هک آزمایشی رایگان ExpressVPN (آزمایش ژانویه 2023)

آزمایشی رایگان هک ExpressVPN

ما این هک آزمایشی آزمایشی ExpressVPN را به روز کردیم و می توانیم تأیید کنیم که هنوز در ژانویه سال 2023 کار می کند.

ExpressVPN بطور مرتب به عنوان ارائه بهترین سرویس VPN در دسترس ، داشتن یکی از گسترده ترین شبکه های سرور در صنعت ، امنیت جامد ، توانایی های عالی برای رفع انسداد و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. این یک سرویس با قیمت مناسب است و تخفیف های شفاف را برای مدت طولانی تر ارائه می دهد. با این حال ، امضای قرارداد طولانی برای خدمتی که حتی سعی نکرده باشید با بسیاری از کاربران خوب بنشینید.

در حالی که تعداد کمی از VPN ها آزمایش های رایگان مستقیم را ارائه می دهند که در آنجا هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید ، این موارد کمتر متداول می شوند. به هر حال محاکمات رایگان با کمبودهای آنها همراه است ، که در زیر بحث خواهیم کرد. در عوض ، ExpressVPN ارائه می دهد 30 روز ضمانت برگشت پول (این لینک همچنین 3 ماه اضافی را با برنامه 12 ماهه به شما می دهد اگر تصمیم دارید که آن را فراتر از دوره آزمایشی نگه دارید).

این در اصل یک حساب آزمایشی ماهانه رایگان است ، تنها تفاوت این است که شما می پردازید و پس از آن بازپرداخت دریافت خواهید کرد. نکته آزمایشی آزمایشی ExpressVPN که باعث تفاوت آن با دیگران می شود این است که هیچ محدودیتی پنهان وجود ندارد و دریافت بازپرداخت ساده است ، و آن را به معامله ای بدون ریسک تبدیل می کند.

در اینجا ، دقیقاً نحوه ثبت نام در سرویس و نحوه لغو حساب خود را قبل از پایان آزمایش توضیح می دهیم. ما همچنین در مورد تضمین های برگشت پول و آزمایش های رایگان در صنعت VPN بیشتر صحبت خواهیم کرد ، بنابراین می توانید ببینید چرا این ویژگی برجسته است.

چگونه می توان ضمانت برگشت پول ExpressVPN را هک کرد

این مراحل را برای هک کردن ضمانت برگشت پول دنبال کنید تا آن را به یک حساب آزمایشی رایگان تبدیل کنید و کامل شوید 30 روز سرویس VPN به صورت رایگان. نکته مهم در اینجا اطمینان از لغو اشتراک قبل از پایان 30 روز است.

در ExpressVPN مشترک شوید

برای دریافت آزمایشی رایگان 30 روزه خود ، ابتدا باید مانند هر مشتری با پرداخت منظم ، در این سرویس مشترک شوید.

  1. به سایت ExpressVPN مراجعه کرده و کلیک کنید GetExpressVPN.

صفحه اصلی ExpressVPN.

  • یک اصطلاح را انتخاب کنید اگر مطمئن هستید که لغو می کنید ، مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، اما اگر مدت طولانی تری را در نظر بگیرید ، این را در نظر داشته باشید. کل مبلغ اصطلاح رو به جلو را شارژ کرد. یک طرح یک ماهه گرانترین قیمت در هر ماه (12/12 دلار) است اما همچنین شامل کمترین پرداخت اولیه است. اگر تصمیم دارید که خدمات را حفظ کنید ، همیشه می توانید انصراف دهید و بازپرداخت دریافت کنید و سپس برای یک دوره طولانی تر با نرخ تخفیف ثبت نام کنید.
  بهترین VPN برای اسرائیل در سال 2023

قیمت آزمایشی رایگان ExpressVPN.

  • آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روش پرداخت خود را انتخاب کنید. ExpressVPN گزینه های زیادی برای روش های پرداخت از جمله کارت های اعتباری اصلی ، PayPal ، BitPay و Paymentwall (که شامل UnionPay ، Alipay ، Mint و سایر موارد) است ، ارائه می دهد. توجه داشته باشید که اگر شما می خواهید با کارت اعتباری یا پی پال پرداخت کنید ، برنامه پرداخت مکرر به صورت خودکار تنظیم می شود ، اما این کار به راحتی لغو می شود. اگر با استفاده از BitPay یا Paymentwall پرداخت کنید ، این یکبار پرداخت است. ضمانت برگشت پول برای کلیه انواع پرداخت اعمال می شود.

ExpressVPN پرداخت آزمایشی رایگان.

  • هنگامی که پرداخت خود را ارسال کردید ، باید یک رمز تأیید را با گذرواژه جدید خود دریافت کنید. می توانید انتخاب کنید که آیا با این رمز عبور ادامه دهید یا شخصی خود را ایجاد کنید. همچنین باید یک ایمیل حاوی جزئیات حساب جدید خود دریافت کنید.

ExpressVPN رمز عبور آزمایشی رایگان.

  • پس از ایجاد گذرواژه جدید (در صورت تصمیم به انجام این کار) ، صفحه بعدی کد فعال سازی خود را برای استفاده در تنظیمات در ویندوز ، MacOS ، Linux و روتر نمایش می دهد..

کد فعال سازی آزمایشی رایگان ExpressVPN.

  • اکنون دستورالعمل های مربوطه را برای تنظیم نرم افزار روی دستگاه خود دنبال کنید. اگر روی دسک تاپ هستید ، بارگیری مناسب باید به صورت خودکار ظاهر شود. اگر اینگونه نیست یا برای سایر دستگاه ها ، دستورالعمل های تنظیم را می توان در قسمت یافت پشتیبانی بخش وب سایت.
  • اکنون تنها چیزی که باقی مانده این است که 30 روز از خدمات رایگان و بدون محدودیت لذت ببرید. ExpressVPN دارای سرعت های عالی و اقدامات امنیتی درجه یک است ، بنابراین می توانید مرور ، پخش ، بارگیری ، تورنت و سایر مواردی را که می خواهید بصورت آنلاین مرور کنید.

توجه داشته باشید: ضمانت دقیقا 30 روز طول می کشد. به عنوان مثال ، اگر در 1 مه در 1 مه مشترک شوید ، باید تا 1 بعد از ظهر در تاریخ 31 مه به درخواست بازپرداخت خود بپردازید.

اشتراک خود را لغو کنید

اگر به محض استفاده از این سرویس به مدت 30 روز یا کمتر ، تصمیم گرفتید که نمی خواهید آن را حفظ کنید ، وقت آن است که پول خود را پس بگیرید.

این سریع و بدون درد است و می توانید برای انجام آن از چت زنده یا ایمیل استفاده کنید. برای گفتگوی زنده ، گفتگوی ساده را شروع کنید و به آنها بگویید که مایلید این کار را لغو کنید و در یک بازه زمانی تضمین برگشت پول قرار دارید.

  5 بهترین VPN برای Microsoft Edge در سال 2023

درخواست لغو محاکمه رایگان ExpressVPN.

نماینده ممکن است از شما سؤال کند که آیا در مورد این خدمات بازخورد دارید یا خیر. این یک راه منصفانه برای شرکت است که آیا در مورد محصول آن مشکلی وجود دارد ، اما نباید آن را به عنوان فشار برای حفظ اشتراک خود تلقی کنید. لازم نیست دلیلی برای لغو وجود داشته باشید و می توانید مجدداً تکرار کنید که می خواهید لغو شود.

درخواست لغو محاکمه رایگان ExpressVPN.

نماینده سپس باید تأیید کند که اشتراک شما لغو شده است و بازپرداخت شما در راه است.

بازپرداخت آزمایشی رایگان ExpressVPN.

توجه داشته باشید که ممکن است پردازش بازپرداخت چندین روز طول بکشد و وجوه به شما برگردانده شود.

بازگشت پول VPN و محاکمات رایگان را تضمین می کند

ضمانت برگشت پول می تواند راهی عالی برای امتحان یک سرویس یا استفاده رایگان از آن باشد. در تئوری ، یعنی متأسفانه ، بسیاری از VPN ها با تبلیغات ضمانت برگشت پول به این پیشنهادات نام بدی می دهند مشتریان را فریب دهید ، اما پس از آن نتوانستید به آنها احترام بگذارید. بیایید با آن روبرو شویم ، بسیاری از ارائه دهندگان بی پروا از مفهوم ضمانت برگشت پول برای دریافت مبلغ پرداخت اولیه و نگهداری آن استفاده می کنند. در اینجا چند مسئله وجود دارد که هنگام تلاش برای بازپرداخت در گذشته به آنها پرداخته ایم:

  • تماس با ارائه دهنده مشکل است. بسیاری از آنها یک گفتگوی زنده ندارند یا یکی از آنها را دارند اما مستعد این است که بیشتر اوقات کار نکنند. فکر می کنید که تماس با آنها از طریق ایمیل اقدامی منطقی خواهد بود ، اما بعضی از آنها اطلاعات تماس را دشوار می کنند و برخی دیگر به راحتی در پاسخ به ایمیلهایی که درخواست لغو حساب و بازپرداخت را ندارند پاسخگو نیستند.
  • این ضمانت ها فقط برای روش های پرداخت خاص موجود است. بسیاری از VPN روشهای مختلف پرداختی ارائه می دهند و بسته به موجودیت پردازش شده ، بازپرداختهای مختلف متفاوت می شوند. این یک ضرب وشتم معمولی برای یک ارائه دهنده VPN است زیرا می توانند بگویند روش پرداخت شما در ضمانت وجود ندارد. البته اطلاعات مربوط به این محدودیت ها در زمان پرداخت به وضوح بیان نشده است ، اما در عوض در برخی از چاپ های کوچک پنهان است.
  • شما از محدودیت منابع فراتر رفته اید. نکته دیگری که ممکن است در چاپ خوب که به ندرت خوانده می شود پنهان باشد ، مجموعه ای از محدودیت در میزان منابعی است که می تواند برای اعتبار آن ضمانت کند. به عنوان مثال ، اگر از حد پهنای باند فراتر رفتید ، این می تواند شما را برای پرداخت هزینه بازپرداخت واجد شرایط کند. بار دیگر ، هنگام ثبت نام در این سرویس ، این موارد به ندرت بیان می شود.
  نحوه نصب ExpressVPN در Amazon Fire Stick

خوشبختانه ، همانطور که در بالا نشان داده شد ، ExpressVPN علاقه ای به این تاکتیک ها ندارد. درعوض ، این شرکت متوجه می شود که با تحقق وعده خود ، مردم تمایل بیشتری به عنوان مشتری باز می گردند یا دوستان خود را به این سرویس ارجاع می دهند..

آزمایش های رایگان VPN

شما ممکن است ضمانت برگشت پول را ببینید و تمایلی به ارسال پرداخت پیش فرض ندارید. و به خاطر این بخشیده می شود که بخشیده می شود ، به ویژه که برخی از ارائه دهندگان برای پس گرفتن این پول برای شما بسیار دشوار هستند. به همین ترتیب ، یک محاکمه رایگان ، که در آن شما مجبور به ارائه هرگونه اطلاعات پرداخت نیستید ، ممکن است بسیار وسوسه انگیز به نظر برسد.

با این حال ، این موارد نیز دارای اختلافات جانبی هستند ، مهمترین آنها دوره آزمایشی کوتاه است. تنها با گذشت چند روز برای امتحان کردن یک سرویس ، احساس خوب برای آنچه ارائه دهنده می تواند ارائه دهد بسیار دشوار است. مگر اینکه آگاهانه زمان آزمایش سرویس را کنار بگذارید ، به احتمال زیاد زمان کافی برای انجام تمام کارهایی که از VPN برای آنها استفاده می کنید نیست. بعلاوه ، شما احتمالاً فرصتی برای امتحان کردن آن در ساعات مختلف روز یا هفته ندارید ، مانند زمان اوج وقتی ممکن است سرورها بارهای بالاتری را تجربه کنند ، منجر به سرعت کمتری شوند.

مدت زمان آزمایش رایگان یک تا هفت روز است. ممکن است در برخی موارد شاهد یک آزمایش رایگان 14 روزه باشید ، اما این موارد معمولاً شامل یک سرویس بسیار محدود است. این ما را به سمت نزولی بعدی سوق می دهد. بسیاری از ارائه دهندگان قرار داده اند محدودیت های سنگین در کاری که می توانید در طول یک آزمایش رایگان انجام دهید. به عنوان مثال ، ممکن است شما با کلاه های داده روزانه ، محدوده پهنای باند و فقط یک انتخاب کوچک از سرورها به سرقت برید. نکته مهم این است که اگر این سرویس را آزمایش می کنید تا ببیند که آیا با یک سرویس قفل شده منطقه برای سرور در یک مکان مناسب کار می کند ، بی نهایت مفید نیست..

درست است که برخی از ارائه دهندگان VPN هنوز هم آزمایش های رایگان خدمات کاملی ارائه می دهند ، اما این تعداد کمتر می شوند. با توجه به مواردی که هنوز در حال اجرا هستند ، باید محتاط باشید ، زیرا برخی از ارائه دهندگان دلایل سایه ای برای ارائه یک آزمایش رایگان بدون محدودیت دارند. آنها در این دوره یک سرویس سطح بالا ارائه می دهند و پس از پرداخت هزینه ، منابع را جذب می کنند و شما را با اتصالات آهسته و غیرقابل اعتماد به شما رها می کنند..

ما می توانیم این را تأیید کنیم کیفیت خدمات ستاره ای ExpressVPN تردید نیست در طول یا بعد از مدت تضمین 30 روزه.

About the author