آیا تورنت ایمن است؟ آیا این غیرقانونی است؟ احتمال دارد گرفتار شوید؟

چه چیزی تورنت است
سه سؤالی که اغلب از من پرسیده می شود این است: آیا تورنت ایمن است ، آیا تورنت قانونی است و اگر گرفتار شوم چه اتفاقی می افتد؟ این پست به این سؤالات پاسخ می دهد و به روشی که تورنت ها برای ایمن و ناشناس ماندن استفاده می کنند ، می پردازد.

ایمنی و قانونی بودن تورنت: به طور خلاصه

تورنت قانونی یا غیرقانونی است? خود تورنت غیرقانونی نیست ، اما بارگیری مطالب دارای حق چاپ غیرمجاز است. همیشه فوراً آشکار نمی شود که محتوای آن برای تورنت قانونی است و کدام یک نیست. برخی در منطقه خاکستری قرار می گیرند ، بنابراین ممکن است شما خود را ناخواسته در طرف اشتباه قانون بیابید.

غیرقانونی استارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) و ترول های حق نسخه برداری که شبکه BitTorrent را رصد می کنند می توانند در صورتی که شما را به صورت غیرقانونی تورنت بدست آورند ، اقدام کنند. این می تواند از یک نامه هشدار دهنده و پایین آوردن (کند شدن) اتصال اینترنت شما به اقدامات قانونی متغیر باشد – اگرچه دومی به طور فزاینده ای نادر است.

تورنترهای آگاهانه برای حفظ حریم خصوصی از VPN یا شبکه های خصوصی مجازی استفاده می کنند تا فعالیت اینترنتی خود را از ISP مخفی نگه دارند. با استفاده از طیف گسترده ای از برنامه ها ، برخی از VPN ها برای تورنت مناسب تر از سایرین هستند. اگر می خواهید ISP خود را از فعالیت خود متوقف کنید ، VPN را انتخاب کنید که: الف) فعالیت شما را ثبت نمی کند ، ب) در کشوری مستقر نشده است که سیستم حقوقی بتواند از مشتری درخواست کند. ، و ج) به اندازه کافی سریع است که باعث کند شدن بارگیری نمی شود. ما ارائه دهندگان متناسب با این معیارها و سایر موارد را در لیست بهترین سرویس های تورنت VPN گرد آورده ایم.

چگونه با خیال راحت تورنت کنید

چگونه با خیال راحت تورنت کنید

بسیار راحت است که با خیال راحت تورنت کنید و فعالیت آنلاین خود را خصوصی نگه دارید. توجه داشته باشید که در حالیکه یک VPN فعالیت شما را از حفظ چشم محافظت می کند ، همچنان ممکن است در برخی از سایت های تورنت مستعد ابتلا به بدافزار باشید. این 5 مرحله را برای تورنت خصوصی با یک VPN دنبال کنید.

در اینجا چگونگی تورنت با خیال راحت آورده شده است:

  1. VPN مطابق با معیارهای ذکر شده در بالا را بارگیری و نصب کنید. ما ExpressVPN را توصیه می کنیم.
  2. اگر یک سوئیچ کشتن VPN خود را فعال کنید ، (ExpressVPN این را “قفل شبکه” می نامد)
  3. ترجیحاً در یک کشور دوستدار P2P به یک سرور VPN وصل شوید
  4. پس از برقراری اتصال ، سرویس گیرنده تورنت خود را باز کنید و طبق معمول بارگیری را شروع کنید
  5. فعالیت آنلاین شما اکنون توسط VPN شما رمزگذاری شده است

تورنت بدون VPN

تورنت بدون VPN به معنای ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) است ، می تواند فعالیت آنلاین خود را از جمله سایت هایی که بازدید می کنید و مطالبی که مشاهده می کنید مشاهده کنید. در برخی از کشورها ، از جمله ایالات متحده ، به ISP ها اجازه داده می شود این اطلاعات را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارند. VPN فعالیت آنلاین شما را از ISP شما حفظ می کند.

uTorrent امن است?

uTorrent مشتری تورنت رسمی از سازندگان پروتکل BitTorrent است. این نرم افزار اختصاصی است نه منبع باز ، توسط یک شرکت قانونی آمریکایی نگهداری می شود. مانند BitTorrent ، نرم افزار uTorrent به خودی خود قانونی است ، اگرچه می تواند برای دزدی دریایی مورد استفاده قرار گیرد. uTorrent رسمی عاری از بدافزار است و می توان با استفاده از VPN با خیال راحت و خصوصی از آن استفاده کرد. با این حال ، مانع از بارگیری کاربران نمی شود که فایلهای مخرب را که می توانند دستگاه خود را آلوده کنند بارگیری کنند.

بی خطر است

با جزئیات

پروتکل BitTorrent پس از رها شدن خدمات متمرکز مانند Napster و Limewire ، به محبوب ترین واسطه نمایش همسالان به جهان تبدیل شد. بر خلاف این سرویس ها ، تورنت تقریباً کاملاً غیرمتمرکز است ، صرفه جویی در ردیاب ها که به کاربران امکان جستجو و بارگیری فایل های تورنت و پیوندهای آهنربا را می دهند. از فایلهای تورنت و پیوندهای آهنربا برای یافتن سایر کاربران در شبکه استفاده می شود که فایل یا پرونده های مورد نظر را میزبانی می کنند اما در واقع آنها را برای بارگیری میزبانی نمی کنند..

آیا BitTorrent ایمن و قانونی است?

پروتکل BitTorrent به خودی خود غیرقانونی یا ناامن نیست. این فقط وسیله ای برای به اشتراک گذاری هر نوع پرونده است ، و بسیاری از خدمات تورنت قانونی وجود دارد. محبوب ترین ردیاب ها ، مانند ThePirateBay و KickassTorrents ، با این حال ، در یک منطقه خاکستری قانونی فعالیت می کنند و دسترسی رایگان به محتوای دارای حق چاپ را به کاربران ارائه می دهند. به اشتراک گذاشتن و بارگیری محتوای دارای حق چاپ توسط BitTorrent یا سایر موارد غیرقانونی است و در بسیاری از کشورها غیرقانونی است زیرا سایت هایی از جمله KickassTorrents نشان داده شده اند که میزبان بدافزار هستند.

امن است

این ردیاب ها استدلال می كنند كه آنها اطلاعاتی را كه از قبل وجود دارد ، پیدا كرده و آنها را سازماندهی می كنند و آنها را به طور غیرقانونی میزبان هیچگونه محتوای دارای حق چاپ در سرورهای خود نیستند. دقیقاً مانند پروتکل BitTorrent ، آنها ابزاری برای پایان دادن هستند. همه قانع نیستند. ردیاب های اصلی از نظر سازندگان و توزیع کنندگان محتوا تحت نظارت جدی قرار گرفته اند که معتقدند ردیاب ها سرقت را فعال و تشویق می کنند.

  بهترین VPN برای روترها برای امنیت دستگاههای متصل شده شما

سرزنش در نهایت به کاربران تغییر می یابد ، میلیون ها نفر از افرادی که در رایانه های شخصی خود میزبان پرونده هستند ، فیلم ، بازی ، نرم افزار ، موسیقی ، کتابهای الکترونیکی و موارد دیگر را بارگیری و بارگذاری می کنند. کاربرانی که به همان ردیاب متصل هستند ، همسالان خوانده می شوند و در دو دسته قرار می گیرند. یک زالو از یک فایل تورنت یا پیوند آهنربا برای بارگیری پرونده از سایر کاربران در شبکه که از قبل فایل را دارند بارگیری می کند. به این کاربرانی که از قبل پرونده را دارند ، دانه نامیده می شوند. هنگامی که یک زالو با بارگیری یک فایل (یا حتی فقط بخشی از پرونده) به پایان رسید ، به یک دانه تبدیل می شود و به سایر زالوها اجازه می دهد تا فایل را از رایانه خود بارگیری کنند. به عنوان یک قاعده کلی ، این رفتار مناسب دزدان دریایی به همان اندازه که زالو می کنید در نظر گرفته می شود.

Comparitech هیچگونه نقض محدودیت های حق چاپ را محکوم یا تشویق نمی کند. لطفاً قبل از بارگیری مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز ، قانون ، قربانیان و خطرات دزدی دریایی را در نظر بگیرید.

از نظر قانونی ، بذر و زالو کردن مطالب دارای حق چاپ ، در دسته های مختلف کیفری قرار می گیرند. به این فکر کنید مثل خرید مواد مخدر غیرقانونی: خرید دارو برای مصارف شخصی قطعاً یک جرم است اما یک امر نسبتاً جزئی. دور زدن و فروش این داروها به دیگران جرم بسیار جدی تری است. پیدا کردن منبع اصلی داروها یا در این حالت HD rip فیلم جدید Avengers بهترین سناریو برای اجرای قانون است ، اما این همیشه ممکن نیست. ردیابها به عنوان بازارهای کوچه سایه دار که در آن همه معاملات پایین می آیند عمل می کنند ، اما شخصاً به هیچ یک از داروها رسیدگی نمی کنند.

چه اتفاقی می افتد اگر شما گرفتار torrenting شوید?

پیگرد قانونی کاربران تورنت پراکنده بوده است. شانس مراجعه به دادگاه یا پرداخت هزینه تسویه حساب بسیار باریک است ، اما مجازات ها بسیار بالا هستند. فراوانی دارندگان کپی رایت شکایت torrenters برای دزدی دریایی در اواخر دهه 2000 به اوج خود رسید. دزدان دریایی به مبلغ نامناسبی از پول شکایت شدند و اکثر آنها در دادگاه حل و فصل شدند.

این تاکتیک های ترساندن عمومی ضعیف در صنعت ضبط و فیلم درخشید زیرا آنها به عنوان میلیونرهای خردمندی مورد آزار و اذیت دانشجویان فقیر دانشگاه قرار گرفتند. دعاوی مستقیم این روزها بسیار کمتر متداول است ، اما کارزار تبلیغاتی علیه torrenters خیلی دور است.

ترول های حق چاپ

اکنون کار پس از دزدان دریایی انفرادی به تعداد فزاینده ای از مشاغل کوچک معروف به ترول های حق چاپ واگذار شده است. این شرکت ها تورنت هایی را پیدا می کنند که محتوای حق چاپ را بطور غیرقانونی از طریق آدرس های IP خود بارگیری می کنند. آنها سپس به دارندگان حق نسخه برداری نزدیک می شوند و معامله ای را امضا می کنند که به آنها اجازه می دهد از طرف آنها اقدام قانونی انجام دهند. دیگران بطور مستقیم توسط شرکتهای تولید کننده هالیوود استخدام می شوند تا دزدان دریایی را خرج کنند.

با استفاده از اهرم حقوقی و لیستی از نامها ، ترول های حق چاپ کپی رایت را پس از تورنت از طریق نامه ، ایمیل یا حتی با رفتن به درب به درب و تحویل نامه های تسویه حساب دنبال می کنند. این نامه ها اسناد یا حکم های قانونی لازم الاجرا نیستند. ترول های کپی رایت از ارعاب ، ترس و شرم استفاده می کنند تا باعث شود تورنت ها بدون اینکه به دادگاه بروند ، هزینه کنند. یک تاکتیک معمول تهدید به پرداخت بیش از 100،000 دلار است اما فقط در این تسویه حساب 3000 دلار درخواست خواهید کرد. این امر باعث می شود 3000 دلار به نظر خوب برسد ، اما رفتن به دادگاه برای آنها پرهزینه و پرخطر است ، بنابراین در صورت دریافت چنین نامه ای تسلیم نشوید.

در صورت دریافت نامه تسویه حساب چه کاری باید انجام شود

متداول ترین روش برای دریافت نامه تسویه حساب از طریق ارائه دهنده خدمات اینترنت شما است. یک حق نسخه برداری از طریق دادگاه به منظور احضار ISP شما اقدام خواهد کرد و مجبور می شود با تهدید قانونی به مشتریان ایمیل ارسال کند و جزئیات شخصی را تحویل دهد.

طبق قانون ایالات متحده ، آدرس IP شخصی نیست. اگر از طریق ISP خود با شما تماس گرفته شده است ، احتمالاً این به این دلیل است که تروفی کپی رایت هنوز هویت واقعی شما را نمی شناسد. اگر نامه حاوی هیچ اطلاعات مشخصی در مورد شما نیست ، آن را به این روش نگه دارید و کاری نکنید. پرونده شما می تواند قبل از تاریخی که ISP شما تنظیم شده است برای افشای اطلاعات شخصی شما در ترول رد شود. اگر پاسخ دهید و خود را شناسایی کنید ، این به ترول وسیله مستقیم تری برای هدف قرار دادن شما می دهد.

این یک بازی احتمال برای ترول های حق چاپ است. اگر آنها 1000 ایمیل تهدیدآمیز ارسال کنند و 50 نفر پاسخ دهند ، فقط به تعداد معدودی نیاز دارند تا در واقع سرفه کنند تا بتوانند ارزش وقت خود را بدست آورند. احتمال دارد که آنها برای مقاصد بعدی تورنت ها از تعقیب 950 نفر باقیمانده ، هزینه بیشتری داشته باشند..

اگر اوضاع تشدید می شود و تصمیم می گیرید که اقدامی انجام دهید ، وکالت کنید. در اینجا لیستی از وکلا گردآوری شده توسط بنیاد الکترونیکی Frontier که در این نوع پرونده ها تخصص دارند.

  نحوه رعایت قوانین کوکی و رعایت حریم خصوصی بازدید کنندگان وب سایت خود

مجازات های ISP

بسته به ISP شما ، ممکن است از طرف خودش اقداماتی علیه شما انجام دهد. این می تواند به معنای پرت کردن اتصال به اینترنت یا تهدید برای انتقال اطلاعات شخصی به یک ترول حق چاپ باشد. چرا ISP شما حتی اهمیت می دهد؟ زیرا torrenting پهنای باند زیادی را به خود اختصاص می دهد و پهنای باند آن را برای ISP ها هزینه می کند. مهمتر از آن ، یک ISP می تواند از صاحبان محتوا و همکاران آنها بازخورد هایی را دریافت کند.

چگونه از خود محافظت کنید

برای جلوگیری از هرگونه نتیجه گیری حقوقی ، بهتر است به سادگی سوراخ نشوید. با این حال ، اگر اصرار دارید تورنت کنید ، زمان خود را برای محافظت از حریم شخصی خود حفظ کنید و ترول های حق چاپ را در معرض خطر قرار دهید.

هنگام تورنت از یک VPN استفاده کنید

بهترین راه برای با خیال راحت تورنت استفاده از VPN است. یک VPN دو کار را انجام می دهد: اول اینکه ، کلیه ترافیک اینترنت شما را از طریق یک سرور در مکان مورد نظر خود مجدداً مسیریابی می کند ، که آدرس IP شما را به یکی از صدها یا هزاران نفر دیگر تغییر می دهد (با فرض اینکه VPN شما از آدرسهای IP مشترک استفاده می کند ، که اکثر آنها انجام می دهند) این لایه قابل توجهی از ناشناس بودن را به شما می افزاید و ردیابی شما را برای هر کسی دشوارتر می کند. دوم ، یک VPN قبل از ترک رایانه ، تمام ترافیک شما را رمزگذاری می کند. این بدان معناست که ISP شما نمی تواند فعالیت شما را تحت نظر داشته باشد و نه شخص دیگری. و به دلیل این که ابتدا ترافیک شما به سرور VPN می رود ، ISP حتی نمی توانند بگویند که کجا می رود.

استفاده از VPN با کیفیت مهم است. برای سرویس “رایگان” یا VPN هایی که فعالیت شما را ثبت می کنند ، پهنای باند و داده های خود را ببندید ، یا حفاظت نشتی DNS کافی را ارائه ندهید. همه VPN ها torrenting را تحمل نمی کنند. شما می توانید در اینجا لیست ما از بهترین VPN ها را برای تورنت در اینجا مشاهده کنید ، این سرویس ها با سرعت سریع و تمرکز روی حفظ حریم خصوصی ، امنیت و ناشناس ماندن مانند ExpressVPN ، IPVanish و NordVPN از جمله موارد دیگر هستند..

گزینه های دیگر

اگر نمی خواهید VPN بپردازید ، ممکن است Tor را در نظر بگیرید. Tor شبیه به VPN است به این دلیل که هنگام رمزگذاری ترافیک ، ترافیک شما را از طریق چندین “گره” داوطلب هدایت می کند. به همین دلیل یک VPN از Tor را به چند دلیل توصیه می کنیم. اول ، تور آهسته است و معمولاً برای مرور ساده و سایر فعالیت های پهنای باند کمترین حالت را دارد. دوم ، اتصال به Tor در واقع می تواند توجه بیشتری را از ISP و نیروی انتظامی شما جلب کند ، زیرا ابزاری شناخته شده برای هکرها و مجرمان است.

یکی دیگر از برنامه های محبوب در بین torrenters Peerblock است. Peerblock یک فایروال دسک تاپ است که لیست سیاه آدرس های IP را به طور مرتب به روز می کند. این آدرسهای IP متعلق به اشخاصی است که سعی می کنند فعالیت شما را بطور آنلاین ، خصوصاً در شبکه های همتا ، پیگیری کنند. متأسفانه ، لیست سیاه فقط یک بار پس از نصب به روز می شود. پس از آن کاربران باید هزینه کنند تا آنها را به روز کنند. حتی اگر مایل به پرداخت هزینه باشید ، بعید نیست که لیست سیاه بتواند شامل همه آدرس های IP ممکن برای ترول های حق چاپ ، دانشگاه ها و اجرای قانون باشد. یک حق چاپ حق چاپ فقط باید به swarm – تمام دستگاه های متصل به یک تورنت تنها – با یک IP که در آن لیست سیاه نیست برای دسترسی به آدرس IP شما وصل شود.

یوزنت

به جای تورنت ، گزینه دیگر Usenet است. Usenet یک سرویس پولی است که معمولاً بین 10 تا 20 دلار در ماه است – جایی که شما به جای شبکه همسالان ، فایلها را از سرورهای متمرکز بارگیری می کنید. بارگیری Usenet بسیار سریع و سریع انجام می شود. اغلب به همان سرعتی که ISP شما می تواند اداره کند. Usenet نیز خصوصی تر است. اتصالات بین شما و سرورهای ارائه دهنده برقرار می شود و بهترین ارائه دهندگان اتصال رمزگذاری شده با SSL را ارائه می دهند. برخی حتی VPN ها را برای اندازه گیری مناسب می گیرند. از طرف دیگر تورنتها برای اتصال به ردیاب و همسالان ، لازم است که حداقل برخی از اطلاعات شناسایی را به اشتراک بگذارید..

سرانجام ، بارگیری یک پرونده Usenet به این معنی نیست که باید آن را برای سایر کاربران بعد از آن کاشت کنید. از نظر قانونی ، این باعث می شود هدف شما کمتر شود زیرا شما محتوای غنی سازی دارای حق چاپ را به غریبه ها عرضه نمی کنید ، در عین حال کمتر از منابع رایانه ای و پهنای باند اینترنت مصرف می کنید.

ارائه دهندگان Usenet پرونده ها را برای تعداد معینی از روز در دسترس قرار می دهند. چه تعداد به ارائه دهنده بستگی دارد ، اما استاندارد 1200 روز پس از ارسال اولیه است. تا زمان تمام شدن آن ، کاربران دسترسی کامل به آن پرونده دارند. تورنتها فقط تا زمانی که مردم فایل را ببندند بمانند.

ما اینجا برخی از بهترین ارائه دهندگان Usenet را گرد هم آورده ایم.

در مقابل ردیاب های خصوصی

“ردیاب” مانند موتور جستجوگر است که پرونده های موجود در شبکه BitTorrent را فهرست بندی می کند. ردیاب ها می توانند خصوصی یا عمومی باشند و افراد سابق معمولاً به یک عضو موجود دعوت می کنند.

  بهترین موتورهای جستجوگر خصوصی که شما را در سال 2023 ردیابی نمی کنند

ThePirateBay ، KickassTorrents و Demonoid همه نمونه ای از ردیاب های عمومی هستند. هرکسی فقط می تواند به وب سایت های مربوطه خود مراجعه کرده و بدون ورود به سیستم و یا نیاز به هر نوع احراز هویت ، به جستجو بپردازد. به همین ترتیب ، هرکسی می تواند برای بارگیری پرونده ، پرونده های دیگران را بارگیری کند. این بارگذاری ها تعدیل نشده است ، بنابراین کاربران باید قضاوت کنند که آیا یک بارگیری بر اساس اظهار نظر و اعتبار آپلود کننده ایمن و دقیق است یا خیر..

ردیاب های خصوصی از نظر اینکه چه کسی می توانند آپلود کنند و چه کسی می توانند در یک گروه بارگیری کنند ، منحصر به فرد تر هستند. آنها از نظر محتوا و کیفیت بسیار متفاوت هستند ، اما بسیاری از اعضای ردیاب های خصوصی تصدیق می کنند که دارای پرونده های با کیفیت بالاتر ، بارگیری سریع تر ، نگهداری طولانی تر و یک تجربه کلی تر و مداوم تر هستند..

این قانون ردیاب های خصوصی را همانند ردیاب های عمومی مشاهده می کند. دزدی دریایی دزدی دریایی است ، چه آن را در ملاء عام و چه در یک گروه خصوصی انجام دهید.

جریان در مقابل torrenting

بسیاری از مردم از بارگیری کامل پرونده ها از طریق BitTorrent دور شده اند و به جای آن تصمیم می گیرند محتوای خود را در مرورگرهای وب یا از طریق برنامه های سفارشی مانند Kodi پخش کنند. وقتی بحث امنیت و قانون است ، چه تفاوتی با هم دارد?

از نظر قانونی ، احتمالاً هنوز هم قانون را نقض می کنید هنگامی که محتوای دارای حق چاپ را از یک منبع دزد دریایی پخش می کنید. با این حال ، این تا حد زیادی به کشور شما بستگی دارد. در انگلیس کاملاً غیرقانونی است. در هند دادگاهی صادر كرد كه مطلقاً غیرقانونی نیست. در ایالات متحده ، این منطقه هنوز هم یک خاکستری است ، زیرا هیچ سابقه ای برای محکومیت دزدی دریایی پس از پخش یک فیلم دارای حق چاپ از منبع غیرمجاز وجود ندارد..

کسانی که فیلم ها را بدون جبران یا درخواست مجوز از دارنده حق چاپ بارگذاری می کنند ، این کار را غیرقانونی انجام می دهند. این استاندارد تقریباً مهم نیست که کجا باشید.

نه تنها قوانین تمایل بیشتری نسبت به پخش جادار ندارند ، بلکه ترول های حق چاپ و اجرای قانون برای جلب کاربران در این عمل نیز دشوارتر است. وقتی تورنت را بارگیری می کنید ، می توانید آدرس های IP همه افراد دیگری را که بارگذاری می کنید یا از آن بارگیری می کنید ، مشاهده کنید. اما جریان ، ویدئویی را مستقیماً از یک وب سایت به دستگاه شما منتقل می کند و هیچ شخص ثالثی در آن دخیل نیست.

با این حال ، خیلی راحت نباشید ، زیرا هنوز خطرات وجود دارد. این وب سایت می تواند آدرس های IP یا اطلاعات دیگری را در مورد کاربران خود ثبت کند ، که می تواند آن را به اجرای قانون یا یک ترول حق چاپ اختصاص دهد. ISP شما می تواند فعالیت شما را تحت نظر داشته باشد و ببیند که شما در حال مشاهده محتوای سرقت می باشید. اینها خطری هستند که می توانند با اتصال به یک VPN معتبر کاهش پیدا کنند.

هنگامی که امنیت به میان می آید ، جریان به همان اندازه خطرات تورنت را تحمل می کند. وب سایت هایی که محتوای دزدی دریایی را پخش می کنند ، پر از تبلیغات مزاحم ، بدافزار و تهدیدهای فیشینگ هستند. کاربران Kodi در معرض حملات man-in-the-middle (MITM) و سایر تهدیدات از افزودنیهای دریافت شده آنها هستند.

نکات بیشتر

به عنوان یک قاعده کلی ، از بارگیری فیلم هایی که در 60 روز گذشته روی DVD و Blu-Ray منتشر شده اند ، به ویژه بلوک های بزرگ ضربه بزنید. این زمانی است که فیلم ها اکثریت قریب به اتفاق پول خود را پس از جعبه می گیرند ، پس از آن درآمدشان به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. دارندگان کپی رایت بیشتر منابع ضد دزدی دریایی خود را به دنبال به دست آوردن نسخه های جدید نسخه های جدید برای به حداقل رساندن خسارت مالی قرار می دهند. در مورد برنامه های تلویزیونی و بازی های ویدیویی نیز همین اتفاق می افتد.

کاربران Popcorn Time ، برنامه پخش رایگان فیلم ، باید به همان اندازه با تورنت دنبال شود. بسیاری از کاربران Time Popcorn درک نمی کنند که این برنامه در واقع مستقیماً از تورنت پخش می شود و حتی یک پرونده را نیز بذر می کند ، بنابراین برای سایر کاربران بارگذاری می شود. تمام خطرات مرتبط با زمان پاپ کورن به اندازه یکسان برای تورنت اعمال می شود. این بدان معنی است که کاربران Popcorn Time نیز باید از VPN استفاده کنند.

تورنت های خود را عاقلانه انتخاب کنید. محبوب ترین تورنت در ThePirateBay و KickassTorrents احتمالاً آنهایی هستند که توسط ترول های کپی رایت از نزدیک مورد بررسی قرار می گیرند. با این حال ، موارد کاملاً غیرقابل انتخاب را انتخاب نکنید. بخش دیدگاه ها را بخوانید ، جایی که کاربران اغلب اسکن های ویروس را در بارگیری ها انجام می دهند و نتایج را ارسال می کنند. آنها همچنین به شما یک بررسی کلی در مورد کیفیت می دهند.

حتی اگر نظرات مثبت هستند ، اسکن های ویروس خود را نیز اجرا کنید. در حالت ایده آل ، از چندین برنامه آنتی ویروس برای اجرای اسکن اسکن استفاده کنید ، زیرا هر یک از کتابخانه های ویروس آنها متفاوت است. همه برنامه های آنتی ویروس با یکدیگر خوب بازی نمی کنند ، بنابراین ، مخلوط کردن دو یا چند باید با احتیاط انجام شود. ما به Bitdefender توصیه می کنیم قبل از باز کردن همه بارگیری ها را اسکن کند. این امر به ویژه هنگام بارگیری بازی ها و نرم افزارهایی که اغلب توسط آپلودکننده “خراب” می شوند ، بسیار مهم است. ترک ها می توانند دور زدن طرحهای DRM که اعتبار محتوا را با ناشر تأمین می کنند ، آسان تر شوند ، اما همچنین توزیع بدافزارهای مخفی ، جاسوس افزارها و ویروس ها را آسان تر می کنند. در اینجا بخش بررسیهای ضد ویروس Comparitech را ببینید.

About the author

Comments

  1. این پست بسیار مفید و جامعی در مورد تورنت و امنیت آن ارائه می دهد. همیشه برای استفاده از تورنت از یک VPN استفاده کنید تا فعالیت آنلاین خود را از ISP مخفی نگه دارید. همچنین باید به این نکته توجه داشت که بارگیری مطالب دارای حق چاپ غیرمجاز است و ممکن است شما خود را ناخواسته در طرف اشتباه قانون بیابید. این پست به خوبی به سؤالاتی که اغلب از من پرسیده می شود پاسخ می دهد و به روشی که تورنت ها برای ایمن و ناشناس ماندن استفاده می کنند ، می پردازد. من به شدت توصیه می کنم که این پست را برای همه کسانی که به دنبال استفاده از تورنت هستند ، به اشتراک بگذارید.

  2. این پست بسیار مفید و جامعی در مورد تورنت و امنیت آن ارائه می دهد. همیشه برای استفاده از تورنت از یک VPN استفاده کنید تا فعالیت آنلاین خود را از ISP مخفی نگه دارید. همچنین باید به این نکته توجه داشت که بارگیری مطالب دارای حق چاپ غیرمجاز است و ممکن است شما خود را ناخواسته در طرف اشتباه قانون بیابید. این پست به خوبی به سؤالاتی که اغلب پرسیده می شود پاسخ می دهد و به روشی که تورنت ها برای ایمن و ناشناس ماندن استفاده می کنند ، می پردازد.

  3. این پست بسیار مفید و جامعی در مورد تورنت و امنیت آن ارائه می دهد. همیشه برای استفاده از تورنت از یک VPN استفاده کنید تا فعالیت آنلاین خود را از ISP مخفی نگه دارید. همچنین باید به این نکته توجه داشت که بارگیری مطالب دارای حق چاپ غیرمجاز است و ممکن است شما خود را ناخواسته در طرف اشتباه قانون بیابید. این پست به خوبی به سؤالاتی که اغلب از من پرسیده می شود پاسخ می دهد و به روشی که تورنت ها برای ایمن و ناشناس ماندن استفاده می کنند ، می پردازد. من به شدت توصیه می کنم که این پست را برای همه کسانی که به دنبال استفاده از تورنت هستند ، به اشتراک بگذارید.

  4. این پست بسیار مفید و جامعی در مورد تورنت و امنیت آن ارائه می دهد. همیشه برای استفاده از تورنت از یک VPN استفاده کنید تا فعالیت آنلاین خود را از ISP مخفی نگه دارید. همچنین باید به این نکته توجه داشت که بارگیری مطالب دارای حق چاپ غیرمجاز است و ممکن است شما خود را ناخواسته در طرف اشتباه قانون بیابید. این پست به خوبی به سؤالاتی که اغلب از من پرسیده می شود پاسخ می دهد و به روشی که تورنت ها برای ایمن و ناشناس ماندن استفاده می کنند ، می پردازد. من به شدت توصیه می کنم که این پست را برای همه کسانی که قصد استفاده از تورنت را دارند ، به اشتراک بگذارید.

Comments are closed.