نحوه نصب NordVPN در آمازون آمازون TV TV / Fire Stick (با آموزش تصویری)

NordVPN یکی از محبوب ترین VPN ها در جهان است و اکنون برنامه خاصی را برای کاربران Fire TV ایجاد می کند. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد كه فقط چند دقیقه می توانید NordVPN را روی Firestick نصب كنید.

پس از راه اندازی و اجرا ، می توانید از برنامه برای انسداد فیلم های قفل شده در منطقه و جلوگیری از جاسوسی شخص ثالث در فعالیت آنلاین خود استفاده کنید.

نحوه نصب NordVPN در Firestick

NordVPN به تازگی نسخه سازگار با Fire TV را در برنامه خود راه اندازی کرده است که می توانید مستقیماً از Amazon دریافت کنید. در اینجا نحوه نصب NordVPN در Fire TV Stick یا Fire TV Cube آورده شده است:

  1. برای NordVPN در وب سایت خود ثبت نام کنید. هر اشتراک با ضمانت 30 روز پس انداز پول همراه است ، بنابراین می توانید آن را بدون ریسک امتحان کنید.
  2. Fire TV را روشن کنید و صفحه اصلی را بارگیری کنید.
  3. حرکت به نماد ذره بین در بالا و آن را انتخاب کنید. وارد "NordVPN"در نوار جستجو.
  4. انتخاب کنید NordVPN برنامه این باید نتیجه اول باشد.
  5. کلیک کنید بر روی گرفتن را فشار داده و منتظر بمانید تا برنامه بارگیری و نصب شود.
  6. دکمه دریافت اکنون باید باشد باز کن دکمه. آن را کلیک کنید همچنین می توانید NordVPN را از روی خود باز کنید برنامه ها صفحه.
  7. برنامه NordVPN اجرا خواهد شد. اگر از شما درخواست بروزرسانی شد ، را انتخاب کنید دانلود و نصب, سپس نصب به روز رسانی.
  8. هنگامی که از شما خواسته شد ، نام کاربری و رمز عبوری را که برای ثبت نام در مرحله شماره 1 استفاده کرده اید وارد کنید.
  9. اکنون ممکن است سرور را انتخاب کرده و به VPN وصل شوید.

نحوه نصب دستی NordVPN در Firestick (روش قدیمی)

قبل از انتشار NordVPN نسخه Fire TV از برنامه خود ، نصب NordVPN روی Firestick نیاز به بارگیری نسخه تلفن اندرویدی این برنامه به همراه برنامه ویژه ای داشت که امکان ناوبری صفحه نمایش لمسی در Fire TV را فراهم می کند. دیگر نیازی به استفاده از این روش برای NordVPN نیست ، اگرچه باید برای سایر VPN ها بدون برنامه های خاص Firestick قابل استفاده باشد.

در این آموزش ، ما نحوه نصب و استفاده از برنامه VPN را در Amazon Fire TV Stick به شما نشان خواهیم داد. در حالی که این دستورالعمل دارای ویژگی NordVPN است ، می توانید از این برنامه برای نصب تقریباً هر برنامه Android که در فروشگاه برنامه Fire TV موجود نیست استفاده کنید. برای شروع ، به نسل دوم Firestick یا بالاتر نیاز دارید. همچنین به فایل APK برنامه VPN خود نیاز دارید. این را می توان مستقیماً از وب سایت NordVPN بارگیری کرد.

به دلیل نحوه طراحی واسط برنامه NordVPN Android ، کنترل واقعی برنامه با استفاده از ریموت پیش فرض همراه با Fire Stick غیرممکن است. برای اطلاع از این موضوع ، می توانید یک ماوس بلوتوث را خریداری کنید یا ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید ورودی را با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی در قسمت بعدی کنترل کنید

از صفحه اصلی ، به بالا بروید و انتخاب کنید تنظیمات, سپس دستگاه. قابل اعتماد و متخصص گزینه های توسعه دهنده, و هر دو تنظیمات را تغییر دهید -اشکال زدایی ADB و برنامه هایی از منابع ناشناخته-بر.

منابع ناشناخته vpn firestick

به صفحه اصلی برگردید و گزینه را انتخاب کنید ذره بین نماد برای جستجوی یک برنامه به نام بارگیری کننده. انتخاب کنید "گرفتن"و بگذارید برنامه نصب شود ، سپس آن را باز کنید.

بارگیری کننده vpn firestick

URL بارگیری را در پرونده APK تایپ کنید. این می تواند در حالی است که با ریموت ارتباط دارد. لینک بارگیری واقعاً برای NordVPN بسیار طولانی است و حاوی نمادهای زیادی است ، بنابراین در عوض ، می خواهم به صفحهای که حاوی آن پیوند در سایت NordVPN است مراجعه کنم ، به این ترتیب می توانم URL ساده تری تایپ کنم. با این کار یک مرورگر اساسی در داخل برنامه Downloader باز می شود. سپس من فقط با استفاده از کنترل های جهت دار روی ریموت ، لینک بارگیری را پیدا می کنم و برای شروع بارگیری ، روی دکمه مرکز کلیک می کنم.

APK firestick vpn

پس از اتمام بارگیری ، از شما خواسته می شود برنامه را نصب کنید. انتخاب کنید نصب, سپس باز کن. پس از نصب آن می توانید از Downloader خارج شوید.

firestick vpn install

از آنجا که NordVPN به عنوان یک برنامه شخص ثالث دیده می شود ، در صفحه اصلی یا حتی صفحه برنامه های ما نشان نمی دهد. درعوض ، باید به آنجا بروید تنظیمات > برنامه های کاربردی > برنامه های نصب شده را مدیریت کنید و برنامه VPN خود را از لیست انتخاب کنید. سپس کلیک کنید برنامه راه اندازی.

راه اندازی vpn firestick

در حال حاضر برای برخی از شما ، بسته به نوع طراحی برنامه و نحوه ارائه آن ، ممکن است شما بتوانید سریعاً وارد سیستم شوید و به آن وصل شوید.

nordvpn tv tv وصل 2

با وجود NordVPN و بسیاری از برنامه های VPN دیگر ، اینگونه نیست. تلاش برای مجبور کردن دکمه های محدود روی ریموت برای تعامل با برنامه صفحه لمسی بسیار غیرممکن است. ما به موش احتیاج داریم.

نحوه کنترل NordVPN در Firestick با یک برنامه ماوس (روش قدیمی)

در صورت داشتن می توانید از ماوس بلوتوث استفاده کرده و آن را به Fire TV خود وصل کنید. گزینه دیگر استفاده از تلفن هوشمند یا تبلت برای کنترل از راه دور Fire TV است. ما می خواهیم به شما نحوه انجام دومی را نشان دهیم.

آمازون یک برنامه از راه دور تلویزیون برای Fire Sticks دارد ، اما به شما امکان کنترل ماوس را نمی دهد. در عوض ، فقط کارکردهای اصلی از راه دور فیزیکی را تکرار می کند. من برای این کار چند راه حل مختلف را امتحان کردم و بهترین گزینه را برای یافتن برنامه ای به نام یافتم از راه دور برای Fire TV. این برنامه 2 دلار قیمت دارد اما به ارزش پول صرف شده بود. اگر یک گزینه رایگان می خواهید ، می توانید امتحان کنید CetusPlay, که کمابیش همین کار را انجام می دهد و در فروشگاه برنامه Fire TV نیز موجود است. با این حال ، در حالی که من می توانم حرکات ماوس را با CetusPlay کنترل کنم ، نمی توانم کلیک هایی برای طی کردن داشته باشم. مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد ، بنابراین من شما را تشویق می کنم اگر می خواهید گزینه CetusPlay را ابتدا امتحان کنید. اگرچه در این آموزش فقط قصد دارم از Remote for TV TV استفاده کنم. هر دو نسخه Android و iOS در دسترس هستند.

از راه دور برای تلویزیون های آتش 1 s

بنابراین ، باید این برنامه را هم در Fire TV Stick و هم در تلفن یا رایانه لوحی Android خود دریافت کنید. نسخه Android فقط از فروشگاه برنامه آمازون موجود است و نه Google Play. توجه داشته باشید که توسعه دهنده برنامه مشابهی را برای دستگاه های Android TV ایجاد کرده است و در Google Play همان نماد را دارد. این برنامه صحیح نیست. برای دریافت برنامه ویژه Fire TV ، باید برنامه فروشگاه برنامه آمازون را بر روی دستگاه Android خود نصب کنید. تا زمانی که فقط از یک حساب آمازون استفاده می کنید ، فقط باید یک بار آن را خریداری کنید.

از راه دور برای آتش نشانی ss 2

من نسخه iOS را آزمایش نکردم و از زمان نوشتن یک بررسی 1 ستاره دارد ، بنابراین به خطر خودتان بروید. به اعتبار آن ، برخی از بررسی ها می گویند که این کار می کند. متأسفانه ، به نظر می رسد که باید آن را هم در TV TV Fire و هم در فروشگاه اپل Apple خریداری کنید ، که به نظر می رسد دلیل ناامیدی در بین داوران باشد.

هنگامی که برنامه را در Fire TV خود نصب کردید ، آن را باز کنید و مطمئن شوید اولین مورد روی آن جابجا شده است ، و مورد دوم برای شروع برنامه روی بوت اختیاری است. شما باید یک نشانگر وضعیت را در قسمت پایین ببینید که می گوید "شروع شده". هیچ اقدام دیگری لازم نیست در اینجا ، برنامه فقط در پس زمینه اجرا شود.

اطمینان حاصل کنید که Fire TV Stick و دستگاه دوم اندرویدی هستند هر دو به یک شبکه wifi متصل هستند. سپس می توانید Fire TV Stick خود را در برنامه تلفن یا رایانه لوحی برای اتصال به آن پیدا کنید. سپس می توانید روی کلیک کنید ماوس از صفحه نمایش تلفن خود مانند صفحه لمسی روی لپ تاپ استفاده کرده و از آن استفاده کنید. فقط روی صفحه ضربه بزنید تا کلیک کنید. برای حرکت با استفاده از S-up و S-down دکمه ها.

اکنون می توانیم NordVPN را به صورت نسخه پشتیبان تهیه کرده و از برنامه راه دور استفاده کنیم. برای Nord ، ما فقط روی آن کلیک می کنیم نماد شخص برای ورود به صفحه در صفحه و ورود به اطلاعات ما. سپس می توانیم مکانی را انتخاب کرده و به آن متصل شویم. اولین باری که این کار را انجام می دهید ، از شما خواسته می شود برنامه را به هم وصل کنید. این اتصال باید تا زمانی که دستگاه را خاموش کنید یا به صورت دستی قطع نشود ، فعال باشد.

و همین Firestick شما اکنون از VPN استفاده می کند.

VPN های جایگزین که برنامه های Fire TV را ایجاد می کنند

من می خواهم به یک زوج ارائه دهنده عالی بسیار دیگری که دارای برنامه های بهینه سازی شده Fire TV در فروشگاه برنامه Fire TV Amazon هستند اشاره کنم. این ExpressVPN و IPVanish هستند. برای کار کردن نیازی به راه حل یا ترفند ویژه ندارید ، و فقط با ریموت Fire TV کاملاً کاربردی هستند ، بنابراین مشکلات بزرگی را برای شما به همراه خواهند داشت. آنها همچنین به روز رسانی های خودکار دریافت می کنند.

ExpressVPN ، توصیه برتر ما برای کاربران تلویزیون آتش نشانی است خوانندگان مقایسه 3 ماه رایگان در اینجا هنگام ثبت نام در برنامه سالانه ، از جمله 30 روز ضمانت برگشت پول. یا شما می توانید در برنامه سالانه IPVanish 60٪ صرفه جویی کنید با ضمانت 7 روزه.

از APK های شخص ثالث استفاده نکنید

فقط پرونده APK NordVPN را از وب سایت رسمی بارگیری کنید. مانند اکثر برنامه های Android ، می توانید پرونده های APK را از فروشگاه های برنامه های شخص ثالث و وب سایت های APK پیدا کنید. ما توصیه می کنیم که فایلهای APK را از این وب سایتها بارگیری نکنید زیرا در اکثر موارد توسط توسعه دهنده رسمی در آنجا قرار داده نشده است. اغلب به منظور اطمینان از امنیت APK های سایت های شخص ثالث ، بررسی های کمی انجام می شود.

به همین ترتیب ، APK های غیر رسمی می توانند برای حمل بدافزار یا انجام کارهای مخرب پس از نصب بر روی دستگاه شما اصلاح شوند. برای ایمن بازی کردن آن ، فقط APK را از وب سایت توسعه دهنده بارگیری کنید.

برنامه VPN را به روز می کنید

برنامه NordVPN برای Firestick باید بطور خودکار مانند سایر برنامه های شما به روز شود.

اگر برنامه را به صورت دستی نصب کردید ، بروزرسانی بسیار خسته کننده تر است. از آنجا که از یک منبع "ناشناخته" نصب شده است ، به روزرسانی های خودکار دریافت نمی کند. وقتی می خواهید بروزرسانی کنید ، مجبورید خود را به روزرسانی کنید و مجدداً مراحل نصب را با APK دوباره اجرا کنید. تنها تفاوت این است که به جای دکمه "نصب" ، دکمه "بروزرسانی" را مشاهده خواهید کرد. بقیه تقریباً یکسان هستند.

Firestick نسل اول؟ VPN روتر را امتحان کنید

اگر از Fire TV Stick نسل اول استفاده می کنید ، برنامه VPN کار نخواهد کرد. ممکن است بتوانید برنامه را نصب کنید ، اما پس از ترک برنامه در پس زمینه متصل نخواهد شد. شما باید Firestick خود را به روز کنید یا از روتر سازگار با VPN استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید ، شماره FCC ID واقع در خود Firestick را بررسی کنید. میله های نسل اول دارای شماره 2ABDU-0509 هستند.

با پیکربندی VPN در روتر وای فای خود ، تمام دستگاه هایی که به آن وصل می شوند ، ترافیک خود را از طریق سرور VPN تونل می کنند. اما بیشتر روترها به طور پیش فرض از VPN پشتیبانی نمی کنند.

به یک سیستم عامل روتر که سازگار با VPN ها باشد ، و روتر سازگار با آن سیستم عامل نیاز خواهید داشت. بررسی کنید که آیا مدل روتر شما با سیستم عامل Tomato یا DD-WRT سازگار است ، که هر دو از VPN پشتیبانی می کنند. گزینه های دیگر دیگر شامل OpenWRT و AsusWRT.

لیست های بهترین VPN های DD-WRT و بهترین VPN های روترهای گوجه فرنگی را برای یافتن توصیه ها و دستورالعمل های مفید تنظیم کنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 61 = 62

Adblock
detector