نحوه نصب Kodi در Apple TV 4 یا 2 (در صورت موجود بودن راه حل برای اپل تی وی 2 اضافه خواهیم کرد)

Kodi را در Apple TV نصب کنید

اپل تی وی یک پخش کننده رسانه دیجیتال است که از زمان معرفی نسل دوم دستگاه ، نسخه ویژه سیستم عامل iOS iOS اپل را اجرا می کند. می توانید محتوای دیجیتالی را از فروشگاه iTunes یا از طریق برنامه هایی مانند Netflix و Hulu مشاهده کنید. ارائه دهندگان مانند دیزنی XD و ESPN همچنین امکان مشاهده محتوای زنده در دستگاه را فراهم می کنند.

اپل تی وی با کمی کار قابلیت اجرای Kodi را دارد. برای آموزش نحوه انجام این کار با ما در ارتباط باشید. در حال حاضر هیچ راه حلی برای Apple TV 3 ارائه نشده است ، بنابراین این مقاله بر روی Apple TV 2 و 4. متمرکز است. ما همچنان به دنبال راه حل کار برای Apple TV 3 خواهیم بود بنابراین ممکن است بخواهید این صفحه را علامت گذاری کنید و بعداً بررسی کنید..

Kodi یک برنامه پخش کننده رسانه آزاد منبع آزاد است که توسط بنیاد XBMC ساخته شده است. این دستگاه برای طیف گسترده ای از دستگاه ها مانند رایانه های ویندوز و مک ، دستگاه های Android ، دستگاه های iOS با فرار از زندان ، Raspberry Pis و بسیاری موارد دیگر در دسترس است. می توانید Kodi را با ریموت کنترل یا گیم پد به راحتی کنترل کنید تا هم از طریق منابع مختلف ، هم صدا و هم ویدئو پخش شود.

قبل از شروع کار ، یک VPN دریافت کنید

هنگام استفاده از Kodi ، توصیه می کنیم به یک VPN متصل شوید. VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور در یک مکان مورد نظر شما مسیریابی می کند. یکی از بزرگترین نگرانی که بسیاری از کاربران Kodi ممکن است داشته باشند ، پرتاب سرعت اینترنت است. ISP ها معمولاً در مورد استفاده از داده های شما تبعیض قائل می شوند ، وقتی کاربران از پهنای باند زیاد در جریان یا تورنت استفاده می کنند ، سرعت و سرعت لازم را به وجود می آورند..

برخی از جریان و تورنت از طریق Kodi ممکن است پرچم گذاری شود که توسط ISP شما نیز هدف قرار گیرد. در حالی که بسیاری از روشهای پخش صحیح و پخش مجدد از طریق Kodi وجود دارد ، برخی از کاربران متوجه شده اند که آنها به طور ناخواسته torrent یا محتوای جریان را مورد سرقت قرار داده اند. ISP ها ممکن است در آن موارد اعلان های ضد دزدی دریایی را برای کاربران ارسال کنند.

علاوه بر این ، خطرات امنیتی می توانند هنگام استفاده از Kodi ایجاد شوند. برخی از افزودنیها می توانند ربوده شده ، هک شده و مجدداً بارگذاری شوند و به نظر می رسید که قانونی باشند. سپس هکرها می توانند از افزودنیهای ربوده شده برای انجام حملات شخصی در وسط سیستم رایانه شما استفاده کنند و به آنها اجازه دهند تا از فعالیت شما جاسوسی کنند. یک VPN می تواند به امنیت سیستم شما کمک کند و از جلوگیری از برخی از مسائل مربوط به حریم خصوصی با افزودنیهای Kodi کمک می کند.

لطفا توجه داشته باشید که VPN ها همچنین امکان دسترسی به محتوای جغرافیایی محدود را دارند.

به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکلی در ISP ، دور زدن قفل محتوای جغرافیایی ، و محافظت در برابر برخی از موارد حفظ حریم خصوصی افزودنی Kodi ، یک VPN معتبر مانند IPVanish هنگام استفاده از Kodi توصیه می شود. IPVanish اتصال محکم ، ظرفیت فراوان و سطح بالایی از محافظت از حریم خصوصی را برای استفاده Kodi فراهم می کند.

اپل تی وی پشتیبانی داخلی برای VPN ها ندارد ، بنابراین شما چند گزینه دارید. می توانید VPN را بر روی آیفون یا آی پد نصب کنید و محتوای آن را از طریق Airplay پخش کنید. می توانید VPN را روی یک روتر وای فای سازگار پیکربندی کنید. یا می توانید VPN را روی لپ تاپ نصب کنید و یک روتر مجازی روی آن تنظیم کنید تا یک کانون امن وای فای ایجاد کنید. برای نحوه تنظیم روترهای مجازی در ویندوز و MacOS به آموزش های ما مراجعه کنید.

می توانیم تأیید کنیم که IPVanish با کلیه افزونه های Kodi که ما آزمایش کرده ایم کار می کند و در جامعه Kodi بسیار محبوب است. لیست کامل ما را می توانید در اینجا از خدمات پیشنهادی Kodi VPN پیدا کنید.

هشدار معامله: IPVanish تا 60٪ تخفیف در اینجا به خوانندگان Comparitech ارائه می دهد.

نسخه های سازگار

ما فقط قادر به پیدا کردن روشهای قابل اعتماد برای نصب Kodi ، بدون ایجاد تغییرات قابل توجه در دستگاه ، برای دو نسخه از Apple TV هستیم. اینها هستند:

 • نسل دوم اپل تی وی
 • نسل چهارم اپل تی وی

متأسفانه ، ما نتوانسته ایم یک راه حل مناسب برای نسل سوم Apple TV پیدا کنیم. در صورت یافتن راه حل ، مطمئناً این مقاله را به روز خواهیم کرد.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

Kodi v17.3 "Krypton" آخرین نسخه پایدار Kodi است که برای بارگیری در دسترس است

دستورالعمل نصب و راه اندازی

نسل دوم تلویزیون اپل

لطفاً توجه داشته باشید که اپل تلویزیون نسل دوم شما باید به زندان بیفتد تا روند کار در زیر مشخص شود.

متأسفانه نسخه های بعدی Kodi با نسل دوم Apple TV ناسازگار است. با این حال ، Kodi Helix 14.2 روی این دستگاه کار خواهد کرد. قبل از شروع ، اطمینان حاصل کنید که یک کامپیوتر مک دستی با باز پایانه پنجره همچنین شما باید هم Apple TV و هم رایانه خود را به یک شبکه وصل کنید.

برای تکمیل نصب موارد زیر را انجام دهید:

 • در ترمینال وارد کنید "ssh [email protected]"مطمئن شوید که جایگزین شوید خودتان .ATV2.IP.ADDRESS با آدرس IP تلویزیون اپل. فوری وجود خواهد داشت که بخواهید یک گذرواژه را که به طور پیش فرض "alpine" است ، درخواست کنید.
 • اکنون لازم است یکبار دستورات زیر را وارد کنید:
 1. wget نصب مناسب
 2. wget -0- http://apt.awkwardtv.org/awkwardtv.pub | apt-key add - echo "deb http://apt.awkwardtv.org/ اصلی ثابت"> /etc/apt/source.list.d/awkwardtv.list
 3. پژواک "deb http://mirrors.kodi.tv/apt/atv2 ./" > /etc/apt/source.list.d/xbmc.list
 4. به روزرسانی مناسب
 5. apt-get install org.xbmc.kodi-atv2
 6. راه اندازی مجدد

بعد از اتمام مرحله 6 باید بتوانید از صفحه اصلی تلویزیون دوم اپل تی وی ، از Kodi استفاده کنید.

نسل چهارم اپل تی وی

Kodi را می توان با استفاده از رایانه های Mac یا Windows مبتنی بر Apple TV نسل چهارم نصب کرد.

گزینه فقط مک

برای نصب با استفاده از Mac به موارد زیر نیاز دارید:

 • Xcode 7.2 یا بالاتر
 • برنامه امضای برنامه iOS
 • آخرین پرونده Kodi .deb برای tvOS (بارگیری مستقیم از طریق FTP)
 • حساب توسعه دهنده اپل (این را می توان به صورت رایگان بدست آورد)
 • کابل USB-C به USB-A

بعد از اینکه آن ابزارها را جمع کردید ، اکنون آماده هستید. برای تکمیل نصب این مراحل را دنبال کنید:

 1. ابتدا باید Apple TV خود را با کابل USB-C به USB-A به رایانه مک خود متصل کنید.
 2. بعد ، Xcode را باز کنید و از فهرست اصلی نرم افزار ، را انتخاب کنید یک پروژه Xcode جدید ایجاد کنید.
 3. در زیر بخش tvOS ، را انتخاب کنید کاربرد, به دنبال برنامه نمایش تک و بعد بعد.
 4. اکنون باید اطلاعات مربوطه را در این قسمت وارد کنید نام محصول, نام سازمان, و شناسه بسته نرم افزاری زمینه های. لازم نیست خیلی سختگیرانه با آنچه که در اینجا وارد می کنید ، باشید اما آنها باید پر شوند. بعد از پر کردن این قسمت ها روی بعدی کلیک کنید.
 5. بعد از اتمام مرحله قبلی باید یک پنجره خطایی را مشاهده کنید اما این یک مسئله بزرگ نیست. خطا چیزی را در امتداد خطوط "بدون نمایه های تأمین کننده مطابقت" پیدا می کند؟ به سادگی انتخاب کنید رفع شماره.
 6. با این وجود قبل از برطرف شدن مشکل باید به حساب Apple Developer خود وارد شوید. Xcode باعث می شود که با Apple ID متصل به حساب برنامه نویس خود وارد شوید. اصابت اضافه کردن و سپس اطلاعات ورود به سیستم خود را وارد کنید. اگر اطلاعات ورود به سیستم دوباره از شما خواسته شده است ، فقط Apple ID خود را از کادر کشویی موجود انتخاب کرده و ضربه بزنید انتخاب کنید برای حرکت به جلو Xcode سپس باید مشخصات تأمین کننده لازم را ایجاد کند.
 7. اکنون دستگاه Apple TV خود را از کادر کشویی واقع در بالای پنجره Xcode انتخاب کنید. این فهرست در کنار بازی و متوقف کردن دکمه هایی که در قسمت بالا سمت چپ پنجره قرار دارند.
 8. برنامه امضای برنامه iOS را راه اندازی کنید و گواهی مربوطه را در زیر انتخاب کنید گواهی امضای رشته. حالا زیر ارائه پروفایل فیلد را انتخاب کنید ، نام پروژه Xcode ایجاد شده در مرحله 2 بالا را انتخاب کنید. برای فایل ورودی فیلد را انتخاب کنید ، کافیست پرونده .deb را که از لیست نیازهای بالا بارگیری کرده اید ، انتخاب کنید. بعد از پر کردن این زمینه ها شروع کنید. سپس امضاکننده برنامه iOS فایل را در یک پرونده .IPA بسته بندی می کند.
 9. بازگشت به Xcode ، را انتخاب کنید پنجره>دستگاه ها, Apple TV خود را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید + دکمه زیر برنامه های نصب شده.
 10. پرونده .IPA ایجاد شده در مرحله 8 را پیدا کنید و سپس در Apple TV شما نصب خواهد شد. اکنون برنامه باید روی صفحه اصلی دستگاه قابل مشاهده باشد.

گزینه Windows + Mac

این فرایند همچنین در هر دو رایانه Windows و Mac کار می کند. برای تکمیل نصب به موارد زیر نیاز دارید:

 • Cydia Impactor
 • ویندوز 7 یا بالاتر / Mac OSX
 • آخرین نسخه iTunes
 • آخرین نسخه فایل .deb از Kodi برای سیستم عامل تلویزیون

قبل از شروع ، باید فایل Kodi .deb را به یک پرونده .ipa تبدیل کنید زیرا Cydia Impactor فقط پرونده های .ipa را می پذیرد. برای انجام این کار 7zip نیاز به نصب دارد. این فرایند به شرح زیر است:

 • پرونده .deb را از 7zip باز کنید.

7zip1

 • فایل .deb را استخراج کنید

7zip2

 • نتیجه را استخراج کنید data.tar پرونده با 7zip نیز.

Apple_TV_7zip5

 • استخراج data.tar پرونده باید به نتیجه منجر شود داده ها پوشه این پوشه را باز کنید و باید پوشه ای به نام خود مشاهده کنید برنامه های کاربردی که به نوبه خود حاوی پوشه ای به نام خواهد بود Kodi.app.

7zip3_apple_tv

 • پوشه ای به نام ایجاد کنید ظرفیت ترابری در داخل برنامه های کاربردی پوشه.

7zip4_apple_tv

 • کشیدن و رها کردن Kodi.app پوشه در ظرفیت ترابری پوشه.
 • دسترسی به ظرفیت ترابری پوشه را از درون 7zip قرار داده و ضربه بزنید اضافه کردن دکمه. اطمینان حاصل کنید که قالب بایگانی تنظیم شده است زیپ و نام بایگانی را تنظیم کنید کدي.يپا.

7zip5_apple_tv

 • خوب و خوب کدي.يپا اکنون پرونده ایجاد و آماده نصب خواهد شد.

پس از ایجاد .ipa با استفاده از Cydia Impactor ، اکنون آماده نصب آن بر روی TV Apple خود هستید. برای تکمیل نصب موارد زیر را انجام دهید:

 1. Apple TV خود را با استفاده از کابل USB-C به USB-A به رایانه متصل کنید.
 2. Cydia Impactor را در محلی که مورد نظر شماست بر روی رایانه خود استخراج کنید.
 3. Cydia Impactor را باز کنید و مطمئن شوید که تلویزیون Apple شما را ردیابی می کند.
 4. کشیدن و رها کردن کدي.يپا وارد پنجره Cydia Impactor شوید.
 5. اکنون Cydia Impactor از شما می خواهد Apple ID خود را وارد کنید. یک شناسه معتبر Apple مرتبط با حساب برنامه نویس وارد کنید. کلیک خوب و Cydia Impactor سپس Kodi را روی Apple TV نصب می کند.
 6. اکنون می توانید از صفحه اصلی تلویزیون Apple خود به Kodi دسترسی پیدا کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که اگر از هر دو روش فوق از یک حساب کاربری رایگان Apple Developer استفاده می کنید ، متأسفانه مجبور خواهید بود که برنامه Kodi را مجدداً نصب کنید. هر 7 روز با یک حساب توسعه دهنده پرداخت شده ، می توانید برنامه ها را برای یک سال کامل نصب کنید.

اپل تی وی در Macworld سانفرانسیسکو با پینگ مجوز تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 2.0 Generic.

Recommended Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Adblock
detector