نحوه حذف دائمی سابقه حساب Google شما

google (2)
حذف سابقه Google شما بیشتر از آن است که فقط به صورت دوره ای تاریخچه مرورگر خود را پاک کنید. دانستن چگونگی مدیریت حساب Google خود ، حریم شخصی شما را بهینه می کند ، در حالی که شما را از این که در موقعیت های شرم آور قرار نگیرید ، به عنوان مثال وقتی رئیس شما متوجه می شود به جای اینکه بینی خود را خراب کنید ، قلعه های گربه صورتی را خریداری کرده اید..

سابقه وب و برنامه های Google در تمام سالهای برگشت به سال 2005 همه برگه ها را نگه می دارد. آیا به یاد دارید که چه کاری انجام داده اید (و جستجو می کنید) بیش از یک دهه قبل؟ احتمالاً اینطور نیست و اگر برخی از این جستجوها را انجام دهید ممکن است ارزشمند باشد. اگر طرف احساساتی دارید و می خواهید از تاریخچه جستجوی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید ، Google به شما امکان می دهد تمام جستجوهای گذشته خود را فقط در مواردی که نمی خواهید همه حقایق چاک نوریس را که در آن روز دوست داشتید از دست دهید ، بارگیری کنید.

فعالیت Google را از کجا مدیریت می کنم?

هنگام ورود به Google ، در تنظیمات حریم خصوصی حساب خود به فعالیت من بروید. در اینجا می توانید تمام فعالیت های آنلاین خود را مانند فیلم هایی که تماشا کرده اید و وب سایت هایی که بازدید کرده اید مشاهده و کنترل کنید. هر زمان که از خدمات و محصولات اصلی Google از جمله Chrome ، YouTube و Search استفاده می کنید ، این "فعالیت" در حساب شما ذخیره می شود. صرفه جویی در عادات و تنظیمات شما به Google کمک می کند تجربه بهتر و سریع تری داشته باشد.

در صفحه فعالیت من ، همه فعالیت ها به ترتیب زمانی ذکر شده اند و معمولاً به صورت جداگانه فهرست می شوند ، اما بعضی اوقات می توانند به صورت پیش فرض در گروه های مشابه "بهم پیوسته" ظاهر شوند. به خاطر داشته باشید که Google می تواند فقط هنگام ورود به حساب Google خود ، فعالیتهای خود را ذخیره کنید.
کنترل فعالیت های Google

می توانید تنظیم کنید که کدام فعالیت ها از طریق Controls Activity کنترل می شوند. توجه: وقتی این مورد را برای خودمان آزمایش کردیم ، به محض خروج از صفحه ، تنظیمات ذخیره نشده و دوباره به کار خود بازگردند.. برای سؤال از این رفتار با Google تماس گرفته ایم.

بیایید فعال شویم!

google فعالیت من

حذف فعالیت شما ، و شخصی سازی کنترل فعالیتهای شما ، بنابراین Google دیگر فعالیتهای خاص آینده (یا هر) دیگری را ذخیره نمی کند ، اولین قدم برای حذف دائمی تاریخچه Google شما است. روش های مختلفی برای این کار وجود دارد ، از جمله حذف موارد به صورت جداگانه ، حذف فعالیت مرتبط ، حذف فعالیت از طریق جستجو و ویژگی ها ، حذف فعالیت ها به صورت روز یا / یا زمان ، یا می توانید همه موارد را در فعالیت خود حذف کنید..

موارد جداگانه را حذف کنید

حذف فردی بسیار محبوب است. به سادگی به صفحه فعالیت من بروید ، مورد را پیدا یا جستجو کنید و بر روی بیشتر - حذف کلیک کنید. از شما خواسته می شود این حذف را تأیید کنید.

فعالیتهای مرتبط را حذف کنید

اگر می خواهید "بسته های بسته" را حذف کنید ، وارد صفحه فعالیت من شوید و بسته نرم افزاری را شناسایی کنید. می توانید با جستجو در موارد بیشتر - نمای بسته نرم افزاری یا جستجوی بسته های روزانه ، آنها را پیدا کنید. گزینه های جستجو و فیلتر همچنین می توانند در جستجوی بسته های سخت به شما کمک کنند. بر روی بیشتر کلیک کنید - حذف کنید و حذف را تأیید کنید.

حذف از طریق جستجو و فیلترها

در صفحه فعالیت من ، روی "Filter by date" کلیک کنید & محصول "برای دسترسی به جستجو بر اساس شرایط یا یک محدوده خاص تاریخ. از شما خواسته می شود که محصولات Google را برای جستجو انتخاب کنید. سپس می توانید قبل از تأیید حذف ، روی مواردی برای حذف کلیک کنید یا همه آنها را با کلیک بر روی "حذف نتایج" کلیک کنید.

همه فعالیت های Google را حذف کنید

فعالیت حذف شده توسط google

به دنبال یک تخته سنگ پاک هستید؟ قبل از انتخاب "تمام زمان" ، بر روی "حذف فعالیت" مراجعه کنید و سپس روی "حذف فعالیت" کلیک کنید. تأیید را بر روی "حذف" کلیک کنید ، و تمیز می شوید!

سایر فعالیت های Google را حذف کنید

فعالیت دیگر Google

سابقه موقعیت مکانی ، اطلاعات دستگاه ، جستجوی صدا Google Play و بازخورد "علاقه مند نیست" همه می توان از این برگه در نوار کناری سمت چپ صفحه فعالیت من یافت و حذف شد. همچنین در اینجا می توانید سابقه جستجوی خود را بارگیری کنید.

حذف سابقه Google از تلفن Android

از سال 2015 ، آمریکایی های شمالی تقریباً در مورد همه کارهایی که آنلاین انجام می دهند ، بیش از دسک تاپ از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند. اگر می خواهید تلفن خود را تمیز نگه دارید و جستجوهای Google را از دستگاه Android خود پاک کنید ، شانس دارید. یکی از محبوب ترین برنامه ها History Eraser - Privacy Clean است که در Google Play موجود است. این برنامه است که تاریخچه برنامه را با یک ضربه تند تند پاک می کند. برای استفاده از آن نیازی به مجوز مدیر / ریشه ندارید ، سریع و آسان است ، و این یک راه عالی برای به روزرسانی از حریم شخصی شما و ذخیره کردن آن است. در عرض چند ثانیه ، به شما کمک می کند تاریخچه مرورگر ، گزارش های مکالمه ، پیام های متنی ، تاریخچه جستجوی بازار ، جستجوی Google و نقشه نقشه ، تاریخچه جستجوی Gmail ، سابقه جستجوی YouTube ، پرونده های حافظه نهان برنامه ، سابقه بارگیری و موارد دیگر را پاک کنید..

با 4.6 از 5 امتیاز کاربران ، این یک انتخاب محبوب است ، اما بسیاری از کاربران توجه دارند که تبلیغات پاپ آپ آزار دهنده است. با این حال ، برای یک برنامه رایگان ، بیشتر کاربران فکر می کنند دلخوری ارزش آن را دارد. اگر ترجیح می دهید بدون تبلیغات بروید ، نسخه حرفه ای را فقط با قیمت 1.99 دلار بارگیری کنید.

حالا چه?

تاریخ پاک کن ss

حذف دائمی وب ، برنامه و سابقه مرور Google شما می تواند حریم شخصی شما را افزایش دهد اما با اشکالاتی همراه است. این تنظیمات به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر هدفمند کردن تبلیغات شما ، بر اساس جستجوها ، پس اندازها و تنظیمات برگزیده شما ، بهترین تجربه کاربری را به شما ارائه می دهند. اگر بیش از سایرین به یک وب سایت مراجعه کنید ، Google به عنوان مثال وب سایت پیشنهادی را برای جستجوهای بعدی قبل از همه دیگران ارائه می دهد ، اما فقط اگر Google مجاز به یادآوری تاریخچه جستجوی شما باشد.

پس از حذف سابقه و یا غیرفعال کردن سابقه ، نتایج جستجوی گسترده تری خواهید یافت. وب سایت های مورد علاقه شما ممکن است دیگر در بالای نتایج جستجوی Google یا حتی در صفحه اول ظاهر نشوند. بعلاوه ، حذف یا غیرفعال کردن تاریخچه شما را از نظر Google "نامرئی" نمی کند. اگر حساب Google مانند Gmail را نگه دارید ، این دو برابر می شود. نمی توانید کاملاً از شبکه خارج شوید و هنوز از Google استفاده کنید ، اما شما می توان با نظارت و مدیریت مرکز فعالیت Google Google خود ، بیشتر از حفظ حریم شخصی خود بمانید.

"Google" توسط Neon Tammy تحت مجوز CC BY-SA مجاز است

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 8

Adblock
detector