FrostWire کار نمی کند؟ این 10 گزینه FrostWire را امتحان کنید

گزینه های frostwire frostwire

چنگال مشتری LimeWire ، FrostWire یک گزینه مورد علاقه برای بارگیری BitTorrent است. توسعه دهنده نرم افزار بعد از درخواست DMCA از ارائه دهنده محتوا باعث شد تا برنامه Android این سرویس از فروشگاه Google Play خارج شود ، نبرد با Google را از دست داد. از آنجا که اکثریت قریب به اتفاق کاربران FrostWire از برنامه فروشگاه Play استفاده می کردند ، این ضرر منجر به تصمیم توسعه دهندگان برای بازنشستگی Frostwire به خوبی شد.

با این حال ، در برخی از مواقع ، این سرویس پس از ایجاد کمی ترس و اضطراب در بین بزرگترین هوادارانش ، بی صدا دوباره به اینترنت بازگشت. هم اکنون می توانید برای بارگیری و پخش موسیقی از نرم افزار FrostWire استفاده کنید. با این حال ، اگر FrostWire دوباره آفلاین شود ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد.

بهترین گزینه های FrostWire

بهترین گزینه های FrostWire عبارتند از:

 1. BitTorrent
 2. شامل
 3. تورنت
 4. ووزه
 5. تورنت
 6. TorrDroid
 7. WeTorrent
 8. بارگیری تورنت
 9. zetaTorrent
 10. CatTorrent

FrostWire در درجه اول به عنوان یک برنامه Android از طریق Google Play Store محبوب است و همه گزینه های فوق دارای یک برنامه Google Play Store در حال حاضر با حداقل معیار در دسترس است. علاوه بر این ، همه این گزینه ها دارای رتبه های خوب (4.0 ستاره یا بالاتر) و حداقل 500،000 بارگیری هستند. در زیر ، اطلاعات بیشتری در مورد هر یک از گزینه های دیگر برای FrostWire پیدا خواهید کرد.

همچنین مشاهده کنید: قانونی است?

هشدار: همیشه از یک VPN با برنامه های تورنت استفاده کنید

صرف نظر از اینکه چرا تصمیم به تورنت می گیرید ، مهم است که هنگام استفاده از یک برنامه torrent ، از حریم شخصی و امنیت خود محافظت کنید. نه تنها ISP می توانید تمام مطالبی را که از طریق تورنت بارگیری می کنید ، ببینید ، هر کسی که شبکه P2P را به اشتراک می گذارد می تواند اطلاعاتی را درباره شما جمع کند ، مانند آدرس IP شما ، پرونده هایی که شما torrent می کنید ، و به طور بالقوه مکان و اطلاعات شخصی شما.

بهترین راه برای محافظت از هویت خود در هنگام torrent استفاده از VPN است. با مسیریابی ارتباط خود از طریق یک تونل خصوصی و اختصاص یک آدرس IP جدید ، یک VPN باعث می شود تا کسی که شبکه VPN یا ISP شما را به اشتراک نمی گذارد فعالیت های شما را ببیند. علاوه بر این ، با توجه به اینکه ISP ها اغلب ترافیک تورنت را مسدود یا به میزان قابل توجهی کند می کنند ، یک VPN به اطمینان از سرعت تورنت شما کمک می کند.

از بین گزینه هایی که برای بارگیری تورنت آزمایش کرده ایم ، ExpressVPN بهترین تجربه را ارائه می دهد. نه تنها سرورها سریع و قابل اعتماد هستند ، بلکه ExpressVPN همچنین دارای سیاستهای سختگیرانه ای است که به منظور اطمینان از حفظ هویت شما از همه محافظت می شود.

ExpressVPN تورنت

نمایندگی منحصر به فرد: با برنامه سالیانه ExpressVPN 3 ماه رایگان دریافت کنید ، شامل 30 روز ضمانت برگشت پول ، بدون ریسک ، بدون سؤال.

نقد و بررسی: 10 بهترین گزینه FrostWire موجود در Android

کاربران FrostWire می توانند هرکدام از این مشتری های جایگزین BitTorrent را در فروشگاه Google Play پیدا کنند. بسیاری از این گزینه ها در ویندوز نیز موجود هستند و ممکن است در سایر سیستم عامل ها از جمله لینوکس ، مک و iOS نیز در دسترس باشند. (از آنچه ما آزمایش کرده ایم ، VPN مانند ExpressVPN از بارگیری های شما در بین همه آنها محافظت می کند ، اما برخی گزینه های دیگر ، مانند CyberGhost یا NordVPN همچنین می تواند محافظت ، سرعت و چند ویژگی منحصر به فرد را برای P2P فراهم کند.)

  فایروال NAT چیست و چگونه کار می کند؟

مربوط: بهترین گزینه های Grooveshark و LimeWire در سال 2023

BitTorrent

 • سیستم عامل های موجود: ویندوز ، مک ، اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.5
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 4 سپتامبر 2023 (در این زمان از نوشتن)
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و دارای آگهی پشتیبانی با گزینه 2.99 دلار بدون آگهی

با توجه به اینکه FrostWire و بسیاری از گزینه های دیگر آن کلیه مشتریان BitTorrent هستند ، جای تعجب ندارد که مشتری شخصی BitTorrent گزینه ای مناسب برای کاربران تورنت باشد. BitTorrent یک مشتری برای ویندوز ، مک و اندروید دارد و در بین کاربران فعلی از رتبه بالایی برخوردار است. بیشتر افرادی که از نسخه Android استفاده می کنند برای تشخیص نام و همچنین سادگی کلی برنامه به آن متوسل می شوند.

در وب سایت BitTorrent اطلاعات بیشتری کسب کنید.

شامل

 • سیستم عامل های موجود: اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.6
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 2 سپتامبر 2023 (در این زمان از نوشتن)
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و تبلیغاتی

شاید تنها نکته بد در مورد Flud این باشد که در طی این زمان از نوشتن بیش از یک سال به روز نشده است. به گفته این ، هنوز هم بسیار پرطرفدار و بسیار پر ارزش است. نسخه پشتیبانی شده تبلیغی وجود دارد که پشتیبانی بسیاری از کاربردهای مختلف تورنت از جمله μTP ، PeX و پشتیبانی پیوند آهنربا را فراهم می کند. این برنامه همچنین از پشتیبانی NAT-PMP ، DHT و UPnP برخوردار است. Flud یک وب سایت رسمی ندارد ، و شما هیچ اشاره ای به آن را در صفحه اصلی برنامه نویس پیدا نمی کنید. با این وجود یک وب سایت جداگانه برای کمک به ترجمه در جامعه راه اندازی شده است.

μTorrent

 • سیستم عامل های موجود: ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.5
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 4 سپتامبر 2023 (در این زمان از نوشتن)
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و دارای آگهی پشتیبانی با گزینه 3.99 دلار بدون آگهی

μTorrent متعلق به BitTorrent است ، بنابراین جای تعجب ندارد که همه چیز تا حدودی بین این برنامه و مشتری دیگر BitTorrent مشابه است. با این حال ، μTorrent چیز خاص خود است و اختلافاتی وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید. در حقیقت تفاوت های اساسی بین این دو وجود دارد که μTorrent به طور منظم نگهداری و به روز می شود ، و این واقعیت که نسخه لینوکس وجود دارد که برای BitTorrent وجود ندارد. BitTorrent در گذشته به طرز عجیبی معدنچیان سکه بیت کوین را در نرم افزار μTorrent خود قرار داده است ، اما هیچ معدنچی مشهور سکه ای در ابزار فعلی وجود ندارد.

در وب سایت μTorrent بیشتر بخوانید.

ووزه

 • سیستم عامل های موجود: ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.1
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 4 مارس 2016 (در این زمان از نوشتن)
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و دارای آگهی پشتیبانی با گزینه 3.99 دلار بدون آگهی

Vuze مدتی است که در آن قرار دارد و نماد قورباغه آن در این مرحله بسیار قابل تشخیص است. کاربران فعلی از سهولت استفاده و رابط کاربری آن لذت می برند ، در حالی که دارای مجموعه ای از ویژگی های نسبتاً استاندارد برای کاربران تورنت است. برخلاف برخی از گزینه ها ، Vuze همچنین از گزینه جستجوی اکتشافی و کشف تورنت و همچنین تنظیمات فقط Wi-Fi استفاده می کند که مانع از استفاده از آن می شود تا از داده های گرانبها تلفن همراه جلوگیری کند. شاید بزرگترین نکته منفی این برنامه این باشد که ، به عنوان نوشتن ، بیش از 2 سال به روز نشده است.

  نحوه تماشای SBS On Demand (خارج از استرالیا) با VPN

در وب سایت Vuze بیشتر بخوانید.

تورنت

 • سیستم عامل های موجود: اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.3
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 1 نوامبر 2023 (در این زمان از نوشتن)
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و تبلیغی با گزینه 1.99 دلار بدون آگهی

aTorrent با بیش از 10 میلیون بارگیری در اندروید یکی از گزینه های بسیار بارگیری در این لیست است. همچنین یکی از گزینه های موجود در لیست منحصر به فرد در Android است ، بنابراین نمی توانید از این برنامه در سایر سیستم عامل ها استفاده کنید. شما می توانید برای بیشتر نیازهای تورنت از aTorrent استفاده کنید. این برنامه همچنین بارگیری موازی ، بارگیری فقط از طریق وای فای را ارائه می دهد و از نیمی از پروتکل های پشتیبانی می کند.

توسعه دهنده خدمات روسی است ، اما می توانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت aTorrent با ترجمه بخوانید.

TorrDroid

 • سیستم عامل های موجود: اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.7
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 28 مارس 2023 (در این زمان از نوشتن)
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و تبلیغی با گزینه 1.99 دلار بدون آگهی

TorrDroid دقیقاً به نظر می رسد: یک برنامه torrent مخصوص اندروید. به همین ترتیب ، گزینه های دیگری برای استفاده از این برنامه در خارج از اندروید وجود ندارد. این رابط کاربری آن بسیار مطلوب و کاربر پسند است. این برنامه برای ساده سازی روند تا حد ممکن با یک عملکرد جستجو طراحی شده است. همچنین این برنامه برای باز کردن لینکهای .torrent و آهنربا طراحی شده است ، از بارگیری همزمان پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد قبل از اتمام بارگیری فیلم ها پخش کنند.

WeTorrent

 • سیستم عامل های موجود: اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.6
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 23 آگوست 2023 (در این زمان از نوشتن)
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و دارای آگهی پشتیبانی با گزینه 2.99 دلار بدون آگهی

WeTorrent توسط توسعه دهنده Tap.pm ارائه می شود ، که به طور عجیبی در کمک به سایر توسعه دهندگان برای کسب درآمد از برنامه های خود با بازی های داخلی تخصص دارد. برنامه WeTorrent احتمالاً یکی از UI جذاب ترین برنامه های تورنت را که می خواهید پیدا کنید ، دارد. خارج از آن ، در مقایسه با برخی از گزینه های دیگر موجود در لیست ، تا حدودی از نظر ویژگی محدود است ، اما به راحتی از فایل های آهنربا و .torrent پشتیبانی می کند. بزرگترین ویژگی که فاقد آن است ، یک جستجوی جستجو یا کشف برای تورنت ها است ، بنابراین کاربران برای بارگیری باید فایلهای تورنت خود را در جای دیگری تهیه کنند..

بارگیری تورنت

 • سیستم عامل های موجود: اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.0
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 28 آگوست 2023
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و تبلیغاتی

Torrent Downloader تقریباً به راحتی برنامه ای تهیه می شود. رابط کاربری کاملاً بی نقص است ، در حالی که این ویژگی ها از نوع آسیاب نیز هستند. شما می توانید تمام جنبه های بارگیری تورنت خود را کنترل کنید ، حتی به منظور ممنوعیت همسالان متصل و مشاهده فعالیت شبکه. مشابه WeTorrent و چند گزینه دیگر در لیست ، هیچ تابع جستجو برای لینکهای تورنت یا آهنربا وجود ندارد. Torrent Downloader شامل یک گزینه جستجوی محلی است ، اما باید لینک های تورنت خود را در جای دیگری پیدا کنید.

zetaTorrent

 • سیستم عامل های موجود: اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.5
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 28 ژوئیه 2023
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و دارای آگهی پشتیبانی شده با نسخه حرفه ای تبلیغی $ 2.99 که دارای ویژگی های اضافی است

zetaTorrent یکی از تنها گزینه های اطراف با یک مرورگر وب داخلی است که شامل چندین ویژگی منحصر به فرد دیگر است. zetaTorrent نه تنها می توانید لینک های .torrent و آهنربا را بارگیری کنید ، همچنین دارای یک مسدود کننده تبلیغات است. نسخه حرفه ای همچنین شامل تأیید اعتبار وب ، پشتیبانی از پروکسی و فیلتر IP است. این برنامه همچنین شامل یک فید RSS برای کمک به کشف تورنتهای جدید است. علاوه بر این ، zetaTorrent یک ویژگی انتقال فایل wifi را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد فایل ها را از یک مرورگر وب در رایانه شخصی خود بارگذاری یا بارگیری کنید..

  6 بهترین VPN برای تماشای شبکه USA (هم اکنون ایالات متحده آمریکا) بصورت آنلاین و از هر نقطه زندگی می کنند

CatTorrent

 • سیستم عامل های موجود: اندروید
 • امتیاز نسخه Android: 4.2
 • آخرین بروزرسانی نسخه Android: 31 ژانویه 2023
 • رایگان یا پرداخت شده در Android ؟: نسخه رایگان و تبلیغی با نسخه 1.99 دلار بدون آگهی

CatTorrent کمی گوهر پنهان در فروشگاه Google Play است. این فقط 100000 بارگیری دارد اما دارای رتبه بندی خوبی است و مجموعه خوبی از ویژگی های بارگیری در تورنت را دارد. این برنامه باریک است و تنها با چند ویژگی انتخابی برای بارگیری تورنت وجود دارد. CatTorrent شامل گزینه جستجو در تورنت از چند سایت تورنت انتخاب شده ، از پیوندهای آهنربا پشتیبانی می کند ، و می تواند فیلم های بارگیری شده را با استفاده از برنامه های خود پخش کند. این برنامه همچنین دارای یک ویژگی است که به شما امکان می دهد فقط هنگام شارژ تلفن ، torrent کنید تا به صرفه جویی در مصرف باتری کمک کنید.

اتفاقی که برای FrostWire افتاد?

در تاریخ 27 سپتامبر 2023 ، FrostWire وب سایت خود را بروزرسانی کرد تا اعلام کند تیم توسعه این شرکت قصد دارد فروشگاه های این پروژه را ببندد. در یک وبلاگ ارسال شده در سایت وردپرس خود ، این تیم توضیح داد که دلیل اصلی تصمیم آنها این است که گوگل برنامه خود را از فروشگاه Google Play حذف کرده است.

“از تاریخ 18 سپتامبر 2023 ، برنامه Android FrostWire به دلیل درخواست حذف DMCA از Google Play حذف شده است.”

طبق گفته FrostWire ، درخواست DMCA مطالب دارای حق چاپ را نشان می داد که شاکی اظهار داشت در برنامه FrostWire بارگذاری شده است. FrostWire با Google پاسخ داد كه این امر از نظر فنی غیرممكن است ، زیرا برنامه FrostWire نمی تواند میزبان محتوا باشد. با این حال ، گوگل در امتناع خود برای بازگرداندن FrostWire به فروشگاه Google Play محکم ایستاد.

تصمیم FrostWire برای پایان دادن به توسعه به این دلیل بود که تیم برنامه به برنامه فروشگاه Play اعتماد دارد. طبق گفته FrostWire ، 80 درصد از کاربران آن اکنون در اندروید قرار دارند و این کار ادامه کار و توسعه مناسب را برای تیم غیرممکن است بدون اینکه جریان درآمد از طریق Google Play موجود باشد..

این تیم خاطرنشان كردند كه انحصار فروشگاهی متمركز كه اخیراً ایجاد شده است و گوگل و اپل ایجاد می كنند ، در صورت حذف برنامه ، ادامه كار به طور ناممكن را غیرممكن می كند.

این تیم کد برنامه را برای سایر برنامه نویسان که مایل به تهیه نرم افزار هستند و در ادامه به تدریج آن را توسعه داده است ، در دسترس قرار داد.

از آن زمان ، با این حال ، FrostWire دوباره آنلاین شد و به نظر می رسد برنامه آن به فروشگاه Google Play بازگردانده شده است. به نظر نمی رسد FrostWire در مورد بازگشت آن از طریق رسانه های اجتماعی یا وبلاگ وب سایت خود اظهار نظری داشته باشد ، بنابراین ممکن است بازگشت آن پس از حل مشکلات خود با Google اتفاق افتاده باشد. به نظر می رسد اکنون این سرویس تمرکز سنگینی روی موسیقی رایگان به پخش از هنرمندان موسیقی دارد که موسیقی خود را بدون هیچ هزینه ای در دسترس قرار داده اند.

FrostWire خودش یک چنگال از ابزار محبوب LimeWire است و بیش از یک دهه در دسترس کاربران تورنت بود. کسانی که می خواهند آخرین نسخه FrostWire را برای سیستمهای Android ، Windows ، Mac ، Ubuntu ، Linux یا Java7 / Java8 بارگیری کنند می توانند آن را در وب سایت FrostWire پیدا کنند.

About the author