Green VPN خاموش است ، این گزینه ها را امتحان کنید

اطلاعیه بسته شدن greenvpnGreen VPN ، یک سرویس VPN مستقر در چین که عمدتا توسط کاربران بومی چینی برای دور زدن فایروال بزرگ به کار گرفته می شود ، خاموش شده است. این ارائه دهنده در بین شهروندان چینی محبوب بود ، اما نتوانست مقررات دولت را رعایت کند و بنا بر بیانیه شرکت ، دستور داد که فروشگاه را از اول ژوئیه بسته کنند..

این تعطیلات در پی اعلامیه مقرراتی در اوایل سال جاری توسط مقامات چینی صادر شده است. وزارت صنعت و فناوری اطلاعات در ماه ژانویه اعلام كرد كه در برنامه ای كه تا آوریل سال 2018 ادامه یابد ، VPN و سایر خدمات اینترنتی و كابلئی كه بدون تأیید دولت فعالیت می كنند ، سرکوب می شود. سیستم سانسور اینترنت ، معروف به فایروال بزرگ ، که وب سایت های خارجی ، برنامه ها ، رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری را از جمله موارد دیگر مسدود می کند.

این اعلامیه در ژانویه بسیاری از کاربران VPN را در چین نگران کرد زیرا بسیاری از مردم به این معنی بودند که استفاده از VPN در عمده فروشی این کشور غیرقانونی است. با این حال ، این نتیجه احساسات گرایی رسانه ای و گزارش دهی ضعیف بود. استفاده از VPN در چین غیرقانونی نیست و کاربران در چین می توانند به سادگی به سرویس دیگری تغییر دهند. Green VPN به دلیل اینکه در چین مستقر است به احتمال زیاد بسته شد ، در حالی که بیشتر دیگران سرورهایی در خارج از کشور گنجانیده شده و میزبان هستند..

بیشتر شرکتهای معتبر VPN در خاک چین فعالیت نمی کنند. کاربران می توانند به سادگی از چین متصل شوند تا به سرورهای خود که در کشورهای دیگر واقع هستند ، دسترسی پیدا کنند. بنابراین ، مقررات چین در مورد آنها اعمال نمی شود.

در اینجا چند VPN وجود دارد که به شما توصیه می کنیم همین حالا می توانید در چین برای دور زدن فایروال عالی استفاده کنید:

  • ExpressVPN (49٪ تخفیف در برنامه 12 ماهه)
  • NordVPN
  • StrongVPN
  • VyprVPN

می توانید اطلاعات مربوط به همه این موارد را در لیست بهترین VPN های چین برای ما بیابید ، این شامل برخی از VPN هایی است که نباید از آنها در چین استفاده کنید و سایر اطلاعات مفید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − = 58

Adblock
detector