هشدار: هزاران سایت می توانند ناآگاهانه کاربران را پس از به روزرسانی افزونه افزونه وردپرس در معرض خطر آزار قرار دهند

دکمه های به اشتراک گذاری ساده-صفحه اصلی
به روزرسانی برای افزونه محبوب Share Button های ساده برای وردپرس به آنها امکان می دهد از دکمه های رسانه های اجتماعی برای ردیابی ناشناس کاربران و ارائه تبلیغات هدفمند در سایت های شخص ثالث استفاده کنند. این بروزرسانی پس از سازنده رسانه های اجتماعی ShareThis شرکتی را ایجاد می کند که افزونه را در ماه ژوئن به دست آورد. در نتیجه ، دکمه های ساده اشتراک اکنون تحت سیاست حفظ حریم خصوصی ShareThis است.

ShareThis در خط مشی رازداری خود درباره نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات صریح و روشن است. اگرچه شیوه های جمع آوری داده های شرکت مورد نظر زیادی باقی می گذارد ، اما کسی را گمراه نمی کند.

نگرانی بیشتر وسیله ای است که با استفاده از دکمه های ساده اشتراکی کاربران می توانند شرایط و ضوابط جدید را بپذیرند. یک پیام به وضوح در بالای صفحه ویرایشگر وردپرس قول می دهد "ویژگی های عالی جدید" باشد. این پیام شامل پیوندهایی به سیاست حفظ حریم خصوصی ShareThis و شرایط استفاده است ، اما گزینه ای برای رد آنها وجود ندارد. بدون حتی گزینه بستن پیام ، همچنان کاربران را نادیده می گیرند ، تا زمانی که یا توافق کنند یا پلاگین را با هم حذف کنند.

خط مشی به سادگی به اشتراک گذاری-دکمه ها-جدید-حفظ حریم خصوصی

چه به قصد ShareThis باشد و چه نباشد ، ماهیت بروزرسانی کاربران را به اتخاذ تصمیمی که باعث حفظ حریم خصوصی خوانندگان می شود ، مجبور می کند. با بیش از 100000 نصب فعال مطابق با WordPress.org ، این افزونه محبوب توسط همه بلاگ نویسان و مشاغل کوچک تا ناشران بزرگ استفاده می شود.. حتی اگر فقط بخشی از این کاربران به منظور ناپدید شدن پیام ، دکمه پذیرش را کورکورانه بزنند ، منجر به هزاران وب سایت می شود که بازدید کنندگان را در معرض تبلیغ و تبلیغ قرار می دهند..

در یک بخش گفتگوی WordPress.org ، این شرکت با گفتن پیام خدمات قادر به بسته شدن در بروزرسانی بعدی است.

نسخه 6.2 ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد ، از جمله آنالیزهای Facebook و ShareThis. برای فعال کردن تجزیه و تحلیل ، داده های مرور غیر شخصی شناسایی می شوند و جمع می شوند و همچنین برای هدف گذاری مبتنی بر علاقه در مکان های دیگر استفاده می شوند. این شبیه به سایر سرویس های محبوب تجزیه و تحلیل ، و جاسوسی نیست ، و لطفا برای حفظ اطلاعات بیشتر در simplesharebuttons.com/privacy سیاست حفظ حریم خصوصی را بخوانید. از آنجا که از نسخه قبلی به روزرسانی می کنید ، این ویژگی ها فقط درصورتی فعال می شوند که برای پذیرش شرایط کلیک کنید. "

این وعده بیش از دو ماه پیش هنگامی که خط مشی جدید به مرحله اجرا درآمد ، ارائه شد ، اما پیام سرویس هنوز هم بدون توافق یا حذف افزونه بسته نمی شود. ShareThis مدیر ارشد Nigel Tunnacliffe جمله زیر را به Comparitech داد:

ما همیشه از بازخورد کاربران خود قدردانی می کنیم و ناراحتی را که این بروزرسانی ایجاد کرده است درک می کنیم. برای ما مهم است که اطمینان حاصل کنیم که سیاست حفظ حریم خصوصی جدید فقط در مورد کسانی که آن را پذیرفته اند اعمال می شود. به روزرسانی بعدی ، که به زودی در دسترس خواهد بود ، به کاربران افزونه امکان پذیر است تا بدون پذیرفتن شرایط ، اعلامیه را ببندند. من به شما اطلاع می دهم وقتی این به روزرسانی موجود است.

به نظر نمی رسد که وب سایت قدیمی دکمه های اشتراک گذاری ساده شامل یک سیاست حفظ حریم خصوصی باشد ، فقط شرایط استفاده.

بارگیری مجدد و حذف پیام nag

دکمه های به اشتراک گذاری ساده

موضوع دیگر در WordPress.org به کاربران می آموزد که چگونه می توانند افزونه را به روز کنند. علاوه بر این کاربران می توانند افزونه جداگانه ای را برای مسدود کردن به روزرسانی های خاص پلاگین نصب کنند ، که می تواند برای جلوگیری از پیام سرویس nagging استفاده شود.

نسخه قدیمی 6.15 را می توان در اینجا نیز یافت. به سادگی افزونه قدیمی را حذف کرده و این یکی را نصب کنید. وقتی این کار تمام شد ، این افزونه را نصب کنید و دکمه های ساده اشتراک و سایر افزونه هایی را که می خواهید مسدود کردن به روزرسانی ها را بررسی کنید.

مجوزهای اضافه شده

بنابراین اگر روی آن دکمه به روزرسانی کلیک کنید ، افزونه به روز شده چه اطلاعاتی را جمع می کند؟ سیاست حفظ حریم خصوصی ShareThis موارد زیر را بیان می کند:

ما ممکن است اطلاعات استفاده غیرقابل شناسایی و غیر شخصی از جمله بخش مخاطبان را با تبلیغ کنندگان و ناشران شخص ثالث به اشتراک بگذاریم تا به ما و آنها در ارائه تبلیغات مربوطه و هدفمند متناسب با علایق کاربر کمک کنیم. به عنوان مثال ، این شرکت ها ممکن است از چنین اطلاعاتی (به عنوان مثال ، کلیک بر روی اطلاعات جریان ، نوع مرورگر ، زمان و تاریخ ، موضوع تبلیغات کلیک شده یا رو به بالا در آن استفاده کنند) استفاده کنند تا بتوانند درباره کالاها و خدماتی که احتمالاً مورد علاقه شما هستند ، تبلیغاتی ارائه دهند. تنظیمات برگزیده شما از طریق این فرآیند ممکن است مورد استفاده قرار گیرد تا در انواع مختلف پیامهای بازاریابی شما در سایتهایی که با آنها کار می کنیم تأثیر بگذارد. در حالی که از خدمات ShareThis استفاده می کنیم ، ممکن است کوکی ها و پیکسل های تبلیغ کننده شخص ثالث و پیکسل ها را در رابطه با اطلاعات استفاده از طرف آنها قرار دهیم.

علاوه بر این ، شرایط خدمات ShareThis خاطرنشان می کند که شرکت ممکن است شرایط را در هر زمان و بدون اطلاع کاربران تغییر دهد. این وظیفه کاربران است که مرتباً آنها را مرور کنند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − 34 =

Adblock
detector