ExpressVPN Netflix Unblocking: آیا این VPN با Netflix کار می کند؟

آیا می خواهید Netflix را در خارج از کشور تماشا کنید یا به کاتالوگ های مختلف Netflix دسترسی داشته باشید؟ شاید از قبل بدانید که به یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) احتیاج دارید ، اما همه خدمات شما را قادر نمی سازد که به کتابخانه های Netflix سایر کشورها دسترسی پیدا کنید. امروز ما توضیح خواهیم داد که چگونه Netflix را با ExpressVPN مسدود کنیم ، چقدر اثربخش باشیم و برخی از نگرانیهای رایج درباره دسترسی به محتوای خارجی Netflix با VPN را بررسی کنیم.ExpressVPN Netflix مسدود کردنNetflix برای هر یک از نمایش های خود دارای مجوزهای مختلف مجوز است. مانند بسیاری از سرویسهای پخش ، Netflix جغرافیایی محتوای خود را مسدود می کند تا دسترسی مخاطبان مناسب را محدود کند. این دلیلی است که بینندگان Netflix در ایالات متحده دارند دسترسی به مطالب مختلف به عنوان مثال در انگلستان. وقتی به یک VPN وصل می شوید ، یک آدرس IP خاص با منطقه به شما داده می شود. این نتفلیکس را به این فکر می اندازد که واقعاً در جای دیگر جهان هستید و به شما امکان می دهد کتابخانه های کشورهای دیگر را مرور کنید.

Netflix به عنوان یکی از بزرگترین سیستم عامل های جریان در جهان در تشخیص اینکه آیا از VPN استفاده می کنید یا نه ، بسیار خوب است. اما برخی از خدمات ، مانند ExpressVPN ، هنوز هم قادر به کشف نشده هستند. ما ExpressVPN را با Netflix و موارد زیر آزمایش کرده ایم ، دقیقاً به شما اطلاع خواهیم داد که به کدام کتابخانه های محتوا دسترسی پیدا می کند ، آیا این برنامه Netflix را نیز مسدود می کند یا خیر ، اگر برنامه MediaStreamer ارزش استفاده دارد.

چرا از ExpressVPN استفاده می کنیم?

ExpressVPN-Comparitech-image-1024x599-1024x599

ExpressVPN یک انتخاب خوب برای اکثر سرویسهای پخش کننده است ، نه تنها Netflix. این نرم افزار دارای سرعت بالا ، پشتیبانی عالی از چند پلتفرم و دسترسی به 2،000+ سرور در 94 کشور است. حتی می توانید در کدام شهر سرور خود را دوست دارید انتخاب کنید ، اگر یک طرفدار بیس بال یا هاکی به دنبال تماشای بازی هایی هستید که مشروط به خاموشی های منطقه ای هستند ، عالی است.

این یک سرویس بسیار امن است. از رمزگذاری 256 بیتی ، یک سوئیچ kill (فقط برنامه های رومیزی) ، رازداری کامل رو به جلو و IPv6 ، DNS و محافظت از نشت WebRTC استفاده می کند تا ترافیک شما همیشه حفظ شود. علاوه بر این ، ExpressVPN هیچ اطلاعاتی را که بتوان برای شناسایی شما استفاده کرد ، وارد نمی کند.

ذخیره 49٪: از قرارداد سالانه ExpressVPN استفاده کنید تا سه ماه دیگر رایگان دریافت کنید و هزینه آن را 49٪ کاهش دهید (قیمت را فقط به 6.67 دلار در ماه کاهش دهید). 

ExpressVPN با 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شود. شما مجبور به پرداخت پیش پرداخت هستید ، اما می توانید در هر زمان برای دریافت بازپرداخت کامل آن را لغو کنید. این بدان معنی است که اگر شما فقط برای مدت کوتاهی به یک VPN نیاز دارید (به عنوان مثال اگر می خواهید به تعطیلات بروید یا می خواهید یک رویداد خاص جغرافیایی مسدود شده را تماشا کنید), شما می توانید به صورت موثری از این VPN استفاده کنید.

نحوه انسداد Netflix با ExpressVPN

استفاده از ExpressVPN برای دسترسی به کتابخانه های مختلف Netflix از خارج از کشور بسیار آسان است. فقط این مراحل را دنبال کنید:

 1. اگر قبلاً وارد سیستم ExpressVPN نشده اید ، وارد سیستم شوید. این فقط یک دقیقه طول می کشد.
 2. بعد ، نسخه مناسب را برای دستگاه خود بارگیری و نصب کنید.
 3. تصمیم بگیرید که به کدام کتابخانه Netflix می خواهید دسترسی پیدا کنید.
 4. به یکی از سرورهای ExpressVPN در کشور مناسب وصل شوید.
 5. Netflix را باز کنید و سعی کنید چیزی تماشا کنید. باید عناوین جدیدی را مشاهده کنید ، اما اگر اینگونه نیست ، سعی کنید حافظه نهان خود را پاک کنید و بارگیری مجدد صفحه را انجام دهید.

آیا ExpressVPN می تواند Netflix را مسدود کند?

از مناطقی که اخیراً آزمایش کردیم ، ExpressVPN 13 کتابخانه مختلف Netflix (انگلیس ، ایالات متحده ، استرالیا ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، هنگ کنگ ، هند ، ایتالیا ، ژاپن ، هلند ، سنگاپور و اسپانیا) را مسدود کرد. در طول آزمایش ، اکثر این موارد هم در یک مرورگر و هم از طریق برنامه iOS یا Android قابل دسترسی بودند. با برنامه Android امکان دسترسی به کتابخانه ها برای استرالیا ، هنگ کنگ ، سنگاپور و اسپانیا وجود ندارد. توجه داشته باشید که رفع انسداد Netflix یک مسئله در حال تحول مداوم است ، بنابراین این نتایج در معرض تغییر است.

اگرچه Netflix تفکیک مشترکان براساس کشور را ارائه نمی دهد ، تجزیه و تحلیل اخیر توسط eMarketer نشان می دهد که از ده کشور دارای بیشترین نفوذ کاربر ، ExpressVPN به شما اجازه می دهد تا به شش کتابخانه مربوطه دسترسی داشته باشید. به نظر می رسد که ExpressVPN اولویتبندی مسدود کردن کتابخانه های کشورهایی را که استفاده از Netflix (و به طور کلی تصویب بیش از حد) در حال افزایش است. این یک استراتژی هوشمند است: Netflix منابع اضافی را در این مکان ها می ریزد ، و به همین ترتیب ، به احتمال زیاد در راه محتوای منحصر به فرد بیشتر ارائه می دهد.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Netflix

برنامه MediaStreamer ExpressVPN چیست؟?

به عنوان بخشی از بسته خود ، ExpressVPN یک سرویس DNS هوشمند به نام MediaStreamer ارائه می دهد. در عمل ، این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون رمزگذاری ترافیک اینترنت خود ، از انسداد منطقه ای دور شوید. با این حال ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که هرچند سرعت شما افزایش می یابد ، شما مزایای امنیتی (آزادی از نظارت و کاهش احتمال ضربان ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) از جمله دیگران) از VPN را نخواهید داشت..

MediaStreamer برنامه ای مانند این نیست. برای استفاده از آن ، فقط به دستگاه خود می گویید که به جای ISP خود از سرورهای DNS ExpressVPN استفاده کند. سپس در اصل به عنوان یک پروکسی خدمت می کند و به شما امکان می دهد به محتوای جغرافیایی مسدود شده دسترسی پیدا کنید. این یک ویژگی بسیار مفید است که اگر می خواهید به فهرست های Netflix کشور دیگری در سیستم عامل های بدون برنامه بومی ExpressVPN مانند PlayStation ، Xbox یا برخی تلویزیون های هوشمند دسترسی پیدا کنید..

وقتی ما آن را آزمایش کردیم ، MediaStreamer خوب کار کرد ، اما فقط به شما امکان می دهد وب سایت های مستقر در ایالات متحده را از حالت مسدود خارج کنید. در صورت اضافه شدن سرورهای خاص کشور ، ممکن است در آینده تغییر کند ، اما با تغییر مکان نیاز به ویرایش دستی تنظیمات DNS دلخواه دستگاه شماست ، با فرض اینکه در دسترس دستگاه شما باشد.

نمی توانم Netflix را با یک VPN رایگان از حالت انسداد خارج کنم?

VPN های رایگان به همان اندازه مناسب نیستند. در واقع ، آنها بسیار وحشتناک هستند ، به خصوص اگر سعی می کنید Netflix را از خارج از کشور خارج کنید. این سرویس ها دارای شبکه های بسیار محدود هستند اما تعداد کاربران بیشتری نسبت به همتایان حق بیمه خود دارند. این منجر به پخش فشار ناخوشایند و بارهای بسیار طولانی می شود که به اندازه کافی بد خواهد بود. وقتی در نظر بگیرید که بیشتر VPN های رایگان دارای کلاه اطلاعات ماهانه هستند و نمی توانند Netflix را از حالت مسدود کنند ، مشخص می شود که آنها فقط به وظیفه خود عمل نمی کنند.

این ارائه دهندگان خدمات ، مانند هر مشاغل ، برای کسب درآمد طراحی شده اند. روش های مختلفی وجود دارد که آنها می توانند این کار را انجام دهند: فروش فضای تبلیغ ، شارژ پول برای افزایش سرعت بیشتر یا نگرانی بیشتر ، فروش جزئیات عادات مرور خود را به اشخاص ثالث. قرار است VPN ها بر شما اطلاعات شخصی خود را کنترل کنند ، اما با توسل به تاکتیک های سایه بان کسب و کار ، خدمات رایگان این موضوع را از دست شما خارج می کنند..

سرانجام ، حتی یافتن یک سرویس رایگان مشروع نیز دشوار است. تحقیقات اخیر نشان می دهد که فروشگاه Google Play دارای ده ها برنامه مخرب است که ادعا می کنند VPN رایگان هستند. به فرض نصب یک برنامه ویروس بدون ویروس ، هیچ تضمینی وجود ندارد که در واقع ترافیک شما را رمزگذاری کند ، و احتمال زیادی وجود دارد که اطلاعات شخصی را از طریق DNS و IPv6 نشت کند. حتی ارائه دهندگان مشهور گرفتار سوءاستفاده از اعتماد کاربر خود نسبت به گذشته شده اند ، بنابراین باید احتیاط کرد. برای ایمن ماندن آنلاین, توصیه می کنیم از یک VPN معتبر استفاده کنید که اولویت حریم خصوصی مشتریان خود را قرار می دهد.

Netflix از طریق سؤالات متداول VPN

نحوه انسداد Netflix با ExpressVPN

آیا می توانم از خارج از کشور برای Netflix ثبت نام کنم?

اگر قبلاً حساب Netflix ندارید ، دریافت یکی از آن ها ساده است. خدمات در بیش از 100 کشور موجود است ، و حتی اگر در مکانی زندگی می کنید که نیست ، یک راه حل وجود دارد.

Netflix به کاربران امکان می دهد هزینه اشتراک خود را با کارتهای هدیه پرداخت کنند. اینها از طریق مکانهای بی شماری در بازار آنلاین برای فروش در دسترس هستند ، اما مهم است که قبل از خرید هر کاری ، محتاطانه خود را در سایت و سیاست بازپرداخت آن انجام دهید. فروشندگان در بازارهای کم مصرف تر ممکن است کدی را ارائه دهند که کار نمی کند یا قبلاً بازخریده شده است.

چرا وقتی سعی می کنم هر چیزی را بازی کنم خطا نشان داده شده است?

اگر محتوای موجود در Netflix بارگیری نشود یا خطایی را برای گفتن چیزی مانند "به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً هرکدام از این خدمات را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید"، احتمالاً مشکل VPN شماست.

Netflix زمان و تلاش زیادی را برای جلوگیری از دسترسی کاربران VPN به محتوای آن سرمایه گذاری کرده است. در نتیجه, بسیاری از سرویس ها دیگر نمی توانند Netflix را مسدود کنند.

می توانیم تأیید کنیم که ExpressVPN در زمان نوشتن کار می کند ، و حتی هنگامی که محدودیت های Netflix به روز می شوند ، این VPN معمولاً مدتی بعد از آن راه حل پیدا می کند. اگر بروزرسانی Netflix باعث بروز مشکلاتی شود که مدت زمان بیشتری برای برطرف شدن وجود دارد ، پشتیبانی مشتری ExpressVPN قادر خواهد بود شما را به سمت سروری که هنوز کار می کند ، سوق دهد.

آیا VPN سرعت شبکه من را کاهش می دهد?

هر VPN سرعت اتصال شما را تا حدی کاهش می دهد ، اما برخی از آنها تأثیر بیشتری نسبت به سایرین دارند. علاوه بر این ، سرعت شما متاثر از چندین عامل مختلف از جمله فاصله از سرور انتخابی شما ، پروتکل مورد استفاده و بار فعلی سرور است. به همین ترتیب ، سرعت شما می تواند از یک روز به روز دیگر تغییر کند.

Netflix به حداقل سرعت 0.5 مگابیت بر ثانیه نیاز دارد اما حداقل 3 مگابیت بر ثانیه را برای پخش محتوای SD توصیه می کند. این به 5 مگابیت در ثانیه برای تماشای HD و 25 مگابیت بر ثانیه برای 4K افزایش می یابد. به طور کلی ، اگر ISP شما سرعت تقریبی 8 مگابیت در ثانیه را برای شما فراهم می کند ، می توانید بدون هیچ مشکلی تماشا کنید که بیشترین محتوای Netflix را هنگام اتصال به یک VPN مشاهده کنید..

آنچه Netflix خاص منطقه را نشان می دهد می توانم با ExpressVPN تماشا کنم?

با ExpressVPN می توانید برخی از عناوین محبوب Netflix را در خارج از کشور پخش کنید از جمله:

 1. غریبه چیزها
 2. آینه سیاه
 3. 13 دلیل چرا
 4. شکستن بد
 5. پارک ها و تفریحات
 6. Daredevil
 7. نارنجی سیاه جدید است
 8. مرده متحرک
 9. داستان ترسناک آمریکایی
 10. ماجراهای خنک کننده سابرینا

تصویر توسط freestocks.org در Unsplash

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 68 = 76

Adblock
detector