آیا CyberGhost با Netflix کار می کند؟ ما آن را به آزمایش گذاشته ایم

آیا CyberGhost Netflix را مسدود می کند؟

با کم شدن Netflix در استفاده از VPN ، بسیاری از ارائه دهندگان قادر به انسداد مجدد Netflix نیستند. CyberGhost ادعا می کند که می تواند ، بنابراین ما آن را به آزمایش می گذاریم تا دریابیم که آیا این ادعاها صحیح است یا خیر.

برای بریدن به تعقیب, CyberGhost در واقع از انسداد Netflix استفاده می کند. اگرچه در گذشته با ممنوعیت VPN Netflix دست و پنجه نرم کرده است ، اما در طول سال گذشته بر روی دسترسی به حداقل کتابخانه Netflix ایالات متحده از طریق برنامه های دسک تاپ و موبایل متمرکز شده است. برای اطلاعات بیشتر بخوانید.

مبلغ خواندن: هنگام ثبت نام در یک برنامه CyberGhost دو ساله می توانید بیش از 70٪ پس انداز کنید.

یکی از اصلی ترین دلایلی که کاربران از استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده می کنند ، انسداد محتوا با محدودیت جغرافیایی ، به ویژه پخش ویدئو از Netflix ، Hulu ، HBO و iPlayer BBC است. به دلیل محبوبیت Netflix به خصوص محبوب است کتابخانه عظیم نمایش ها و فیلم ها ، از جمله یک تن محتوای اصلی با کیفیت بالا. و اگرچه Netflix در بیش از 200 کشور جهان موجود است ، کتابخانه هر کشور به دلیل محدودیت مجوزها متفاوت است. Netflix ایالات متحده محبوب ترین کتابخانه است ، اما سایر کشورها پیشنهادهای زیادی از جمله Netflix UK ، Netflix Japan و Netflix Brazil دارند..

با اتصال به یک VPN ، از هر نقطه جهان می توانید به هر یک از این کتابخانه ها دسترسی پیدا کنید. VPN آدرس IP شما را نقاب می کند و آن را با یک شکل کشور مورد نظر خود جایگزین کنید. علاوه بر این ، یک VPN تمام ترافیک شما را رمزگذاری می کند ، و آن را از چشمان کنجکاو افراد snoopers ، از جمله ISP خود دور نگه می دارد..

ما طیف وسیعی از ارائه دهندگان VPN را بطور منظم آزمایش می کنیم تا بررسی کنیم که آنها با سایتهای پخش محبوب کار می کنند. بیایید ببینیم CyberGhost چطور با Netflix همکاری می کند.

ما روند و نتایج را با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد ، اما برای مراجعه سریع ، جدول زیر برخی از یافته های اصلی ما را نشان می دهد.

AppServer ChoiceUnblocked Netflix ایالات متحده
پنجره ها انسداد حالت پخش (Netflix) آره
پنجره ها حالت گشت و گذار ناشناس (سرور ایالات متحده) آره
پنجره ها حالت سرور من (سرور لاس وگاس) را انتخاب کنید آره
پنجره ها حالت سرور من (سرور لس آنجلس) را انتخاب کنید نه
iOS لس آنجلس (غیر پخش) نه
iOS بالتیمور (جریان) آره

آیا مشتریان دسک تاپ CyberGhost با Netflix US کار می کنند?

ما در گذشته CyberGhost را با Netflix US بارها آزمایش کرده ایم. در حالی که این ارائه دهنده سال گذشته برای رفع انسداد سرویس مشکلی داشت ، اما این مشکل را دارد از آنجا که در ارائه دسترسی یکپارچه به کاربران به کتابخانه Netflix ایالات متحده متمرکز شده است. در ماه های اخیر مشکلی نداریم. اما امروز می خواهیم کمی بیشتر کشف کنیم تا به شما نشان دهیم چه انتظاری دارید.

اگر با مشتری رومیزی CyberGhost آشنا هستید ، می دانید که می توانید از طریق حالت های مختلف به یک سرور وصل شوید.

گزینه های حالت CyberGhost.

یکی از این موارد است انسداد جریان, که ابتدا سعی خواهیم کرد وقتی این حالت را انتخاب می کنید ، با لیستی از کانالهای محبوب جریان برای استقبال از انسداد استقبال می شوید ، اولین مورد Netflix است. هر سرویس با یک نزولی کشور همراه است و در حالی که برخی گزینه های مختلف دارند ، Netflix فقط دارای یک مورد است: ایالات متحده. وقتی روی جعبه Netflix می روید ، یک نماد نمایش نمایش داده می شود ، بنابراین ما روی آن کلیک می کنیم.

آیا CyberGhost Netflix را مسدود می کند؟

با کلیک بر روی نماد نمایش ، دو کار انجام می شود. ابتدا ، شما به طور خودکار برای تماشای Netflix US به سرور مناسب وصل می شود. و دوم ، وب سایت Netflix را در مرورگر شما باز می کند.

صفحه CyberGhost Netflix.

صفحه مشتری نشان می دهد "شما هم اکنون Netflix را تماشا می کنید" ، اما به وضوح سعی کردیم تا از طریق وب سایت Netflix جریان پیدا کنیم تا مطمئن شویم.

پس کار کرد؟ بله ، یکپارچه کار کرد!

اما در صورتی که برای برخی از کاربران این اتفاق نیفتد ، ما چندین گزینه دیگر را امتحان کردیم.

که در گشت و گذار ناشناس حالت ، ما یک سرور ایالات متحده را انتخاب کردیم. این بار مجبور شدیم به وب سایت Netflix دسترسی پیدا کنیم ، اما بدون هیچ مشکلی کار کرد.

نکته ای که باید به آن توجه کنیم این است که در انسداد جریان و گشت و گذار ناشناس شما نمی خواهید شهری را انتخاب کنید که سرور در آن قرار دارد ، فقط کشور. برخی از کاربران با اتصال اینترنتی آهسته ممکن است بخواهند از سرور تا آنجا که ممکن است از لحاظ جغرافیایی نزدیک باشد تا از خطر وقفه یا بافر در طول پخش استفاده کنند. در این حالت ، می توانید یک سرور مبتنی بر شهر را در سرور من را انتخاب کنید حالت.

ما این کار را امتحان کردیم و چند سرور آمریکایی را به طور تصادفی ، واقع در لاس وگاس ، لس آنجلس و نیویورک انتخاب کردیم. سرور لاس وگاس با Netflix کار کرد ، اما دو نفر دیگر این کار را نکردند. در موارد اخیر ، ما یک خطای پراکسی داشتیم: "وای ، چیزی اشتباه پیش آمد ... خطای جریان به نظر می رسد که شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً هرکدام از این خدمات را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید. برای اطلاعات بیشتر ، به netflix.com/proxy مراجعه کنید. "

خطای پروکسی CyberGhost Netflix.

بنابراین به وضوح برخی از سرورها برای رفع انسداد Netflix کار می کنند ، در حالی که دیگران این کار را نمی کنند. مطمئناً این یک علامت سیاه در برابر CyberGhost نیست و بسیاری از ارائه دهندگان برتر برتر ، تنها تعداد معدودی از سرورها را ارائه می دهند که می توانند Netflix را در یک زمان معین مسدود کنند. از این گذشته ، برای بسیاری از رقبا ، باید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید تا بپرسید کدام سرور می تواند Netflix را از حالت مسدود کند ، زیرا برخلاف CyberGhost ، آنها به وضوح برچسب گذاری نشده اند. برای اینکه CyberGhost با اطمینان از انسداد Netflix خارج شود ، می توانید به آن بپیوندید انسداد جریان برای کمک به یافتن سرور نزدیک جغرافیایی ، با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

آیا برنامه های تلفن همراه CyberGhost با Netflix US کار می کنند?

ما برنامه های CyberGhost iOS و Android را آزمایش کردیم تا ببینیم نتایج مشابه هستند یا خیر. این شرکت اخیراً برنامه iOS خود را به روز کرده و دیگر حالتهای خاصی را ارائه نمی دهد که مشتری دسک تاپ ارائه می دهد.

در عوض ، شما به سادگی سرور خود را از لیست کشویی ، مشابه با ، انتخاب می کنید سرور من را انتخاب کنید حالت در مشتری. شما می توانید بر اساس کشور یا بر روی فلش در سمت راست نام کشور کلیک کنید تا لیست در سرورهای مجزا گسترش یابد.

در اینجا ، متوجه خواهید شد که برخی از سرورها به عنوان سرورهای "جریان" نامگذاری شده اند. ما سعی کردیم ابتدا با یكی از این سرورها ، واقع در بالتیمور ، به نتفلیكس دسترسی داشته باشیم.

موفقیت! ما مشکلی برای پخش Netflix نداشتیم.

بعد ، ما سروری را امتحان کردیم که دارای برچسب جریان نیست ، این بار در لس آنجلس واقع شده است. این خطای شبکه را تحویل داد.

ما چندین سرور دیگر را امتحان کردیم ، برخی از آنها دارای برچسب جریان و برخی از آنها نبودند و نتایج مشابهی کسب کردند. سرورهای دارای برچسب پخش شده برای رفع انسداد Netflix کار می کنند در حالی که سرورهای بدون برچسب کار نمی کنند.

برچسب زدن سرور پیدا کردن سرور مناسب در یک شهر خاص را آسان تر می کند. اما اگر بازهم به کمک نیاز دارید ، می توانید به سادگی با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

ما همچنین برنامه Android را با Netflix تست کردیم و کار می کند. این برنامه به روز نشده است و هنوز هم همه "حالت ها" ، از جمله "جریان امن" را همراه با Netflix ذکر کرده است. استفاده از این گزینه به جای برنامه Netflix ، Netflix را در مرورگر Android باز می کند ، که می تواند ناراحتی جزئی برای برخی از کاربران باشد.

آیا CyberGhost می تواند به سایر کتابخانه های Netflix دسترسی داشته باشد?

Netflix اکنون در اکثر کشورها موجود است ، اما به دلیل مشکلات صدور مجوز ، فهرست هر منطقه متفاوت خواهد بود. کتابخانه Netflix ایالات متحده یکی از بزرگترین و محبوب ترین است ، اما ممکن است شما به سایر کاتالوگ ها دسترسی داشته باشید.

ما CyberGhost را با سرورهای کشورهای مختلف از جمله انگلستان ، کانادا ، آلمان ، ایتالیا ، فرانسه ، ژاپن و برزیل آزمایش کردیم, اما به نتفلیکس دسترسی پیدا نکردید.

در نظر داشته باشید ، با استفاده از نتفلیکس برای استفاده از VPN برای دسترسی به خدمات خود ، منابع زیادی به دسترسی دسترسی پیدا می کنند. به همین ترتیب ، بسیاری از ارائه دهندگان ، از جمله CyberGhost ، نیاز به اولویت بندی دارند. با توجه به محبوبیت كتابخانه آمریكا ، باید محور اصلی باشد.

برای دسترسی به Netflix در مناطق دیگر ، می توانید به مقالات اختصاصی ما برای Netflix Japan ، Netflix UK ، Netflix Spain ، Netflix France ، Netflix ایتالیا و Netflix Brazil نگاهی بیندازید..

آیا CyberGhost با سایر سایتهای جریان کار می کند?

آخرین آزمایشات ما نشان می دهد که CyberGhost می تواند برای انسداد تعداد زیادی سایت جریان دیگر استفاده شود. این فقط یک لیست نمونه از سایتهایی است که اخیراً آزمایش کرده ایم:

  • Amazon Prime Video (روی دسک تاپ کار کرده اما روی تلفن همراه کار نمی کند)
  • مرکز ITV
  • همه 4
  • iPlayer بی بی سی

در نظر داشته باشید ، ما فقط می توانیم چند سرور تصادفی را آزمایش كنیم ، بنابراین هیچ تضمینی برای همه سرورهای منطقه مربوطه برای رفع انسداد یك سایت جریان وجود نخواهد داشت. اگر مشکلی پیش آمد ، بهتر است با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. CyberGhost در ساعات کاری اروپا و سیستم ارسال بلیط برای ساعات خاموش پشتیبانی چت زنده را انجام می دهد.

حکم در مورد کار یا عدم کار CyberGhost با Netflix

به طور خلاصه ، ما مشکلی برای دسترسی به Netflix به ایالات متحده نداشتیم انسداد جریان و گشت و گذار ناشناس حالت ها. وقتی نوبت به انتخاب یک سرور خاص می رسد ، ممکن است مورد اصابت قرار گرفته و از دست برود. اما اگر می خواهید یک سرور نزدیک از نظر جغرافیایی ، می توانید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید تا شما را در مسیر درست بیان کند. چیزهایی که باید با برنامه تلفن همراه کمی ساده تر به نظر برسند زیرا برخی سرورهای شخصی با عنوان "جریان" با برچسب گذاری می شوند و به نظر می رسد بهترین گزینه ها برای Netflix.

اگرچه CyberGhost با Netflix US کار می کند ، اگر می خواهید به کتابخانه های دیگر دسترسی پیدا کنید ، ممکن است مجبور شوید در جای دیگری جستجو کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 8

Adblock
detector