ExpressVPN vs TunnelBear بررسی

ExpressVPN vs Tunnelbear

انتخاب اولین VPN شما به دلیل تعداد زیاد خدمات در دسترس و این واقعیت است که همه آنها ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند می تواند دشوار باشد. برای بدتر شدن اوضاع ، بسیاری از VPN ها اصطلاحاتی مانند "رمزگذاری" و "انسداد" را دور می زنند که مستقیماً روی سر اکثر افراد می رود. برای کمک به شما در مقایسه دقیق این خدمات ، ما همه مواردی را که ExpressVPN و TunnelBear باید ارائه دهند ، در کنار هم ذکر کرده ایم.

ما همچنین توضیح خواهیم داد که هر یک از ویژگیهای آنها به زبان ساده چه کاری انجام می دهند تا درک بهتری از آنچه می پردازید ، در اختیار شما قرار می دهد. بیایید با یک مرور مختصر در مورد این VPN ها شروع کنیم:

نکات برجسته

ExpressVPN

 • سرورهای سریع و قابل اعتماد در 90+ کشور
 • انسداد Netflix و iPlayer BBC
 • ویژگی های امنیتی قدرتمند
 • پشتیبانی چند پلت فرم استثنایی

تونل

 • برنامه ای رایگان دارد
 • به اندازه کافی سریع برای پخش مستقیم
 • بر امنیت و حفظ حریم خصوصی نیرومند باشید
 • در چین کار می کند

قیمت گذاری و تخفیف

ExpressVPN تونل
دوره های اشتراک یک ماه یک ماه
شش ماه یک سال
یک سال دو سال
پیشنهاد ویژه سه ماه رایگان و 49٪ تخفیف در برنامه های سالانه 58٪ تخفیف در اشتراک های دو ساله
بالاترین قیمت در هر ماه 12.95 دلار 9،99 دلار
کمترین قیمت در هر ماه 6.67 دلار 4.17 دلار
قیمت یک ساله 99.95 دلار 59.88 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 30 روز

ExpressVPN ارزانترین VPN در بازار نیست و وقتی با یک سرویس با یک برنامه رایگان مقایسه می شوید ، به خاطر رد این امر بخشیده می شوید. با این حال ، در حالی که ExpressVPN هزینه بیشتری در ماه نسبت به برنامه های پرداخت شده TunnelBear (12.95 دلار در مقابل 9.99 $) دارد ، اما در واقع این شکاف را بطور قابل توجهی در دوره های طولانی تر کاهش می دهد. برای مثال, اگر برای یک سال ثبت نام کنید ، قیمت فقط به 6.67 دلار در ماه کاهش می یابد. اگرچه این کاملاً مطابق با برنامه سالانه TunnelBear (4.99 دلار در هر ماه) نیست ، اما ExpressVPN را با بسیاری از VPN های دیگر در بازار قرار می دهد.

هیچ منکر وجود برنامه جذاب TunnelBear وجود ندارد. با این حال ، مانند بسیاری از VPN های رایگان ، دارای مشکلات جانبی است. برای شروع ، شما فقط به 500 مگابایت داده محدود می شوید ، فقط برای شروع 30 دقیقه فیلم با کیفیت استاندارد کافی است. علاوه بر این ، برای تهیه یک برنامه رایگان ، TunnelBear مجبور است سایر جنبه های خدمات خود را به خطر بیاندازد (اما بعداً در این مورد بیشتر).

هر دو سرویس با ضمانت 30 روزه پس انداز پول ارائه می شوند که به شما امکان می دهد در صورت عدم توجه بودن ، آنها را امتحان کنید و ادعای بازپرداخت کامل کنید..

بهترین پیشنهاد برای ExpressVPN: سه ماه اضافی رایگان دریافت کنید و با برنامه سالانه 49٪ پس انداز کنید.

بهترین پیشنهاد برای TunnelBear: با انتخاب برنامه دو ساله TunnelBear ، 58٪ صرفه جویی کنید.

امکانات

ExpressVPN تونل
اتصالات همزمان 5 5
برنامه های سیستم عامل Windows ، Linux ، MacOS ، Android ، iOS ، Amazon Fire TV / Firestick ، ​​برخی از روترها Windows ، MacOS ، Android ، iOS
دستگاه های نصب دستی جعبه تنظیم بالا ، برخی از روترها لینوکس (پشتیبانی محدود) ، روتر ، جعبه تنظیم بالا
تقسیم تونل زدن فقط Windows ، MacOS و Android فقط Android
موارد اضافی رایگان برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox حفاظت از Wi-Fi خودکار ، برنامه های افزودنی برای Chrome ، Firefox و Opera

TunnelBear و ExpressVPN هر دو تا پنج اتصال همزمان مجاز هستند ، که کاملاً استاندارد است. ExpressVPN از پشتیبانی چند پلتفرمی به مراتب بهتری برخوردار است, اگرچه ، با سیستم عامل سفارشی برای روترها و برنامه های خاص برای همه سیستم عامل های اصلی. در مقابل ، TunnelBear باید به صورت دستی بر روی دستگاههای وسیع تری نصب شود و فقط با دو توزیع خاص لینوکس کار می کند: Ubuntu 16+ و Fedora Workstation 25+).

هر دو سرویس به شما امکان می دهند از تونل زنی اسپلیت استفاده کنید ، که به برنامه های خاص اجازه می دهد تا از VPN دور بزنند. اما ، این ویژگی فقط در برنامه های Android TunnelBear یا برنامه ExpressVPN برای Windows ، Android و MacOS موجود است.

به اعتبار آن, TunnelBear چند مورد ExpressVPN را ارائه نمی دهد, یعنی محافظت خودکار از Wi-Fi (که هر زمان که از یک شبکه نا امن استفاده می کنید به VPN متصل می شوید) و یک برنامه افزودنی مرورگر برای Opera. باید توجه داشته باشید که برنامه های افزودنی TunnelBear فقط از ترافیک مرورگر شما محافظت می کند ، و شما را در حین استفاده از سایر برنامه های متصل به اینترنت ناشناس نمی کند..

برنامه های افزودنی ExpressVPN متفاوت عمل می کنند ، در اصل به شما امکان می دهند برنامه اصلی را از طریق یک دکمه در مرورگر خود کنترل کنید. این امر باعث می شود مکان شما در صورت نیاز سریع و آسان تغییر یابد و از مزایای آن در تأمین امنیت ترافیک از همه برنامه های شما به طور همزمان برخوردار باشد.

قابلیت های رفع انسداد

ExpressVPN تونل
سرویس جریان
نتفلیکس کتابخانه های بی شماری از جمله نتفلیکس ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، ژاپن و فرانسه نه
هولو ایالات متحده ، ژاپن نه
آسمان برو آره نه
آمازون نخست فیلم آره نه
iPlayer بی بی سی بله (از طریق MediaStreamer) نه
ABC نه نه
CBS آره نه
NBC آره آره
ITV آره آره
یازده ورزش آره آره
کانال 4 آره نه

گذشته از بهبود امنیت آنلاین شما ، از VPN ها می توانید برای دسترسی به سیستم عامل های قفل شده منطقه از خارج استفاده کنید. همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید, ExpressVPN به خصوص در تست های ما فراتر رفت. این سرویس طیف گسترده ای از خدمات را از جمله برخی از سرویس هایی که VPN ها با آنها تمایل دارند از بین برد: Netflix ، iPlayer BBC و Amazon Prime Video.

TunnelBear در آزمونهای ما موفقیت آمیز داشت. اگرچه توانست چندین سیستم عامل مانند NBC و ITV Hub را از حالت انسداد خارج کند ، اما با بیشتر سرویس های اصلی استریم که سعی کردیم تلاش کرد. علاوه بر این ، نمی تواند یک کتابخانه Netflix را مسدود کند. این یک سرویس رایگان غیرمعمول نیست ، اما همانطور که بسیاری از VPN های کم هزینه می توانند Netflix US را حداقل از حالت مسدود خارج کنند ، TunnelBear از این نظر کوتاه می آید.

چین

چین برخی از محدودترین دسترسی اینترنت به اینترنت را در جهان دارد و بیشتر VPN ها به راحتی در سرزمین اصلی کار نمی کنند. خوشبختانه, ExpressVPN و TunnelBear هر دو در چین کار می کنند, اگرچه وب سایتهای آنها توسط فایروال بزرگ مسدود شده اند. این بدان معنی است که یک بار در چین ، شما قادر به بارگیری هیچ برنامه ای نخواهید بود ، بنابراین حتماً قبل از رسیدن VPN انتخابی خود را نصب کنید.

هیچ گام خاصی برای استفاده از ExpressVPN در چین لازم نیست: کافی است مانند آنچه به طور معمول وصل می شوید و قادر خواهید بود به هر سایتی که دوست دارید دسترسی پیدا کنید. کاربران TunnelBear مجبورند تنظیماتی را فعال کنند که ترافیک آنها را تقلا کند ، این واقعیت را که شما از VPN استفاده می کنید پنهان می کند. برای این کار کافی است روی نماد چرخ دنده کلیک کنید ، سپس گشودگی را باز کنید امنیت را فعال کنید GhostBear گزینه.

رابط و رابط

ExpressVPN تونل
جادوگر راه اندازی خودکار Windows ، MacOS ، Android ، iOS ، Linux ، برخی از روترها Windows ، Android ، MacOS ، iOS
انتخاب مکان اصلی مبتنی بر لیست مبتنی بر نقشه / مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
سازگار با موبایل آره آره

برنامه های دسک تاپ

هر دوی این سرویس ها برنامه های دسکتاپ بسیار عالی و بصری دارند. ExpressVPN دکمه اتصال سریع را در قسمت جلو و مرکز قرار می دهد و به شما امکان می دهد به سرعت مکان را از صفحه اصلی تغییر دهید. یک صفحه جداگانه برای گزینه ها وجود دارد ، که از برگه ها برای سازماندهی و یافتن آسان موارد استفاده می کند. ExpressVPN شما را قادر می سازد یک تست سرعت را مستقیماً از طریق برنامه اجرا کنید ، که برای مقایسه سرعت قبل و بعد از اتصال مفید است.

ExpressVPN vs TunnelBear بررسی

TunnelBear اکثر صفحه اصلی خود را به نقشه اختصاص می دهد. کاربران می توانند بر روی یک کشور کلیک کنند یا یکی از لیست کشویی در بالای صفحه را انتخاب کنند. همچنین برای رفتن به صفحه تنظیمات ، می توانید روی نماد موجود در نوار کناری کلیک کنید. همه گزینه های TunnelBear با سوئیچ های جابجایی ساده کنترل می شوند ، به این معنی که اگر یک تنظیم را تغییر دهید و به طور تصادفی چیزی را بشکنید ، بازگشت به آن آسان است..

ExpressVPN vs TunnelBear بررسی

برنامه های تلفن همراه

برنامه تلفن همراه ExpressVPN دقیقاً مشابه برنامه دسک تاپ آن است ، گرچه گزینه های کمتری برای انتخاب وجود دارد. شما فقط می توانید از طریق پروتکل های OpenVPN وصل شوید ، به عنوان مثال ، شما نمی توانید محافظت نشت (یا غیرفعال کردن) را فعال کنید. مهمترین ویژگی ها هرچند باقی مانده اند, بنابراین شما هنوز هم می توانید سوئیچ kill را فعال کنید ، به طور خودکار هنگام راه اندازی متصل شوید و از تونل تقسیم استفاده کنید.

expressvpn android 2019 ss

TunnelBear همچنین از نظر ظاهری کاملاً شبیه به دستگاههای رومیزی و موبایل است. با این حال ، توانایی محافظت خودکار از wifi شما دیگر وجود ندارد و امکان اتصال به هنگام راه اندازی نیز وجود ندارد. در حقیقت ، از شش گزینه موجود ، فقط سه مورد در واقع VPN را تحت تأثیر قرار می دهند ، در حالی که سایر موارد کاملاً زیبایی هستند.

ExpressVPN vs TunnelBear بررسی

علاوه بر این ، از آنجا که همه ویژگی های TunnelBear دارای اسامی مضمون خرس هستند ، گفتن اینکه واقعاً چه کاری انجام می دهند دشوار است. برای مرجع بعدی ، "GhostBear" ترافیک شما را تقلا می کند ، "VigilantBear" سوئیچ kill را فعال می کند و "SplitBear" تونل زنی اسپلیت را امکان پذیر می کند.

سرورها و عملکرد

ExpressVPN تونل
کشورهای سرور 94 21
تعداد کل سرورها 3،000+ 350+

ExpressVPN بیش از سایر ارائه دهندگان اصلی دیگر کشورها را تحت پوشش خود قرار می دهد ، اگرچه در چند منطقه از راه دور از سرورهای مجازی (که عمدتا از طریق سنگاپور یا هلند از طریق ترافیک استفاده می کنند) استفاده می کند. در مقابل ، TunnelBear فقط در 21 کشور سرور دارد. این امر به ویژه برای یک VPN رایگان چشمگیر است ، اما نسبتاً کم هزینه برای یک سرویس پولی است.

برنامه رایگان TunnelBear در واقع از نظر عملکرد ، یک مسئله مهم است. VPN های رایگان تعداد زیادی از افراد را به خود جذب می کنند ، که فشار عمده ای را در شبکه های کوچک ایجاد می کند و در کل باعث کندتر سرعت می شود. از آنجا که هیچ سرور ویژه ای برای کاربران پرداخت نشده وجود ندارد ، مشترکان در واقع برای استفاده از همان زیرساخت های پر ازدحام هزینه هایی را پرداخت می کنند.

ExpressVPN دارای بیش از هشت برابر سرورهای TunnelBear است. در حال حاضر این احتمال بیشتر باعث می شود که بتوانید از هر نقطه دنیا یک اتصال پر سرعت با سرعت بسیار طولانی را بدست آورید. وقتی در نظر بگیرید که احتمالاً تعداد کاربران کمتری (و به همین ترتیب ، یک بار متوسط ​​سرور کمتر) ، مشخص می شود که ExpressVPN در این زمینه یک مزیت مهم دارد.

در زیر می توانید ببینید که کدام کشورها دارای VPN سرورهایی در کشورها هستند:

ExpressVPNتونل
آلبانی
الجزایر
آندورا
آرژانتین
ارمنستان
استرالیا
اتریش
آذربایجان
باهاما
بنگلادش
بلاروس
بلژیک
بوتان
بوسنی و هرزگوین
برزیل
برونئی دارالسلام
کامبوج
کانادا
شیلی
کلمبیا
کاستاریکا
کرواسی
قبرس
جمهوری چک
دانمارک
اکوادور
مصر
استونی
فنلاند
فرانسه
جورجیا
آلمان
یونان
گواتمالا
هنگ کنگ
مجارستان
ایسلند
هند
اندونزی
ایرلند
جزیره من
اسرائيل
ایتالیا
ژاپن
پیراهن ورزشی
قزاقستان
کنیا
قرقیزستان
لائوس
لتونی
لیختن اشتاین
لیتوانی
لوکزامبورگ
ماکائو
مقدونیه
مالزی
مالت
مکزیک
مولداوی
موناکو
مغولستان
مونته نگرو
میانمار
نپال
هلند
نیوزلند
نروژ
پاکستان
پاناما
پرو
فیلیپین
لهستان
کشور پرتغال
رومانی
صربستان
سنگاپور
اسلواکی
اسلوونی
آفریقای جنوبی
کره جنوبی
اسپانیا
سری لانکا
سوئد
سوئیس
تایوان
تایلند
بوقلمون
انگلستان
ایالات متحده
اوکراین
اروگوئه
ازبکستان
ونزوئلا
ویتنام

امنیت

ExpressVPN تونل
پروتکل های VPN OpenVPN، IKEv2، PPTP، L2TP,  OpenVPN، IKEv2، IPSec (فقط در iOS)
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-2048
فناوری پنهانکاری زنجیره بلوک رمزگذار آبفروکسی
امنیت برنامه سوئیچ کشتن (همه سیستم عاملها به جز iOS) سوئیچ کشتن (همه سیستم عامل ها)
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

ExpressVPN و TunnelBear هر دو در درجه اول از پروتکل های OpenVPN (TCP و UDP) استفاده می کنند, که استاندارد صنعت هستند با این حال ، ExpressVPN همچنین به شما امکان می دهد از طریق PPTP (کمتر ایمن اما سریعتر) یا L2TP (سریع و مطمئن) متصل شوید ، در حالی که TunnelBear می تواند از IKEv2 و IPSec استفاده کند. TunnelBear رویکردی بی نظیر نسبت به پروتکل های VPN در پیش گرفته است. به جای اینکه به کاربر اجازه دهد این کار را به صورت دستی تغییر دهد ، دو اتصال را همزمان شروع می کند و سریعتر از هر کدام استفاده می کند.

هر دو VPN از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کنند. در اصل ، این با استفاده از یک کلید مخفی ، ترافیک شما را تشدید می کند و مانع از این می شود که کسی بدون کلید بتواند آنچه را که آنلاین می شوید ، ببیند. در زمان نوشتن ، کلیدهای AES 256 بیتی کاملاً غیرقابل برگشت هستند. این سرویس ها هر دو از سرورهای DNS خود استفاده می کنند ، و اطمینان می دهند که هیچ وقت توسط شخص ثالث ترافیک شما دیده نمی شود. و هر دو سوئیچ kill را ارائه می دهند که هر زمان که ناگهان قطع شد ، تمام ترافیک متوقف می شود.

هر سرویس دارای مکانیسم متفاوت پوشیدن است. ExpressVPN از زنجیره ای رمزنگاری رمزنگاری استفاده می کند که در واقع به این معنی است که یک مهاجم مجبور است هر بسته اطلاعاتی را به دست آورد تا آنها را به هر معنا بداند. TunnelBear از Obfsproxy استفاده می کند تا ترافیک VPN شما مانند ترافیک معمولی HTTP به نظر برسد و این واقعیت را که به هیچ وجه از VPN استفاده می کنید پنهان کند.

حریم خصوصی

ExpressVPN تونل
پایه HQ جزایر ویرجین انگلیس کانادا
سیاهههای مربوط به اتصال مقداری مقداری
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات کاربر برای ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
گزینه های پرداخت ناشناس بیت کوین بیت کوین ، کوزه های عسل 

حریم خصوصی یکی از مهمترین جنبه های هر VPN است ، و حتی کشوری که سرویس شما در آن مستقر است می تواند تأثیر داشته باشد. به عنوان مثال ، ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، جایی که هیچ قانونی برای حفظ اطلاعات وجود ندارد. در مقابل ، TunnelBear است مستقر در کانادا ، که عضو همکاری پنج چشم است. به همین ترتیب ، هر کشور عضو دیگری (ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا یا نیوزلند) می تواند اطلاعات شما را درخواست کند و آن را با هر یک از پنج چشم دیگر به اشتراک بگذارد. با این وجود ، اگر ارائه دهنده شما نتواند سیاههها را حفظ کند ، این مسئله نباید باشد.

هر دو ExpressVPN و TunnelBear برخی از اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کنند ، هرچند که هیچیک از جزئیات فعالیت های آنلاین شما ثبت نشده است. TunnelBear داده هایی را ضبط می کند ، از جمله سیستم عامل شما استفاده می کنید و آیا در این ماه وارد سیستم شده اید ، در حالی که ExpressVPN یادداشتی را در مورد سرورهای مورد استفاده شما و تاریخ اتصال خود ثبت می کند.. هیچ یک از اطلاعات فوق نمی تواند برای شناسایی شخصی شما استفاده شود.

اگر لایه دیگری از ناشناس بودن را دوست دارید ، می توانید هرکدام از سرویس ها را با Bitcoin بپردازید. TunnelBear همچنین به شما امکان می دهد تا با کوزه های عسل ، که از نظر فنی ناشناس هستند ، بپردازید ، اگرچه هزینه های حمل و نقل را بسیار گران تر کنید..

پیکربندی

ExpressVPN تونل
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده به اشتراک گذاشته شده
آدرس IP اختصاصی ممکن است نه نه
محافظت DDoS نه نه
فایروال NAT آره نه

این VPN ها هر دو از اختصاص آدرس مشترک استفاده می کنند ، به این معنی که هرکسی که به یک سرور معین متصل شود ، یک آدرس IP دارد. این باعث می شود حریم خصوصی شما توسط گفتن اینکه چه کسی به چه چیزی دسترسی پیدا کرده است ، غیرممکن است.

هیچ یک از سرویس ها سرورهای ضد DDoS را ارائه نمی دهند و به شما امکان می دهند یک آدرس IP اختصاصی بخرید. با این حال ، اکثر VPN ها به لطف شبکه های بزرگ خود می توانند تأثیر حملات DDoS در مقیاس کوچک تا متوسط ​​را کاهش دهند. با گفتن این مطلب ، ExpressVPN احتمالاً در این کار مؤثرتر است ، زیرا این سرور بسیار بیشتری نسبت به TunnelBear دارد.

ExpressVPN همچنین دارای یک فایروال NAT است ، در حالی که TunnelBear چنین نمی کند. خوب این به چه معنا است؟ خوب ، VPN ترافیک شما را رمزگذاری می کند. این بدان معنی است که روتر شما دیگر نمی تواند ببیند برای هر دستگاه برای کدام دستگاه در نظر گرفته شده است. فایروال NAT VPN شما به سادگی ترافیک رمزگذاری شده را به هر کجا که قرار است برود هدایت می کند و بسته های مشکوک یا ناخواسته را مسدود می کند.

خدمات مشتری

ExpressVPN تونل
چت زنده بله (برون سپاری) نه
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 4 ساعت ، 52 دقیقه 14 ساعت ، 20 دقیقه
پشتیبانی تلفن نه نه
پایگاه دانش قابل جستجو آره آره
راهنماهای ویدیویی آره نه

TunnelBear پشتیبانی بسیار مناسبی را ارائه می دهد. اگر مشکل دارید ، می توانید بلیط ارسال کنید یا نامه الکترونیکی ارسال کنید و فقط در چند ساعت پاسخ دهید. همچنین یک پایگاه دانش قابل جستجو وجود دارد که می توانید برای رایج ترین مشکلات راه حل هایی پیدا کنید.

از طرف دیگر ، ExpressVPN تفاوت بین ارائه دهندگان VPN پرداخت شده و رقبای رایگان آنها را نشان می دهد. در حالی که کاربران می توانند از طریق ایمیل دسترسی پیدا کنند ، آنها همچنین می توانند از این طریق استفاده کنند تماس مستقیم با پشتیبانی بیش از 24/7 چت زنده. در تجربه ما ، کارکنان بسیار مفید هستند و معمولاً در عرض چند ثانیه پاسخ می دهند. پایگاه دانش بیشتر مواردی را که با آنها روبرو هستید ، می پردازد ، اما اگر بیشتر یک یادگیرنده بصری هستید ، می توانید پیاده روی های ویدیویی را در کانال YouTube ExpressVPN پیدا کنید.

ما به هر سرویس سه سؤال از طریق ایمیل ارسال کردیم. این به ما امکان مقایسه زمان پاسخ آنها را می دهد و بررسی می کنیم آیا ExpressVPN هنوز ارتباط مناسبی با کاربران خود در صورت عدم دسترسی به چت زنده داشته باشد. سؤالاتی را که پرسیدیم و زمان پاسخگویی برای هر یک از زیر پیدا خواهید کرد:

ExpressVPN
سوال  زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا این VPN روی Linux Mint کار خواهد کرد? 3 ساعت ، 59 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم از این VPN در چین استفاده کنم? 7 ساعت ، 56 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم محافظت نشت WebRTC را فعال کنم? 18 دقیقه 1 آره
تونل
سوال  زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا این VPN روی Linux Mint کار خواهد کرد? 8 ساعت ، 52 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم از این VPN در چین استفاده کنم? 7 ساعت ، 48 دقیقه 1 آره
چگونه می توانم محافظت نشت WebRTC را فعال کنم? 26 ساعت ، 14 دقیقه 1 آره

هر دو سرویس حداقل برای بخشی از پاسخهای خود از پاسخهای آماده استفاده می کردند که برای سؤالات متداول مانند اینها انتظار می رود ما دوست داشتیم که TunnelBear در مورد عدم پشتیبانی لینوکس باز باشد ، اگرچه تمایل آن به مجازات خرس در پاسخ ها در بهترین حالت منحرف است..

برنده: ExpressVPN

ExpressVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

TunnelBear VPN بد نیست و لایه رایگان آن بسیار بیشتر از اکثر رقبا ارائه می دهد. با این حال ، در امتناع از متعهد بودن به یک VPN رایگان یا پولی ، سعی در جلب رضایت همه افراد می کند و در واقع مجازات کاربران پرداخت شده را با سرعت کمتری و در کل بار بالاتر سرور مجازات می کند. علاوه بر این ، فاقد پشتیبانی چت زنده است که عملا برای هر VPN با پرداخت عمده داده می شود. به این دلایل, ما معتقدیم ExpressVPN انتخاب بهتری برای اکثر مردم است.

ExpressVPN دارای شبکه ای به مراتب بزرگتر است ، و TunnelBear را شامل می شود کشورهای بیشتری را نسبت به سایر رقبای خود پوشش دهد. علاوه بر این ، این سیستم عامل چندین سیستم عامل جریان اصلی در خارج از کشور را مسدود می کند ، کاری که TunnelBear در آن زمان بسیار سختی داشت. سرانجام ، هرچند هر دو سرویس از نظر امنیتی قدرتمند هستند ، اما ExpressVPN عمداً در خارج از حوزه قضایی Five Eyes مستقر شده است ، و مانع از تجمع و به اشتراک گذاری هر کشور دیگری از اطلاعات اندک این سرویس در واقع درباره شما می شود..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 3

Adblock
detector