بهترین افزونه های Kodi Bollywood برای فیلم های هندی ، پنجابی و Desi

kodi_bollywood_best_snagfilms

صدها مورد اضافی برای Kodi در دسترس است ، اما تعداد کمی از افزونه هایی که فیلم ها و نمایش های تلویزیونی بالیوود را با کیفیت ارائه می دهند. این راهنما شما را با برخی از بهترین افزودنیهای بالیوود کدی برای فیلمهای هندی ، پنجابی و دزدی در Kodi طی می کند..

آخرین نسخه پایدار Kodi Kodi v18.3 "Krypton" است.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

قبل از شروع کار: نحوه استفاده ایمن از Kodi

از VPN می توان برای پنهان کردن فعالیت جریان کاربر کاربر استفاده کرد. علاوه بر این ، دلایل بسیاری دیگر برای نصب VPN قابل اعتماد وجود دارد. در مرحله اول ، VPN ها هویت آنلاین شخص را نقاب می کنند و متعاقباً کاربران را از خطرات امنیتی مانند حملات در وسط محافظت می کنند. این حملات باعث می شود که اتصال اینترنتی شما توسط یک شخص مخرب ردیابی شود که در صورت موفقیت به اطلاعات ارزشمند شما دسترسی خواهد داشت.

علاوه بر حملات وسط ، این احتمال وجود دارد که افزودنیها دارای کد مخرب باشند. یک VPN ممکن است به دلیل نحوه استفاده مجدد از ترافیک ، در جلوگیری از این خطر کمک کند.

VPN ها همچنین می توانند به کاربران با محتوای جغرافیایی محدود دسترسی پیدا کنند. برخی از خدمات فقط در برخی کشورها کار می کنند ، اما یک VPN می تواند اتصال به اینترنت شما را از طریق سرور در کشور مورد نظر شما تغییر مسیر دهد. این در نهایت به شما امکان دسترسی به مطالبی را می دهد که معمولاً به دلیل موقعیت مکانی به آنها دسترسی پیدا نمی کنید.

برای پخش محتوای با کیفیت بالا از طریق Kodi ، به یک VPN سریع و قابل اعتماد احتیاج دارید که بتواند با درخواست های پهنای باند جریان روبرو شود. IPVanish VPN پیشنهادی ماست اما احساس راحتی می کنید لیست کاملی از خدمات پیشنهادی VPN را جستجو کنید.

معامله خواننده: 60٪ در برنامه IPVanish صرفه جویی کنید 

بهترین افزودنیهای بالیوود Kodi برای فیلمهای هندی ، پنجابی و Desi: افزودنیهای رسمی

افزودنیهای مورد بررسی در این بخش را می توان از طریق خدمات قانونی مانند مخزن رسمی افزونه Kodi دریافت کرد. این افزودنیها محتوای قانونی را جریانی می کنند و نگرانی زیادی درباره حفظ حریم خصوصی ندارند.

ایتوتوسان

افزونه های کدگذاری بالیوود einthusan

وقتی صحبت از محتوای بالیوود می شود ، به سختی از Einthusan بهتر می شود. این افزونه مستقیماً از وب سایت رسمی Einthusan.tv پخش می شود. Einthusan محتوای آن را به صورت قانونی مجوز داد ، و این یک انتخاب عالی برای طرفداران Bollywood Kodi است که می خواهند محتوای خود را به صورت قانونی حفظ کنند.

برای نصب این افزونه ، لازم است مخازن دلایل را بارگیری کنید.

  • اینجا را کلیک کنید ، سپس بارگیری کنید repository.reasonrepo فایل
  • بعد ، Kodi را باز کنید ، سپس بروید اضافات
  • کلیک کنید روی نماد بسته بندی در بالا سمت چپ ، سپس روی از زیپ نصب کنید
  • پوشه بارگیریهای خود را پیدا کرده و سپس روی آن کلیک کنید repository.reasonrepo فایل زیپ برای نصب
  • به صفحه قبلی برگردید ، سپس روی آن کلیک کنید نصب از repoمحل سکونت
  • پیدا کردن Reason Repo, سپس کلیک کنید افزونه های ویدیویی. از آنجا نصب کنید ایتوتوسان

SnagFilms

kodi_bollywood_best_snagfilms

SnagFilms کاملاً شبیه به Viewster است و از یک دسته اختصاصی بالیوود نیز بهره می برد. این افزونه در حال حاضر روی Kodi نسخه 18 و بالاتر کار می کند ، و آن را به گزینه ای بهتر از Viewster می دهد زیرا می توانید از آن در نصب های بسیار بیشتر Kodi استفاده کنید.

SnagFilms دسترسی به مطالب قانونی را فراهم می کند و یکی از افزودنی هایی است که ما توصیه می کنیم.

می توانید این افزونه را مستقیماً از مخزن رسمی افزونه Kodi نصب کنید.

چشم انداز

viewster_bollywood_kodi

Viewster در اصل مجموعه ای از محتوای خوب سازمان یافته است. با انتخاب دسته مربوطه می توانید به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستید ، پیدا کنید. از طرف دیگر ، می توانید از تابع جستجو برای یافتن فیلم های مورد علاقه خود نیز استفاده کنید.

از اینکه بدانید Viewster خاص خود را دارد ، هیجان زده خواهید شد بالیوود دسته ای که دسترسی به طیف گسترده ای از فیلم ها را فراهم می کند.

Viewster دسترسی به جریانهای قانونی را در اختیار کاربران قرار می دهد و یکی از افزودنیهای پیشنهادی ما برای Kodi است

می توانید افزونه Viewster Kodi را از مخزن رسمی افزونه های Kodi نصب کنید. البته توجه داشته باشید که Viewster در حال حاضر فقط روی Kodi نسخه 17 و زیر کار می کند.

YouTube

youtube_bollywood

YouTube واقعاً نیازی به معرفی ندارد. این وب سایت همیشه محبوب به اشتراک گذاری ویدیو همچنین به عنوان یک افزودنی Kodi در دسترس است. YouTube پر از فیلم های بالیوود قدیمی و جدید است. به سادگی جستجو را انجام دهید تا ببینید آیا می توانید محتوای مورد نظر خود را پیدا کنید یا نه.

ما YouTube را توصیه می کنیم زیرا دسترسی به محتوای قانونی را فراهم می کند. اگرچه احتمال برخورداری از محتوای غیرقانونی در YouTube وجود دارد ، اما این بسیار ناچیز است. چنین محتوا معمولاً به سرعت حذف می شود.

این افزونه در مخزن رسمی افزونه کدی موجود است.

افزودنیهای غیررسمی Kodi Bollywood برای فیلمهای هندی ، پنجابی و Desi

طبق تحقیقات ما ، به نظر می رسد این افزودنیها دسترسی به محتوای عالی بالیوود را فراهم می کنند. با این حال ، باید توجه داشته باشید که محتوای ارائه شده توسط افزودنیهای ذکر شده در زیر ، به احتمال زیاد از طریق جریانهای دزدان دریایی تهیه می شود و در صورت مشاهده ISP شما می توانید تهدیدهای قانونی برای دسترسی به این محتوا دریافت کنید..

تلویزیون در منطقه DESI

tv_on_desi_zone_kodi_comparitech

چه چیزی است? تلویزیون در DESI ZONE از دو منبع به محتوای بالیوود دسترسی دارد. یا از DesiRulez یا DesiTVBox. هر دو منبع دسترسی به تلویزیون زنده و همچنین ویدئوی تقاضا را فراهم می کنند.

چرا باید از استفاده از آن خودداری کنید? تلویزیون در DESI ZONE دسترسی به محتوا را بیشتر از طریق جریان های دزدان دریایی فراهم می کند. اما این احتمال وجود دارد که برخی از مطالب قدیمی تر در دسترس باشد که می توانند با این افزونه به صورت قانونی در حوزه عمومی پخش شوند. با این وجود ، از آنجا که گزینه های قانونی کمی در اینجا وجود دارد ، ما تلویزیون را در منطقه Desi Zone برای کاربران Kodi توصیه نمی کنیم.

خروج

Exodus_bollywood

چه چیزی است? Exodus محتوا را با فرمت آسان برای کاربران ارائه می دهد. محتوای ویدیویی متنوعی از جمله فیلم های بالیوود در دسترس است. خروج اجازه می دهد تا محتوا با توجه به زبان سازماندهی شود و یافتن دسته بندی هایی مانند هندی و پنجابی ، دسترسی سریع به فیلم های مورد علاقه Bollywood شما را آسان می کند..

چرا باید از استفاده از آن خودداری کنید? بسیاری از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی که می توان از طریق Exodus یافت ، دزدان دریایی هستند. کاربران باید توجه ویژه ای کنند تا دریابند که آیا به محتوای آنها دسترسی قانونی و با اطمینان در کشورهایشان می رسد. به دلیل اتکا به محتوای دزدان دریایی ، ما Exodus را برای کاربران Kodi توصیه نمی کنیم.

Swa-Desi

افزودنیهای کدگذاری بالیوود

چه چیزی است? Swa-Desi محتوا را توسط سازماندهی می کند فیلم ها و تلویزیون. زیر فیلم ها شما می توانید طیف گسترده ای از عناوین بالیوود را که مطابق با زبان مرتب شده اند و سپس بیشتر با ژانر و محبوبیت پیدا خواهید کرد. فیلم های تئاتر و فیلم های برجسته نیز برجسته می شوند.

چرا باید از استفاده از آن خودداری کنید? از آنجا که محتوای نمایش داده شده توسط Swa-Desi تا حد زیادی دزدگیر است ، ما این افزونه را توصیه نمی کنیم.

در هنگام آنلاین از حریم خصوصی خود محافظت کنید: 60 درصد در برنامه IPVanish صرفه جویی کنید 

نحوه نصب افزونه های Kodi

برای نصب افزونه های Kodi ، ابتدا مخزن افزودنی مربوطه باید نصب شود. پس از اتمام این مرحله ، می توانید افزونه را جستجو و نصب کنید. افزونه ها را می توان از طریق فایلهای .ZIP نیز نصب کرد.

اگر می خواهید در مورد نصب افزونه های Kodi اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به این راهنما که نصب مخازن را پوشش می دهد ، نگاهی بیندازید..

قوانین جاری در هند

ما به هیچ وجه جریان پخش مواد دزدان دریایی را مهار نمی کنیم. با این حال ، ممکن است شما شوکه شوید که فهمید تماشای محتوای پخش شده در هند غیرقانونی نیست. اگر بخواهید بدون داشتن مجوزهای لازم ، محتوای دارای حق چاپ را بفروشید ، بصورت عمومی پخش کنید ، یا بفروشید ، دچار مشکل می شوید..

دادگستری گاوتام پاتل سال گذشته این اعلامیه را پس از اینکه تعدادی از مصرف کنندگان نگران شدند پس از هشدار از طریق ISP ها مبنی بر مجازات بودن برای پخش محتوای محتوا ، صادر شد.

اگرچه غیرقانونی نیست ، شما باید همچنان در هنگام پخش کردن مواظب باشید و قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ با مجوز در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید که قوانین تغییر می کنند و مثل همیشه باید تحقیقات خود را انجام دهید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

40 − = 33

Adblock
detector