افزودنی ققنوس کار نمی کند؟ این گزینه ها را برای Kodi Phoenix امتحان کنید

افزونه بسیار محبوب Kodi "ققنوس" به دنبال یک مشکل قانونی خاتمه یافته است. گذشته از این ، این یک موضوع بسیار بزرگ است زیرا بسیاری از کاربران را بدون دسترسی به محتوای پخش شده خود می گذارد. بسیاری از کاربران برای گزینه های جریان غیرقانونی ، که شامل محتوای درخواستی و تلویزیون زنده بود ، به Phoenix مراجعه کردند.

با این وجود گزینه های دیگری نیز خارج از ققنوس وجود دارد که اکثر مطالب مشابه را بصورت قانونی و رایگان ارائه می دهند. 

برخی از گزینه های ققنوس که می بینید ممکن است بین افزودنیهای رسمی و غیر رسمی باشد. در اینجا ، ما فقط بر روی گزینه های رسمی که محتوای قانونی ارائه می دهند ، تمرکز می کنیم. ما همچنین توضیحاتی در مورد برخی از افزودنیهای غیررسمی ارائه کرده ایم که ممکن است در جای دیگری ذکر شده باشید.

نحوه استفاده ایمنی از افزودنیهای Kodi

مثل همیشه ، هنگام استفاده از Kodi ، ما می خواهیم به شما یادآوری کنیم که از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) استفاده کنید. استفاده از VPN با Kodi مزایای مختلفی را ارائه می دهد ، خصوصاً مربوط به حریم شخصی و امنیت شخصی شما.

VPN فعالیت جریان شما را به صورت خصوصی حفظ می کند و هر ارائه دهنده سرویس اینترنت متوقف کننده را از پرتاب پهنای باند شما متوقف می کند. علاوه بر این ، هنگام تلاش برای دسترسی به برخی از محتوا ، ممکن است محتوای جغرافیایی را مسدود کنید که مانع از پخش رایگان شما می شود. VPN با استفاده از این امکان که می توانید به یک سرور در کشور مورد نظر خود متصل شوید ، این بلوک ها را دور می زند.

شاید مشکل آفرین ترین ، تمام افزودنیهای Kodi مستعد ربودن و استفاده برای جاسوسی برای کاربران Kodi باشند. با استفاده از یک آدم ربایی در وسط ، هکرها می توانند آنچه را که جریان می دهید را مشاهده کنند و حتی ممکن است هارد دیسک شما را جاسوسی کنند. اکثر افزودنیهای Kodi در وب سایت های بدون محافظت قوی SSL قرار گرفته اند و باعث می شود آنها به راحتی آسیب پذیر شوند.

ما شخصاً IPVanish را توصیه می کنیم ، که هیچگونه ترافیکی برای شما باقی نمی ماند و تأثیر زیادی بر سرعت اینترنت شما نمی گذارد. IPVanish برخی از سرورهای هر سرویس VPN را حذف کنید و دسترسی به جریانهای مورد علاقه خود را آسان کنید. این سرویس شامل رمزگذاری قوی برای جلوگیری از جاسوسی ، چه از طریق ISP و چه از طریق وسایل ربوده شده از وسایل اضافی Kodi است..

معامله خواننده: 60٪ در برنامه سالانه IPVanish را در اینجا ذخیره کنید.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi مورد تأیید یا تشویق قرار نمی دهد. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

گزینه های رسمی ققنوس برای فیلم و برنامه های تلویزیونی

iPlayer بی بی سی

ساکنان انگلیس خوشحال خواهند شد از شنیدن اینکه iPlayer بی بی سی از طریق یک افزودنی با کیفیت بالا Kodi در دسترس است. تا زمانی که مجوز تلویزیون داشته باشید ، می توانید آزادانه به محتوای تلویزیون و فیلم های درخواستی موجود از طریق BBC دسترسی پیدا کنید. هرکسی که از iPlayer در وب سایت بی بی سی لذت می برد ، می داند که چقدر محتوا در دسترس است. این کتابخانه بسیار ساده است.

مجوز تلویزیون شما همچنین هنگام خارج از کشور و مسافرت باید خوب باشد ، اگرچه به دلیل قفل کردن محتوای جغرافیایی بی بی سی باید از VPN برای دسترسی به محتوا استفاده کنید.

Crunchyroll / Funimation


گزینه های ققنوس
سالهاست که طرفداران انیمه نمایش های مورد علاقه خود را به طور قانونی در دو سایت مشاهده می کنند: Crunchyroll یا Funimation. هر دو سایت مطالب مشابه اما متفاوتی را با مقادیر مختلف اشتراک و دوبله ارائه می دهند.

در حالی که هر دو سایت عضویت پرداخت شده را ارائه می دهند ، مقدار زیادی از انیمه های آنها برای تماشای رایگان در دسترس است و به همین ترتیب ، افزودنیهای Kodi وجود دارند که این کار را با راه اندازی سینمای خانگی شما امکان پذیر می سازند. در حالی که افزودنیهای Kodi در اصل برای این سایتها توسط اشخاص ثالث ساخته شده است ، هر دو سایت اکنون افزودنیهای ایجاد شده توسط شخص اول را ارائه می دهند ، که کیفیت افزودنیهای آنها را نشان می دهد. 

پخش کننده های وب در هر دو سایت به دلیل خلق و خوی شناخته می شوند ، غالباً با مشکل مواجه هستند یا فقط از پخش ویدیو امتناع می ورزند ، اما افزودنیهای Kodi این مشکلات را به زیبایی برطرف می کنند و حتی به شما امکان می دهند از یک کنترل از راه دور استفاده کنید.

کاربران رایگان محدود به تعریف استاندارد و قسمت های قدیمی تر هستند ، اما قسمتهای جدید فقط چند روز پس از پخش در ژاپن برای کاربران پرداخت شده اضافه می شوند ، بنابراین این افزودنیها بهترین نسخه برای به روزرسانی با هر نوع انیمه هستند. فصل جاری.

شما می توانید Crunchyroll و Funimation را از مخازن الحاقی رسمی Kodi نصب کنید.

می بینی؟ پایان ققنوس پایان Kodi نیست - هنوز تعداد زیادی گزینه با کیفیت بالا ققنوس در دسترس است. ما در اینجا به بعضی از محبوب ترین ها اشاره کرده ایم ، اما همیشه به دنبال چیز بزرگ بعدی هستیم. افزودنی ویدیوی شما چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و به آن عکس می زنیم.

USTVNow

kodi_ustvnow_install

سرویس محبوب USTVNow یکی از افزودنیهای Kodi است که "باید" داشته باشد. USTVNow حدود 7 برنامه نویسی تلویزیونی آمریکایی را به صورت رایگان ارائه می دهد ، با این گزینه که می تواند آن را به بیش از 20 کانال با 19 دلار در ماه گسترش دهد. این کانال های پرداخت شده شامل برخی از گزینه های محبوب است که بسیاری از کاربران برای به دست آوردن آنها به Phoenix روی آورده اند ، مانند AMC و ESPN. 

ما یک راهنمای طولانی تر در مورد شروع کار با USTVNow را ارائه می دهیم که می توانید آن را به راحتی در Kodi بارگیری و نصب کنید. برای دسترسی به راهنمای نصب USTVNow ما اینجا را کلیک کنید.

گزینه های رسمی ققنوس برای فیلم و برنامه های تلویزیونی

پخش کننده بی بی سی

افزودنیهای زیر ممکن است در سایر مناطق به عنوان گزینه های بالقوه برای ققنوس ذکر شود. با این حال ، این افزونه ها غیر رسمی هستند و فقط جریان های دزد دریایی را برای محتوای مختلف ارائه می دهند. در زیر ، توضیح دادیم که این افزودنیها ، کمی در مورد نحوه عملکرد آنها است ، و چرا باید از آنها جلوگیری کنید.

خروج

گزینه های ققنوس

چه چیزی است? Exodus یکی از شناخته شده ترین افزونه ها و به دلایل خوبی است. این دسترسی به طیف عظیمی از برنامه های تلویزیونی و فیلم ها ، که بسیاری از آنها به صورت HD در دسترس هستند ، ارائه می دهد. با این حال ، Exodus با توجه به دسترسی به مقدار نسبتاً زیادی از محتوای دزدان دریایی ، از اهمیت خاصی برخوردار است. در واقع ، اکثریت قریب به اتفاق آنچه در Exodus می یابید دزدی دریایی است.

چرا باید از آن دوری کنید? در حالی که برخی از جریانهای قانونی در Exodus وجود دارد ، این امر در درجه اول به فیلمهای دارای حق چاپ غیرمجاز محدود می شود ، مانند فیلم Cary Grant در سال 1940 ، The Girl Wî Friday. بیشتر مطالب دیگر دزدان دریایی و بدون حقوق قانونی جریان دارند. به آن دلیل, ما Exodus را به عنوان یک جایگزین قانونی Phoenix توصیه نمی کنیم و از جریان از طریق این افزونه پشتیبانی نمی کنیم.

الیسیوم
kodi-elysium

چه چیزی است? Elysium (که قبلاً با عنوان ذن شناخته می شد) یکی دیگر از فیلم های اضافی و تلویزیون است. با خراشیدن منابع از مناطق مختلف در سراسر اینترنت و دسته بندی آنها برای دسترسی آسان تر کار می کند. با این حال ، بیشتر این محتوا دزدان دریایی است و بدون حقوق قانونی ارائه می شود. Elysium به کاربران اجازه می دهد تا منابع را با اولویت فیلتر کنند ، که می تواند به کاربران در دسترسی آسان تر به محتوای دزدان دریایی کمک کند.

چرا باید از آن دوری کنید? به استثنای چند فیلم در حوزه عمومی ، Elysium فقط جریانهای دزد دریایی را ارائه می دهد. با وجود محبوبیت روزافزون, ما Elysium را برای پخش هر محتوا توصیه نمی کنیم. حتی پخش فیلمهای دامنه عمومی از طریق Elysium به پشتیبانی از خدماتی که در درجه اول جریانهای دزدی دریایی دارند کمک می کند.

افزایش جزر و مد
عکسهای تصاویر در حال افزایش

چه چیزی است? Rising Tides همه چیز را شامل می شود ، از اسب سواری گرفته تا هنرهای رزمی مختلط. در اینجا بیش از دویست کانال زنده ورزشی وجود دارد ، اگرچه همه این کانال ها جریان های دزدان دریایی هستند. خصوصاً نگران کننده این است که Rising Tides روی ورزش متمرکز است. به طور خاص ، جریانهای ورزشی به شدت دارای حق چاپ هستند و باعث می شوند جریان های رایگان از طریق Rising Tides برای ورزش بسیار سؤال برانگیز باشد.

چرا باید از آن دوری کنید? وقتی صحبت از جریان آزاد می شود ، در بیشتر موارد ، جریان ها دزدگیر می شوند. برای Rising Tide ، این تقریباً به طور کامل اتفاق می افتد. ما استفاده از Rising Tides را توصیه نمی کنیم ، زیرا این افزونه صرفاً در تأمین جریانهای رایگان و در عین حال کاملاً دزدی شده به کاربران Kodi متمرکز است..

همچنین مشاهده کنید: بهترین افزودنیهای فیلم Kodi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 84 =

Adblock
detector