ExpressVPN در مقابل PureVPN

انتخاب اغلب VPN برای استفاده بسیار دشوار است. از این گذشته ، خدمات مختلف زیادی وجود دارد ، همه ادعا می کنند بهترین ، سریعترین یا امن ترین آنها هستند. اخیراً ، ما VPN های برتر را در برابر یکدیگر قرار داده ایم تا ببینیم کدام یک از کاربران متوسط ​​بهتر است. در این پست ، ExpressVPN در مقابل PureVPN است. برای مقایسه همه جانبه و جامع ما در زیر نگاهی بیندازید.

ExpressVPN در مقابل PureVPN

نکات برجسته 

ExpressVPN

  • قابلیت رفع انسداد استثنایی
  • نصب بر روی روترها آسان است
  • شبکه بزرگ سرور آندروید ، آمازون
  • سرعت بالا

PureVPN

  • سرورها در بیش از 140 کشور جهان
  • بسیاری از گزینه های امنیتی پیشرفته
  • قادر به انسداد تعداد زیادی سرویس پخش محبوب است

قیمت گذاری و تخفیف

ExpressVPN PureVPN
دوره های اشتراک یک ماه یک ماه
شش ماه یک سال
یک سال دو سال
پیشنهاد ویژه 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در برنامه های سالانه 68٪ تخفیف در برنامه های دو ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 12.95 دلار 10.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 6.67 دلار $ 3.53
قیمت یک ساله 99.95 دلار 64.92 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 31 روز

PureVPN ارزان تر از این دو سرویس است, هم برای مشترکین ماه به ماه و هم برای افرادی که مدت طولانی تری مرتکب می شوند. با این حال ، برنامه اشتراک شش ماهه را ارائه نمی دهد ، بنابراین شما باید آماده پرداخت ماهانه یا حداقل برای یک سال پیش رو باشید.

ExpressVPN به دلیل ضمانت 30 روزه برگشت پول است که بدون هیچ سؤالی از آن افتخار می کند. PureVPN به تازگی ضمانت خود را از هفت روز به 31 روز در کل برنامه ها افزایش داده است ، بنابراین هر دو سرویس از این نظر تقریباً برابر هستند. شما مجبور به پرداخت هزینه مقدماتی هستید ، اما این بدان معنی است که می توانید این VPN ها را بطور کامل آزمایش کنید و بصورت رایگان انجام دهید.

بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: هزینه را با اشتراک یک ساله 49 درصد کاهش دهید.

بهترین پیشنهاد برای PureVPN: در معامله دو ساله 68٪ صرفه جویی کنید.

امکانات

ExpressVPN PureVPN
اتصالات همزمان 5 5
برنامه های سیستم عامل Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV / Firestick ، ​​برخی از روترها Windows، MacOS، Android، Amazon Fire (برنامه iOS در حال حاضر در دسترس نیست)
دستگاه های نصب دستی برخی از روترها ، جعبه های تنظیم بالا لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا
تقسیم تونل زدن بله (فقط برنامه های دسک تاپ) آره
موارد اضافی رایگان Media Streamer Smart DNS ، برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari افزونه رسمی Kodi ، تبلیغ کننده ، اسکنر بدافزار ، برنامه افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox

ExpressVPN به دلیل پشتیبانی استثنایی چند پلتفرمی شناخته شده است. این نرم افزار نه تنها برنامه هایی را برای دستگاه های آمازون آمازون و لینوکس ارائه می دهد ، بلکه حتی دارای سیستم عامل سفارشی نیز هست که نصب آن روی روتر ها را تا حد امکان آسان می کند. PureVPN ، در عین حال ، از محبوب ترین سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. این برنامه قبلاً برنامه iOS ارائه می داد ، اما این در حال حاضر در دسترس نیست و هیچ تاریخ تخمینی برای بازگشت آن وجود ندارد. با این حال ، PureVPN یک برنامه رسمی Kodi دارد ، که چیزی نیست که شما اغلب می بینید.

در حالی که PureVPN دارای تونل زنی اسپلیت (امکان انتخاب کدام برنامه توسط VPN محافظت می شود) ، ویژگی های مسدود کردن آگهی و اسکن نرم افزارهای مخرب, نمی تواند با همه عملکردهای پیشرفته ExpressVPN فراهم کند. برای مثال یک برنامه DNS هوشمند وجود دارد که به شما امکان می دهد خدمات بدون محدود کردن ترافیک خود را از حالت مسدود کردن سرویس های محدود جغرافیایی خارج کنید. با نام MediaStreamer ، به شما امکان می دهد سرعت خود را با هزینه امنیتی افزایش دهید. ExpressVPN همچنین تونل زنی تقسیم شده (در برنامه های دسک تاپ) و پسوندهای مرورگر را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد برنامه را مستقیماً کنترل کنید ، همچنین می توانید تنظیمات جغرافیایی مرورگر خود را به طور خودکار تغییر دهید تا با مکان انتخابی شما مطابقت داشته باشد.

قابلیت های رفع انسداد

ExpressVPN PureVPN
سرویس جریان
نتفلیکس ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا,
آلمان ، فرانسه,
ژاپن و دیگران
گند زدی
هولو ایالات متحده ، ژاپن ایالات متحده ، ژاپن
آسمان برو آره آره
آمازون نخست فیلم آره آره
iPlayer بی بی سی آره نه
ABC آره نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

هر دو ExpressVPN و PureVPN قادر به مسدود کردن طیف گسترده ای از سرویس های محبوب جریان هستند. با این حال ، PureVPN تلاش می کند محدودیت های جغرافیایی را روی سیستم عامل های سرسخت تر دور کند مانند iPlayer BBC و ABC. این غیر عادی نیست؛ VPN های کم هزینه اغلب با این خدمات مشکل دارند. با این حال ExpressVPN می تواند بدون هیچ مشکلی آنها را از حالت انسداد خارج کند. علاوه بر این ، این امکان دسترسی به طیف وسیع تری از کتابخانه های Netflix را فراهم می کند ، و آنرا انتخاب بهتری برای پخش در خارج از کشور می کند.

چین

اگرچه وب سایت PureVPN دارای صفحه ای است که حاوی آن است چقدر مؤثر است در چین, این سرویس در آنجا کار نمی کند. پشتیبانی مشتری ادعا می کند که این به دلیل ارتقاء اخیر به فایروال بزرگ چین است. به نظر نمی رسد که در هنگام نوشتن یک راه حل وجود داشته باشد. وب سایت PureVPN در حال حاضر در چین مسدود شده است ، بنابراین امکان ثبت یا بارگیری سرویس در هنگام حضور در چین وجود ندارد.

  6 بهترین VPN برای تماشای Bravo آنلاین در خارج از ایالات متحده

از طرف دیگر ExpressVPN کاملاً کار می کند. در حالی که وب سایت اصلی سرویس مسدود شده است ، تیم خدمات مشتری می توانند شما را به یک سایت آینه کاری نشان دهند که در آن می توانید ثبت نام کنید و نرم افزار را بدست آورید. درباره استفاده از ExpressVPN در چین بیشتر بخوانید. 

رابط و رابط

ExpressVPN PureVPN
جادوگر راه اندازی خودکار Windows ، MacOS ، Android ، iOS Windows، MacOS، Android، Amazon Fire (در حال حاضر iOS در دسترس نیست)
انتخاب مکان اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
موبایل دوستانه آره آره

ExpressVPN یک رابط کاربری مداوم در برنامه های دسک تاپ و موبایل خود دارد. صفحه اصلی بدون دکمه است و دکمه اتصال در مرکز قرار دارد. گزینه های انتخاب کشور و مکان های هوشمند در دستگاه های تلفن همراه نیز در ریز انگشت قرار می گیرند و اتصال آن سریع و آسان می شود. برنامه تلفن همراه گزینه های پیکربندی کمتری نسبت به همتای دسک تاپ خود دارد و ویژگی های انتخاب سوئیچ kill و انتخاب پروتکل بطور چشمگیری وجود ندارد.

expressVPN- صفحه اصلی و مکان

PureVPN در موبایل و دسکتاپ کمی متفاوت به نظر می رسد. رابط دسک تاپ آن کمی گیج کننده است: برای تغییر از یک حالت به حالت دیگر باید یک منو را وارد کنید. اگرچه صفحه اصلی خود مناسب و معقول است ، اما به کاربران امکان می دهد یک کشور خاص را جستجو کنند یا با یک شیر آب به بهترین سرور وصل شوند.

تصویر PureVPN

برنامه تلفن همراه دارای یک دکمه اتصال بزرگ است و یک صفحه کشویی که می توانید برای انتخاب سرور از یک کشور یا شهر خاص استفاده کنید. مشاهده سرورهای بهینه شده برای کارهای خاص مانند بازی یا پخش امکان پذیر است. با این حال ، برخی از سرورها ادعا می کنند iPlayer BBC را از حالت انسداد خارج می کنند و به شما امکان می دهند آزادانه در چین مرور کنید ، که هیچ کدام از آنها کار نمی کنند. PureVPN بیشتر عملکردهای خود را به برنامه تلفن همراه ارائه می دهد ، با گزینه هایی برای فعال کردن سوئیچ kill ، تغییر پروتکل ، استفاده از تونل زنی اسپلیت یا ایمنی اتصال Wi-Fi.

تصاویر صفحه برنامه PureVPN

سرورها و عملکرد

ExpressVPN PureVPN
کشورهای سرور 94 141
تعداد کل سرورها 2،000+ 2100+

ExpressVPN در بیش از 90 کشور مختلف سرور دارد که در حال حاضر بیش از بسیاری از رقبای خود است. با این حال ، PureVPN علی رغم قیمت پایین ، دسترسی به 141 کشور را فراهم می کند. مسلماً ، بسیاری از این مناطق مناطقی با ترافیک کم مانند سنت لوسیا و آروبا هستند ، اما انتخاب بیشتر هرگز چیز بدی نیست.   

شایان ذکر است که 82 مکان PureVPN به جای قرار گرفتن سرورهایی که به صورت فیزیکی در آن کشور قرار دارند از سرورهای مجازی استفاده می کنند. سرورهای مجازی غالباً برای دسترسی به مکانهایی که زیرساخت اینترنت ضعیف باشد ، یا جایی که نگهداری سرور فیزیکی بسیار گران ، دشوار و خطرناک است ، مورد استفاده قرار می گیرند. ExpressVPN همچنین از سرورهای مجازی استفاده می کند ، البته تنها در 33 مکان.

هرکدام از این VPN ها به شما امکان می دهد که در کدام شهر سرور را دوست دارید انتخاب کنید. با این وجود در دسترس بودن شهر بسیار متفاوت است. در خارج از ایالات متحده ، انگلیس و آلمان ، PureVPN معمولاً فقط یک یا دو مکان را در هر کشور ارائه می دهد. از طرف دیگر ExpressVPN سعی دارد حداقل اکثر گزینه ها را برای بیشتر مناطق پر رفت و آمد فراهم کند. این باعث می شود ExpressVPN گزینه ی بهتری برای رفع انسداد جریان های محلی محلی یا رویدادهای ورزشی سیاه باشد.

در زیر لیستی از هر کشوری را پیدا خواهید کرد که در آن ExpressVPN و PureVPN سرور دارند:

ExpressVPNPureVPN
افغانستان
آلبانی
آندورا
آنگولا
الجزایر
آرژانتین
ارمنستان
آروبا
استرالیا
اتریش
آذربایجان
بنگلادش
باهاما
بحرین
باربادوس
بلاروس
بلژیک
بلیز
برمودا
بوتان
بولیوی
بوسنی و هرزگوین
برزیل
برونئی دارالسلام
بلغارستان
کامبوج
کانادا
کیپ ورد
جزایر کیمن
شیلی
چین
کلمبیا
کاستاریکا
کرواسی
کوبا
قبرس
جمهوری چک
دانمارک
دومینیکا
جمهوری دومینیکن
اکوادور
مصر
السالوادور
استونی
اتیوپی
فنلاند
فرانسه
جورجیا
آلمان
غنا
یونان
گرنادا
گواتمالا
گویان
هائیتی
هندوراس
هنگ کنگ
مجارستان
ایسلند
هند
اندونزی
ایتالیا
ایرلند
جزیره من
اسرائيل
جامائیکا
ژاپن
پیراهن ورزشی
اردن
قزاقستان
کنیا
قرقیزستان
کویت
لائوس
لتونی
لبنان
لیختن اشتاین
لیتوانی
لوکزامبورگ
ماکائو
مقدونیه
ماداگاسکار
مالت
موریتانی
موریس
مالزی
مکزیک
مولداوی
موناکو
مغولستان
مونته نگرو
مونتسرات
مراکش
میانمار
نپال
هلند
نیوزلند
نیکاراگوئه
نیجر
نیجریه
نروژ
عمان
پاناما
پاپوا گینه نو
پاکستان
پاراگوئه
پرو
فیلیپین
لهستان
کشور پرتغال
پورتوریکو
قطر
رومانی
روسیه
عربستان سعودی
سنگال
صربستان
سیشل
سنگاپور
اسلواکی
اسلوونی
آفریقای جنوبی
کره جنوبی
اسپانیا
سری لانکا
سورینام
سنت لوسیا
سوئد
سوئیس
سوریه
تاجیکستان
تایوان
تانزانیا
تایلند
ترینیداد و توباگو
تونس
بوقلمون
ترکمنستان
جزایر تورکس و کایکوس
امارات متحده عربی
انگلستان
ایالات متحده
اوکراین
اروگوئه
ازبکستان
ونزوئلا
ویتنام
جزایر ویرجین
یمن
  6 بهترین VPN برای CBS All Access ، بنابراین می توانید از هر مکانی تماشا کنید

امنیت

ExpressVPN PureVPN
پروتکل های VPN OpenVPN ، L2TP ، PPTP OpenVPN، L2TP، PPTP، SSTP، IKEv2
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-2048
فناوری پنهانکاری زنجیره بلوک رمزگذار هیچ یک
امنیت برنامه سوئیچ کشتن (فقط دسک تاپ) کلید کشتار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

هر دو این VPN از پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP پشتیبانی می کنند. گفتنی است ، PureVPN همچنین گزینه ای را در صورت ترجیح استفاده از SSTP یا IKEv2 استفاده می کند. مقدار SSTP با توجه به قدیمی بودن نسبتاً قدیمی که بیشتر در دستگاههای Windows استفاده می شود ، جای سوال دارد و OpenVPN نیز به همان اندازه ایمن است. با این حال ، IKEv2 علاوه بر استفاده در دستگاه های تلفن همراه ، بسیار مفید است ، زیرا بسیار سریع است و به شما امکان می دهد تا پس از از دست دادن اتصال ، دوباره به طور خودکار وصل شوید.

اگرچه PureVPN و ExpressVPN هر دو از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کنند, ExpressVPN از لحاظ تئوریکی ایمن تر است کلیدهای RSA دو برابر طولانی تر هستند ، بنابراین شکستن آن سخت تر است. علاوه بر این ، ExpressVPN از فرایندی به نام زنجیره بلوک رمزنگاری استفاده می کند که باعث می شود هر قطعه از ترافیک شما به قبل متکی باشد. این بدان معنی است که هرگونه قطع اتصال یا نفوذ سریعاً قابل توجه است.

تنظیمات ExpressVPN

از طرف دیگر ، PureVPN یک سوئیچ kill در برنامه های دسک تاپ و موبایل خود دارد. ExpressVPN این قابلیت را فقط در ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. هر سرویس از سرورهای DNS خصوصی استفاده می کند ، که میزبان های شخص ثالث را از معادله خارج می کند و اطمینان می دهد که هیچ نهاد دیگری تاکنون به ترافیک شما دسترسی ندارد.

صفحه تنظیمات PureVPN

حریم خصوصی

ExpressVPN PureVPN
پایه HQ جزایر ویرجین انگلیس هنگ کنگ
سیاهههای مربوط به اتصال مقداری هیچ یک
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات کاربر برای ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
گزینه های پرداخت ناشناس بیت کوین ، نعنا انواع ارزهای رمزپایه و کارتهای هدیه

ExpressVPN در جزایر ویرجین انگلیس مستقر است و هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات وجود ندارد. این ارائه دهنده برخی از پرونده های فوق داده (تاریخ اتصال ، حجم انتقال داده و سرور مورد استفاده شما) را حفظ می کند. با این وجود ، آدرس IP منبع شما ، سایتهایی که بازدید می کنید یا زمان اتصال را وارد نمی کنید. این سرویس به شما امکان می دهد برای ناشناس بودن اضافه شده ، در بیت کوین بپردازید.

PureVPN خارج از هنگ کنگ عمل می کند. با وجود داشتن چارچوب قانونی خاص خود ، هنگ کنگ هنوز از لحاظ فنی بخشی از چین است ، کشوری که دارای کامل ترین نظارت بر اینترنت در جهان است. گفته می شود ، همانطور که این سرویس به شما امکان می دهد ناشناس شوید (با استفاده از آدرس ایمیل یکبار مصرف و پرداخت در رمزپرداخت). علاوه بر این ، هیچ گونه اطلاعات شناسایی شخصی را ثبت نمی کند ، بنابراین نباید خطر ردیابی فعالیت های شما وجود داشته باشد.

با این حال ، PureVPN دارای یک تاریخچه مشکل ساز با حفظ حریم خصوصی است. پیش از این ادعا می كرد كه هیچگونه سیاهه ای را نگه نمی دارد ، اما این مسئله در طی یك پرونده فضای مجازی سال 2023 كه در آن از سیاهههای مربوط به PureVPN برای جعل مجرم متهم استفاده شده بود ، كاذب بود. این شرکت از آن زمان سیاست حفظ حریم خصوصی خود را به روز کرده و بار دیگر ادعا می کند که بدون ورود به سیستم است. این VPN 38 رمزنگاری مختلف و چندین کارت هدیه پیش پرداخت را می پذیرد ، ثبت نام ناشناس بسیار ساده است.

  نحوه تغییر کشور و تماشای Amazon Prime Video ایالات متحده از هر مکان

پیکربندی

ExpressVPN PureVPN
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده اختصاصی
آدرس IP استاتیک امکان پذیر است نه آره
محافظت DDoS نه نه
فایروال NAT آره آره

هر یک از این خدمات کمی متفاوت عمل می کند. به عنوان مثال ، با اختصاص آدرس اختصاصی ExpressVPN ، به همه افرادی که در یک زمان خاص از سرور خاصی استفاده می کنند ، همان آدرس IP داده می شود. این کار بیان فعالیت یک کاربر از کاربر دیگر را دشوارتر می کند. هیچ سابقه فعالیت وجود ندارد ، بنابراین این فقط یک لایه دوم از حفاظت است.

PureVPN از یک سیستم اختصاصی استفاده می کند که در آن هر کاربر آدرس IP استاتیک خود را دارد (اگرچه سرورهای مشترک نیز در دسترس هستند). این بدان معنی است که شما ردیابی از یک سایت به سایت دیگر بسیار ساده تر است ، اما خطر ابتلا به سیستم های جلوگیری از کلاهبرداری خودکار را کاهش می دهد ، به عنوان مثال ، هنگام دسترسی به سرویس بانکی آنلاین خود.

نه VPN سرورهای ضد DDoS تخصصی ارائه می دهد. با این کار ، شما فقط با استفاده از VPN تا حدی محافظت می شوید. یک مهاجم به جای اینکه دستگاه شما را با درخواستها زیاد کند ، آنها را به سرور VPN شما می فرستد. سپس اینها می توانند بار را در بقیه شبکه گسترش دهند و اثر حمله را کاهش دهند. اگر هدف شما توسط یک بات نت عظیم قرار نگیرد ، بدترین چیزی که می تواند رخ دهد سرور VPN است در حالی که به یک آدرس IP جدید تبدیل می شود برای چند ثانیه پایین می آید.

خدمات مشتری

PureVPN و ExpressVPN هر دو از طریق ایمیل ، سیستم بلیط یا چت زنده پشتیبانی می کنند (توجه داشته باشید که PureVPN قبل از دسترسی به گفتگوی زنده به شما نیاز دارد تا یک حساب کاربری داشته باشید). ما هر دو سرویس چت زنده را آزمایش کردیم و دریافتیم که پاسخ ها سریع هستند ، معمولاً در عرض چند ثانیه. هر دو سرویس آموزشهای ویدیویی را در پایگاههای دانش مربوطه ارائه می دهند ، اما ExpressVPN نسخه های مخفی را نیز در صفحه YouTube خود ارسال می کند ، در حالی که بیشتر PureVPN بیشتر برای تبلیغ استفاده می شود.

ExpressVPN PureVPN
چت زنده بله (برون سپاری) بله (داخل خانه)
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 36 دقیقه 2 ساعت ، 13 دقیقه
پشتیبانی تلفن نه نه
پایگاه دانش قابل جستجو آره آره
راهنماهای ویدیویی آره آره

برای تست زمان پاسخ بلیط هر سرویس ، ما سه سوال از طریق ایمیل برای هر ارائه دهنده ارسال کردیم. از این تعداد ، دو مورد از نوع پرس و جوهایی بودند که هر روز دریافت می کنند و یک مورد کمی مبهم تر بود. شایان ذکر است که از آنجا که چت زنده ابزار اصلی پشتیبانی است ، زمان پاسخگویی به ایمیل تقریباً تضمین می شود که به طور قابل توجهی طولانی تر باشد و نشان نمی دهد چه مدت طول خواهد کشید تا شما در یک وضعیت فوری کمک بگیرید.

ExpressVPN
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا می توان از ExpressVPN برای ردیابی فعالیت های من استفاده کرد? 10 دقیقه 1 آره
آیا ExpressVPN در پرتاب ISP کمک می کند? 58 دقیقه 1 آره
آیا نصب ExpressVPN در LibreELEC امکان پذیر است? 41 دقیقه 1 آره
PureVPN
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا می توان از PureVPN برای ردیابی فعالیت های من استفاده کرد? 1 ساعت ، 20 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN در پرتاب ISP کمک می کند? 3 ساعت ، 37 دقیقه 1 آره
آیا نصب PureVPN در LibreELEC امکان پذیر است? 1 ساعت ، 24 دقیقه 1 آره

این VPN ها در واقع خیلی سریع به سوالات ایمیل نسبت به برخی سرویسهای دیگری که آزمایش کرده ایم پاسخ دادند. پاسخ آنها معمولاً بسیار کوتاه بود ، حداکثر چند سطر ، اما به اعتقاد آنها ، همیشه این سؤال مطرح می شد. با این حال ، از طریق چت زنده ، تیم پشتیبانی PureVPN گهگاه گریزان بود و نیاز به جستجوی مستمر داشت تا بیشتر از یک پاسخ کپی شده و چسبیده به دست آورد. 

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN-Comparitech-image-1024x599

در حالی که این دو خدمات با کیفیت بالا هستند ، اما ExpressVPN به راحتی از این دو برای مصرف کننده متوسط ​​استفاده می کند.

ExpressVPN اتصال به آسان ترین شکل ممکن را ممکن می کند. فرقی نمی کند که شما در چین هستید ، از یک سیستم لینوکس استفاده می کنید ، یا سعی می کنید سرویس را روی روتر نصب کنید: این سرویس تمام تلاش خود را برای ساده سازی کارها در هر مرحله انجام می دهد. حتی اگر با مشکل روبرو شوید ، متوجه خواهید شد که پایگاه دانش نحوه برطرف کردن متداول ترین مسائل را پشتیبانی می کند ، با پشتیبانی بلافاصله برای مشکلات پیچیده تر.

این همچنین یک سرویس عالی با استفاده عمومی است. با ExpressVPN ، می توانید مجموعه عظیمی از سایت ها و خدمات جغرافیایی مسدود شده را مسدود کنید. به لطف سرعت زیاد ، حتی برای کسانی که به دنبال پخش محتوای 4K به صورت آنلاین هستند ، خوب است. شاید مهمتر از همه ، هیچ سؤالی درباره سیاست حفظ حریم خصوصی این VPN وجود ندارد. در مورد نوع اطلاعاتی که نگه می دارد باز است و هیچکدام از آنها نمی توانند برای شناسایی شما استفاده کنند.

About the author

Comments

  1. این مقاله در مورد انتخاب VPN برای استفاده صحبت می کند و مشکلاتی که ممکن است در انتخاب یک VPN برای استفاده داشته باشید را بررسی می کند. در این مقاله، ExpressVPN و PureVPN را مقایسه کرده و ویژگی های هر یک را بررسی می کند. همچنین، قیمت گذاری و تخفیف هر یک را مقایسه می کند و بهترین پیشنهاد برای هر یک را معرفی می کند. در نهایت، قابلیت های رفع انسداد هر یک را بررسی می کند و مشخص می کند کدام یک از آنها برای دسترسی به سرویس های مختلف بهتر است. این مقاله برای افرادی که به دنبال یک VPN برای استفاده هستند، بسیار مفید است.

  2. این مقاله در مورد انتخاب VPN برای استفاده صحبت می کند و مشکلاتی که ممکن است در انتخاب یک VPN برای استفاده داشته باشید را بررسی می کند. در این مقاله، ExpressVPN و PureVPN را مقایسه کرده و ویژگی های هر یک را بررسی می کند. همچنین، قیمت گذاری و تخفیف هر یک از آنها را مقایسه می کند. در نهایت، این مقاله به این نتیجه می رسد که ExpressVPN بهترین گزینه برای کاربران متوسط ​​است.

Comments are closed.