ExpressVPN در مقابل NordVPN

ExpressVPN و NordVPN هر دو ارائه دهنده VPN پیشرو هستند و در Comparitech ، انتخاب بین آنها دشوار است. در این بررسی ، ویژگی های هر یک از این تصاویر برتر را بررسی خواهیم کرد و خواهیم دید که کدام یک از آنها در کارهای مختلف مناسب تر است.مقایسه مقایسه ExpressVPN و NordVPN در صورتی که وقت کافی برای مقایسه کامل ما ندارید ، می توانیم آشکار کنیم که ExpressVPN با سرعت های بالاتر ، ویژگی های امنیتی عالی و برنامه های کاربردی آسان برای طیف وسیعی از سیستم عامل ها ، NordVPN را به عنوان گزینه برتر انتخاب می کند. هر دو ExpressVPN و NordVPN با کلیه خدمات اصلی پخش از جمله Netflix خوب کار می کنند. هر دو ارائه دهنده ویژگی های امنیتی قدرتمندی را ارائه می دهند اما نقض داده های NordVPN اخیر به ExpressVPN کمک می کند تا از این مقایسه پیروز شود. NordVPN اندکی هزینه دارد و هنوز هم برای کاربران با بودجه کمتری گزینه خوبی است.

با کار کردن از طریق تجزیه و تحلیل ویژگی به ویژگی ، می توانیم بین این دو سرویس به طور دقیق مقایسه کنیم. این همان چیزی است که ما در مقایسه NordVPN در مقابل ExpressVPN ما یافتیم:

خلاصه: ExpressVPN vs Nord VPN

ExpressVPN

 • سرعت سریع
 • مستقر در BVI
 • بلاک کردن Netflix ، Hulu ، و غیره
 • برنامه هایی برای Windows ، macOS ، iOS ، Android ، Amazon Fire و Linux
 • سیستم عامل روتر سفارشی
 • تقسیم تونل زدن

NordVPN

 • سرعت بسیار عالی
 • شش اتصال همزمان
 • مستقر در پاناما
 • طیف وسیعی از خدمات جریان را مسدود می کنید
 • برنامه هایی برای Windows ، macOS ، iOS و Android
 • محافظت از فای خودکار

قیمت گذاری & تخفیف

ExpressVPN NordVPN
دوره های اشتراک 1 ماه 1 ماه
6 ماه 1 سال
1 سال 2 سال
3 سال
پیشنهاد ویژه سه ماه رایگان با اشتراک 1 ساله 66٪ تخفیف در برنامه 2 ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 12.95 دلار 11.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 6.67 دلار $ 2.99
قیمت یک سال 99.95 دلار (در واقع به مدت 15 ماه) $ 83.88
تضمین بازگشت پول 30 روز 30 روز

هر دو شرکت 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهند. ما اینها را آزمایش کرده ایم و می توانیم شهادت دهیم که هر دو ارائه دهنده بدون تعهد از شما می خواهند دلیل ارائه کنند یا ثابت کنند که چرا این سرویس برای شما کار نمی کند ، از این عهد احترام می گذاریم..

ExpressVPN به مدت یک سال سه ماه رایگان به شما می دهد ، اگر به دنبال برنامه سالانه هستید ، این معامله بهتر است. NordVPN تخفیف های شدید را با شرایط طولانی تر ارائه می دهد ، بنابراین اگر می خواهید متعهد شوید که برای سه سال خدمات متعهد به پرداخت پیش فرض متعهد شوید ، ماهانه 2.99 دلار دریافت کنید..

بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: 3 ماه رایگان با برنامه سالانه در اینجا دریافت کنید.

بهترین پیشنهاد برای NordVPN: 75٪ در برنامه سه ساله در اینجا صرفه جویی کنید (75٪ تخفیف).

امکانات

ExpressVPN NordVPN
اتصالات همزمان 5 6
برنامه های سیستم عامل ویندوز ، macOS ، iOS ، Android ، Linux ، Amazon Fire ، روترها را انتخاب می کنند Windows، macOS، iOS، Android، Linux، Amazon Fire
دستگاه های نصب دستی جعبه تنظیم بالا و مشخص لینوکس ، روترهای مشخص و کادرهای تنظیم بالا
تقسیم تونل آره نه
موارد اضافی رایگان برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox. مسدود کننده نرم افزارهای مخرب

ExpressVPN و NordVPN دو معدود VPN برای ارائه خدمات خط فرمان برای نصب آسان بر روی دستگاههای دارای لینوکس هستند. هر دو ارائه دهنده برنامه های بومی را برای دستگاه های Windows ، MacOS ، iOS ، Android و Amazon Fire ارائه می دهند.

ExpressVPN ضربدر NordVPN در قسمت روتر قرار می گیرد زیرا دارای سیستم عامل سفارشی آسان برای استفاده است که با روترهای انتخابی کار می کند. برای هر دو ارائه دهنده ، راه اندازی دستی با روترهایی که با سیستم عامل سازگار کار می کنند امکان پذیر است. ExpressVPN و NordVPN هر یک کتابخانه آموزشی گسترده خود را ارائه می دهند که توضیح می دهد نحوه نصب VPN در انواع مختلف روتر.

هزینه اتصال همزمان NordVPN دو برابر ExpressVPN است. در هر دو حالت اگر VPN را روی روتر نصب کنید, که فقط یک ارتباط از کمک هزینه شما محسوب می شود.

NordVPN دارای مسدود کننده ردیاب تبلیغاتی و سیستم محافظت از بدافزار به نام CyberSec است. این را می توان در داخل برنامه روشن کرد.

قابلیت های رفع انسداد

ExpressVPN NordVPN
خدمات تلویزیون
نتفلیکس ایالات متحده ، کانادا,
انگلیس ، استرالیا ، آلمان ، هند ، هنگ کنگ و موارد دیگر
ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، کانادا ، ژاپن ، هلند
هولو ایالات متحده
ژاپن
ایالات متحده
ژاپن
آسمان برو آره آره
نخست وزیر آمازون
فیلم
آره آره
iPlayer بی بی سی آره آره
ABC آره آره
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

هنگامی که می خواهیم سایت های جریان جغرافیایی محدود را مسدود کنید ، مطمئناً ExpressVPN و NordVPN با مشکل روبرو هستند. واقعاً چیز زیادی وجود ندارد که با هیچ یک از این خدمات نتوانید به خارج از کشور دسترسی پیدا کنید.

ExpressVPN یک طرفه این است که می تواند بیشتر کتابخانه Netflix را از NordVPN باز کند. توجه داشته باشید که همه سرورهای ExpressVPN در یک منطقه خاص ، یک سایت جریان از آن منطقه را مسدود نمی کنند ، بنابراین ممکن است مجبور شوید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید تا دریابید از کدام سرور استفاده خواهد کرد.

در مورد NordVPN ، هر سروری که آزمایش کرده ایم برای رفع انسداد Netflix کار خواهد کرد. اما ، اگر كتابخانه ای كه با محل سرور شما مطابقت دارد ، نمی توان آن را مسدود كرد ، NordVPN شما را به طور خودکار به كتابخانه Netflix ایالات متحده هدایت می كند..

اگر جعبه Kodi دارید ، می توانید از هر یک از این VPN ها استفاده کنید تا محدودیت های منطقه ای در سرویس های تلویزیون را بدست آورید. نه ExpressVPN و نه NordVPN برنامه ای ندارند که بر روی جعبه Kodi قابل نصب باشد. با این حال ، دامنه گزینه های پروتکل VPN که هر دو موجود هستند (در زیر مراجعه کنید) بدان معنی است که گزینه های زیادی وجود دارد اگر جعبه Kodi خاص شما از OpenVPN پشتیبانی نمی کند.

اگر از Kodi در رایانه خود استفاده می کنید ، می توانید موقعیت مکانی خود را با استفاده از برنامه بومی ExpressVPN یا NordVPN نصب شده روی دستگاه خود کنترل کنید.

چین

هر دو ExpressVPN و NordVPN عملکرد خوبی در چین دارند. وب سایت اصلی ExpressVPN در واقع توسط دولت چین مسدود شده است ، اما این شرکت آدرس جایگزینی را برای کاربران در چین فراهم می کند.

ExpressVPN از چالش های ارائه خدمات خود در چین بسیار آگاه است. اگرچه این سرویس در جمهوری خلق کار می کند ، اما گاهی اوقات قطع سرویس وجود دارد. با این حال ، ExpressVPN سابقه ای را دارد که بهترین VPN برای چین است ، در حالی که NordVPN نیز عملکرد قابل قبولی در آن بازار دارد.

رابط و رابط

ExpressVPN NordVPN
جادوگر راه اندازی خودکار روترهای Windows ، macOS ، iOS ، Android ، Linux ، Tomato و DD-WRT Windows، macOS، iOS، Android، Linux
انتخاب مکان اصلی لیست مبتنی بر مبتنی بر نقشه
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
موبایل دوستانه آره آره

برنامه ExpressVPN كوچك است و حتی وقتی از آن در رایانه شخصی یا Mac استفاده می شود ، متناسب با موبایل را حفظ می كند.

ExpressInterface

صفحه اصلی NordVPN نقشه ای از جهان را نشان می دهد که دارای مارک در هر کشوری است که شرکت در آن سرورها را اداره می کند. این نقشه همچنین در نسخه دستگاه تلفن همراه موجود است و هیچ گونه جذابیت آن را در صفحه های کوچکتر از دست نمی دهد.

برنامه NordVPN

طرح NordVPN بسیار جذاب تر است ، اگرچه به اندازه طراحی ExpressVPN از نظر فضا کارآمد نیست. با ExpressVPN شما می توانید یک مکان سرور را از یک لیست کشویی انتخاب کنید و می توانید به جای فقط کشور ، مکان های خاصی را انتخاب کنید.

همچنین می توانید با NordVPN نمای لیست را انتخاب کنید. لیست انتخاب سرور NordVPN جزئیات بیشتری را نسبت به نقشه به شما می دهد - گزینه های اتصال دیگری مانند حفاظت DDoS ، اتصال از طریق VPN به شبکه Tor و انتخاب مسیر دو هاپ نیز وجود دارد..

هر دو برنامه VPN شامل ویژگی های امنیتی اضافی و تنظیمات عملیاتی است.

تنظیمات ExpressVPN

در هر دو حالت ، این گزینه ها در یک صفحه جداگانه در دسترس هستند. این یک ایده خوب است زیرا صفحه اصلی هر برنامه را بدون لیست نگه می دارد.

تنظیم NordVPN

در کل ، NordVPN کمی کاربر پسند تر است ، در حالی که برنامه ExpressVPN ظاهری حرفه ای دارد و کارآمد است.

یکی از ویژگی های امنیتی کمی مزاحم روند تنظیم ExpressVPN این است که شما باید قبل از کار کردن برنامه ، با ورود به حساب کاربری خود در وب سایت ، کد فعال سازی دریافت کنید..

هر دو شرکت با فروشندگان روتر وای فای توافق نامه های ارتباطی دارند که این امکان را برای شما فراهم می کند تا روتر را از طریق وب سایت VPN خریداری کنید. می توانید با خرید هر روتر ، یک بسته کوچک موسیقی جاز را با هر شرکتی دریافت کنید که برای خدمات VPN ثبت نام کنید.

سرورها و عملکرد

ExpressVPN NordVPN
کشورهای سرور 94 59
تعداد کل سرورها 3،000+ 5،200+

اگرچه ExpressVPN در کشورهای بیشتری سرور دارد ، اما در کل NordVPN دارای سرورهای بیشتری است.

NordVPN یک ویژگی سرور دارد که ExpressVPN آن را ارائه نمی دهد ، این زنجیره ای VPN است (همچنین به عنوان VPN چند هاپ یا VPN دو هاپ شناخته می شود). تعدادی از گزینه های سرور در برنامه NordVPN ترافیک شما را از طریق دو سرور مسیریابی می کند و بسته ها را دو بار رمزگذاری می کند. این یک ویژگی امنیتی جالب است ، اما می تواند اتصال را کند کند. یکی دیگر از گزینه های مسیریابی امنیتی که NordVPN ارائه می دهد ، اتصال از طریق یکی از سرورهای آن به شبکه Tor است.

کشورهایی که در آن هر ارائه دهنده VPN سرور دارد:

ExpressVPNNordVPN
آمریكاس
آرژانتین آرژانتین
باهاما برزیل
برزیل کانادا
کانادا شیلی
شیلی کاستاریکا
کلمبیا مکزیک
کاستاریکا ایالات متحده
اکوادور
گواتمالا
مکزیک
پاناما
پرو
ایالات متحده
اروگوئه
ونزوئلا
اروپا
آلبانی آلبانی
آندورا اتریش
ارمنستان بلژیک
اتریش بوسنی و هرزگوین
آذربایجان بلغارستان
بلاروس کرواسی
بلژیک قبرس
بوسنی و هرزگوین جمهوری چک
بلغارستان دانمارک
کرواسی استونی
قبرس فنلاند
جمهوری چک فرانسه
دانمارک جورجیا
استونی آلمان
فنلاند یونان
فرانسه مجارستان
جورجیا ایرلند
آلمان ایسلند
یونان ایتالیا
مجارستان لتونی
ایسلند لوکزامبورگ
ایرلند مقدونیه
جزیره من مولداوی
ایتالیا هلند
پیراهن ورزشی نروژ
لتونی لهستان
لیختن اشتاین کشور پرتغال
لیتوانی رومانی
لوکزامبورگ صربستان
مقدونیه اسلواکی
مالت اسلوونی
مولداوی ، جمهوری اسپانیا
موناکو سوئد
مونته نگرو سوئیس
هلند اوکراین
نروژ انگلستان
لهستان
کشور پرتغال
رومانی
روسیه
صربستان
اسلواکی
اسلوونی
اسپانیا
سوئد
سوئیس
بوقلمون
اوکراین
انگلستان
آسیا و اقیانوسیه
استرالیا استرالیا
بنگلادش سنگاپور
بوتان هنگ کنگ
برونئی دارالسلام هند
کامبوج اندونزی
هنگ کنگ ژاپن
اندونزی مالزی
ژاپن نیوزلند
جمهوری کره کره جنوبی
جمهوری دموکراتیک خلق لائوس تایوان
ماکائو تایلند
مالزی ویتنام
مغولستان
میانمار
نپال
نیوزلند
فیلیپین
سنگاپور
تایوان
تایلند
ویتنام
آفریقا و خاورمیانه
الجزایر مصر
مصر اسرائيل
هند آفریقای جنوبی
اسرائيل بوقلمون
قزاقستان امارات متحده عربی
کنیا
قرقیزستان
پاکستان
آفریقای جنوبی
سری لانکا
ازبکستان

بر اساس آخرین نتایج آزمون سرعت ما ، هر دو NordVPN و ExpressVPN جزو پنج ارائه دهنده سریعترین شرکت در بازار محسوب می شوند ، در حالی که NordVPN کمی لبه دارد. می توانید عملکرد آنها را با توجه به سایر ارائه دهندگان در نمودار زیر مشاهده کنید.

تست های سرعت vpn feb 2019برای بزرگنمایی کلیک کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، هر دو سرعت متوسط ​​بالاتری دارند و باید به اندازه کافی سریع برای پخش فیلم HD و زنده HD باشند.

امنیت

ExpressVPN NordVPN
پروتکل های VPN OpenVPN، L2TP، SSTP، PPTP OpenVPN، IKEv2، L2TP، PPTP
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-2048
فناوری پنهانکاری زنجیره بلوک رمزگذار Obsfproxy
حفاظت اضافی از انتقال مسیرهای دو هاپ
محافظت در برابر نشت DNS ، WebRTC و IPv6 DNS ، WebRTC و IPv6
امنیت برنامه سوئیچ کشتن (دسک تاپ) سوئیچ کشتن (دسک تاپ و iOS) ، محافظت از فای خودکار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

هر دو ExpressVPN و NordVPN چندین پروتکل VPN ارائه می دهند. بهترین آن OpenVPN است و سیستمی است که اگر می خواهید امنیت سطح بالایی داشته باشید باید از آن استفاده کنید. پردازش رمزگذاری برای OpenVPN می تواند کمی کندتر از پروتکل های سبک تر باشد. با نقض اطلاعات اخیر NordVPN ، ExpressVPN بر امنیت حکم می کند.

اگر برای موقعیت هایی از جمله بازی های آنلاین نیاز به فشار کمی بیشتر دارید ، می توانید L2TP را با ExpressVPN انتخاب کنید یا IKEv2 (که اغلب از دستگاه های همراه پشتیبانی می شود) را با NordVPN امتحان کنید..

PPTP توسط ExpressVPN ارائه می شود ، اما این یک استاندارد قدیمی است که دیگر امن نیست. ExpressVPN همچنین SSTP را ارائه می دهد که جایگزین امن تری برای PPTP است.

به طور کلی ، انتخاب پروتکل های VPN با هر دو ارائه دهنده کاملاً مناسب است. NordVPN دارای حواشی جزئی است زیرا IKEv2 سریع را برای استفاده با دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد.

استاندارد رمزگذاری ارائه شده توسط ExpressVPN اندکی بهتر از NordVPN است. هر دو شرکت از رمزگذاری AES با کلید 256 بیتی استفاده می کنند. این امر امنیت چدن را فراهم می کند زیرا رمزگذاری غیرقابل دسترسی است.

ExpressVPN از نظر امنیتی که برای کانال کنترل ارائه می دهد ، از مزایایی برخوردار است. این رمزگذار برای تنظیم جلسه و محافظت از توزیع کلیدهای AES استفاده می شود. هر دو شرکت از رمزگذاری RSA برای این کانال استفاده می کنند ، اما ExpressVPN از یک کلید طولانی تر استفاده می کند - 4،096 بیت در برابر کلید 2.048 بیتی که توسط NordVPN استفاده شده است.

اگر در کشور چین هستید این سطح امنیتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعتقاد بر این است که مقامات چینی اکنون می توانند RSA را با یک کلید 1.024 بیتی خرد کنند و در حال کار بر روی نسخه کلیدی 2،048 بیتی هستند. اگر و هنگامی که به آنجا می رسند ، NordVPN کاملاً ناامن در چین خواهد بود ، اما مدت زمان زیادی پیش خواهد بود که این اتفاق بیفتد. ExpressVPN برای اطمینان از امنیت کامل ، رمزگذاری کانال کنترل خود را بیش از حد مهندسی کرده است.

هر دو شرکت برای جلوگیری از ایجاد هرگونه الگوهای ایجاد داده های مکرر در انتقال رمزگذاری شده ، محتوای رمزگذاری شده بسته ها را تقلا می کنند.

تماسهای DNS رمزگذاری نشده هستند ، بنابراین اگر VPN به رایانه شما اجازه دهد با استفاده از سرویس پیش فرض DNS معرفی شده توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) خود ، ادامه یابد. همه وب سایت هایی که بازدید می کنید توسط ISP ، هکرها یا کلاهبرداری های دولتی شما وارد سیستم شوند ضربه زدن به خط خوشبختانه ، هر دو ExpressVPN و NordVPN همه مراجع DNS را مجبور به سفر به پایین تونل های رمزگذاری شده خود می کنند و از مشاهده سایر فعالیت های خارجی در وب جلوگیری می کنند..

هر دو ارائه دهنده گزینه های امنیتی یکسانی در برنامه های خود دارند که به شما کمک می کنند تا از قرار گرفتن در معرض آدرس IP واقعی خود جلوگیری کنید. می توانید هر دو برنامه را شروع کنید تا سیستم عامل شروع به کار کند ، این بدان معناست که می توانید تمام وقت را روی رایانه خود اجرا کنید. هر دو برنامه شامل گزینه سوئیچ kill هستند. این عملکرد مانع از اتصال هر برنامه ای در رایانه شما به اینترنت می شود بدون اینکه VPN فعال باشد.

NordVPN دارای سوئیچ kill kill است و به شما امکان می دهد سوئیچ کشتار انتخابی را بر اساس هر برنامه ایجاد کنید. ExpressVPN آن سوئیچ قتل در هر برنامه را ندارد ، اما تونل زنی تقسیم شده را ارائه می دهد. این امر به شما امکان می دهد تا برنامه ها را برای دور زدن VPN و محافظت از دیگران حفظ کنید.

از آنجا که ما برای اولین بار این مقاله را منتشر کردیم ، NordVPN دچار نقص داده های جدا شده شد. اگرچه ما هنوز شاهد هستیم که NordVPN را جدی می گیرد و امنیت را جدی می گیرد ، این عیب و نقص در سابقه ضعیف دیگر است.

حریم خصوصی

ExpressVPN NordVPN
پایه HQ BVI پاناما
سیاهههای مربوط به اتصال مقداری نه
گزارش فعالیت نه نه
اطلاعات کاربر برای ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
گزینه های پرداخت ناشناس بیت کوین ، نعنا Bitcoin ، Litecoin ، Ethereum ، Zcash ، Ripple ، Gridcoin ، Dash و Monero

هیچ یک از شرکتها در یک کشور «پنج چشم» مستقر نیستند ، بنابراین هر دو از فشاری آژانس امنیتی برای افشای جزئیات فعالیت کاربران استفاده می کنند و یا با دستور دادگاه های ایالات متحده یا انگلیس برای ردیابی مشتری خاص آزاد نیستند..

ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، و هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات ندارد. موقعیت NordVPN در پاناما آنقدر امن نیست که در ابتدا به نظر برسد. این کشور دارای برخی از قوانین کپی رایت دراکونیایی است و در چندین نوبت مجبور به همکاری با مقامات آمریکایی شده است. با این حال ، NordVPN هیچ سرور در کشور خود ندارد ، که این امکان را برای جلوگیری از فشار دولت برای افشای اطلاعات فراهم می کند.

NordVPN سیاست حفظ حریم خصوصی کمی بهتر از ExpressVPN دارد زیرا اصلاً هیچ مشکلی را حفظ نمی کند.

همه VPN ها می گویند که هیچگونه گزارش ای را حفظ نمی کنند. با این حال ، هنگامی که کمی عمیق تر حفر می شوید ، آنچه معمولاً منظور آنهاست این است که آنها هیچگونه فعالیتی را حفظ نمی کنند. ثبت فعالیت هر عملی را که توسط کاربر انجام می شود ضبط می کند, از جمله وب سایت های بازدید شده و بارگیری داده ها متاسفانه ، با ردیابی اتصال از مقصد خود به مبدأ آن ، دادستان ها و سازمان های اجرای قانون می توانند شما را به سمت درب شما ردیابی کنند. یک VPN زنجیره آن اثرگذار را می شکند ، اما از سیاهههای مربوط به اتصال می توان برای ردیابی کاربر از طریق VPN استفاده کرد.

NordVPN هیچ سابقه اتصال را حفظ نمی کند ، اما ExpressVPN چنین می کند. این سیاههها شامل شناسه حساب شما ، تاریخ ، سرور متصل به آن و میزان انتقال داده می شوند. این واقعیت که شرکت آدرس IP شما را ضبط نمی کند ، ردیابی شما را غیرممکن می کند.

این سوال را ایجاد می کند که آیا امکان افتتاح حساب به صورت ناشناس وجود دارد یا خیر. اگر برای افتتاح حساب مجبورید کارت اعتباری خود را بدهید ، می توانید از این طریق ردیابی کنید. هویت شما از طریق حساب ایمیل شما نیز قابل ردیابی است.

هر دو ExpressVPN و NordVPN به شما امکان می دهند با ارزهای رمزپرداخت بپردازید ، این بدان معنی است که نمی توانید از طریق بانک خود ردیابی شوید. با ExpressVPN می توانید از طریق کارت نعناع نیز کارت پرداخت کنید ، این کارت پیش پرداخت است که با پول نقد در فروشگاه بارگیری می کنید و نیازی نیست که خودتان را شناسایی کنید. با هر دو سرویس ، باید یک آدرس ایمیل بدهید. با این حال ، شما فقط می توانید از آدرس ایمیل مشعل استفاده کنید. بنابراین با هر دو ارائه دهنده امکان ایجاد یک حساب ناشناس و جلوگیری از پیوند هر کسی از فعالیت های شما با هویت واقعی شما امکان پذیر است.

سطح حریم خصوصی ارائه شده توسط ExpressVPN و NordVPN بسیار عالی است. این یکی از دلایلی است که هردوی این سرویس ها انتخاب خوبی برای کسانی است که دوست دارند سرگرمی را با تورنت بارگیری کنند. از آنجا که نقض حق نسخه برداری یک فعالیت غیرقانونی است ، هنگام بارگیری به محافظت از هویت شدید نیاز دارید. هر دو ExpressVPN و NordVPN در مورد پشتیبانی از torrenters باز هستند ، بنابراین اگر نیازی به تماس با پشتیبانی مشتری با سؤالاتی در زمینه بهینه سازی تنظیم تورنت ندارید ، دلسرد نخواهید شد..

پیکربندی

ExpressVPN NordVPN
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده به اشتراک گذاشته شده
آدرس IP استاتیک امکان پذیر است نه در بوفالو ، ایالات متحده؛ فرانکفورت ، آلمان؛ لندن، انگلستان؛ یا آمستردام ، هلند
محافظت DDoS نه آره
فایروال NAT آره آره

VPN ها می توانند از روشهای مختلفی برای ماسک کردن آدرس IP شما استفاده کنند. هر دو ExpressVPN و NordVPN از روش آدرس مشترک استفاده می کنند. در این سناریو ، تمام ترافیک خروجی شما با آدرس IP سرور VPN مشخص شده است. تمام کاربران دیگر متصل به آن سرور در همان زمان نیز توسط آدرس IP سرور نشان داده می شوند. هرکسی که تلاش می کند فعالیت را از وب سایت هدف به سمت مبدع ردیابی کند ، به سرور VPN می رسد و قادر نخواهد بود بگوید مشتری VPN از کجا درخواست کرده است..

سیستم های آدرس IP hared توسط سیستمی تحت عنوان "نقشه برداری آدرس پورت" (PAT) اداره می شوند. شما ممکن است در مورد محافظتی که برخی از VPN ها با فایروال NAT ارائه می دهند خوانده باشید. این در واقع PAT است. سیستم ترجمه آدرس ، شناسایی یک آدرس IP در پشت دروازه را غیرممکن می کند و این به طور خودکار فایروال ایجاد می کند. هر دو ExpressVPN و NordVPN از شما محافظت می کنند.

در برخی شرایط ، ممکن است به آدرس IP خصوصی خود نیاز داشته باشید. اگر می خواهید اتصالات ورودی را بپذیرید ، این امر به ویژه مهم است. در این حالت ، فایروال NAT برای اتصال شما اعمال نمی شود. اگر می خواهید سرور شخصی خود را تنظیم کنید ، به یک آدرس IP خصوصی یا "ایستا" نیاز دارید. این ممکن است برای وب سایت شما ، برای سرور بازی یا ایجاد سیستم ذخیره سازی ابری شخصی شما باشد.

نمی توانید یک آدرس IP استاتیک از ExpressVPN دریافت کنید. با این حال ، NordVPN خدمات را با هزینه اضافی ارائه می دهد. می توانید یک آدرس IP از انگلستان ، ایالات متحده ، هلند یا آلمان داشته باشید. فرقی نمی کند کجا زندگی می کنید یا در واقع کجا هستید.

همه VPN ها درجه ای از محافظت DDoS را ارائه می دهند زیرا هرکسی که امیدوار است حمله DDoS علیه شما انجام دهد ، ابتدا به آدرس IP شما نیاز دارد. وقتی از طریق VPN از اینترنت استفاده می کنید ، هیچ کس آدرس IP شما را نمی بیند ، فقط آدرس IP سرور VPN که به آن متصل هستید. از این رو, هر کس فکر می کند که آنها حمله ای علیه شما انجام می دهند ، در واقع به سرور VPN حمله می کنند. سرورهای VPN ظرفیت بسیار بیشتری نسبت به رایانه شما دارند و بنابراین می توانند بیشتر حملات را جذب کنند. اگر احتمال می رود که هدف حملات بزرگ و مکرر باشید ، NordVPN می تواند از DDoS محافظت کند. ExpressVPN آن خدمات را ارائه نمی دهد.

خدمات مشتری

ExpressVPN NordVPN
چت زنده آره آره
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخ پشتیبانی ایمیل 49 دقیقه 3 ساعت ، 45 دقیقه
پشتیبانی تلفن نه نه
پایگاه دانش قابل جستجو آره آره
راهنماهای ویدیویی آره آره

هر دو ExpressVPN و NordVPN رهبران صنعت در پشتیبانی مشتری هستند. هر دو در وب سایت های خود یک مرکز گفتگوی زنده دارند که دارای کارشناسان خبره ای هستند. در بازدیدهای منظم از هر دو سیستم چت ، اتصال سریع ExpressVPN را سریعتر پیدا کردیم.

ما همچنین پاسخ های ایمیل را برای هر ارائه دهنده آزمایش کردیم. ExpressVPN و NordVPN هر دو به سرعت و کاملاً به یک سؤال ساده مرتبط با جریان پاسخ دادند. ExpressVPN با ارائه اطلاعات زیادی در مورد موضوع بدون پاسخ دادن به سؤال ما ، به سوالی به ظاهر ساده در مورد نشت DNS پرداخت. با این حال ، پس از پیگیری ، این سوال به سرعت پاسخ داده شد. ExpressVPN بهترین زمان پاسخ میانگین (1 ساعت 40 دقیقه در مقایسه با 3 ساعت و 24 دقیقه NordVPN) را داشت. در اینجا نتایج حاصل از پرسیدن هر یک از تیمها سه سوال است.

اولین نتایج ExpressVPN:

ExpressVPN
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا ExpressVPN Netflix UK را مسدود می کند? 1 ساعت 24 دقیقه 1 آره
آیا محافظت در برابر نشت DNS وجود دارد? 2 ساعت 29 دقیقه 2 آره
اگر با بیت کوین پرداخت کنم ، آیا در پایان چرخه به صورت خودکار صورتحساب شما پرداخت می شود? 1 ساعت 8 دقیقه 1 آره

اکنون نتایج NordVPN:

NordVPN
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا NordVPN می تواند Netflix UK را مسدود کند? 1 ساعت 24 دقیقه 1 آره
آیا محافظت در برابر نشت DNS وجود دارد? 3 ساعت 49 دقیقه 1 آره
اگر با بیت کوین پرداخت کنم ، آیا در پایان چرخه به صورت خودکار صورتحساب شما پرداخت می شود? 4 ساعت 59 دقیقه 1 آره

به اعتقاد آنها ، هر دو سرویس VPN در واقع به همه سؤالات پاسخ می دهند - بعضی از VPN ها این کار را نمی کنند. اگرچه زمان پاسخگویی برای برخی از نمایش داده ها طولانی به نظر می رسد ، در واقع اینها برخی از سریعترین پاسخ ها در صنعت است.

نتیجه

هر دو سرویس VPN بسیار توصیه می شود. تعداد بیشتر مکانهای سرور موجود با ExpressVPN ممکن است بدان معنی باشد که اگر کشورهایی که می خواهید ظاهراً در آن نباشید ، در لیست سرورهای NordVPN قرار نگیرید ، باید این سرویس را از طریق NordVPN انتخاب کنید..

اگر می خواهید یک آدرس IP اختصاصی ، استاتیک و محافظت اضافی از DDoS داشته باشید ، زیرا NordVPN همچنین تجارت شما را به این دلیل انجام می دهد ، زیرا ExpressVPN آن خدمات را ارائه نمی دهد.

از لحاظ امنیتی ، ExpressVPN کمی جلوتر است زیرا دارای رمزگذاری کانال کنترل قوی تری است. از نظر حریم خصوصی ، NordVPN به دلیل خط مشی صفر آن کمی بهتر است.

ExpressVPN و NordVPN هر دو در چین کار می کنند و از دیگر رژیم های سرکوبگر ، مانند ایران و عربستان سعودی ، محافظت خوبی دارند. آزمایشات نشان می دهد که سرعت و در دسترس بودن با NordVPN کمی بهتر است.

اگر به خصوص می خواهید از VPN برای پخش فیلم استفاده کنید ، احتمالاً ExpressVPN بهترین انتخاب شماست. اگرچه NordVPN می تواند شما را به Netflix سوق دهد ، و آن را به یکی از خدمات پیشرو VPN در جهان تبدیل می کند ، اما دسترسی به بسیاری از کتابخانه های ExpressVPN را ارائه نمی دهد..

استفاده از برنامه های NordVPN کمی ساده تر است ، اما ExpressVPN مزیت داشتن سیستم عامل شخصی خود را برای راه اندازی ساده در روترهای سازگار دارد.

30 روز ضمانت برگشت پول هر دو سرویس به شما فرصتی می دهد تا ExpressVPN و NordVPN را امتحان کنید و آنها را برای خودتان آزمایش کنید. هر کدام از این سرویس های VPN را انتخاب کنید ، در دستان ایمن خواهید بود.

بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: 3 ماه رایگان با برنامه سالانه در اینجا دریافت کنید.

بهترین پیشنهاد برای NordVPN: 75٪ در برنامه سه ساله در اینجا صرفه جویی کنید (75٪ تخفیف).

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

Adblock
detector