آیا PIA در سال 2020 در چین فعالیت می کند؟ ما فهمیدیم

آیا PIA در چین کار می کند؟

محدودیت های اینترنتی چین بسیار گسترده ، مداوم در حال تحول و دور زدن آنها دشوار است. بازدیدکنندگان ممکن است از این موضوع دریابند که این فقط احساسات ضد حکومتی نیست که سانسور شود. در حقیقت ، حتی خدمات بسیار پرطرفداری مانند Facebook ، Twitter و Skype نیز مسدود شده اند و این باعث می شود ارتباط با افراد در کشور خود را دشوار کنید.

با توجه به اینکه چین از لحاظ حقوق بشر سابقه ضعیفی دارد و سابقه آزار و اذیت روزنامه نگاران و معترضان ، حفظ ارتباط با افراد به خانه و حفظ فعالیت های آنلاین شما بسیار مهم است.

VPN مناسب این کار را نسبتاً ساده می کند. VPN ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند ، به این معنی که هیچ جاسوسی قادر نخواهد بود آنچه را که بصورت آنلاین می توانید ببینید. علاوه بر این ، از آنجا که VPN ترافیک شما را از طریق سرورهای سایر کشورها هدایت می کند ، می توانید از طریق فیلتر وب وب دولت و دسترسی به سایت ها و خدماتی که معمولاً در چین در دسترس نیستند دور شوید..

با این حال باید توجه داشته باشید که فایروال بزرگ این کشور بسیار پیشرفته است و همیشه به روز می شود ، به این معنی که بیشتر VPN ها به سادگی در چین کار نمی کنند.

آیا دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) در چین کار می کند?

دسترسی به اینترنت خصوصی در چین قابل اطمینان نیست. گزارش هایی پراکنده از کاربرانی که قادر به اتصال هستند وجود دارد ، اما روش های آنها به پیکربندی دستی نیاز دارند و به اسکریپت های شخص ثالث برای دور زدن مسمومیت DNS کشور متکی هستند. علاوه بر این ، باید سرورهای بی شماری را امتحان کنید تا زمانی که کارایی را پیدا نکنید ، با فرض انجام هر کاری.

گزینه بهتر استفاده است ExpressVPN. این سرویس سریع است ، در چین کار می کند و بهترین محافظت از امنیت و حفظ حریم خصوصی را در کلاس دارد. در حالی که به روزرسانی های گذشته در فایروال بزرگ باعث شده است تا این سرویس VPN به طور موقت غیرقابل استفاده باشد ، ExpressVPN همیشه توانسته است یک راه حل پیدا کند و اندکی پس از آن دوباره به اینترنت برگردد. اگر به دنبال جایگزین کم هزینه هستید ، NordVPN و Surfshark هر دو خدمات با کیفیت و قابل مقایسه ای هستند.

اگرچه ExpressVPN ، NordVPN و Surfshark همه در چین کار می کنند ، اما وب سایت های آنها در حال حاضر در این کشور غیرقابل دسترسی هستند. برای استفاده از آنها ، شما باید قبل از ورود به چین برنامه های خود را نصب و پیکربندی کنید. ما همچنین توصیه می کنیم از هر سایت آینه ای که ارائه دهنده شما کار می کند ، و همچنین دستورالعمل های تنظیمات دستی یادداشت کنید ، فقط در مواردی که هر کاری مطابق آنچه انتظار می رود کار نکند.

همچنین مشاهده کنید: VPN هایی که در چین کار می کنند

چگونه می توان محدودیت های اینترنت چینی را با VPN دور زد

قبل از استفاده از VPN در چین ، دو قدم وجود دارد که باید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که همیشه هنگام استفاده از اینترنت محافظت خواهید شد.

ابتدا ، حفاظت از نشت IPv6 و DNS را فعال کنید ، که مانع از آشکار شدن اطلاعات شخصی نمی شوند. علاوه بر این ، سوئیچ کشتن VPN خود را روشن کنید تا همه متوقف شدن ترافیک شبکه در صورت ناگهانی اتصال خود را از دست دهید.

در زیر ، یک راهنمای گام به گام برای فعال کردن این ویژگی ها در همه VPN های پیشنهادی ما پیدا خواهید کرد:

ExpressVPN

ExpressVPNژانویه 2020

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.ExpressVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

توجه داشته باشید: ExpressVPN سوئیچ kill خود را "قفل شبکه" می نامد ، اما این شرایط قابل تعویض هستند.

با کلیک روی نماد منو در سمت چپ بالای صفحه ، اکنون گزینه ها را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید عمومی روی صفحه زیر کلیک کنید. از اینجا ، مطمئن شوید که یک علامت چک در کنار آن وجود دارد اگر VPN به طور غیر منتظره قطع شود ، تمام ترافیک اینترنت را متوقف کنید گزینه. اگر چنین است ، سوئیچ kill قبلاً فعال شده است.

حرکت به سمت پیشرفته برگه کلیک کنید بر روی فقط در هنگام اتصال از سرورهای ExpressVPN DNS استفاده کنید گزینه ای برای اطمینان از اینکه هرگز در هنگام انتقال ، توسط شخص ثالث ترافیک شما دیده نمی شود ، و هنگام اتصال ، از شناسایی آدرس IPv6 جلوگیری کنید گزینه ای برای محافظت از نشت IPv6. حفاظت نشت DNS به طور پیش فرض فعال شده است و نمی توان آن را خاموش کرد ، بنابراین لازم نیست کاری انجام دهید.

NordVPN

NordVPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.NordVPN.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

حفاظت از نشت IPV6 ، DNS و WebRTC NordVPN همیشه روشن است ، به این معنی که لازم نیست آنها را بصورت دستی فعال کنید. با این حال ، شما باید سوئیچ kill را روشن کنید. برای انجام این کار ، روی کلیک کنید تنظیمات برگه در بالای صفحه اصلی برنامه. حالا فقط پایین حرکت کنید عمومی تا زمانی که شما می بینید سوئیچ کشتن اینترنت گزینه ، سپس آن را فعال کنید.

NordVPN در واقع سرورهای مخصوصی را برای استفاده در کشورهایی با سانسور سختگیرانه آنلاین دارد. با این حال ، شما باید به طور خاص به برنامه بگویید که مایل به استفاده از آنها هستید. کلیک کنید بر روی پیشرفته روی برگه تنظیمات صفحه را روشن کرده و سرورهای مبهم ویژگی. هنگام بازگشت به صفحه اصلی ، خواهید دید سرورهای مبهم در لیست در سمت چپ با کلیک بر روی این ، به طور خودکار شما را به یک سرور مناسب وصل می کند و به شما امکان می دهد در حالی که در چین هستید به هر وب سایتی دسترسی پیدا کنید.

سورفشارک

SurfShark VPN

برنامه های موجود:

 • کامپیوتر
 • مک
 • IOS
 • اندروید
 • لینوکس

سایت اینترنتی: www.Surfshark.com

تضمین بازگشت پول: 30 روز

ابتدا بر روی کلیک کنید تنظیمات برگه در سمت چپ. اکنون انتخاب کنید اتصال زیر عمومی عنوان از اینجا ، فقط فعال کنید کلید کشتار گزینه را بزنید و کلیک کنید بازگشت دکمه بازگشت به صفحه قبلی.

حالا به پایین بروید و روی آن کلیک کنید پیشرفته دکمه. مطمئن شوید که بدون مرز از آنجایی که Surfshark بدون آن کار نخواهد کرد ، این ویژگی فعال شده است. این سرویس به طور خودکار در برابر نشت WebRTC ، IPv6 و DNS محافظت می کند ، به این معنی که لازم نیست این ویژگی ها را به صورت دستی فعال کنید.

فایروال بزرگ چیست و چرا وجود دارد؟?

"فایروال بزرگ" اصطلاحی جمعی است که برای اشاره به ابزار سانسور وب در چین استفاده می شود. در حال حاضر ، این کشور از لیست های سیاه و سفید آدرس IP ، محدودیت های گسترده محتوای ، مسمومیت DNS و بازرسی عمیق بسته ها (از جمله روش های دیگر) برای نظارت و تنظیم فعالیت اینترنت استفاده می کند.

بنابراین چرا چنین محدودیت های گسترده ای وجود دارد؟ طبق بخش اول شبکه اطلاعات رایانه ای و امنیت اطلاعات ، حفاظت و تنظیم مقررات مدیریت ، سانسور اینترنت چین برای "حفظ نظم اجتماعی" و تقویت امنیت شبکه در نظر گرفته شده است..

با این حال ، تخلفات مندرج در بخش پنجم است به اندازه کافی گسترده است که به دولت اجازه می دهد که تقریباً درباره هر کسی محاکمه کند برای هر چیزی به عنوان مثال ، این یک جرم است که شایعات را به صورت آنلاین پخش کنید. حتی اگر مدارکی برای پشتیبان گیری از آنچه می گویید ، بازهم می توانید به دلیل "از بین بردن نظم جامعه" ، "تحریف حقیقت" یا "آسیب رساندن به اعتبار ارگانهای دولتی" به زندان بروید.

کدام وب سایت و برنامه در چین مسدود شده است?

هیچ لیست در دسترس عموم از هر سایت ممنوعه در چین موجود نیست ، اما تخمین می زند تعداد دامنههای مسدود شده را در حدود 10،000 قرار دهد. در زیر ، مختصری از انواع محتواهای مسدود شده در چین پیدا خواهید کرد:

 1. خدمات پیام رسانی (اسکایپ ، واتساپ ، تلگرام)
 2. سایت های رسانه های اجتماعی (توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام)
 3. موتورهای جستجو (Google، Bing، DuckDuckGo)
 4. خدمات جریان (YouTube ، Netflix ، Spotify)
 5. وب سایت های خبری خارجی (رویترز ، واشنگتن پست ، نگهبان)
 6. سیستم عامل های ذخیره سازی ابر (Dropbox ، OneDrive ، Google Drive)
 7. مخازن اطلاعات (ویکی پدیا ، کوورا)
 8. وب سایت هایی که حریم خصوصی یا VPN ها را پوشش می دهند (ExpressVPN ، NordVPN ، Comparitech)

مطمئن نیستید که آیا وب سایت خاصی در سرزمین اصلی چین قابل دسترسی است؟ می توانید هر URL را در ابزار بزرگ Firewall خود تایپ کنید ، هرچند شایان ذکر است که محدودیت های اینترنت چینی به طور مکرر به روز می شوند ، به این معنی که حتی اگر یک سایت هم اکنون مسدود نشده باشد ، هیچ تضمینی در دسترس شما نخواهد بود. وارد چین می شویم.

آیا اگر از VPN در چین استفاده می کنم ، دچار مشکل می شوم?

اگرچه درصورتی که دولت از قبل تصویب نشود ، مسدود شده است ، VPN در چین واقعاً غیرقانونی نیستند. در حقیقت ، مشاغل از آنها برای همیشه استفاده می کنند تا کارگران از راه دور بتوانند به شبکه های شرکت دسترسی پیدا کنند. با این حال ، دولت به احتمال زیاد امیدوار است که مردم را تصمیم بگیرد که دسترسی به یک VPN کارگر بسیار دشوار است و تسلیم می شود.

گفته می شود ، با توجه به پاسخ سنگین و سنگین دست معترضین در هنگ کنگ و استفاده روز افزون از آن از فناوری تشخیص چهره ، مهمتر از همیشه محافظت از حریم شخصی شما هنگام بازدید از کشور است..

قانون نگهداری داده های چین بسیار پیچیده است. به همین دلیل ، ما به شدت توصیه می کنیم قبل از تلاش برای استفاده از VPN در چین ، خود را با قوانین مربوطه آشنا کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 89

Adblock
detector