چگونه می توان از خاموشی های NBA League Pass عبور کرد (راه حل VPN)

چگونه می توان خاموشی NBA League Pass را دور زد - راه حل VPN

فصل 2019-2020 NBA از 22 اکتبر 2019 آغاز می شود. در حالی که NBA League Pass یک راه عالی برای تماشای بازی ها است ، ممکن است متوجه شوید که برخی از بازی ها در دسترس نیست (سیاه پوستی). این مسئله معمولاً بر کسانی که در ایالات متحده زندگی می کنند و می خواهند بازی های تیم محلی خود را پخش کنند ، تأثیر می گذارد. خوشبختانه ، یک VPN ، یا یک شبکه خصوصی مجازی ، به شما امکان می دهد تا با خاموش کردن NBA League Pass از این حالت دور شوید و به نظر می رسد که در مکان دیگری هستید (اما بعداً در این مورد بیشتر!).

چگونه برای جلوگیری از خاموشی NBA League Pass: راهنمای سریع

وقت ندارید مقاله کامل را بخوانید؟ در زیر یک راهنمای گام به گام و سریع در مورد چگونگی دور زدن خاموشی NBA League Pass پیدا خواهید کرد.

در اینجا نحوه گذر از خاموشی NBA League Pass با استفاده از VPN آورده شده است:

  1. ابتدا با یک VPN با کیفیت ثبت نام کنید که سرعت و تعداد زیادی مکان سرور را ارائه می دهد (بخصوص در ایالات متحده). ما ExpressVPN را توصیه می کنیم. با این حال ، NordVPN و CyberGhost دو گزینه معتبر و با ارزش زیاد هستند که ارزش بررسی دارند.
  2. برنامه مناسب تلفن همراه VPN ، برنامه دسک تاپ یا برنامه افزودنی مرورگر را برای دستگاهی که می خواهید NBA League Pass را مشاهده کنید ، بارگیری و نصب کنید..
  3. برنامه VPN یا برنامه افزودنی مرورگر و در مکانی که بازی سیاه نشده است ، به سرور وصل شوید. اگر یک بازی به صورت محلی در تلویزیون پخش شود ، می خواهید در یک حالت دیگر به یک سرور وصل شوید. اگر به صورت ملی پخش می شود ، به یک سرور در کشور دیگری مانند کانادا یا مکزیک وصل شوید. این یک آدرس IP محلی به شما می دهد و NBA League Pass را فریب می دهد تا فکر کنید در مکان دیگری هستید.
  4. اگر قبلاً وارد حساب کاربری NBA League Pass نشده اید ثبت نام کنید. هزینه آن 28.99 دلار در هر ماه یا 199.99 دلار در سال است. از طرفی ، NBA Team Pass 17/99 دلار در ماه یا 119.99 دلار در هر سال است. به حالت عادی به بازی دسترسی پیدا کنید - اکنون باید آنها را از حالت انسداد خارج کنید!
  5. اگر هنوز مشکل دارید ، حافظه پنهان و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید. از طرف دیگر ، در صورت لیست شدن در لیست سیاه ، سرور دیگری را امتحان کنید. در صورت نیاز به کمک بیشتر ، تمام VPN های توصیه شده در بالا 24/7 را پشتیبانی می کنند.

اگر در مورد اینکه آیا خاموشی ها بر منطقه شما تأثیر دارند شک دارید ، از NBA Blackout Explorer استفاده کنید که به شما امکان می دهد کد پستی خود را برای اطلاعات بیشتر وارد کنید..

NBA League Pass Blackout Explorer

خاموشی زنده چیست و چرا از آن استفاده می شود?

پیش از هر فصل NBA ، شرکت های پخش محلی و ملی مختلف حق پخش بازی های NBA را بصورت زنده دریافت می کنند. مشکل این است که وقتی این حقوق منحصر به فرد است ، حتی NBA نمی تواند این بازی ها را بصورت آنلاین در بازار جغرافیایی خاص پخش کند (در عوض ، بازی ها فقط سه ساعت پس از پخش از طریق تقاضا در دسترس هستند). این یعنی این احتمال وجود دارد که مسابقات تیم های محلی شما سیاه شود. 

بیایید بگوییم که شما در لس آنجلس هستید و ایستگاه تلویزیونی محلی Fox یا NBC شما حق پخش مستقیم انحصاری از بازی های Clippers and Lakers را دارد. از آنجا که یک پخش کننده محلی در محل موجود است ، این بازی ها در لس آنجلس سیاه خواهد شد و به همین ترتیب در NBA League Pass در دسترس نیست. به همین ترتیب ، اگر یک بازی در سطح ملی پخش شود ، برای مثال ، ESPN یا ABC ، ​​خاموشی ملی بازی وجود خواهد داشت.

NBA League Pass از شما استفاده می کند آدرس آی پی برای تعیین موقعیت مکانی شما. به همین ترتیب ، هنگامی که یک پخش کننده محلی یا ملی حق انحصاری پخش تلویزیون را به صورت زنده بازی می کند ، ممکن است این بازی را در NBA League Pass تجربه کنید. اینجاست که تغییر آدرس IP شما با VPN مفید است!

دور زدن خاموشی های NBA با VPN

وقتی از نیویورک به NBA League Pass دسترسی پیدا کردیم ، اعلام خاموشی زیر نمایش داده شد:

"بر اساس موقعیت فعلی شما ، شما قادر به مشاهده بازی های زنده Brooklyn Nets و New York Knicks نیست. می توانید یک پخش زنده از رادیو را گوش دهید یا آرشیو این بازی ها را 3 روز بعد از پخش تماشا کنید. "

NBA League اعلان خاموشی محلی را تصویب کنید

با این حال, خاموشی های محلی تنها محدودیتی نیست که با آن روبرو خواهید شد با پاس لیگ NBA. در حقیقت ، بسیاری از بازی های پخش ملی نیز شامل نمی شوند:

"بازی هایی که از تلویزیون ESPN ، ABC ، ​​TNT و NBA پخش می شوند ، برای تماشای مستقیم در NBA League Pass در دسترس نیستند. شما می توانید یک پخش مستقیم رادیو را گوش کنید یا آرشیو این بازی ها را 3 ساعت بعد از پخش تماشا کنید. "

اعلامیه خاموشی ملی NBA League Pass

بنابراین چگونه یک VPN می تواند به شما در دور زدن خاموشی NBA League Pass کمک کند؟ وقتی به یک سرور VPN وصل می شوید ، ترافیک اینترنت شما رمزگذاری می شود. این امر باعث می شود وب سایت ها و خدمات نتوانند مکان واقعی شما را بدانند. با اتصال به سرور در ایالات متحده یا کشور دیگری به طور کامل ، به شما یک آدرس IP موقت و جدید اختصاص داده می شود. این سایت NBA League Pass را فریب می دهد تا فکر کنید که در یک مکان دیگر قرار دارید, به شما امکان می دهد که خاموشی را دور بزنید.

دور زدن NBA League خاموشی عبور از طریق دسک تاپ

می توانید از رایانه شخصی یا Mac خود برای دور زدن خاموشی NBA League Pass استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اتصال به یک سرور VPN در خارج از منطقه خاموشی است. به عنوان مثال ، اگر این یک خاموشی محلی است ، فقط باید در یک کشور دیگر به یک سرور وصل شوید.

خاموشی های ملی کمی متفاوت است. در این حالت ، باید در یک کشور دیگر به یک سرور وصل شوید. در حالت ایده آل ، این کشور باید کشوری باشد که از لحاظ جغرافیایی نزدیک است و هنوز در خارج از منطقه خاموشی قرار دارد. به عنوان مثال ، اگر در ایالات متحده هستید ، باید سرورهای کانادا و مکزیک را امتحان کنید. بازی blacked-out پس از آن باید از حالت مسدود خارج شود و برای تماشای مستقیم در دسترس باشد. اگر محتوای بارگیری نشد ، حافظه پستی و کوکی های مرورگر خود را پاک کنید.

دور زدن NBA League خاموشی عبور در تلفن همراه

مانند دستگاههای دسک تاپ ، می توانید خاموشی NBA League Pass را از طریق تلفن همراه دور کنید. با این حال ، ارزش این را دارد که بدانید NBA از تلفن شما استفاده می کند GPS و موقعیت مکانی تا مشخص شود کجا هستید به همین ترتیب ، برخی از VPN ها ، به خصوص با برنامه های NBA League Pass کار نمی کنند. اگر قصد تماشای از طریق تلفن همراه را دارید ، به جای آن از مرورگر وب تلفن خود استفاده کنید.

در زمان نوشتن ، برنامه های موبایل ExpressVPN ، NordVPN و CyberGhost قادر به دور زدن خاموشی های NBA League Pass هستند. اگر هنوز مشکل دارید ، می توانید موقعیت GPS تلفن خود را به طور بالقوه فریب دهید. برنامه هایی وجود دارد که به شما امکان می دهند این کار را انجام دهید. با این حال ، این کار نیاز به جیل زدن iPhone یا ریشه کردن دستگاه Android شما دارد. توجه داشته باشید که هیچ تضمینی در مورد این کار وجود ندارد. فرایند از یک دستگاه به دستگاه دیگر متفاوت است و برخی از برنامه ها یک خطر امنیتی هستند بنابراین لطفاً احتیاط کنید.

آیا می توانم از VPN رایگان برای دور زدن خاموشی NBA League Pass استفاده کنم?

متأسفانه ، بسیاری از VPN های رایگان قادر به دور زدن خاموشی NBA League Pass نیستند. یک مشکل این است که آنها اغلب فقط تعداد کمی سرور دارند. همینطور, ممکن است گزینه های خود را هنگام جستجوی محدود پیدا کنید سرور در ایالت دیگر ایالات متحده یا کشور. با این حال ، مسئله دیگر این است که سرورهای VPN رایگان رنج می برند. این باعث می شود سرعت کند ، که یک مشکل خاص هنگام پخش مستقیم است. برخی از خدمات رایگان VPN حتی پهنای باند شما را نیز در تلاش برای مدیریت این کار می اندازند و در نتیجه تماشای بازی های NBA بصورت آنلاین باعث تاخیر و بافر می شوند..

ما همچنین به دلایل امنیتی توصیه می کنیم از استفاده از VPN رایگان استفاده کنید. در حالی که یک VPN رایگان به شما امکان دسترسی به انواع محتوای محدود را می دهد ، باید از حریم خصوصی شما نیز محافظت کند. این شامل رمزگذاری داده های شما و محافظت از اطلاعات شخصی شما از نشت است. متأسفانه ، بسیاری از VPN های رایگان چنین اقداماتی را در دست ندارند. گذشته از همه اینها, یک VPN رایگان یک تجارت است به این معنی که ممکن است وارد سیستم شما شود تاریخچه مرور, فروش آن به اشخاص ثالث. همچنین ممکن است با تبلیغات نامربوط و نامناسب پاپ آپ بمباران شوید. به طور کلی ، یک VPN رایگان فقط ارزش هیچ تلاشی ندارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 18 = 23

Adblock
detector