راه حل خاموشی MLB.tv ساده با استفاده از VPN | تست مارس 2019

بهم زد

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از خاموشی MLB.tv دور بزنید و تمام بازی های MLB 2019 را از داخل و خارج از ایالات متحده تماشا کنید. به اشتراک فعال MLB.tv ، مرورگر وب دسک تاپ مانند Chrome یا Firefox و یک VPN احتیاج دارید. این بدان معناست که اگر شما در حال مسافرت هستید ، می توانید در هر کجا که باشید به سرویسهای معمول جریان خانگی خود دسترسی پیدا کرده و محدودیت های خاموشی را ضرب و شتم کنید.

چگونه می توان از خاموشی MLB.tv دور زد: راهنمای سریع

راه حل خاموشی MLB.tv ساده با استفاده از VPN | تست مارس 2019

این یک ویرایش سریع برای کسانی از شما که مایل به خواندن کل مقاله نیستند وجود دارد.

در اینجا نحوه تماشای بازی های خاموشی آورده شده است:

 1. ثبت نام کنید و یک VPN خوب با پهنای باند و مکان های سرور فراوان بارگیری کنید. ما در تست های خود از ExpressVPN استفاده کرده ایم و بسیار عالی است.
 2. برنامه VPN را روی Macbook یا PC خود نصب کنید و آن را اجرا کنید.
 3. در محلی که بازی مورد نظر برای تماشای آن سیاه نشده است به سرور وصل شوید. ما با سرورهایی در کانادا و مکزیک موفق شدیم ، که به شما امکان می دهند حتی مانند خاموش بازی های MLB Playoff 2018 ، حتی از خاموشی های ملی نیز دور بزنید.
 4. مرورگر وب خود را باز کنید و به MLB.tv بروید تا بازی را طبق معمول تماشا کنید.

3 ماه رایگان: وقتی در برنامه سالانه ExpressVPN ثبت نام می کنید ، 3 ماه دیگر رایگان دریافت کنید. این معامله شامل 30 روز ضمانت بازگشت پول نیست ، بنابراین در صورت عدم رضایت ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد.

دور زدن خاموشی MLB با VPN

هواداران Major League Baseball در ایالات متحده که اشتراک های MLB.tv را خریداری کرده اند ، احساس خیانت کرده اند که نمی توانند تمام بازی های وعده داده شده را به دلیل خاموشی های زنده تماشا کنند. وب سایت خود MLB.com مشترکین ادعا می کند ، که ماهانه 25 دلار یا 120 دلار در سال پرداخت می کنند ، می توانند "هر بازی خارج از بازار را به طور مستقیم یا به صورت تقاضا روی بیش از 400 دستگاه پشتیبانی تماشا کنند."

با این حال ، به چاپ خوب بروید و واقعیت کاملاً متفاوت است. هواداران نسبت به MLB.tv ابراز خشم کرد که بسیاری از بازی ها به دلیل محدودیت های صدور مجوز محلی ، از نظر جغرافیایی قفل می شوند و آنها را مجبور می کنند برای تماشای ، یک اشتراک کابل یا تلویزیون ماهواره ای بخرند. طبق سیاست خاموشی MLB.TV:

"همه بازی های زنده پخش شده بر روی هر محصول MLB.TV و از طریق MLB.com موجود در Bat ، در معرض خاموشی های محلی ، منطقه ای یا ملی هستند. به جز برخی از بازی های معمولی در فصل MLB و بازی های Postseason ، همانطور که در زیر شرح داده شده است یا در برخی از مناطق تلویزیونی خانگی MLB Club که ممکن است MLBAM بتواند خدمات اشتراک در بازار را ارائه دهد ، تمام بازی های زنده در قلمرو تلویزیون خانگی قابل اجرا در کلوپ قرار خواهد گرفت. اگر یک بازی در یک منطقه سیاه شد ، برای مشاهده بازی زنده از طریق MLB.TV در دسترس نیست. "

خوشبختانه ، یک راه حل وجود دارد. یک VPN یا یک شبکه خصوصی مجازی ، همه از ترافیک اینترنت یک دستگاه را از طریق مکان انتخاب کاربر ، مجدداً مورد بررسی قرار می دهد. طرفداران می توانند به نظر برسند که انگار آنها برای جلوگیری از خاموشی از کشور یا حتی کشور دیگری دیدن می کنند. VPN های خوب معمولاً به هزینه اشتراک ماهیانه نیاز دارند ، اما ارزان تر از خرید کابل است. ما این آزمایش را از اکتبر 2018 دوباره آزمایش کرده ایم و می توانیم تأیید کنیم که هنوز هم کار می کند.

دقیقاً چه خاموشی زنده?

قبل از هر فصل MLB ، مدیران نشسته و تصمیم می گیرند که کدام شرکت های پخش کننده حق استفاده از کدام بازی ها را دارند. اغلب ، یک شرکت وابسته به تلویزیون منطقه ای ، مانند تلویزیون محلی Fox ، NBC یا تلویزیون ABC شما ، حق انحصاری بازی های تیم های محلی را بازی می کند ، و آنها به اشتراک نمی گذارند. آنها همچنین اکثر اوقات بازی های پخش آنلاین را پخش نمی کنند. حتی خود MLB نمی تواند آن بازی ها را بصورت آنلاین یا از طریق تلویزیون در آن بازار جغرافیایی پخش کند.

می توانید با استفاده از لیست مرتباً به روز شده MLB یا استفاده از نقشه خاموشی MLB در زیر ، متوجه شوید کدام بازی ها از قبل حذف می شوند..

MLB_Blackout_Areas

این حقوق محتوا غالباً مشترکان MLB.tv را از تماشای تیم هایی که بیشتر به آنها اهمیت می دهند ، ممنوع می کند - کسانی که به آنها نزدیکترین است. هر زمان که یک فن برای تماشای یک بازی در یک مرورگر وب یا برنامه MLB.tv می رود ، برنامه یا وب سایت آدرس IP دستگاه را بررسی می کند. از آدرس IP برای تعیین موقعیت مکانی بیننده استفاده می شود. اگر آن بیننده در منطقه خاموشی قرار بگیرد ، جریان مستقیم مسدود می شود. به جای پخش مستقیم ، یکی از پیامهای خطای زیر را دریافت خواهید کرد:

 • "ما متاسفیم. بررسی خاموشی مورد نیاز پخش کنندگان در این زمان امکان پذیر نیست. لطفاً در چند لحظه دوباره امتحان کنید. "

 • "ما متاسفیم. ما مشخص کرده ایم که شما در یکی از مناطق تلویزیونی خانگی قابل اجرا واقع شده اید و به همین دلیل از تماشای بازی منتخب خود خسته شده اید. پخش مستقیم این بازی به عنوان بخشی از اشتراک MLB.TV شما در دسترس است. "

 • "به دلیل انحصار لیگ برتر بیس بال ، بازی های زنده هر شنبه با زمان شروع برنامه ریزی شده بعد از 1:10 PM ET یا قبل از 8:00 PM ET و هر یکشنبه با زمان شروع برنامه ریزی شده بعد از 5:00 PM ET انجام می شود. در ایالات متحده."

 • "خطای رسانه این بازی به طور موقت در دسترس نیست. لطفاً در چند لحظه دوباره امتحان کنید. "
 • این ویدیو به دلیل محدودیت های خاموشی محلی یا ملی در حال حاضر در دسترس نیست. اگر به کمک نیاز دارید ، لطفاً "بیشتر بدانید" را کلیک کنید.

با درگیری بین شرکت های تلویزیونی مانند Comcast و Time Warner Cable ، که کانال های موجود در کابل را بیشتر قطعه قطعه می کنند ، وضعیت بدتر شده است..

دور زدن خاموشی MLB.tv در یک مرورگر وب

از بین دیگر عملکردها ، یک VPN می تواند آدرس IP شما را به مکان دیگری تغییر دهد. پس از اتصال به یک VPN ، کافیست کوکی های خود را پاک کنید و صفحه را که بازی مورد نظر برای تماشای آن پخش می شود ، تازه کنید.

بیشتر VPN ها دارای مشتری بومی هستند که به راحتی می توانید آن را بارگیری و نصب کنید. پس از راه اندازی ، فقط یک مکان سرور را انتخاب کرده و اتصال را بزنید.

ما این کار را با اتصال به سرور شیکاگو و تلاش برای تماشای یک بازی Cubs تست کردیم. مطمئناً ، ما پیامی به ما هشدار داد که بازی تحت خاموشی محلی است.

mlb شیکاگو خاموشی

در مرحله بعد ، ما با استفاده از ExpressVPN ، که به طور بی عیب و نقص کار می کردند ، به سرورهای کانادا متصل شدیم. یک تجدید سریع همه چیز لازم برای رفع انسداد جریان بود. پیام های خاموشی بیشتر نیست.

میلی لیتر خاموشی شیکاگو ثابت شد

برخی از بازی ها تحت خاموشی های ملی هستند ، بنابراین به همین منظور ، ما سرورها را در مکزیک و آرژانتین آزمایش کردیم. این خوب هم کار کرد با این حال ، در حالت ایده آل ، می خواهید به محلی که از نظر جغرافیایی به شما نزدیکتر است ، اما هنوز هم فراتر از منطقه خاموشی متصل هستند متصل شوید. این سرعت اتصال را سرعت می بخشد و به یک جریان با کیفیت بالاتر منجر می شود. در صورت خاموشی سراسر کشور ، اتصال به کشور دیگر باید کار کند. یک استثنا ممکن است کانادا باشد ، جایی که برخی از تیم های MLB از آنجا استقبال می کنند.

دور زدن خاموشی MLB.tv در Android و iOS MLB در برنامه Bat

اگر می خواهید از برنامه MLB At Bat یا iOS یا Android ، خاموشی را دور بزنید ، متاسفیم به شما اطلاع می دهیم که این اکنون سخت تر از سال 2017 است. سرور با آدرس IP خارج از بازار خاموشی خود. کاربران اندرویدی سپس می توانند از یک برنامه GPS جعلی برای فریب دادن موقعیت مکانی خود استفاده کنند تا با مجموعه موجود در VPN خود مطابقت داشته باشند.

این روش دیگر کار نمی کند. اکنون در Bat قبل از مشاهده هر بازی ، به موقعیت مکانی GPS شما نیاز دارد و می تواند تشخیص دهد که آیا از یک مکان مسخره در Android استفاده می شود یا خیر. در عوض ، جریان را مسدود می کند ، در عوض ، پیام خطا را نشان می دهد:

"در خفاش قادر به تأیید صحت مکان شما نیست. برای اطلاعات بیشتر در مورد محدودیت خاموشی ، روی راهنمایی زیر ضربه بزنید. "

از فصل 2017 ، با دور زدن MLB در محدودیت های خاموشی Bat ، باید تلفن ها و تبلت های اندرویدی ریشه یابی شود ، و آیفون ها و iPad ها نیز به زندان افتادند.

در زیر چند استراتژی را برای شما نشان خواهیم داد که می توانید امتحان کنید ، اما ما آن را انجام می دهیم هیچ تضمینی برای کار کردن ندارند.

دور زدن MLB در خاموشی Bat در Android

 1. تلفن اندرویدی خود را ریشه کن کنید. روند انجام این کار پیچیده است و اگر به درستی انجام نشود می تواند دستگاه شما را آجر کند ، بنابراین با احتیاط عمل کنید. از آنجا که فرایند ریشه در دستگاه متفاوت است ، ما دستورالعمل این مرحله را ارائه نمی دهیم.
 2. برنامه FakeGPS یا برنامه جعل مکان مکان مورد نظر GPS را انتخاب و نصب کنید (به جز گزینه C).
 3. MLB را در Bat (به جز گزینه C) بارگیری و نصب کنید. اگر قبلاً نصب شده است ، داده های حافظه نهان برنامه خود را در تنظیمات ذخیره دستگاه خود پاک کنید.

از اینجا شما باید سه گزینه را امتحان کنید:

گزینه A:

 1. مکانهای مخفی را از ماژول Xposed نصب کنید (به ریشه نیاز دارد).
 2. در تنظیمات > گزینه های توسعه دهنده "مجاز کردن مکانهای مسخره" را فعال کنید یا در نسخه های جدیدتر Android ، برنامه GPS را برای جعل مکان شما انتخاب کنید
 3. Hide Mock Locations را باز کنید و آن را در حالت لیست سیاه تنظیم کنید.
 4. MLB At Bat را به لیست سیاه اضافه کنید
 5. برنامه جعل مکان GPS خود را باز کرده و پین را در جایی خارج از منطقه خاموشی خود که سرور VPN در دسترس است قرار دهید..
 6. برنامه VPN خود را باز کنید و به سرور نزدیک به محلی که در مرحله قبل انتخاب کرده اید متصل شوید.
 7. MLB را در Bat باز کنید و بازی را پخش کنید!

گزینه B:

 1. برنامه GPS خود را از آن انتقال دهید / داده / برنامه به / سیستم / برنامه با استفاده از Root Explorer یا برنامه مدیریت فایل مشابه (به ریشه نیاز دارد)
 2. دستگاه خود را مجدداً راه اندازی کنید.
 3. در تنظیمات > گزینه های توسعه دهنده غیرفعال کردن مکانهای مسکوت (در صورت فعال بودن)
 4. برنامه جعل مکان خود را باز کنید و موقعیت مکانی خود را در جایی خارج از منطقه خاموشی که یک سرور VPN در دسترس است قرار دهید
 5. برنامه VPN خود را باز کنید و به سرور نزدیک به محلی که در مرحله قبل انتخاب کرده اید متصل شوید.
 6. MLB را در Bat باز کنید و بازی را پخش کنید!

گزینه C:

 1. XPrivacy را از ماژول Xposed نصب کنید (به ریشه نیاز دارد).
 2. هنگام نصب MLB در Bat ، لیستی از مجوزها را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که این لیست ظاهر می شود ، تنظیمات دستگاه خود را باز کنید
 3. روی ضربه بزنید اکنون تصادفی کنید دکمه.
 4. آدرس IP را در محلی خارج از منطقه خاموشی خود تنظیم کنید (در صورت تمایل می توانید از آدرس IP VPN خود استفاده کنید)
 5. محدود کردن همه مجوزها به جز اینترنت
 6. در تنظیمات Android ، موقعیت مکانی را روی آن تنظیم کنید دقت بالا حالت
 7. نصب MLB در Bat را تمام کنید ، آن را باز کنید و بازی را پخش کنید!

اگر با گزینه B روبرو شوید ، برخی از کاربران گزارش داده اند که راه اندازی مجدد به بازیابی و پاک کردن Cache / Dalvik Cache می تواند برخی از مشکلات را برطرف کند. همچنین می توانید با استفاده از "حذف داده" در تنظیمات MLB At Bat ، اطلاعات ورود به سیستم خود را دور بیندازید ، سپس دوباره وارد سیستم شوید.

دور زدن MLB در خاموشی Bat در iOS

 1. فرار از زندان iPhone یا iPad خود را. روند انجام این کار پیچیده است و می تواند اگر به درستی انجام نشود ، دستگاه شما را دائمی آجر کند ، بنابراین با احتیاط عمل کنید. فرار از زندان بسته به مدل iPad یا iPhone شما متفاوت است ، بنابراین ما دستورالعمل هایی را برای این مرحله ارائه نمی دهیم.
 2. Protect My Privacy (PMP) را از فروشگاه Cydia بارگیری و نصب کنید
 3. MLB را در Bat بارگیری و نصب کنید و جریان را باز کنید.
 4. هنگامی که MLB At Bat از شما اجازه می دهد مکان خود را با استفاده از GPS خود مشاهده کنید ، PMP اعلان نمایش می دهد. گزینه ای برای "محافظت" از موقعیت مکانی خود ، که جایگزین یک مکان GPS تصادفی می شود به جای اینکه فقط دسترسی را مسدود کند ، انتخاب کنید
 5. همچنین ممکن است لازم باشد برای تغییر آدرس IP خود به یک VPN وصل شوید (برای تأیید)
 6. بازی را جریان دهید!

تصویر: "Scuffed up" توسط slgckgc تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

"مناطق خاموشی MLB" توسط Braindrain0000 دارای مجوز تحت CC BY 3.0

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − 13 =

Adblock
detector