آیا می خواهید جریان زندگی کنید AMC؟ آموزش AMC Kodi Addon ما را بخوانید

AMC یک کانال تلویزیونی آمریکایی است که متعلق به آن است AMC شبکه. این مجموعه ترکیبی از فیلم ها و چند نمایش تلویزیونی اصلی را نیز پخش می کند. اگر طرفدار AMC هستید ، می توانید AMC را بر روی Kodi با استفاده از چندین افزونه مختلف پخش کنید.


اگر شما یک کاربر Kodi هستید یا حتی اگر تاکنون Kodi را نشنیده اید ، و می خواهید جریان زندگی کنید AMC, سپس این آموزش برای شما مناسب است.

در زیر ، ما گزینه های افزودنی کاملاً قانونی را ذکر کرده ایم. در حالی که برخی از افزودنیها فراتر از این وجود دارند ، ما بر گزینه های قانونی پخش موجود از طریق Kodi تأکید کرده ایم. ما توصیه نمی کنیم کاربران برای AMC یا هر نوع محتوای جریان دیگر به جریان های دزد دریایی روی آورند. در عوض ، گزینه های جریان قانونی را جستجو کنید.

با این حال ، ما لیست کوتاهی از افزودنیهای غیررسمی شخص ثالث را ارائه دادیم که معمولاً برای دسترسی به جریانهای AMC استفاده می شوند. ما توضیح داده ایم که این افزودنیها ، چگونگی عملکرد آنها ، و چرا معتقدیم که باید از آنها جلوگیری شود.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi را تأیید یا تشویق نمی کند. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

کدی چیست؟?

kodi_comparitech

Kodi یک برنامه پخش کننده رسانه آزاد منبع آزاد است که توسط بنیاد XBMC ساخته شده است. این در دسترس است برای طیف گسترده ای از دستگاه ها مانند رایانه های ویندوز و مک ، دستگاه های Android ، دستگاه های iOS با فرار از زندان ، Raspberry Pis و موارد دیگر. می توانید Kodi را با ریموت کنترل یا گیم پد به راحتی کنترل کنید تا هم از طریق منابع مختلف ، هم صدا و هم ویدئو پخش شود.

همچنین مشاهده کنید: راهنمای ما برای فیلمهای Kodi.

از VPN با Kodi استفاده کنید

VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و دوباره آن را از طریق سرور در یک مکان مورد نظر خود پنهان می کند و مکان و هویت شما را مخفی می کند. ISP شما ممکن است محدودیت داده ها را در مورد عادت جریان آنلاین شما از سرویس های IPTV مانند USTVNow و PlayStation Vue قرار دهد. با توجه به این نکته ، آنها ممکن است سعی کنند هنگام استفاده از سرویس هایی مانند Kodi ، اتصال شما را برانگیزند یا سعی می کنند دسترسی شما به چنین خدمتی را غیرفعال کنید یا نامه های حقوقی تهدیدآمیز ارسال کنید.

برای جلوگیری از این امر ، اتصال به VPN هنگام استفاده از Kodi توصیه می شود. توجه داشته باشید که VPN ها همچنین به شما امکان می دهند به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید و از حریم خصوصی آنلاین خود محافظت کنید.

جریان نیاز به پهنای باند زیادی دارد. به طور خاص ، جریانهای زنده فیلم را فشرده نمی کنند و به همین دلیل به پهنای باند بارگیری بیشتری نیاز دارند. ارائه دهنده VPN قابل اعتماد ، سریع و ایمن ضروری است. ما IPVanish را توصیه می کنیم که یک انتخاب محبوب در جامعه Kodi است و اتصال محکم ، ظرفیت فراوان و سطح بالایی از محافظت از حریم خصوصی را فراهم می کند.

صفحه فرود IpVanish Kodi

علاوه بر این ، حتی ممکن است افزودنیهای رسمی Kodi با خطرات امنیتی قابل توجهی همراه باشند. اگرچه به طور عادی ایمن است ، می توان از طریق مخازن مواد افزودنی را ربود. از افزودنیهای ربوده شده می توان برای ارائه حملات شخصی در وسط به رایانه استفاده کرد و به هکر این امکان را داد تا فعالیت وب شما را مشاهده کند و حتی این پتانسیل را دارد که اجازه دهد هکر بتواند به سیستم رایانه شما دسترسی پیدا کند. این موضوع کمتر مورد توجه برنامه های افزودنی رسمی است اما نگرانی اصلی برای افزودنیهای شخص ثالث است.

یک VPN به جلوگیری از جاسوسی در فعالیت شما کمک می کند ، و از این رو حملات شخصی در وسط که اطلاعات شما را تهدید می کند ، دور می شوند..

ما می توانیم تأیید کنیم که IPVanish با تمام Kodi Addons که آزمایش کرده ایم کار می کند. اگر می خواهید یک ارائه دهنده جایگزین را امتحان کنید ، لیست کاملی از خدمات پیشنهادی Kodi VPN را بررسی کنید.

پرداخت هشدار: خوانندگان ما می توانند 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا ذخیره کنند.

Kodi v17.3 "Krypton" آخرین نسخه پایدار Kodi است که برای بارگیری در دسترس است

نحوه پخش جریان AMC در Kodi

USTVNow Plus

اگر شما یک مهاجر آمریکایی یا بخشی از ارتش آمریکایی در خارج از کشور هستید ، طیف گسترده ای از کانال های زنده آمریکایی برای تماشای رایانه ، دستگاه تلفن همراه یا تلویزیون در دسترس هستند. USTVNow و با پسوند USTVNow Plus افزودنی. USTVNow Plus در اصل به شما امکان دسترسی می دهد USTVnow اشتراک در Kodi.

قبل از استفاده USTVNow Plus, ابتدا لازم است در اینجا یک حساب کاربری ثبت نام کنید. لطفاً توجه داشته باشید که باید با استفاده از آدرس ایمیل وارد حساب کاربری خود شوید و یا در غیر این صورت قادر نخواهید بود وارد شوید USTVNow Plus افزودنی از طریق جزئیات رسانه های اجتماعی خود برای عضویت در حساب کاربری خود ثبت نام نکنید.

kodi_AMC_live_stream_ustvnow_email

حداقل باید مشترک شوید تمام کانالها برنامه ای برای 19 دلار (14.84 دلار GBP) داشته باشید تا بتوانید AMC را تماشا کنید, با این حال. همچنین از شما خواسته می شود که در طی مراحل ثبت نام شهروند ایالات متحده را تأیید کنید.

USTV اکنون ادعا می کند یک سرویس کاملاً حقوقی برای شهروندان آمریکایی است که در خارج از ایالات متحده زندگی می کنند. در حالی که استفاده از آن از داخل ایالات متحده محدود است ، برخی از کاربران یادآور شده اند که USTV Now مکانی را که وارد آن می شوید تأیید نمی کند و اگر به یک سرور VPN در خارج از کشور وصل شوید ، هنوز می توانید از طریق ایالات متحده دسترسی پیدا کنید..

kodi_AMC_live_stream_ustvnow_subscription

USTVNow Plus در Kodil (Kodisreal) یافت می شود مخزن.

برای دسترسی به این افزونه ، ابتدا باید این مورد را اضافه کنید کدیل مخزن منابع خود می توانید مخزن Kodil را با بارگیری فایل zip به طور مستقیم از مکان زیر اضافه کنید: http: //kdil.co/repo

بر روی فایل فشرده واقع در سایت کلیک کنید. سپس Kodi را باز کرده و موارد زیر را انجام دهید:

 • سر به سمت مواد افزودنی > نماد بسته بندی (بالا سمت چپ) > از زیپ نصب کنید  
 • فایل zip خود را از محل بارگیری رایانه خود پیدا کنید
 • برای نصب مخزن Kodisreal روی آن کلیک کنید

برای نصب USTVNow Plus از Kodil Repo ، موارد زیر را انجام دهید:

 • از جانب مواد افزودنی > نماد بسته بندی, انتخاب کنید از مخزن نصب کنید
 • مخزن Kodisreal را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید
 • انتخاب کنید افزودنیهای ویدیویی
 • پیدا کردن USTVNow Plus و برای نصب آن کلیک کنید
 • اکنون می توانید از این طریق به این افزونه دسترسی پیدا کنید اضافات بخش

گزینه های دیگر

به دنبال گزینه دیگری هستید؟ با توجه به تلاش برای PlayStation Vue.

PlayStation Vue

Playstation Vue

PlayStation Vue گزینه تلویزیون برش بند ناف است که پلی استیشن در اختیار مشتریان قرار می دهد. با این حال ، در واقع نیازی به PlayStation ندارید تا از آن استفاده کنید. بعد از خرید اشتراک خدمات (و البته برچسب قیمتی 39،99 دلاری با کمترین هزینه) ، می توانید یک برنامه Kodi را بارگیری و نصب کنید که به شما امکان می دهد به حساب PlayStation Vue خود متصل شوید..

برای نصب PlayStation Vue در Kodi ، موارد زیر را انجام دهید:

 • از جانب مواد افزودنی > نماد بسته بندی, انتخاب کنید از مخزن نصب کنید
 • مخزن الحاقی رسمی Kodi را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید
 • انتخاب کنید افزودنیهای ویدیویی
 • پیدا کردن PSVue و برای نصب آن کلیک کنید
 • اکنون می توانید از این طریق به این افزونه دسترسی پیدا کنید مواد افزودنی بخش

توجه داشته باشید که لازم است کلیک راست قبل از باز کردن ، این افزودنی را اضافه کنید تا نام کاربری و رمزعبور خود را اضافه کنید. اگر این کار را ابتدا انجام ندهید ، نمی توانید به جریانی دسترسی داشته باشید.

افزودنیهای غیررسمی برای پخش AMC در Kodi

با وجود محبوبیت آنها ، اکثر افزودنیهای شخص ثالث که جریانهای AMC را ارائه می دهند از طریق روش های غیر رسمی این کار را انجام می دهند. این جریان ها به طور معمول بدون مجوز از دارنده حق چاپ مجدداً پخش می شوند ، و آنها را به صورت دزدی دریایی و در بیشتر موارد مجدداً پخش مجدد غیر قانونی می کند. افزودنیهای Kodi زیر شناخته شده است که جریانهای دزدان دریایی را از طریق Kodi ارائه می دهد.

میثاق

میثاق
چه چیزی است? Covenant یک افزودنی پرکاربرد Kodi است که بعنوان جایگزینی برای افزودنی Exodus Kodi بوجود آمده است. میثاق وب را برای وب سایتهایی که ارائه دهنده محتوای جریان هستند ، می کند ، سپس آن محتوا را در Kodi نمایش می دهد. بسیاری از کاربران به Covenant روی می آورند زیرا تعداد زیادی از سایتهای جریان را لیست می کند و روند یافتن و پخش از طریق آنها را خودکار می کند.

چرا باید از آن دوری کنید?  برای مبتدیان ، شما در اینجا نمی توانید به پخشهای زنده دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، شما فقط از جریان های دزدی دریایی دریافت خواهید کرد که لیست های میثاق سایت ها حق پخش مجدد یا پخش مجدد ندارند. ما توصیه نمی کنیم کاربران Kodi برای جریان های AMC به پیمان پیمان متوسل شوند.

خروج

خروج
چه چیزی است? خروج قبل از میثاق بود و دقیقاً همین کار را می کند. جریان از سایتها را به خود جلب می کند و آن محتوا را در Kodi نمایش می دهد. برخی گزینه های قانونی در Exodus وجود دارد ، مانند فیلم های حوزه عمومی مانند اولین نسخه از فروشگاه کوچک وحشت. با این حال ، این گزینه ها چند و فاصله زیادی با هم ندارند.

چرا باید از آن دوری کنید؟ Exodus زمانی محبوب ترین افزودنی استریم Kodi بود. اگرچه هنوز هم کار می کند و هنوز هم محبوب است ، اما دیگر از آن پشتیبانی نمی شود ، و این امر نه تنها گزینه ای ضعیف برای پخش محتوای است بلکه منحصر به فرد خطرناک است. Exodus در گذشته برای ربودن سیستم ها مورد استفاده قرار گرفته است و به عنوان botnet DDoS استفاده می شود. ما توصیه نمی کنیم کاربران برای پخش AMC به Exodus مراجعه کنند, زیرا فقط جریانهای دزدگیر را فراهم می کند و ممکن است امن ترین گزینه الحاقی نباشد.

افزایش جزر و مد

عکسهای تصاویر در حال افزایش
چه چیزی است? Rising Tides یک افزودنی اخیر Kodi است که مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این افزودنی در پخش مستقیم برای شبکه های مختلف جذب می کند. با توجه به اینکه حق پخش مجدد فعال را ندارد ، این جریان ها دزدی دریایی می شوند.

چرا باید از آن دوری کنید? ما Rising Tides را توصیه نمی کنیم به دلیل عدم پخش مجدد از آن برای جریانهای AMC. در حالی که برخی از محتوای معتبر ممکن است در اینجا برای برخی از کانال های بین المللی وجود داشته باشد ، اکثریت قریب به اتفاق گزینه های اینجا روی پخش های غیرقانونی متمرکز است.

نکته تخصصی در پخش مستقیم

لطفاً توجه داشته باشید هیچ ضمانتی برای پایداری جریانهای پخش شده در افزودنیهای فوق وجود ندارد. آنها ممکن است بچسبند ، بافر زیادی بکشند ، یا کار نکنند. برخی از جریانها حتی ممکن است بعد از مدتی وجود خود را متوقف کنند. این بدان معناست که کاربران معمولاً برای یافتن جریانهای کاری که کانالهای مورد علاقه خود را نشان می دهند ، باید ابتکار عمل کنند.

با این گفته ، افزودنیهای فوق به طور کلی باعث نمی شوند که شما برای یافتن محتوای مورد علاقه خود خیلی تلاش کنید.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 3 =

map