NordVPN vs Netflix: آیا این VPN با Netflix کار می کند؟

آیا NordVPN Netflix را مسدود می کندممکن است شما را شگفت زده کند که می دانید محتوای Netflix از یک مکان به مکان دیگر متفاوت است. این بدان معنی است که در هر زمان خاص ، شما فقط بخش کوچکی از نمایش های موجود Netflix را مشاهده می کنید. دلیل این امر ساده است: این سرویس فقط حق پخش عناوین خاص در کشورهای خاص را دارد. یک راه حل وجود دارد: با اتصال به یک VPN ، می توانید موقعیت مکانی خود را فریب دهید و Netflix را فریب دهید تا باور کنید در واقع در کشور دیگری هستید.


NordVPN vs Netflix - آیا این VPN می تواند Netflix را در خارج از کشور مسدود کند

مشکل اینجاست که Netflix در تشخیص اینکه آیا از VPN استفاده می کنید یا نه ، بسیار خوب است. در حقیقت ، تنها تعداد معدودی از خدمات اصلی وجود دارد که هنوز هم می توانند Netflix را با اطمینان ببندند و اغلب آنها فقط به یک یا دو کتابخانه دسترسی پیدا می کنند. ما NordVPN را به طور گسترده با Netflix و زیر آزمایش کرده ایم ، توضیح خواهیم داد که چقدر خوب کار می کند ، آیا می توانید از این سرویس با برنامه های تلفن همراه Netflix استفاده کنید ، و کدام کتابخانه ها را می توانید قفل آن را لغو کنید.

چرا NordVPN را انتخاب می کنید?

NordVPN

NordVPN برای پخش جریان ایده آل است. برای شروع ، یکی از بزرگترین شبکه های هر سرویس محبوب را دارد که بیش از 5000 سرور 62 کشور را پوشش می دهد. این برنامه قادر به انسداد تعداد زیادی سیستم عامل جریان محبوب از جمله iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و Hulu است. علاوه بر این ، NordVPN به شما امکان می دهد تا یک شهر خاص را برای اتصال به آن انتخاب کنید ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا از خاموشی های منطقه ای مانند موارد تحمیل شده توسط شبکه های NHL ، UFC و MLB دور شوید..

این VPN به امنیت شما اهمیت می دهد. این فعالیت های شما را همیشه و با استفاده از ترکیبی از رمزگذاری 256 بیتی AES ، یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم ، و رازداری کامل رو به جلو و همچنین حفاظت از نشت IPv6 ، DNS و WebRTC ، خصوصی نگه می دارد. حتی یک سوئیچ کشتار مخصوص برنامه برای نسخه های دسک تاپ وجود دارد.  

کار با NETFLIX: NordVPN یک انتخاب عالی برای کاربران Netflix است. این برنامه Netlfix ایالات متحده را به همراه بسیاری از نسخه های دیگر Netflix از حالت مسدود می کند. با تمام دستگاه های محبوب و سیستم عامل ها از ارزش بسیار خوبی برخوردار است ، کارایی آن آسان است.

بررسی کامل ما در مورد NordVPN را بخوانید.

نحوه انسداد Netflix با استفاده از NordVPN

قبلاً از VPN استفاده نکردید؟ در واقع مسدود کردن سرویس های محدود جغرافیایی مانند Netflix با NordVPN بسیار ساده است.

 1. اگر قبلاً ندیده اید با ثبت نام در NordVPN شروع کنید.
 2. برنامه مربوطه را برای سیستم عامل دستگاه خود بارگیری کنید (NordVPN در حال حاضر برنامه هایی برای Windows ، MacOS ، Linux ، iOS و Android دارد).
 3. به کدام کتابخانه Netflix که می خواهید دسترسی پیدا کنید ، انتخاب کنید.
 4. به یک سرور NordVPN در کشور انتخاب شده خود متصل شوید.
 5. سعی کنید چیزی را در Netflix مشاهده کنید. بازی تقریباً فوراً شروع می شود ، اگرچه ممکن است ابتدا حافظه پنهان را پاک کرده و بارگیری مجدد صفحه را انجام دهید.

آیا NordVPN Netflix را از خارج خارج می کند?

ما اخیراً 59 VPN مشهور را آزمایش کرده ایم تا ببینیم که چقدر خوب آنها در برابر انسداد منطقه ای Netflix عمل کردند. از 30 کشور آزمایش شده, NordVPN توانست به شش دسترسی پیدا کند: Netflix ایالات متحده ، انگلیس ، ژاپن ، استرالیا ، کانادا و هلند. بهتر است با استفاده از NordVPN ، ما با استفاده از برنامه های iOS و Android بتوانیم به کتابخانه هر کشور دسترسی داشته باشیم. البته ، از آنجا که Netflix به طور مداوم اقدامات VPN خود را به روز می کند ، این نتایج ممکن است در آینده تغییر کند.

جالب است که ، NordVPN در واقع می تواند Netflix را بدون در نظر گرفتن اینکه به کدام کشور وصل شوید ، از حالت مسدود کند. اما اگر در یکی از کشورهایی که در بالا ذکر شد از سرور استفاده نمی کنید ، NordVPN از پروکسی DNS برای بازگشت نسخه ایالات متحده Netflix استفاده می کند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید Netflix را هنگام اتصال به یک سرور NordVPN ایتالیایی مشاهده کنید ، به احتمال زیاد به کتابخانه Netflix US هدایت می شوید. به نظر می رسد بقیه ترافیک شما از مکان انتخابی شما باشد.

بنابراین چرا NordVPN این مکانها را در اولویت قرار داده است? به گفته eMarketer ، پنج کشور از شش کشور تحت حمایت NordVPN در ده کشور برتر با بیشترین نفوذ بازار Netflix قرار دارند. ششم ، ژاپن ، انتخابی بزرگتر از متوسط ​​محتوای اختصاصی را ارائه می دهد. این بدان معناست که گرچه NordVPN فقط شش کاتالوگ مختلف Netflix را از حالت قفل خارج می کند ، اما دسترسی به حداکثر تعداد ویژه منطقه را فراهم می کند..

آیا می توانم با یک VPN رایگان به کتابخانه های Netflix سایر کشورها دسترسی پیدا کنم?

VPN رایگان با معایب متعددی همراه است که رقبای ممتاز آنها نمی کنند. به عنوان مثال ، به دلیل محدود بودن شبکه های سرور ، آنها اغلب اتصالات کند را ارائه می دهند. این مشکل خاص افرادی است که سعی در پخش کردن آن دارند ، اگر منجر به لکنت فیلم با وضوح پایین شود ، اگر اصلاً قادر به تماشای آن باشید. علاوه بر این ، اکثر VPN های رایگان قادر به دور زدن اقدامات پیشرفته تشخیص VPN Netflix نیستند. اگر می خواهید به کتابخانه های Netflix خارجی به طور مداوم دسترسی داشته باشید ، VPN رایگان با داشتن درپوش داده های ماهانه ، سرعت غیرقابل اطمینان و سیستم های صف بندی ، انتخاب ضعیفی است.

با وجود ادعاهای آنها ، این خدمات کاملاً رایگان نیستند. برخی از آنها سرعت بالاتری را در ازای دریافت هزینه دریافت می کنند ، اما معمولاً به جای آن (یا همینطور) داده های شخصی را پرداخت می کنید. VPN های رایگان فقط با مشاهده رفتار شما می توانند چیزهای زیادی راجع به شما بگویند: کدام یک از تبلیغات آنها را کلیک می کنید ، که بسته می شوید و به طور مثال چند بار به یک سایت خاص مراجعه می کنید. این اطلاعات با ارزش است و پس از جمع آوری اطلاعات کافی می توانید بدون اطلاع شما به فروش برسید - به سختی سطح حریم خصوصی شما انتظار دارید که یک VPN ارائه دهد.

انتخاب VPN در حال حاضر به اندازه کافی دشوار است ، قبل از این که حتی بی شمار برنامه های حمل کننده بدافزار را در نظر بگیرید و به دنبال استفاده از تمایل خود برای محافظت از خود باشید. حتی با فرض اینکه یک برنامه VPN رایگان پیدا کنید که سیستم شما را با بدافزار آلوده نکند ، ممکن است از نشت DNS محافظت نکند یا ترافیک شما را به هر روشی رمزگذاری کند. همانطور که در حادثه Hola botnet در سال 2016 فهمیدیم ، هیچ تضمینی برای ایمنی با VPN های بزرگتر نیز وجود ندارد. بهترین راه برای محافظت از خود آنلاین از یک VPN معتبر استفاده کنید که هیچ اطلاعات شناسایی شخصی را وارد نمی کند.

استفاده از VPN با Netflix: سؤالات متداول

چرا Netflix هنگام استفاده از VPN خطایی نشان می دهد?

خطای جریان Netflix

اکثریت قریب به اتفاق VPN ها در واقع نمی توانند Netflix را از خارج خارج کنند. تلاش برای انجام این کار باعث بروز خطای زیر می شود: "به نظر می رسد شما از unblocker یا پروکسی استفاده می کنید. لطفاً هرکدام از این خدمات را خاموش کنید و دوباره امتحان کنید."

Netflix بزرگترین پلتفرم جریان فوق العاده در جهان است ، و به همین ترتیب ، وقت و هزینه زیادی را صرف کرده است تا کاربران VPN را از تماشای آنچه می خواهند در این سرویس مشاهده کنند ، سرمایه گذاری کرده است.. با این حال ، در زمان نوشتن ، NordVPN هنوز هم کار می کند. اگر به روزرسانی های بعدی مانع از دسترسی Netflix شوید ، می توانید از طریق چت زنده 24/7 با تیم پشتیبانی مشتری تماس بگیرید تا دریابید که کدام سرورها هنوز هم کار می کنند.

Netflix در کشور من موجود نیست. آیا هنوز هم می توانم ثبت نام کنم?

Netflix در حال حاضر در بیش از 190 کشور مختلف موجود است. اما اگر در مکانی زندگی می کنید که سرویس در دسترس نباشد ، هنوز می توانید با استفاده از VPN ثبت نام کنید.

اول از همه ، باید کارت هدیه Netflix را بدست آورید. می توانید این موارد را در هر تعداد بازار آنلاین خریداری کنید ، اما ابتدا صحت فروشنده را بررسی کنید. خرید "کارت" با کدی که نامعتبر ، منقضی شده یا قبلاً استفاده شده است بسیار آسان است.

در مرحله بعدی ، به یکی از سرورهای VPN خود در کشوری که Netflix در دسترس است متصل شوید. به صورت عادی ثبت نام کنید و از پرداخت کارت هدیه خودداری کنید. سپس ، به سادگی کد را از کارت هدیه وارد کنید ، و باید بتوانید آزادانه جریان دهید. توجه داشته باشید که باید هر بار که می خواهید به تماشای هر چیزی بروید ، به VPN وصل شوید.

آیا VPN ها بر سرعت اتصال من تأثیر منفی دارند?

متأسفانه ، از هر VPN که استفاده می کنید ، احتمالاً کندی وجود خواهد داشت. برخی از خدمات سریعتر از سایرین هستند ، اما تعیین دقیق این کار دشوار است زیرا سرعت اتصال شما تحت تأثیر عواملی مانند بار سرور فعلی ، چقدر از سرور VPN ، تنظیمات رمزگذاری شما و کدام پروتکل اتصال استفاده می کنید..

در هر صورت ، اکثر VPN های اصلی فقط تأثیر جزئی در سرعت شما دارند. به عنوان یک قاعده کلی ، می توانید انتظار داشته باشید که ارتباط شما تقریباً یک سوم کندتر باشد. این بدان معنی است که با سرعت بارگیری 8 مگابیت در ثانیه ، شما قادر خواهید بود به طور بی عیب و نقص در اکثر سیستم عامل ها پخش کنید.

دستورالعمل های خاص Netflix سرعت بارگیری حداقل 3 مگابیت بر ثانیه را برای تماشای محتوای با کیفیت استاندارد توصیه می کند. با افزایش وضوح تصویری ، حداقل سرعت لازم نیز حاصل می شود: 5 مگابیت در ثانیه برای فیلم HD و 25 مگابیت در ثانیه برای 4K. توجه داشته باشید که برای استفاده از خدمات به حداقل 0.5 مگابیت در ثانیه نیاز دارید ، اما اکثریت قریب به اتفاق مردم قبلاً باید این را داشته باشند.

آنچه نشان می دهد NordVPN به من اجازه می دهد تا در Netflix تماشا کنم?

NordVPN انتخاب گسترده ای از محتوای Netflix را در هر کجای جهان انجام می دهد. در اینجا عناوینی وجود دارد که می توانید با NordVPN در خارج از کشور پخش کنید:

 • ماجراهای خنک کننده سابرینا
 • دفتر
 • دوستان
 • The Haunting of Hill House
 • کد گیربکس
 • Mob Psycho 100
 • مرده متحرک
 • چیزهای غریبه
 • آینه سیاه
 • ساختن یک قاتل
Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me

About the author

Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 − = 64