بهترین گزینه های Grooveshark و Limewire در سال 2020

هدفون

Limewire در سال 2010 تعطیل شد ، و از آن زمان تا کنون حضور آن به شدت مورد پسند موسیقی قرار گرفته است. پس از یک درگیری طولانی در دادگاه ، سرویس غیرمتمرکز اشتراک موسیقی به زودی بازگردانی نخواهد کرد. اکنون راه پیشینیان خود کازا ، مورفئوس و ناپستر اصلی پیش رفته است.

به همین ترتیب ، Grooveshark نیز پس از اجازه دادن به کاربران بارگذاری موسیقی دارای حق چاپ ، تحت نظارت قانونی قرار گرفت. با وجود تعداد معدود کلون و تلاش برای احیای تحت نام های مختلف ، این سرویس نتوانست دوباره زنده شود. در حال حاضر Beats Music نیز نقص است ، اما به دلایل تجاری و نه از موارد قانونی.

خوشبختانه ، گزینه های قانونی زیادی برای Grooveshark و Limewire وجود دارد که می توانید موسیقی را به صورت رایگان یا ارزان بخرید. ما لیستی از 13 بهترین گزینه رایگان پخش موسیقی رایگان در سال 2017 را انتخاب کردیم.

بسیاری از این سایت ها و برنامه ها از نظر جغرافیایی قفل شده اند ، به این معنی که سرویس به عنوان یک کل یا آهنگهای خاص و هنرمندان موجود در کاتالوگ های آنها فقط از داخل یک کشور یا کشورهای خاص قابل دسترسی هستند ، در این صورت به VPN احتیاج خواهید داشت. در صورت وجود چنین محدودیتی ، در توضیحات زیر ذکر کردیم.

Spotify

مشخص کردن
ممکن است Spotify محبوب ترین سرویس موسیقی پخش آنلاین آنلاین در جهان باشد. این تبلیغات رایگان است و کاربران دسک تاپ می توانند به هر آهنگ یا هنرمندی که انتخاب کرده اند گوش دهند. کاربران تلفن همراه می توانند از برنامه Spotify استفاده کنند ، اما فقط می توانند به لیست پخش در مورد تغییر دادن گوش دهند. نسخه پرداخت شده تبلیغات را حذف می کند ، بارگیری های محلی را امکان پذیر می کند ، کیفیت صدا را بهبود می بخشد و به کاربران تلفن همراه اجازه می دهد آهنگ ها و هنرمندان خاصی را انتخاب کنند.

در حالی که Spotify در اکثر کشورها موجود است ، همه موسیقی های آن از این قاعده پیروی نمی کنند. آهنگ ها و هنرمندان خاصی مطابق توافق نامه های صدور مجوز محتوا به مناطق خاصی محدود می شوند. اگر به خارج از کشور سفر می کنید که در آن حساب خود را ثبت کرده اید ، Spotify فقط به شما امکان می دهد 14 روز قبل از اجبار تغییر کشور خود و استفاده از حساب خود همچنان به استفاده از حساب خود ادامه دهید ، و از این طریق به چه موسیقی دسترسی دارید.

کاربران VPN می توانند به راحتی با اتصال به یک سرور در کشور خود قبل از شروع برنامه ، این محدودیت را کاهش دهند. دیگر نیازی به ادامه VPN پس از مرحله ورود نیست.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای Spotify

پاندورا

پاندورا
سرویس رادیویی اینترنتی Pandora اکنون مدت مدیدی است که در آنجا بوده است. بر خلاف موتورهای توصیه رقبا که فقط لیست های پخش شنوندگان مشابه را برای یافتن پیشنهادات موسیقی مقایسه می کنند ، پاندورا بر روی پروژه ژنوم موسیقی ساخته شده است. تیم پاندورا در واقع موسیقی را بر اساس طیف وسیعی از متغیرها طبقه بندی می کنند تا یاد بگیرند و دریابند که چه موسیقی از آن لذت می برد. کاربران رایگان تبلیغات دریافت می کنند و محدودیت های مختلفی دارند: شش جست و خیز در ساعت و 72 پرش 24 ساعته. کاربران تلفن همراه می توانند حداکثر 40 ساعت در هر ماه گوش دهند.

پاندورا فقط به طور رسمی در ایالات متحده موجود است. این کار قبلاً به کاربران نیاز داشت تا برای ثبت نام کد پستی ایالات متحده را وارد کنند ، اما اکنون مکان را مطابق با آدرس IP دستگاه تعیین می کند. کاربران VPN می توانند قبل از بارگیری وب سایت یا راه اندازی برنامه ، به راحتی با اتصال به سرور در ایالات متحده ، یک آدرس IP آمریکایی دریافت کنند.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای پاندورا

Soundcloud

صدا صدا
Soundcloud یک بستر محبوب برای آپلود کننده ها و پخش کننده های مختلف صدا است. گوش دادن به غیر از تبلیغات گاه به گاه واقعاً محدودیتی ندارد. در حالی که می توانید موسیقی محبوب را در Soundcloud بیابید ، معمولاً به دلیل دلایل کپی رایت مدت زمان طولانی طول نمی کشد. با این وجود ، این یک بستر محبوب محبوب برای ارتباط برقرار کردن هنرمندان با ارسال ریمیکس ، نسخه ی نمایشی و آهنگ های اختصاصی است. ضرر و زیان در حال افزایش برای این شرکت منجر به اخراج زیاد کارکنان شده و آینده Soundcloud را زیر سوال می برد ، اما این شرکت در حال دیدن بودجه جدید است و به طرفداران اطمینان می دهد که اینجا بمانند..

بارگذاران توسط عوامل مختلفی از جمله تعداد آهنگ ، طول آهنگ و اندازه پرونده محدود می شوند. اشتراک حق بیمه این محدودیتهای آپلود را حذف یا گسترش می دهد و امکان بارگیری محلی را فراهم می کند.

ماشین هیپ

هیپم
انتخاب ویرایشگر! Hype Machine یک بستر کشف موسیقی است که آهنگهای جدید از وبلاگهای موسیقی را در سراسر اینترنت جمع می کند. این سرویس تا حدودی اصلاح شده است و به کاربران اجازه می دهد تا سه لیست پخش از آهنگ های مورد علاقه خود ایجاد کنند. در حالی که برخی از محبوب ترین موسیقی ها به دلیل محدودیت های حق نسخه برداری سرانجام حذف می شوند ، اما بیشتر آن به طور نامحدود در دسترس است. کاربران می توانند وبلاگ ها ، هنرمندان و سایر کاربران را دنبال کنند تا در آهنگ های تازه منتشر شده به روز بمانند ، بسیاری از آنها را نمی توانید در سرویس های بزرگتر تجاری مانند Spotify جستجو کنید..

Hype Machine هیچ تبلیغ و محدودیتی برای هیچ کس در جهان ندارد. این کمک های مالی از طریق کمک های شنوندگان زنده می ماند و اهدا کنندگان به یک لیست پخش اختصاصی توسط کارمندان دسترسی پیدا می کنند.

دزر

دیزر
Deezer یک سرویس پخش موسیقی فرانسوی است که به گنجاندن بسیاری از جهان گسترش یافته است. فقط تعداد معدودی از کشورها از این امر مستثنا هستند ، اما کشورهای بزرگ نیز هستند: چین و هند در میان آنها. Deezer یک آزمایش رایگان 30 روزه نامحدود را ارائه می دهد ، اما پس از آن کاربران باید هزینه اشتراک را بپردازند. این امکان را برای بارگیری 40 میلیون آهنگ از برچسب های اصلی از جمله EMI ، سونی ، Universal Music Group و Warner Music Group فراهم می کند..

اگر در یکی از کشورهایی هستید که Deezer در دسترس نیست ، می توانید محدودیت های جغرافیایی را با VPN دامن بزنید. فقط کافی است به یک سرور VPN در کشوری وصل شوید که Deezer و هنرمندی که می خواهید به آن گوش دهید در دسترس است و می توانید به محتوای قلب خود گوش دهید.

باند بند

نوار باند
Bandcamp در درجه اول برای هنرمندان مستقل که می توانند "میکروسیت" ایجاد کنند ، بارگذاری و به اشتراک گذاری موسیقی خود را به طور مستقیم با طرفداران. کلیه آهنگ ها با گزینه خرید و بارگیری آنها با قیمت قابل تنظیم می توانند به صورت رایگان در وب سایت پخش شوند. برخی از هنرمندان اجازه می دهند موسیقی آنها به صورت رایگان بارگیری شود. برنامه های iOS و Android نیز در دسترس هستند.

آهنگهای باند پیمایشی جابجایی به کشورهای خاصی ندارند ، اما پرداخت به حساب PayPal یا کارت اعتباری نیاز دارد که از دلار آمریکا ، کانادا یا استرالیا ، پوند انگلیس ، ین ژاپن یا یورو استفاده می کند..

موسیقی Google Play

موسیقی Google Play
Google Play Music چند مدل موسیقی آنلاین مختلف را در یک برنامه واحد ترکیب می کند. کاربران می توانند کتابخانه های موسیقی موجود خود را تا 50،000 آهنگ در ابر بارگذاری کنند ، که می تواند در هر دستگاه پخش شود. اگر کتابخانه محلی موجود دارید که می خواهید به آن گوش دهید ، این می تواند گزینه خوبی باشد. آهنگ ها را می توان piecemeal a la iTunes خریداری کرد ، و این تعداد در حدود 50،000 نمی باشد. کاربران در ایالات متحده ، کانادا و هند به یک ویژگی رادیویی متعهد به سبک پاندورا دسترسی دارند که حداکثر شش پرش در ساعت را امکان پذیر می کند و شامل تبلیغات می شود. اگر در یکی از آن کشورها نیستید ، برای دسترسی به ویژگی رادیویی ، باید از VPN استفاده کرده و کشور حساب Google Play خود را تغییر دهید.

نسخه پرداخت شده اجازه می دهد تا از طریق یک کتابخانه 40 میلیون آهنگ بدون تبلیغات یا محدودیت های پرش از طریق جریان ، از طریق یک لیست پخش شود. کاربران می توانند موسیقی خود را برای پخش محلی بارگیری کنند. محاکمه 30 روزه ارائه شده است.

iHeartRadio

iheartradio
iHeartRadio رادیو منحصر به فرد پاندورا را با ایستگاههای رادیویی خارج از هوا سنتی ترکیبی می کند. بیش از 800 ایستگاه رادیویی محلی زنده از گروههای پخش عمده را می توان از طریق وب سایت یا برنامه ها گوش داد. طیف گسترده ای از دستگاه ها از برنامه های iHeartRadio پشتیبانی می کنند ، از جمله تلفن های هوشمند ، جعبه های رسانه ای جریان ، کنسول های بازی ، دستیاران صوتی ، تلویزیون های هوشمند ، پوشیدنی ها و اتومبیل. یک سرویس موسیقی مبتنی بر تقاضای مبتنی بر اشتراک در قالب iHeartRadio Plus در دسترس است.

iHeartRadio در ایالات متحده ، کانادا ، استرالیا و نیوزلند در دسترس است. شنوندگان خارج از آن کشورها می توانند از VPN برای فریب موقعیت مکانی خود و دسترسی به خدمات استفاده کنند.

آخر

آخرین fm
Last.fm متأسفانه دیگر موسیقی به صورت تقاضا پخش نمی شود ، و سرویس رادیویی اینترنتی سرپرستی فقط در ایالات متحده ، انگلستان ، آلمان ، کانادا ، ایرلند ، استرالیا ، نیوزیلند و برزیل در دسترس است. Last.fm از کتابخانه های موسیقی موجود خود برای ایجاد نمایه ای از سلیقه موسیقی شما و "جست و خیز کردن" به فهرست آهنگ هایی که در آن زمان برای توصیه موسیقی استفاده می شود ، استفاده می کند. به لیست پخش های پیشنهادی از طریق سایر سرویس های پخش موسیقی مانند Deezer و Spotify قابل دسترسی است. در اصل ، این رسانه اجتماعی برای موسیقی است.

کاربران خارج از کشورهایی که در بالا مشخص شد می توانند از VPN برای به دست آوردن آدرس IP محلی استفاده کرده و خدمات را از حالت انسداد خارج کنند.

میکل کلود

mixcloud
Mixcloud به جای آهنگهای دارای مجوز ، بر محتوای صوتی تولید شده توسط کاربر تمرکز دارد. این شامل میکس های دی جی ، نمایش های رادیویی و پادکست ها می شود. هیچ محدودیتی در اندازه پرونده یا محدودیت گوش دادن به گوش دادن وجود ندارد ، اگرچه برای آپلود ثبت نام لازم است. هیچ نوع حق بیمه نسبت به زمان نوشتن وجود ندارد.

کاربران می توانند آهنگها را از طریق وب سایت ، برنامه های iOS و Android یا برنامه های رسانه های اجتماعی در Facebook و Google+ مرور کنند. محدودیت جغرافیایی وجود ندارد.

رادیو Slacker

رادیو خاموش
رادیو Slacker رادیو های رادیویی حرفه ای را به همان روشی که پاندورا در اختیار دارد قرار می دهد. حساب های رایگان با پشتیبانی تبلیغ می شوند و رد شدن محدود است. به علاوه کاربران جست و خیز نامحدود و بدون تبلیغات دریافت می کنند. کاربران پریمیوم می توانند به صورت تقاضا به آهنگ های خاص گوش دهند و لیست های پخش خود را ایجاد کنند.

این سرویس در وب ، iOS و Android در ایالات متحده و کانادا در دسترس است. اگر در خارج از کشور هستید ، می توانید از VPN استفاده کنید تا یک آدرس IP آمریکایی یا کانادایی دریافت کنید و به این سرویس دسترسی پیدا کنید.

جزر و مد

جزر و مد
آن را دوست داشته یا از آن متنفر باش ، جزر و مد برای ماندن اینجا است. سرویس موسیقی HD اولین بار در بسیاری از آلبوم های جدید پیش از شروع جریان اصلی خود در Spotify و سایر سیستم عامل ها ، بارگیری می شود. این یک سرویس کاملاً باکیفیت است که هم کیفیت پخش بدون ضرر و هم بدون کیفیت را دارد. محاکمه رایگان 30 روزه ارائه شده است ، که پس از آن ، هزینه بسته به اینکه آیا شما می خواهید جریان های بدون ضرر داشته باشید ، 9.99 دلار یا 19.99 دلار در ماه هزینه دارند. مشترکین Sprint می توانند شش ماه جزر و مد را به صورت رایگان دریافت کنند.

جزر و مد در 52 کشور موجود است. اگر در یکی از آنها نیستید ، می توانید از VPN برای فریب موقعیت مکانی خود استفاده کنید.

اپل موسیقی

موسیقی سیب
در حالی که iTunes به کاربران امکان می دهد موسیقی بخرند و مجوز هر آهنگی را که به مدت نامحدود برای آنها پرداخت می کنند ، داشته باشند ، اپل موسیقی یک سرویس پخش مبتنی بر اشتراکی است که بیشتر شبیه Spotify Premium است. هیچ ردیف رایگان وجود ندارد اما مشترکین می توانند یک آزمایش رایگان 3 ماهه را تجربه کنند. پس از آن قیمت استاندارد 9.99 دلار در هر ماه است. این سرویس در بیش از 100 کشور جهان در iOS ، MacOS ، Windows ، Android و برخی جعبه های رسانه ای جریان و تلویزیون های هوشمند در دسترس است.

اگر کشور شما به اندازه کافی بدشانس مانده است ، بدانید که صرفاً با استفاده از VPN کافی نخواهد بود که سرویس خود را مانند سایرین در این لیست مسدود کنید. به یک آدرس و روش پرداخت نیاز دارید که با آدرس IP شما مطابقت داشته باشد.

"هدفون" توسط flattop341 تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − = 55

Adblock
detector