آیا IPVanish در چین کار می کند؟ در اینجا آنچه شما باید بدانید

آیا IPVanish در چین کار می کند

چین یکی از پرتحرک ترین کارآموزان جهان را دارد. این کشور نه تنها وب سایتهای سازمان هایی که مخالف دولت نیستند را مسدود می کند ، بلکه دسترسی به خدماتی مانند فیس بوک ، واتس اپ و توییتر را نیز محدود می کند و ارتباط گردشگران با دوستان و خانواده در خانه را برای گردشگران دشوار می کند. با آزار و اذیت گسترده روزنامه نگاران ، معترضین و بازدید کنندگان خارجی ، این امر بسیار حیاتی است که شما برای حفظ امنیت و گمنام خود در هنگام حضور در چین قدم بردارید..

ساده ترین روش برای این کار استفاده از VPN است. با این کار ترافیک شما رمزگذاری می شود و از خواندن آن توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) و مقامات چینی جلوگیری می شود. VPN ها همچنین به شما امکان می دهند تا ترافیک خود را از طریق سرورها در سایر کشورها مسیریابی کنید ، به این معنی که می توانید به سایت ها و خدماتی دسترسی داشته باشید که معمولاً در چین مسدود هستند. با این وجود ، لازم به ذکر است که فایروال بزرگ کشور مرتباً به روز می شود و در نتیجه ، اکثر VPN ها کار نمی کنند. در زیر توضیح خواهیم داد که آیا می توانید IPVanish را در چین استفاده کنید.

آیا IPVanish در چین کار می کند?

IPVanish در چین کار نمی کند, اگرچه این سرویس در صورت تمایل به امتحان کردن آن ، راهنمای تنظیمات دستی را نیز ارائه می دهد. با این حال ، از آنجا که دولت چین لیست های بسیاری از آدرس های IP این لیست را سیاه کرده است ، بعید نیست راهی پیدا کنید که IPVanish را در چین به تنهایی کار کند..

درعوض ، توصیه می کنیم از آن استفاده کنید ExpressVPN. این سرویس با اطمینان قابل اعتماد در چین کار می کند ، و حتی در موارد نادری که به روزرسانی فایروال بزرگ آن را به صورت آفلاین مجبور می کند ، معمولاً مدت کوتاهی پس از آن اجرا می شود. اگر گزینه جایگزین کم هزینه را ترجیح می دهید ، NordVPN و Surfshark هر دو گزینه عالی هستند.

در حالی که ExpressVPN ، NordVPN و Surfshark همه در چین فعالیت می کنند ، دولت در حال حاضر دسترسی به وب سایت های خود را محدود می کند. به این دلیل, مهم است که قبل از ورود به چین ، VPN را ثبت کنید و نصب کنید. همچنین این ایده خوبی است که دستورالعمل های نصب دستی و جزئیات مربوط به هر سایت آینه ای را که VPN شما ممکن است درست کار کند در صورتی که VPN هنگام ورود کار نمی کند ، ذخیره کنید..

همچنین مشاهده کنید: بهترین VPN ها برای چین که هنوز در سال 2019 کار می کنند

نحوه مرور ایمن در چین با VPN

خبر خوب این است که اگر از ExpressVPN استفاده می کنید ، لازم نیست هر چیزی را به صورت دستی پیکربندی کنید: فقط به یک سرور در کشور مورد نظر خود وصل شوید و باید بتوانید وب را به صورت عادی مرور کنید. با این حال ، برای اینکه مطمئن شوید کاملاً ناشناس آنلاین هستید ، توصیه می کنیم تعدادی از سایر تنظیمات VPN خود را فعال کنید.

تمامی خدمات فوق از نشت DNS و IPv6 محافظت می کنند. آنها همچنین شامل سوئیچ kill هستند که در صورت از دست دادن اتصال به VPN ، انتقال داده را بطور خودکار متوقف می کند. در زیر ، نحوه فعال سازی این ویژگی ها و دسترسی به هر وب سایتی را که دوست دارید در حالی که در چین هستید ، توضیح خواهیم داد.

ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

توجه داشته باشید: ExpressVPN اغلب به سوئیچ kill آن به عنوان "قفل شبکه" در مقالات مرکز راهنما اشاره دارد. این اصطلاحات قابل تعویض است.

روی نماد منو در بالا سمت چپ کلیک کنید ، سپس را انتخاب کنید گزینه ها. حرکت به سمت عمومی را فعال کنید اگر VPN به طور غیر منتظره قطع شود ، تمام ترافیک اینترنت را متوقف کنید گزینه. اکنون ، روی کلیک کنید پیشرفته برگه و بررسی کنید هنگام اتصال ، از شناسایی آدرس IPv6 جلوگیری کنید و فقط در هنگام اتصال از سرورهای ExpressVPN DNS استفاده کنید.

NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

با کلیک روی شروع کنید تنظیمات در بالای صفحه باز کن عمومی را فعال کنید سوئیچ کشتن اینترنت. حفاظت از نشت IPv6 ، DNS و WebRTC این سرویس بصورت پیش فرض فعال شده و لازم نیست به صورت دستی پیکربندی شوند.

کاربران NordVPN همچنین باید به این سرویس بگویند که مایل به استفاده از سرورهای مخصوص مبهم هستند. برای این کار به صفحه تنظیمات برگردید و کلیک کنید پیشرفته. تغییر دهید سرورهای مبهم گزینه. در آخر ، به صفحه اصلی NordVPN برگردید و کلیک کنید سرورهای مبهم در لیست در سمت چپ برای اتصال خودکار به یک سرور مناسب.

سورفشارک

SurfShark VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Surfshark.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

کلیک کنید روی تنظیمات گزینه سمت چپ. حالا انتخاب کنید اتصال و فعال کردن کلید کشتار گزینه. به صفحه تنظیمات برگردید ، پیشرفته را فعال کنید ، و Surfshark را فعال کنید بدون مرز ویژگی. این امر به شما امکان می دهد در حالی که در چین هستید آزادانه در اینترنت مرور کنید.

چرا چین اینترنت را سانسور می کند?

محدودیت های اینترنتی چین به گونه ای طراحی شده است که مردم را از موادی که می تواند آسیب برساند ، گمراه کند یا تقسیم کند ، مصون نگه دارد. مشکل این است که دولت تصمیم می گیرد به طور خودسرانه تصمیم بگیرد که کدام محتوا برای مشاهده شهروندان مناسب است. در نتیجه ، فایروال بزرگ غالباً برای جلوگیری از دسترسی به منابع خبری بی طرف ، وب سایتهایی که حزب کمونیست را در یک نور منفی و رسانه های اجتماعی نشان می دهند ، استفاده می شود (زیرا این سیستم عامل ها جلوگیری از جریان آزاد اطلاعات را دشوارتر می کند).

بخش اصلی قانونی که به سانسور اینترنت در چین می پردازد ، شبکه اطلاعات رایانه ای و مقررات امنیت ، حفاظت و تنظیم مدیریت است. به راحتی, معیارهای مسدود کردن محتوا به صورت گسترده و متناسب با تفسیر باز است. به عنوان مثال ، بخش پنجم باعث گسترش شایعات جرم می شود. این از آن زمان برای توجیه همه چیز از تعطیل کردن سایت های شایعات گرفته تا تعقیب روزنامه نگاران که در معرض فساد هستند استفاده شده است.

کدام وب سایت و خدمات در چین مسدود شده اند?

در حالی که ما لیست کاملی از هر وب سایت مسدود شده در چین نداریم ، از سپتامبر 2018 ، حدود 10،000 وب سایت غیر قابل دسترسی بود. در زیر ، انواع محتوا را که در چین ممنوع است و چند نمونه از آنها ذکر کرده ایم:

 1. سایت های رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام)
 2. برنامه های ارتباطی (WhatsApp ، Gmail ، Skype)
 3. خدمات جریان (Netflix ، YouTube ، Twitch ، Spotify)
 4. موتورهای جستجو (Google، DuckDuckGo، Yahoo)
 5. وب سایتهای خبری بی طرف (The Guardian، NYTimes، رویترز)
 6. خدمات ذخیره سازی ابر (Dropbox ، Google Drive ، مگا)
 7. وب سایتهای مبتنی بر حریم خصوصی و VPN (OpenVPN ، ExpressVPN ، Comparitech)
 8. منابع اطلاعات بی طرف (ویکی پدیا ، بایگانی ، Quora)

اگر مطمئن نیستید که سایت خاصی مسدود شده است ، می توانید برای یافتن اطلاعات از Checker Firewall ما استفاده کنید. در نظر داشته باشید که وب سایت های جدید همیشه مسدود می شوند. به همین ترتیب ، حتی اگر یک سایت در حال حاضر در دسترس باشد ، ممکن است وقتی در واقع وارد چین می شوید ، اینگونه نباشد.

چه کار باید بکنم اگر VPN من به طور غیر منتظره متوقف شود?

متأسفانه ، می توانید انتظار داشته باشید که هنگام استفاده از VPN در چین خاموشی های دوره ای مشاهده کنید. با این حال ، اکثر خدمات اصلی مانند ExpressVPN و NordVPN پس از چند ساعت دوباره به کار گرفته می شوند. در ضمن ، کار دیگری وجود ندارد که غیر از صبر کنید.

شما می توانید در چنین شرایطی در امان بمانید ، اگرچه انجام این کار قبل از ورود به چین به آمادگی کمی نیاز دارد. از آدرس های ایمیل پشتیبانی مشتری VPN خود یادداشت کنید, و همچنین هر سایت آینه ای که ممکن است داشته باشد. به یاد داشته باشید: فضای ذخیره سازی ابری در چین در دسترس نیست ، بنابراین باید این اطلاعات را بصورت محلی و ایده آل در یک فایل محافظت شده با رمز عبور ذخیره کنید. این روش تضمین می کند که ، حتی اگر VPN شما برای مدت طولانی کار نکند ، شما هنوز راهی برای ارتباط با ارائه دهنده خود خواهید داشت.

آیا می توانم برای استفاده از VPN در چین مشکلی ایجاد کنم?

VPN از لحاظ فنی در چین غیرقانونی نیستند ، اما دسترسی به آنها دشوار است ، بخشی از آن به دلیل بزرگ فایروال ، و تا حدی به این دلیل که حداقل یک فروشگاه برنامه مانع از نصب کاربران در صورت زندگی در چین می شود. با این وجود ، با بازداشت ارائه دهندگان VPN و تمرکز روزافزون بر نظارت بر اینترنت ، بسیار حیاتی است که هنگام حفظ امنیت از حریم شخصی خود محافظت کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 3 =

Adblock
detector