کدام کشورهای ایالات متحده به بهترین وجه از حریم خصوصی آنلاین محافظت می کنند؟

قوانین حاکم بر حریم خصوصی آنلاین در ایالات متحده از دولت به ایالت متفاوت است. برای اینکه دریابیم که چگونه هر ایالت ایالات متحده از حداقل به بخش خصوصی رتبه بندی می شود ، ما هرکدام از آنها را بر اساس 20 معیار کلیدی ارزیابی کردیم. نتایج نشان می دهد طیف گسترده ای از محافظت از حریم خصوصی متفاوت است ، که ما در نقشه زیر مشاهده می کنیم. نمرات به صورت درصدی نمایش داده می شوند که نمره 20 از 20 100 درصد است.

حریم خصوصی توسط نمرات ایالتی 2019

معیارهای ما شامل قوانینی است که درمورد چگونگی استفاده شرکتها و افشای اطلاعات مشتری از اطلاعاتی که از روزنامه نگاران ، کودکان و کارمندان محافظت می کند ، تعیین می شود. نتایج تحقیق ما در جدول زیر جمع آوری شده است ، با یک پاسخ ساده "بله" یا "نه" در مورد اینکه آیا قانونی در هر کشور وجود دارد یا خیر؟.

کدام کشورهای ایالات متحده به بهترین وجه از حریم خصوصی آنلاین محافظت می کنند؟

2019 به روزرسانی ها و روندهای کلیدی

در حالی که تحقیق در مورد به روزرسانی 2019 ، چند نکته کلیدی برجسته شده است که نمونه ای از روند جدید قانون حفظ حریم خصوصی در ایالات متحده است:

 • ماین در سال 2019 قانون جدید محافظت از داده را ارائه کرد که مقرر می کند ارائه دهندگان خدمات اینترنتی نمی توانند "بدون استفاده از رضایت مشتری" از اطلاعات ، افشای فروش ، فروش یا اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی مشتری استفاده کنند "، به جز معافیت های خاص مانند رعایت دستور دادگاه
 • نوادا عملی را در اول اکتبر 2019 تصویب کرد که به مشتریان امکان می دهد از اشتراک داده های آنلاین خودداری کنند
 • داکوتای جنوبی در ماه مارس قانونی را برای محافظت از روزنامه نگاران به تصویب رساند
 • یوتا در سال 2019 لایحه ای را تصویب کرد که مانع از ارائه طیف گسترده ای از ارائه دهندگان داده های کاربر به اجرای قانون و بدون ضمانت می شود
 • نمرات ایالتی نسبتاً متوسط ​​با نحوه رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 ارتباط دارند (4/0 = r). کسانی که به کلینتون رأی دادند تمایل به امتیازات حریم خصوصی بالاتری داشتند.

در آپدیت سال 2019 ما سه معیار جدید اضافه کردیم و سه مورد دیگر را حذف کردیم.

ما اضافه کردیم:

 • قوانینی برای حمایت از حقوق حریم خصوصی و اعمال محدودیت های بازاریابی برای خردسالان
 • قوانین امنیت داده ها مخصوص شرکت های بیمه است و از قانون الگوی امنیت داده ها پیروی می کنند که توسط انجمن ملی کمیسیون های بیمه (NAIC) ایجاد شده است. هدف این است که همه کشورها ظرف چند سال آینده این موضوع را پذیرفته باشند
 • قوانین امنیت داده ها مخصوص کارگزاران داده است
 • ناحیه کلمبیا به دلیل عدم وجود این ولسوالی در سطح ایالتی. دی سی بخاطر قانون حفظ حریم خصوصی داده های دانشجویی مورد ستایش قرار گرفته است و همچنین یک قانون محافظ گسترده برای روزنامه نگاران دارد. همچنین شایعه شده بود که در حال اتخاذ الگوی امنیت داده های NAIC است ، اما این اتفاق هنوز رخ نداده است

ما حذف کردیم:

 • ISP ها برای به اشتراک گذاشتن داده های مشتری (قوانین فدرال) نیاز به رضایت صریح دارند - از آنجا که حریم پهن باند در سال 2017 توسط دولت فسخ شد ، هیچ گونه محافظت فدرال در اینجا موجود نیست
 • قوانینی برای محافظت از حریم خصوصی کودکان - همه ایالت ها قوانین خاصی در رابطه با این موضوع دارند ، بنابراین ما دسته جدیدی را در مورد افراد زیر سن قانونی معرفی کرده ایم تا ببینیم کدام کشورها رویکرد خود را نسبت به ایمنی آنلاین کودکان پیشروتر و متفکرتر می دانند.

ما همچنین طبقه بندی ارتباطات کارمندان خود را فقط با مشخص کردن کشورهایی که قوانینی وضع کرده اند ، سخت تر کرده ایم که کارفرمایان را از نظارت بر ارتباطات کارمندان ممنوع می کند ، بدون اینکه آنها را ابتدا به آنها اطلاع دهیم

بهترین ایالت های ایالات متحده برای حفظ حریم خصوصی آنلاین

کالیفرنیا

امتیاز: 75٪

کالیفرنیا بسیاری از قوانین را برای موضوعات خاص حفظ حریم خصوصی تصویب کرده است که سایر کشورها از آن غافل هستند. از این گذشته ، ایالتی ACLU را جامع ترین قانون حفظ حریم خصوصی دیجیتال در کشور خواند. کالیفرنیا تنها ایالتی است که در قانون اساسی ایالتی خود از یک حق غیرقابل انکار برای حفظ حریم خصوصی نام برده است. این تنها دولت برای تصویب قانونی است که به طور خاص از داده های جمع آوری شده از اینترنت محافظت می کند.

قانون حفظ حریم خصوصی ارتباطات الکترونیکی مانع از آن می شود که یک شرکت انتظامی یا نهاد تحقیق از مجبور کردن یک شرکت برای رها کردن داده های الکترونیکی یا ارتباطات بدون حکم جلوگیری کند. این شامل داده های ابری ، ابرداده ، ایمیل ، پیام های متنی ، داده های مکان و جستجوی دستگاه است. اگرچه سایر ایالت ها قوانین مشابهی را برای محافظت از برخی از این نوع داده ها دارند ، اما کالیفرنیا تاکنون تنها ایالتی است که از همه آنها محافظت می کند.

کالیفرنیا در سپتامبر 2018 قانون جدیدی را ارائه داد که از داده های اینترنت چیزهایی با اطمینان از تولید کنندگان برای تجهیز دستگاه های دارای ویژگی های امنیتی مناسب ، استفاده می کند. این قانون در ژانویه سال 2020 اجرا می شود.

در تاریخ 26 ژوئن سال 2018 ، کالیفرنیا یکی از سخت ترین قوانین حفظ حریم خصوصی در ایالات متحده ، یعنی قانون حفظ حریم خصوصی مصرف کننده سال 2018. در سال 2020 ، این لایحه به طور موثر به مصرف کنندگان این حق را می دهد که بدانند هر شرکتی در مورد آنها چه اطلاعاتی را جمع آوری كرده است و آن اطلاعات را با آنها به اشتراک گذاشته است. علاوه بر این ، مصرف کنندگان می توانند از یک شرکت بخواهند داده های شخصی خود را حذف کند ، و شرکت ها باید بدون توجه به اطلاعاتی که جمع آوری کرده اند ، خدمات مساوی را به مشتریان ارائه دهند..

دلاور

امتیاز: 55٪

Delaware در ارزیابی ما در سال 2017 بالاترین امتیاز را کسب کرد ، اما در سال 2018 پایین تر از کالیفرنیا قرار گرفت. قوانینی که دولت به آن نیاز دارد تا داده های مشتری را پس از مدت زمان مشخصی دور كند ، از حریم شخصی خواننده های الکترونیکی و اطلاعات كتابخانه محافظت كند ، و از حریم شخصی كارمندان نیز محافظت كند. حالت ایستادگی کردن.

اخیراً قانون حفظ حریم خصوصی در ایالات متحده ، تبلیغات را به کودکان ، سیاست های ناخوشایند حفظ حریم خصوصی و تقویت محافظت از حریم خصوصی برای خوانندگان کتاب های الکترونیکی ارائه می دهد. اگر این افراد برای شما آشنا به نظر می رسند ، به خاطر این است که آنها از جهات مختلف با قوانین حفظ حریم خصوصی در کالیفرنیا تصویب شده اند ، که در لیست ما قرار دارد.

یوتا

امتیاز: 45٪

یوتا فقط یکی از دو ایالت در کل کشور است که ارائه دهندگان خدمات اینترنتی را قادر به اشتراک گذاری داده های مشتری با اشخاص ثالث بدون رضایت نمی داند. یوتا به کلیه مشاغل غیر مالی نیاز دارد تا به منظور بازاریابی مستقیم یا جبران خسارت ، انواع اطلاعات شخصی را که مشاغل با آنها به اشتراک می گذارند یا به شخص ثالث می فروشد به مشتریان بگوید. دولت همچنین به شرکتها ملزم می کند که داده های مشتری را پس از مدت زمانی مشخص دفع کنند.

قانون سال 2013 کارفرمایان را از تقاضای کارمندان و متقاضیان تقسیم رمز عبور یا نام کاربری خود برای حساب های رسانه های اجتماعی منع می کند.

ذکرهای محترم

ایلینویز

امتیاز: 40٪

ایلینویز تنها ایالتی در کشور است که قانونی را با موفقیت تصویب می کند که بطور خاص از داده های بیومتریک مانند اثر انگشت ، اسکن تشخیص چهره و اسکن شبکیه محافظت می کند..

هر دو شرکت و دولت باید داده های شخصی را پس از مدت زمان مشخصی در اختیار داشته باشند. کارفرمایان و مدارس نمی توانند کارمندان و دانش آموزان را وادار کنند تا اطلاعات ورود به حساب رسانه های اجتماعی را تحویل دهند.

آرکانزاس

امتیاز: 35٪

آرکانزاس هم به دولت و هم از شرکت ها نیاز دارد تا داده های مشتری را پس از مدت زمانی مشخص دفع کنند. قانون حمایت از اطلاعات شخصی 2005 اعلام کرد که کلیه مشاغل موجود در ایالت ، صرف نظر از اندازه آنها ، باید از اطلاعات شخصی مشتریان محافظت کنند.

آرکانزاس دو قانون جدید حفظ حریم خصوصی داده ها را در سال 2015 تصویب کرد. یکی حاکم است که ارائه دهندگان خدمات آنلاین چگونه می توانند داده های دانشجویی را برای مقاصد تجاری یا اهداف دیگر جمع آوری و استفاده کنند ، در حالی که دیگری نیاز به رضایت والدین دارد تا اطلاعات شخصی دانش آموزان با سایر آژانس های دولتی به اشتراک گذاشته شود..

نیوهمپشایر

امتیاز: 25٪

هنگامی که قانونی تصویب شد که پس از تصویب قانون حمایت از اطلاعات شخصی آنلاین دانشجویی در کالیفرنیا ، نیوهمپشایر به صفوف ایالات پیشگامان حریم خصوصی مانند کالیفرنیا پیوست. این قانون برای شرکت هایی که از دانشکده های مهدکودک تا سن دبیرستان جمع آوری و ذخیره می کنند ، تعهدات سختی را اعمال می کند.

کتابخانه Kilton ، واقع در شهر لبنان ، نیوهمپشایر به کاربران امکان دسترسی بی سابقه ای به Tor را می دهد ، یک مرورگر وب که به آنها امکان می دهد وب را کاملاً ناشناس بگردند. هنگامی که وزارت امنیت میهن به مقامات نیوهمپشایر در مورد دسترسی Tor کتابخانه کیلتون هشدار داد ، مقامات ایالتی و جامعه در حمایت از این عمل از حریم شخصی ایستادند.

متأسفانه ، نیوهمپشایر فاقد قوانینی است که از روزنامه نگاران و کارمندان محافظت می کند و ایالت برای تنظیم نحوه استفاده شرکت ها و دولت از داده ها اقدامات کمی را انجام می دهد..

ورمونت

امتیاز: 25٪

ورمونت با قانون سختگیرانه "عدم پذیرش" صنعت خدمات مالی را به یک حلقه انداخت. این قانون که برای مؤسسات مالی وضع شده است ، قبل از به اشتراک گذاشتن اطلاعات آنها ، نیاز به رضایت صریح مصرف کنندگان دارد. این بدان معناست که این شرکت ها باید داده های ساکنان ورمونت را با دقت بیشتری نسبت به داده های ساکنان هر ایالت دیگر درمان کنند.

قانونی در ورمونت که فروش داده های شناسایی پزشکانی را که داروهای خاصی را تجویز می کردند ممنوع کرده بود ، در سال 2011 توسط دیوان عالی کشور به تصویب رسید. این حكم نشان می دهد كه كشورها همیشه حتی اگر بخواهند كنترل قوانین حریم خصوصی خود را كنترل نكنند..

بدترین ایالت های ایالات متحده برای حفظ حریم خصوصی آنلاین

وایومینگ

امتیاز: 5٪

در حالی که همه کشورها برای محافظت از روزنامه نگاران از قرار گرفتن در معرض منابع خود ، قوانینی محافظت نمی کنند ، وایومینگ تنها ایالتی است که حتی سابقه این دادگاه را ندارد. شركتها ملزم نیستند كه داده های شخصی كاربران را پس از مدت زمانی مشخص دفع كنند ، و كارفرمایان نیز از مجبور كردن كارمندان برای انتقال رمزهای عبور به حسابهای رسانه های اجتماعی ممنوع هستند..

می سی سی پی

امتیاز: 10٪

می سی سی پی فاقد قوانینی است که از حسابهای شخصی و ارتباطات کارفرمایان محافظت می کند. شرکتها ملزم به دفع اطلاعات شخصی کاربران نیستند. اطلاعات دانشجویی K-12 طبق قانون هیچ محافظت صریح ندارند.

آیداهو

امتیاز: 10٪

آیداهو به شرکتها و دولت نیازی به داده های جمع آوری شده خود را ندارد. فاقد قانون محافظ برای محافظت از روزنامه نگاران و منابع آنها است. حریم خصوصی رسانه های اجتماعی در برابر کارفرمایان یا مؤسسات آموزشی محافظت نمی شود.

پنسیلوانیا

امتیاز: 10٪

شرکت ها و دولت می توانند داده های شخصی در مورد کاربران را به طور نامحدود و بدون نتیجه در پنسیلوانیا حفظ کنند. هیچ قانونی در مورد کتابهایی که از اطلاعات دانش آموزان کلاس مدارس محافظت می کند وجود ندارد. پروفایل های رسانه های اجتماعی طبق قانون از کارفرمایان یا مدارس محافظت نمی شوند.

آیووا

امتیاز: 10٪

دولت و شرکت های آیووا موظف نیستند داده های شخصی که جمع آوری کرده اند را دور بیندازند. آیووا فاقد قانون محافظ برای محافظت از روزنامه نگاران است و از محرمانه بودن رسانه های اجتماعی در هنگام ورود به مدارس و کارفرمایان محافظت نمی کند.

2018 به روزرسانی ها و روندهای اصلی

هنگام انجام تحقیق در مورد به روز رسانی 2018 ، ما به چند روند اصلی در نحوه شکل گیری قانون حفظ حریم خصوصی در سراسر کشور اشاره کردیم:

 • در حال حاضر هر ایالت اتحادیه قانونی دارد که شرکت ها را ملزم به آشکار کردن عمومی در هنگام وقوع نقض اطلاعات می کند.
 • بسیاری از ایالت ها تعریف "اطلاعات شناسایی شخصی" را گسترش داده اند تا انواع بیشتری از داده ها و ترکیب داده ها را در بر گیرند.
 • کالیفرنیا سخت ترین قانون حفظ حریم خصوصی و محافظت از داده را در کشور تصویب کرد و آن را به صدر جدول رده بندی رساند.
 • ماین تنها ایالتی است که قانونی را برای ممنوعیت ردیابی موقعیت مکانی شخص با استفاده از GPS یا سایر اطلاعات مکان یابی درون تلفن های هوشمند و رایانه ها منع می کند. ایلینویز و کالیفرنیا در گذشته هر دو قبض لوایحی را مطرح کرده بودند ، اما حق وتو داشتند.
 • ایلینویز تنها ایالتی است که به طور خاص از داده های بیومتریک محافظت می کند ، اما این قانون (BIPA) در حال حاضر در معرض خطر است.

در به روزرسانی سال 2018 ما اضافه کردیم شش معیار جدید برای ارزیابی حریم خصوصی دولت به دولت برای کل 20 مورد: این موارد عبارتند از:

 • شرکتها باید به مصرف کنندگان اجازه دهند از اشتراک داده های شخص ثالث خودداری کنند
 • شرکت ها باید به درخواست شخص اطلاعات شخصی را حذف کنند
 • شرکت ها باید اطلاعات شخصی را که آنها درباره شخص جمع آوری کرده اند ، فاش کنند
 • برای دسترسی به داده های شخصی کاربرانی که توسط ارائه دهندگان خدمات در اختیار دارند ، برای اجرای قانون حکم لازم است
 • برای ردیابی موقعیت مکانی شخص از طریق GPS یا سایر فن آوری های موقعیت مکانی ضروری است
 • قوانینی برای محافظت از داده های بیومتریک

قوانین حریم خصوصی فدرال

برخی از جنبه های حریم خصوصی آنلاین توسط دولت فدرال ایالات متحده اداره می شود نه دولت های ایالتی. مقررات جزئی وجود دارد ، اما هیچ قانونی فراگیر برای تنظیم جمع آوری ، ذخیره یا استفاده از داده های شخصی در ایالات متحده وجود ندارد..

قانون اساسی ایالات متحده هرگز از حریم خصوصی به طور خاص یاد نمی کند و فقط از بازیگران ایالتی محافظت می کند ، نه افراد. با این حال ، اصلاحات اول ، چهارم ، نهم و چهاردهم ، تجاوز دولت به حق حریم شخصی افراد را محدود می کند.

قانون حفظ حریم خصوصی سال 1974 بر جمع آوری ، نگهداری ، استفاده و انتشار اطلاعات شخصی که در مورد افراد ذخیره شده توسط آژانس های فدرال نگهداری می شوند ، حاکم است. مجدداً ، این امر چگونگی دسترسی و استفاده دولت از سوابق را محدود می کند و برای افراد یا مشاغل صدق نمی کند.

HIPAA در سال 1996 برای محافظت از سوابق پزشکی تصویب شد.

قانون گزارش اعتباری منصفانه (FCRA) به افراد اجازه می دهد تا از پیشنهادهای اعتباری ناخواسته خودداری کنند و هر سال یک گزارش اعتباری رایگان از هر یک از آژانس های مهم گزارش اعتباری بدست آورند..

به گفته کارشناسان ، قانون حفظ حریم خصوصی ارتباطات الکترونیکی می تواند برای هر کسی که ارتباطات الکترونیکی را بدون رضایت از مجازات تحریم می کند ، اعمال شود..

قانون حمایت از حفظ حریم خصوصی آنلاین کودکان در سال 1998 مستلزم این است که وب سایتهای به کارگردانی کودکان زیر 13 سال باید رضایت والدین را از بین سایر استانداردهای انطباق دریافت کنند. این قانون در مورد محافظت آنلاین از كودكان به طور گسترده غیرمجاز و حتی ضد تولید است.

سایر قوانین فدرال مربوط به امنیت رایانه و قانون حفظ حریم خصوصی شامل (منبع: ویکی پدیا):

 • 1970 قانون گزارش اعتبار منصفانه در ایالات متحده
 • 1970 قانون تأثیرگذار و فاسد سازمان RACETER ایالات متحده
 • 1974 قانون حفظ حریم خصوصی ایالات متحده
 • 1980 دستورالعمل سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD)
 • 1984 قانون جرم رایانه پزشکی ایالات متحده
 • 1984 قانون جرایم رایانه ای فدرال در ایالات متحده آمریکا (تقویت شده در 1986 و 1994)
 • قانون کلاهبرداری و سوءاستفاده رایانه ای در سال 1986 (اصلاح شده در 1986 ، 1994 ، 1996 و 2001)
 • 1986 قانون حفظ حریم خصوصی ارتباطات الکترونیکی ایالات متحده (ECPA)
 • 1987 قانون امنیت رایانه ایالات متحده (توسط قانون مدیریت امنیت اطلاعات فدرال 2002
 • 1988 قانون حفاظت از حریم خصوصی ویدیو در ایالات متحده
 • 1990 قانون سوء استفاده از رایانه انگلستان
 • دستورالعمل مجازاتهای فدرال ایالات متحده در 1991
 • دستورالعمل های OECD در 1992 به عنوان یک چارچوب امنیتی کامل خدمت می کند
 • 1994 كمكهای ارتباطی برای اجرای قانون
 • 1995 دستورالعمل شورای حفاظت از داده ها برای اتحادیه اروپا (EU)
 • 1996 قانون ایالات متحده اقتصادی و حفاظت از اطلاعات اختصاصی
 • قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت 1996 (HIPAA) (الزامی در دسامبر 2000 اضافه شد)
 • 1998 قانون کپی رایت هزاره دیجیتال ایالات متحده (DMCA)
 • 1999 قانون معاملات رایانه یکپارچه ایالات متحده آمریکا (UCITA)
 • 2000 امضاهای الکترونیکی کنگره ایالات متحده در قانون تجارت ملی جهانی ("ESIGN")
 • 2001 ایالات متحده ابزارهای مناسب لازم برای رهگیری و جلوگیری از تروریسم (PATRIOT) را فراهم کرد
 • 2002 قانون امنیت میهن (HSA)
 • 2002 قانون مدیریت امنیت اطلاعات فدرال 2002

حریم خصوصی خود را به دست خودتان ببرید

شهروندان آمریکایی و نه شهروندان هیچ کشوری نباید انتظار داشته باشند که دولتشان از حریم خصوصی خود در برابر هرگونه تهدید محافظت کند. این وظیفه همه ما به عنوان افراد برای محافظت از حریم خصوصی ما است.

هیچ ایالت کامل نیست ، اما حداقل تمام سطوح دولت ایالات متحده به شهروندان اجازه می دهد امنیت آنلاین خود را بنا به خواست خود تقویت کنند. چند مرحله کلیدی شامل رمزگذاری پرونده ها و ارتباطات ، دسترسی به اینترنت از طریق یک VPN امن و مدیریت مجوزها برای حساب های آنلاین شما و خانواده است..

آیا چیزی اشتباه کردیم؟ قانونی که از دست دادیم؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 87 = 93

Adblock
detector