آیا NordVPN با Amazon Prime Video کار می کند؟ ما آن را آزمایش می کنیم.

آیا NordVPN با Amazon Prime Video کار می کند

مانند اکثر سیستم عامل های جریان اصلی ، Amazon Prime Video عناوین مختلفی از کشور به کشور دیگر دارد. این سرویس در 242 کشور (اساساً در همه جای کشورهایی به جز چین ، کوبا ، ایران ، کره شمالی و سوریه) ارائه شده است ، بنابراین هزاران نمایش بالقوه وجود دارد که ممکن است از دست ندهید. خوشبختانه ، VPN ها به شما امکان می دهند موقعیت مکانی خود را فریب دهید تا به نظر برسد که در جای دیگری در جهان هستید. سپس می توانید از کتابخانه محتوای آن کشور مرور و جریان داشته باشید.

آیا NordVPN با Amazon Prime Video کار می کند

البته آمازون سعی می کند با متوقف کردن کاربران متصل به یک VPN ، مانع این کار شود. این اقدامات نسبتاً پیشرفته ای را برای تشخیص VPN به کار گرفته است ، و به همین دلیل ، سرویس های زیادی وجود ندارند که هنوز هم می توانند با اطمینان قابل اطمینان از رفع انسداد Prime Video استفاده کنند. ما سعی کرده ایم قابلیت های NordVPN را آزمایش کنیم ، و در زیر توضیح خواهیم داد که آیا این کتابخانه کار می کند ، کدام یک از کتابخانه های کشورها را قادر به رفع انسداد است و چگونه می توانید از NordVPN برای پخش کردن Amazon Prime Video از هرجای دیگر استفاده کنید.

چرا NordVPN را انتخاب می کنید?

صفحه اصلی NordVPN.

NordVPN در حال حاضر یکی از بزرگترین شبکه های ارائه دهنده اصلی VPN دارد و بیش از 5،000 در 62 کشور جهان پخش شده است. این سرویس حتی سرورهای خاصی را ارائه می دهد که برای به اشتراک گذاری فایل ، محافظت از DDoS و ناشناس بودن بهینه شده اند. NordVPN از قابلیت های عالی برای رفع انسداد بسیار خوبی برخوردار است, و به طور قابل اعتماد شما را قادر می سازد از خارج از کشور به سیستم عامل هایی مانند Netflix ، BBC iPlayer و Hulu دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، می توانید اتصال به یک سرور در یک شهر خاص را انتخاب کنید ، این امکان را می دهد که از خاموشی های منطقه ای دور شوید و ورزش های زنده را به صورت آنلاین تماشا کنید..

این VPN طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی را برای حفظ فعالیت های شما در هر زمان طراحی کرده است. به عنوان مثال ، شامل رمزگذاری AES 256 بیتی ، یک سوئیچ kill قابل تنظیم (فقط برنامه های رومیزی) ، رازداری کامل رو به جلو ، محافظت از خودکار wifi ، و محافظت در برابر نشت DNS ، IPv6 و WebRTC است. NordVPN هیچ اطلاعات شناسایی شخصی را وارد نمی کند و به شما امکان می دهد برای افزایش ناشناس بودن با Bitcoin بپردازید.

IDEAL STREAMING: NordVPN سرعت بالایی ، دسترسی به محبوب ترین سیستم عامل های جغرافیایی قفل شده و گزینه های امنیتی بسیار قابل تنظیم را ارائه می دهد. این ویژگی ها آن را به یک VPN عالی با هدف کلی تبدیل می کند.

بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

آیا NordVPN از نخست وزیر آمازون خارج شد?

Amazon Prime Video کمی با سیستم عامل هایی مانند Netflix متفاوت است. شما می توانید با مراجعه به سایت آمازون یک کشور خاص ، کتابخانه محتوای هر کشور را در هر نقطه از جهان مرور کنید. به عنوان مثال ، برای دیدن کتابخانه ایالات متحده ، باید به www.amazon.com/av بروید اما برای دیدن محتوای ژاپنی ، به www.amazon.co.jp/av نیاز دارید.

با این حال, بدون VPN ، شما قادر به تماشای هر چیزی نخواهید بود که در کتابخانه کشور خود گنجانده نشده است. در عوض ، پیامی را خواهید دید که می گوید:

"این عنوان در مکان شما موجود نیست"

NordVPN در حال حاضر قادر به انسداد کتابخانه های انگلستان و ایالات متحده است. سایر کتابخانه ها به دلیل اقدامات سختگیرانه جغرافیایی قفل آمازون به جای اینکه در بخش NordVPN انجام نشوند ، غیرقابل دسترسی هستند. در حقیقت ، تعداد بسیار کمی VPN وجود دارد که حتی می تواند Amazon Prime Video را در این مکانها از حالت مسدود کند.

با این وجود یک نکته جزئی وجود دارد: شما فقط می توانید به Amazon Prime Video روی رایانه رومیزی (ویندوز ، MacOS یا لینوکس) دسترسی داشته باشید. این مشکل هر VPN را تحت تأثیر قرار می دهد ، نه تنها NordVPN. در سیستم عامل های تلفن همراه ، شما مجبور به استفاده از برنامه آمازون هستید ، که فقط کتابخانه منزل شما را نشان می دهد بدون توجه به اینکه از VPN استفاده می کنید یا نه. از طرف روشن ، می توانید از سرورهای دلخواه خود استفاده کنید زیرا همه آنها (جدا از آنهایی که در انگلستان و آلمان هستند) به طور خودکار نسخه ایالات متحده Amazon Prime Video را جدا کرده و مانند برنامه NordVPN با Netflix را از حالت قفل خارج می کنند..

نحوه انسداد ویدئو Prime Prime با NordVPN

مسدود کردن فیلم Prime Prime Amazon در خارج از کشور آسانتر از آنچه فکر می کنید است. برای دستیابی به آن از هرجای دنیا ، فقط مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صورتی که قبلاً این کار را نکرده اید ، ابتدا برای NordVPN ثبت نام کنید.
 2. برنامه دسک تاپ مناسب را برای سیستم عامل خود بارگیری و نصب کنید (NordVPN دارای سرویس های رومیزی برای ویندوز ، MacOS و Linux).
 3. تصمیم بگیرید که کتابخانه کدام کشور را می خواهید مرور کنید.
 4. به یکی از سرورهای NordVPN در محل مورد نظر خود وصل شوید.
 5. به وب سایت منطقه ای آمازون مربوطه مراجعه کنید (به تصویر زیر مراجعه کنید) و فیلم بارگیری کنید. اگر بلافاصله بارگیری نشد ، سعی کنید حافظه پنهان و کوکی های خود را پاک کنید ، سپس صفحه را تازه کنید.

VPN های رایگان را از انسداد فیلم Prime Amazon باز کنید?

به نظر می رسد VPN های رایگان روشی آسان برای دسترسی به محتوای جغرافیایی مسدود شده در خارج از کشور ارائه می دهند ، اما در واقعیت ، این به ندرت اتفاق می افتد. با داشتن تعداد بیشتری کاربر از شبکه های خود می توانند به اندازه کافی پشتیبانی کنند ، VPN های رایگان اغلب سرعت بسیار کندی ارائه می دهند. این امر باعث می شود زمان های بافر طولانی ، لکنت های مکرر ، و شما را به ویدیوی با وضوح پایین محدود کنید ، اگر اصلاً قادر به تماشای آن هستید. همچنین ، Amazon Prime Video در تشخیص VPN ها بسیار خوب است ، بنابراین بعید است یک سرویس رایگان قادر به انسداد این سیستم عامل باشد.

اگرچه این سرویس ها به شما امکان استفاده از آنها را نمی دهند ، اما آنها واقعاً رایگان نیستند: در عوض اغلب اطلاعات شخصی را پرداخت می کنید. به عنوان مثال ، آنها می توانند پیگیری کنند که کدام یک از تبلیغات را کلیک می کنید و لایک و دوست نداشتن آنها را حدس می زنند. علاوه بر این ، برخی از VPN های رایگان کوکی های ردیابی را در مرورگر شما ذخیره می کنند که به آنها امکان می دهد داده هایی از جمله سایت هایی که بیشتر بازدید می کنید ، و زمانهایی که این کار را انجام می دهید ، جمع آوری کنند. این اطلاعات پس از آن می تواند بدون اطلاع شما به تبلیغ کنندگان فروخته شود.

حتی پیدا کردن VPN رایگان برای استفاده دشوار است. تحقیقات اخیر نشان می دهد که از 283 برنامه مورد بررسی ، 18٪ اصلاً ترافیک کاربران را رمزگذاری نکرده اند. به ترتيب 84٪ و 66٪ اطلاعات بيشتري را نسبت به IPv6 و DNS نشان دادند. با نگرانی نگران کننده ، ده ها برنامه مخرب حمل بدافزار نیز وجود داشتند که به صورت رایگان VPN های میزبان در فروشگاه Google Play قرار دارند. خدمات شناخته شده نیز ضمانت ایمنی نیستند. ما دیده ایم که یک پهنای باند کاربران خود را برای سود بفروشد (و یک بات نت را در این فرآیند تسهیل کند). برای محافظت از خود و داده های خود ، توصیه می کنیم از یک ارائه دهنده VPN قابل اعتماد با خط مشی رازداری اول مشتری استفاده کنید.

استفاده از VPN با آمازون Prime Video: سؤالات متداول

آیا باید یک حساب آمازون جدید ایجاد کنم?

نه ، با این وجود ، در حالی که آمازون ایالات متحده به شما امکان ورود به سیستم حساب کاربری انگلستان و بالعکس را می دهد ، به نظر می رسد که سایر کشورها پایگاه داده های کاربر خود را دارند و خواهند گفت که حساب شما پیدا نشده است. این مسئله هنوز مشکل نیست زیرا NordVPN نمی تواند خدمات را در این مکان مسدود کند ، اما در صورت یافتن راه حل ، این یک مانع دیگر برای غلبه بر.

آیا تغییر مکان منزل آمازون من محتوای خارجی را مسدود می کند?

چگونه کشور اصلی آمازون را تغییر دهیم

ممکن است. گفتنی است ، شایان ذکر است که آمازون هنوز سعی خواهد کرد مکان واقعی شما را تأیید کند قبل از اینکه به شما اجازه دهد هر چیزی را تماشا کنید. اگر VPN شما نمی تواند کتابخانه های برخی از کشورها را مسدود کند ، تغییر مکان منزل شما نتیجه ای نخواهد داشت. همچنین ، پس از تغییر مکان خانه خود برای اولین بار ، ممکن است مجبور شوید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید تا دوباره آن را تغییر دهید.

این بدان معنی است که اگر شما قصد تغییر مکان خانه خود را هر زمان که می خواستید جریان دهید ، کاری برای انجام آمازون کاملاً آشکار خواهد بود. در این مرحله ، مربوط به آمازون است: حتی می تواند تصمیم بگیرد که مانع استفاده کامل Prime Video شود.

آیا فقط اگر فقط در اتحادیه اروپا سفر می کنم به VPN احتیاج دارم?

اگر یک حساب آمازون اروپایی دارید ، می توانید هنگام سفر از طریق سایر کشورهای اروپایی ، عناوینی را به صورت عادی تماشا کنید. علاوه بر این ، محتوای اولیه اصلی حتی در خارج از اروپا قابل دسترسی است. با این حال ، محتوای موجود در این شرایط بسیار محدود است. در مقایسه ، NordVPN به شما امکان می دهد از هر نقطه جهان به دو کتابخانه کامل دسترسی داشته باشید.

چه عناوین منحصر به فرد منطقه ای را می توانم در Amazon Prime Video تماشا کنم?

با NordVPN ، شما قادر خواهید بود به ده ها فیلم و نمایش تلویزیونی اختصاصی در کشور در Amazon Prime Video دسترسی داشته باشید. ما در زیر لیست کوتاهی از برخی از آنها را درج کرده ایم:

 • ترانسفورماتور: شب گذشته (فقط ایالات متحده)
 • شروع (فقط در انگلستان)
 • نام شما (فقط در انگلستان)
 • دفتر (فقط ایالات متحده)
 • The Walking Dead (فقط بریتانیا)
 • من ، تونیا (فقط انگلیس)
 • روان (فقط در ایالات متحده)
 • آشپزخانه Hell (فقط در ایالات متحده)
 • لیدی پرنده (فقط ایالات متحده)
 • The Big Sick (فقط بریتانیا)
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 + = 33

Adblock
detector