نحوه دریافت آدرس IP از مکزیک در سال 2020 با استفاده از VPN

نحوه دریافت آدرس IP برای مکزیکاین که آیا شما در خارج از کشور زندگی می کنید و یا در تعطیلات در ایالات متحده آمریکا زندگی می کنید ، یک VPN یا «شبکه خصوصی مجازی» ساده ترین راه برای گرفتن آدرس IP مکزیک است. با رمزگذاری ترافیک دستگاه متصل به اینترنت و مسیریابی آن از طریق یکی از سرورهای VPN (در این مورد سرور در مکزیک) کار می کند. این نه تنها با پنهان کردن آدرس IP واقعی شما از حریم خصوصی شما محافظت می کند بلکه به شما امکان می دهد مانند کشور دیگری جستجو کنید و به شما امکان می دهد محتوای محدود شده جغرافیایی را از حالت خارج کنید..

نحوه دریافت آدرس IP از مکزیک

نصب و استفاده از VPN بسیار سریع و راحت است. در حقیقت ، شما می توانید طی چند دقیقه آدرس IP مکزیک داشته باشید.

در اینجا نحوه دریافت آدرس IP مکزیک آورده شده است:

 1. یک سرویس VPN را با سرورها در مکزیک انتخاب کنید. ما برای دریافت آدرس IP مکزیک ExpressVPN را توصیه می کنیم.
 2. با سرویس VPN ثبت نام کنید و برنامه مربوط یا افزونه مرورگر را برای دستگاه خود بارگیری کنید.
 3. قبل از اتصال به سرور در مکزیک ، حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید. این تضمین می کند که وب سایت ها آدرس IP واقعی شما را فراموش کنند.
 4. برنامه VPN یا افزونه مرورگر را باز کنید و به یک سرور در مکزیک وصل شوید. اکنون باید یک آدرس IP مکزیکی داشته باشید و بتوانید محتوای را از حالت انسداد خارج کنید.
 5. هنوز مشکل دارید؟ اگر چنین است ، یک سرور دیگر را امتحان کنید. از طرف دیگر برای راهنمایی بیشتر با پشتیبانی مشتری VPN خود تماس بگیرید.

نکته: چگونه به صورت رایگان VPN پرداخت کنید:

مطمئن نیستید که آیا می خواهید به یک VPN بلند مدت متعهد شوید؟ مشکلی نیست! در حقیقت ، شما می توانید یک VPN پرداخت شده را به صورت رایگان دریافت کنید. ExpressVPN با 30 روز ضمانت بازگشت پول ارائه می شود. در حالی که شما باید ثبت نام کنید و پرداخت کنید ، در صورت عدم رضایت می توانید در 30 روز اول بازپرداخت کامل دریافت کنید. این بدان معناست که می توانید سرویس بدون ریسک را امتحان کنید.

اگر در حال حاضر وقت ندارید مقاله کامل را بخوانید ، به این خلاصه سریع از آن نگاهی بیندازید بهترین VPN ها برای دریافت آدرس IP مکزیک:

 1. ExpressVPN: انتخاب برتر ما برای دریافت یک آدرس IP مکزیکی! سرورهای سریع و قابل اعتماد. استفاده آسان و انسداد بیشتر محتویات جغرافیایی محدود. ایمن و پشتیبانی 24/7 را ارائه می دهد.
 2. NordVPN:  بهترین ارزش VPN. 17 سرور در مکزیک و 5700 در سراسر جهان. برنامه های کاربر پسند ، پشتیبانی 24/7 ، و ایمن با رمزگذاری و خط مشی بدون گزارش.
 3. CyberGhost: 19 سرور در مکزیک ارائه می دهد. اتصالات سریع و مداوم. بدون پشتیبانی از VPN با پشتیبانی 24/7 چت زنده. استفاده آسان و آنلاک Netflix US.
 4. IPVanish: سرورها در گوادالاجارا ، مکزیک. از حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. رمزگذاری ، خط مشی بدون گزارش و پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد.
 5. PrivateVPN: قفل اکثر وب سایتها و سرویسهای محدود جغرافیایی است. سرعت بسیار سریع برای مرور و پخش جریانی. کاربر پسند و با رمزگذاری ایمن است.

اگر می خواهید یک آدرس IP مکزیک دریافت کنید ، احتمالاً می خواهید به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید. خواه یک سایت خبری باشد یا سرویس پخش ، به یک VPN سریع و ایمن نیاز دارید. متأسفانه همه VPN از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. به همین دلیل ما زمان اکتشاف گزینه ها و باریک کردن آنها را در 5 VPN صرف کرده ایم.

برای واجد شرایط بودن ، هر VPN باید شرایط زیر را رعایت کند:

 • سرورهای مکزیک و همچنین ده ها کشور جهان
 • سرعت بالا و اتصالات ثابت برای پخش جریان
 • امنیت شدید با رمزگذاری و خط مشی بدون گزارش
 • قادر به رفع انسداد سرویسهای پخش عمومی مانند Netflix هستید
 • پشتیبانی 24/7 مشتری ، ایده آل با ویژگی چت زنده
 • برنامه های کاربر پسند برای Windows ، Mac ، Android و iOS

بهترین VPN ها برای دریافت آدرس IP مکزیک

در اینجا لیست ما از بهترین VPN هایی که می توانید برای دریافت آدرس IP مکزیک استفاده کنید:

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN بهترین VPN همه جانبه هنگام تهیه آدرس IP برای مکزیک است. سرعت و قوام سرورهای آن باعث می شود در وب گشت و گذار شده و از یک doddle پخش شود. ExpressVPN در بیشتر کشورها نسبت به بیشتر VPN ها سرور دارد. در کل ، بیش از 3000 سرور در 94 کشور از جمله مکزیک وجود دارد. ما این سرورها را به طور گسترده آزمایش کرده ایم و فهمیدیم که آنها برای انسداد محتوای جغرافیایی محدود فوق العاده هستند. در واقع ، ExpressVPN شناخته شده است که Netflix ، Amazon Prime Video و Blim را از حالت انسداد خارج می کند.

دلیل دیگری که چرا ExpressVPN را برای یک آدرس IP مکزیکی توصیه می کنیم این است که استفاده از آن ساده است. طیف گسترده ای از برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر برای انتخاب وجود دارد و می توانید تا پنج اتصال همزمان از دستگاه های خود داشته باشید. ExpressVPN پشتیبانی عالی مشتری را ارائه می دهد که از طریق چت زنده 24/7 در دسترس است. همچنین با 30 روز ضمانت برگشت پول همراه است تا بتوانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

امنیتی که VPN ارائه می دهد ، مهم نیست از هر جایی که واقع شده اید. ExpressVPN داده های شما را با رمزگذاری AES 256 بیتی ایمن می کند. همچنین دارای محافظ نشت DNS و IPv6 ، یک سوئیچ کشتار و تونل زنی تقسیم شده است. ExpressVPN که مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا قرار دارد ، مشمول قوانین نگهداری داده نیست. علاوه بر این ، این یک VPN است که هیچ سابقه شناسایی را برای شروع نگه نمی دارد. به طور کلی ، این یک VPN با عملکرد عالی و عالی است که قابل استفاده است.

برنامه های ExpressVPN برای ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید ، iOS و روتر در دسترس است. برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox ارائه می شوند.

طرفداران:

 • سرعت سریع و مداوم
 • شبکه ای از سرورها در سراسر 94 کشور
 • همه چیز را از Netflix گرفته تا Blim مسدود می کند
 • پشتیبانی 24/7 چت زنده
 • طیف گسترده ای از برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر
 • بسته بندی شده با ویژگی های امنیتی قوی

منفی:

 • گران تر از بسیاری از VPN های رقیب

بهترین VPN برای مکزیک: ExpressVPN انتخاب برتر ما است. سریع برای مرور و پخش ، دارای طیف گسترده ای از برنامه های کاربر پسند است. Netflix ، Blim و Pantaya را مسدود می کنید. از پشتیبانی عالی مشتری و همچنین تعدادی از ویژگیهای مهم امنیتی برخوردار است. 30 روز ضمانت برگشت پول به این معنی است که می توانید ExpressVPN بدون خطر را امتحان کنید.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه - 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN چه می خواهید یک آدرس IP برای مکزیک یا حتی ایالات متحده بخواهید ارزش زیادی را ارائه دهید. دارای یکی از گسترده ترین شبکه های سرورهای هر VPN ، دارای بیش از 5،700 سرور است در 60 کشور جهان به همان اندازه که تعداد سرورها کیفیت اتصالات مهم هستند. اکثر سرورهای مورد آزمایش ما سریع و قابل اعتماد بودند. می توانید محتوای را در 1080p پخش کنید و سرویس های پخش جریمه مانند Netflix ، Amazon Prime Video ، iPlayer BBC و Blim را از حالت انسداد خارج کنید.

اگر برای اولین بار از VPN استفاده می کنید ، نگران نباشید. NordVPN بسیار سریع و آسان برای حرکت است. اتصال به سرورها چند ثانیه طول می کشد و در صورت مواجه شدن با هر مشکلی گزینه پشتیبانی چت زنده 24/7 وجود دارد. از نظر امنیتی ، NordVPN همه صندوق ها را نشان می دهد. می توانید از رمزگذاری AES 256 بیتی ، حفاظت نشت DNS و IPv6 و یک سوئیچ kill انتظار داشته باشید. یک خط مشی بدون ورود به سیستم تضمین می کند که اطلاعات شخصی شما خصوصی باقی می ماند. NordVPN که در پاناما مستقر است ، فراتر از نگاه مواظب اتحاد اطلاعاتی پنج چشم است.

می توانید NordVPN را برای Windows ، Mac ، Linux ، Android ، iOS و Android TV بارگیری کنید. برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox در دسترس هستند. با این حال ، روترها نیاز به پیکربندی دستی دارند.

طرفداران:

 • شبکه عظیمی از بیش از 5700 سرور
 • سریع برای پخش Netflix ، Amazon Prime Video و غیره
 • برنامه های کاربر پسند برای دسک تاپ و موبایل
 • پشتیبانی 24/7 مشتری از طریق چت زنده
 • امنیت شدید با رمزگذاری و خط مشی بدون گزارش

منفی:

 • برنامه ای برای روترها ارائه نمی دهید

ارزش عالی: NordVPN اکثر سایت های پخش کننده را مسدود می کند و دارای یک شبکه عظیم از 5700 سرور در 60 کشور از جمله مکزیک است. به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید. شامل پشتیبانی 24/7 و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. CyberGhost

سایبرگوست

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost دارای 19 سرور در مکزیک ، بیشتر از بیشتر VPN های موجود در بازار است. پهنای باند و ترافیک نامحدود را ارائه می دهد ، این یک VPN با سرعت بالا برای مرور و پخش است. شما می توانید از CyberGhost برای انسداد سرویس های جغرافیایی محدود که شامل Netflix US و Amazon Prime Video است ، استفاده کنید. از نظر عملکرد ، کیفیت را چشمگیر و بدون وقفه مانند بافر یا تاخیر دانستیم. علاوه بر این ، می توانید اتصالات همزمان را با حداکثر هفت دستگاه داشته باشید.

خوب است بدانید که CyberGhost از پشتیبانی چت زنده برخوردار است. با آزمایش این موضوع برای خودمان ، سریع و بسیار مفید بودیم. برنامه ها با سادگی در ذهن طراحی شده اند و اتصال به یک سرور می تواند با یک کلیک انجام شود. به طور کلی ، CyberGhost یکی از امن ترین VPN هایی است که با آن روبرو شده ایم. این یک سرویس بدون گزارش با 256 بیتی رمزگذاری AES ، حفاظت نشت DNS و IPv6 و یک سوئیچ قاتل خودکار است. CyberGhost که در رومانی مستقر است ، مشمول هیچ قانونی برای حفظ اطلاعات اجباری نیست.

CyberGhost برنامه هایی را برای موارد زیر ارائه می دهد: Windows، Mac، Android، iOS، Android TV و Amazon Fire Stick. همچنین می توانید پسوند مرورگر را برای Chrome و Firefox بارگیری کنید. نصب دستی برای لینوکس و روترها لازم است.

طرفداران:

 • 19 سرور در مکزیک و هزاران سرور در سطح جهان
 • سرورهای سریع برای مرور و پخش بدون وقفه
 • چت زنده و پشتیبانی ایمیل ، 24/7
 • استفاده از برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر بسیار آسان است
 • رمزگذاری ارائه می دهد و خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد

منفی:

 • رفع انسداد برخی سرویس های پخش جریانی

19 سرویس دهنده در مکزیک: CyberGhost دارای 19 سرور در مکزیک بیش از اکثر VPN های موجود در بازار است. سرورهای سریع برای پخش Netflix US و موارد دیگر. پشتیبانی 24/7 چت زنده و حداکثر هفت اتصال همزمان. خط مشی بدون ورود به سیستم. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل CyberGhost ما را بخوانید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

4. IPVanish

IPVanish

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

IPVanish یکی دیگر از سریعترین و امن ترین VPN ها در نظر شما است. این دستگاه دارای چهار سرور در مکزیک و تقریباً 1300 در ده ها کشور جهان است. این VPN دارای پهنای باند نامحدود و بدون پرتابی است که در عملکرد روز به چشم می خورد. سرورها سریع و سازگار هستند ، حتی هنگامی که فیلم ها را با کیفیت 1080P HD پخش می کنید. IPVanish می تواند بسیاری از سرویس های محبوب جریان مکزیک و همچنین Netflix US را از حالت مسدود کند.

این VPN برای خانواده ها مناسب است زیرا به شما امکان می دهد 10 اتصال همزمان داشته باشید (بیشتر VPN ها حداکثر 3-6 را ارائه می دهند). در صورت بروز هرگونه سؤال در مورد خدمات ، پشتیبانی مشتری 24/7 نیز ارائه می شود. شما مطمئن باشید IPVanish با رمزگذاری AES 256 بیتی و محافظت داخلی DNS و IPv6 داخلی ، مانند هر VPN امن است. همچنین شامل ویژگی سوئیچ kill و یک خط مشی بدون گزارش است.

می توانید IPVanish را در Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Fire TV استفاده کنید. پیکربندی دستی برای لینوکس و روتر مورد نیاز است.

طرفداران:

 • سرویس سریع و مداوم VPN
 • ویژگی های امنیتی شدید
 • 10 اتصال همزمان
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

منفی:

 • گزینه ای برای پرداخت بیت کوین وجود ندارد
 • مستقر در ایالات متحده ، که عضو اتحاد پنج چشم است

10 پیوندهای ساده: IPVanish در ده ها کشور ، از جمله مکزیک ، سرور ارائه می دهد. سرعتهای مناسب امکان پخش مداوم را فراهم می آورد. حداکثر 10 دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. پشتیبانی چت زنده و خط مشی بدون گزارش. 7 روز ضمانت برگشت پول.

بررسی کامل IPVanish ما را بخوانید.

IPVanish CouponSAVE 60٪ در برنامه سالانه GET DEALDiscount که بطور خودکار اعمال می شود

5- PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN ارائه دهنده VPN کوچکتر با حدود 100 سرور در 60 کشور جهان است. سرعت بسیار سریع آن را برای جریان مناسب می کند. بسیار عالی در باز کردن انسداد محتوا با محدودیت جغرافیایی مانند Netflix و Amazon Prime Video, PrivateVPN یک گزینه با ارزش عالی است. شما می توانید تا شش اتصال همزمان داشته باشید و از پهنای باند و سرعت نامحدود در پیشنهاد و بدون فیلم های بافر لذت ببرید.

حضور منوهای ساده و پیشرفته در برنامه های PrivateVPN بدین معنی است که برای همه سطوح فن آوری فنی مناسب است. برنامه ها بسیار کاربر پسند هستند اما در صورت بروز هرگونه مشکل مشتری پشتیبانی مشتری وجود دارد. هنگام استفاده از PrivateVPN ، ترافیک شما با رمزگذاری AES 256 بیتی و جلوگیری از نشت DNS و IPv6 رمزگذاری می شود. در صورت قطع اتصال VPN ، یک سوئیچ kill می تواند ترافیک اینترنت دستگاه را متوقف کند تا از بروز نشتی جلوگیری کند. آخر اینکه PrivateVPN در سوئد مستقر است و اعلام می کند که دارای خط مشی ورود اطلاعات صفر است.

PrivateVPN برای دسک تاپ (ویندوز و مک) و موبایل (Android و iOS) در دسترس است در حالی که تنظیمات دستی برای لینوکس و روترها لازم است.

طرفداران:

 • سرعت بسیار سریع برای جریان با کیفیت بالا
 • بلاک کردن Netflix ، Amazon Prime Video و موارد دیگر
 • با رمزگذاری و خط مشی بدون پرونده ایمن است

منفی:

 • از سرورهای کمتری برای انتخاب استفاده کنید
 • چت زنده 24/7 در دسترس نیست

HIGH SPEED STREAMING: PrivateVPN با سرورهای سریع خود برای پخش و تورنت معروف است. Netflix ، Blim و Pantaya را مسدود می کنید. استفاده آسان و ایمن برای مبتدیان با یک خط مشی بدون گزارش. به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه - صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

آیا VPN در مکزیک قانونی است?

بله ، VPN در مکزیک قانونی است. در واقع ، فقط چند کشور وجود دارند که VPN ها غیرقانونی هستند. توصیه می کنیم هر زمان ممکن از VPN استفاده کنید زیرا این امکان را به شما می دهد تا نه تنها محتوای محدود شده جغرافیایی را از حالت انسداد خارج کنید بلکه از حریم شخصی آنلاین خود هنگام جستجو در وب محافظت کنید.

چرا به آدرس IP مکزیک احتیاج دارم?

دلیل اصلی نیاز به یک آدرس IP برای مکزیک ، رفع انسداد محتوای محدود جغرافیایی از مکزیک است ، بدون توجه به جایی که در جهان هستید. این ممکن است یک سرویس بانکی آنلاین ، یک سایت خبری یا یک سرویس جریان باشد. در واقع ، بهترین VPN های مکزیک دارای سرورهای بسیاری از کشورها ، از جمله سرورهای ایالات متحده هستند که به شما امکان می دهند Netflix US ، Amazon Prime Video ، Hulu و HBO را از حالت قفل خارج کنید.!

ایمن ماندن آنلاین به همان اندازه مهم است که انسداد محتوای جغرافیایی محدود شود. متأسفانه ، آزادی اینترنت مکزیک تا حدودی محدود است. مطابق با خانه آزادی, مکزیک دارای وضعیت آزادی اینترنت "تا حدی رایگان" است. یکی از موضوعات بسیار مهم ، ارعاب و خشونت توسط باندها به سمت وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران آنلاین است. بهترین VPN ها دارای رمزگذاری 256 بیتی AES هستند و یک سیاست سختگیرانه برای عدم محافظت از حریم خصوصی شما دارند.

چگونه می توانم تلویزیون مکزیکی را در خارج از کشور با VPN تماشا کنم?

با اتصال به سرور در مکزیک با یک VPN ، یک آدرس IP برای مکزیک خواهید داشت. اگر می خواهید یک آدرس IP ایالات متحده یا یک آدرس IP از هر کشور دیگری دوست داشته باشید ، این روند دقیقاً یکسان است. پس از اتصال به یک سرور VPN مکزیک ، محتوای جغرافیایی محدود شده باید از حالت مسدود خارج شوند. در این صورت ، سعی کنید کوکی های مرورگر خود را پاک کنید یا با پشتیبانی مشتری ارائه دهنده VPN خود تماس بگیرید.

آدرس IP مکزیک شما به شما امکان می دهد محتوای آنلاین را از طریق کانال های تلویزیونی مکزیک مانند Las Estrellas و Azteca تماشا کنید. در واقع, همچنین می توانید سرویس های جریان مکزیک از جمله Blim و Pantaya را مسدود کنید. از طرف دیگر ، به سرورهای موجود در سایر کشورها متصل شوید و به امثال Netflix ، BBC iPlayer ، ESPN و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. اگر یک طرفدار ورزش هستید ، خوشحال می شوید که یک آدرس IP مکزیکی به شما امکان می دهد به ESPN Deportes ، Telemundo Deportes ، Univision Deportes و FuboTV دسترسی پیدا کنید.

آیا می توانم از VPN رایگان برای دریافت آدرس IP برای مکزیک استفاده کنم?

بله ، استفاده از VPN رایگان برای دریافت آدرس IP برای مکزیک امکان پذیر است. با این حال ، ما همیشه احتیاط را توصیه می کنیم وقتی نوبت به VPN رایگان می رسد. در حالی که صرفه جویی در هزینه همیشه سودمند است ، VPN های رایگان می توانند تعدادی از مشکلات را ایجاد کنند. به عنوان مثال ، VPN های رایگان تمایل به داشتن شبکه کوچکی از سرورها دارند. با تعداد زیادی کاربر و سرورهای بسیار اندک در مکزیک ، سرورهای VPN رایگان غافل می شوند. نتیجه سرعت آهسته و اتصالات متناقض است. در واقع ، بسیاری از VPN ها در تلاش برای مدیریت این کار ، پهنای باند شما را محدود می کنند.

پخش برنامه ها و فیلم های تلویزیونی مکزیک با VPN رایگان می تواند بافر بافر گسترده و تاخیر معمول ناامید کننده باشد. با این حال به همان اندازه که عملکرد VPN اهمیت دارد ، سطح امنیتی است که می تواند فراهم کند. VPN های رایگان به همان اندازه ایمن نیستند زیرا تمایل به فاقد ویژگی های امنیتی اساسی مانند موارد دیگر دارند رمزگذاری AES و سوئیچ kill. بسیاری از آنها خط مشی های ورود به سیستم را ندارند ، در حالی که برخی از مواردی که همیشه به آنها اعتماد نمی شود. آنها ممکن است فعالیت آنلاین شما را پیگیری کرده و داده ها را به اشخاص ثالث بفروشند. در کل ، VPN های رایگان به راحتی به عنوان بهترین VPN های پرداخت شده امن نیستند.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN برای مکزیک

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 + = 49

Adblock
detector