Comcast throttling Netflix و YouTube؟ نحوه آزمایش و رفع آن در سال 2020

پرت کردن Comcast Netflix - نحوه آزمایش و رفع آن


در حالی که Comcast در گذشته به سرعت زیاد اینترنت اعتراف کرده بود ، با توجه به جدیدترین اعلامیه عمومی خود درباره این موضوع ، دیگر این عمل را انجام نمی دهد. با این حال ، بسیاری از کاربران متقاعد شده اند که این شرکت هنوز هم می تواند سرعت انتخابی را پرتاب کند. به ویژه ، کاربران شکایت دارند که Comcast در حال پرتاب Netflix و سایر سیستم عامل های دارای پهنای باند مانند YouTube و Skype است..

پس چگونه می توانید مطمئن باشید؟ توسعه دهندگان برنامه ای ایجاد کرده اند که شما را قادر می سازد آزمایش کنید که آیا ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) در حال ضربت است یا خیر برنامه های خاص جریان و ارتباطات. و خوشبختانه ، اگر فهمیدید که Comcast یا هر ارائه دهنده دیگری از Netflix ، YouTube و سایر برنامه ها پرتاب می کند ، یک راه حل ساده وجود دارد. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و این امر را برای Comcast غیرممکن می کند ببیند که شما به صورت آنلاین انجام می دهید ، از جمله کدام سیستم عامل را.

در این پست ، ما نحوه آزمایش اینکه Comcast در حال ریختن Netflix است یا خیر ، را فاش می کنیم و در صورت وجود ، چگونه می توان از VPN برای رفع آن استفاده کرد.

چگونه تست کنیم Comcast در حال ریختن Netflix و سایر خدمات است

محققان دانشگاه شمال شرقی با استفاده از ابزاری دقیق به نام Wehe برای کمک به شما در تست اگر ISP شما برنامه های محبوب مانند Netflix ، YouTube ، Spotify ، Skype و Vimeo را آزمایش می کند ، به شما کمک می کنند. این تست سرعت برنامه های مورد نظر را در برابر سرعت سایر برنامه های دستگاه شما قرار می دهد. اختلاف نشان می دهد که ISP شما سرعت زیاد می کند. Wehe در حال حاضر برای Android و iOS در دسترس است.

توصیه می کنیم قبل از استفاده از برنامه ، مطابق دستورالعمل زیر ، فرم رضایت نسبتاً کوتاه را بخوانید.

در اینجا نحوه استفاده از Wehe برای مشاهده اینکه آیا Comcast در حال ریختن است ، آمده است:

 1. برنامه Wehe را برای دستگاه همراه خود بارگیری کنید.
 2. اطمینان حاصل کنید که به شبکه wifi خانگی خود وصل شده اید.
 3. برنامه را راه اندازی کنید و از طریق فرم رضایت بخوانید (به یادداشت زیر مراجعه کنید). اصابت تایید کنید اگر مشکلی ندارید.
 4. انتخاب کنید تست ها را اجرا کنید از منو.تنظیمات Wehe برای تست Comcast throttling Netflix.
 5. از دکمه های جابجایی استفاده کنید تا برنامه هایی را که می خواهید تست کنید را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر شما فقط به Netflix علاقه دارید ، دیگران را به حالت خاموش (سفید) تغییر دهید.
 6. به آبی برخورد کنید تست ها را اجرا کنید دکمه. با اجرای آزمایش نتایج هر برنامه نشان داده می شود.
 7. برای مشاهده نتایج قبلی ، را انتخاب کنید نتایج قبلی از منو.

نتایج پرتابه Wehe.

هر برنامه می تواند چند دقیقه طول بکشد تا آزمایش شود. به این ترتیب ، بهتر است فقط افرادی را انتخاب کنید که به آنها علاقه مند هستید. به خاطر داشته باشید که می توانید از این برنامه برای آزمایش ارائه دهندگان غیر از Comcast استفاده کنید.

توجه داشته باشید: این ابزار بخشی از یک مطالعه تحقیقاتی است و دقیقاً به سمت حفظ حریم خصوصی نیست. برخی از اطلاعات ، به طور عمده ابرداده ، مانند زمان سنج ، سیستم عامل و مکان کلی شما (خاص تر از 1 کیلومتر) را جمع آوری نمی کند ، اما هیچکدام از این موارد برای شناسایی شما قابل استفاده نیست. این احتمال وجود دارد که آدرس IP شما برای محققان قابل رویت باشد. این پس از پردازش داده ها ناشناس است ، اما هنوز هم ممکن است چیزی باشد که برخی از کاربران از آن ناراحت کننده هستند.

فرم رضایت Wehe

نحوه متوقف کردن Comcast throttling Netflix و YouTube

آیا فهمیدید که Comcast واقعاً Netflix را خاموش می کند یا برنامه دیگری؟ یک VPN می تواند کمک کند. وقتی به یک VPN وصل می شوید ، تمام ترافیک شما رمزگذاری می شود و از طریق یک سرور واسطه اجرا می شود. رمزگذاری بدان معنی است که هیچ کس ، حتی ISP شما ، نمی تواند محتوای ترافیک شما را مشاهده کند. بنابراین در هر لحظه ، آنها نمی توانند بگویند از چه سایتهایی استفاده می کنید یا در حال مشاهده ، پخش و یا بارگیری هستید.

در اینجا نحوه متوقف کردن Comcast throttling Netflix با استفاده از VPN آمده است:

 1. برای یک سرویس معتبر VPN ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم ، اما NordVPN و Hotspot Shield گزینه های خوبی برای بودجه هستند.
 2. برنامه مناسب دستگاه خود را بارگیری کرده و با استفاده از اعتبارنامه جدید خود وارد سیستم شوید.
 3. در یک مکان مورد نظر خود به یک سرور وصل شوید. اگر به دنبال سریعترین سرور هستید, برخی از ارائه دهندگان به طور خودکار شما را به سریعترین متصل می کنند برای موقعیت مکانی شما در غیر اینصورت انتخاب یک موقعیت جغرافیایی نزدیک بهترین شرط بندی شماست.
 4. برنامه Netflix خود را باز کرده و جریان را شروع کنید!

توجه داشته باشید که می توانید از همان مراحل برای جلوگیری از ریزش در سیستم عامل های دیگر مانند YouTube و Skype استفاده کنید. و به خاطر داشته باشید ، شما محدود به استفاده از خدمات ایالات متحده نمی شوید. با استفاده از VPN ، می توانید به سیستم عاملهای جریان دسترسی داشته باشید که معمولاً در کشورهای دیگر ، مانند iPlayer BBC ، Hulu و سایر کتابخانه های Netflix کشورهای محدود شده است. به سادگی به یک سرور در محل منبع جریان وصل شوید (به عنوان مثال یک سرور UK برای iPlayer BBC) و به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

مربوط: بهترین VPN برای Comcast Xfinity

برنامه Netflix کار نمی کند؟ این مشکل را امتحان کنید

به دلیل محدودیت مجوز ، Netflix به کاربران اجازه نمی دهد به کتابخانه های کشورهای دیگر دسترسی پیدا کنند. توانایی VPN ها برای دور زدن از این محدودیتها ، آنها را به ابزارهای رایج برای رفع انسداد کتابخانه های Netflix از خارج تبدیل کرده است. نتفلیکس متوجه این عمل شده و در صورت شناسایی کاربران از VPN ، کاربران را به طور فعال مسدود می کند.

Netflix نمی تواند موقعیت واقعی کاربر VPN را تعیین کند بنابراین آن را تعیین کند تلاش می کند همه ترافیک VPN را مسدود کند. این بدان معنی است که حتی اگر شما در ایالات متحده واقع باشید ، اگر Netflix تشخیص دهد که از VPN استفاده می کنید ، دسترسی شما به فهرست Netflix ایالات متحده را متوقف می کند. در این حالت ، شما به احتمال زیاد یک خطای پروکسی را مشاهده می کنید که می خواند:

"خوب ، چیزی پیش آمد. خطای جریان به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً هرکدام از این خدمات را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید. "

خطای پروکسی Netflix

خوشبختانه ، چندین VPN برتر ، از جمله موارد ذکر شده در بالا ، می توانند نسخه قابل اعتماد Netflix ایالات متحده و برخی از کشورهای دیگر را از حالت ایمن خارج کنند..

گفته می شود ، همه سرورها کار نمی کنند ، بنابراین ممکن است شما مجبور شوید با تیم پشتیبانی مشتری VPN خود تماس بگیرید تا دریابید که کدام یک از آنها باید استفاده کنند. این به نظر می رسد بدون هیچ زحمتی ، اما با بهترین ارائه دهندگان VPN که پشتیبانی مشتری از طریق گفتگوی زنده 24/7 را ارائه می دهند ، این فقط باید چند دقیقه طول بکشد.

اگر بعد از اتصال به سرور پیشنهادی هنوز مشکلی دارید ، یک نماینده پشتیبانی مشتری VPN باید بتواند شما را از طریق مراحل اضافی برای کمک به حل مسئله طی کند..

گذشته پر هیجان

در سال 2006 ، Comcast عمداً ترافیک BitTorrent را پرتاب کرد. در سال 2008 ، FCC حكم داد كه این عمل تبعیض آمیز است و باید كنار گذاشته شود. در پی جنجالی که به دنبال داشت ، Comcast به سیستم جدید "مدیریت تراکم" تغییر یافت. سرعت کلی را پرتاب کرد برای آنچه شرکت به عنوان "کاربران سنگین اینترنت" معرفی کرده است.

در ژوئن سال 2018 ، Comcast اعلام کرد که این عمل را متوقف کرده است ، اگرچه در این اطلاعیه حق اجرای عملی مشابه را در صورت لزوم محفوظ نگه داشت..

به روز رسانی پرتاب Comf Xfinity.

در حالی که چنین سیستم جدیدی را اعلام نکرده است ، بسیاری از کاربران متقاعد شده اند که Comcast سرعت برنامه های خاص خود را کاهش می دهد. در اینجا یکی از نظرات اخیر در مورد انجمن پشتیبانی Xfinity مربوط به مشتری است ادعای پرتاب از طرف ارائه دهنده. این کاربر ادعا می کند به دلیل ضربات زیاد ، در پخش از طریق YouTube مشکل دارد:

ادعای متوقف کردن کاربر را تبلیغ کنید.

آیا VPN درپوش داده من به من کمک می کند?

متاسفانه نه.

VPN مانع از دیدن Comcast محتوای ترافیک اینترنت شما می شود. با این حال ، ISP شما هنوز هم می تواند ببیند که چه مقدار داده از شبکه خود عبور می کند.

بیشتر مشتریان Comcast دارای درپوش ماهانه 1TB هستند. اگر به طور مداوم در حال گذر از آن حد هستید و هزینه های اضافی بیش از حد را تحمل می کنید ، شاید بهتر باشد با یک برنامه داده نامحدود پیش بروید.

در اینجا تجزیه و تحلیل است:

 • برنامه استفاده از داده های اینترنتی ترابایت: هزینه اصلی شامل 1 ترابایت داده است. 10 دلار در هر 50 گیگابایت اضافی تا 200 دلار در هر ماه پرداخت کنید.
 • گزینه داده نامحدود: هزینه اصلی به علاوه 50 دلار در هر ماه داده نامحدود به شما می دهد.

برنامه های داده Comcast.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 + = 90