رایانه خود مشاهده می کنید ، یا آن را از طریق تلویزیون خود هدایت می کنید؟ از کدام VPN استفاده می کنید تا محدودیت های منطقه ای Now TV را پیدا کنید؟ در بخش نظرات در زیر پیام بگذارید و از تجربه خود برای ما بگویید.

همچنین مشاهده کنید:

 • BBC را در خارج از کشور تماشا کنید
 • ITV را در خارج از کشور تماشا کنید
 • کانال 4 را در خارج از کشور با VPN تماشا کنید
 • تلویزیون انگلستان را در خارج از کشور تماشا کنید

About the author

Comments

 1. این پست در مورد دسترسی به سرویس اشتراک تلویزیون Sky Sky انگلیس از طریق اینترنت بدون نیاز به سرویس تلویزیون خانگی است. برای دسترسی به این سرویس، می توانید از یکی از بهترین VPN هایی که در لیست آمده است استفاده کنید. ExpressVPN بهترین گزینه برای دسترسی به Now TV از هرجای دیگر است. این VPN دارای سرعت بالا و ویژگی های امنیتی عالی است و تقریباً با همه سرویسهای پخش عمومی محبوب کار می کند. NordVPN گزینه بودجه مناسبی است که با تلویزیون اکنون و بسیاری دیگر از سرویس های پخش دیگر انگلستان از جمله Netflix کار می کند. VyprVPN و VPNArea نیز از دیگر گزینه های خوبی هستند. با استفاده از این VPN ها می توانید به سرویس Now TV دسترسی پیدا کنید حتی اگر خارج از جزایر بریتانیا باشید. اما باید توجه داشت که هر VPN شما را به تلویزیون حالا نمی رساند و باید از VPN هایی با خصوصیات خاص استفاده کنید. برای مثال، VPN هایی که دارای سرورهای انگلستان یا ایرلند هستند و امکان یافتن محدودیت های منطقه ای و ماسک فعالیت VPN را دارند. در نهایت، با استفاده از یکی از VPN های معرفی شده، می توانید به راحتی تلویزیون Now را از هر جای دنیا تماشا کنید.

Comments are closed.