نحوه تغییر کشور و تماشای Amazon Prime Video ایالات متحده از هر مکان

نحوه تغییر منطقه در Amazon Prime

به دلیل محدودیت مجوز ، Amazon Prime Video جغرافیایی بسیاری از محتوای آن را محدود می کند ، بنابراین برخی از برنامه ها و فیلم های تلویزیونی فقط از نقاط خاصی از جهان قابل دسترسی هستند. کتابخانه Amazon Prime Video ایالات متحده یکی از محبوب ترین است زیرا انتخاب بیشتری از محتوای دارای رتبه برتر را نسبت به سایر کاتالوگ ها ارائه می دهد. اگر می خواهید محتوای فقط ایالات متحده را از خارج از کشور مشاهده کنید ، به طور معمول پیامی را خواهید دید که می خواند: “این عنوان در مکان شما موجود نیست” یا “این مورد در کشور شما موجود نیست”.

برای دسترسی به Prime Prime Video از هر کشور ، یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) راه حل شماست. VPN ترافیک اینترنت شما را از طریق یک سرور واسطه هدایت می کند در یک مکان مورد نظر خود ، مکان واقعی خود را نقاب کنید و به آمازون نشان دهید که جای دیگری هستید. بعلاوه ، ترافیک شما را رمزگذاری می کند تا اطمینان حاصل کند که هیچ کس نمی تواند فعالیت شما ، حتی ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) را ردیابی کند..

آمازون به طور فعال استفاده از VPN را مسدود می کند ، بنابراین همه ارائه دهندگان قادر به دسترسی نیستند ، و ممکن است شما با یک خطای پروکسی مانند “خطای 4601” روبرو شوید.

در این پست ، ما نحوه تغییر منطقه و تماشای Amazon Prime Video US را از هرجای دیگر و همچنین بهترین VPN برای استفاده توضیح خواهیم داد.

بهترین VPN برای Amazon Prime Video US: ExpressVPN

صفحه ویدیوی ExpressVPN Amazon Prime Prime.

ExpressVPN VPN پیشنهادی ما برای رفع انسداد فیلم Prime Prime است. این سرویس سریع و قابل اطمینان را ارائه می دهد که ایده آل برای پخش فیلم HD است. به علاوه ، شبکه سرورهای آن شامل 94 کشور است ، بنابراین اگر محتوا از مناطق دیگر وجود دارد که مایل به رفع انسداد آن هستید ، احتمالاً سروری پیدا خواهید کرد که بتواند کمک کند. iPlayer BBC ، Netflix و Hulu فقط چند سرویس دیگر هستند که ExpressVPN را با اطمینان می شناسیم با اطمینان قابل انسداد است..

گذشته از عالی بودن برای پخش ، خدمات ExpressVPN خصوصی و ایمن است. شرکت هرگز اطلاعات شناسایی شخصی را وارد نمی کند و از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند. یک سوئیچ kill و حفاظت نشت DNS به ایمن سازی داده ها حتی بیشتر کمک می کند.

اگر نگران این هستید که VPN برای استفاده بیش از حد پیچیده باشد ، ExpressVPN را نیز در آنجا پوشش داده اید. تنظیم بسیار ساده است و برنامه هایی برای همه سیستم عاملهای اصلی دارد. به علاوه ، در صورت نیاز به راهنمایی ، پشتیبانی مشتریان چت 24 ساعته زنده تنها با یک کلیک فاصله دارند. به سادگی یک عبارت مشترک (یک ، شش یا دوازده ماه) را انتخاب کرده و پرداخت را ارسال کنید. 30 روز ضمانت برگشت پول به این معنی است که می توانید سرویس بدون ریسک را امتحان کنید. این همچنین ایده آل است اگر شما فقط به دنبال انسداد محتوا برای مدت زمانی کوتاه هستید ، به عنوان مثال ، اگر در تعطیلات دور هستید.

امتیاز ما:

  بهترین VPN برای سنگاپور و برخی از آنها برای جلوگیری از

4.5 بیرون از 5

بهترین VPN برای AMIMON VIDEO PRIME VIDEO: ExpressVPN در انسداد سایت های محدود جغرافیایی سریع ، قابل اعتماد و عالی است. این ضمانت 30 روزه بدون ضمانت برگشت پول می باشد.

بررسی کامل ما در مورد ExpressVPN را بخوانید.

نحوه تغییر کشور برای Amazon Prime Video

آمازون به شما امکان می دهد با وارد کردن یک آدرس مرتبط با منطقه جدید ، منطقه مرتبط با حساب خود را تغییر دهید. در نظر داشته باشید ، این کشور برای کل حساب آمازون شما ، از جمله فروشگاهی که برای خرید کالاهای فیزیکی از آن استفاده می کنید ، کشور را تغییر می دهد.

با این حال, تغییر منطقه حساب شما ضروری نیست برای انسداد محتوای محتوای Amazon Prime Video تا زمانی که به یک سرور VPN ایالات متحده وصل شده باشید که APV را مسدود می کند ، حتی اگر منطقه حساب شما به یک کشور دیگر تنظیم شود ، به کتابخانه ایالات متحده دسترسی خواهید داشت.

گفته می شود ، اگر می خواهید منطقه خود را تغییر دهید ، این یک روند نسبتاً ساده است. در حالی که در یک مرورگر دسک تاپ به حساب آمازون خود وارد شده اید ، به بروید حساب ها & لیست ها > محتوا و دستگاههای شما > اولویت ها و روی پیکان رو به پایین در سمت راست کلیک کنید تنظیمات کشور / منطقه برای مشاهده کشور فعلی خود.

تنظیمات آمازون

اصابت تغییر دادن و آدرس جدیدی را که می خواهید با حساب خود در ارتباط باشید وارد کنید.

تنظیمات کشور

در آخر ، کلیک کنید به روز رسانی, و شما انجام داده اید.

نحوه رفع انسداد نخستین Video Video ایالات متحده با VPN

مراحل مشاهده محتوای Prime Prime Video ایالات متحده با VPN ساده است:

 1. با ارائه دهنده VPN انتخابی خود ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم ، اما ما نیز با موفقیت در رفع انسداد Amazon Prime Video US با این گزینه های خوب: CyberGhost ، NordVPN ، PrivateVPN ، Surfshark و Ivacy.
 2. برنامه VPN دسک تاپ مربوطه را بارگیری و نصب کنید به یک سرور ایالات متحده متصل شوید.
 3. به یک حساب کاربری Amazon Prime Video خود در یک مرورگر دسک تاپ وارد شوید (برای جزئیات بیشتر به بخش های زیر مراجعه کنید).
 4. محتوای مورد نظر خود را در ایالات متحده جستجو کنید. هنگامی که عنوان را پیدا می کنید ، باید دارای آن باشد الان ببین دکمه زیر عنوان و مبهم بودن.
 5. روی این دکمه کلیک کنید و باید بتوانید از فیلم یا نمایش خود لذت ببرید.
  نحوه تماشای تلویزیون یونان به صورت آنلاین و خارج از کشور با VPN

توجه داشته باشید که اگر یک VPN ناموفق باشد ، الان ببین ممکن است دکمه نمایش داده شود ، اما تلاش برای پخش محتوا منجر به خطای پروکسی خواهد شد.

آیا می توانم Amazon Video Video US را از هر دستگاهی باز کنم?

متأسفانه ، بر اساس آزمایش ما ، به نظر می رسد که فقط می توانید Amazon Prime Video US را در یک مرورگر دسک تاپ از حالت مسدود کنید. وقتی برنامه های تلفن همراه را نصب می کنیم (در Android و iOS) ، ما فقط به کتابخانه خانگی کشوری که در آن واقع شده ایم (کانادا) دسترسی داریم. این درست است حتی اگر برنامه را در حالی که به یک سرور VPN ایالات متحده وصل شده ایم نصب کنیم و منطقه حساب Prime Amazon خود را به ایالات متحده تغییر دهیم.

شاید امیدوار باشید که استفاده از مرورگر در دستگاه تلفن همراه کمک می کند ، اما این کار نمی کند. در حالی که الان ببین ممکن است این دکمه در حالی که به یک سرور آمریکایی متصل هستید ، ظاهر شود ، اما با کلیک بر روی آن ، محتوای بازی پخش نمی شود. در عوض ، به صفحه ای هدایت می شوید که نحوه تماشای دستگاه های تلفن همراه (از طریق برنامه تلفن همراه) را توضیح می دهد.

آمازون فاش نکرده است که از چه روش هایی برای تشخیص مکان شما استفاده می کند ، اما این امکان وجود دارد که کتابخانه خانه شما را در کشوری که هنگام بارگیری برنامه (با استفاده از خدمات موقعیت مکانی دستگاه شما یا فروشگاه برنامه شما کشور اصلی) در آن قرار دارید ، پایه گذاری کند. روش پرداخت اصلی مرتبط با حساب شما. یا ممکن است روشهای ردیابی موقعیت مکانی دیگر در بازی وجود داشته باشد.

Amazon.com در مقابل Primevideo.com

وقتی VPN ها را با Amazon Prime Video تست می کنیم ، از طریق وب سایت amazon.com به سرویس جریان دسترسی پیدا می کنیم. راه دیگر برای مشاهده محتوای Amazon Prime Video در دسک تاپ از طریق وب سایت Primevideo.com است. با این حال ، به نظر می رسد به روشی مشابه برنامه های تلفن همراه کار کنید و فقط کتابخانه محتوا را به شما نشان می دهد.

به عنوان مثال ، حتی هنگامی که به یک سرور آمریکایی وصل شدیم و منطقه حساب خود را به ایالات متحده تغییر دادیم ، جستجوی Mad Dogs (که می توانستیم از طریق سایت amazon.com آن را مشاهده کنیم) در سایت Primevideo.com چیزی به وجود نمی آید..

جستجوی ویدیوی نخست

هنوز مشخص نیست که چرا این اتفاق می افتد و آمازون در پشت صحنه چه کاری را انجام می دهد ، اما آنچه می توانیم فرض کنیم این است که از اقدامات تشخیصی مختلفی در سایت amazon.com استفاده می کند تا آنچه در سایت Primevideo.com و برنامه های تلفن همراه انجام می دهد.

  بهترین VPN های تایلند برای دسترسی سریع و ایمن به اینترنت

گفته می شود ، اگر حساب شما در ابتدا با روش پرداخت ایالات متحده در ایالات متحده ثبت شده بود ، سایت و برنامه های تلفن همراه Primevideo.com باید کتابخانه ایالات متحده را به شما نشان دهد. و اتصال به یک سرور VPN ایالات متحده ، به شما امکان می دهد بدون توجه به جایی که هستید ، به آن کتابخانه دسترسی پیدا کنید.

توجه داشته باشید که برای سایر نسخه های محلی آمازون ، ممکن است تجربه متفاوتی داشته باشید. به عنوان مثال ، در کانادا و استرالیا ، دیگر نمی توانید Amazon Prime Video را به ترتیب از طریق سایت های amazon.ca و amazon.au مشاهده کنید. در عوض ، شما به Primevideo.com هدایت می شوید.

یکی از نسخه های محلی که به نظر می رسد همچنان به همان روش سایت amazon.com به کار خود ادامه دهد (به شما امکان می دهد نمایش ها را از طریق وب سایت اصلی آمازون مشاهده کنید) نسخه UK (amazon.co.uk) است..

آیا می توانم از VPN رایگان برای رفع انسداد Amazon Prime Video USA استفاده کنم?

یک جستجوی سریع Google یک سرویس رایگان ارائه می دهد و مانند هر چیزی که مجبور نیستید هزینه آن را بپردازید ، اینها می توانند به طور جدی وسوسه‌انگیز باشند. با این حال ، توصیه می کنیم فرمان را پاک کنید. خدمات رایگان VPN به احتمال زیاد قادر به ارائه تجربه جریانی که به دنبال آن هستید نیست. آنها معمولاً این امکان را ندارید که انسداد نخست وزیر آمازون ایالات متحده را از حالت انسداد خارج کنید در وهله اول ، و حتی آنها می توانند ، با یک اتصال آهسته و غیرقابل اطمینان رنج ببرید. این سرویس ها تمایل دارند که تعداد زیادی از سرورها تعداد کمی از سرورها را جمع کنند ، به حدی که حتی ممکن است مجبور شوید برای اتصال به یک صف بپیوندید..

به غیر از انتخاب ضعیف برای پخش ، VPN های رایگان شهرت کمتری نسبت به ستاره در جبهه حفظ حریم خصوصی و امنیت دارند. بسیاری از آنها فعالیت های کاربر را از طریق ردیابی کوکی ها رصد می کنند و داده های جمع آوری شده را به اشخاص ثالث می فروشند. حداقل باید مجبور باشید تبلیغات را تحمل کنید ، از طرف خود ارائه دهنده VPN یا تبلیغگرانی که معاملات آنها را قطع می کنند.

کاربران VPN تصور می کنند که امنیت آنها با نرم افزار بهبود یافته است ، اما این همیشه واقعیت نیست. مشخص شده است که برخی از برنامه های VPN دارای بدافزار ، بسیاری از داده های نشتی و برخی حتی ترافیک اینترنت را رمزگذاری نمی کنند. حداقل با یک سرویس معتبر با هزینه معتبر ، می دانید که مقدمات آن پوشانده شده است ، و می توانید مطمئن باشید که این تجربه مورد نظر را ارائه می دهد.

عناوین محبوب بسیاری در Amazon Prime Video US موجود است?

کتابخانه Amazon Prime Video ایالات متحده شامل بیش از 18000 فیلم و تقریبا 1500 نمایش تلویزیونی از جمله محتوای اصلی زیادی است. در اینجا نمایش ها و فیلم های محبوب زیادی موجود است (توجه داشته باشید که اینها همه منحصر به فرد آمریکا نیستند):

 1. نجیب زاده – اشراف زاده – اصیل زاده
 2. استخوان ها
 3. دکتر هو
 4. قد و قامت
 5. درون وحشی
 6. خزنده شب
 7. ماهیگیری ماهی قزل آلا در یمن
 8. Star Trek
 9. لباس
 10. بازمانده
 11. گرگ و میش
 12. وایکینگ ها

همچنین مشاهده کنید:

 • نحوه تغییر منطقه Netflix
 • بهترین VPN برای Amazon Prime

About the author

Comments

 1. ای Amazon Prime Video محدودیت های جغرافیایی دارد که باعث می شود برخی از برنامه ها و فیلم های تلویزیونی فقط در برخی از مناطق قابل دسترسی باشند. برای دسترسی به محتوای ایالات متحده آمریکا از هر کشوری، استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) راه حلی است. ExpressVPN یکی از بهترین VPN ها برای دسترسی به Amazon Prime Video US است. با استفاده از این سرویس، می توانید به سرورهای آمریکایی متصل شوید و به محتوای ایالات متحده دسترسی پیدا کنید. همچنین، ExpressVPN از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کند و اطلاعات شما را محافظت می کند. با استفاده از این راه حل، می توانید به محتوای محبوب بسیاری از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در Amazon Prime Video US دسترسی پیدا کنید.

Comments are closed.