بهترین گزینه های BearShare و iMesh: راهنمای پخش موسیقی و راهنمای بارگیری در سال 2018

خدمات موسیقی P2P Bearshare و iMesh اکنون کاملاً آفلاین هستند. هر دو سرویس گزینه های همتا را در اختیار کاربران قرار می دهند تا انواع موسیقی و فایل های صوتی را در هر مکانی پیدا کرده و بارگیری کنند. iMesh ، به ویژه ، به کاربران اجازه می دهد موسیقی پولی را پیدا کنند و بارگیری کنند ، از این رو قابلیت های قانونی ویژه ای دارند. این مورد در سال 2004 برجسته شد وقتی که این شرکت 4 میلیون دلار به RIAA پرداخت کرد و اجازه داد بدون دخالت فعالیت کند.

beareare و گزینه های imesh

با این حال ، با وجود Bearshare و iMesh که کاملاً در دسترس نیست ، کاربران سابق ممکن است به دنبال گزینه های دیگری باشند. و در حقیقت ، بررسی های جدید نشان می دهد که بیشتر افرادی که BearShare و iMesh را مکرر می کنند ، اکنون از گزینه های پخش موسیقی قانونی استفاده می کنند. این امر به این دلیل است که بسیاری از گزینه های رایگان و قانونی رایگان Bearshare وجود دارد و کاربران می توانند به موسیقی آنلاین گوش دهند و بارگیری کنند..

برای پخش موسیقی از یک VPN استفاده کنید

یک واقعیت تاسف آور در مورد سرویس های پخش وجود دارد: هیچکدام در همه جا موجود نیستند ، و حتی اگر شما حق قانونی دسترسی به موسیقی را دارید ، در صورت مسافرت به خارج از کشور ممکن است نتوانید به لیست های پخش خود برسید. یک شبکه خصوصی مجازی خوب یا VPN آن مشکل را حل می کند.

یک VPN از انواع بلوک های محتوای جغرافیایی که سرویس هایی مانند Pandora ، Spotify و YouTube Music در آن استفاده می شود دور می رود. با اتصال شما به سرور در کشورهایی که آن سرویس ها در دسترس هستند ، می توانید آزادانه و به راحتی و بدون هیچگونه دسترسی به سرویس ، جریان دهید.

VPN ها همچنین از خطرات امنیتی مختلف مانند دزدان اطلاعاتی که از سیستم های پرداخت جاسوسی می کنند و یا حملات بی رحمانه ای که به هکرها اجازه می دهد وارد رایانه شما شوند و دزدیده شوند ، محافظت آنلاین می کنند..

از گزینه های بسیاری موجود ، ExpressVPN را توصیه می کنیم. نه تنها سرورهای موجود در بیش از 90 کشور جهان را در اختیار شما قرار می دهد ، بلکه می بینید که به طور خاص طراحی شده است تا به شما امکان دسترسی به سایت ها و خدماتی مانند Pandora را بدهد.

تصویر صفحه اصلی ExpressVPN

مبلغ خواندن: با برنامه سالانه ExpressVPN 3 ماه رایگان دریافت کنید. این شامل 30 روز ضمانت برگشت پول می باشد ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

بهترین گزینه های BearShare و iMesh

اجازه ندهید که فقدان BearShare یا iMesh در راه موسیقی خوب بایستد! در اینجا بهترین گزینه های هر دو سرویس است که موسیقی شما را که می خواهید یا نیاز داشته باشید ، به شما ارائه می دهد.

پاندورا

اندازه کاتالوگ: 40 میلیون آهنگ *

گزینه های پرداخت: پشتیبانی رایگان تبلیغی یا حداقل اشتراک 4.99 $ در ماه بدون آگهی

شاید بتواند پاندورا را در سال 2000 با جریان آزاد و قانونی در دسترس موسیقی قرار دهد ، با این ایده كه کاربران دوست دارند ایستگاه های موسیقی ساخته شده جداگانه و بدون گوش دادن به موسیقی را كه دوست ندارند ، داشته باشند. حتی پس از آنکه این شرکت سالانه دو میلیون دلار از دانه بذر خود را تمام کرد ، بنیانگذار کارمندان شرکت را متقاعد کرد که به مدت 2 سال به طور رایگان کار کنند. با توجه به اینکه این شرکت در حال حاضر بیش از 81 میلیون کاربر فعال دارد و در سال 2016 1.6 میلیارد دلار درآمد داشت ، احتمالاً چسباندن توسط 2 سال بدون پرداخت 2 سال ایده خوبی بود.

پاندورا را می توان با قیمت 4.99 دلار در ماه بدون آگهی ساخت ، اما اگر می خواهید آهنگ ها را بارگیری کنید ، نیاز به اشتراک 9.99 دلار در هر ماه دارید.

متأسفانه برای ساکنان غیر آمریکایی ، پاندورا فقط در ایالات متحده موجود است. با این حال ، روشهای مسدود کردن آن را می توان با VPN دور زد ، که به هر کسی امکان می دهد تا به صورت رایگان پاندورا را جابجا کند.

*اندازه کتابخانه پاندورا دشوار است. برخی منابع در هر جایی از 1.5 تا 2 میلیون آهنگ گزارش می کنند ، در حالی که برخی دیگر می گویند این سرویس به 40+ میلیون دسترسی دارد. تصمیم گرفتیم با تعداد بالاتر برویم.

Spotify

اندازه کاتالوگ: 35 میلیون

گزینه های پرداخت: پشتیبانی رایگان از تبلیغات یا اشتراک 9.99 دلار در ماه بدون آگهی

رقیب نزدیک پاندورا ، بسیاری از دوستداران موسیقی Spotify را ترجیح می دهند زیرا شما می توانید کنترل بیشتری بر لیست پخش خود نسبت به پاندورا اعمال کنید. با این حال ، نسخه رایگان Spotify بسیار محدودتر از گزینه رایگان معادل پاندورا است ، بنابراین ممکن است کاربران بخواهند مبلغ Spotify را بپردازند. گزینه پرداخت شده شامل گزینه بارگیری موسیقی شما و تهیه آن با خود در خارج از کشور است.

شما می توانید Spotify در سراسر جهان با 180 میلیون کاربر در دسترس باشد. برخی کشورها وجود دارند که Spotify در دسترس نیست ، از جمله چین. اگر به چین سفر کرده یا زندگی می کنید و می خواهید به حساب Spotify خود دسترسی پیدا کنید ، باید به VPN دسترسی پیدا کنید.

جزر و مد

اندازه کاتالوگ: 52 میلیون آهنگ

گزینه های پرداخت: حداقل 9.99 دلار در ماه اشتراک

Tidal معروف است که توسط Jay-Z در سال 2015 خریداری شده ، یک برنامه پخش موسیقی است که دارای فیلم های صوتی و موسیقی بدون ضرر به عنوان ویژگی های متمایز است. این سرویس دارای بیش از 52 میلیون آهنگ ، بیش از سایر گزینه های پخش موسیقی در لیست گزینه های Bearshare و iMesh ما.

بزرگترین افت نزولی Tidal قیمت است. هیچ گزینه رایگان برای Tidal وجود ندارد. در عوض ، شما باید 9.99 دلار در هر ماه یا 19.99 دلار در هر ماه برای صوتی وفاداری بالای بی ضرر بپردازید. همچنین می توانید موسیقی خود را با سطح اشتراک بارگیری کنید.

خوشبختانه ، جزر و مد در بیش از 50 کشور جهان موجود است ، اما اگر شما در اکثر آفریقا ، بیشتر آسیا یا روسیه در آن زندگی می کنید یا مسافرت می کنید ، نمی توانید بدون بای پس دسترسی به این سرویس داشته باشید.

موسیقی YouTube

اندازه کاتالوگ: ناشناخته اما بزرگ *

گزینه های پرداخت: پشتیبانی رایگان تبلیغی یا اشتراک 9.99 دلار در ماه

YouTube Music فقط از سال 2015 شروع شده است ، اما این سرویس یک مدافع عادلانه در بازار پخش موسیقی است. در بیشتر قسمت ها ، این سرویس دسترسی به کلیه کتابخانه های موسیقی YouTube را فراهم می کند ، اما دارای کتابخانه موسیقی ضبط شده با موسیقی است. این بدان معنی است که تعداد کل عناوین موجود در موسیقی YouTube به ویژه دشوار است ، به ویژه با توجه به اینکه این شرکت جزئیات خاصی را در این مورد ارائه نمی دهد.

به صورت رایگان ، می توانید آهنگ های یک هنرمند خاص را تغییر دهید یا نسخه "رادیو" را با آهنگ هایی از هنرمندان با صدای مشابه پخش کنید. در واقع این باعث می شود که از پاندورا روی صورت خود بهتر شود ، زیرا پاندورا به شما اجازه نمی دهد با کمک یک هنرمند بدون پرداخت حق بیمه ، چسبیده باشید.

اگر حق بیمه (YouTube Red) را پرداخت می کنید ، می توانید آهنگ های خود را به صورت صوتی و همچنین آهنگ های بارگیری دریافت کنید.

اگرچه YouTube تقریباً در همه کشورهای این سیاره موجود است ، اما YouTube Music چنین نیست. بدون گذرگاه ، این برنامه فقط در استرالیا ، اتریش ، کانادا ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، ایرلند ، ایتالیا ، مکزیک ، نیوزلند ، نروژ ، روسیه ، کره جنوبی ، اسپانیا ، سوئد ، انگلستان و ایالات متحده موجود است.

* YouTube Music اندازه کتابخانه خود را تبلیغ نمی کند. با این حال ، از آنجا که همه کتابخانه موسیقی YouTube را با مجوزهای برچسب های ضبط ترکیب می کند ، این به طور بالقوه عظیم ترین گزینه است.

آمازون موسیقی

اندازه کاتالوگ: 2 میلیون تا 40 میلیون (به میزان اشتراک بستگی دارد)

گزینه های پرداخت: عضویت نخستین آمازون را حداقل (99 دلار در سال) یا 7.99 دلار در ماه برای Amazon Music Unlimited می خواهد

آمازون راهپیمایی طولانی خود را به سمت انگشتان دست در همه موارد مرتبط با رسانه ادامه می دهد. آمازون موسیقی نیز کمی هیولا است. کاربران می توانند جریان های "رادیویی" از سبک های مختلف یا هنرمندان مختلف را پخش کنند. البته ، اگر می خواهید تجربه ای صحیح تر داشته باشید ، باید به Amazon Music Unlimited ارتقا دهید.

با این حال ، این نتیجه گیرنده است: دسترسی Amazon Prime به موسیقی بسیار ویژگی و اندازه کتابخانه محدود است. اگر واقعاً کل کتابخانه و بهترین ویژگی های Amazon Music را می خواهید ، به اشتراک ماهانه 7.99 دلار نیاز دارید. آمازون موسیقی نیز در جایی که در دسترس است بسیار محدود است. فقط کسانی که در سرزمین های ایالات متحده و آمریکا هستند می توانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند.

موسیقی Google Play

اندازه کاتالوگ: 40 میلیون

گزینه های پرداخت: پشتیبانی رایگان تبلیغی یا حداقل اشتراک 9.99 $ در ماه

بله ، YouTube Music متعلق به Google است و Google Play Music جدا است. یا آن؟ شواهدی وجود دارد که گوگل در حال ادغام Google Play Music با YouTube Music است ، بنابراین ما فقط واقعیت موجود بودن Google Play Music را در اینجا لیست می کنیم و این موسیقی را دارد که می توانید آن را خریداری کنید یا با یک ماهانه پخش کنید. هزینه اشتراک 9.99 دلار در هر ماه یا 14.99 دلار در ماه برای یک "خانواده" برای حداکثر 6 نفر.

اپل موسیقی

اندازه کاتالوگ: 45 میلیون

گزینه های پرداخت: حداقل 9.99 دلار در ماه اشتراک

در پایان مثبت ، Apple Music شاید یکی از گزینه های بهتر برای کاربران Mac و iOS باشد. این با همه خدمات و دستگاه های دیگر اپل به خوبی ادغام می شود ، بنابراین تا حدی فاقد ذهن است. نکته منفی این است که تقریباً همه چیز را از اپل برای شما به همراه خواهد داشت. این شرکت 3 ماه رایگان ارائه می دهد تا حدودی سخاوتمندانه ، اما پس از آن ، پرداخت می شود یا ادامه می یابد.

ناپستر

اندازه کاتالوگ: 30 میلیون

گزینه های پرداخت: حداقل 4.99 دلار در ماه اشتراک

نه ، شما به موقع سفر نکردید. واقعا ناپستر میکند هنوز وجود دارد ، و بر خلاف BearShare یا iMesh ، در واقع گذشته P2P خود را پشت آن قرار داده و یک سرویس پخش کاملاً مشروع را توسعه داده است. متأسفانه ، هیچ جریان رایگان در اینجا وجود ندارد ، بنابراین Napster دقیقاً سرویس بارگیری و پخش موسیقی رایگان برای همه نیست که در روز به آن بازگشت. با این وجود ، با قیمت 4.99 دلار در ماه ، Napster به راحتی و به لطف جست و خیز نامحدود ، پاندورا را به راحتی ضرب و شتم می کند.

ناپستر در بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی و همچنین چندین کشور آمریکای جنوبی و مرکزی در دسترس است. اگر زندگی می کنید یا به هر جای دیگری سفر می کنید و برای دسترسی به حساب خود به VPN احتیاج دارید.

SoundCloud

اندازه کاتالوگ: 120 میلیون (30 میلیون آهنگ حق بیمه)

گزینه های پرداخت: حداقل 4.99 دلار در ماه اشتراک

SoundCloud بیشترین آهنگ های موجود در کتابخانه خود را نسبت به سایر گزینه های قانونی دارد. دلیل اصلی این امر این است که خدمات به عنوان محلی برای هنرمندان موسیقی ایندی و زیرزمینی شروع شده اند تا بتوانند بسترهای خاص خود را بدست آورند. اکنون می توانید تعداد زیادی از هنرمندان و برچسب های شناخته شده را از طریق SoundCloud دریافت کنید.

این سرویس رایگان است ، اما اگر می خواهید موسیقی را بارگیری کنید یا به صورت آفلاین گوش دهید ، باید هزینه اشتراک خود را بپردازید که از 4.99 دلار در ماه شروع می شود. این 30 میلیون آهنگ "حق بیمه" (هنرمندان موسیقی برتر) فقط درصورتی که هزینه اشتراک 9.99 دلار در ماه را بپردازید ، برای همیشه در دسترس هستند..

کسانی که در ایالات متحده و قلمرو آن هستند ، چندین کشور اروپایی ، استرالیا ، نیوزیلند و کانادا می توانند از SoundCloud لذت ببرند. هر کس دیگری یا برای گذر از مسدود کردن محتوای جغرافیایی باید از یک سرویس متفاوت استفاده کند یا از VPN استفاده کند.

ماشین هیپ

حال شما در جستجوی بسیاری از سایتهای موسیقی مختلف برای چیزهای مورد نظر شما خبری نیست؟ بهترین گزینه BearShare و iMesh ممکن است یک سایت نمایه سازی باشد.

Hype Machine مانند موتور جستجوی Google برای موسیقی است. این فهرست از صدها سایت موسیقی فهرست بندی می شود و به شما امکان می دهد دقیقاً بدانید که در آن آهنگهای مورد نظر خود را پیدا کنید. در هر صورت ، ماشین هیپ ممکن است فقط جایی باشد که می خواهید بروید اولین اگر به دنبال آهنگ های خاص هستید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 64 = 72

Adblock
detector