آیا می توانید تکرارهای Mayweather vs McGregor را بصورت آنلاین و یا با Kodi تماشا کنید؟

mayweather mcgregor mayweather vs پخش مجدد mcgregor
آیا می خواهید تکرارهای حماسی مک گرگور در مقابل مایواتر را به صورت آنلاین تماشا کنید؟ انتظار می رود که جدال بسیار زیاد بین قهرمان بوکس ، فلوید میوودر و کونور مک گرگور ، رکورد تماشاگران را در شب مبارزه 26 اوت بشکند. رویداد پرداخت برای هر بازدید ، از جمله تکرارها ، از Showtime PPV در Boxbox Office در ایالات متحده و Sky Sports در انگلیس و همچنین تعداد معدودی از کشورهای دیگر پخش شد..


به روز رسانی: در اینجا نحوه تماشای McGregor v Khabib در Kodi در UFC 229 آورده شده است. کاربران غیر Kodi می توانند نحوه زندگی جریان McGregor vs Kabib را در اینجا بخوانند.

ما به شما نشان خواهیم داد که آیا کاربران Kodi می توانند تکرارهای Mayweather vs McGregor و مبارزه را بصورت آنلاین تماشا کنند و در صورت وجود هرگونه افزودنی ایمن و قانونی Kodi برای پخش دعوا. ما همچنین به طیف وسیعی از گزینه های دیگر خواهیم پرداخت تا رویداد بزرگ را به صورت آنلاین پخش کنیم و در صورت وجود گزینه های رایگان.

هشدار Spoiler: اینجا را کلیک کنید تا مستقیماً به جزییات مربوط به پخش جبهه مبارزه Mayweather vs McGregor در Kodi بپردازید.

پوشش مایweather در مقابل مک گرگور شنبه 26 اوت ساعت 3 بعد از ظهر آغاز شد. در ساحل غربی ایالات متحده ، جایی که درگیری رخ می دهد. بینندگان قادر به پخش زنده McGregor vs Mayweather در انگلستان ، ایالات متحده ، کانادا و بین المللی بودند. پوشش در انگلستان از ساعت 11 بعد از ظهر آغاز شد. روش های زیر باید برای تماشای تکرارهای مبارزه نیز کار کند.

همچنین مشاهده کنید: آیا می توانید Canelo vs GGG را بر روی Kodi تماشا کنید

از کجا به تماشای تکرار Mayweather در مقابل McGregor آنلاین: انگلستان ، ایالات متحده و همه جا

برش بند ناف چند گزینه برای پخش زنده مکینگورور در مقابل مایواتر به صورت آنلاین وجود دارد. جریان مستقیم مسابقه جریانهای رسمی داشت اما از نظر جغرافیایی قفل شده بودند. این بدان معناست که اگر به خارج از کشور خود سفر می کردید ، برای به دست آوردن آدرس IP برای آن کشور باید از VPN استفاده کنید. یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی ، ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور در یک مکان مورد نظر خود هدایت می کند. در این حالت ، شما می توانید برای عبور از محدودیت های مجوز جغرافیایی در Mayweather در مقابل MacGregor ، آن ترافیک را از طریق کشور مناسب مسیریابی کنید..

توصیه برتر ما IPVanish است که سرورهای سریع و پایدار را به همراه شبکه جهانی سرورهایی ارائه می دهد که برای جابجایی جغرافیایی و ورزش های پخش مستقیم ایده آل هستند. این فعالیت های اینترنتی شما را محافظت می کند ، بنابراین ISP شما نمی تواند از شما دور شود و یکی از معدود VPN ها به اندازه کافی سریع برای پخش بدون وقفه است. برای کاربران Kodi IPVanish با کلیه افزونه های Kodi که آزمایش کرده ایم کار می کند و اتصال شما ایمن و خصوصی خواهد بود. 7 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

EXCLUSIVE برای خوانندگان Comparitech: در IPVanish حداکثر 60٪ صرفه جویی کنید!

YouTube (همه جا)

بهترین مکان برای گرفتن تکرار Mayweather vs McGregor در YouTube است. چندین پخش زنده از دعوت ارسال شده توسط YouTube های مختلف را پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ، کانال YouTube tvOneNews پخش مجدد جنگ کاملی دارد که در اختیار کاربران قرار گرفته است. همچنین می توانید نکات برجسته و تفسیر مختلفی را از دعوت شده در YouTube در تعداد زیادی کانال مختلف مشاهده کنید.

زمان نمایش PPV (ایالات متحده)

Showtime پخش پخش دوباره دعوا صبح شنبه بعد از دعوا. احتمالاً Showtime برای برخی از زمانهای درخواستی ، تکرارهای جنگی را دارد.

پیش از این ، این نزاع بینندگان 89.99 دلار را برای تماشای تعریف استاندارد و 99.99 دلار برای تماشای HD هزینه می کرد. در صورت داشتن اشتراک کابل با یکی از ارائه دهندگان زیر ، Veiwers قادر به پخش آنلاین جنگ با استفاده از برنامه Showtime Anytime (Android ، iOS) بودند.&T U-آیه ، شبکه های روشن خانه ، ارتباطات منشور ، Comcast XFINITY ، ارتباطات Cox ، DIRECTV ، DISH ، Optimum ، کابل Time Warner یا Verizon FiOS.

Showtime بزرگترین گزینه جریان برای مبارزه Mayweather vs McGregor بود. با این حال ، مبارزه Mayweather vs McGregor به دلیل خطاهای جریان از Showtime PPV به تأخیر افتاد. Showtime قبلاً اقدامات قانونی برای جلوگیری از جریان دزدان دریایی انجام داد.

Sky Sports Box Office (انگلیس)

بینندگان انگلستان قادر بودند قبل از ساعت 9 بعد از ظهر ، رویداد پرداخت هر بازدید را برای 19.95 GBP خریداری کنند. در تاریخ 25 اوت. پس از آن ، قیمت تا 24.95 پوند افزایش یافت. پخش مستقیم از طریق سرویس Sky Go در دسترس نیست. بازدید کنندگان باید از وب سایت Sky Sports Box Office Live در مرورگر دسک تاپ یا تلفن همراه با برنامه Sky Sports Box Office استفاده کنند (Android ، iOS).

Sky پخش دوباره دعوا را در ساعت 5 بعد از ظهر روز یکشنبه با همان قیمت پخش کرد. مشخص نیست که آیا Sky نیز بعداً تقاضای جنگ McGregor و Mayweather را خواهد داشت؟.

برای تأیید مکان ، یک حساب Sky نیز لازم بود ، مانند یک آدرس IP UK. افراد خارج از انگلیس می توانند از VPN برای گرفتن آدرس IP UK استفاده کنند. اگر قصد استفاده از برنامه را داشتید ، به یک حساب Google Play یا iTunes که در انگلستان ثبت شده است ، نیاز دارید.

1TV.ru (روسیه)

کانال یک روسیه (a.k.a. 1TV.ru) دعوا را بصورت زنده از طریق تلویزیون و به صورت آنلاین پخش می کند. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، این یک رویداد پرداخت برای هر بازدید نبود و می توانست مستقیماً در وب سایت 1TV.ru به جریان مستقیم دسترسی پیدا کند. اگر خارج از روسیه بودید ، برای دریافت یک آدرس IP روسی به یک VPN با سرورهای موجود در این کشور نیاز دارید. این به نظر می رسد گزینه خوبی برای برش بند ناف است که به دنبال رایگان جریان دعوا بودند. برخی از کاربران هنگام تماشای نبرد Pacquiao - Mayweather در سال 2015 موفقیت را گزارش کردند. امیدواریم بینندگان از تفسیر روسیه لذت ببرند!

آیا 1TV دعواهای آینده مثل مایواتر و مک گرگور خواهد داشت؟ ما در حال نگه داشتن انگشتان خود هستیم. مثل همیشه ، با احتیاط خود در مورد اینکه آیا می توانید به این جریان دسترسی پیدا کنید بدون نقض قوانین حق چاپ در کشور خود انجام دهید.

توجه داشته باشید: IPVanish به دلیل نگرانی در مورد قوانین نگهداری داده های این کشور ، دیگر سرورهایی در روسیه ارائه نمی دهد. درعوض ، ما ExpressVPN را برای کسانی که می خواهند 1TV.ru شلیک کنند ، توصیه می کنیم. ExpressVPN دارای 30 روز ضمانت بدون سؤال ، پس انداز پول است و خوانندگان Comparitech می توانند با برنامه سالانه سه ماه رایگان دریافت کنند. ExpressVPN همچنین لیست ما را از بهترین VPN ها برای Kodi ساخته و همه جانبه خوبی است.

DAZN (آلمان و اتریش)

مشترکین سرویس آنلاین تلویزیون DAZN در آلمان و اتریش قادر به تماشای مایweather در مقابل مک گرگور بدون پرداخت هزینه اضافی بودند. این سرویس 9.99 یورو در ماه هزینه دارد و در سوئیس ، ژاپن و کانادا نیز موجود است ، اما فقط کاربران در اتریش و آلمان مجاز به پخش مستقیم این دعوا بودند. اگر قبلاً مشترک DAZN هستید ، ممکن است بتوانید از VPN استفاده کنید تا یک آدرس IP اتریشی یا آلمانی دریافت کنید و دعواهای آینده در جریان زندگی کنید ، اما ما خودمان این را آزمایش نکرده ایم.

SuperSport (آفریقای جنوبی)

مشتریان DSTV با اشتراک حق بیمه SuperSport قادر به تماشای Mayweather در مقابل McGregor بدون هزینه اضافی بودند ، اما هیچ جریان آنلاین آنلاین در دسترس نبود. در عوض ، شرکت وابسته آنلاین SuperSport ، Showmax ، در آفریقای جنوبی دعوا را بعداً در روز برای مشترکین پخش کرد. بینندگانی که می توانستند منتظر بمانند تا مدتها منتظر بمانند ، اخبار را تماشا یا خواندن نکردند. Showmax یک آزمایش رایگان 14 روزه را ارائه می دهد. برای دسترسی به خدمات به یک آدرس IP آفریقای جنوبی احتیاج دارید که می توانید با استفاده از VPN آن را دریافت کنید.

OSN Play (خاورمیانه)

OSN Sports Box Office HD تا 14 اوت 10 دلار برای هر جنگی 10 دلار دسترسی داشت و 20 دلار پس از آن. OSN در چندین کشور در خاورمیانه از جمله افغانستان ، الجزایر ، بحرین ، چاد ، جیبوتی ، مصر ، ایران ، عراق ، اردن ، کویت ، لبنان ، لیبی ، موریتانی و مراکش در دسترس است. به یک حساب OSN نیاز دارید و باید از طریق تلفن سفارش دهید.

مشخص نیست که آیا دعواهای آینده مانند McGegor vs Mayweather به صورت زنده در OSN Play پخش خواهد شد ، بازوی آنلاین OSN.

آیا می توانم جریان مایو واتر و مک گرگور را تکرار کنم?

Kodi یک نرم افزار سینمای خانگی رایگان و منبع باز است که بر روی سیستم عامل های مختلفی کار می کند ، از سیستم عامل های دسک تاپ مانند Windows و Mac گرفته تا دستگاه های جریان کوچک مانند تلفن های هوشمند اندرویدی و Amazon Fire TV. آنچه Kodi را بسیار قدرتمند می کند این است که می تواند محتوای خود را از طیف وسیعی از منابع از طریق برنامه های افزودنی شخص ثالث به نام افزودنی ها منتقل کند..

هشدار: هر آنچه را که برای Kodi استفاده می کنید ، توصیه می کنیم برای محافظت از خود در برابر تهدیدات از جمله حملات در وسط ، هکرهایی که آدرس IP شما ، ISP ها را ربوده و از فعالیت خود به صورت آنلاین استفاده می کنند ، به یک VPN وصل شوید. در حالی که VPN معمولاً با کاربران Kodi همراه است که به دنبال تماشای ماده سرقت شده و مخفی کردن این امر از ISP خود هستند ، تمام کاربران Kodi از استفاده از VPN بهره مند می شوند. اگرچه افزودنیهای غیررسمی خطرات امنیتی بیشتری مانند Man in the Attack Middle را به همراه دارند ، اما افزودنیهای رسمی از این مصون نیستند. ما IPVanish را توصیه می کنیم ، که اتصال شما را درون یک تونل رمزگذاری شده تضمین می کند و آدرس IP واقعی شما را نقاب می کند. این از حریم شخصی شما محافظت می کند و می تواند به شما در جلوگیری از امنیت در Man در The Middle Attack کمک کند. این برنامه با تمام افزودنیهای Kodi که آزمایش کرده ایم کار می کند و یکی از معدود VPN ها به اندازه کافی سریع برای پخش بدون وقفه ، حتی در HD یا 4K / UHD است. با Amazon Firestick و Fire TV ، Roku ، جعبه های Android و سایر دستگاه های محبوب دیگر که با Kodi استفاده می شود کار می کند.

معامله خواننده: مشتریان Comparitech دارای ضمانت برگشت 7 روزه بدون ریسک و پس انداز هستند 60٪ در IPVanish اینجا.

در همین زمان نوشتن ، بهترین مکان برای تماشای تکرارهای Mayweather vs McGregor در Kodi ، از طریق افزودنی YouTube است. افزودنی YouTube با استفاده از مخزن رسمی افزودنی رسمی کدی به راحتی قابل بارگیری است. از آنجا ، باید حساب YouTube خود را از طریق روش فعال سازی دستگاه موجود از طریق ، به Kodi وصل کنید YouTube.com/activate.

ما اکیداً توصیه می کنیم قبل از فعال کردن حساب YouTube خود از طریق Kodi ، به یک VPN وصل شوید ، زیرا همه افزودنیهای Kodi را می توان ربوده و کلمه عبور و نام کاربری شما را از طریق این فرآیند به سرقت برد..

جنگ زنده در هیچ افزونه رسمی کدی در دسترس نبود. کسانی که از Kodi برای جنگ زنده Mayweather vs McGregor استفاده می کنند ممکن است بتوانند افزودنی را پیدا کنند که از جریان رسمی 1TV.ru استفاده می کرد (به بالا مراجعه کنید). همین مسئله در مورد تکرارهای جنگ نیز صادق است. ما از هیچ یک از افزودنیهای رسمی Kodi خبر نداریم که تکرار دعوا را ارائه می دهد.

البته ، اگر به دنبال نحوه جابجایی مایweather در مقابل تکرارهای مک گرگور در Kodi هستید ، Google کمبود توصیه ای را برای افزودنیهای شخص ثالث در خارج از مخزن رسمی Kodi مشاهده نخواهید کرد. کاربران باید از این افزونه ها بر حذر باشند و خطرات را قبل از استفاده از آن بدانند.

برخی از این افزونه ها عبارتند از:

  • ورزشDevil
  • SmoothStreams
  • MMAStreams
  • ProSport
  • ورزش
  • تلویزیون cCloud
  • کراوات
  • لیست پخش ترکی UK

این افزودنیها چیست: این افزودنیهای شخص ثالث Kodi پیوندهای جمع شده ای را برای فیلم های ورزشی زنده و در صورت تقاضا دارند. آنها آن پیوندها را می کشند و همان محتوای مرورگر وب را در Kodi نمایش می دهند.

چرا باید از آنها دوری کنید? منابعی که این جمع افزودنیها جریانهای دزدی دریایی و بزرگ هستند. آنها ممکن است در کشور شما غیرقانونی باشند. افزودنیهای شخص ثالث Kodi خطر بروز بدافزارها ، حملات شخصی در وسط و بات نت هایی را دارند که می توانند به دستگاه شما آسیب رسانده و آدرس IP شما را در معرض هکرها قرار دهند. توصیه ما این است که از آنها دوری کنید.

افزودنیهای شخص ثالث برای رویدادهای ورزشی مستقیم ، مانند مبارزه MacGregor vs Mayweather ، به طور معمول از جریانهای سرقت IPTV (تلویزیون پروتکل اینترنت) به عنوان منبع استفاده می کنند. به طور فزاینده رایج است که این افزونه ها به Acestreams اعتماد کنند ، که از شبکه BitTorrent برای به اشتراک گذاشتن بار شبکه بین بینندگان همزمان استفاده می کند. این آدرس IP شما را در معرض همه افراد متصل به همان جریان قرار می دهد ، احتمالاً از جمله ترول های کپی رایت به دنبال اخاذی پول از کاربران Kodi.

SportsAccess و SmoothStreams از منابع دزدان دریایی استفاده می کنند و آنها را به کاربران Kodi می فروشند. بسیاری از جریانها می توانند به صورت قانونی در سایر نقاط از منابع معتبر یا حتی عاری از موارد غیر رسمی یافت شوند. فقط به این دلیل که هزینه آنها را پرداخت می کنید ، آنها را قانونی نمی کنید.

این افزودنیها ممکن است برای استفاده در هر کشور غیرقانونی نباشد ، اما ما اکیداً به کاربران توصیه می کنیم که یک جریان رسمی را انتخاب کنند.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را از جمله پخش غیرقانونی از طریق Kodi را تأیید یا تشویق نمی کند. Kodi را می توان برای بسیاری از اهداف عالی و قانونی جریان آنلاین استفاده کرد. لطفاً قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را قبل از بارگیری یا پخش مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در نظر بگیرید.

"UFC 189 World Tour Aldo vs McGregor London 2015" توسط Andrius Petrucenia تحت مجوز CC BY-SA 2.0

"Mayweather / Ortiz" توسط اتاق ترس تحت مجوز CC BY-SA 2.0 مجاز است

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 − 69 =