نحوه انسداد DraftKings Fantasy Sports با یک VPN

پیش نویس ها از انسداد vpn استفاده می کنند

سرگرمی های خارج از خانه مانند فوتبال فانتزی قبلاً به زیرزمین های خانه همسایه شما منتقل می شدند ، امروزه بازی کردن ورزش های خیالی به صورت آنلاین با پول یکی از سریعترین صنایع در حال رشد در وب است.

اما همه آنقدر مشتاق نیستند که به کاربران DraftKings اجازه دهند سه چهارم مورد علاقه خود را تهیه کنند یا آمار بازی ها را در زمان واقعی ردیابی کنند. برخی کشورها - و حتی ایالات متحده آمریکا - دسترسی به سپرده های DraftKings را ممنوع اعلام کرده اند ، و بازی در این مناطق هنوز هم یک عمل غیرقانونی محسوب می شود. بنابراین اگر در منطقه ای زندگی می کنید که سایت برای استفاده قانونی از آن استفاده می کنید ، اما در حال سفر به بخشی از جهان هستید که اجازه دسترسی به سایت را نمی دهد?

در اینجا در راهنمای ما بخوانید که چگونه از ورزش فانتزی DraftKings با VPN جلوگیری کنید!

هرکسی که به دنبال دسترسی به DraftKings با یک VPN است ، باید اطمینان حاصل کند که آنها فقط در صورت اقامت یک کشور یا کشور که دسترسی به DraftKings قانونی است ، این کار را انجام دهند. استفاده از VPN برای دسترسی به خدمات DraftKings نباید راهی برای اهداف غیرقانونی ورزش خیالی آنلاین باشد.. 

چگونه DraftKings Fantasy Sports در وهله اول مسدود می شود?

برای درک چگونگی دستیابی به دسترسی DraftKings مسدود شده ، ابتدا باید کمی بیشتر در مورد آن مطالعه کنید چرا خدمات حتی در وهله اول مسدود می شود.

همه اینها به قوانین قمار می رسد. اگرچه لیگ های ورزشی فانتزی قمار نمی کنند ، هر ایالت در ایالات متحده قوانین مختلفی در مورد چگونگی کنترل ، مالیات و تنظیم بازی ها مانند این قانون دارد. در حال حاضر ، DraftKings در 10 از پنجاه ایالت آمریکا (آلاباما ، آریزونا ، دلاور ، هاوایی ، آیداهو ، آیووا ، لوئیزیانا ، مونتانا ، نوادا و واشنگتن) کاملاً ممنوع است. از 40 باقی مانده ، چهار مورد از آنها فقط بسته به ISP که برای اتصال به وب استفاده می کنید ، دسترسی دارند.

پیش نویس مکان vpn

در حال حاضر ، تنها بازیکنانی که برای بازی در DraftKings در خارج از کشور مشخص شده اند ، کسانی هستند که در کانادا یا انگلیس زندگی می کنند. اگر در جایی دیگر زندگی می کنید ، ممکن است پیام مخوف "موقعیت مکانی یافت نشد" (تصویر بالا) دفعه بعد که می خواهید واریز کنید.

این که آیا DraftKings FantasySports متعلق به قمار است یا از لحاظ فنی طبقه بندی نمی شود ، موضوعی است که هنوز دادگاهها هنوز به طور کامل در مورد آن تصمیم نگرفته اند ، اما در حال حاضر تنها راه آنلاین شدن برای چک کردن فهرست نامه یا پنهان کردن یک دوست در لیگ شما استفاده از آن است. از یک VPN.

نحوه استفاده از VPN برای رفع انسداد DraftKings Fantasy Sports

به اندازه کافی با تمام صحبتهای حقوقی؛ چگونه می توانید با استفاده از VPN با DraftKings آنلاین شوید؟ این رویکرد به همین سادگی ظریف است.

با عضویت VPN از یک ارائه دهنده معتبر مانند VyprVPN ، شما فقط نیاز به بارگیری و نصب یک نرم افزار واحد دارید تا بتوانید دوباره در ضخامت بازیکنان معاملاتی ، آمار صحبت کردن و اضافه کردن امتیازات بیشتر به استخر خود اضافه کنید..

برای شروع ، ابتدا به وب سایت VyprVPN مراجعه کنید ، 30 روز ضمانت برگشت پول در اینجا وجود دارد ، بنابراین می توانید در صورت عدم رضایت ، آن را بدون ریسک امتحان کنید و بازپرداخت کامل دریافت کنید. برای به دست آوردن راه اندازی حساب کاربری خود ، با کلیک روی این پیوند و سپس انتخاب دکمه "شروع کار" که در زیر برجسته شده است ، شروع کنید:

ثبت نام vyprvpnشما به یک صفحه ثبت نام منتقل می شوید که می توانید تمام اطلاعات خود (ایمیل ، نام حساب ، و غیره) و همچنین شماره کارت اعتباری خود را وارد کنید:

پیش نویس های قیمت گذاری vyprvpn

پس از ایجاد و تأیید حساب کاربری خود ، VyprVPN را بارگیری و نصب کنید و از پنجره ای که در زیر مشاهده می کنید وارد حساب خود شوید:

صفحه ورود vyprvpn

پس از ورود به حساب ، روی دکمه در پنجره اصلی که به نظر می رسد مانند یک پین مکان است ، کلیک کنید:

فرایند اتصال vyprvpn

گزینه را انتخاب کنید نمایش همه مکان های سرور از منوی کشویی:

مکان های سرور vyprvpn

با این کار منوی اصلی سرور باز می شود. برخلاف برخی از VPN ها که فقط به شما امکان می دهند به تنهایی از طریق کشور به سرورهای خود متصل شوید ، در ایالات متحده VyprVPN هشت شهر مختلف را انتخاب کرده است ، از جمله: آستین ، شیکاگو ، لس آنجلس ، میامی ، نیویورک ، سان فرانسیسکو ، سیاتل ، و واشنگتن.

(توجه: اگر فکر می کنید گزینه ی سریع تری برای مکان اتصال به سیستم هستند) ممکن است از بین سرورهای انگلستان یا کانادا نیز انتخاب کنید.

لیست مکان های سرور vyprvpn

روی هر یک از این سرورها به جز سیاتل ، آستین یا واشنگتن دو بار کلیک کنید (هر کدام از لحاظ جغرافیایی نزدیک به محل خانه شما توصیه می شود):

ارتباط موفقیت آمیز

پس از اتصال سرور با موفقیت ، شما آماده خواهید بود تا پیش نویس خود را فعال کنید!

Comparitech استفاده غیرقانونی از VPN را برای ورود به وب سایت های قمار در کشورها یا ایالات متحده آمریکا که این عمل مجاز نیست ، محکوم نمی کند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1

Adblock
detector