هک آزمایشی رایگان NordVPN (آزمایش ژانویه 2020)

عکس صفحه اصلی NordVPN

ما این هک آزمایشی رایگان را به روز کردیم و می توانیم تأیید کنیم که در ژانویه سال 2020 با موفقیت آزمایش شد.

NordVPN امروز یکی از بزرگترین VPN های پرداخت شده در بازار است که شبکه گسترده ای از بیش از 5000 سرور در 59 کشور جهان را ارائه می دهد. این برنامه به دلیل برنامه های دوستانه مبتدی و برنامه های افزودنی مرورگر و همچنین امنیت قوی و خط مشی بدون ورود به سیستم شناخته شده است. با وجود همه اینها ، ممکن است شما نتوانید به خدمتی که هرگز امتحان نکرده اید متعهد شوید.

در حالی که برخی از VPN ها آزمایش های رایگان ارائه می دهند که نیازی به پرداخت هزینه های پیش روی آنها نیست ، چنین پیشنهادهایی به طور فزاینده ای غیر معمول است. در عوض ، NordVPN شامل 30 روز ضمانت برگشت پول است. تفاوت این است که در حالی که شما باید پیش پرداخت کنید ، اما می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید تا زمانی که ظرف مدت 30 روز فسخ کنید. این اساساً باعث می شود 30 روز ضمانت برگشت پول NordVPN یک حساب آزمایشی رایگان یک ماهه.

در اینجا ما توضیح خواهیم داد که چگونه می توانید برای NordVPN ثبت نام کنید و قبل از پایان دوره آزمایشی رایگان ، حساب خود را لغو کنید.

چگونه می توان ضمانت برگشت پول NordVPN را هک کرد

تضمین برگشت پول NordVPN سریعتر و آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید ، و این امر بدون ریسک است. مهم است که به یاد داشته باشید که اشتراک را قبل از پایان 30 روز لغو کنید. در اینجا کارهایی که باید انجام دهید ، مرحله به مرحله است:

به منظور دریافت آزمایشی رایگان 30 روزه NordVPN ، باید در NordVPN مشترک شوید.

در اینجا نحوه استفاده از هک آزمایشی رایگان NordVPN آورده شده است:

 1. به سایت NordVPN بروید و کلیک کنید NordVPN دریافت کنید. اگر یک پیشنهاد ویژه فعال وجود دارد ، ممکن است این شکل متفاوت باشد (برای مثال "اکنون 80٪ صرفه جویی کنید").عکس صفحه اصلی NordVPN
 2. برنامه ای را انتخاب کنید شما می توانید یک برنامه یک ماهه ، یک ساله ، دو ساله یا سه ساله داشته باشید. به یاد داشته باشید ، کل مبلغ اصطلاح رو به جلو را به شما تعلق می گیرد. در حالی که شما لغو خواهید کرد و بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد ، ممکن است ترجیح دهید برنامه کمترین هزینه یک ماهه را انتخاب کنید. اگر تصمیم به عضویت بلند مدت در NordVPN گرفتید ، ممکن است بخواهید یک برنامه بلند مدت را در نظر بگیرید زیرا اینها در ماه بسیار ارزان تر عمل می کنند.برنامه های NordVPN
 3. حساب کاربری برای خود بسازید. این امر به شما نیاز دارد تا آدرس ایمیل خود و همچنین روش پرداخت را وارد کنید. NordVPN طیف گسترده ای از روش های پرداخت از جمله کلیه کارتهای اعتباری اصلی ، Amazon Pay ، Apple Pay ، Google Pay ، Sofort ، Alipay ، UnionPay و ارزهای رمزنگاری را می پذیرد. زیر ادامه هید دکمه آن به صورت زیر می گوید: "شما 100٪ از ضمانت 30 روزه برگشت پول ما حمایت می کنید." این ضمانت برگشت پول برای کلیه انواع پرداخت اعمال می شود.NordVPN ایجاد حساب کاربری
 4. پس از تکمیل جزئیات پرداخت خود ، یک ایمیل را با تأیید جزئیات حساب خود دریافت خواهید کرد. کلیک کنید روی ،گذرواژه و فعال کردن حساب را تنظیم کنید" دکمه.NordVPN فعال کردن حساب
 5. برای حساب NordVPN خود رمز ورود ایجاد کرده و کلیک کنید تغییر رمز عبور.رمز عبور مجموعه آزمایشی رایگان NordVPN
 6. اکنون می توانید NordVPN را در دستگاه خود بارگیری کنید. نسخه نمایش داده شده باید با دستگاه مرورگری که شما استفاده می کنید مطابقت داشته باشد. با باز کردن برنامه NordVPN ، از شما خواسته می شود وارد شوید.

برنامه بارگیری آزمایشی NordVPN رایگان

 1. همه شما تنظیم شده اید! هم اکنون می توانید 30 روز از خدمات رایگان بدون محدودیت لذت ببرید. به یاد داشته باشید ، 30 روز ضمانت برگشت پول دقیقا 30 روز طول می کشد. به عنوان مثال ، اگر در تاریخ 12 فوریه در 12 فوریه مشترک شوید ، تا تاریخ 12 فوریه تا 12 PM باید درخواست بازپرداخت خود را داشته باشید.

چگونه آزمایش رایگان NordVPN را لغو کنیم

اگر تصمیم گرفتید که NordVPN برای شما مناسب نیست ، می توانید به راحتی بازپرداخت کامل را لغو کرده و درخواست کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این مراحل ساده را دنبال کنید:

 1. به وب سایت NordVPN بروید. کلیک کنید حساب من اگر قبلاً وارد سیستم نشده اید ، ورود به سیستم را وارد کنید.
 2.  زیر خدمات من, روی سه نقطه در کنار کلیک کنید تغییر برنامه دکمه. سپس کلیک کنید پرداخت خودکار را لغو کنید.NordVPN پرداختهای خودکار را لغو می کند
 3. سپس از شما خواسته می شود لغو را تأیید کنید. در صورتی که نظر خود را تغییر داده باشید ، گزینه ای برای نگه داشتن پرداخت های خودکار نیز مشاهده خواهید کرد.
 4. پرداخت خودکار اکنون لغو شده است! اکنون خواهید دید که برنامه VPN شما می گوید به زودی منقضی می شود.NordVPN پرداختهای خودکار را لغو می کند
 5. در مرحله بعد ، برای لغو حساب خود و درخواست بازپرداخت ، باید با پشتیبانی مشتری NordVPN تماس بگیرید. می توانید با کلیک روی نماد حباب گفتار در گوشه سمت راست پایین صفحه ، این کار را انجام دهید.
 6. درخواست بازپرداخت را از طریق ایمیل یا چت زنده انجام دهید. از شما خواسته می شود برخی از اطلاعات اساسی از جمله روش پرداخت ، نوع برنامه ، مبلغ پرداخت شده و تاریخ پرداخت را دریافت کنید. سپس تأیید انصراف و بازپرداخت را دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که ممکن است پردازش بازپرداخت چند روز طول بکشد و وجوه به شما برگردانده شود.

بازگشت پول VPN تضمین می کند

تضمین برگشت پول NordVPN راهی عالی برای شما است که می توانید تا 30 روز یک VPN با کیفیت را به صورت رایگان امتحان کنید. در حقیقت ، برخی از VPN های محبوب ضمانت نامه های طولانی تر از پس انداز پول ارائه می دهند. به عنوان مثال ، ضمانت برگشت CyberGhost 45 روز است. متأسفانه ، برخی از VPN ها هنگام تحقق ضمانت نامه برگشت پول خود و استفاده از آن برای فریب مشتریان و حفظ پرداخت اولیه چندان قابل اعتماد نیستند..

یکی از مواردی که با برخی از تضمین های برگشت پول VPN یافت می شود این است که تماس با ارائه دهنده مورد نظر مشکل است. ممکن است یافتن اطلاعات تماس دشوار باشد یا پاسخی برای ایمیل ها وجود ندارد. نیازی به نگرانی در مورد این موضوع با ضمانت برگشت پول NordVPN نیست زیرا پشتیبانی چت زنده ارائه می دهد که پیدا کردن آن آسان است. گزینه ایمیل نیز وجود دارد و طبق تجربه ما ، NordVPN خیلی سریع جواب می دهیم.

مشکل دیگری که توسط برخی ضمانت های برگشت پول VPN ایجاد می شود این است که در آنجا آنها نوعی شرط پنهان در چاپ کوچک را شامل می شوند. به عنوان مثال ، ارائه دهنده VPN ممکن است اظهار کند که روش پرداخت خاصی تحت ضمانت نیست. حتی ممکن است محدودیتی در منابع مورد استفاده در طول دوره آزمایشی رایگان وجود داشته باشد تا اعتبار آن تضمین شود. در مقابل ، ضمانت برگشت پول NordVPN شفاف و بدون تعجب پنهان است.

آزمایش های رایگان VPN

در حالی که یک ضمانت برگشت پول شما را به پرداخت پیش فرض نیاز دارد ، یک آزمایش رایگان انجام نمی شود. به همین ترتیب ، یک محاکمه رایگان ممکن است بسیار جذاب تر از ضمانت برگشت پول باشد. با این حال ، این مهم است که بدانید که آزمایش های رایگان دارای تعدادی از نقاط ضعف هستند که همچنین قابل بررسی است.

یکی از اصلی ترین مسائل مربوط به آزمایش های رایگان این است که معمولاً فقط برای چند روز اجرا می شود. این به شما زمان کمی می دهد تا واقعاً خدمات مورد نظر را آزمایش کنید. با این حال ، ضمانت های برگشت پول به طور کلی به مدت 30 روز اجرا می شوند و این بدان معنی است که شما وقت کافی برای امتحان کردن سرورها در ساعات مختلف روز و همچنین ویژگی های مختلف دارید..

علاوه بر این ، آزمایش های رایگان بسیار محدود است و تنها اساسی ترین ویژگی های VPN را ارائه می دهد. به عنوان مثال ، ممکن است با کمتر سرور و حتی محدودیت پهنای باند روبرو شوید. ضمانت برگشت پول NordVPN شامل دسترسی نامحدود به همه ویژگی ها است و به شما در تصمیم گیری آگاهانه تر کمک می کند.

همچنین مشاهده کنید:

 • VPN های آزمایشی رایگان
 • ExpressVPN هک آزمایشی آزمایشی
 • NordVPN vs ExpressVPN
 • کوپن NordVPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 8 =

Adblock
detector