نحوه تماشای Ashes 2019 به صورت آنلاین به صورت آنلاین رایگان مشاهده می کنید

نحوه تماشای خاکستر به صورت آنلاین

سری Ashes Test به شروع کریکت امروزی باز می گردد و رقابتی را نشان می دهد که یکی از قدیمی ترین ورزش ها محسوب می شود. بدون شک طرفداران کریکت مشتاقانه می توانند بدانند که چگونه خاکستر را بصورت آنلاین تماشا کنند ، خصوصاً بعد از موفقیت در موفقیت انگلیس در جام جهانی.

اولین تست خاکستر از پنجشنبه اول اوت ساعت 11 صبح به وقت محلی (10 صبح GMT) در ادگباستون ، بیرمنگام آغاز می شود. به عنوان یک مسابقه پنج روزه ، قرار است تا دوشنبه 5 آگوست برگزار شود. آزمایش های بعدی تقریباً هر دو هفته پس از آن شروع می شود. اگر علاقمند به پخش مستقیم بدون وقفه هستید ، ما شما را پوشش داده ایم. خواندن را ادامه دهید تا ببینید چگونه می توانید خاکستر را به صورت آنلاین در هر نقطه دنیا پخش کنید.

این راهنما برای پخش مستقیم پخش آنلاین خاکستر به صورت آنلاین فقط منابع رسمی را توصیه می کند. ما از جریانهای زیر سایه و تبلیغاتی که اغلب در صفحه های بحث و گفتگو تبلیغ می شود آگاه هستیم. با این حال ، چنین جریانهای تبلیغاتی محور به دلیل نقض حق نسخه برداری آنها ممکن است در یک لحظه از حالت آفلاین خارج شوند. بعلاوه ، جریانها اغلب با کیفیت پایین هستند و ممکن است باعث قطع شدن مکرر در فیلم و صدا شوند. جریان های رسمی زیادی در دسترس است ، بنابراین نیازی به استفاده از گزینه های بدون مجوز نیست.

برای تماشای زنده و زندگی در خاکسترها ، به یک VPN احتیاج خواهید داشت مگر اینکه در استرالیا باشید.

نحوه تماشای خاکستر به صورت آنلاین با VPN به صورت آنلاین

مدیریت جریان خاکستر در خارج از کشور دشوار نیست. فقط مراحل زیر را دنبال کنید و مسابقه را خیلی سریع مشاهده خواهید کرد:

  1. برای ارائه دهنده مناسب VPN ثبت نام کنید. انتخاب برتر ExpressVPN است ، اما CyberGhost و NordVPN گزینه های بسیار کم هزینه ای عالی هستند.
  2. برنامه های مناسب را برای دستگاه خود بارگیری کنید.
  3. به ارائه دهنده VPN خود وارد شوید و سروری را در کشور انتخاب کنید که مطابق با خدمتی باشد که برای آن ثبت نام کرده اید. به عنوان مثال ، برای پخش 9Now ، باید به یک سرور استرالیایی وصل شوید.
  4. ادامه دهید تا خاکسترها را جارو کنید و تمام کریکت های مورد نظر خود را تماشا کنید.

از آنجا که خاکستر به صورت زنده پخش می شود ، ما صمیمانه توصیه می کنیم این مراحل را به خوبی قبل از مسابقه امتحان کنید. در صورت بروز هرگونه مشکل ، وقت کافی برای تماس با پشتیبانی مشتری می گذارید - آخرین چیزی که می خواهید این است که چند دقیقه ابتدایی را برای تلاش برای رفع مشکل از دست ندهید..

چطور زندگی می کنیم پخش خاکستر (انگلستان در مقابل استرالیا) به طور رایگان در تلویزیون استرالیا زندگی می کنند

پرچم استرالیا

خاکستر فقط برای طرفداران انگلستان و استرالیا نیست - ماهیت شدید این رقابت به معنای بسیاری از مردم کشورهای دیگر است. تعداد زیادی از پخش کننده از سراسر جهان مسابقات را به صورت زنده نشان می دهند اما 9Now استرالیا گزینه ای عالی برای تماشای آن به صورت رایگان از هرجای دیگر است.

پخش کردن Ashes از طریق این گزینه آسان است. کافیست به وب سایت 9Now بروید و یک حساب کاربری تنظیم کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک آدرس ایمیل معتبر است (هیچ مدرکی برای اقامت استرالیا یا روش پرداخت محلی لازم نیست). با این حال ، 9Now محتوای جغرافیایی را محدود می کند ، به این معنی که قبل از اقدام به یک آدرس IP استرالیا احتیاج دارید.

اگر خارج از استرالیا هستید ، تنها راه تحقق این امر اتصال ابتدا به یک VPN است. هنگام انتخاب سرور در استرالیا ، به شما یک آدرس IP محلی داده می شود. توصیه می کنیم برای این منظور از ExpressVPN استفاده کنید زیرا این سرویس فوق العاده سریع و مطمئن است. به علاوه ، این کشور با ضمانت 30 روزه بدون ریسک بدون ریسک حمل می شود ، بنابراین می توانید سه مسابقه اول مسابقه را تماشا کنید و هنوز هم تمام پول خود را پس بگیرید.

از کجا دیگر می توانم Ashes 2019 را بصورت آنلاین تماشا کنم?

در صورتی که به دنبال گزینه های جریان در کشور خود هستید ، گزینه فوق رایگان است اما در ادامه بخوانید.

انگلستان

پرچم انگلیس - جک اتحادیه پرچم انگلیس - جک اتحادیه - انگلیس

The Ashes به طور زنده در انگلستان از Sky Sports پخش خواهد شد. اگر مشترک مشترک Sky هستید ، لازم است که بسته ورزشی اضافی را که 23 پوند در ماه هزینه دارد ثبت نام کنید یا در جریان کریکت بصورت جداگانه مشترک شوید.

می توانید مسابقه را مستقیماً از طریق وب سایت Sky یا از طریق برنامه Sky Go پخش کنید. اگر علاقه ای به ثبت نام برای معامله طولانی مدت با Sky ندارید ، می توانید مسابقات را از طریق Now TV پخش کنید. پاس های روزانه از 7.99 پوند شروع می شود ، یک گذر هفتگی برای 12.99 پوند در دسترس است و یک پاس ماهانه 33.99 پوند است.

برای جابجایی خاکستر با اشتراک Sky Sports خود از خارج ، به یک آدرس IP انگلیس نیاز دارید. باز هم ، فقط با یک VPN ممکن است.

هند

Flag_of_India

SonyLIV حق دارد تا خاکسترها را در هند جویبار کند. مشترکین موجود برای دسترسی به خارج از کشور به یک آدرس IP هندی نیاز دارند. هیچ آزمایشی رایگان برای کاربران جدید در دسترس نیست ، اما امکان عضویت در کانال های ورزشی خاص به تنهایی وجود دارد که باعث کاهش هزینه می شود. متأسفانه ، اشتراک از خارج از هند امکان پذیر نیست مگر اینکه روش و محلی برای پرداخت محلی داشته باشید.

ایالات متحده آمریکا

پرچم ایالات متحده

WillowTV تمام مسابقات Ashes را به صورت زنده در ایالات متحده پخش می کند. بسته های اشتراک ماهیانه از 9.99 دلار آمریکا شروع می شود اما متأسفانه آزمایشی رایگان در دسترس نیست. کاربران موجود می توانند مسابقات را از خارج از کشور پخش کنند ، اما برای این کار باید یک آدرس IP ایالات متحده کسب کنند. در حالی که WillowTV در سایر کشورها مانند کانادا فعالیت می کند ، فقط حق پخش مسابقات برای مخاطبان آمریکایی خود را دارد.

چه کسی در Ashes 2019 برنده خواهد شد?

استرالیا قهرمان سلطنت است ، که در نسخه 2017/18 برنده این رقابت ها شد ، اما نتیجه این سریال خیلی نزدیک است که بخواهیم فراخوانی کنیم. انگلیس در حالی که به تازگی اولین پیروزی جام جهانی خود را تضمین کرده است ، موجی از حرکت را به خود جلب می کند ، بنابراین اعتماد به نفس در رختکن بسیار بلند خواهد بود..

برای استرالیا ، بازگشت دیوید وارنر و استیو اسمیت پس از ممنوعیت های آنها برای دفع توپ باعث افزایش استقبال خواهد شد. هردو ارزش باورنکردنی به تیم می دهند و تیم استرالیا در غیاب آنها تضعیف می شود. انگلیس در حال آزمایش با جیسون روی به عنوان بازکن است ، اما باید دید که چگونه وی توانایی یک روزه خود را در یک مسابقه پنج روزه ترجمه می کند.

پس از تلاش هرکولین بن استوکس برای پیروزی در مسابقه سوم برای انگلیس ، خاکستر اکنون باز است. بازی چهارم قول می دهد نبردی جذاب باشد زیرا پیروزی برای هر دو طرف این مزیت را به بازی آخر سری می دهد. اوقات هیجان انگیز پیش رو!

برنامه Ashes 2019

در اینجا لیستی از مسابقات وجود دارد ، از جمله زمانهایی که باید تنظیم کنید.

DateMatch DetailsTime
پنجشنبه اول آگوست - دوشنبه 5 آگوست آزمون اول انگلستان در مقابل استرالیا در ادگباستون 10 صبح GMT / 11 AM محلی
چهارشنبه 14 آگوست - یکشنبه 18 اوت آزمون دوم انگلیس مقابل استرالیا در لرد 10 صبح GMT / 11 AM محلی
پنجشنبه 22 آگوست - دوشنبه 26 آگوست آزمون دوم انگلیس مقابل استرالیا در Headingley 10 صبح GMT / 11 AM محلی
چهارشنبه 4 سپتامبر - یکشنبه 8 سپتامبر آزمون دوم انگلیس مقابل استرالیا در اولدترافورد 10 صبح GMT / 11 AM محلی
پنجشنبه 12 سپتامبر - دوشنبه شانزدهم سپتامبر آزمون دوم انگلیس در مقابل استرالیا در Kennington Oval 10 صبح GMT / 11 AM محلی

سلب مسئولیت: Comparitech نقض حق چاپ را محکوم نمی کند ، از جمله پخش ویدیو از منابع بدون مجوز. اگرچه VPN ها می توانند هویت کاربر را نقاب کنند و موقعیت مکانی آنها را فریب دهند ، لطفاً قوانین و خطرات محلی را قبل از پخش مواد دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

اعتبار تصویر: "Howzat" توسط Airwolfhound دارای مجوز تحت CC BY-SA 2.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 82 =

Adblock
detector