نحوه ترکیب بیت کوین و ارسال بیت کوین به صورت ناشناس

آموزش ترکیب بیت کوین

بسیاری از افراد به اشتباه نادرست از بیت کوین به عنوان یک ارز "ناشناس" یاد می کنند ، در حالی که در واقع هر معامله ای که از زمان آغاز آن انجام شده است در یک دفترچه عمومی ثبت شده است که به عنوان blockchain معروف است. در حقیقت ، بیت کوین فقط شبه ناشناس است یا همانطور که برخی آنرا نام می برند "نام مستعار" است. کلیه معاملات بیت کوین را می توان در کیف پول های دیجیتالی که ارسال و دریافت می کنند ، ردیابی کرد. در حالی که صاحب یک کیف پول لزوماً نیازی به نام خود یا اطلاعات شناسایی دیگر با کیف پول ندارد ، بسیاری این کار را می کنند. و برای کسانی که اینطور نیستند ، می توانید مطمئن باشید که اجرای قانون ، سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ علاقه ای به برقراری ارتباط بین کیف پول بیت کوین و صاحبان زندگی واقعی آنها دارند.

برای ارسال یا خرج کردن بیت کوین به طور ناشناس ، باید آهنگ های خود را با استفاده از یک کیف پول بپوشانید که قابل ردیابی برای شما نیست. برای واریز وجه در این کیف پول بدون اینکه اثری از آن باقی بماند ، باید بیت کوین را "مخلوط کنید". سپس می توانید از بیت کوین های مختلط برای ارسال یا هزینه بیت کوین بصورت ناشناس استفاده کنید. در اینجا چند مثال حقوقی آورده شده است:

 • برای خرید ناشناس مانند اشتراک VPN ، بدون انصراف از شناسایی جزئیات پرداخت یا اینکه به شرکت های تجارت الکترونیکی اجازه دهید تاریخ خرید شما را به شبکه های تبلیغاتی بفروشند
 • برای اهدای عضو ناشناس ، مانند خیریه ، غیرانتفاعی یا شخص نیازمند
 • پنهان کردن پول در یک حساب در هنگام آشفتگی اقتصادی هنگامی که دارایی ها در معرض خطر تصرف یک دولت فاسد مانند وضعیت فعلی ونزوئلا هستند
 • اگر ناآگاهانه بیت کوین هایی را که رنگ آمیزی شده است دریافت می کنید ، مخلوط کردن آنها می تواند باعث شود دوباره بیت کوین قابل استفاده باشد. به عنوان مثال ، Coinbase بیت کوین های اعطا شده از سایت های قمار را رد کرده است

همچنین به عنوان صدای بیت کوین و شستشوی بیت کوین نیز شناخته می شود ، مخلوط کردن بیت کوین از یک سرویس شخص ثالث برای قطع ارتباط بین مبدا و مقصد بیت کوین ها استفاده می کند. در این آموزش ، ما اصول اولیه نحوه انجام آن را به صورت مرحله به مرحله به شما نشان خواهیم داد. پس از آن ، ما به موارد دیگری نیز اشاره خواهیم کرد که می توانید برای "سخت کردن" روند کار ، از این طریق امنیت و ناشناس ماندن محتاط ترین افراد را بهبود بخشید ، اگرچه آموزش اصلی فقط برای اکثر موارد خوب خواهد بود.

برای شروع ، به موارد زیر نیاز دارید:

 • مرورگر Tor یا یک رابط مشابه Tor-enabled برای دسترسی ناشناس به وب و DarkNet. توصیه می کنیم کل آموزش (از جمله خواندن این صفحه) را در مرورگر Tor دنبال کنید تا ناشناس بودن حداکثر شود
 • یک کیف پول بیت کوین با مقدار بیت کوین که می خواهید مخلوط کنید. این می تواند یک کیف پول معمولی باشد که در شبکه روشن ایجاد شده است ، که ما آن را کیف پول "بازار" شما می نامیم. من از حساب Coinbase استفاده خواهم کرد.
 • درک اساسی در مورد نحوه ارسال بیت کوین و تأمین بودجه کیف پول
 • یک یادداشت متنی رمزگذاری شده برای ردیابی تمام آدرس ها ، شناسه ها و سایر اطلاعات مورد نیاز در طول این فرآیند

چگونه بیت کوین را مخلوط / رکود / شستشو دهید

مرورگر Tor را روشن کنید و یک کیف پول جدید ایجاد کنید. در این آموزش ، من از کیف پول استاندارد از Blockchain.info استفاده خواهم کرد. این مبتنی بر وب است ، به این معنی که من مجبور نیستم چیزی را در خارج از Tor Browser نصب یا استفاده کنم ، و فقط برای شروع کار فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارد.

انتظار دارید که برای اولین بار خود را بین نیم ساعت تا یک ساعت انجام دهید ، علاوه بر این روند واقعی مخلوط شدن طول می کشد.

تنظیم ایمیل مشعل و کیف پول ناشناس

بدیهی است که شما نمی خواهید از آدرس ایمیل شخصی خود استفاده کنید. خدمات زیادی وجود دارد که آدرس رایانه های سوزاننده را ارائه می دهند ، مانند پست الکترونیکی ، اما آنها معمولاً در چند دقیقه یا چند ساعت حساب های ایمیل را حذف می کنند. بسته به مدت زمان انجام روند صعود ، ما برای اهداف تأیید دو مرحله ای به حسابهای خود نیاز خواهیم داشت..

بنابراین در عوض ، من از Mailinator استفاده خواهم کرد. Mailinator خصوصی نیست - نه با شلیک طولانی. در حقیقت ، کلیه ایمیلهای ارسال شده به آن به طور خودکار تحت مالکیت عمومی مجاز می باشند. اما نیازی به ثبت نام برای استفاده از هر نوع دیگری نیست ، بنابراین ما می توانیم به صورت ناشناس به آن دسترسی پیدا کنیم. و در حالی که ایمیل های ذخیره شده در Mailinator بعد از چند ساعت حذف می شوند ، آدرس های ایمیل اینگونه نیستند. می توانید هر دسته الکترونیکی مورد نظر خود را اختراع کنید. تا زمانی که با دامنه "@ mailintaor.com" به پایان برسد ، از قبل وجود خواهد داشت.بیت کوین mailinator میکس

ایمیل هایی که می خواهیم دریافت کنیم هیچ اعتبار حساسیتی برای حساب (که به هر حال نباید از طریق ایمیل بدون رمزگذاری ارسال شود) وجود دارد ، بنابراین Mailinator برای آنچه نیاز داریم کامل است. فقط این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

 1. در مرورگر Tor ، به وب سایت پیاز Blockchain.info بروید ، کلیک کنید کیف پول, و بعد ثبت نام.ایجاد کیف پول مخلوط بیت کوین
 2. آدرس ایمیل مشعل خود را وارد کنید. ما از [email protected] استفاده خواهیم کرد ، اما شما می توانید از هر آنچه که می خواهید استفاده کنید. از گذرواژه ای که قبلاً در حساب های دیگر استفاده کرده اید استفاده نکنید. شرایط توافق نامه خدمات را بررسی کرده و کلیک کنید ادامه هید.
 3. سپس برای کیف پول جدید و خالی خود که هیچ ارتباطی با شما ندارد به داشبورد آورده می شوید.داشبورد blockchain mix bitcoin
 4. یک برگه جدید باز کنید و به آن بروید پست الکترونیکی. دسته ایمیل مشعل را که ایجاد کرده اید وارد کنید و صندوق ورودی خود را بررسی کنید.
 5. باید یک ایمیل تأیید صحت را برای Blockchain.info مشاهده کنید. ایجاد کیف پول جدید خود را تأیید کنید.ترکیب بیت کوین مجوز ورود
 6. از شناسه کیف پول خود یادداشت کنید (متفاوت از آدرس کیف پول). برای ورود به داشبورد کیف پول و ارسال بیت کوین بعداً به آن نیاز خواهید داشت. اگر آن را در یک فایل متنی در رایانه خود ذخیره کنید ، حتما آن پرونده را رمزگذاری کنید. توجه داشته باشید که شناسه کیف پول و آدرس کیف پول دو رشته جداگانه هستند.

هرگز گذرواژه‌های خود را با متن ساده حتی در یک یادداشت رمزگذاری شده ذخیره نکنید. آنها را حفظ کنید یا حداقل از یک مدیر رمز عبور استفاده کنید.

بودجه کیف پول واسطه خود را تأمین کنید

چیزی که شما فقط ایجاد کرده اید یک کیف پول واسطه است. تا زمانی که مراحل فوق را کاملاً در مرورگر Tor دنبال کردید ، به هیچ وجه به شما یا دستگاه های شما وصل نمی شود ، مگر اینکه آن را از طریق کیف پول بازار خود بیت کوین ارسال کنید. ما هنوز از میکسر بیت کوین استفاده نخواهیم کرد. برای این کار ، به کیف پول سوم نیاز خواهیم داشت که بعداً به آن خواهیم رسید.

ما نمی توانیم به اندازه کافی استرس داشته باشیم: هرگز از کیف روشن به کیف پول میانی خود دسترسی پیدا نکنید. همیشه از Tor استفاده کنید.

هدف از این کیف پول ایجاد انحراف قابل قبول است. در مراحل بعدی ، ما از کیف پول بازار شما (به عنوان مثال حساب Coinbase من) بیت کوین را به کیف پول واسطه ای که اخیراً ایجاد کرده ایم ارسال خواهیم کرد. سپس از طریق سرویس اختلاط شخص ثالث ، بیت کوین را از کیف پول واسطه به کیف پول نهایی ارسال می کنیم. دلیل نیاز به کیف پول واسطه ای به این دلیل است که ارسال بیت کوین به طور مستقیم از کیف پول بازار شما به یک سرویس اختلاط مشکوک به نظر می رسد. این یک راه خوب برای تحقیق است ، یا توسط نیروی انتظامی و یا با صرافی که خریداری کرده اید (Coinbase).

ابتدا با ارسال بیت کوین به کیف پول واسطه ، این فقط به عنوان یک معامله معمولی به نظر می رسد که در آنجا برای یک دوست یا تجارت مقداری بیت کوین ارسال کرده اید. اگر قبلاً بیت کوین ارسال نکرده باشید ، باید این ساده باشد اما این دستورالعمل ها در اینجا آمده است:

 1. در کیف پول Blockchain.info خود ، روی کلیک کنید نماد کلیپ بورد کنار دکمه های ارسال و دریافت. این آدرس کیف پول شما را در کلیپ بورد شما کپی می کند (کد QR برای من در مرورگر Tor بارگیری نمی شود)
 2. با استفاده از کیف پول بازار خود مقدار بیت کوین مورد نظر خود را برای کیف پول واسطه خود ارسال کنید. توجه داشته باشید: نیازی به دسترسی به کیف پول بازار خود از مرورگر Tor نیست. مبادله از قبل می داند شما چه کسی هستید.

کیف پول سوم و آخر خود را ایجاد کنید

کیف پول سوم مقصد نهایی بیت کوین های تازه رکود ما خواهد بود ، که می توانیم بدون هیچ کس ردیابی معاملات را برای شما انجام دهیم ، بطور رایگان هزینه کنیم. ما به این به عنوان کیف پول "میکسر" اشاره خواهیم کرد.

همین مراحل را از قسمت اول بالا دنبال کنید تا یک کیف پول دیگر ناشناس بیت کوین در مرورگر Tor ایجاد کنید ، این بار با استفاده از یک ایمیل و رمز عبور رایتر دیگر.

برای افزایش ناشناس ماندن و قطع ارتباط بیشتر بین کیف پول میکسر ، باید چندین آدرس ایجاد کنید. با استفاده از بیش از یک آدرس ، سکه های جدید در سراسر آدرس ها با مقادیر تصادفی و تأخیر پخش می شود تا تجزیه و تحلیل blockchain دشوارتر شود.

برای ایجاد چندین آدرس در کیف پول Blockchain.info خود:

 1. از داشبورد کیف پول بروید تنظیمات > آدرس هاچندین کیف پول بیت کوین را مخلوط کنید
 2. در کنار کیف پول پیش فرض خود کلیک کنید مدیریت کنیدترکیب بیت کوین آدرس جدیدی را اضافه کنید
 3. کلیک آدرس بعدی را اضافه کنید تا زمانی که به اندازه آدرس مورد نیاز خود داشته باشید ، حداکثر تا پنج مورد ممکن است که توسط سرویس اختلاط استفاده شود. ما فقط از سه استفاده خواهیم کرد.

همچنین ممکن است بخواهید از کیف پول های کاملاً مجزا استفاده کنید ، اما در حال حاضر فقط آدرس های مختلفی را در یک کیف پول استفاده خواهیم کرد.

هنگامی که از کیف پول واسطه خود خارج می شوید ، توصیه می کنیم این گزینه را تنظیم کنید عبارت پشتیبان در مرکز حفاظت. اگر به طریقی دسترسی به کیف پول خود را از دست داده اید ، شاید به این دلیل که ایمیل مشعل شما حذف می شود ، به شما این امکان را می دهد تا هر بیت کوینی را که در حساب کار کرده است بازیابی کنید. همین مورد در مورد حساب میکسر شما نیز صدق می کند.

بیت کوین خود را مخلوط کنید

اکنون برای یک قدم مهم: مخلوط کردن بیت کوین خود استفاده کنید. برای این کار باید از یک سرویس شخص ثالث استفاده کنیم. گزینه های زیادی در خارج وجود دارد ، اما ما انتخاب کرده ایم که با هلیکس توسط گرمیس همراه شوید. بروزرسانی: Helix by Grams خاموش شده است. اکنون BitBlender یا CoinMixer را توصیه می کنیم.

در مرورگر Tor ، BitBlender را می توانید در این URL پیاز پیدا کنید: http://bitblendervrfkzr.onion

اما کلمه ما را برای آن استفاده نکنید. همیشه آدرس پیاز خود را دو بار و سه برابر بررسی کنید و مطمئن شوید که میکسر مورد استفاده شما مشروع است. این می تواند مشکل باشد زیرا بسیاری از سرویس های مخفی Tor مانند Grams دارای گواهینامه SSL و آدرس HTTPS نیستند. بسیاری از نسخه های جعلی در خارج وجود دارد که به دنبال کلاهبرداری از افراد تازه کار مشکوک هستند ، از جمله برنامه ای بسیار بدنام که توسط Darknetmarkets اجرا شده است ، که آموزش اختلاط آنها در رده های برتر در Google قرار دارد..

یک برگه جدید در مرورگر Tor باز کنید و به سایت پیاز BitBlender بروید. در صورت تمایل می توانید یک حساب کاربری ثبت کنید ، اما ما از سایت استفاده خواهیم کرد مخلوط سریع ویژگی برای نمایش. به کادر مربوطه توجه کنید که می توانید "Quick Mix ID" خود را وارد کنید. ما هنوز یکی نداریم ، اما می توانید بعداً از آن استفاده کنید تا وضعیت ترکیب خود را بررسی کنید.

bitblender 1

آدرس کیف پول میکسر سوم خود را که در قسمت قبلی ایجاد کرده ایم ، وارد کنید ، هر آدرس در خط خودش و بدون نقطه گذاری است. اگر می خواهید معاملات خود را انجام دهید ، می توانید حداقل و حداکثر تأخیر را وارد کنید. حداکثر را دو ساعت تعیین می کنم ، اما این بستگی به شما دارد. سپس بر روی کلیک کنید یک میکس سریع سریع ایجاد کنید دکمه.

bitblender 2

در صفحه بعد ، قسمت مورد نظر خود را پایین بیاورید شناسه مخلوط سریع به یک مکان امن ، مانند یک یادداشت رمزگذاری شده. در پایین ، روی پیوندی که می گوید کلیک کنید دریافت PGP "ضمانت مخلوط کننده بیت کوین" از این میکس سریع. متن را نیز در یادداشت خود کپی و جایگذاری کنید. اگر چیزی پیش نیاید و به افرادی که مخلوط کن را اجرا می کنند ، نیاز به کمک خواهید داشت. برای بازگشت به صفحه وضعیت Quick Mix ، روی دکمه برگشت کلیک کنید.

توجه داشته باشید که حداقل برداشت از حساب مقدار زمان نوشتن 0.01 BTC است. این بدان معناست که با کامل شدن مخلوط ، به اندازه کافی برای پرداخت 0.01 BTC به علاوه هزینه های پرداخت شده توسط شبکه و خود میکسر نیز کافی خواهید بود. هزینه شبکه متفاوت است و میکسر هزینه تصادفی را بین یک تا سه درصد می پردازد. اگر به اندازه کافی به نتیجه نرسیدید ، معامله شما انجام نمی شود و بیت کوین خود را دریافت نمی کنید ، بنابراین مطمئن شوید که به اندازه کافی دارید.

 1. دوباره به کیف پول واسطه خود وارد شوید ، که اکنون باید بیت کوین مورد نظر خود را برای مخلوط کردن داشته باشد. احتمالاً باید با استفاده از ایمیل تأیید ارسال شده به آدرس مشعل خود ، ورود به سیستم را مجاز کنید. اگر از Mailinator استفاده کرده اید ، کافی است از دسته ای که قبلاً ایجاد کرده اید برای صندوق ورودی استفاده کنید.نحوه ترکیب بیت کوین و ارسال بیت کوین به صورت ناشناس
 2. کلیک کنید بر روی ارسال دکمه را وارد کرده و از آدرس BitBlender (نه کیف پول سوم میکسر خود) آدرس مخلوط کردن را وارد کنید ، سپس مبلغی را که می خواهید ارسال کنید. توجه داشته باشید که هزینه ای نیز از Blockchain.info برای کارگران معدن ارسال می شود که کرایه استاندارد است. کلیک کنید بر روی ادامه هید دکمه برای تأیید جزئیات و ارسال بیت کوینمخلوط بیت کوین ارسال به میکس

در BitBlender ، شما ممکن است برای چند دقیقه سکه های ورودی را مشاهده نکنید ، بنابراین وحشت نکنید. BitBlender قبل از پردازش مخلوط شما صبر خواهد کرد تا معامله اولیه چندین بار روی blockchain تأیید شود. بعد از شروع ، مدت زمان طولانی به این بستگی دارد که آیا شما تأخیر زمان را اضافه کرده اید یا خیر.

شاید متوجه شده باشید که آدرسهای موجود در تصاویر ما همیشه مطابقت ندارند. ما عکس های مختلفی را از چندین مخلوط گرفتیم ، بنابراین لطفاً این نکته را نادیده بگیرید.

خرجش کن!

bitblender 3

پس از اتمام روند ، بیت کوین باید به کیف پول میکسر شما وارد شود. با شناسه کیف پول خود وارد آن شوید و با استفاده از ایمیل Mailinator که برای ایجاد حساب Blockchain.info استفاده کرده اید ، درست مانند قبل ، ورود به سیستم را تأیید کنید..معاملات پایان بیت کوین

تبریک می گویم! اکنون یک کیف پول بیت کوین با بودجه دریافت کرده اید که عملاً غیرقابل ردیابی است. اطمینان حاصل کنید که هر وقت در آینده به این کیف پول دسترسی پیدا کنید ، با استفاده از مرورگر Tor این کار را انجام می دهید. این شرم آور خواهد بود که تمام هزینه ها و دردسرهای مخلوط کردن بیت کوین را صرف خراب کردن ناشناسی خود با ارائه یک آدرس IP واقعی یا اثر انگشت مرورگر کنید..

تجزیه و تحلیل رنگ?

وقتی می خواهید بیت کوین را ارسال یا خرج کنید ، می توانید درست مانند یک تراکنش عادی این کار را انجام دهید.

در گذشته ، برخی از کاربران استفاده از ابزار تجزیه و تحلیل رنگ Blockchain.info را برای اطمینان از عدم اتصال کیف پول واسطه و میکسر شما توصیه می کردند. این ابزار رایگان از آن زمان حذف شده است ، و هیچ کس برای جایگزینی آن افزایش نیافته است. برخی از کاربران گزارش دادند که به هر حال از برخی منطق متزلزل استفاده می کند ، بنابراین احتمالاً این همه قابل اعتماد نیست. در هر صورت ، فقط اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از آدرس های کیف پول واسطه ای که از طریق آن بیت کوین ارسال کرده اید با آدرس های کیف پول میکسر که در آن دریافت کرده اید ، یکسان نیستند..

نکات بیشتر درباره ناشناس ماندن در هنگام مخلوط کردن بیت کوین

آموزش فوق شامل حداقل تعداد احتیاط هایی است که هر شخص باید هنگام مخلوط کردن بیت کوین انجام دهد. اما اگر می خواهید حریم شخصی را به حداکثر برسانید ، چند نکته دیگر که می توانید از آنها استفاده کنید:

 • Live OS: مرورگر Tor باید برای بیشتر کاربران کافی باشد ، اما اگر می خواهید هیچ اثری از آن باقی نماند ، از یک سیستم عامل زنده سخت مانند TAILS استفاده کنید که از درایو سی دی یا USB خاموش است..
 • ایمیل های مشعل خصوصی: Mailinator همانطور که در این آموزش از آن استفاده می کنیم می تواند شما را ناشناس نگه دارد اما خصوصی نیست. ناشناس بودن و حریم خصوصی دو چیز متفاوت است. به یاد بیاورید که هر ایمیلی که Mailinator دریافت می کند تحت مالکیت عمومی مجاز است. هرکسی می تواند به ایمیل های شما دسترسی داشته باشد تا زمانی که در سرورهای Mailinator باقی بماند. در حالی که هیچ یک از ایمیلهایی که در مراحل فوق دریافت خواهید کرد حاوی اطلاعات مخفی مانند گذرواژه‌ها نیست ، ممکن است کمی بیشتر از حریم شخصی بخواهید. تعداد زیادی خدمات ایمیل مشعل خصوصی دیگر در خارج از کشور وجود دارد ، فقط حتماً قبل از ارتکاب یک کار خود را به دقت انجام دهید.
 • یادداشت های خود را حذف کنید: ما توصیه می کنیم در طول فرآیند ، جزئیات مربوط به آدرس های خود ، شناسه های مخلوط و ضمانت های PGP را در یک یادداشت رمزگذاری شده کپی کنید. پس از اتمام کار و بیت کوین وارد کیف پول خود شد ، یادداشت را حذف کنید. حتی اگر رمزگذاری شده باشد ، شما نمی خواهید هیچ اثری از فعالیت خود را بر روی دیسک سخت خود بگذارید. در صورت استفاده از سیستم عامل زنده ، این مسئله نباید ایجاد شود.
 • کیف پول چندگانه: ما بیت کوین مختلط خود را بین پنج آدرس مختلف تحت یک کیف پول واحد در آموزش توزیع کردیم. اگر واقعاً بخواهید کم کاری کنید ، ممکن است بخواهید که از کیف پول جداگانه و حتی حسابهای مختلف استفاده کنید. این امر مدیریت بیت کوین شما را خسته کننده تر می کند ، اما این قیمتی است که برای نامرئی بودن پرداخت می کنید.
 • هر بار که بخواهید کیف پول خود را ایجاد کنید ، می توانید کیف پول جدید ایجاد کنید: هر بار که بخواهید بیت کوین را رها کنید ، می توانید از همان واسطه استفاده کنید و از کیف پول مخلوط کنید ، اما توصیه می شود هر بار کیف پول و حساب های تازه را با آدرس های ایمیل جدید ایجاد کنید. خدمات اختلاط بیت کوین به احتمال زیاد توسط سازمان های دولتی و دیگران مشاهده می شود ، بنابراین هر کیف پول که برای آنها پول ارسال می کنید یا از طریق آنها می توانید کنترل شود.
 • غیرفعال کردن Javascript: از Javascript می توان برای شناسایی مرورگر خود یا بارگیری درایوهای حاوی بدافزار استفاده کرد. در مرورگر Tor ، برای فعال کردن ، می توانید روی نماد "S" در کنار نوار URL کلیک کنید اسکریپت های ممنوع در سطح جهان. توجه داشته باشید که برخی از میکسرهای بیت کوین و کیف پول های مبتنی بر وب به Javascript برای کار نیاز دارند. توصیه می کنیم از این موارد خودداری کنید. Javascript برای کیف پول Blockchain.info یا BitBlender لازم نیست.
 • پیوندهای پیاز دوبار را بررسی کنید: سرویسهای مخفی Tor که به عنوان سایت پیاز نیز شناخته می شوند ، گواهی SSL ندارند. این بدان معناست که می توانید تشخیص دهید که آیا از سایت اصلی یا جعلی استفاده می کنید ، دشوار است. از زمان نگارش ، تمام پیوندهای پیاز که ارائه کردیم به روز هستند ، اما باید در https://darknetmarkets.org/ بررسی کنید.

انتخاب میکسر / گردباد

شما اضافی از شخص ثالث را دارید که می توانید هنگام مخلوط کردن بیت کوین انتخاب کنید ، اما انجام دقت کافی همیشه ضروری است. ما تصمیم گرفتیم که از BitBlender در این آموزش استفاده کنیم زیرا نیازی به ثبت نام ندارد ، شهرت خوبی دارد ، استفاده از آن ساده است ، به عنوان یک سرویس Tor Hidden عمل می کند و معاملات را به سرعت پردازش می کند.

از سرویس اختلاط در وب پاک استفاده نکنید. همیشه URL پیاز خود را از سه منبع معتبر بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که هنوز فعال است و از شهرت دیرینه ای برخوردار است. هرچه سرویس مخلوط کردن کاربران بیشتر باشد ، احتمال اینکه بیت کوین شما به خوبی و سریع مخلوط شود ، احتمال بیشتری دارد.

اگر میکسر Google شوید ، اولین پیوندی که احتمالاً ظاهر می شود Bitmixer است. این سرویس به تازگی تعطیل شده است ، بنابراین مراقب مهاجمان باشید. همچنین از لینک های Darknetmarkets [dot] org استفاده نکنید ، که کلاهبرداری فیشینگ هستند که بیت کوین شما را سرقت می کند.

ما توصیه می کنیم از استفاده از خدمات مخلوط مخلوط ارائه شده توسط کیف پول یا مبادله خود ، مانند ارسال مشترک Blockchain.info استفاده نکنید. این موارد به اندازه کافی آهنگهای شما را پوشش نمی دهند.

مخلوط کردن بیت کوین قانونی است?

ممنوعیت قوانین در تعداد انگشت شماری از کشورها که بیت کوین در کل ممنوع است ، هر آنچه که در این مقاله مطرح می کنیم صد در صد قانونی است. هیچ قانونی در مورد بیت کوین های غلط وجود ندارد. شما می توانید از بیت کوین های مختلط برای خرید ناشناس برای چیزی استفاده کنید ، مانند یک سرویس VPN که بیت کوین را می پذیرد.

با این حال ، آگاه باشید که این روند اغلب توسط مجرمان به دنبال پولشویی پول واقعی یا خرید ناشناس کالاهای غیرقانونی در بازارهای DarkNet استفاده می شود. ناگفته پیداست که این قبیل اقدامات هنوز هم غیرقانونی است.

به همین دلایل ، مخلوط کردن بیت کوین می تواند نوع اشتباهی از توجه را جلب کند ، حتی برای اطاعت از قانون در مورد شهروندان. ما تأکید می کنیم که استفاده از مرورگر Tor یا ابزار ناشناس بودن مشابه برای ناشناس ماندن بسیار مهم است.

مخلوط کردن بیت کوین چقدر است?

BitBlender از هر آنچه که در آن قرار داده اید ، 1 تا 3 درصد برش تصادفی می گیرد. میکسرهای مختلف مقادیر مختلفی را مصرف می کنند ، اما نسبت به هر چیزی که به نظر می رسد خیلی مناسب است واقعیت داشته باشید. برخی از آنها درصد کمی اما تصادفی را برای ردیابی معاملات خود دشوار می کنند.

من با ارسال 0.02865602 BTC شامل هزینه انتقال اولیه به کیف پول میانی خودم شروع کردم. از مبلغی که با آن شروع کردم ، پس از تمام تراکنش و مخلوط کردن هزینه ها ، در کیف پول میکسر خود با 0.02618474 BTC به پایان رسیدم. این تقریباً 9 درصد کمتر از چیزی است که من با آن شروع کردم. توجه داشته باشید که میزان کیف پول مخلوط کننده من بعد از فرآیند غلت زدن بدون هزینه معامله نهایی برای هر آنچه در نهایت خرج می کنم وجود دارد. (بروزرسانی: از آنجا که مقاله اصلاح شده به جای Helix که اکنون کمبود آن است از BitBlender استفاده می کند ، اعدادی که در برخی از تصاویر مشاهده می کنید نشان دهنده این چهره ها نخواهد بود).

هزینه های معامله من هر بار که بیت کوین را ارسال می کردم به طور متوسط ​​حدود 2 دلار یا 3 دلار بود. در یک مقطع به اندازه 8 دلار بود ، اما من صبر کردم تا هزینه آن به سطح معقول تری کاهش یابد. همیشه قبل از ارسال بیت کوین هزینه معامله خود را دو برابر کنید تا مطمئن شوید که نمی خواهید بخش بزرگی از پول خود را از دست بدهید. اگر می توانید صبر کنید ، آویزان شوید تا ترافیک شبکه کاهش یابد و هزینه ها کاهش یابد.

هزینه معاملات بیت کوین بسته به میزان ترافیک شبکه و مبادله ای که برای تأمین بودجه کیف پول استفاده می کنید متفاوت است. من به شما می گویم آنچه را تجربه کردم تا به شما ایده خالی بدهم که چه انتظاری را دارم ، اما مسافت پیموده شده ممکن است متفاوت باشد. در طی فرایند چندین بار هزینه شارژ دریافت خواهید کرد: توسط کارگران معدن ، مبادله شما و خود سرویس اختلاط بیت کوین. اطمینان حاصل کنید که حداقل مبلغ مورد نیاز توسط میکسر را از جمله هزینه ها ارسال می کنید ، یا در غیر اینصورت پول شما یک کمک مالی در نظر گرفته می شود.

"Keychain BTC" تحت مجوز CC BY 2.0 مجاز است

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

86 − = 80

Adblock
detector