نحوه نصب Kodi در Firestick و Amazon Fire TV

نحوه نصب Kodi در آمازون Fire Fire Stick یا Fire TV


آمازون مبتنی بر آندروید Firestick و Fire TV دستگاه های محبوب طرفداران Kodi هستند که می توانند از آن استفاده کنند. نه تنها تمام کانالها و عملکردهای Fire TV را به دست می آورید ، Kodi طیف کاملی از کانالهای افزودنی و پخش کننده را باز می کند. شما می توانید Kodi را در دستگاه های Firestick و Fire TV نصب کنید و بدون هیچ زحمتی از یک دستگاه بزرگتر ، از همان تجربه جریانی لذت ببرید.

توجه داشته باشید: اگر می خواهید ساخت Kodi را در Firestick نصب کنید ، توصیه می کنیم مواردی را انتخاب کنید که برای دستگاه های دارای قدرت پایین تر طراحی شده باشد.

هشدار: از Kodi فقط باید برای محتوایی استفاده کنید که شما حق دسترسی به آن را دارید. نه بنیاد Kodi و نه Comparitech طرفدار استفاده از Kodi برای دزدی دریایی نیستند.

Firesticks کاملاً لود شده را خریداری نکنید!

در حالیکه برخی از بازرگانان YouTubers و eBay تلویزیون های آمازون Firesticks و Fire Fire را با پیش نصب Kodi به فروش می رسانند ، توصیه می کنیم از این موارد دفع کنید و خودتان Kodi را نصب کنید. این "جعبه دزدی دریایی" از پیش تنظیم شده معمولاً حاوی افزودنیهای مخرب و مخرب هستند که اطلاعات شما را سرقت می کنند ، تبلیغات را تزریق می کنند ، یا از دستگاه شما به عنوان بخشی از یک botnet بزرگتر در بین سایر فعالیت های نامرتب استفاده می کنند..

اخطار: از یک VPN با یک Kodi Firestick استفاده کنید

Kodi یک دستگاه جریان عالی است اما می تواند با خطرات قابل توجهی همراه باشد. هر وقت محتوای خود را آنلاین پخش می کنید ، از طریق Kodi یا در غیر این صورت ، می توانید اطلاعات جریان شخصی خود را در ISP و سایر افرادی که ممکن است شبکه شما را به اشتراک بگذارند قرار دهید..

یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN می تواند به شما در پوشش فعالیت جریان کمک کند. به این ترتیب ، می توانید از ISP خود جلوگیری کنید که به کدام سایتهایی که دسترسی دارید دسترسی داشته باشید و هرگونه فعالیت پرتاب یا گزارشگری را متوقف کنید. همچنین می توانید از دیگران که فعالیت شبکه خود را به اشتراک می گذارند از دیدن جریان و مرور فعالیت های خود جلوگیری کنید.

پرداخت هشدار: خوانندگان ما می توانند 60٪ در اشتراک سالانه IPVanish یا 36٪ در برنامه ماهانه ذخیره کنند.

در این آموزش نحوه نصب VPN در آمازون Fire Fire Stick یا Fire TV را می آموزید.

نحوه نصب Kodi در Firestick

قبل از شروع ، باید به Fire TV اجازه دهیم که برنامه ها را از منابع ناشناخته نصب کند.

 1. Fire TV خود را بوت کنید و به آن بروید تنظیمات > سیستم
 2. به پایین بروید گزینه های توسعه دهنده
 3. روشن کردن برنامه هایی از منابع ناشناخته و تأیید کنید

اکنون می توانید از برنامه های خارج از اکوسیستم برنامه آمازون ، از جمله Kodi ، استفاده کنید.

چند روش مختلف وجود دارد که می توانید برای نصب Kodi در Amazon Firestick خود استفاده کنید ، که ما در زیر برای شما آورده ایم.

روش شماره 1: Kodi را در برنامه Firestick و Fire TV با برنامه Downloader بارگیری و نصب کنید

در حالی که روش های مختلفی برای نصب Kodi در Firestick وجود دارد ، این کار ساده ترین است. به دستگاه دوم یا یک برنامه کاوش فایل احتیاج ندارد. در عوض ، ما برای دریافت مستقیم Kodi از وب سایت رسمی ، از برنامه Downloader استفاده خواهیم کرد. این نسخهها کار خواهد کرد در نسخه های Fire TV و Fire TV Stick ، ​​از جمله مدل های نسل اول.

 1. Fire TV خود را راه اندازی کنید و از جعبه جستجو برای یافتن آن استفاده کنید بارگیری کننده برنامه از زمان نوشتن آن ، یک آرم نارنجی و سفید دارد. همچنین می توانید آن را در زیر پیدا کنید دسته بندی ها > خدمات رفاهیبرنامه های آیفون firestick vpn
 2. برنامه را با ریموت خود انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید گرفتن یا دانلود دکمهKodi for downloaders tv firestick
 3. بارگیری کننده باید بطور خودکار نصب کند ، پس از آن دکمه دریافت یا بارگیری به آن تبدیل می شود باز کن دکمه. آن را کلیک کنید
 4. در قسمت URL در برنامه Downloader ، URL بارگیری مستقیم برای Kodi را وارد کنید. برای سهام ، نسخه پایدار ARM از Kodi 18.2 "Leia" (آخرین نسخه از این زمان نوشتن) ، را وارد کنید https://bit.ly/2Pr64RGKodi را در بارگیری Firestick نصب کنید
 5. دوبار بررسی کنید که URL دقیقاً صحیح است و دکمه بارگیری را بزنید
 6. Kodi بارگیری خواهد شد و با منوی نصب برنامه از شما خواسته می شود. انتخاب کنید نصب (توجه داشته باشید: تصویر زیر به روز و به روزرسانی را نشان می دهد ، نه یک نصب تازه ، اما فرایند یکسان است)kodi on firestick
 7. اکنون Kodi نصب شده است. انتخاب کنید انجام شده و به منوی اصلی برگردید
 8. می توانید Kodi را از بخش برنامه ها از منوی اصلی Fire TV راه اندازی کنید. حتماً ابتدا VPN خود را روشن کنید!

پیوندی که ارائه می دهیم (https://bit.ly/2Pr64RG) یک URL کوتاه شده از صفحه بارگیری رسمی رسمی Kodi است. برای راحتی ، تایپ کردن آن URL بسیار ساده تر از آدرس رسمی در وب سایت Kodi است ، اما منجر به همان پرونده APK می شود.

روش شماره 2: Kodi را در Firestick با ES File Explorer بارگیری و نصب کنید

اگر به دلایلی برنامه Downloader در روش شماره 1 مناسب شما نیست ، ES File Explorer یک بار آزمایش شده و آزمایش شده است که به روشی مشابه کار می کند.

 1. Fire TV خود را راه اندازی کنید و از نوار جستجو برای یافتن آن استفاده کنید اکسپلورر فایل ES برنامه مطمئن شوید که در آن هستید برنامه ها و بازی ها دسته بندی
 2. برنامه را با ریموت خود انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید گرفتن یا دانلود دکمه
 3. برنامه به طور خودکار بارگیری و نصب خواهد شد. کلیک کنید بر روی باز کن دکمه پس از اتمام راه اندازی ES File Explorer
 4. حرکت به ابزارها > مدیریت دانلود در نوار کناری سمت چپ ES Explorer
 5. انتخاب کنید + جدید در انتهای صفحه کلیک کنید
 6. URL بارگیری مستقیم برای Kodi را در ES File Explorer وارد کنید. از این زمان نوشتن ، آخرین نسخه آندروید ARM پایدار Kodi 18.2 "Leia" است https://bit.ly/2Pr64RG
 7. دوبار بررسی URL دقیقاً صحیح است. پرونده ای را که دوست دارید مانند "Kodi" نامگذاری کنید و روی آن کلیک کنید اکنون بارگیری کن دکمه
 8. پس از بارگیری ، فوریتی با دو گزینه باز مشاهده خواهید کرد. انتخاب کنید پرونده را باز کنید و بعد نصب به موقع زیر
 9. Kodi بارگیری خواهد شد و با منوی نصب برنامه از شما خواسته می شود. انتخاب کنید نصب
 10. اکنون Kodi نصب شده است. انتخاب کنید انجام شده و به منوی اصلی برگردید
 11. می توانید Kodi را از بخش برنامه ها از منوی اصلی Fire TV راه اندازی کنید. حتماً ابتدا VPN خود را روشن کنید!

روش شماره 3: Sideload Kodi را از طریق دستگاه Android دیگری با استفاده از Apps2Fire روی آمازون آمازون TV قرار دهید

اگر ترجیح می دهید به جای برنامه مستقیم بارگیری APK ، آخرین نسخه Kodi را از Google Play دریافت کنید ، و دستگاه Android دیگری با دسترسی Google Play در اطراف خود دارید ، می توانید از برنامه2 برنامه های کاربردی2 برای نصب Kodi در Fire TV خود استفاده کنید..

 1. Fire TV خود را راه اندازی کنید و از منوی اصلی به آن بروید تنظیمات > سیستم > در باره > شبکه
 2. آدرس IP دستگاه تلویزیون TV Fire خود را بکشید
 3. در دستگاه دوم Android خود ، Apps2Fire را از Google Play بارگیری و نصب کنید
 4. در همان دستگاه Android ، آخرین نسخه Kodi را از Google Play بارگیری و نصب کنید
 5. برنامه را راه اندازی کنید و روی نماد منو (سه نقطه) در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید
 6. ضربه زدن برپایی
 7. زیر آدرس IP تلویزیون TV Fire, آدرس IP را وارد کنید
 8. ضربه زدن صرفه جویی
 9. دوباره نماد منو (سه نقطه) را انتخاب کنید و "بارگذاری برنامه ها" را انتخاب کنید
 10. روی Kodi در زیر ضربه بزنید برنامه های محلی آن را در TV TV خود بارگذاری کنید
 11. برنامه باید به صورت خودکار روی TV TV شما نصب شود
 12. می توانید Kodi را از بخش برنامه ها از منوی اصلی Fire TV راه اندازی کنید. حتماً ابتدا VPN خود را روشن کنید!

بهترین Kodi برای Amazon Firestick ساخته شده است

در حالی که بسیاری از کاربران با سهام Kodi در Fire TV همراه هستند ، برخی دیگر ترجیح می دهند نسخه تخصصی کد را با گزینه های منحصر به فرد از پوست و منو تهیه کنند. یک راه آسان برای دستیابی به زمین در حال اجرا با ساخت Kodi است که تجربه Kodi شما را تقویت می کند.

همه مقدمات ساخت Firestick Kodi را با این اخطار مقدمه می دهیم: اگرچه مطالب و حقوقی خوب و حقوقی را با ساختاری دریافت خواهید کرد ، اما ممکن است افزودنیهای لیست سیاه را نیز بارگیری و نصب کنید. ساختهای Kodi با تعداد زیادی افزودنی از پیش نصب شده ارائه می شوند و شما نمی توانید کدام یک از موارد دریافت شده را انتخاب کنید.

ساخت می تواند با ارائه ویژگی های جدید و جالب برای Kodi مفید باشد ، اما شما باید دقت لازم را برای اطمینان از حذف افزونه های دزدی دریایی ناخواسته قبل از استفاده انجام دهید..

اگر قبلاً Kodi را برای Firestick نصب کرده اید و می خواهید ساخت جدید را امتحان کنید ، حتماً ابتدا نصب جدید را انجام دهید.

Fire TV Sticks دقیقاً قطعات سخت افزاری قدرتمندی نیستند ، بنابراین می خواهید ساخت سبک داشته باشید که عملکرد شما را کاهش ندهد. با توجه به این نکته ، در اینجا چند ساخت وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

ساخت تیتانیوم

titanium install kodi on firestick 2019

در 171 مگابایت ، Titanium Build برای سرعت ساخته شد و ساخته شد تا به خوبی با دستگاه های تلویزیون آمازون آمازون کار کند. پیدا خواهید کرد که ساختمانی تیتانیوم دارای چندین افزونه است که می خواهید بلافاصله آنها را حذف کنید ، اما در غیر این صورت ، پوست سفارشی براق دارد و روی Firesticks بسیار سریع است.

لوبو ساخت

lobo build install kodi on firestick 2019

Lobo Build یک تم سبز از آن دارد ، که ممکن است مورد شما باشد. ساخت فقط 164MB برای نصب است و فقط باید چند مورد اضافی برای استفاده از آن در نظر بگیرید تا یک ساخت Firestick عالی برای هم تازه واردان و هم برای کاربران با تجربه Kodi باشد..

ماین ماریو ساخت

max'd mario install kodi را در firestick 2019 نصب کنید

باور کنید یا نه ، این ساخت در زیر 100 مگابایت تولید می شود. این فوق العاده سریع است و برای کودکان عاشق نینتندو و کاربران Kodi بسیار عالی است.

نحوه به روزرسانی Kodi در Fire TV Stick

با به روزرسانی جدیدترین نسخه Kodi در Fire TV Stick ، ​​دقیقاً همان فرآیند نصب جدید با روش شماره 1 در بالا استفاده می شود. فقط URL بارگیری را به آخرین نسخه از وب سایت رسمی Kodi تغییر دهید. وقتی از شما خواسته می شود که بروزرسانی را نصب کنید ، مجوزهای جدیدی را که از Kodi درخواست می شود به شما نشان داده می شود.

گفته می شود ، چندین پیش شرط وجود دارد تا مطمئن شوید همه چیز به طور صحیح پیش می رود.

 • اگر از نسخه اصلی قدیمی Kodi و نه فقط نسخه جزئی قدیمی تر ، مانند Jarvis 16.1 به Krypton 17.4 ، در حال آپدیت هستید ، یک نصب تمیز را پیشنهاد می کنیم. این یعنی حذف برنامه موجود Kodi قبل از نصب برنامه جدید. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه حذف زیر در زیر.
 • اگر پوستی غیر از اصل دارید ، توصیه می کنیم ابتدا به پوست اصلی برگردید. همه پوسته ها بین نسخه های مختلف Kodi سازگار نیستند ، و به روز رسانی با یکی از موارد استفاده می تواند باعث بروز مواردی مانند صفحه سیاه شود. پوست اصلی "تلاقی" نامیده می شود.

نحوه حذف Kodi در Fire TV Stick

اگر هنگام نصب یا به روزرسانی Kodi مشکلی پیش آمد ، یا می خواهید یک نصب تمیز انجام دهید ، در اینجا نحوه حذف Kodi در Fire TV Stick آمده است:

 1. از صفحه اصلی ، به بروید تنظیمات > برنامه های کاربردی > برنامه های نصب شده را مدیریت کنید
 2. به پایین بروید و انتخاب کنید کدی
 3. انتخاب کنید حذف نصب کنید, و بعد حذف نصب کنید دوباره برای تأییدکد آتش تلویزیون را حذف کنید

"Amazon Fire TV Stick" توسط Hedwig Storch تحت مجوز CC BY-SA 4.0 از طریق ویکی مدیا مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 6