Game of Thrones Season 8 ممکن است باعث افزایش بدافزار و فیشینگ شود

Game of Thrones فصل 8 بدافزار

شب طولانی انتظار برای فصل آخر HBO بازی تاج و تخت تقریباً برای طرفداران این نمایش تمام شده است HBO (قدری به طرز حیرت انگیزی) جدیدترین تریلر خود را در طول سوپر باول LIII رها کرد ، به طور غیرقابل جبران دو جهان از آبجو Budweiser و Seven Kingdoms را مخلوط کرد. خوشبختانه ، این تریلر با غرق شدن درخشان Bud Light در شعله های اژدها به پایان رسید ، اما نسخه بعدی فصل 8 ما را به دوچرخه سواری بازمی گرداند تا به مسئله دیگری برسیم که در صنعت به اندازه یک نفس اژدها آتشین است: جریان دزدی دریایی.

دزدی دریایی بازی Thrones در افق

HBO بازی تاج و تخت سریال یکی از دزدگیرترین برنامه های تلویزیونی دهه گذشته است. با توجه به TorrentFreak, بازی تاج و تخت نه تنها پرمخاطب ترین برنامه تلویزیونی سال 2017 ، بلکه این عنوان را نیز برگزار کرد 6 سال پشت سر هم. اگر میزان محبوبیت یک برنامه تلویزیونی را با تعداد افراد دزدی از آن نشان داد ، پس از آن بازی تاج و تخت اگر نه ، ممکن است یکی از محبوب ترین برنامه های تلویزیونی در مدت زمان طولانی باشد.

علاوه بر این ، یک مطالعه جدید از آزمایشگاه کسپرسکی نشان می دهد که مجرمان سایبری از برنامه های محبوب تلویزیونی ، به ویژه Game of Thrones استفاده کرده اند تا بتوانند بدافزارها را برای کاربران تورنت مظنون تر توزیع کنند. به طور خاص ، آزمایشگاه کسپرسکی دریافت که اولین و آخرین قسمت از فصلها برای انتقال بدافزار ترجیح داده می شوند.

بر اساس تاریخ گذشته ، یک دلیل خوب وجود دارد که باور کنید نمایش سریال HBO بار دیگر بارگیری مورد علاقه دزدان دریایی دیجیتال خواهد بود. همچنین دلیل خوبی وجود دارد که باور کنیم قسمت اول احتمالاً در همان روز آغاز فصل در دسترس خواهد بود و مانند فصل 7 ، احتمالاً بیشتر از طریق کانال رسمی HBO از طریق دزدی دریایی مشاهده می شود..

علاوه بر این ، داده های نظرسنجی جمع آوری شده توسط Comparitech نشان می دهد که بسیاری از بینندگان تلویزیون مخالف دزدان دریایی در نمایش های مورد علاقه خود نیستند. تقریبا 40 درصد از بینندگان تلویزیون آمریکا و بیش از 30 درصد از تماشاگران تلویزیون انگلستان هر دو اظهار داشتند که مایلند یک هفته قبل از پخش رسمی تلویزیون از برنامه های مورد علاقه خود دزدی دریایی کنند:

بازی دزدی دریایی

Game of Thrones Season 7 با حضور بیش از 10 میلیون بیننده تنظیم شد اما در نهایت ده ها میلیون بار بار دیگر به سرقت رفت. دلیل کمی وجود دارد که اعتقاد داشته باشید فصل 8 متفاوت خواهد بود ، به ویژه با توجه به اینکه بسیاری از تماشاگران تلویزیون بیش از خوشحال از دانلود تورنتهای غیرقانونی نمایش هستند.

اگرچه آزمایشگاه های کسپرسکی به دلیل گزینه های بیشتر برای پخش غیرقانونی از منابع جایگزین ، مانند سایت های میزبانی پرونده ، تورنت در تلویزیون را کاهش داد ، اما احتمالاً بارگیری غیرقانونی تورنت برای Game of Thrones در فصل 8 نسبت به فصلهای قبل نمایش وجود دارد..

پرش بسیار زیاد در جریان دزدان دریایی برای بازی تاج و تخت با این حال ممکن است بهای برخی از دزدان دریایی با هزینه ای همراه باشد. ضرورت بارگیری یا پخش این سریال از طریق کانال های غیررسمی ممکن است برخی از افراد را به سمت وب سایت های دزدی دریایی که با نرم افزارهای مخرب سرقت شده اند سوق دهد. علاوه بر این ، برخی از سایت های تورنت ممکن است تلاش های مخربی را برای گرفتن کاربران برای بارگیری نرم افزارهای مخرب در کنار فایلهای ویدیویی انجام دهند بازی تاج و تخت, در حالی که بسیاری از تورنتهای Game of Thrones ممکن است پرونده های جعلی باشند که به عنوان میزبان بدافزار در نظر گرفته شده اند.

این احتمال نیز وجود دارد که HBO سعی کند با استفاده از آنچه به عنوان مسمومیت تورنت شناخته می شود ، به اشتراک گذاری غیرقانونی پرونده بپردازد ، کاری که این شرکت در گذشته با نمایش تلویزیونی خود دست به کار شد. روم.

تهدیدات بدافزار و فیشینگ برای "Game of Thrones"

همانطور که شرکت امنیت اینترنتی Opswat متذکر شد ، بارگیری کامل پرونده های ویدیویی (مانند تورنت) می تواند خطرآفرینی کند. فایل های ویدیویی ، از جمله MPEG-4 ، AVI و WMV ، با وجود تصور غلط رایج که نمی توانند با کد مخرب تزریق شوند. شاید راحت تر ، مجرمان سایبری بتوانند با جابجایی برنامه های مخرب به عنوان فایلهای ویدئویی ، "طعمه و سوئیچ" مشابه با مسمومیت تورنت انجام دهند..

علاوه بر این ، دزدان دریایی ناشناس و افراد جدید برای دزدان دریایی ممکن است اتفاقاً پرونده های آلوده .rar را بارگیری کنند ، به اعتقاد داشتن این پرونده های بسته بندی شده ضروری هستند. آسیب پذیری اخیراً در WinRAR کشف شده است ، به این معنی که هرگونه بازی دزد دریایی Game of Thrones که بارگیری می شود. نسخه های Rar نمایش ممکن است در معرض حملات بدافزارهای بدافزار باشد.

تهدید بزرگتر برای هر کسی که سعی در دزدان دریایی داشته باشد بازی تاج و تخت با این حال ، فصل 8 ، تلاش برای فیشینگ در وب سایتهایی است که دارای پخش جریانی غیرقانونی هستند ، یا از طریق تبلیغات مخرب قرار داده شده در چنین سایت هایی.

براساس گزارش شفافیت Google ، سایتهای وب سایت فیشینگ اکنون بسیار بیشتر از وب سایت های بدافزار هستند. شکاف از سال 2016 بدون هیچ نشانه ای از توقف رشد کرده است. برای برجسته کردن این تفاوت ، سرویس جستجوی ایمن Google بیش از 1.3 میلیون وب سایت "خطرناک" در 27 ژانویه 2019 را در نظر گرفت. از این تعداد ، بیش از 1.2 میلیون سایت فیشینگ در مقابل 60،000 سایت بدافزار بودند.

گزارش شفافیت Googleمنبع: گزارش شفافیت Google

مشکل وب سایت های تورنت و سایر وب سایت های دزدان دریایی این است که آنها مکانی مناسب برای بازیگران بد برای ارائه کالاهای خود هستند.

برای مثال پرونده Kickass Torrents را در نظر بگیرید. در سال 2015 ، Google Chrome و Firefox به دلیل پیوندهای فیشینگ ارسال شده توسط یک عضو انجمن ، تورنت را به عنوان یک سایت فیشینگ پرچم گذاری کردند. اکثر سایت های تورنت برای محافظت از دسترسی اعضای انجمن در پیوندهای فیشینگ - یا حتی بدافزار - در تالارهای سایت ، اقدامات حفاظتی کمی دارند..

و همچنین اقدامات محدودی برای جلوگیری از کاشت پرونده های مخرب از طریق شبکه های تورنت در دست نیست. اکثر فهرست های تورنت مانند The Pirate Bay ، YTS.AM ، 1337X و RARBG دارای سیستم های مختلفی هستند که به آنها امکان حذف پرونده های بالقوه مخرب را می دهد. با این وجود ، یک مطالعه (به ویژه در دامنه محدود) در سال 2018 نشان داد که حدود 20 درصد از پرونده های BitTorrent دارای بدافزار هستند ، حداقل در رابطه با نرم افزار و برنامه های ارائه شده از طریق شبکه P2P.

با توجه به اینکه بسیاری از این سایتها به صورت رایگان کار می کنند ، کاربران همچنین خطر خدمت به بدافزار استخراج سکه توسط صاحبان سایت را دارند (همانطور که در سایت تورنت محبوب The Pirate Bay رخ داده است) یا بدافزارهایی که از طریق تبلیغات درون صفحه شخص ثالث سرو می شوند..

عکس های فوری بدافزار

پیش بینی اینکه با یک نوع تورنت بدافزار و کاربران سایت غیرمجاز ممکن است یک بار با آنها روبرو شوند دشوار است بازی تاج و تخت فصل 8 راه اندازی می شود. با این حال ، بدافزار در بسیاری از محبوب ترین سایت های تورنت موجود است. به عنوان مثال ، نرم افزارهای اسکن بدافزار مانند Sucuri و Cobweb نتایج زیر را به دست آورد:

 • YTS.am توسط McAfee در لیست سیاه قرار دارد و حاوی کد مخرب مبتنی بر Javascript است
 • Rutor.info حاوی بدافزار است
 • Pirate Bay در لیست سیاه توسط Phish Tank قرار دارد
 • Torrentz2 توسط Phish Tank در لیست سیاه قرار دارد
 • TorrentFunk در لیست سیاه توسط مک آفی قرار دارد
 • Rutracker زمینه ورود به سیستم برای رمزهای عبور رمزگذاری نشده دارد

بازی ساکن سایت sucuri بازی تاج و تخت فصل 8 بدافزار

اینها نتایج حاصل از اسکنهای خارجی با استفاده از ابزارهای شخص ثالث است ، اما نتایج به طور چشمگیری متفاوت است. فقط اسکن های داخلی در چنین وب سایت هایی می توانند وضعیت تهدید کامل خود را نشان دهند. بیشتر سایتهای فهرست بندی دیجیتال دزدان دریایی احتمالاً از آنها برای به دست آوردن استفاده می کنند بازی تاج و تخت فصل 8 با پروتکل امن تر HTTPS کار می کند ، و اضافه کردن یک لایه محافظت. با این حال ، شبکه BitTorrent ، به طور کلی ، نمی تواند کاربران را از پرونده های مخرب محافظت کند ، در حالی که هنوز هم برای صاحبان سایت تورنت امکان پذیر است که فایل های مخرب را وارد کنند یا برای تبلیغات شخص ثالث بتوانند بدافزار را در این سایت ها حمل کنند.

بیش از حد در بازی دزدی دریایی

درک آسان دزدان دریایی دیجیتالی بسیار خطرناک در مورد خطرات ناشی از استفاده از وب سایت های غیرقانونی آسان است. با این حال ، بیش از حد اطمینان می تواند نقشی داشته باشد ، به خصوص وقتی در مورد انواع خاصی از کاربران وب وجود دارد.

به ویژه ، افرادی که از سیستم عامل های لینوکس و MacOS استفاده می کنند معتقدند که در برابر بدافزارها مصون هستند. اگرچه درست است که هر دو سیستم عامل درصد آلودگی درصدی کمتری دارند ، اما مصون نیستند. برای کاربران هر دو سیستم عامل ، نصب جعلی یک تهدید اساسی است. نصب برای فایلهای ویدیویی تورنت کاملاً غیر ضروری است ، اما ممکن است مجرمان سایبری بتوانند فایلهای نصب را در کنار بازی تاج و تخت پرونده ویدیویی اکثر فهرستهای تورنت احتمالاً پرچم گذاری کرده و اینها را حذف می کنند ، اما نه همه.

همچنین ممکن است کاربران ویندوز به دلیل اعتماد به نفس بیش از حد و اعتماد به نفس در شبکه های تورنت و در سایت های فهرست بندی در معرض بدافزار قرار بگیرند. نمونه های ذکر شده قبلی از بدافزارها و فیشینگ که از طریق The Pirate Bay و Kickass Torrents ارائه شده است ، تأکید می کند که چرا یک تمایل کلی به این سایتها ضروری است.

علاوه بر این ، زمین تب دار اطراف آن بازی تاج و تخت احتمالاً فصل 8 منجر به عجله بارگیری ، تماشای و بحث درباره قسمت های هر فصل خواهد شد. با توجه به تمایل شدید بسیاری که باید از باران اسپویلرها در رسانه های اجتماعی اجتناب کنند ، به احتمال زیاد برخی از اقدامات پیشگیرانه لازم در هنگام استفاده از چنین وب سایت ها و شبکه های به اشتراک گذاری فایل را رعایت نمی کنند.

برخی از محافظت در برابر نرم افزارهای مخرب و فیشینگ

تورنت و پخش ویدیو فعالیت های غیرقانونی نیستند که به درستی انجام شوند. بسیاری از سایت های فهرست بندی تورنت دارای نرم افزار رایگان قانونی یا فیلم ها و نمایش های تلویزیونی هستند که به عنوان "حوزه عمومی" ذکر شده اند (مانند کپی رایت منقضی شده یا هیچ حق چاپ). افرادی که تصمیم می گیرند از چنین سایت هایی برای مقاصد قانونی استفاده کنند ، می توانند خود را در برابر بدافزارها و فیشینگ از طریق ابزارهای مختلف از جمله محافظت کنند:

 • اسکنرهای آنتی ویروس در زمان واقعی از شرکت های معتبر امنیتی مانند نورتون ، مک آفی ، Bitdefender ، VIPRE ، پاندا و دیگران
 • Adblockers ، برای کمک به فیلتر کردن آگهی های مخرب شخص ثالث که در سایت های نمایه سازی ارائه می شود
 • نرم افزار VPN ، برای ناشناس کردن اتصالات و هویت هنگام استفاده از خدمات P2P مانند BitTorrent

در نهایت ، با این وجود ، همیشه هنگام استفاده از هر سایت تورنت که قهرمان دزدی دریایی دیجیتال شود ، یا هنگام اتصال و بارگیری فایل ها از شبکه های P2P ، همیشه خطر وجود دارد. اکثر آنها سابقه خدمت به بدافزارها را دارند ، به خصوص برای پرونده های سرقت شده.

گزینه های دیگر برای torrent "بازی تاج و تخت"

دزدی دریایی دیجیتال به دلایل مختلفی اتفاق می افتد. برخی به آن متوسل می شوند زیرا محتوا در جایی که زندگی می کنند در دسترس نیست. دیگران ، زیرا آنها نمی توانند دسترسی به منابع جریان ارائه شده توسط ارائه دهنده محتوا را داشته باشند. همچنین کسانی در صحنه دزدان دریایی هستند که براساس آنچه معتقدند مبانی اخلاقی در برابر مفهوم کپی رایت است ، ایستاده اند.

با توجه به تقریباً نیمی از کاربران اینترنت 18 تا 34 ساله (ترکیبی از Millennials و Generation Z) اظهار داشتند که در گذشته در یک برنامه تلویزیونی دزدی دریایی کرده اید ، دلیل خوبی وجود دارد که باور داشته باشید بسیاری از آنها حداقل حداقل دزدان دریایی را برای فصل آینده بازی تاج و تخت فکر می کنند..

بازی دزدی دریایی

با این وجود, بازی تاج و تخت یک ویژگی HBO است ، و HBO هر انگیزه ای دارد که نه تنها از این راه درآمدزایی کند بلکه امکان دسترسی آسان به این نمایش را بدون امکان تیراندازی در پای خود فراهم کند..

به این ترتیب ، مصرف کنندگان که می خواهند خود را حفظ کنند بازی تاج و تخت تماشای صفحه فوق می تواند از برخی از روش های زیر استفاده کند:

اکنون HBO

HBO Now سرویس پخش مستقل HBO است. به طور معمول 14.99 دلار در هر ماه ، HBO همچنین یک آزمایش 7 روزه رایگان را برای این سرویس ارائه می دهد.

خدمات قانونی تلویزیون اینترنتی

چندین سرویس تلویزیون اینترنتی اتصال سیم کشی اکنون HBO را به عنوان کانال افزودنی با خدمات اشتراک خود حمل می کنند. می توانید با یک آزمایش رایگان HBO را به این سرویس ها اضافه کنید. خدماتی که HBO را به عنوان کانال الحاقی حمل می کنند شامل موارد زیر است:

 • تلویزیون زنجیر
 • هولو با تلویزیون زنده
 • AT&T WatchTV
 • PlayStation Vue
 • DirecTV Now (شامل در بسته اصلی)
 • کانال های ویدیویی Prime Prime

اگر از آزمایشات رایگان مختلف بهره می برید ، می توانید کل بازی Game of Thrones فصل 8 را بصورت آنلاین و با استفاده از پخش کننده های رسمی تماشا کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + = 10

Adblock
detector