NordVPN در مقابل PureVPN

nordvpn vs purevpn

نکات برجسته

NordVPN

  • اتصالات سریع و پایدار
  • سرورهای بیشتری نسبت به سایر VPN های دیگر
  • امنیت بسیار قابل تنظیم
  • قادر به انسداد سرویسهای اصلی جریان در خارج از کشور هستید

PureVPN

  • سرورها در بیش از 140 کشور جهان
  • قفل محبوب ترین سرویس های پخش جریان
  • بسیاری از گزینه های امنیتی پیشرفته
  • طراحی شده با تازه کار در ذهن

قیمت گذاری و تخفیف

NordVPN PureVPN
دوره های اشتراک یک ماه یک ماه
یک سال سه ماه
دو سال یک سال
سه سال
پیشنهاد ویژه 75٪ تخفیف از یک برنامه سه ساله 73٪ تخفیف در برنامه سالانه
بالاترین قیمت در هر ماه 11.95 دلار 10.95 دلار
کمترین قیمت در هر ماه $ 2.99 2.95 دلار
قیمت یک ساله $ 83.88 35.40 دلار
تضمین بازگشت پول 30 روز 31 روز

بیشتر برنامه های NordVPN بیشتر از یک سال طول می کشد. اشتراک ماهانه در دسترس است ، اما ساختار قیمت گذاری این سرویس به وضوح طراحی شده است تا کاربران را مجبور به متعهد شدن به اشتراک های طولانی مدت کند. در مقابل ، PureVPN دو طرح ارائه شده کمتر از یک سال ارائه می دهد ، البته با تخفیف های شدید برای کسانی که برنامه سالانه را انتخاب می کنند.

این خدمات نسبتاً قیمت مناسبی دارند, فقط تفاوت یک دلار بین آنها در برنامه های مربوط به ماهانه به ماه با این حال ، بین یک تا دو سال ، PureVPN با حاشیه قابل توجهی جلو می رود. NordVPN فقط نمی تواند با تخفیف های میان مدت PureVPN رقابت کند. گفته می شود ، کسانی که به دنبال پوشش طولانی مدت هستند ، متوجه می شوند که طی سه سال ، شکاف قیمت دوباره بسته می شود ، با NordVPN 107.55 دلار و PureVPN ، 106.20 دلار شارژ می شود..

هر دو این VPN ضمانت طولانی مدت برگشت پول را ارائه می دهند. PureVPN یک روز طولانی تر از NordVPN است ، اما ارزش این سوال سوال برانگیز است ، زیرا پس از 30 روز ، شما باید این ایده را در مورد اینکه آیا دوست دارید ادامه استفاده از خدمات را داشته باشید ، داشته باشید..

بهترین پیشنهاد برای NordVPN: برای یک قرارداد سه ساله ثبت نام کنید و 75٪ تخفیف دریافت کنید.

بهترین پیشنهاد برای PureVPN: 73٪ در برنامه سالانه صرفه جویی کنید.

امکانات

NordVPN PureVPN
اتصالات همزمان 6 5
برنامه های سیستم عامل Windows ، MacOS ، Linux ، Android ، iOS Windows، MacOS، Android، Amazon Fire (برنامه iOS در حال حاضر در دسترس نیست)
دستگاه های نصب دستی روترها ، جعبه تنظیم بالا لینوکس ، روتر ، جعبه تنظیم بالا
تقسیم تونل زدن نه آره
موارد اضافی رایگان مسدود کردن آگهی ، محافظت از بدافزار ، پسوند مرورگر برای Chrome و Firefox ، محافظت خودکار از Wi-Fi مسدود کننده آگهی ، محافظت از بدافزار ، افزونه Kodi ، پسوند مرورگر برای Chrome و Firefox

وقتی صحبت از پشتیبانی چند پلتفرمی است, NordVPN این مزیت را دارد. این نرم افزار نه تنها دارای برنامه هایی برای محبوب ترین سیستم عامل ها است ، بلکه یک نصب کننده دو خط ساده برای سیستم های لینوکس نیز دارد. در همین حال ، PureVPN از دستگاه های Windows ، MacOS و Android پشتیبانی می کند ، اما برنامه iOS آن در حال حاضر در دسترس نیست و هیچ علامتی در مورد اینکه چه موقع ، یا اگر وجود ندارد ، باز خواهد گشت..

PureVPN دارای دو ویژگی جذاب است که البته NordVPN وجود ندارد. به عنوان مثال ، یک افزونه رسمی Kodi دارد که به شما امکان می دهد بدون نیاز به راه حل های شخص ثالث ، با خیال راحت از سیستم های "سیستم عامل فقط" مانند LibreELEC و OpenELEC استفاده کنید. کاربران همچنین می توانند از قابلیت تونل زنی آن استفاده کنند تا بتوانند برنامه هایی را که می توانند از طریق VPN بدون رمز عبور عبور دهند ، بیان کنند. در همین حال ، NordVPN محافظت از وای فای اتوماتیک را ارائه می دهد که هر زمان که از شبکه wifi استفاده می کنید به VPN متصل شوید.

در غیر این صورت ، حداقل در این رابطه ، هر دو سرویس نسبتاً مشابه هستند. به عنوان مثال ، هر دو مسدود کردن خودکار آگهی و اسکن بدافزار را ارائه می دهند. هرکدام همچنین شامل افزودنی هایی برای مرورگرهای وب Google Chrome و Mozilla Firefox هستند. با این حال, مهم است که تفاوت را درک کنیم بین برنامه افزودنی مرورگر و برنامه VPN: دومی همه ترافیک شما را رمزگذاری می کند در حالی که سابق تنها ترافیک مرورگر را رمزگذاری می کند و به شما امکان نمی دهد با خیال راحت از شبکه های P2P ، برنامه های پیام رسانی اختصاصی یا سایر برنامه های روبرو اینترنت در دستگاه خود استفاده کنید..

قابلیت های رفع انسداد

NordVPN PureVPN
سرویس جریان
نتفلیکس ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا,
استرالیا ، ژاپن ، هلند
گند زدی
هولو ایالات متحده ، ژاپن ایالات متحده ، ژاپن
آسمان برو آره آره
آمازون نخست فیلم آره آره
iPlayer بی بی سی آره نه
ABC نه نه
CBS آره آره
NBC آره آره
ITV آره آره
کانال 4 آره آره

هر دوی این سرویس ها قادر به رفع انسداد طیف گسترده ای از سیستم عامل های جریان هستند. گفته می شود ، NordVPN با اطمینان می تواند سرویس های ناعادلانه سرسخت از جمله iPlayer BBC را از حالت قفل خارج کند. همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا به تعداد بیشتری از کتابخانه های Netflix خاص کشور دسترسی داشته باشند ، که فقط می تواند یک امتیاز اضافی در نظر گرفته شود. هیچکدام نمی توانند ABC را مسدود کنند ، اما این کانال نسبت به سایر سیستم عامل های منطقه دارای اقدامات جغرافیایی محدودتری است و همچنان مشکل اکثر VPN های موجود در بازار است..

چین

وب سایت PureVPN ادعا می کند که در چین کار می کند ، اما این واقعاً دیگر صادق نیست. دلیل احتمالی این است که دولت چین تلاش های زیادی را برای مسدود کردن دسترسی به سایت ها و نرم افزارهای VPN انجام داده است. این همچنین بدان معنی است که کاربران قادر به تماس با پشتیبانی یا بارگیری به روزرسانی های نرم افزاری نیستند که به طور بالقوه می تواند مشکل را برطرف کند.

از طرف دیگر NordVPN در چین کاملاً خوب عمل می کند. شما باید از قبل پیکربندی کنید تا از سرورهای مبهم استفاده کند ، اما پس از آن ، می توانید اینترنت را به صورت رایگان مرور کنید. وب سایت اصلی NordVPN در چین در دسترس نیست. به گفته این ، برای یافتن یک سایت جایگزین برای استفاده می توانید با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. با توجه به مشکل نصب VPN در چین, ما به شدت توصیه می کنیم قبل از ورود به کشور NordVPN را راه‌اندازی کنید.

رابط و رابط

NordVPN PureVPN
جادوگر راه اندازی خودکار Windows ، Linux ، MacOS ، Android ، iOS Windows، MacOS، Android، Amazon Fire (در حال حاضر iOS در دسترس نیست)
انتخاب مکان اصلی مبتنی بر نقشه / مبتنی بر لیست مبتنی بر لیست
صفحات تنظیمات اضافی آره آره
موبایل دوستانه آره آره

برنامه دسک تاپ NordVPN به همان اندازه واضح و بدون فهرست است. لیستی از کشورهای موجود در سمت چپ و یک نمایشگر مبتنی بر نقشه در سمت راست و همچنین یک برگه در بالای صفحه وجود دارد که به شما امکان دسترسی به منوی تنظیمات را می دهد. همچنین می توانید قبل از تغییر تنظیمات پیشرفته ، یک اخطار را مشاهده کنید. این مسئله باعث می شود که شما به طور تصادفی چیزی مهم را تغییر دهید.

تصویر دسک تاپ NordVPN

برنامه موبایل آن حتی ساده تر است. این انتخاب کشور مستقر در لیست کاملاً طرفدار یک رویکرد کاملاً مبتنی بر نقشه است. همچنین دکمه اتصال بزرگ و دسترسی سریع به سرورهای تخصصی (طراحی شده برای شبکه های P2P ، استفاده VPN دوگانه و آدرس های اختصاصی IP) درست در صفحه اصلی وجود دارد. منوی تنظیمات تا حدودی بهم ریخته شده است ، و عملکرد سوئیچ kill دیگر موجود نیست ، اما هنوز هم می توانید از سرورهای مبهم استفاده کنید ، به طور خودکار به VPN وصل شوید و تبلیغات و بدافزارها را مسدود کنید..

برنامه دسک تاپ PureVPN کمی پیچیده تر است. در صفحه اصلی لیستی از کشورها وجود دارد (و در صورت تمایل به مکان کمتر رایج) یک نوار جستجو وجود دارد ، اما می توانید به حالت دیگری (آزادی اینترنت ، IP اختصاصی ، امنیت / حفظ حریم خصوصی یا اشتراک فایل) نیز تغییر دهید. ) با رفتن به منوی تنظیمات. تعداد زیاد گزینه های موجود می تواند برای افراد تازه کار بسیار جالب باشد اما چیزی است که کاربران باتجربه از آن قدردانی می کنند.

تصویر PureVPN

استفاده از برنامه تلفن همراه PureVPN ساده تر است. از صفحه اصلی ، می توانید به بهترین سرور وصل شوید ، یک کشور (یا شهر) را برای اتصال به آن انتخاب کنید ، یا سروری را انتخاب کنید که برای یک کار خاص بهینه شده است. این منو فاقد برخی از گزینه های پیکربندی پیشرفته تر است ، اما در غیر این صورت ، تفاوت های عملکردی حداقل بین نسخه های رومیزی و موبایل این نرم افزار وجود دارد.

سرورها و عملکرد

NordVPN PureVPN
کشورهای سرور 62 141
تعداد کل سرورها 5،179 2100+

NordVPN و PureVPN وقتی صحبت از شبکه آنها می شود رویکردهای مختلفی را اتخاذ می کنند. به عنوان مثال ، PureVPN تلاش می کند تا حد ممکن بسیاری از کشورها را تحت پوشش خود قرار دهد ، در حالی که NordVPN بر ارائه سرورهای زیادی در هر مکان تمرکز دارد. با چنین شبکه بزرگی (بیش از دو برابر اندازه PureVPN) ، NordVPN این احتمال را ایجاد می کند که کاربران در مناطق پر رفت و آمد حتی در زمان اوج ، یک اتصال کم تاخیر دریافت کنند..

باید توجه داشته باشید که 82 مکان PureVPN از طریق سرورهای مجازی اجرا شود. این بدان معنی است که به جای داشتن سرور در این کشورها ، ترافیک شما از طریق سرور دیگری در نقاط دیگر جهان هدایت می شود و به گونه ای ایجاد می شود که ظاهراً در منطقه مورد نظر شما سرچشمه می گیرد. سرورهای مجازی غیر معمول نیستند. آنها اغلب در هنگام دسترسی به کشورهایی که هزینه یا زیرساخت ها حفظ سرورهای فیزیکی غیر ممکن است ، استفاده می شوند.

هر دو VPN شما را قادر می سازد در کدام شهر که سرور را دوست دارید انتخاب کنید. به گفته این ، چون NordVPN سرورهای زیادی در سراسر جهان دارد ، معمولاً شهرهای بیشتری برای انتخاب دارند (حداقل در کشورهای بزرگتر). به عنوان مثال ، NordVPN در حال حاضر کاربران را قادر می سازد به 20 شهر ایالات متحده وصل شوند در حالی که PureVPN فقط 12 ارائه می دهد.

برای دیدن هر کشوری که این VPN ها دارای سرور هستند ، به زیر نگاه کنید.

NordVPNPureVPN
افغانستان
آلبانی
آنگولا
الجزایر
آرژانتین
ارمنستان
آروبا
استرالیا
اتریش
آذربایجان
بنگلادش
باهاما
بحرین
باربادوس
بلژیک
بلیز
برمودا
بولیوی
بوسنی و هرزگوین
برزیل
برونئی دارالسلام
بلغارستان
کامبوج
کانادا
کیپ ورد
جزایر کیمن
شیلی
چین
کلمبیا
کاستاریکا
کرواسی
کوبا
قبرس
جمهوری چک
دانمارک
دومینیکا
جمهوری دومینیکن
اکوادور
مصر
السالوادور
استونی
اتیوپی
فنلاند
فرانسه
جورجیا
آلمان
غنا
یونان
گرنادا
گواتمالا
گویان
هائیتی
هندوراس
هنگ کنگ
مجارستان
ایسلند
هند
اندونزی
ایتالیا
ایرلند
جزیره من
اسرائيل
جامائیکا
ژاپن
اردن
قزاقستان
کنیا
قرقیزستان
کویت
لائوس
لتونی
لبنان
لیختن اشتاین
لیتوانی
لوکزامبورگ
ماکائو
مقدونیه
ماداگاسکار
مالت
موریتانی
موریس
مالزی
مکزیک
مولداوی
موناکو
مغولستان
مونته نگرو
مونتسرات
مراکش
هلند
نیوزلند
نیکاراگوئه
نیجر
نیجریه
نروژ
عمان
پاناما
پاپوا گینه نو
پاکستان
پاراگوئه
پرو
فیلیپین
لهستان
کشور پرتغال
پورتوریکو
قطر
رومانی
روسیه
عربستان سعودی
سنگال
صربستان
سیشل
سنگاپور
اسلواکی
اسلوونی
آفریقای جنوبی
کره جنوبی
اسپانیا
سری لانکا
سورینام
سنت لوسیا
سوئد
سوئیس
سوریه
تاجیکستان
تایوان
تانزانیا
تایلند
ترینیداد و توباگو
تونس
بوقلمون
ترکمنستان
جزایر تورکس و کایکوس
امارات متحده عربی
انگلستان
ایالات متحده
اوکراین
ونزوئلا
ویتنام
جزایر ویرجین
یمن

امنیت

NordVPN PureVPN
پروتکل های VPN OpenVPN، L2TP، PPTP، IKEv2 OpenVPN، L2TP، PPTP، SSTP، IKEv2
رمزگذاری داده های OpenVPN AES-256 AES-256
رمزگذاری کانال کنترل OpenVPN RSA-4096 RSA-2048
فناوری پنهانکاری آبفروکسی هیچ یک
امنیت برنامه کلید کشتار کلید کشتار
وضعیت DNS DNS خصوصی DNS خصوصی

هر دو این VPN شما را قادر می سازد از پروتکل های OpenVPN (TCP یا UDP) ، L2TP ، PPTP و IKEv3 استفاده کنید. PureVPN همچنین به شما امکان اتصال از طریق SSTP را می دهد. این گنجاندن به ویژه مفید نیست ، زیرا OpenVPN به همان سرعت و ایمن است و با طیف بیشتری از سیستم عامل ها کار می کند. NordVPN و PureVPN از کدگذاری 255 بیتی AES استفاده می کنند, که در زمان نوشتن به طور موثر غیرقابل استفاده است ، اما کلیدهای RSA NordVPN دو برابر طول PureVPN است و به همین ترتیب ، شکستن آن سخت تر است.

این خدمات هر دو شامل سوئیچ kill هستند. اگر به طور ناگهانی از VPN جدا شوید ، این به طور خودکار تمام ترافیک وب را مسدود می کند. علاوه بر این ، هر یک از آنها از سرورهای DNS خود استفاده می کنند. این مانع از دسترسی یک میزبان شخص ثالث به ترافیک شما می شود و به هر VPN اجازه می دهد تا همیشه کنترل حریم خصوصی شما را حفظ کند.

صفحه تنظیمات PureVPN

NordVPN حتی سرورهای تخصصی را برای استفاده در کشورهایی که اینترنت محدود یا سانسور شده ارائه می دهد. این سرورهای مبهم فقط به شما اجازه نمی دهند محدودیت های منطقه ای را دور بزنید. آنها همچنین ترافیک شما را تغییر داده و این حقیقت را می دهند که شما به هیچ وجه از VPN استفاده می کنید.

منوی تنظیمات NordVPN

حریم خصوصی

NordVPN PureVPN
پایه HQ پاناما هنگ کنگ
سیاهههای مربوط به اتصال هیچ یک هیچ یک
گزارش فعالیت هیچ یک هیچ یک
اطلاعات کاربر برای ثبت نام آدرس ایمیل آدرس ایمیل
گزینه های پرداخت ناشناس بیت کوین ، داش ، اتریوم ، Litecoin ، Monero ، Zcash انواع ارزهای رمزپایه و کارتهای هدیه

NordVPN خارج از پاناما فعالیت می کند ، در حالی که PureVPN در هنگ کنگ مستقر است. پاناما هیچ قانونی برای نگهداری داده ها ندارد ، که برای یک شرکت VPN ایده آل است. از نظر فنی ، هونگ كونگ نیز وجود ندارد ، اما هنوز هم از نظر فنی بخشی از چین است كه دارای گسترده ترین سانسور اینترنت در جهان است. این VPN ها هر دو به شما امکان می دهند ناشناس شوید (با استفاده از آدرس ایمیل پرتاب و پرداخت در رمزپرداخت) ، به این معنی که فعالیت های شما با شما ارتباط ندارد.

NordVPN هیچ سابقه ای ندارد. هیچ چیز ، از جمله آدرس IP منبع ، زمان سنجها ، حجم داده یا سایتهای بازدید شده شما ثبت نشده است. PureVPN ادعا می کند هیچ گونه اطلاعات شخصی را وارد نمی کند ، اما در سال 2017 ، در طی تحقیقات FBI ، آدرس IP و نشان های زمانی کاربر را ارائه داد. سیاست جدید حفظ حریم خصوصی PureVPN می گوید که این اطلاعات دیگر ثبت نشده است اما با اعتماد به نفس کاربرانش یک بار دیگر نقض شده است ، مشترکان بالقوه حق دارند که شک کنند.

پیکربندی

NordVPN PureVPN
تخصیص آدرس به اشتراک گذاشته شده اختصاصی
آدرس IP استاتیک امکان پذیر است بله ، در آلمان ، هلند,
انگلستان ، و ایالات متحده (بوفالو ، دالاس),
متاوان ، لس آنجلس)
آره
محافظت DDoS نه بله (هزینه اضافی)
فایروال NAT آره آره

تخصیص آدرس برای هر یک از این VPN ها متفاوت عمل می کند. NordVPN از روش اشتراکی استفاده می کند ، که در آن هرکسی که به یک سرور معین متصل است ، همان آدرس IP را به اشتراک می گذارد. این برای حفظ حریم خصوصی بهتر است از آنجا که هیچ راهی برای گفتن دسترسی به کدام کاربر به وب سایت در زمان مشخص وجود ندارد. NordVPN به شما امکان می دهد یک آدرس IP استاتیک بدست آورید ، اما این هزینه اضافی نیز دارد.

متقابلا, PureVPN به هر کاربر آدرس IP اختصاصی خود را می دهد. این بدان معنی است که ردیابی فعالیتهای شما در اینترنت آسانتر است اما همچنین خطر ابتلا به سیستم به طور تصادفی در جلوگیری از کلاهبرداری (مانند سیستم های استفاده شده توسط بانک شما) هنگام ورود به سیستم با استفاده از VPN را کاهش می دهد. نه VPN ترافیک را نگه می دارد ، بنابراین این واقعاً جای نگرانی نیست.

NordVPN دیگر سرورهای ضد DDoS خاصی را ارائه نمی دهد ، بلکه فقط به این دلیل است که تمام سرورهای آنها از این نوع حمله محافظت می کنند. با PureVPN ، هر ماه می توانید مبلغ اضافی بپردازید ، زیرا PureVPN به کاربران امکان می دهد هر ماه هزینه اضافی را برای فیلتر DDoS پرداخت کنند. بدون این ، شما تا زمان دریافت 3 ترابایت درخواست محافظت می شوید.

برای عادلانه بودن ، هر VPN حملات DDoS را تا حدی کاهش می دهد ، زیرا مهاجمی به جای روتر شما به درخواست شبکه های VPN می پردازد. حتی در صورت حمله گسترده DDoS ، تمام VPN شما باید کاری کند که آدرس IP سرور را تغییر دهید.

خدمات مشتری

NordVPN PureVPN
چت زنده بله (داخل خانه) بله (داخل خانه)
پشتیبانی بلیط آره آره
پشتیبانی ایمیل آره آره
میانگین زمان پاسخگویی به ایمیل 14 ساعت ، 6 دقیقه 2 ساعت ، 42 دقیقه
پشتیبانی تلفن نه نه
پایگاه دانش قابل جستجو آره آره
راهنماهای ویدیویی آره آره

هر دو NordVPN و PureVPN به پشتیبانی 24/7 از تیم داخلی در چت زنده می پردازند. ما هرکدام را در چندین ساعت مختلف از روز پیام داده ایم و دریافتیم که پاسخ همیشه به سرعت و معمولاً فقط در عرض چند ثانیه دریافت می شود. با این حال ، به نظر می رسد که کارمندان PureVPN بیشتر به پاسخهای از پیش آماده شده تکیه می کنند ، و گاهی اوقات برای دادن پاسخ های خاص نیاز به فشار دادن دارند.

هر سرویس پشتیبانی مبتنی بر بلیط ، یک پایگاه دانش قابل جستجو و راهنماهای ویدئویی را برای حل مسائل متداول ارائه می دهد. این فیلم ها به طور مستقیم در سایت موجود نیستند (البته آموزش های مبتنی بر سایت به جای آن از تصاویر استفاده می کنند)؛ آنها در کانالهای YouTube مربوطه NordVPN و PureVPN میزبان هستند.

اگرچه در اکثر موارد ، بهترین گزینه شما استفاده از چت زنده است ، ما همچنین برای هر یک از این خدمات سه سؤال از طریق ایمیل ارسال کردیم. این به ما امکان می دهد ببینیم که کاربران چقدر سریع می توانند از مشکلات فنی بیشتر کمک بگیرند. در زیر ، سؤالاتی را که ما پرسیده ایم ، و نتایج این آزمون ها پیدا خواهید کرد.

NordVPN
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا NordVPN مرا از حملات DDoS محافظت می کند? 11 ساعت ، 44 دقیقه 1 آره
آیا NordVPN سرعت اینترنت من را کاهش می دهد? 12 ساعت ، 38 دقیقه 1 آره
آیا می توانم از NordVPN در کشورهایی با سانسور دقیق اینترنت استفاده کنم? 17 ساعت ، 58 دقیقه 1 آره
PureVPN
سوال زمان پاسخ اولیه تعداد ایمیل سوال جواب داد
آیا PureVPN مرا از حملات DDoS محافظت می کند? 4 ساعت ، 43 دقیقه 1 آره
آیا PureVPN سرعت اینترنت من را کاهش می دهد? 3 ساعت ، 10 دقیقه 1 آره
آیا می توانم از PureVPN در کشورهایی که سانسور اینترنت سخت دارند استفاده کنم? 15 دقیقه 2 آره

PureVPN به سوالات ایمیل بطور قابل توجهی سریعتر از آنچه NordVPN انجام داد پاسخ داد ، اما پاسخهای آن اغلب پیوندهای تک خطی برای کمک به صفحات یا مسیرهای پشتیبانی از گفتگوی زنده این سرویس بودند. در مقابل ، NordVPN برای پاسخ به زمان بیشتری طول کشید ، اما معمولاً اطلاعات مربوطه بیشتری را در پاسخ های آنها شامل می شود ، برای مثال ، ارائه یک قاعده کلی برای برآورد تأثیر سرویس بر سرعت شبکه شما.

برنده: NordVPN

صفحه اصلی NordVPN.

بگذارید واضح باشیم: NordVPN و PureVPN هر دو VPN با کیفیت بالا هستند و ارائه زیادی دارند. این گفت ، ما اعتقاد داریم NordVPN انتخاب بهتری برای متوسط ​​کاربر است.

NordVPN به شما این آزادی را می دهد که هر کاری را که دوست دارید آنلاین انجام دهید. این سریع ، قادر به انسداد محبوب ترین سیستم عامل های جریان از خارج ، و حتی در کشورهایی مانند چین کار می کند ، جایی که دسترسی به اینترنت گسترده تر بسیار دشوار است. اندازه شبکه نیز وجود دارد. با اينكه PureVPN بخش بزرگی از جهان را پوشش می دهد ، NordVPN از سرورهای مجازی استفاده نمی کند و معمولاً در مکان های پر ترافیک دارای سرورهای بیشتری است.

امنیت یکی از نقاط قوت NordVPN است. این مجموعه از ویژگی های منحصر به فرد ، از جمله گزینه اتصال به Tor بیش از VPN یا استفاده از دو VPN به طور همزمان برخوردار است. هنگامی که فکر می کنید رمزگذاری قوی ، سوئیچ کشتار اختصاصی برنامه و محافظت در برابر نشت DNS ، IPv6 و انتقال پورت را ارائه می دهد ، واضح است که NordVPN حریم شخصی شما را ارزیابی می کند. از همه مهمتر ، این VPN به شما امکان می دهد تا به صورت ناشناس ثبت نام کنید و هیچ اطلاعاتی را که می تواند شما را شناسایی کند ، وارد نمی کنید.

بهترین پیشنهاد برای NordVPN: برای یک قرارداد سه ساله ثبت نام کنید و 75٪ تخفیف دریافت کنید.

بهترین پیشنهاد برای PureVPN: 73٪ در برنامه سالانه صرفه جویی کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 89 = 91

Adblock
detector