نحوه نصب فیوژن برای Kodi 16 Jarvis

کدی فیوژن 14
بروزرسانی: سرورهای TVAddons و Fusion چند روزی افتاده اند و مخزن موجود نیست. در صورت بازگشت آنلاین این پست را به روز خواهیم کرد.

اگر تازه با Kodi شروع کرده اید ، Fusion مکانی عالی برای شروع است. این در واقع مخزن مخازن است. فیوژن یکی از محبوب ترین مخازن موجود برای Kodi XBMC است ، و بسیاری از افزودنیهای ویدیوی پخش ویدئویی برای Kodi را در بین بسیاری دیگر شامل می شود.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

دو روش اصلی برای نصب مخازن و مواد افزودنی از فیوژن وجود دارد. مورد اول نصب دستی آنها به صورت جداگانه از رابط Kodi است. مورد دوم استفاده از Indigo است. این یک برنامه افزودنی برنامه است که به شما امکان می دهد مخازن دیگر را از Fusion به راحتی نصب کنید.

ما مراحل استفاده از رایانه لوحی Android و آخرین نسخه Kodi XBMC ، Jarvis را با شما راهنمایی خواهیم کرد. تنظیم باید تقریباً در دستگاه ها و نسخه های دیگر یکسان باشد و کمتر از پنج دقیقه طول می کشد.

 1. Kodi را باز کنید و به System بروید > مدیر پروندهکد فیوژن 1
 2. روی افزودن منبع کلیک کنید (فیوژن در حال حاضر در تصاویر نصب شده است ، بنابراین فعلاً آن را نادیده بگیرید)کدی فیوژن 2
 3. روی http://fusion.tvaddons.ag ضربه بزنید و تایپ کنید ، سپس روی انجام شد کلیک کنیدکدی فیوژن 3
 4. روی قسمت زیر "نامی برای این منبع رسانه وارد کنید" و "همجوشی" را تایپ کنید. بر روی انجام شد و سپس تأیید را کلیک کنید.کدی فیوژن 4

فیوژن اکنون نصب شده است! اما برای استفاده از آنها هنوز باید واقعاً افزودنیهای موجود را از مخزن نصب کنید. ما ابتدا نحوه استفاده از ابزار داخلی کدی و نحوه استفاده از نصاب افزودنی Fusion را به شما نشان خواهیم داد..

به صورت دستی افزودنیهای Kodi را از Fusion نصب کنید

به عنوان نمونه ، ما نحوه نصب 1Channel Primewire ، یکی از محبوب ترین افزودنیهای پخش ویدئو را به شما نشان خواهیم داد. توجه داشته باشید که افزودنیهای پخش مانند 1Channel ممکن است در کشور شما مسدود یا غیرقانونی باشند. توصیه می کنیم از یک VPN معتبری مانند IPVanish استفاده کنید که با تمام افزودنیهای Kodi کار کند و به منظور حفظ فعالیت اینترنتی شما انجام شود. برای گزینه های بیشتر ، به جمع بندی بهترین VPN های ما برای Kodi مراجعه کنید.

 1. در صفحه اصلی Kodi XBMC ، بر روی System کلیک کنیدکد فیوژن 1
 2. روی افزودنیها کلیک کنیدکدی فیوژن 5
 3. روی "نصب از فایل zip" کلیک کنیدکدی فیوژن 6
 4. روی "فیوژن" کلیک کنید (یا هر آنچه که شما نام آن را بردید
 5. به kodi-repos بروید > انگلیسی ... در اینجا می توانید همه مخازن زبان انگلیسی را مرور کنید
 6. روی "repository.tknorris.release-x.x.x.zip" کلیک کنید. باید اعلانی را ببینید که می گوید "افزودنی فعال شده" در گوشه ای وجود دارد.کدی فیوژن 7
 7. به بخش منوی افزودنی ها در بخش سیستم ، بر روی "نصب از مخزن" کلیک کنید. (همچنین در برخی از نسخه های Kodi "دریافت افزودنی ها")کدی فیوژن 8
 8. "مخزن انتشار tknorris" را انتخاب کنید > افزودنیهای ویدیویی > 1Channel کنید و بر روی Install کلیک کنید. باید اعلانی را ببینید که می گوید "افزودنی فعال شده"
 9. اکنون 1Channel نصب شده است. برای استفاده از آن ، از صفحه اصلی به فیلم ها بروید > مواد افزودنی > 1 كانل

نصب Indigo و Fusion Addon Installer

به روز رسانی: در ماه فوریه ، فیوژن تمام ابزارهای خود از جمله نصب فیوز افزودنی را در یک افزونه واحد به نام Indigo ادغام کرد. ما این آموزش را به روز کردیم تا تغییرات را منعکس کنیم.

این روش دستی برای نصب مخازن و افزودنی های Fusion است. اگر یک ابزار ساده تر شخص ثالث را ترجیح می دهید ، می توانید از Indigo استفاده کنید. باز هم ، ما 1Channel را به عنوان نمونه نصب خواهیم کرد.

 1. در صفحه اصلی Kodi XBMC ، کلیک کنید سیستمکد فیوژن 1
 2. کلیک مواد افزودنیکدی فیوژن 5
 3. کلیک از پرونده zip نصب کنیدکدی فیوژن 6
 4. کلیک ذوب (یا هر آنچه که شما نام آن را آورده اید)
 5. قابل اعتماد و متخصص از اینجا شروع کن, کلیک "plugin.program.indigo-x.x.x.zip و منتظر یک اعلان "افزودنی به روز شده" باشید
 6. به صفحه اصلی Kodi XBMC بروید و کلیک کنید برنامه هاکدی فیوژن 10
 7. قابل اعتماد و متخصص برنامه های افزودنی > نیلی > افزونه نصبنیلی فیوژن
 8. در اینجا می توانید چندین عکس کوچک را انتخاب کنید. برای 1Channel ، افزودنیهای ویدیویی را کلیک کنیدکدی فیوژن 14
 9. روی 1Channel Primewire کلیک کنید ، سپس دوباره روی آن کلیک کنید و در صفحه بعد نصب آن را تأیید کنید.کدی فیوژن 15
 10. اکنون 1Channel نصب شده است. برای استفاده از آن ، از صفحه اصلی به فیلم ها بروید > مواد افزودنی > 1 كانل

و این همه وجود دارد به آن! اگر ترجیح می دهید در مورد افزودنی یا مخزن مورد نظر خود جستجو نکنید ، هر دو Kodi و Fusion Add-on Installer توابع جستجو دارند..

هر سوالی دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =

Adblock
detector