Opera VPN قطع شد ، در اینجا بهترین گزینه های Opera VPN (رایگان و پرداخت شده)

opera vpn گزینه های متفاوتی را قطع کرد

این شرکت ماه گذشته اعلام کرد سرویس VPN مستقل خود ، Opera VPN ، بسته شده است. Shuttering Opera VPN فقط کاربران برنامه های iOS و Android را تحت تأثیر قرار خواهد داد. این VPN داخلی موجود با مرورگر اپرا تأثیر نمی گذارد.

Opera VPN توسط SurfEasy ، یک شرکت VPN که Opera در سال 2017 بدست آورد و بعداً به شرکت سایبرتیک سایبرتک فروخته شد ، بدست می آید. SurfEasy هنوز VPN داخلی Opera Browers را به عنوان یک سرویس با برچسب سفید اجرا می کند.

Opera VPN سرویس دائمی را در تاریخ 30 آوریل 2018 قطع کرد. به کاربران توصیه می کند به SurfEasy ، که سرویس VPN مستقل خود را نیز دارد ، تغییر دهید. SurfEasy هر دو رده رایگان و پولی را ارائه می دهد ، اما اگر در بازار VPN جدید هستید ، گزینه های بهتری وجود دارد.

سایر ارائه دهندگان VPN سرعت بیشتری دارند ، امنیت بهتری دارند و دسترسی بیشتری به محتویات سانسور شده و جغرافیایی قفل شده نسبت به SurfEasy دارند. در این مقاله ، بر اساس معیارهای زیر بهترین گزینه های VPN Opera VPN را ذکر خواهیم کرد:

 • برنامه ها برای چندین دستگاه و سیستم عامل
 • سرعت سریع
 • امنیت شدید
 • بدون ترافیک
 • پشتیبانی سریع و شایسته مشتری

گزینه های رایگان VPN Opera

1. ضد باد

ضد بادژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید

سایت اینترنتی: www.windscribe.com

تضمین بازگشت پول: 3 روز

Windscrib یک سرویس رایگان و بدون سررسید سرویس VPN خود را محدود به 10 گیگابایت انتقال داده در هر ماه ارائه می دهد. این بیشترین بارگیری هایی است که از هر ارائه دهنده معتبر رایگان VPN دریافت خواهید کرد. شما می توانید از هشت مکان سرور انتخاب کنید ، و اشتراک گذاری مجدد P2P در برخی از آنها مجاز است. می توانید از میان برنامه های کاربردی امن تر VPN بومی یا افزونه مرورگر کمتر ایمن اما راحت تر انتخاب کنید ، یا برای حداکثر حفظ حریم شخصی.

با وجود آزاد بودن ، ویندوز نویسی هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کند. رمزگذاری درجه نظامی و رمزگذاری کامل رو به جلو در کلیه اتصالات امکان پذیر است. نسخه پرداخت شده به سرورهای بیشتر ، اتصالات همزمان بیشتر و امکان انسداد محتویات قفل شده جغرافیایی مانند Netflix US دسترسی دارد..

برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

بررسی کامل Windscrib ما را بخوانید.

2. تونل بار

TunnelBear VPN

برنامه های موجود:

 • مک
 • IOS
 • اندروید

سایت اینترنتی: www.Tunnelbear.com

تضمین بازگشت پول: 7 روز

Tunnelbear یک ارائه دهنده VPN با آگاهی از حریم خصوصی است و دارای هر دو ردیف پرداخت و رایگان است. نسخه رایگان هرگز منقضی نمی شود بلکه فقط 500 مگابایت در ماه برای کار با شما فراهم می کند که در واقع فقط برای مرور گاه به گاه وب کافی است. از طرف مثبت ، کاربران رایگان به 19 مکان دسترسی دارند.

همه اتصالات با رمزگذاری قوی محافظت می شوند و محرمانه بودن کامل جلو هستند. Tunnelbear هیچ سابقه ای را حفظ نمی کند و از هیچگونه ردیابی یا تزریق تبلیغ استفاده نمی کند. برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

3. سرعت بخشیدن

سرعت بخشیدن

برنامه های موجود:

  Speedify از یک پروتکل VPN سنتی استفاده نمی کند و در عوض از نسخه خانگی رمزگذاری TLS به نام ChaCha استفاده می کند. Speedify می گوید این سرعت سریعتر و مناسب تر برای دستگاه های تلفن همراه است. داده ها با نسخه 1 گیگابایتی در هر ماه در نسخه رایگان پوشانده می شوند و 35 مکان سرور در دسترس است. این بیش از بسیاری از خدمات خدمات پرداخت شده است.

  برنامه های Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند ، اما این شرکت بر روی سیستم عامل های موبایل تمرکز دارد.

  4. مخفی کردن

  مخفی کردن. VPN

  برنامه های موجود:

   Hide.me ردیف رایگان و پولی را ارائه می دهد. رده رایگان بدون انقضا یک گزینه جامد است اما یک کلاه داده 2 گیگ در ماه را تحمیل می کند. کاربران پرداخت شده بر سرعت در اولویت قرار دارند ، اما Hide.me حداقل 3 مگابیت در ثانیه نرخ بارگیری کاربران را تضمین می کند ، به اندازه کافی برای پخش فیلم با کیفیت استاندارد در بیشتر موارد. Hide.me هیچ پرونده شناسایی را ذخیره نمی کند و از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند.

   کاربران رایگان به سه مکان سرور محدود هستند و تورنت مجاز است. برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

   بررسی کامل Hide.me ما را بخوانید.

   گزینه های VPN Opera Paid

   1. ExpressVPN

   ExpressVPN

   برنامه های موجود:

   • کامپیوتر
   • مک
   • IOS
   • اندروید
   • لینوکس

   سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

   تضمین بازگشت پول: 30 روز

   ExpressVPN یک سرویس VPN ممتاز است که کمی بیشتر از بسیاری هزینه دارد اما در همه جبهه ها ارائه می شود. سرعت به طور مداوم بالاتر از حد متوسط ​​است. استانداردهای امنیتی حاشیه ای شامل رمزگذاری درجه نظامی ، پنهان کاری کامل رو به جلو و حفاظت از نشت هوایی است. این شرکت فعالیت آنلاین یا آدرس IP شما را وارد نمی کند.

   Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC و Amazon Prime Video همه با ExpressVPN قابل دسترسی هستند. فقط کافی است با پشتیبانی چت زنده 24/7 تماس بگیرید تا بپرسید سرورها با کدام کانال پخش کار می کنند.

   برنامه ها برای ویندوز ، MacOS ، iOS ، اندروید ، لینوکس ، آمازون فایر تلویزیون و مسیریاب های خاص وای فای در دسترس هستند.

   بهترین VPN ALTERNATIVE OPERA: ExpressVPN انتخاب برتر ما است. راه را برای استفاده آسان و بدون سر و صدا برنامه های آسان منجر می کند. این شبکه سرور گسترده ای دارد که برای اتصالات پر سرعت بهینه شده است. ضرب و شتم حریم خصوصی و امنیت. با کلیه خدمات اصلی پخش از جمله Netflix کار می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول بدون نیاز به كوبه وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را بدون ریسك امتحان كنید.

   بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

   ExpressVPN Coupon پیشنهاد ویژه - 3 ماه اضافی DEALCoupon اضافی را بطور خودکار اعمال کنید

   2. NordVPN

   NordVPN

   برنامه های موجود:

   • کامپیوتر
   • مک
   • IOS
   • اندروید
   • لینوکس

   سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

   تضمین بازگشت پول: 30 روز

   NordVPN اجازه می دهد تا شش اتصال همزمان در یک اشتراک واحد. شما به شبکه عظیمی از سرورها در سراسر جهان دسترسی پیدا می کنید. شرکت کاملاً هیچ سابقه فعالیت کاربر یا ابرداده اتصال را حفظ نمی کند. داده های شما با رمزگذاری نهایی ، محافظت در برابر نشت و یک سوئیچ کشتار خاص برنامه محافظت می شوند.

   NordVPN Netflix ، Hulu ، iPlayer BBC ، Amazon Prime Video و سایر محتوای جغرافیایی قفل شده را مسدود می کند. می توانید از مشتری پشتیبانی یا فقط پایگاه دانش آنلاین شرکت را جستجو کنید تا دریابید که به کدام سرورها باید وصل شوید.

   برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

   بهترین نسخه VPN BUDGET: NordVPN دارای ارزش عالی است. یک مدعی واقعی در همه گروه ها ، دارای ویژگی های امنیتی قوی است و اجازه می دهد تا حداکثر 6 دستگاه به طور همزمان از یک حساب استفاده شوند. شامل 30 روز ضمانت برگشت پول.

   بررسی کامل NordVPN ما را بخوانید.

   NordVPN CouponSave 70٪ در برنامه 3 ساله برنامه GET DEALDiscount بصورت خودکار اعمال می شود

   3. IPVanish

   IPVanish

   برنامه های موجود:

   • کامپیوتر
   • مک
   • IOS
   • اندروید
   • لینوکس

   سایت اینترنتی: www.IPVanish.com

   تضمین بازگشت پول: 7 روز

   IPVanish سرعت قابل توجهی به سرورهای جهانی خود ارائه می دهد. این شرکت به یک سیاست سختگیرانه از عدم رعایت قوانین پیروی می کند و فقط از جدیدترین و بزرگترین استانداردهای امنیتی استفاده می کند. این شامل اسرار کامل رو به جلو و رمزگذاری AES 256 بیتی است. یک سوئیچ kill و جلوگیری از ترافیک می تواند در برنامه ها فعال شود.

   IPVanish برای انسداد سایت های جریان مانند Netflix عالی نیست ، اما مورد علاقه کاربران Kodi است. اگر به طور خاص کاربر Firestick هستید ، IPVanish برنامه خود را در فروشگاه برنامه Fire TV در دسترس قرار می دهد. برنامه ها با کنترل از راه دور دوستانه هستند و با همه افزونه های Kodi کار می کنند.

   برنامه ها برای Windows، MacOS، iOS، Android و Fire TV در دسترس هستند.

   شبکه بزرگ: IPVanish برای خانواده ها بسیار عالی است. در رفع انسداد بیشتر محتویات جغرافیایی محدود ، خوب است. به خاطر سطح بالای حریم خصوصی آنها را توصیه کنید. می تواند با یک گزینه پشتیبانی زنده انجام شود. 7 روز ضمانت برگشت پول.

   بررسی کامل IPVanish ما را بخوانید.

   IPVanish CouponSAVE 60٪ در برنامه سالانه GET DEALDiscount که بطور خودکار اعمال می شود

   4. CyberGhost

   سایبرگوست

   برنامه های موجود:

   • کامپیوتر
   • مک
   • IOS
   • اندروید
   • لینوکس

   سایت اینترنتی: www.Cyberghost.com

   تضمین بازگشت پول: 45 روز

   CyberGhost یک ارائه دهنده مستقر در رومانی است که به سرعت در سال گذشته خدمات خود را گسترش داده است. شما می توانید از طریق شبکه جهانی سرورها بر اساس چگونگی برنامه ریزی برای استفاده از VPN ، انتخاب کنید نه اینکه فقط یک مکان را انتخاب کنید. موارد استفاده شامل سایتهای رفع انسداد مانند Netflix ، iPlayer BBC و Amazon Prime Video است.

   CyberGhost مجهز به استانداردهای امنیتی بدون رمزگذاری و رمزگذاری مهم از جمله سوییچ kill و محافظت از نشت DNS است. این سرویس بطور معمول در بالای تست های سرعت ما قرار دارد ، بنابراین مطمئناً یک اتصال سریع پیدا خواهید کرد.

   برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

   انتخاب BEGINNERS: CyberGhost آسان برای استفاده است. انتخاب بودجه. خوب در حفظ حریم خصوصی ویدیوی HD را با اطمینان پخش می کند. اتصالات را با برخی از سایتهای محبوب جریان پخش کنید و از دست دهید. ضمانت برگشت پول 45 روزه.

   بررسی کامل CyberGhost ما را بخوانید.

   CyberGhost کوپن سال جدید ویژه: صرفه جویی 80٪ در برنامه های 3 ساله + 2 ماه رایگان تخفیف دریافت هزینه بصورت خودکار اعمال می شود

   5- PrivateVPN

   خصوصی VPN

   برنامه های موجود:

   • کامپیوتر
   • مک
   • IOS
   • اندروید
   • لینوکس

   سایت اینترنتی: www.PrivateVPN.com

   تضمین بازگشت پول: 30 روز

   خصوصی VPN در فضای VPN تازه وارد است ، اما مانع از رقابت آن با رقبای جانباز خود نشده است. شما با ارائه دهندگان VPN بزرگتر و قدیمی از امنیت و سرعت بیشتری برخوردار هستید ، از جمله محرمانه بودن کامل جلو ، سوییچ کش و محافظت در برابر نشت DNS. سرعتها به طور مداوم جزء سریعترین ثبت شده ما هستند. این شرکت هیچ مشکلی از فعالیت یا ارتباطات شما در اختیار شما قرار نمی دهد.

   PrivateVPN در انسداد محتوای جغرافیایی قفل شده بسیار عالی است. نتفلیکس ، هولو ، iPlayer بی بی سی و آمازون نخست ویدیو از جمله دیگر در دسترس هستند. شما می توانید حداکثر شش دستگاه را در یک زمان و با یک حساب واحد متصل کنید.

   برنامه ها برای Windows ، MacOS ، iOS و Android در دسترس هستند.

   SPEEDS خوب: PrivateVPN یک انتخاب خوب خانوادگی است. خوب برای پخش HD. حداکثر 6 دستگاه را در همان حساب مجاز می سازد. می تواند با داشتن سرورهای بیشتر و فاقد پشتیبانی 24/7 انجام شود. با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

   بررسی کامل PrivateVPN ما را بخوانید.

   PrivateVPN Coupon معاملات ویژه - صرفه جویی 83٪ در برنامه 2 ساله GET DEALDiscount اعمال شده به صورت خودکار

   چرا فقط از مرورگر SurfEasy و Opera استفاده نمی شود?

   اگر مشترک مشترک Opera Gold هستید ، SurfEasy یک نسخه برتر با SurfEasy Ultra را ارائه می دهد ، یک نسخه برتر حق بیمه. برای همه افراد دیگر ، تغییر روی SurfEasy احتمالاً ارزش وقت شما را ندارد.

   نسخه رایگان داده های سرپوش SurfEasy با 500 مگابایت در هر ماه ، که شما را دور نمی کند. گزینه حق بیمه همه چیز بد نیست ، اما با گزینه های پیشنهادی بالا ، و اغلب با قیمت پایین تر ، امنیت ، سرعت و ویژگی های بیشتری کسب خواهید کرد. صرفه جویی در IPVanish ، تمام VPN های موجود در لیست ما در انسداد محتوای جغرافیایی قفل شده مانند Netflix بهتر از SurfEasy هستند.

   کاربران دسک تاپ که از VPN داخلی در Opera Browser استفاده می کنند ، تحت تأثیر تغییرات اخیر قرار ندارند ، اما با این وجود باید گزینه های دیگر را در نظر بگیرند. Opera دارای یک شبکه تبلیغاتی است و آن را اداره می کند و آن شبکه تبلیغاتی بستگی به جمع آوری داده های استفاده برای سودآوری دارد. وقتی از VPN مرورگر داخلی Opera استفاده می کنید ، این شرکت هنوز هم آنچه شما انجام می دهید آنلاین را ردیابی می کند و از این داده ها برای فروش تبلیغات استفاده می کند ، به ویژه با استفاده از شناسه منحصر به فرد دستگاه مرورگر.

   علاوه بر این ، VPN مرورگر Opera حتی یک VPN واقعی نیست. این یک پروکسی رمزگذاری شده است که فقط ترافیک را از طریق مرورگر وب شما تونل می کند. این بدان معنی است که برنامه ها و فرآیندهای دیگر محافظت نمی شوند ، و درخواست های DNS شما نیز می تواند به خارج از تونل رمزگذاری شده ارسال شود ، بنابراین ISP و هکرهای شما می توانند وب سایتهایی را که بازدید می کنید ردیابی کنند.

   Opera ، SurfEasy و Symantec توضیح دادند

   اگر ارائه دهندگان VPN و سایر فروشندگان نرم افزار را به همان اندازه نزدیک دنبال نکنید ، پیامدهای خاموش کردن Opera VPN می تواند کمی گیج کننده باشد. برای پاک کردن امور ، با اپرا تماس گرفتیم تا در مورد رابطه این سه شرکت سؤال کنیم.

   • Opera Software ASA SurfEasy را در سال 2015 بدست آورد. راه حل های VPN را که از اپرا استفاده می شود در برنامه تلفن همراه Opera VPN و همچنین به عنوان یک راه حل VPN برای مرورگر در مرورگر دسک تاپ ارائه می دهد..
   • در نوامبر 2016 ، اپرا نرم افزار سهام خود را در SurfEasy به Symantec ، یک شرکت پیشرو در زمینه امنیت سایبر فروخت.
   • SurfEasy به ارائه خدمات مرورگر VPN به Opera تا دسامبر 2017 ادامه داد.
   • SurfEasy تا اول ماه مه 2018 برنامه Opera VPN را در اختیار کاربران نهایی قرار خواهد داد که در این مرحله تلاش خواهد کرد تا کاربران را به سمت سرویس خود مارک خود منتقل کند..

   SurfEasy امروز متعلق به Symantec است و وابسته به اپرا نیست.

   سخنگوی اپرا در یک ایمیل به Comparitech گفت:

   خاموش کردن برنامه Opera VPN برای Android و iOS هیچ گونه مزیت برای سرویس داخلی VPN مرورگر داخلی موجود در مرورگرهای Opera ندارد. این سرویس رایگان و بدون ورود به سیستم داخلی VPN بخشی از مرورگر Opera خواهد بود.

   Brayan Jackson
   Brayan Jackson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me

   About the author

   Leave a Reply

   Your email address will not be published. Required fields are marked *

   53 − 49 =

   Adblock
   detector