Netflix VPN شما را مسدود کرد؟ DNS هوشمند می تواند پاسخ باشد

مسدود کردن Netflix

Netflix به تازگی مسدود کردن تقریباً تمام اتصالات VPN را آغاز کرده است تا مشتریان از تماشای نمایشهایی که در کشورهای خود در دسترس نیستند ، جلوگیری کنند.به روز رسانی ، 18 اکتبر 2016: ExpressVPN هنوز در حال کار با Netflix است و 30 روز ضمانت پس انداز پول را برای شما فراهم می آورد ، بنابراین می توانید بدون خطر ریسک کنید ، آنها همچنین در تماس با شما قرار داده اند تا 3 ماه فوق العاده برنامه خوانندگان Comparitech را در برنامه 12 ماهه خود ارائه دهند - جزئیات کامل در اینجا). گزارشهای مربوط به انسداد Netflix را در اختیار شما قرار داده است: Unblock-US ، Unlocator ، Unotelly ، Tunlr ، ZenMate ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) ، Overplay ، StrongVPN ، GetFlix ، CyberGhost ، Blockless ، NordVPN ، Tunnelbear، IPVanish، TorGuard، Hola، Astrill، HideMyAss (HMA) ، Hotspot Shield و PureVPN با سطوح مختلف موفقیت. اگر VPN شما مسدود شده باشد ، این پیام را از Netflix مشاهده خواهید کرد: به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید. VPN ها وسیله ای رایج برای افرادی بودند که در خارج از ایالات متحده و انگلیس زندگی می کنند تا به بایگانی بزرگتر نمایش هایی که در دسترس آمریکایی ها و انگلیسی ها است دسترسی پیدا کنند. اما برای اینکه Netflix به محدودیت های مجوز محتوای جغرافیایی احترام بگذارد ، راه حل پایان یافته است. ما یک لیست به روز شده از خدمات Netflix VPN را در اینجا نگه می داریم.

خوشبختانه ، یک جایگزین وجود دارد. با Smart DNS آشنا شوید ، نوعی سرویس پراکسی که آدرس IP را مبهم می کند- و از این طریق مکان کاربر - و از این طریق می توان محدودیت های جغرافیایی را دور زد. Netflix این چکش را به سختی VPN ها پایین آورد ، اما به نظر می رسد هنوز چشم به چشم Smart DNS می رود. Smart DNS همچنین به عنوان یک پروکسی DNS شناخته می شود.

ما تأیید کردیم که Smart DNS در حین آزمایش ما از IronSocket ، یک ارائه دهنده VPN پولی کار می کند که شامل یک سرویس هوشمند DNS مخصوص دسترسی به وب سایت های ویدئویی جریان در برنامه اشتراک آن است. طیف وسیعی از سرویس های هوشمند و رایگان پولی DNS در وب موجود است و ما وقت نداشتیم که کل تیم را آزمایش کنیم ، اما من شخصا توانستم Attack on Titan و Parks and Recreation را تماشا کنم ، دو نمایش از خانه من در دسترس نیست. بوگوتا ، کلمبیا. به روز رسانی ، 6 ژوئیه 2016: ما در مورد اتصالات متناقض با IronSocket چند اظهار نظر داشتیم و آزمایش خود ما تأیید کرد که IronSocket برای Netflix با همه دستگاه ها کار نمی کند ، بنابراین اکنون ExpressVPN را به عنوان امن ترین گزینه توصیه می کنیم (این لینک با برنامه 12 ماهه 3 ماه رایگان به شما می دهد).

برخی از کاربران گزارش داده اند که برنامه Android Netflix با خدمات Smart DNS کار نمی کند ، زیرا کاربر را به جای آن به Google DNS مجبور می کند. UnoTelly ، Unblock-Us و اخیراً Uflix گزارش داده اند که Netflix آنها را مسدود کرده است ، بنابراین به نظر می رسد Netflix در حال شکستن است. به نظر می رسد Smart DNS هوشمند هنوز روی سیستم عامل های دیگر کار می کند ، و اگر این تغییر کند این پست را به روز خواهیم کرد.

به خاطر داشته باشید که یک سرویس هوشمند DNS جایگزینی کامل برای VPN نیست. این سرویس ترافیک اینترنت را رمزگذاری نمی کند و بنابراین فاقد بسیاری از ویژگی های امنیتی یک VPN است. اما از آنجا که فاقد رمزگذاری است ، Smart DNS معمولاً سریعتر از یک VPN است ، این بدان معنی است که جریانهای با کیفیت بالاتر و باتری کمتر.

تنظیم Smart DNS

نحوه راه اندازی Smart DNS بسته به نوع ارائه دهنده ای که انتخاب می کنید می تواند متفاوت باشد. ابتدا باید آدرس IP رایانه خود را مجاز کنید تا ارائه دهنده بتواند تأیید کند که شما مشتری هستید. این کار در وب سایت ارائه دهنده انجام می شود. در اینجا یک آموزش سریع با استفاده از سرویس IronSocket با ویندوز 10 پس از تأیید IP شما ارائه شده است.

ابتدا بر روی نماد wifi یا ethernet در سینی سیستم خود راست کلیک کرده و روی "Open Network and Sharing Center" کلیک کنید.

هوشمند dns tut 1

روی پیوندی که می گوید "Wifi" یا "Ethernet" در کنار اتصالات کلیک کنید.

هوشمند dns tut 2

روی Properties کلیک کنید.

هوشمند dns tut 3

علامت پروتکل اینترنت نسخه 6 (TCP / IPv6) را بردارید. بر روی پروتکل اینترنت نسخه 4 (TCP / IPv4) کلیک کنید تا برجسته شود ، سپس روی Properties کلیک کنید.

هوشمند dns tut 4

در نیمه پایین پنجره بعدی ، "از آدرس های سرور DNS زیر استفاده کنید:" را بررسی کنید. سرورهای DNS دلخواه و متناوب را وارد کنید (سرورها باید در ایالات متحده باشند) ، که باید توسط ارائه دهنده Smart DNS خود به شما داده شود..

هوشمند dns tut 5

OK را فشار دهید و رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید. حالا باید بتوانید از Netflix استفاده کنید که گویی در آمریکا هستید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 45 = 53

Adblock
detector