نحوه دریافت آدرس IP ویتنام

نحوه دریافت آدرس IP برای ویتنام

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) سریعترین و آسان ترین راه برای شما در صورت حضور در کشور دیگری ، آدرس IP ویتنام است. یک VPN با رمزگذاری ترافیکی که از طریق دستگاه مرور شما به آن و از طریق آن انجام می شود و مسیریابی آن از طریق سرور VPN کار می کند. این آدرس و آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند و اگر به سرور ویتنام متصل می شوید ، اینگونه به نظر می رسد که از ویتنام در حال مرور هستید.

نحوه دریافت آدرس IP ویتنام

دریافت یک آدرس IP ویتنامی سریعتر و آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید! مهم نیست مکان شما ، روند مشابه است.

در اینجا نحوه دریافت آدرس IP برای ویتنام آورده شده است:

 1. با یک سرویس VPN انتخاب و ثبت نام کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم.
 2. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را بارگیری و نصب کنید ، مطمئن شوید که نسخه مناسب را برای دستگاه خود انتخاب کنید.
 3. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر را باز کرده و به یک سرور در ویتنام متصل شوید (اگر در حال حاضر در ویتنام هستید و می خواهید به محتوایی که در این کشور مسدود شده است دسترسی پیدا کنید ، باید سرور دیگری را از ویتنام انتخاب کنید).
 4. سایت یا سرویس محدود را امتحان کنید. اکنون باید از حالت مسدود خارج شود!
 5. اگر هنوز مشکل دارید ، سعی کنید حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید. همچنین ممکن است بخواهید اتصال به یک سرور دیگر را امتحان کنید.

نکته: چگونه به صورت رایگان VPN پرداخت کنید

برخی از VPN ها از شما درخواست می کنند حداقل برای یک سال ثبت نام کنید. با این حال ، بهترین VPN ها تضمین های برگشت پول را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید آنها را بدون ریسک امتحان کنید. به عنوان مثال ، ExpressVPN دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است. ثبت نام به شما نیاز دارد تا جزئیات پرداخت خود را وارد کنید. با این حال ، اگر راضی نباشید ، در 30 روز اول پول شما بازپرداخت می شود.

اگر مدت زمان کوتاهی دارید ، در اینجا خلاصه آمده است لیست بهترین VPN ها برای دریافت آدرس IP ویتنام:

 1. ExpressVPN: انتخاب برتر ما برای دریافت آدرس IP برای ویتنام است! سرعت سریع ، قابل اعتماد. برنامه های عالی ، پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده و بلاک کردن Netflix. با رمزگذاری ایمن باشید.
 2. NordVPN: ارزش عالی VPN. 5،700 سرور در سراسر جهان ، 10 تای آنها در ویتنام است. سرویس بدون گزارش با 24/7 سرور پشتیبانی ، رمزگذاری و تخصص.
 3. CyberGhost: همه جانبه قوی. 10 سرور در ویتنام و برنامه های کاربر پسند. امنیت شدید با خط مشی بدون گزارش. هفت دستگاه را به طور همزمان وصل کنید.
 4. PrivateVPN: سریع VPN برای پخش تلویزیون ویتنامی. Netflix را مسدود می کند. سرویس با کاربرد آسان و پشتیبانی از چت زنده. اطلاعات بدون رمز و رمزگذاری را ایمن می کند.
 5. Surfshark: اتصالات همزمان نامحدود. برنامه های مبتدی و پسوند مرورگر و پشتیبانی 24/7. بدون VPN که از بلاک کردن Netflix جلوگیری می کند.
 6. VyprVPN: حسابرسی شده برای اثبات آن نگهداری از اطلاعات موجود نیست. سرعتهای خوبی برای مرور و پخش جریانی است. Netflix را مسدود می کند و پشتیبانی 24/7 مشتری را از طریق چت زنده ارائه می دهد.

در حالی که دستیابی به آدرس IP ویتنامی بسیار آسان است ، انتخاب VPN مناسب می تواند چالش برانگیزتر باشد! به این دلیل است که VPN ها می توانند کیفیت زیادی داشته باشند. به همین دلیل ، ما تحقیقات زیادی انجام داده ایم تا به شما كمك كنید تا گزینه های شما را كمتر كنید.

معیارهای انتخاب بهترین VPN

 • سرورهای ویتنام و همچنین در سراسر جهان
 • اتصالات سریع و قابل اعتماد برای پخش آنلاین
 • ویژگی های امنیتی شدید از جمله رمزگذاری
 • بدون ورود اطلاعات یا فعالیت شخصی شما
 • پشتیبانی مشتری ، ترجیحاً با ویژگی چت زنده
 • برنامه های کاربر پسند برای Windows ، Android ، Mac و iOS

بهترین VPN برای دریافت آدرس IP ویتنام چیست؟?

در اینجا لیست ما از بهترین VPN ها برای دریافت آدرس IP برای ویتنام آورده شده است:

1. ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ExpressVPN بهترین انتخاب ما برای دستیابی به آدرس IP برای ویتنام است. با بیش از 3،000 سرور در 94 کشور ، از جمله ویتنام ، شما به راحتی محتویات جغرافیایی محدود شده را از حالت مسدود خارج می کنید شما روبرو می شوید به همان اندازه که اهمیت دارد ، کیفیت سرورهای ارائه شده بسیار چشمگیر است. ما بسیاری از سرورهای ExpressVPN را روی سرویس های اصلی جریان مانند Netflix ، Sky Go و ESPN آزمایش کرده ایم و فهمیدیم که آنها بسیار سریع و سازگار هستند.

از نظر سهولت استفاده ، ExpressVPN احتمالاً بهترین VPN در بازار است. ما به ویژه برنامه های ExpressVPN را برای مبتدیان به دلیل برنامه های کاربر پسند آن و در دسترس بودن افزونه های مرورگر ، توصیه می کنیم. این واقعیت که ExpressVPN از دستگاههای مختلف پشتیبانی می کند ، آن را به گزینه ای عالی برای اکثر کاربران تبدیل می کند. اگرچه فکر می کنیم شما این VPN را دوست دارید ، با 30 روز ضمانت پس انداز پول همراه است ، بنابراین نباید بخواهید که آن را امتحان کنید ، هیچ خطری وجود ندارد..

امنیت جنبه فوق العاده مهمی از یک VPN ، به ویژه در کشورهایی که سطح بالایی سانسور آنلاین مانند ویتنام دارند ، است. خوشبختانه ، ExpressVPN در این زمینه عالی است و 256 بیتی رمزگذاری AES ، و حفاظت از نشت DNS و IPv6 را ارائه می دهد. همچنین سوئیچ kill وجود دارد که باعث کاهش ترافیک دستگاه شما می شود و در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، از نشت آن به ISP جلوگیری می کند. گذشته از این ، ExpressVPN هیچ شناسه ای از کاربران را در خود نگه نمی دارد و در جزایر ویرجین انگلیس مستقر است و هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات وجود ندارد..

ExpressVPN برنامه هایی را برای موارد زیر ارائه می دهد: Windows، Mac، Android، iOS، Linux و روتر. پسوندهای مرورگر برای Chrome و Firefox در دسترس هستند در حالی که می توان MediaStreamer ExpressVPN را با کنسول ها و تلویزیون های هوشمند استفاده کرد.

طرفداران:

 • سرورهای سریع و قابل اعتماد زیادی در سراسر جهان
 • قفل کردن عمده ترین سرویس های جریان است
 • ایده آل برای مبتدیان به دلیل برنامه های کاربردی آسان
 • ارائه امنیتی شدید با رمزگذاری و سوئیچ kill
 • همچنین برنامه هایی را برای لینوکس و روتر ارائه می دهد
 • پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده و ایمیل

منفی:

 • ارزانترین VPN نیست

بهترین VPN برای ویتنام: ExpressVPN بهترین توصیه ما است. اتصالات بسیار سریع و مداوم ، برنامه های کاربرپسند و ویژگی های امنیتی چشمگیر. به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید. 30 روز ضمانت برگشت پول به این معنی است که می توانید ExpressVPN بدون خطر را امتحان کنید.

بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه - 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

2. NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

NordVPN هنگامی که به یک آدرس IP ویتنام نیاز دارید گزینه عالی دیگری است. به این دلیل که دارای 10 سرور در ویتنام است. هنوز هم بهتر ، کل شبکه آن شامل 5،700 سرور است که در 60 کشور جهان قرار دارند. این یعنی می توانید محتوای محدود شده جغرافیایی را در کشورهایی مانند ایالات متحده ، انگلیس ، ژاپن و البته ویتنام از حالت مسدود کنید. اکثر سرورهایی که ما در آزمایش NordVPN به آنها متصل شده ایم ، سریع بودند. این مهم است زیرا NordVPN توانایی انسداد تعداد زیادی از سرویسهای پخش از جمله Netflix ، HBO Go و Hulu را دارد..

اتصالات موجود در NordVPN سریع و پایدار است و ما واقعاً سهولت استفاده از برنامه ها را دوست داریم. آنچه NordVPN را به خصوص ارزش خوبی می بخشد این است که می توانید از یک بار تا شش دستگاه از آن استفاده کنید. اگر بدنبال امنیت بیشتر هستید ، NordVPN به سرورهای ویژه ای ارائه می دهد. حتی بدون این موارد ، NordVPN بسیار ایمن است ، شامل رمزگذاری 256 بیتی AES ، حفاظت نشت DNS و IPv6 و یک سوئیچ kill. همه این ویژگی ها همراه با یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم محافظت از اطلاعات در محافظت از حریم خصوصی شما در ویتنام یا هر جای دیگر ممکن است باشد.

برنامه های NordVPN برای Windows ، Android ، Mac ، iOS ، Linux و Android TV در دسترس هستند. برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox نیز ارائه می شوند.

طرفداران:

 • 10 سرور در ویتنام و 5700 در سطح جهان در 60 کشور جهان
 • بلاک کردن Netflix ، Amazon Prime Video ، Hulu و موارد دیگر
 • اتصالات سریع و پایدار
 • از حداکثر شش دستگاه استفاده کنید
 • ویژگی های امنیتی مانند خط مشی دقیق بدون ورود به سیستم از حریم خصوصی شما محافظت می کند

منفی:

 • چند سرور غیرقابل اعتماد

بهترین ارزش VPN: NordVPN ارزش زیادی برای پول ارائه می دهد. شبکه عظیمی از 5700 سرور در 60 کشور جهان از جمله ویتنام. قفل کردن اکثر وب سایت ها و سرویس های قفل شده در منطقه مانند Netflix. پشتیبانی 24/7 و یک سیاست سختگیرانه برای عدم ورود به سیستم. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

3. CyberGhost

سایبرگوست

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

تضمین بازگشت پول: 45 روز

CyberGhost در اکثر VPN ها با 10 سرور بیشتر در ویتنام وجود دارد. در کل ، این VPN مستقر در رومانی دارای هزاران سرور در 60 کشور جهان است. به این ترتیب ، می توانید از CyberGhost برای انسداد محتویات جغرافیایی محدود نه تنها در ویتنام بلکه در سراسر جهان استفاده کنید.. سرویس ارائه شده توسط CyberGhost با پهنای باند و ترافیک نامحدود سریع و قابل اعتماد است. در واقع ، از آنجا که برنامه ها بصری و به خوبی طراحی شده اند ، ما این VPN را به راحتی استفاده کردیم.

اگر هنگام استفاده از CyberGhost با مشکلی روبرو شدید ، خدمات 24/7 مشتری (از جمله چت زنده) را ارائه می دهد که ما در پاسخ به آن پاسخ سریع و مفید دادیم. شما می توانید اتصالات همزمان را در حداکثر هفت دستگاه داشته باشید که این امر CyberGhost را به یک VPN عالی برای خانواده ها تبدیل می کند. CyberGhost که در رومانی مستقر است ، مشمول هیچ قانونی برای حفظ اطلاعات اجباری نیست. صرف نظر از این ، این VPN هیچ شناسنامه ای را حفظ نمی کند تا از حریم خصوصی شما محافظت شود. همچنین رمزگذاری AES 256 بیتی ، محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 ، و سوئیچ kill وجود دارد.

CyberGhost برنامه هایی را برای Windows ، Android ، Mac و iOS و همچنین Amazon Fire Stick ارائه می دهد. توجه داشته باشید که اضافه کردن CyberGhost به لینوکس یا روتر شما به پیکربندی دستی نیاز دارد.

طرفداران:

 • 10 سرور در ویتنام و هزاران نفر در سراسر جهان
 • سریع و قابل اعتماد برای پخش جریان
 • پشتیبانی خوب مشتری با چت زنده 24/7
 • از حداکثر 7 دستگاه استفاده کنید
 • با خط مشی سختگیرانه عدم محافظت از حریم خصوصی شما محافظت می کند

منفی:

 • برخی از سایتهای پخش را مسدود نمی کنید

امنیت قوی: CyberGhost گزینه ارزشمند دیگری است که باید در نظر بگیرید. تعداد زیادی از سرورها ، اتصالات سریع و مداوم و سطح بالایی از امنیت (سیاست سختگیرانه عدم دسترسی). از حداکثر هفت دستگاه به طور همزمان استفاده کنید. 24/7 پشتیبانی چت زنده ارائه می دهد. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

بررسی کامل CyberGhost ما را بخوانید.

CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

4. PrivateVPN

خصوصی VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

خصوصی VPN ارائه دهنده VPN با تأکید بر کیفیت و نه کمیت است. در حالی که شبکه کوچکتر از تقریبا 100 سرور دارد ، اینها در 60 کشور جهان از جمله ویتنام پخش شده اند. آنچه بیشتر در مورد PrivateVPN متمایز است سرعت بسیار سریع ارائه شده است. ما این VPN را برای ایده آل برای انسداد محتوای جغرافیایی محدود ایده آل دانستیم, به ویژه سایتهایی مانند Netflix ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC. پخش فیلم و نمایش های تلویزیونی در 1080p بدون هیچ تاخیری و بافر بود.

می توانید از این VPN در حداکثر شش دستگاه به طور همزمان استفاده کنید و کاربردها بسیار آسان است. PrivateVPN گزینه فعال کردن VPN مخفی ، مبدل کردن ترافیک VPN را به عنوان یک ترافیک معمولی ارائه می دهد. ما پیدا کرده ایم PrivateVPN یک VPN امن برای استفاده است زیرا رمزگذاری 256 بیتی AES را ارائه می دهد. از ویژگی های امنیتی اضافی می توان به محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 و سوئیچ قاتل داخلی اشاره کرد. PrivateVPN اظهار داشت كه از خط مشی ثبت اطلاعات صفر برخوردار است و از حریم خصوصی آنلاین شما محافظت می كند.

برنامه های PrivateVPN برای ویندوز ، مک ، اندروید و iOS ارائه می شود. لینوکس و روترها باید بصورت دستی تنظیم شوند.

طرفداران:

 • سرعت سرور بسیار سریع است
 • سرویسهای جریان مانند Netflix و iPlayer BBC را مسدود می کنند
 • برنامه های عالی برای دسک تاپ و موبایل
 • از یک بار آن حداکثر شش دستگاه استفاده کنید
 • ایمن نیست و گزارش های کاربران را حفظ نمی کند

منفی:

 • سرورهای کمتری نسبت به برخی از VPN ها دارند
 • پشتیبانی چت 24/7 در دسترس نیست

سریع تر: PrivateVPN برای انسداد سایت های جریان بسیار عالی است. VPN بسیار سریع با برنامه های کاربردی آسان. پشتیبانی چت زنده و کمک و نصب از راه دور را ارائه می دهد. به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید. خط مشی و رمزگذاری بدون گزارش. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

PrivateVPN Coupon معاملات ویژه - صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

5- گشت و گذار

SurfShark VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Surfshark.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

سورفشارک ممكن است يك سرويس VPN جديدتر باشد ، ولي سرويس را در بيش از 50 كشور در دنيا ارائه مي دهد ، از جمله ويتنام. با استفاده از آن برای امنیت همه دستگاه های خود مشکلی نخواهید داشت زیرا این امکان را به شما می دهد تا تعداد نامحدودی از دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. این VPN با تعدادی از سرویس های محبوب جریان از جمله Netflix و iPlayer بی بی سی خوب کار می کند.

اگرچه Surfshark بسیار آسان و بسیار در دسترس است ، اما پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد که 24/7 در دسترس است. گذشته از انتخاب مناسب برنامه ها و افزونه های مرورگر ، تعدادی ویژگی جالب از جمله مسدود کننده تبلیغات را ارائه می دهد. داده های شما با رمزگذاری AES 256 بیتی ، محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 و یک سوئیچ kill محافظت می شوند. علاوه بر این ، این یک VPN بدون گزارش است و مقر آن در جزایر ویرجین بریتانیا است.

می توانید از طریق برنامه های Windows ، Mac ، Android ، iOS و Amazon Fire TV از Surfshark استفاده کنید. برنامه های افزودنی مرورگر را می توان برای Chrome و Firefox بارگیری کرد. لینوکس و روترها به نصب دستی نیاز دارند.

طرفداران:

 • سرویس VPN قابل اطمینان با سرورها در 50 کشور + از جمله ویتنام
 • تعداد نامحدودی از دستگاه را به طور همزمان وصل کنید
 • برنامه های کاربر پسند و پشتیبانی مشتری 24/7
 • به شما کمک می کند به لطف سیاست رمزگذاری و عدم ثبت نام ناشناس بمانید

منفی:

 • بزرگترین شبکه سرور (800 سرور) را ندارید
 • هیچ برنامه ای برای لینوکس ارائه نشده است

SECURE ALL DEVICES: Surfshark به شما امکان می دهد همه دستگاه های خود را بطور همزمان وصل کنید. سرورهای ده ها کشور از جمله ویتنام. Netflix را مسدود می کند و برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر بسیار خوبی را ارائه می دهد. خط مشی پشتیبانی و پشتیبانی 24/7. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل Surfshark ما را بخوانید.

Surfshark Coupon معامله خاص - صرفه جویی 83٪ + 3 ماه رایگان مبلغ تخفیف به طور خودکار اعمال می شود

6. VyprVPN

VyprVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.VyprVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

VyprVPN دارای شبکه جهانی ای با بیش از 700 سرور ، از جمله در هانوی ، ویتنام. این امر باعث می شود تا هر جا که باشید ، محاصره کردن محتوای محدود شده جغرافیایی را آسان کنید. ما توانستیم Netflix ، Amazon Prime Video و Hulu را با موفقیت از حالت انسداد خارج کنیم و سرعت را بدون هیچ مشکلی برای بافر یا تأخیر مشاهده کردیم. ما دوست داریم که VyprVPN محدودیتی نداشته باشد یا درپوش بارگیری نداشته باشد و سوئیچ نامحدود سرور را ارائه می دهد.

این سرویس VPN دارای برنامه هایی برای سیستم عامل های مختلف است و استفاده از آنها نسبتاً ساده است. رابط چند سوئیچ ضامن ارائه شده است که شامل یک سوئیچ kill و گزینه مسدود کردن وب سایت های مخرب است. در صورت بروز هرگونه مشکلی ، پشتیبانی چت زنده در دسترس است. VyprVPN یکی از VPN های بی خطر در بازار است. همچنین از رمزگذاری AES 256 بیتی و محافظت در برابر نشت DNS و IPv6 و به طور مستقل مورد بررسی قرار گرفته است تا ثابت کند که سیاههها را حفظ نمی کند.

برنامه های VyprVPN برای Windows ، Mac ، Android و iOS ارائه می شود. لینوکس و روترها به پیکربندی دستی نیاز دارند.

طرفداران:

 • سرورها معمولاً سریع و سازگار هستند
 • کاربردها آسان است
 • پشتیبانی چت زنده در دسترس است
 • حسابرسی شده برای نشان دادن آن هیچ گونه سیاهه ای را حفظ نمی کند

منفی:

 • برنامه ای برای لینوکس یا روتر وجود ندارد
 • کمی گرانتر

ALL-RUNDER قوی: VyprVPN همه جانبه قوی است. سرورهای ده ها کشور از جمله ویتنام. سایتهای پخش جریان محبوب را مسدود کرده و پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. حسابرسی شده برای اثبات آن هیچگونه گزارش کاربر کاربران خود را حفظ نمی کند. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

بررسی کامل VyprVPN ما را بخوانید.

VyprVPN CouponSave 81٪ در برنامه 2 ساله برنامه GET DEALDiscount بطور خودکار اعمال می شود

آیا می توانم از VPN رایگان برای دریافت آدرس IP ویتنام استفاده کنم?

تعداد زیادی VPN رایگان با سرور در ایالات متحده ، انگلیس و ژاپن وجود دارد. با این حال ، دقیقاً وقتی می توان VPN های رایگان در ویتنام را انتخاب کرد ، ثروت خاصی نداریم. علاوه بر این ، دلایل زیادی وجود دارد که ما VPN رایگان را توصیه نمی کنیم ، صرف نظر از کشور.

اول از همه, VPN های رایگان به ندرت سرورهایی را در ویتنام ارائه می دهند. در حقیقت ، VPN های رایگان تمایل دارند به طور کلی کمتر سرور ارائه دهند. هنگامی که این مورد را با تعداد زیاد کاربران ترکیب می کنید ، VPN های رایگان اغلب از عملکرد ضعیف رنج می برند. در واقع ، VPN های رایگان معمولاً دارای محدودیت های داده و محدوده پهنای باند هستند. بنابراین اگر قصد پخش برنامه ها و فیلم های تلویزیونی را دارید ، یک VPN رایگان به احتمال زیاد باعث تاخیر ، بافر و فشار روانی می شود!

گذشته از عملکرد ضعیف, VPN های رایگان از حریم خصوصی شما محافظت نمی کنند آنطور که باید اغلب به این دلیل است که آنها از ویژگی های امنیتی اساسی VPN های پرداخت شده مانند رمزگذاری AES 256 بیتی ، محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill برخوردار نیستند. با این حال ، برخی از VPN های رایگان دارای بدافزار هستند و به عمد به امنیت آنلاین شما آسیب می رسانند. در بعضی موارد ، VPN های رایگان گزارش های مربوط به فعالیت آنلاین شما را حفظ می کنند. آنها ممکن است از داده های شما برای ایجاد هرزنامه در تبلیغات استفاده کنند یا حتی آن را به اشخاص ثالث بفروشند.

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN ها برای ویتنام

چرا به VPN برای ویتنام احتیاج دارم؟?

ویتنام سابقه سانسور اینترنت را دارد. خانه آزادی به طور مداوم ویتنام را به عنوان "آزاد در اینترنت" در شبکه آزاد رتبه بندی نکرده است. علاوه بر این ، گزارشگران بدون مرز ویتنام را به عنوان "دشمن اینترنت" ذکر کرده اند. به همین دلایل ، داشتن یک VPN هنگام حضور در ویتنام ، چه به طور دائمی در آنجا زندگی می کنید و چه برای اقامت کوتاه.

یک VPN با کیفیت می تواند به شما امکان دهد که محتوای جغرافیایی محدود شده را از سرتاسر جهان از حالت مسدود کنید در واقع ، بهترین VPN ها به شما امکان می دهند وب سایتهایی را که توسط دولت ویتنام ممنوع شده است و همچنین دسترسی به وب سایت ها و خدمات ویتنام از خارج از ویتنام. سرانجام ، ویژگی های امنیتی قوی در بهترین VPN ها به شما امکان می دهد بدون خیال هک شدن از طریق Wi-Fi رایگان عمومی در ویتنام با خیال راحت مرور کنید..

چگونه می توانم تلویزیون ویتنامی را در خارج از کشور با VPN تماشا کنم?

برای تماشای تلویزیون ویتنامی در خارج از ویتنام ، باید از VPN استفاده کنید و به یک سرور در ویتنام متصل شوید. پس از اتصال ، می توانید محتویات محدود شده جغرافیایی مانند تلویزیون ویتنامی و خدمات پخش را از حالت انسداد خارج کنید. حتماً کوکی های مرورگر خود را از قبل پاک کنید (این تضمین می کند که وب سایت یا خدمتی که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید ، آدرس IP واقعی خود را به خاطر نمی آورید).

یک آدرس IP برای ویتنام به شما امکان می دهد از تلویزیون ویتنام (VTV) ، پخش کننده تلویزیون ملی ویتنام ، به محتوا دسترسی داشته باشید. این شامل کانال هایی مانند VTV1 ، V2V24 و VTV7 Kids است. همچنین می توانید سرویس های جریان ویتنامی مانند Phimmoi و Zing TV را از حالت انسداد خارج کنید. سرانجام ، یک VPN با سرور در کشورهای دیگر مانند ایالات متحده و انگلیس به شما امکان می دهد فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را در Netflix US ، Amazon Prime Video و iPlayer BBC پخش کنید..

آیا VPN در ویتنام قانونی است?

در حالی که ساکنان در معرض سانسور گسترده آنلاین قرار دارند, استفاده از VPN در ویتنام قانونی است. در واقع ، بسیار توصیه می شود! دولت ویتنام ادعا می کند محدودیت هایی برای محافظت از جمعیت خود در برابر محتوای ناشایست وجود دارد ، هرچند شواهد نشان می دهد که هر چه سریعتر ضد دولت می خواهد سرکوب شود.

محتوای ممنوعه در ویتنام اغلب از وب سایت های سیاسی و وبلاگ ها تشکیل شده است. مقامات ویتنامی همچنین با موفقیت به دنبال حذف حساب های فیس بوک و فیلم های یوتیوب که به نظر منتقدان دولت هستند ، می باشند. از آوریل تا ژوئن سال 2018 ، سایت های خبری مستقل در ویتنام با حملات DDoS روبرو شدند.

سازمان عفو ​​بین الملل از موارد بازداشت فعالان اینترنتی در رابطه با فعالیت آنلاین خود خبر داده است. بارزترین نمونه این نمونه از وبلاگ نویس هوانگ دوک بینه است که به دلیل پوشش خبری خود از فاجعه محیطی فورموسا به 14 سال زندان محکوم شد. در دسامبر سال 2018 ، حزب کمونیست ویتنام نیروی 47 را معرفی کرد ، یک واحد نظامی با بیش از 10،000 پرسنل با هدف ، ادعای منتقدین ، ​​برای دستکاری مطالب به صورت آنلاین.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

Adblock
detector