آیا می توانید Canelo vs GGG را بصورت آنلاین و یا با Kodi تماشا کنید؟

به شما نشان خواهیم داد که آیا کاربران Kodi می توانند Canelo v GGG را بصورت آنلاین یا بر روی Kodi تماشا کنند و در صورت وجود افزودنیهای ایمن و قانونی Kodi برای پخش دعوا را مشاهده کنید. ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که کدامیک را اضافه نمی کند. برای رفتن به قسمت Kodi اینجا را کلیک کنید. ما همچنین طیف وسیعی از گزینه های دیگر را برای پخش مستقیم این رویداد بزرگ به صورت آنلاین و در صورت وجود گزینه های رایگان ، جستجو خواهیم کرد.

canelo vs ggg kodi

سول “Canelo” آلووارز در تاریخ 16 سپتامبر 2023 در T-Mobile Arena در لاس وگاس مقابل Gennady “GGG” Golovkin برای مسابقات قهرمانی جهان در رشته های وزنه برداری میانه میدان برگزار می شود. برتری ، با توجه به اینکه این دعوا قبض شده است ، یک مسابقه برای مسابقات WBA متحرک (سوپر) ، مجله رینگ ، WBC ، IBF و قهرمانی خط وزنه برداری متوسط ​​است. اگر در حال تعجب نیستید که چگونه Alvarez vs Golovkin را به صورت آنلاین با Kodi پخش کنید یا در غیر این صورت ، به جای درست آمده اید.

از کجا به تماشای آنلاین آلوارز و گولوفکین بپردازیم: انگلیس ، ایالات متحده و همه جا

این دعوا در این شبکه های کابلی پخش می شود:

 • HBO PPV (ایالات متحده)
 • BoxNation Box Office (انگلیس)
 • فضا (آمریکای لاتین)
 • رویداد اصلی (استرالیا)
 • کانال نیلی (کانادا)
 • beIN Sports (فرانسه)
 • DAZN (آلمان)
 • tvOne (اندونزی)
 • ورزش 1 (اسرائیل)
 • WOWOW نخست وزیر (ژاپن)
 • Qazakhstan Qazsport (Kazachstan)
 • تلویزیون آزتکا (مکزیک)
 • تلوزیزا (مکزیک)
 • Sky Arena (نیوزیلند)
 • Cignal PPV (فیلیپین)
 • SkyCable PPV (قطر)
 • Starhub (سنگاپور)
 • SuperSport 2 (آفریقای جنوبی)

از میان این شبکه ها ، تعداد معدودی پخش آنلاین ارائه می دهند. به احتمال زیاد همه آنها از نظر جغرافیایی قفل می شوند و بینندگان در کشورهای مربوطه خود را نشان نمی دهند. برای اطلاع از این محدودیت های جغرافیایی ، توصیه می کنیم به یک VPN خوب وصل شوید. مختصر برای شبکه خصوصی مجازی ، یک VPN ترافیک اینترنت دستگاه را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور واسطه در یک مکان مورد نظر شما مسیریابی می کند. این آدرس IP شما را با یکی از کشورهایی که می خواهید از آن جابجا شوید ، ماسک می کند ، از این رو مبارزه را از حالت انسداد خارج می کنید.

پخش مستقیم نیاز به یک اتصال محکم و پهنای باند فراوان دارد ، به این ترتیب نیازی به اعمال امنیتی و حریم خصوصی نیست. ما IPVanish را توصیه می کنیم که سرورهای زیادی در سراسر جهان برای پخش بهینه دارند. همچنین به دلیل رابط کاربری دوستانه با کنترل از راه دور و توانایی کار با همه افزونه ها ، بین کاربران Kodi یکی از موارد مورد علاقه است.

در اینجا لیستی از پخش مستقیم آنلاین برای Canelo vs GGG در سراسر جهان وجود دارد:

  نحوه مسدود کردن تبلیغات موبایل با تمشک پی و پی سوراخ

تلویزیون حلقه (ایالات متحده)

Ring TV سرویس رسمی پخش آنلاین با پرداخت هزینه برای بینندگان در ایالات متحده است. هزینه این جنگ 79.99 دلار است. به نظر می رسد این سایت ارتباطی با HBO دارد و بنابراین فرض می کنیم که پخش و تفسیر یکسان با آنچه که شما در مورد کابل دریافت خواهید کرد. تا آنجا که می توانیم بگوییم هیچ برنامه Android یا iOS برای تماشای این مبارزه وجود ندارد. باید در یک مرورگر وب تماشا کنید. برای سفارش دعوا ، یک آدرس IP آمریکایی و یک روش پرداخت مستقر در آمریکا ضروری است..

BoxNation

هواداران بوکس انگلیس می توانند Canelo vs GGG را در BoxNation سفارش دهند و آن را بصورت آنلاین تماشا کنند. با این حال ، طرح قیمت گذاری کمی گیج کننده است. اگر مشتری جدیدی باشید ، درمورد این مبارزه 16،95 پوند پوند برای شما هزینه خواهد شد. این شامل اشتراک عادی 12 در هر ماه به علاوه هزینه اشتراک اضافی 4.95 پوند اضافی است که هنگام ثبت نام بین 9 تا 18 سپتامبر اضافه خواهید شد. . برای سفارش مبارزه به یک آدرس IP و روش پرداخت UK نیاز دارید.

برنامه های BoxNation برای iOS و Android از جمله Amazon Fire TV Stick در دسترس هستند. اگر می خواهید در TV TV Fire تماشا کنید اما خارج از انگلستان هستید ، آموزش ما در مورد نحوه نصب VPN در آمازون Fire TV Stick را بررسی کنید..

DAZN (آلمان)

مشترکین سرویس آنلاین تلویزیون DAZN در آلمان می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی ، آلوارز و گلولکین را به صورت زنده تماشا کنند. این سرویس 9.99 یورو در ماه هزینه دارد و در سوئیس ، ژاپن ، اتریش و کانادا نیز موجود است ، اما فقط کاربران در آلمان مجاز به پخش جریان دعوا هستند. اگر قبلاً مشترک DAZN هستید ، ممکن است بتوانید از VPN برای دریافت یک آدرس IP آلمانی و پخش مستقیم دعوا استفاده کنید ، اما ما خودمان این را آزمایش نکرده ایم. این تفسیر احتمالاً به زبان آلمانی خواهد بود.

SuperSport (آفریقای جنوبی)

DSTV می گوید مشتریانی که دارای حق بیمه فوق العاده در SuperSport 2 هستند می توانند Canelo vs GGG را بدون هیچ هزینه اضافی برای اشتراک خود تماشا کنند. از وب سایت خود: “طرفداران دعوا بزرگ در آفریقای جنوبی می توانند از طریق رمزگشاهای خود یا در DStv Now ، آنلاین یا برنامه ، تماشا کنند.”

فضا (آرژانتین ، شیلی ، مکزیک ، کلمبیا ، ونزوئلا)

پخش کننده پخش آمریکای لاتین Space ، این مبارزه را در وب سایت خود قرار می دهد. از آنچه می توانیم به شما بگوییم برای تماشای این دعوا به همراه یک آدرس IP IP آمریکای لاتین به اشتراک کابل موجود نیاز دارید ، اما بدون هزینه اضافی می توانید آن را تماشا کنید. این تفسیر احتمالاً به زبان اسپانیایی خواهد بود.

beIN Sports Connect (فرانسه)

BeIN Sports این نبرد را در فرانسه پخش می کند ، و برش های بند ناف می توانند به صورت مستقیم از طریق beIN Sports Connect پخش کنند. اشتراک ماهانه 15 یورو یا 14 یورو هزینه دارد اگر به طور یکجا برای کل سال پرداخت کنید. وب سایت نشان می دهد که حتی در هر کانال beIN Sports ، که شامل این دعوا است ، به همه زنده ها دسترسی خواهید یافت. می توانید در یک مرورگر وب ، iOS ، Android و برخی از تلویزیون های هوشمند یا جعبه های تنظیم بالا تماشا کنید. برای ثبت نام به یک آدرس IP و روش پرداخت فرانسوی نیاز دارید.

  نحوه تماشای Netflix با VPN (از هرجایی)

WOWOW نخست وزیر (ژاپن)

WOWOW مشترکان نخست وزیر با اشتراک کابل می توانند دعوا را از طریق برنامه های تلویزیونی تلفن همراه و هوشمند WOWOW یا در یک مرورگر وب جریان دهند. ژاپنی های ما بسیار محدود است ، اما به نظر می رسد 2300 en در ماه هزینه دارد. به روش پرداخت ژاپنی و آدرس IP نیاز خواهید داشت.

تلویزیون آزتکا و تلوزیزا (مکزیک)

تلویزیون آزتکا و تلوزیزا این مبارزه را به صورت مستقیم و بدون هزینه اضافی در مکزیک از طریق کابل اساسی پخش می کنند. ما نمی توانیم جزئیاتی در مورد اینکه آیا پخش آنلاین می شود ، پیدا کنیم ، اما هر دو وب سایت یک جریان مستقیم از کانالهایشان دارند. اینجا TV Azteca است ، و اینجا کانال ورزشی Televisa است. هنوز مشخص نیست که آیا این در زمان جنگ سیاه خواهد شد یا خیر ، اما ارزش شلیک دارد! به یک آدرس IP مکزیکی نیاز دارید.

Starhub (سنگاپور)

Starhub Canelo vs GGG را از Hub Sports 2 در سنگاپور پخش می کند. ما فکر می کنیم مشترکین می توانند بصورت آنلاین و با بسته ورزشی Starhub Go را تماشا کنند که ماهانه 9.90 دلار هزینه دارد. اما فقط در صورتی که چیزی را تفسیر نکنیم ، احتمالاً قبل از سفارش باید از این طریق تماس بگیرید. به یک آدرس IP و روش پرداخت سنگاپور نیاز خواهید داشت.

آیا می توانم جریان Canelo vs GGG را روی Kodi زندگی کنم?

Kodi یک نرم افزار سینمای خانگی رایگان و منبع باز است که با طیف گسترده ای از دستگاه ها اجرا می شود ، از سیستم عامل های دسک تاپ مانند Windows و Mac گرفته تا جعبه های جریان کوچک مانند Amazon Fire TV. Kodi می تواند محتوا را از طیف وسیعی از منابع از طریق برنامه های افزودنی شخص ثالث به نام افزودنی ها ، جریانی کند و آن را بسیار متنوع کند.

هشدار: هر آنچه را که از Kodi استفاده می کنید ، توصیه می کنیم برای محافظت از خود در برابر تهدیدات از جمله حملات شخصی در وسط ، هکری آدرس IP هکرها ، و ISP snooping و پهنای باند ، به یک VPN وصل شوید. VPN اغلب با کاربران Kodi همراه است که به دنبال پنهان کردن جریان های دزدان دریایی خود از ISP هستند ، تمام کاربران Kodi از استفاده از VPN بهره مند می شوند. اگرچه افزودنیهای غیررسمی خطرات امنیتی بیشتری را به همراه دارند ، اما افزودنیهای رسمی نیز از این مصون نیستند.

ما IPVanish را توصیه می کنیم ، که اتصال شما را درون یک تونل رمزگذاری شده محافظت می کند و آدرس IP واقعی شما را نقاب می کند و هیچگونه فعالیتی را در این زمینه نگاه نمی دارد ، بنابراین ISP و دیگران نمی توانند از فعالیت های آنلاین خود جاسوسی کنند. این از حریم شخصی شما محافظت می کند و می تواند به شما در جلوگیری از امنیت در Man در The Middle Attack کمک کند. این برنامه با تمام افزونه های Kodi که آزمایش کرده ایم کار می کند و یکی از معدود VPN ها به اندازه کافی سریع برای پخش ویدئوی زنده بدون وقفه ، حتی به صورت HD است. این برنامه با Amazon Fire Stick و Fire TV و سایر دستگاه های محبوب دیگر که با Kodi استفاده می شود کار می کند.

  نحوه دریافت آدرس IP برزیل از هر نقطه با VPN

معامله منحصر به فرد خواننده: در برنامه IPVanish تا 60٪ صرفه جویی کنید.

متأسفانه ، مبارزه زنده روی هیچ افزونه رسمی Kodi که ما از آنها اطلاع داریم در دسترس نیست. البته ، هیچ کمبود توصیه ای برای افزودنی های شخص ثالث در خارج از مخزن رسمی Kodi با کمی Googling پیدا نخواهید کرد. کاربران باید از این افزونه ها بر حذر باشند و خطرات را قبل از استفاده از آن بدانند. ما توصیه می کنیم از این افزونه ها اجتناب کنید زیرا دسترسی به مطالب دارای حق چاپ را دارند که می توانند در صورت ISP یا دارندگان حق نسخه برداری شما را دچار مشکل کنند..

برخی از این افزونه ها عبارتند از:

 • ورزشDevil
 • SmoothStreams
 • MMAStreams
 • ProSport
 • ورزش
 • تلویزیون cCloud
 • کراوات
 • لیست پخش ترکی UK
 • پروژه Cypher
 • فیلم ساده
 • ورزش

این افزودنیها چیست: این افزودنیهای شخص ثالث Kodi پیوندهای جمع شده ای را برای فیلم های ورزشی زنده و در صورت تقاضا دارند. لیست پیوندها به کاربر داده می شود که می تواند بر روی آنها کلیک کند تا یک جریان در Kodi باز شود.

چرا باید از آنها دوری کنید? منابعی که این جمع افزودنیها جریانهای دزدی دریایی و بزرگ هستند. آنها ممکن است به راحتی در کشور شما غیرقانونی باشند. افزودنیهای شخص ثالث Kodi می توانند بدافزار را حمل کنند ، حملات وسط انجام دهند و دستگاه شما را به یک botnet اضافه کنند. این تهدیدها می توانند به دستگاه شما آسیب رسانده و آدرس IP شما را در برابر هکرها قرار دهند. توصیه ما این است که از آنها دوری کنید.

افزودنیهای شخص ثالث برای رویدادهای ورزشی مستقیم مانند مبارزه Canelo vs GGG ، اغلب از جریانهای سرقت IPTV (تلویزیون پروتکل اینترنت) به عنوان منبع استفاده می کنند. این افزودنیها اغلب به Acestreams متکی هستند ، که از شبکه BitTorrent برای به اشتراک گذاشتن بار شبکه بین بینندگان همزمان استفاده می کنند. این آدرس IP شما را در معرض دید همه افراد با همان جریان قرار می دهد ، برخی از آنها می توانند ترول های حق چاپ را به دنبال اخاذی پول از کاربران Kodi در معرض نمایش بگذارند.

SportsAccess و SmoothStreams خدمات پرداختی هستند ، اما لزوماً قانونی نیستند. هر دو منبع سرقت جریان دارند و آنها را به کاربران Kodi می فروشند. بسیاری از جریانها می توانند به صورت قانونی در سایر نقاط از منابع معتبر یا حتی عاری از موارد غیر رسمی یافت شوند.

این افزودنیها ممکن است برای استفاده در هر کشور غیرقانونی نباشد ، اما ما اکیداً به کاربران توصیه می کنیم از جریانهای رسمی و افزودنیها استفاده کنند..

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

“Ernesto Magos con el Canelo Alvares” توسط Ernesto Magos دارای مجوز تحت CC BY SA 3.0

“گنادی گلوفکین” توسط پست قزاقستان تحت مالکیت عمومی

About the author

Comments

 1. من به عنوان یک هوادار بوکس، باید بگویم که این مبارزه بسیار جذاب است و منتظر آن هستم. اما برای تماشای آنلاین آلوارز و گولوفکین، باید از یکی از شبکه های کابلی یا سرویس های پخش آنلاین استفاده کنید. همچنین، اگر از Kodi استفاده می کنید، باید از افزونه های ایمن و قانونی استفاده کنید. در ضمن، برای دسترسی به برخی از شبکه های پخش آنلاین، ممکن است نیاز به VPN داشته باشید. در کل، این مبارزه بسیار جذاب است و منتظر تماشای آن هستم.

Comments are closed.