NordVPN در چین: این چیزی است که شما باید بدانید

آیا NordVPN در چین کار می کند؟

آیا NordVPN در چین فعالیت می کند?

در حالی که بیشتر VPN ها در چین کار نمی کنند ، معدودی از جمله NordVPN نیز وجود دارد. ما محدودیت های چین را با جزئیات بیشتری پوشش خواهیم داد ، و نحوه استفاده از NordVPN را توضیح دهید از جمله در چین نکته مهم برای کاربران آیفون.

نکته تخصصی: در حالی که NordVPN در چین خوب عمل می کند ، وب سایت NordVPN مسدود شده است. اگر به چین سفر می کنید ، این بدان معنی است که باید قبل از سفر ، ثبت نام کنید و VPN را بارگیری کنید.

مبلغ خواندن: بیش از 70٪ در NordVPN صرفه جویی کنید

بیشتر کشورها برای محدود کردن دسترسی به سایتهای میزبان مواد غیرقانونی از نوعی مسدود کردن استفاده می کنند. مشکل این است که چین محدودیت های بسیار سخت تری نسبت به بسیاری از مناطق دارد. این سایت ها بسیار پرطرفدار مانند Facebook ، Wikipedia ، Twitter ، Google (از جمله Google Docs و Drive) و YouTube را مسدود می کند. این امر باعث می شود تا مسافران در تماس با دوستان خود در خانه نباشند ، اما همچنین تأمین اطلاعات خنثی در مورد کشور را قطع می کند و کار به عنوان بخشی از یک تیم بین المللی را دشوار می کند..

با اتصال به یک VPN می توانید این محدودیت ها را دور بزنید و به اینترنت عادی دسترسی داشته باشید. اینها ترافیک شما را رمزگذاری می کنند و آن را از طریق سرورهای دیگر نقاط جهان هدایت می کنند. این نه تنها به شما امکان می دهد که سانسور اینترنتی چینی را به طور کامل دور بزنید, همچنین از ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) و دولت جلوگیری می کند تا فعالیت های شما را تحت نظر داشته باشند.

چگونه NordVPN از فایروال بزرگ چین دور می زند?

NordVPN یکی از معدود خدمات VPN است که با اطمینان در چین کار می کند. چندین راه حل برای جلوگیری از شناسایی وجود دارد: اول ، این سرویس دهنده به خودی خود در چین ارائه نمی دهد. این بدان معنی است که NordVPN لزومی ندارد که قوانین پیچیده نگهداری داده های چین را رعایت کند و خطر مداخله دولت از سخت افزار سرویس را برطرف می کند.

دوم ، NordVPN "سرورهای مبهم" ارائه می دهد. اینها مخصوصاً برای استفاده در کشورهایی که دسترسی به اینترنت بسیار محدود دارند ، طراحی شده اند. NordVPN کاملاً قابل تردید است که توضیح دهد چگونه این سرورها محدودیت های اعمال شده از سوی دولت را دور می زنند. با این حال ، این به احتمال زیاد شامل پنهان کردن ترافیک یک کاربر برای نزدیک تر شدن به فعالیت منظم HTTPS است.

نحوه استفاده از NordVPN در چین

وب سایت اصلی NordVPN در حال حاضر در چین در دسترس نیست. پشتیبانی مشتری می تواند شما را به یک سایت آینه کاری (که فقط یک نسخه از وب سایت اصلی است ، از URL های مختلف قابل دسترسی است) هدایت کند. البته شایان ذکر است که این موارد را می توان در صورت لحظه ای آفلاین برداشت ، بنابراین بهترین دوره عملی این است که قبل از ورود به چین NordVPN را ثبت کنید و نصب کنید.

NordVPN چین

مربوط: نقد و بررسی NordVPN

کاربران iOS هنوز هم می توانند از این سرویس در چین با تنظیم دستی اتصال IKEv2 استفاده کنند اما ساده ترین راه برای اتصال به ویندوز ، لینوکس ، MacOS و اندروید استفاده از سرور مبهم است. برای فعال کردن این موارد ، برنامه NordVPN خود را باز کرده و روی آن کلیک کنید تنظیمات گزینه در بالا سمت چپ.

بعد ، به پایین لیست بروید و کلیک کنید نمایش تنظیمات پیشرفته. هشداری را مشاهده خواهید کرد ، اما فقط روی آن کلیک کنید من می دانم چه می کنم دکمه. حالا ، پیدا کن سرورهای مبهم در لیست کلیک کرده و روی دکمه ضامن کلیک کنید تا آنها فعال شوند.

اگر به صفحه اصلی برنامه برگردید ، باید یک مورد را مشاهده کنید سرورهای مبهم گزینه در بالای لیست در سمت چپ قرار دارد. با کلیک بر روی آن ، شما را به بهترین سرور متصل می کند ، اما همچنین می توانید با کلیک بر روی نماد سه نقطه ای در سمت راست ، یکی را از یک کشور خاص انتخاب کنید..

پس از اتصال ، شما هستید رایگان به فهرست اینترنت به طور معمول. اگر سرور انتخابی شما کار نمی کند ، توصیه می کنیم یکی را در یک مکان دیگر امتحان کنید. اگر هنوز مشکل دارید ، با پشتیبانی از سرور که هنوز هم کار می کند ، یا ارائه دستورالعمل هایی برای پیکربندی دستگاه خود برای استفاده از سرورهای مبهم ، پشتیبانی مشتری می تواند کمک کند..

پشتیبانی از طریق گفتگوی زنده 24/7 در دسترس است و اگر آنها نتوانند مشکل شما را حل کنند ، می توانید از این مزایا استفاده کنید 30 روز ضمانت برگشت پول NordVPN برای مطالبه بازپرداخت کامل.

چرا چین وب سایت های خاصی را مسدود می کند?

به نظر می رسد محدودیت های اینترنتی چین برای محافظت از شهروندان خود در برابر مواد مضر یا ایدئولوژی ها در دست است. با این وجود ، این محدودیت ها با تأکید ویژه بر سانسور اخبار یا عقایدی که حزب کمونیست چین را تحت تابش نامطلوب قرار می دهد ، مرتباً در دامنه خود گسترش می یابد..

به طور خاص ، بخش پنجم از دستورالعمل شبکه اطلاعات رایانه و امنیت اینترنت ، محافظت و مدیریت مقررات (1997) استفاده از اینترنت را برای گفتن دروغ ، تحریف حقیقت ، گسترش شایعات یا "آسیب رساندن شهرت ارگانهای ایالتی" جرم محسوب می کند. مشکل اینجاست که به نظر می رسد این عبارت عمداً مبهم است: مشخص نمی کند که هر نوع شایعه معاف است ، به عنوان مثال ، به این معنی که همه از روزنامه نگاران گرفته تا ناشران شایعات مشهور ، خطر تعقیب را تحت پیگرد قرار می دهند.

چه سایتها و خدمات مسدود شده اند?

Checker Firewall بزرگ مقایسه (Comparitech) چین

اگرچه نمی توان دقیقاً بدانید که چند صفحه در چین سانسور شده اند ، برآوردهای اخیر تعداد دامنههای مسدود شده را در حدود 10،000 قرار داده است. در زیر ، ما برخی از انواع محتوا را که نمی توان از سرزمین اصلی چین به آن دسترسی داشت ، لیست کرده ایم:

 1. سایت های رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام)
 2. سایت های پیام رسانی (WhatsApp ، Snapchat ، Gmail ، Slack ، Telegram)
 3. سایتهای پخش کننده (Netflix ، YouTube ، Twitch ، Spotify)
 4. سایتهای خبری (بی بی سی ، نیویورک ، گاردین ، ​​رویترز)
 5. منابع خنثی اطلاعات (ویکی پدیا ، Quora ، Scribd)
 6. سیستم عامل های ذخیره سازی ابر (Google Drive ، Google Docs ، Dropbox ، مگا)
 7. موتورهای جستجو (Google، DuckDuckGo، Yahoo)
 8. مواد مرتبط با VPN (وب سایت های VPN ، اطلاعات عمومی و آموزش نصب)

آیا VPN های دیگری در چین کار می کنند?

از آنجا که برخی از VPN ها به شما امکان می دهند از دیوار آتش بزرگ چین دور بزنید ، دولت چین تأکید عمده ای بر محدود کردن دسترسی دارد. علاوه بر این ، آنها حتی اطلاعات اصلی در مورد نحوه عملکرد یک VPN را مسدود می کنند. بسیاری از ارائه دهندگان VPN فاقد وقت و منابع لازم برای یافتن راه حل هستند. این بدان معنی است که لیست VPN هایی که در چین کار می کنند ، همیشه کوتاه تر می شوند.

در حال حاضر ، فقط تعداد معدودی از خدمات (به غیر از NordVPN) وجود دارند که می توانند با اطمینان به هم وصل شوند: ExpressVPN ، Ivacy ، StrongVPN و VyprVPN چند نمونه.

توجه به این نکته مهم است که همه وب سایتهای این سرویس در چین مسدود شده اند. برخی خدمات دارای سایتهای رسمی آینه هستند که به شما امکان دسترسی می دهند در هنگام دسترسی در چین ، این تضمین نمی شود. به همین ترتیب ، ما به شدت توصیه می کنیم با ارائه دهنده VPN و قبل از مراجعه به کشور ، نرم افزار را نصب کنید.

همچنین مشاهده کنید: آیا ExpressVPN در چین کار می کند?

پرسش و پاسخ VPN در چین

آیا VPN ها در چین بی خطر هستند?

اگرچه استفاده از VPN در چین به شدت محدود است ، اما به طور کامل ممنوع نیست. از این گذشته ، مشاغل همیشه از VPN استفاده می کنند تا کارمندان بین المللی بتوانند به طور ایمن به یک اینترانت مشترک دسترسی پیدا کنند. با این حال ، چین فقط به مشاغل اجازه می دهد از VPN های تأیید شده استفاده کنند. در نتیجه ، برنامه های VPN فقط نمی توانند از فروشگاه هایی مانند سایر نقاط جهان بارگیری شوند.

قوانین VPN در چین بسیار پیچیده است و تجربیات کاربران در افراد متفاوت است. ما به شدت توصیه می کنیم قبل از اقدام به استفاده از VPN در چین ، خود را با قوانین مربوطه آشنا کنید.

وب سایت VPN من قابل دسترسی نیست - چه کاری باید انجام دهم?

اگر در حال حاضر در چین هستید ، اگر سایت VPN شما به طور ناگهانی مسدود شود ، کاری زیادی نمی توانید انجام دهید. به همین ترتیب ، بهتر است فعال باشید: قبل از ورود به چین ، توصیه می کنیم یادداشتهای URL های جایگزین ، آدرس های ایمیل پشتیبانی و مراحل اتصال دستی را برای دستگاه خود یادداشت کنید..

به نحوه ذخیره این اطلاعات فکر کنید. اگر VPN شما به طور غیر منتظره کاهش یابد ، شما نمی توانید به سرویس های ذخیره سازی ابری یا سایت های پیام رسانی دسترسی پیدا کنید. در حالت ایده آل ، اطلاعات مربوطه در یک فایل رمزگذاری شده محلی و در یک دستگاه محافظت از رمز عبور نگهداری می شوند.

چگونه می توانم یک سایت را مسدود کنم یا خیر؟?

اگر به زودی به مقصد چین می روید و مطمئن نیستید که وب سایت خاصی در دسترس باشد ، می توانید از ابزار بزرگ فایروال ما برای بررسی از قبل استفاده کنید. با این حال ، لیست وب سایتهای مسدود شده به طور مرتب بروزرسانی می شود. به این ترتیب ، هیچ ضمانتی وجود ندارد که هنگام ورود به سایت مشخص شود.

مربوط:

 • بررسی NordVPN
 • کوپن NordVPN
 • NordVPN vs ExpressVPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 11

Adblock
detector