تقریبا نیمی از مشترکان Netflix کلمه عبور حساب خود را به اشتراک می گذارند

نصف netflix-کاربران-اشتراک-گذرواژه‌ها-هدر

این روزها ، تقریباً همه در مورد "قطع سیم کابل" از بسته های ماهواره ای و کابلی گران و مهاجرت به خدمات مبتنی بر اشتراک صحبت می کنند. با داشتن تلویزیون های هوشمند ، دستگاه های پخش رسانه ای مانند اپل تی وی و آمازون آمازون TV TV و گزینه های سریع اینترنت چشم انداز ، می توانید کابل را خندق بزنید و هنوز هم از نظر طعم خود از دوران طلایی تلویزیون لذت ببرید.

با این وجود ، بسته به تعداد سرویس های پخش شده در مشترکین ، پس انداز همیشه قابل تقدیر نیست. اگر اصول اولیه را می خواهید (مانند Netflix یا Hulu) ، ورزش های زنده (مانند MLB.TV یا شبکه NFL), و یک کانال پرستیژ (مانند HBO NOW) ، زبانه برش کابل ماهانه شما می تواند اضافه شود.

یعنی اگر این هزینه ها را پرداخت می کنید ، این سرویس های پخش می توانند اضافه شوند. اگر یکی از والدین خود را "وام می گیرید" ، دیگری را با یک هم اتاقی به اشتراک می گذارید و هزینه سوم را با شریک زندگی خود تقسیم می کنید ، ممکن است راه خود را برای یک معامله نسبتاً خوب سرقت کنید..

بنابراین کدام یک از سرویسهای پخش محبوب ترین هستند و کدام یک به احتمال زیاد به اشتراک گذاشته می شوند? ما از 1000 جاروبرقی نظرسنجی کردیم تا بدانیم که چقدر اخلاقی است که می توانند رمزهای عبور خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارند ، چه کسی گناهکارتر از ورود به سیستم است و چه تعداد احساس فشار می کنند تا جزئیات شخصی خود را بیرون بیاورند. به خواندن ادامه دهید تا آنچه را کشف کردیم ببینید.

جریان یا سرقت?

سرویس-محبوبیت-و-نرخ-اشتراک اشتراک

در پایان سال 2018 ، حدود 33 میلیون بزرگسال در ایالات متحده رسماً "بند ناف را قطع کردند" و از ارائه دهندگان کابل و ماهواره به سرویس های جریان انتقال یافتند. این افزایش تقریبا 33 درصدی نسبت به سال 2017 را نشان می دهد.

به دلیل پایین آمدن قیمت ها و افزایش کنترل ، استریم به یک راه حل محبوب برای تلویزیون و فیلم تبدیل شده است. در میان سیستم عامل های موجود ، یک سرویس مشخص است: Netflix. در حالی که تقریباً 3 میلیون مشترک هنوز از Netflix برای پیشنهادات اجاره DVD خود استفاده می کنند ، 130 میلیون نفر دیگر در سراسر جهان از Netflix برای سرویس پخش خود استفاده می کنند..

با این حال ، در حالی که Netflix محبوب ترین سرویس در میان افراد دارای نظرسنجی (تقریباً 86 درصد) بود ، اما مشترک ترین آنها نبود. این تمایز برای MLB.TV ذخیره شد ، جایی که تقریباً 77 درصد افرادی که از این سرویس استفاده می کنند ، پذیرفتند یا از طریق یک گذرواژه مشترک ، دسترسی خود را دریافت یا دریافت کردند.. برای طرفداران ورزش ، ترک کابل می تواند به خصوص دشوار باشد و قیمت نسبتاً بالای MLB.TV همچنان رو به افزایش است.

سیستم عاملهای پخش جریان معمولی نیز شامل HBO NOW (64 درصد) ، CBS All Access (55 درصد) و Starz (55 درصد) بودند. سرویس های پخش موسیقی شامل Spotify (22 درصد) و Pandora (13.5 درصد) کمترین اشتراکی را بین کاربران به اشتراک گذاشتند.

سازش اخلاقی?

اخلاق-به اشتراک گذاری-جریان-خدمات

اشتراک گذرواژه Netflix شما فقط هزینه شرکت در هر سال بیش از 500 میلیون دلار را ندارد - از نظر فنی غیرقانونی است.

البته ، قانونی بودن Passworhttps: //www.thesimpledollar.com/is-it-ok-to-share-your-netflix-account-the-lowdown-on-log-in-sharing-at-nine-popular- به اشتراک گذاری خدمات / روز نیز به نظر می رسد بسیار فنی است ، اجرای آن دشوار است و نادیده گرفتن آن آسان است. در همه سنین ، اکثریت از سیاست های اشتراک گذاری سیستم عامل های جریان خود آگاه بودند. همانطور که فهمیدیم ، به هر حال بسیاری از آنها راحت بودند که آنها را زیر پا بگذارند.

بیش از 3 در 4 ژنرال صفر و بیش از 3 در 5 هزارساله موافقت کردند که این امر اخلاقی است که دسترسی به مصرف کنندگان غیرپرداخت به محتوای پخش شده دسترسی داشته باشد.. تقریباً به همان اندازه بسیاری از افراد در مورد دسترسی به محتوای پخش شده مطابقت داشتند.

اجماع در بین نسل های قدیمی کمتر مثبت بود. تنها 34 درصد از ژنرال Xers و بومرهای کودک در نظر داشتن دسترسی پولی به سرویسهای جریان دهنده را از نظر اخلاقی در نظر می گرفتند و کمتر کسی احساس راحتی می کرد که دسترسی داشته باشد..

اقدامات قابل استفاده

تأثیر اشتراک گذاری-پخش-خدمات

اگر اشتراک حساب کاربری پرداخت شده شما خط مشی یک شرکت را نقض کند ، چه کسی تقصیر بیشتری دارد در هنگام وقوع: طرف هدیه یا دریافت کننده?

ممکن است جواب کاملاً مشخص نباشد. در حالی که اکثریت ژنرال Xers و Boomers کودک توافق کردند که هر دو طرف به یک اندازه مقصر باشند ، حتی آنها در یک همسو نبودند. حداقل ، رسیدن به هدف دریافت ممکن است کمترین موقعیت اخلاقی سازش باشد.

حداکثر ، فقط 10 درصد بومرهای کودک گیرنده اشتراک حساب را تنها به دلیل نقض قوانین مقصر می دانند. اگر هر یک از طرفها مقصر بودند ، هر چهار نسل موافقت کردند که شخصی که اعتبار ورود به سیستم را وارد می کند مقصر بود.

اما فقط به این دلیل که قوانین می گویند شما مجاز به دادن رمز عبور خود نیستید به معنای انجام آن به هر حال شما را نمی سازد اشتباه, حداقل مطابق برخی نیست. تقریباً 49 درصد ژنرال زرز و 33 درصد هزاره ها اظهار داشتند که هنگام رد و بدل اطلاعات حساب ، هیچ یک از طرف ها مقصر نبودند. نسل جوان نیز کمترین احتمال دارد که به اشتراک گذاری حساب هایی به شرکتهایی که خدمات پخش را ارائه می دهند آسیب برساند ، و حتی بیشتر اعتقاد بر این که اشتراک حساب به سازندگان آن محتوا آسیب نمی رساند.

توضیحی مناسب

دلایل-اشتراک گذاری-جریان-خدمات

بله ، به اشتراک گذاشتن گذرواژه جریان شما یک جرم فدرال است. اما بیشتر تحلیلگران می گویند اگر شما این کار را انجام می دهید ، هیچ چیز نگران کننده ای وجود ندارد.

شاید به همین دلیل ، توضیحات شماره 1 برای افرادی که گواهی نامه های خود را صادر می کنند ساده بود: مهربان بودن. براساس بیش از 62 درصد از جاروبرقی ها ، اشتراک گذاری دسترسی به حسابهای آنها یک ژست دوستانه بود. 39 درصد دیگر حساب خود را به اشتراک می گذارند زیرا گیرنده سرویس متفاوتی را با آنها به اشتراک می گذارد ، و 25 درصد این کار را شاید ناخواسته انجام داده اند - آنها یک بار وارد سیستم شدند و گیرنده همچنان از این حساب استفاده می کند. در میان کسانی که خدمات پخش خود را با دیگران به اشتراک گذاشتند ، کمتر از 1 در 5 احساس بدی از گذراندن رمزهای عبور خود داشتند.

همین مسئله بیشتر در مورد افرادی که دسترسی به حساب کاربری را پذیرفتند صادق بود. در حالی که 38 درصد از افرادی که با اطلاعات شخص دیگری وارد سیستم شده اند نمی خواهند هزینه این سرویس را بپردازند ، 69 درصد گفتند که آنها این کار را انجام داده اند زیرا صاحب حساب به آنها اجازه داده است. تقریباً 29 درصد از پاسخ دهندگان اذعان داشتند که قادر به پرداخت هزینه سرویس پخش شده وام نیستند.

دور دست

سرویس-اشتراک گذاری خدمات-جریان

بنابراین ، این حسابهای سرکش سرکش تا چه اندازه دور هستند؟ ژنرال Zers از هر نسل دیگر به احتمال زیاد دسترسی به اطلاعات ورود به سیستم خود را در خارج از خانه خود فراهم می کرد. در مقایسه با فقط 30 درصد از بومرهای کودک ، 32 درصد ژنرال Xers و 48 درصد هزاره ، تقریبا 56 درصد ژنرال Zers اعتراف کرده اند که دسترسی جریان خود را با افراد خارج از خانواده خود به اشتراک می گذارد..

در بیشتر موارد ، دیگران و دوستان قابل توجهی بودند که از سخاوت خود بهره مند شدند. بسیاری از افرادی که دسترسی به پخش رایگان دارند ، با اعضای خانواده خود از جمله والدین (50 درصد) ، خواهر و برادر (44 درصد) و فرزندان (15 درصد) بسیار نادرست هستند..

در حالی که تقریبا 59 درصد ژنرال زرز اعتراف کرده اند که دسترسی به حساب شخص دیگری را در خارج از خانه خود دریافت می کنند ، فقط 21 درصد از ژنرال Xers و 19 درصد از بچه های بومی نیز همین حرف را زده اند..

مصرف محتوا ، توسط نسل

سرویس های هدف اصلی از جریان

پخش جریان بیش از تماشای آخرین فصل "Stranger Things" است.

در سال 2016 ، جریان انحصاری در صنعت موسیقی شکوفا شد. با معرفی سیستم عامل های رقیب مانند Tidal و Apple Music به عناوین صنعت Pandora و Spotify ، برخی از هنرمندان با نام بزرگ شروع به صدور مجوز برای آهنگ های خود کردند و منحصراً در یک سرویس یا خدمات دیگر قرار گرفتند. حتی Netflix راضی نیست که منحصراً به خاطر محتوای تلویزیون خود شناخته شده باشد (هرچند که به خوبی مورد بررسی قرار گیرد) و همچنان به دنبال تحسین خود به عنوان یک شرکت تولید فیلم پرستیژ است.

نزدیک به 27 درصد ژنرال Zers ، سرویسهای پخش را برای دسترسی به موسیقی بسیار مهم دانست, بیش از هر نسل دیگر. در عوض ، پخش تلویزیون در میان هزاره ها از نسل های قدیمی تر یا جوان تر جریان دهنده ها رایج تر بود.

در حالی که تقریبا 39 درصد ژنرال Xers و 28 درصد بومرهای کودک از خدمات پخش برای دسترسی به تلویزیون استفاده می کردند ، بسیاری دیگر (از جمله 61 درصد بومرهای کودک) از برنامه هایی مانند Netflix و Hulu برای محتوای فیلم بلند خود استفاده کردند..

یک راه حل بهتر جریان

اگر می خواهید نمایش های معروف مانند "The Handmaid's's Tale" یا "The Crown" را تماشا کنید ، نمی توانید از پرداخت هزینه و یا قرض گرفتن اطلاعات ورود به سیستم کسی برای Hulu یا Netflix فرار کنید. هرچه پخش از همه چیز از تلویزیون و فیلم گرفته تا موسیقی و ورزش محبوب باشد ، هنوز هم اشتراک گذاری های زیادی ادامه دارد. بیشتر از هر سیستم عامل دیگر با MLB.TV و HBO NOW متداول است ، بسیاری از افراد یا به این برنامه ها دسترسی مشترک داده یا دریافت می کنند.

با بیشترین افزایش قیمت تاریخ Netflix در سال 2019 ، باید به این فکر کنید که چگونه می توانید بیشترین سود را از حساب خود کسب کنید - و هزینه آن را بپردازید کمترین برای این. قیمت Netflix به کشور متفاوت است و بسته به اندازه کتابخانه منطقه شما Netflix ، ممکن است شما یک معاملات خام دریافت کنید. خبر خوب این است که شما می توانید Netflix را از طریق VPN تماشا کنید تا به کتابخانه های کشورهای دیگر دسترسی پیدا کنید ، تا زمانی که می دانید از کدام شبکه اختصاصی مجازی استفاده کنید. Comparitech هزاران ساعت تحقیقات عمیق را برای کمک به شما در انتخاب یک VPN و رفع انسداد جغرافیایی قفل شده از سرتاسر جهان وارد کرده است.. از طریق آنلاین به ما مراجعه کنید مقایسه امروز برای کسب اطلاعات بیشتر!

روش شناسی

ما پاسخ هایی را از هزار نفر جمع آوری کردیم که نوعی محتوای آنلاین را از سایت مکانیکی ترک آمازون پخش می کنند. پنجاه و چهار درصد از شرکت کنندگان ما زن بودند ، 45 درصد مرد و 1 درصد غیربینی بودند. شرکت کنندگان در سنین 18 تا 84 سال با میانگین 36 و انحراف استاندارد 3/11 قرار گرفتند. شرکت کننده هایی که در زمان انجام نظرسنجی در حال استفاده از سرویس پخش اشتراکی نبودند. هیچ آزمایش آماری انجام نشده است ، بنابراین ادعاهای ذکر شده در بالا فقط بر اساس معنی است.

منابع

  • https://www.bostonglobe.com/business/2018/08/27/how-cut-cable-cord-and-still-able-watch/IGS0OE2FVR54N16zpEULBI/story.html
  • https://www.usatoday.com/story/tech/2018/08/31/cutting-cord-may-not-save-you-money-but-way-better-tv-experience/1149581002/
  • https://www.bankrate.com/personal-finance/smart-money/cost-of-cable-tv-vs-internet-streaming/
  • https://www.indiewire.com/2018/08/netflix-dvd-subscribers-three-million-1201997787/
  • https://www.washingtonpost.com/news/early-lead/wp/2018/01/09/cord-cutting-i-pulled-the-plug-and-kept-my-live-sports-heres-how/ ؟ utm_term = .cf6c62ccb5ee
  • https://tvanswerman.com/2018/01/14/mlb-tv-no-price-increase-for-2018/
  • https://www.theverge.com/2016/12/23/14047090/music-exclusives-apple-music-vs-tidal-2016
  • https://www.theringer.com/movies/2018/11/9/18078702/netflix-outlaw-king-roma-ballad-of-buster-scruggs-22-july-prestige-films-oscars
  • https://www.marketwatch.com/story/sharing-netflix-and-hbo-passwords-is-now-a-federal-crime-but-heres-why-not-to-worry-2016-07-12

بیانیه استفاده منصفانه

اشتراک این داستان جرم فدرال نیست و حتی لازم نیست از دوستان خود بخواهید اطلاعات ورود به سیستم را از آنها بخواهند. ما از تیراژ این تحقیق و کلیه گرافیک های همراه برای هرگونه استفاده غیر تجاری با درج پیوند این صفحه در مقاله شما استقبال می کنیم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − 78 =

Adblock
detector