ExpressVPN در چین کار می کند اما این را ابتدا بخوانید

ExpressVPN در چین کار می کند اما این را ابتدا بخوانید


دولت چین سانسور سنگین را بر استفاده از اینترنت در داخل کشور تحمیل می کند. این محدودیت ها به طور جمعی به عنوان فایروال بزرگ چین شناخته شده اند و آنها را برای مسافران و مهاجران اقامت یا ساکن در چین یک مشکل واقعی ایجاد می کند. با این وجود ، می توانید Firewall بزرگ را با یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) مانند ExpressVPN دور بزنید. امروز ، ما مسدود کردن اینترنت چینی را با جزئیات بیشتر توضیح خواهیم داد و نحوه استفاده ایمن از ExpressVPN در چین را نشان می دهیم.

سانسور اینترنت چیز جدیدی نیست. به عنوان مثال ، اکثر کشورها دسترسی به وب سایتهایی که میزبان مواد غیرقانونی هستند را مسدود می کنند. به گفته این ، محدودیت های چین بیشمار و دور از دسترس است. سایت های رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی مانند Facebook ، Instagram ، Twitter و WhatsApp مسدود شده است ، بنابراین ماندن در تماس با دوستان و خانواده در کشورهای دیگر دشوار است. علاوه بر این ، با ابراز عقاید مخالف که به راحتی آنلاین و سایتهای مهم خبری غربی غیرقابل دسترسی هستند ، یافتن اطلاعات بی طرفانه در مورد جهان گسترده بسیار دشوار است.

مشکل وجود دارد: با ثبت نام در یک VPN کارگر قبل از سفر ، می توانید Firewall بزرگ چین را ضرب و شتم کرده و به سایتهای مسدود شده دسترسی پیدا کنید. این سرویس ها با رمزگذاری ترافیک شما و مسیریابی آن از طریق شبکه های سرور بین المللی کار می کنند. این مزایا دو برابر است: شما به سایتهایی دسترسی پیدا می کنید که معمولاً در چین مسدود شده و فعالیت های شما تبدیل می شوند تقریبا برای ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) یا دولت برای نظارت بر آن غیرممکن است.

چگونه ExpressVPN می تواند محدودیت های اینترنت چین را برطرف کند?

اگرچه بیشتر VPN ها دیگر در چین کار نمی کنند ، اما ExpressVPN هنوز هم کار می کند. این ارائه دهنده هیچ سرور در چین ندارد ، بنابراین نیازی به نظارت بر فعالیت های کاربران خود یا مطابق با سایر جنبه های قانون نگهداری داده های چین نیست. علاوه بر این ، این امر باعث می شود که سخت افزار این سرویس توسط اپراتورهای دولتی عیب یابی نشود. متأسفانه ، این یک تئوری توطئه حاشیه نیست و اخیراً برای سرورهای اپل و آمازون اتفاق افتاده است.

چرا از ExpressVPN در چین استفاده می کنیم?

ExpressVPN

ExpressVPN به دلایل متعددی یک انتخاب قوی برای کاربران در چین است. اولا ، بسیار سریع است و به بیش از 2000 سرور در 94 کشور مختلف دسترسی دارد. دوم ، پشتیبانی عالی از چند پلتفرم دارد و حتی شامل سیستم عامل سفارشی نیز می شود تا نصب آن روی روترهای شبکه را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهید.

این سرویس امنیت شما را جدی می گیرد. با استفاده از رمزگذاری AES از 256 بیتی ، رازداری کامل جلو ، و محافظت در برابر نشت DNS ، IPv6 و WebRTC برای حفظ فعالیت های شما در همه زمان ها. همچنین سوئیچ kill (فقط دسک تاپ) وجود دارد که اگر اتصال شما به طور ناگهانی قطع شود ، بلافاصله تمام ترافیک متوقف می شود. مهمتر از همه ، ExpressVPN هیچ اطلاعات شخصی را وارد نمی کند. حتی به شما امکان می دهد برای افزایش ناشناس بودن بیت کوین بپردازید.

EXPRESSVPN رایگان کسب کنید: معمولاً ، VPN پایین ترین قیمت خود را برای کاربرانی که مایل به متعهد شدن به یک سال یا بیشتر خط مقدم هستند ، ذخیره می کند. با این حال ، اگر فقط به پوشش کوتاه مدت نیاز دارید ، می توانید از آن استفاده کنید ExpressVPN است با ضمانت برگشت 30 روزه پول بجای. این کار به پرداخت فوری احتیاج دارد ، اما می توانید در هر لحظه برای بازپرداخت پول خود فسخ کنید ، به طور واقعی به شما امکان می دهد که آن را به صورت رایگان امتحان کنید.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

نحوه استفاده از ExpressVPN در چین

یکی از بهترین مواردی که در مورد ExpressVPN وجود دارد این است که هیچ مرحله خاصی برای اتصال در چین لازم نیست. فقط کافی است سرور مورد نظر خود را به عنوان عادی انتخاب کنید و باید بتوانید وب را به صورت آزاد مرور کنید. با این حال ، وب سایت ExpressVPN در حال حاضر در چین مسدود شده است. در نتیجه ، ما به شدت توصیه می کنیم قبل از سفر به کشور ، ثبت نام و نصب سرویس را انجام دهید.

از آنجا که چین دسترسی اینترنت شهروندان خود را از نزدیک کنترل می کند ، چند قدم وجود دارد که توصیه می کنیم قبل از اتصال برای اولین بار ، آنها را انجام دهید. برای شروع ، ما می خواهیم مطمئن شویم كه ExpressVPN به طور خودکار دستگاه شما را به هر VPN وصل می كند. از صفحه اصلی ، روی نماد منو (سه خط) در بالا سمت چپ کلیک کنید ، سپس را انتخاب کنید گزینه ها.

زیر عمومی دو گزینه اول را فعال کنید. این به شما اطمینان می دهد که هرگز به طور تصادفی بدون محافظت از فهرست مرور نمی کنید. اگر از نسخه دسک تاپ برنامه استفاده می کنید ، توصیه می کنیم آن را فعال کنید اگر VPN به طور غیر منتظره قطع شود ، تمام ترافیک اینترنت را متوقف کنید.

ExpressVPN-setup چین

بعد ، به سمت حرکت کنید پیشرفته برگه و مطمئن شوید که حفاظت نشت IPv6 و DNS گزینه ها بررسی می شوند. وقتی کارتان تمام شد ، کلیک کنید خوب.

اکنون می توانید به طور عادی ارتباط برقرار کنید. برای انجام این کار ، به صفحه اصلی برگردید و بر روی دکمه بزرگ در وسط کلیک کنید. این به طور خودکار شما را به بهترین سرور برای مکان فعلی شما متصل می کند. همچنین می توانید با کلیک کردن روی کشور ، کشور خاصی را برای اتصال به آن انتخاب کنید موقعیت مکانی را انتخاب کنید دکمه ، و انتخاب یکی از لیست در سمت راست.

ExpressVPN- مکان را انتخاب کنید

چرا چین اینقدر اینترنت را محدود می کند?

از نظر تئوری ، محدودیت های اینترنتی چین قرار است شهروندان را از موادی که می تواند فاسد ، تفرقه ، گمراه یا تحریک نفرت باشد ، محافظت می کند. مشکل این است که ایده ها فقط برای تفسیر باز هستند دولت چین تصمیم می گیرد کدام محتوا در چه گروه قرار می گیرد به این ترتیب ، فایروال بزرگ به طور مرتب به عنوان ابزاری برای سکوت مخالفان سیاسی و کسانی که عقاید مخالف دارند ، استفاده می شود.

کمکی نمی کند که قانون مربوطه (شبکه اطلاعات رایانه ای و مقررات امنیتی ، حفاظت و مدیریت اینترنت ، 1997) به صورت مبهم بیان شده و به نظر می رسد طراحی شده باشد تا حد امکان به دولت بدهید تا سانسور محتوا را انجام دهد. به عنوان مثال ، هر کسی که محتوای منتقد دولت را نقد می کند (حتی اگر این یک مقاله خبری متعادل باشد) می تواند مقصر "تحریک تقسیم" ، "توهین آشکار به افراد دیگر" ، "آسیب رساندن به اعتبار ارگانهای ایالتی" یا "فعالیت علیه قانون اساسی. "علاوه بر این ، با شایعات به طور کامل ممنوع ، حتی فعالیت های کم نظیر بحث در مورد اخبار مشهور آنلاین می تواند جرم تلقی شود.

چه نوع خدمات در چین مسدود شده است?

این نه تنها محتوای سیاسی است که چین دسترسی به آن را ممنوع می کند. اگرچه هیچ لیست جامع از هر وب سایت مسدود وجود ندارد ، برآوردهای اخیر نشان می دهد که در حال حاضر حدود 10،000 دامنه از سرزمین اصلی غیرقابل دسترسی هستند. به لیستی از برخی از محتویات موجود در چین نگاهی بیندازید:

  1. خدمات پیام رسانی (WhatsApp ، GMail ، Slack ، Telegram)
  2. سیستم عامل های رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر)
  3. سیستم عامل های جریان (YouTube ، Twitch ، Netflix ، Spotify)
  4. سایت های خبری (The Guardian، BBC، NYTimes)
  5. موتورهای جستجو (Google ، Yahoo ، DuckDuckGo)
  6. VPN و سایتهای مرتبط با پروکسی (آموزش ها ، راهنماهای پیکربندی)
  7. فضای ذخیره سازی ابری (Google Drive ، Google Docs ، Mega ، Dropbox)
  8. مخازن اطلاعات (ویکی پدیا ، کوورا ، بایگانی)

آیا VPN های دیگری در چین کار می کنند?

دولت چین تلاش زیادی را برای متوقف كردن VPN ها از فراهم كردن راه حلی برای محدودیت های اینترنتی خود انجام داده است. علاوه بر این ، ما از برخی سرویس ها شنیده ایم که ISP های محلی آنها را از نظر خودشان مسدود می کنند. به همین ترتیب ، تعداد زیادی VPN وجود ندارد که هنوز هم در چین کار می کنند ، و حتی تعداد کمی قابل اطمینان نیز دارند.

در حال حاضر ، تنها خدماتی که می دانیم قابل اطمینان در چین کار می کنند عبارتند از: ExpressVPN ، NordVPN ، Ivacy ، StrongVPN و VyprVPN. با این حال ، به دلیل اینکه وب سایت اصلی برای هر یک از این سرویس ها در حال حاضر مسدود شده است ، برای ثبت نام در چین باید یک سایت آینه کاری پیدا کنید. از آنجا که این آینه ها نیز قابل دسترسی نیستند, ما به شما توصیه می کنیم قبل از بازدید از کشور ثبت نام کنید.  

VPN در چین: سؤالات متداول

آیا می توانم بررسی کنم که آیا سایت خاصی مسدود شده است یا خیر?

ما در واقع یک ابزار بزرگ Firewall داریم که شما را قادر می سازد بررسی کنید که آیا سایت خاصی در حال حاضر در چین مسدود شده است یا خیر. شایان ذکر است که محدودیتهای چین اغلب به روز می شوند. این بدان معناست که حتی اگر یک وب سایت در حال حاضر موجود باشد ، ممکن است تا زمان رسیدن شما نباشد.

چه کاری باید انجام دهم اگر سایت VPN من به طور غیر منتظره مسدود شود?

اگر در کشور چین هستید و ناگهان نتوانید به VPN خود وصل شوید یا به وب سایت ارائه دهنده خود دسترسی پیدا کنید ، تنها مسیر واقعی این عمل صبر کردن و دیدن این سرویس به صورت آنلاین است. گفته می شود ، چند مرحله وجود دارد که می توانید قبل از سفر خود بردارید تا احتمال رها شدن را کاهش دهید.

اگرچه ExpressVPN و سایر خدمات ذکر شده در بالا با اطمینان در چین کار می کنند ، اما توصیه می کنیم یادداشت هایی را در سایت های آینه VPN خود ، آدرس های ایمیل پشتیبانی و دستورالعمل پیکربندی دستی برای دستگاه شما, فقط در مورد شما نمی توانید به هر چیزی که در ابر ذخیره شده است دسترسی پیدا کنید ، بنابراین بهتر است یک نسخه از این اطلاعات را در دستگاه محافظت شده با رمز عبور نگه دارید.

آیا استفاده از VPN در چین بی خطر است?

دسترسی به VPN به شدت در چین محدود شده است ، اما این فناوری غیرقانونی نیست. به عنوان مثال ، این کشور به مشاغل اجازه می دهد تا لیستی از ارائه دهندگان محلی VPN از پیش تأیید شده را انتخاب کنند تا بتوانند با کارمندان بین المللی همکاری کنند.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 41