CyberGhost در مقابل PureVPN

CyberGhost vs PureVPN

نکات برجسته 

سایبرگوست

  • همه کاره اما ارزان
  • قابلیت انسداد قوی
  • برای کاربران تازه کار طراحی شده است

PureVPN

  • بسیار قابل تنظیم است
  • شبکه گسترده سرور
  • سرعت بالا ، رفع انسداد خوب

قیمت گذاری و تخفیف

در اینجا ، ما هزینه هر VPN و گزینه های مشترکین را که هر سرویس به مشتریان بالقوه ارائه می دهد ، مقایسه خواهیم کرد.

سایبرگوست PureVPN
دوره های اشتراک یک ماه یک ماه
یک سال سه ماه
دو سال یک سال
سه سال n / a
پیشنهاد ویژه 79٪ تخفیف در اشتراک 3 ساله 70٪ تخفیف در اشتراکهای دو ساله
بالاترین قیمت در هر ماه $ 12.99 10.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 2.75 دلار 2.88 دلار
قیمت یک ساله 71.88 دلار 48.96 دلار
تضمین بازگشت پول 45 روز 31 روز

CyberGhost گزینه های مختلف اشتراک ، کاربران بیشتری را انتخاب می کند. در مقابل ، اگرچه PureVPN دو طرح کوتاه مدت ارائه می دهد ، اما به نظر می رسد ساختار قیمت گذاری آن برای افزایش اشتراک سالانه تا حد امکان ، با تخفیف های شیب دار برای کاربرانی که مایل به انجام خط مقدم هستند ، طراحی شده است. اگر می خواهید یک سال با 48.96 دلار مشترک شوید ، PureVPN بسیار ارزان تر از CyberGhost است ، در حالی که CyberGhost هزینه 71.88 دلار دارد.

هر یک از برنامه های PureVPN دارای 31 روز ضمانت برگشت پول است که بسیار سخاوتمندانه است. CyberGhost ، ضمانت 14 روزه برگشت پول در برنامه ماهانه و 45 روز ضمانت برگشت پول برای اشتراک های طولانی تر را ارائه می دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد مایل به ادامه استفاده از آنها ، بیش از وقت کافی برای ارزیابی صحیح این خدمات خواهید داشت.

معاملات CYBERGHOST: با برنامه سه ساله CyberGhost بیش از 70٪ صرفه جویی کنید. برخورد PUREVPN: 74٪ را با برنامه دو ساله PureVPN ذخیره کنید.

امکانات

این سرویس ها روی کدام سیستم عامل کار می کنند؟ و مهمتر از همه ، چه چیز دیگری برای ارائه دارند?

سایبرگوست PureVPN
اتصالات همزمان 7 5
برنامه های سیستم عامل Windows، MacOS، Android، iOS، Amazon Fire TV / Firestick Windows، MacOS، Android، Amazon Fire TV / Firestick (برنامه iOS در حال حاضر در دسترس نیست)
دستگاه های نصب دستی لینوکس ، جعبه تنظیم بالا ، روتر لینوکس ، جعبه تنظیم بالا ، روتر
تقسیم تونل زدن نه آره
موارد اضافی رایگان مسدود کردن آگهی ، اسکن نرم افزارهای مخرب ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Firefox و Google Chrome مسدود کردن آگهی ، اسکن نرم افزارهای مخرب ، افزونه Kodi ، پسوند مرورگر برای Firefox و Google Chrome

اگر به دنبال نصب VPN خود در چندین دستگاه هستید ، CyberGhost انتخاب بهتری است. نه تنها اتصالات همزمان بیشتر از PureVPN را امکان پذیر می کند ، بلکه دارای یک برنامه iOS کار نیز هست. در حال حاضر ، برنامه iOS PureVPN در دسترس نیست ، و شرکت مطمئن نیست که چه زمانی باز خواهد گشت ، اگر اصلاً این کار را انجام دهد.

با این حال ، PureVPN یکی از تنها VPN های اصلی با یک افزونه رسمی Kodi است. این امر باعث می شود جریان ایمن بر روی سیستم عامل های كدی فقط مانند LibreELEC راحت انجام شود و نیاز به استفاده از افزونه های بالقوه شخص ثالث را از بین نبرد. همچنین یک تونل زنی شکافته وجود دارد که به شما امکان می دهد برنامه های خاصی را انتخاب کنید تا از طریق VPN عبور کنید بدون هیچ گونه رمزگذاری.

این VPN ها دارای چندین ویژگی مشترک هستند. به عنوان مثال ، هر دو آنها به طور خودکار تبلیغات را مسدود کرده و برای بدافزار اسکن می کنند ، و هر دو افزونه هایی برای Chrome و Firefox دارند. برنامه های افزودنی مرورگر VPN همانند برنامه های VPN مستقل کار نمی کنند ، و می داند که تفاوت. برنامه های افزودنی مرورگر فقط ترافیک مرورگر را رمزگذاری می کنند, از هر برنامه دیگری ترافیک نکنید. این بدان معنی است که برنامه های P2P ، برنامه های گپ و هر برنامه دیگری که دسترسی به اینترنت داشته باشد کاملاً محافظت نشده خواهند بود.

قابلیت های رفع انسداد

آیا به دنبال پخش محتوای جغرافیایی قفل شده در خارج از کشور هستید؟ ما آزمایش می کنیم که سیستم عامل های CyberGhost و PureVPN می توانند انسداد شوند.

سایبرگوست PureVPN
سرویس جریان
نتفلیکس 11 کشور از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، فرانسه و اسپانیا ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، هنگ کنگ ، آفریقای جنوبی
هولو ایالات متحده ، ژاپن ایالات متحده ، ژاپن
آسمان برو آره آره
آمازون نخست فیلم آره آره
iPlayer بی بی سی آره نه
ABC آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

PureVPN قادر به مسدود کردن طیف خوبی از سرویسهای پخش است. با این حال ، با برخی ، خصوصاً iPlayer BBC و ABC ، ​​مشاجره می کند. علاوه بر این ، آنلاک Netflix را انجام می دهد ، اما در بیشتر موارد فقط از طریق مرورگر وب انجام می شود. CyberGhost نه تنها قادر به انسداد سیستم عامل های بیشتر است ، بلکه به شما امکان می دهد هر دستگاهی را که ترجیح می دهید این کار را انجام دهید (اگرچه 3 کشور از 11 کشور Netflix نمی توانند در iOS از حالت انسداد خارج شوند). CyberGhost حتی به شما می گوید که کدام سرورها برای رفع انسداد یک سرویس معین هستند ، بنابراین شروع به کار جریان بسیار شگفت آور است.

چین

هیچکدام از این VPN ها به خصوص در چین کار نمی کنند. برای عادلانه بودن ، به روزرسانی های اخیر دولت در فایروال بزرگ چین اکثریت قریب به اتفاق VPN ها را مسدود کرده است ، بنابراین تنها مشکلی نیست که این دو سرویس را تحت تأثیر قرار دهد. هر دو وب سایت مسدود شده اند ، هیچ آینه رسمی برای استفاده ندارند و همچنین قابل اطمینان نیستند. در نتیجه ، ما توصیه نمی کنیم از CyberGhost یا PureVPN در چین استفاده کنید. اگر به دنبال یک VPN برای چین هستید ، لطفاً بهترین مقاله های VPN ما برای چین را ببینید.

رابط و رابط

استفاده از این خدمات چقدر آسان است؟ آیا تنظیمات دستی لازم است؟ ما برای استفاده در برنامه های دسک تاپ و موبایل ، هر دو را بررسی می کنیم.

سایبرگوست PureVPN
جادوگر راه اندازی خودکار Windows، MacOS، Android، iOS، Amazon Fire TV / Firestick Windows ، MacOS ، Android ، Amazon Fire TV / Firestick (در حال حاضر iOS در دسترس نیست)
انتخاب مکان اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
موبایل دوستانه آره آره

در جدیدترین به روزرسانی خود ، CyberGhost برنامه های خود را مجدداً بازسازی کرد تا ظاهری سازگارتر در دسک تاپ و موبایل ارائه دهد. اکنون صفحه اصلی دارای دکمه اتصال سریع و منوی انتخاب کشور است. همچنین می توانید برای مشاهده لیست کامل سرورها ، روی زبانه در سمت چپ (یا کش رفتن انگشت سمت چپ بر روی موبایل) کلیک کنید. شما حتی می توانید مشاهده کنید فقط سرورهای دارای قابلیت فعال سازی P2P یا آنهایی که برای انسداد سایتهای جریان طراحی شده اند. گزینه های زیادی در این فهرست وجود ندارند ، اما این فقط سرویس را برای تازه کارهای کامل آسانتر می کند.

عکس دسک تاپ CyberGhost 7

برنامه دسک تاپ PureVPN به شما امکان می دهد یک کشور یا شهر خاص را در صفحه اصلی جستجو کنید. همچنین به شما امکان می دهد به سرعت به سرورهای سازگار با جریان وصل شوید, اگرچه برخی از اینها در واقع دیگر کار نمی کنند (ABC ، ​​iPlayer BBC). در فهرست تنظیمات ، می توانید حالت را تغییر دهید (به عنوان مثال ، از "جریان" به "اشتراک فایل" یا "امنیت / حفظ حریم خصوصی") ، یا تعداد فوق العاده ای از گزینه ها را تنظیم کنید. بیشتر افراد مجبور نیستند مدت زمان زیادی را در این فهرست بگذرانند ، اما انعطاف پذیری اضافه شده مطمئناً برای کاربران پیشرفته تر جذاب است.

عکسهای PureVPN

برنامه تلفن همراه PureVPN ساده تر است و به نظر می رسد شبیه به سایر خدمات است. یک دکمه اتصال بزرگ در وسط صفحه و زبانه ها در قسمت بالای صفحه وجود دارد که به شما امکان می دهد مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید. تعداد تنظیمات قابل تغییر اندکی کاهش یافته است ، اما هنوز انعطاف پذیری زیادی وجود دارد.

سرورها و عملکرد

شبکه VPN از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در اینجا ، ما بررسی خواهیم کرد که این دو سرور چه تعداد سرور دارند و چند کشور را پوشش می دهند.

سایبرگوست PureVPN
کشورهای سرور 60 141
تعداد کل سرورها 3،000+ 2100+

در نگاه اول ، به نظر می رسد PureVPN در اینجا انتخاب بهتری است. از این گذشته ، سرورهایی در بیش از دو برابر تعداد مکان CyberGhost انجام می دهد. با این حال ، توجه داشته باشید که در کل سرورهای کمتری دارد. CyberGhost در واقع تعداد بیشتری سرور را در چندین کشور پر ترافیک مانند ایالات متحده (530 در مقابل 490) ، کانادا (138 در مقابل 60) ، انگلیس (334 در مقابل 168) و فرانسه (257 در مقابل 42) ارائه می دهد..

حتی استفاده گسترده از آدرس های IP مجازی حتی دسترسی بیشتر PureVPN تا حدی لکه دار است. سرورهایی که از این موارد استفاده می کنند توسط یک نماد "V" تقریبا نامرئی در صفحه مکانها مشخص شده اند و در حال حاضر در 82 کشور جهان استفاده می شوند ، به این معنی که هر دو سرویس دارای سرورهای فیزیکی در تعداد مشابهی از مکانها هستند. سرورهای مجازی اغلب در کشورهایی استفاده می شوند که هزینه یا مشکل نگهداری سرورهای فیزیکی از پاداش بیشتر است. PureVPN اما آنها را در مکانهایی مانند آرژانتین ، کرواسی و پاکستان در اختیار دارد: کشورهایی که تعداد زیادی VPN دیگر سرور واقعی دارند.

هر یک از این خدمات به شما امکان می دهد یک شهر خاص را برای اتصال به آن انتخاب کنید. همه مکان ها این گزینه را ندارند ، اما کشورهای مهم ترافیک بالا مانند ایالات متحده ، انگلیس و استرالیا همه از بین آنها چندین مورد را انتخاب کرده اند. این امر دسترسی نه تنها به سیستم عامل های جغرافیایی قفل شده مخصوص کشور را در خارج از کشور ، بلکه همچنین به محتوا مسدود شده منطقه ای مانند پخش اخبار محلی یا رویدادهای ورزشی سیاه را آسان می کند..

در زیر ، لیستی از همه کشوری را ایجاد کرده ایم که CyberGhost و PureVPN دارای سرور هستند:

سایبرگوستPureVPN
افغانستان
آلبانی
آنگولا
الجزایر
آرژانتین
ارمنستان
آروبا
استرالیا
اتریش
آذربایجان
بنگلادش
باهاما
بحرین
باربادوس
بلاروس
بلژیک
بلیز
برمودا
بولیوی
بوسنی و هرزگوین
برزیل
برونئی دارالسلام
بلغارستان
کامبوج
کانادا
کیپ ورد
جزایر کیمن
شیلی
چین
کلمبیا
کاستاریکا
کرواسی
کوبا
قبرس
جمهوری چک
دانمارک
دومینیکا
جمهوری دومینیکن
اکوادور
مصر
السالوادور
استونی
اتیوپی
فنلاند
فرانسه
جورجیا
آلمان
غنا
یونان
گرنادا
گواتمالا
گویان
هائیتی
هندوراس
هنگ کنگ
مجارستان
ایسلند
هند
اندونزی
ایتالیا
ایرلند
جزیره من
اسرائيل
جامائیکا
ژاپن
اردن
قزاقستان
کنیا
قرقیزستان
کویت
لائوس
لتونی
لبنان
لیختن اشتاین
لیتوانی
لوکزامبورگ
ماکائو
مقدونیه
ماداگاسکار
مالت
موریتانی
موریس
مالزی
مکزیک
مولداوی
موناکو
مغولستان
مونته نگرو
مونتسرات
مراکش
هلند
نیوزلند
نیکاراگوئه
نیجر
نیجریه
نروژ
عمان
پاناما
پاپوا گینه نو
پاکستان
پاراگوئه
پرو
فیلیپین
لهستان
کشور پرتغال
پورتوریکو
قطر
رومانی
روسیه
عربستان سعودی
سنگال
صربستان
سیشل
سنگاپور
اسلواکی
اسلوونی
آفریقای جنوبی
کره جنوبی
اسپانیا
سری لانکا
سورینام
سنت لوسیا
سوئد
سوئیس
سوریه
تاجیکستان
تایوان
تانزانیا
تایلند
ترینیداد و توباگو
تونس
بوقلمون
ترکمنستان
جزایر تورکس و کایکوس
امارات متحده عربی
انگلستان
ایالات متحده
اوکراین
ونزوئلا
ویتنام
جزایر ویرجین
یمن

امنیت

در این بخش ، ما گزینه های امنیتی هر VPN ، پروتکل های موجود و در نهایت توانایی آنها برای ایمن نگه داشتن ترافیک شما را برجسته می کنیم.

سایبرگوست PureVPN
پروتکل های VPN OpenVPN ، IKEv2 ، L2TP OpenVPN، L2TP، PPTP، SSTP، IKEv2
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-2048
فناوری پنهانکاری هیچ یک هیچ یک
امنیت برنامه محافظت از فای خودکار ، سوئیچ kill همیشه روشن کلید کشتار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

هر یک از این سرویس ها به شما امکان می دهند از طریق پروتکل های OpenVPN ، IKEv2 و L2TP ارتباط برقرار کنید. با این حال ، PureVPN همچنین گزینه استفاده از SSTP یا PPTP را شامل می شود. ارزش این اجزاء هرچند جای سوال دارد. PPTP بسیار قدیمی است و دارای چندین آسیب پذیری امنیتی است ، در حالی که SSTP روی سیستم عامل های کمتری کار می کند و هیچ مزیتی واقعی نسبت به OpenVPN ارائه نمی دهد. هر دو VPN از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کنند؛ این به طور موثری غیرقابل حل در زمان نوشتن است.

تنظیمات CyberGhost 7

CyberGhost و PureVPN هر دو دارای سوئیچ kill هستند که اگر بطور غیر منتظره اتصال به VPN را از دست دهید ، تمام انتقال دهنده داده ها را متوقف می کند. CyberGhost کمی متفاوت است زیرا نمی توان آن را خاموش کرد ، به شما اطمینان می دهد که هرگز به طور تصادفی در اینترنت محافظت نشده مرور نمی کنید. علاوه بر این ، CyberGhost قادر است به طور خودکار هر زمان که به یک شبکه خاص آشنا شوید ، شروع کنید. هر دو از سرورهای DNS خصوصی استفاده می کنند ، بنابراین هیچ شخص ثالثی هرگز به ترافیک شما دسترسی نخواهد داشت.

تصویر PureVPN

حریم خصوصی

VPN ها به گونه ای طراحی شده اند که شما را تا حد ممکن ناشناس بصورت آنلاین نگه دارند. ما پیامدهای حریم خصوصی هر دو سرویس را در زیر بررسی کرده ایم.

سایبرگوست PureVPN
پایه HQ رومانی هنگ کنگ
سیاهههای مربوط به اتصال مقداری هیچ یک
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات کاربر برای ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
گزینه های پرداخت ناشناس بیت کوین انواع ارزهای رمزپایه و کارتهای هدیه

CyberGhost در رومانی مستقر است که بخشی از اتحادیه اروپا است. در سال 2014 ، دیوان دادگستری اروپا حكم داد كه نگهداری داده های فله ای غیرقانونی است (بجز مواردی كه خطری برای ایمنی عمومی وجود دارد) بنابراین نیازی به نگرانی از نظارت بر فعالیت های شما نیست..

از طرف دیگر PureVPN در هنگ کنگ مستقر است. اگرچه این مکان قوانین خاص خود را دارد ، اما هنوز هم از نظر فنی بخشی از چین است که برخی از سخت ترین سانسورهای آنلاین را در جهان دارد. هر دوی این VPN ها به شما امکان می دهند به صورت ناشناس ثبت نام کنید, هرچند ، بنابراین این مسئله به آن بزرگی نیست که به نظر می رسد.

CyberGhost سایتهایی را که بازدید می کنید ، برچسبهای زمان یا آدرسهای IP ثبت نمی کند ، اما برخی از داده ها را برای اهداف آماری نگه می دارد. به طور خاص ، ثبت می کند که آیا شما در هر روز وارد سیستم شده اید یا خیر. تعداد کل ورود شما در روز ثبت نمی شود و این اطلاعات در پایان ماه حذف می شود.

خط مشی ورود به سیستم PureVPN کمی واضح است. با وجود ادعای کاربران ناشناس ، این شرکت در تحقیقات FBI در سال 2017 قادر به ارائه نشانهای زمانی کاربر و آدرس IP منبع بود. پس از اولین گفت که این مورد اعتماد کاربران خود را نقض نکرده است ، PureVPN بعداً خط مشی خود را به روز کرد و ادعا کرد که این اطلاعات دیگر ثبت نشده است. PureVPN در تلاش است تا اعتماد به خدمات خود را دوباره بسازد ، اما این چیزی است که مشتریان بالقوه حق دارند از آن مطلع شوند.

پیکربندی

این دو VPN دقیقا چگونه کار می کنند؟ آیا می توانید با هر یک از آنها آدرس IP استاتیک بدست آورید؟ در اینجا ، ما عمیق تر به کارهای داخلی CyberGhost و PureVPN می پردازیم.

سایبرگوست PureVPN
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده به اشتراک گذاشته شده
آدرس IP استاتیک امکان پذیر است بله (هزینه اضافی) بله (هزینه اضافی)
محافظت DDoS نه بله (هزینه اضافی)
فایروال NAT آره آره

هر یک از این خدمات به همان روش کار می کنند. به عنوان مثال ، هر دو CyberGhost و PureVPN از تخصیص آدرس مشترک استفاده می کنند. این بدان معنی است که همه افراد متصل به یک سرور ، همان آدرس IP را به اشتراک می گذارند. بیشتر VPN ها از این روش استفاده می کنند زیرا گفتن اینکه کدام کاربر خاص به یک وب سایت خاص دسترسی پیدا کرده است بسیار دشوار است.

با هر یک از سرویس ها می توانید یک آدرس IP اختصاصی دریافت کنید. از آنجا که هر بار وارد یک سرویس از همان IP می شوید ، این موارد به احتمال زیاد سیستم های پیشگیری از کلاهبرداری خودکار را تحریک نمی کنند. IP های اختصاصی ، ردیابی فعالیت های شما را کمی ساده تر می کند ، اما ، اما هیچکدام از این سرویس ها اطلاعات شناسایی شخصی را ثبت نمی کنند, شما چیزی برای نگرانی ندارید CyberGhost برای IP IP استاتیک در هر ماه 4 دلار شارژ می کند ، در حالی که PureVPN 1.99 دلار هزینه دارد.

هر VPN مقداری از محافظت از DDoS را فراهم می کند. معمولاً روتر شما از درخواست ها پر می شود تا زمانی که دیگر قادر به رسیدگی نیست و قفل می شود. با این حال ، هنگام استفاده از VPN ، این در واقع شبکه بسیار گسترده تری است که تحت تأثیر قرار می گیرد. بیشتر VPN های اصلی می توانند بار را بدون هیچ مشکلی گسترش دهند ، اما اگر انتظار حمله در مقیاس بزرگتر را دارید ، PureVPN با پرداخت هزینه ماهانه اضافی به سرورهای ضد DDoS ممتاز دسترسی دارد. بدون این محافظت ، PureVPN حداکثر 3TB درخواست را کاهش می دهد ، که باید برای اکثر کاربران کافی باشد.

خدمات مشتری

شما ممکن است هرگز به کمک احتیاج نداشته باشید ، اما همیشه خوب است که در صورت پشتیبانی ، از آنجا پشتیبانی کنید. به گزینه های پشتیبانی این دو سرویس در زیر نگاهی بیندازید.

سایبرگوست PureVPN
چت زنده بله (بر عهده Zendesk) بله (داخل خانه)
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 1 روز ، 13 ساعت ، 30 دقیقه 45 دقیقه
پشتیبانی تلفن نه نه
پایگاه دانش قابل جستجو آره آره
راهنماهای ویدیویی آره آره

هر دو این VPN از پشتیبانی چت زنده 24/7 برخوردار هستند. PureVPN توسط یک تیم داخلی اداره می شود در حالیکه CyberGhost برون سپاری است. با وجود این ، در حقیقت کمک گرفتن از تیم CyberGhost آسانتر است زیرا کارمندان پشتیبانی PureVPN غالباً جوابهای مبهم ، کپی و چسبیده ارائه می دهند مگر اینکه برای جزئیات فشار بیاورند.

هر سرویس همچنین پشتیبانی از طریق ایمیل و بلیط را ارائه می دهد ، همچنین یک پایگاه دانش بزرگ و قابل جستجو را دارد. آنها هر دو همچنین انتخاب گسترده ای از آموزش های پشتیبانی شده از صفحه را ارائه می دهند که مشکلات عادی مانند پیکربندی برنامه یا نصب آن روی روتر را پوشش می دهد. راهنماهای فیلم کوتاه را می توان در کانال های YouTube مربوطه شرکت ها یافت. گفته می شود ، این کانال ها بیشتر برای اهداف تبلیغاتی استفاده می شوند و فیلم ها ممکن است دیگر مرتبط نباشند.

ما همچنین به هریک از این خدمات سه سؤال از طریق ایمیل ارسال کردیم. در بیشتر موارد ، شما پاسخ سریع تری از طریق چت زنده دریافت خواهید کرد اما این به ما اجازه می دهد تا پاسخگویی هر VPN را نسبت به موارد فنی دیگری که کارمندان چت زنده نمی توانند از آنها کمک بگیریم ، اندازه بگیریم. در جداول زیر ، سؤالاتی را که ما پرسیده ایم و نتایج ما پیدا خواهید کرد:

سایبرگوست
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا می توانم CyberGhost را روی روتر DD-WRT خود نصب کنم? 2 روز ، 5 ساعت ، 37 دقیقه 1 آره
آیا CyberGhost از سرورهای مجازی استفاده می کند? 1 روز ، 22 ساعت ، 18 دقیقه 1 آره
آیا CyberGhost آدرس IP منبع من را وارد می کند? 1 روز ، 8 ساعت ، 36 دقیقه 1 آره
PureVPN
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا می توانم PureVPN را روی روتر DD-WRT نصب کنم? 2 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN از سرورهای مجازی استفاده می کند? 1 ساعت ، 59 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN آدرس IP منبع من را وارد می کند? 15 دقیقه 1 آره

PureVPN خیلی سریع به سؤالات ایمیل پاسخ داد ، در حالی که CyberGhost به طور مداوم بیش از یک روز طول می کشد. ما CyberGhost را در گذشته چندین بار آزمایش کرده ایم اما این طولانی ترین زمان پاسخ آنها بوده است. شایان ذکر است که این آزمایشات تا پایان کریسمس انجام شده است ، با این حال ، بنابراین افزایش حجم پرس و جو و کمبود کارکنان ممکن است یک عامل کمک کننده باشد.

CyberGhost احتمالاً پاسخهای طولانی تر و مفصل تری ارائه می داد. در حالی که PureVPN زمان پاسخ سریع تری داشت ، اغلب جواب های آن قبل از زمان و فقط چند خط آماده می شد ، معمولاً از جمله لینک مربوط به مطالب مربوطه از بخش پشتیبانی آن بود تا اینکه مستقیماً اطلاعاتی را ارائه دهید..  

برنده: CyberGhost

عکس صفحه اصلی CyberGhost

اگرچه اینها هر دو خدمات با کیفیت هستند ، اما پس از مقایسه آنها با یکدیگر, ما معتقدیم که CyberGhost برای اکثر مردم بهتر از این دو است.

برای شروع ، بسیار باورنکردنی است. CyberGhost به کاربران امکان می دهد سیستم عامل های جریان اصلی را با یک کلیک از حالت مسدود خارج کرده و حتی سرورهای پشتیبانی کننده P2P خود را به طور جداگانه لیست کنند. این ممکن است به اندازه PureVPN جهان نباشد ، اما معمولاً در هر مکان سرورهای بیشتری دارد. این باعث می شود اتصال سریع پر سرعت برای شما آسان تر شود. علاوه بر این ، با استفاده از این سرویس ، می دانید که هر سرور دقیقاً همان جایی است که ادعا می کند.

CyberGhost برای افرادی که به VPN های جدید علاقه دارند یا علاقه خاصی به فناوری ندارند بسیار عالی است. تنظیم ساده است ، به ویژه آسان ، و به عنوان یک جایزه ، محافظت جامع (از جمله رمزگذاری 256 بیتی ، یک مسدود کننده تبلیغات و اسکنر بدافزار) به طور پیش فرض فعال شده است. برای شیرین کردن معاملات حتی بیشتر ، CyberGhost هیچ اطلاعاتی را که می تواند شما را شناسایی کند ، ثبت نمی کند. این بدان معناست که می توانید بدون نگرانی در مورد ردیابی فعالیت های خود ، آزادانه فهرست کنید.

معاملات CYBERGHOST: با برنامه سالانه CyberGhost ، بیش از 70٪ صرفه جویی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 27 = 36

Adblock
detector